Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2013.07.14. 12:17:03

Sanama írta:Nekem bőven elég volt még amit egy hónapja nyilatkozott, hogy a Real Madridor sem zárja ki. Illetve hogy nem mondott egy normális indokot sem , csak hogy ott akar lenni a vb-n, blabla, ami a bayernből is esélytelen, legalábbis hogy játszon
Ezt a Realos nyilatkozatot esetleg elő tudnád keríteni? Én csak egy megszólalására emlékszek, az Eb arany után mondta, hogy most már végigjárta a ranglétrát, innen a válogatottba kerülésért küzd. Szerintem sosem nyilatkozta le még azt sem, hogy ő kint akar lenni az Eb-n, vagy hogy el akarna menni emiatt bárhová. Az u21-es kötelezettségek óta szabadságon van, nekem gyanús, hogy ilyenkor interjúkat adna.

Egyébként a Sport/Mundo szerint kétszer keresték meg a nyáron Thiagot Madridból, mindkétszer elutasította őket kapásból. Persze az is lehet, hogy annyiszor keresték meg, mint mi Varane-t.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.07.14. 12:04:56

végre olyan játékosról is szó van, akit látok minden héten játszani. valbuena óriási spíler de ő nem való ide. tipikusan az a jatekos aki egy "kisebb" csapatban sztár kaliber, de a top klubok nem az ő fajsúlya :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.07.14. 11:20:44

JOseppe írta:
Barcaman14 írta:
Valószínűleg egy rendkívül hiteles honlapon láthattad ezt. :roll:
Hogyha szerinted a katalán sport.es sem hiteles, akkor vajon mi lehet az, talán a hatharom és társai. :( :?:
Igaz, valamiért elkerülte a figyelmemet a sport.es az írásodban. :oops:

Ettől függetlenül sem hinném, hogy Valbuena neve komolyan felmerülhetett.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.07.14. 11:15:51

Barcaman14 írta:
JOseppe írta:Most olvastam a sport.esen, hogyha Thiago nem tudna megegyezni a klubbal és távozna, akkor majd a marseilleban játszó Valbuenával szeretnék pótolni Villanováék. :roll:
Valószínűleg egy rendkívül hiteles honlapon láthattad ezt. :roll:

Ha Thiago távozik én senkit nem hoznék a helyére. Sergi Robertonak megadnám az esélyt a bizonyításra minimum erre az 1 évre. Idén még azért Xavi meghatározó lesz továbbra is a középpályán, tanulóévnek pedig tökéletes lenne Sergi Robertonak. Aztán ha nem válik be, következő nyáron majd gondolkodhatunk Xavi pótlásán szerintem.
A baj az hogy ez így sem jó... S.R. nem is az a poszt... csak mert van más tehetség az akadémián, vagy a b csapatban, nem kéne átnevelni más szerepkörre...
Ott buktuk ezt a folyamatot hogy T.A. lelép... hogy mennyiért az már csak "hab a tortán"... Aztán Valbuena, meg ilyenek = pénzkidobás, és majd T.A. 30 milláért jön vissza pár év múlva... a vezetőség igazolási tervei eddig blama finoman fogalmazva is, és ezen még Neymar "páva" Jr. érkezése sem változtat.
fejetlenség kezd kialakulni a székházban, ami Laportának egy ösvény... hm...
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Renka
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2013.01.31. 13:18:28

2013.07.14. 10:35:05

Sanama írta:
barca99 írta:Azért érdekes, hogy Thiago még véletlenül sem mondott/csinált semmit, ami unalmas, az a végeláthatatlan pletykaáradat, amit a média zúdít ránk, mert abból ők sem élnek meg, hogy három napig úgy jön ki az újság, hogy bocs, nincs semmi érdekes. :D Én legalábbis ebből a kishercegezésből úgy érzem, mintha ő lenne a hibás, vagy ő csinálna valamit, közben az egészből semmit nem tudunk, legfeljebb hiszünk az újságíróknak, akiket meg nem azért fizetnek, mert a színtiszta igazat írják. Persze nyilván nem zörög a haraszt, ha, és egyrészt kár egy tehetségért, másrészt kár, hogy ő jobb esetben is alig lesz húsz millió fölött, amikor egy Illaramendi közel a duplája, de nem hiszem, hogy nekünk feltétlenül ellenséget, negatív szereplőt kellene belőle csinálni, csak mert az ő álmai nem egyeznek a miénkkel.

Közben Marquinhos ügynöke a Sky szerint Spanyolországban van, persze lehet másik ügyfele miatt is.
Nekem bőven elég volt még amit egy hónapja nyilatkozott, hogy a Real Madridor sem zárja ki. Illetve hogy nem mondott egy normális indokot sem , csak hogy ott akar lenni a vb-n, blabla, ami a bayernből is esélytelen, legalábbis hogy játszon
Kb, 2 hete olvastam egy 2011-es Thiago nyilatkozatot:"Hazudnék ha azt mondanám, h kizárólag a Barcával akarok a csúcsra jutni. Nagy játékos akarok lenni..." Az még lehet is akár, de az nem lehet Xavi utódja, Barcelona ikon, aki nem elkötelezett a klub iránt. Én ezt a srácot láttam már jól és kevésbé jól is játszani, de megfeszülni a mezért még nem nagyon. Nem vagyok biztos benne, h a kevésbé ajnározott, számomra sokkal alázatosabbnak tűnő S. Robertoval nem járunk majd jobban.
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.07.14. 10:21:07

Barcaman14 írta:
Valószínűleg egy rendkívül hiteles honlapon láthattad ezt. :roll:
Hogyha szerinted a katalán sport.es sem hiteles, akkor vajon mi lehet az, talán a hatharom és társai. :( :?: Ettől függetlenül mint mondtam, sztem is hülyeség lenne ez a transzfer a vezetők részéről. :roll:
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.07.14. 09:17:31

JOseppe írta:Most olvastam a sport.esen, hogyha Thiago nem tudna megegyezni a klubbal és távozna, akkor majd a marseilleban játszó Valbuenával szeretnék pótolni Villanováék. :roll:
Valószínűleg egy rendkívül hiteles honlapon láthattad ezt. :roll:

Ha Thiago távozik én senkit nem hoznék a helyére. Sergi Robertonak megadnám az esélyt a bizonyításra minimum erre az 1 évre. Idén még azért Xavi meghatározó lesz továbbra is a középpályán, tanulóévnek pedig tökéletes lenne Sergi Robertonak. Aztán ha nem válik be, következő nyáron majd gondolkodhatunk Xavi pótlásán szerintem.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.07.14. 08:35:40

Most olvastam a sport.esen, hogyha Thiago nem tudna megegyezni a klubbal és távozna, akkor majd a marseilleban játszó Valbuenával szeretnék pótolni Villanováék. :roll: Nem tudom hogy ez jó ötlet-e a vezetők részéről, de szerintem Thiagónak maradnia kellene. :? Mondjuk az már valami hogyha az esetleges távozás során hoznának valakit a helyére, én mondjuk egy fiatalabb játékosnak jobban örülnék, mint mondjuk egy Julian Draxlernak (aki nem Depay és Masi klónja).:lol: De tényleg az lenne a legjobb hogyha Alcántara maradna.8) És persze a következő szezonban pedig Sergi Robertóval karöltve megkapnák a lehetőségeket.:)
http://sport.es/es/noticias/barca/conta ... na-2504829
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.07.14. 08:22:39

mivel úgysincs érdemi történés, írok én is Thiagoról: kifejezetten az a játékos, akit el is lehet adni de ha maradna akkor sem okoz gondot.a nyilvánvaló erényei mellett ugyanis elég sok és ismétlődő hiba , hiányosság is látható volt n
ála. a balfogás vele kapcsolatban, inkább az ára! a Bajorok röhögve kicsengetik érte, mert: megússzák ennyivel az új edző óhaját, üzletileg biztos nyereség(fiatal,a Barca miatt neve is van, olcsó, alacsony fizetéssel jár) tehát részükről tiszta ügy. hogy Guardiola miért akarja (a felsoroltakon túl)? relytély. szerintem egy ütőkártya a nagymellényű német sztárokkal szemben, ha fegyelmezésre kerülne a sor. amúgy a Bajor együttes az ahol szó szerint telített az állomány, akár hová nyúl rizikós lesz - persze csak akkor, ha nem jönnek az eredmények. ami Xavit illeti nálunk: tény, hogy lassul kicsit, de szerintem az előttünk álló szezont simán lehozza magas szinten, nem miatta buknánk! így pedig van idő a helyére szoktatni egy fiatalt(pl. Sergi R.)
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2013.07.14. 01:23:17

kicsit szentimentális lesz, de engem rosszabbul érintene a távozása, mint yayaé. ott egy kiváló és emellett szerethető játékos távozott, de a helyettesítése egyből megoldott volt, egy fiatalabb és jobb megoldással. most meg egy szintén kiváló játékos, aki jó sok évre előre megoldaná a posztot távozik, és helyette van egy világklasszisunk, aki lassan abbahagyja és már nem az igazi (xavi) és sergi roberto, aki király persze, de nem arra a posztra és nem tudjuk elég lesz-e. pont ezért reménykedek még mindig egy picit, hátha marad. így is hatvan meccseket tol xavi egy évben, ami meg is látszik a teljesítményén, de thiago nélkül maximum busquetset tudom elképzelni a helyén (és songot vkpbe), cesc nem győzött meg ott, iniesta mégannyira se. fogalmam sincs, hogy hogy tud játéklehetőséget ígérni pep olyan keret mellett, de annyit amennyit ott szánnak neki ide is beígérném. mondjuk, ha idén átvenné a kezdőszerepet xavi elől, akkor del bosque is elég nehéz helyzetbe kerülne.

a másik, eléggé tartja magát a hír, hogy marquinhosért megy a psg nagyon. blanc is megerősítette, érdekli őket, csak sok más csapatot is. namármost, ha odamenne ő, akkor is érinthetetlen lenne thiago silva? mert ha nem, akkor tök jó, érte becserélném. viszont, ha mindkettő oda kerülne, és david luiz is megszerezhetetlen, akkor körülbelül buktuk is a védőkérdést. jön majd a negyedik, ötödik opció és heló.

a legszomorúbb végkifejlet az lenne, ha thiago is elmenne, és egyik védőt se szerezzük meg. a legjobb meg, ha thiago is marad és valamelyik jön. (neymar alapból a pozitív felé billenti a dolgokat) az mondjuk vicces, hogy az egész átigazolási szezonunk a brazilok körül forog. neymar, thiago brazil gyökerei, és a védők. azt kell mondjam nem bánom.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2013.07.14. 00:00:29

Komolytalan, aki a Barca nevelőegyesületében olyannal dobálozik, hogy majd akkor megyunk MAdridba... Akkor takarodj is, mit fenyegetőzöl. Kb...
Kép
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.07.13. 19:58:51

A szép az lenne, ha maradna.
IGaz ugyan, hogy nem lehetne még állandó kezdő, de szerintem sokkal több meccset kéne a lábába rakatni. Igenis egy-két éven belül simán odakerülhetne Xavi helyére.
Szerintem tuti, hogy az apja keze van a dologban, egy-két évvel ezelőtt is ő kezte el kavarni a ...-t, mondván, hogy majd elmennek Madridba, stb.
csak akkor még nem volt VB ugye.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.07.13. 17:55:48

barca99 írta:Azért érdekes, hogy Thiago még véletlenül sem mondott/csinált semmit, ami unalmas, az a végeláthatatlan pletykaáradat, amit a média zúdít ránk, mert abból ők sem élnek meg, hogy három napig úgy jön ki az újság, hogy bocs, nincs semmi érdekes. :D Én legalábbis ebből a kishercegezésből úgy érzem, mintha ő lenne a hibás, vagy ő csinálna valamit, közben az egészből semmit nem tudunk, legfeljebb hiszünk az újságíróknak, akiket meg nem azért fizetnek, mert a színtiszta igazat írják. Persze nyilván nem zörög a haraszt, ha, és egyrészt kár egy tehetségért, másrészt kár, hogy ő jobb esetben is alig lesz húsz millió fölött, amikor egy Illaramendi közel a duplája, de nem hiszem, hogy nekünk feltétlenül ellenséget, negatív szereplőt kellene belőle csinálni, csak mert az ő álmai nem egyeznek a miénkkel.

Közben Marquinhos ügynöke a Sky szerint Spanyolországban van, persze lehet másik ügyfele miatt is.
Nekem bőven elég volt még amit egy hónapja nyilatkozott, hogy a Real Madridor sem zárja ki. Illetve hogy nem mondott egy normális indokot sem , csak hogy ott akar lenni a vb-n, blabla, ami a bayernből is esélytelen, legalábbis hogy játszon
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2013.07.13. 17:54:33

Azért érdekes, hogy Thiago még véletlenül sem mondott/csinált semmit, ami unalmas, az a végeláthatatlan pletykaáradat, amit a média zúdít ránk, mert abból ők sem élnek meg, hogy három napig úgy jön ki az újság, hogy bocs, nincs semmi érdekes. :D Én legalábbis ebből a kishercegezésből úgy érzem, mintha ő lenne a hibás, vagy ő csinálna valamit, közben az egészből semmit nem tudunk, legfeljebb hiszünk az újságíróknak, akiket meg nem azért fizetnek, mert a színtiszta igazat írják. Persze nyilván nem zörög a haraszt, ha, és egyrészt kár egy tehetségért, másrészt kár, hogy ő jobb esetben is alig lesz húsz millió fölött, amikor egy Illaramendi közel a duplája, de nem hiszem, hogy nekünk feltétlenül ellenséget, negatív szereplőt kellene belőle csinálni, csak mert az ő álmai nem egyeznek a miénkkel.

Közben Marquinhos ügynöke a Sky szerint Spanyolországban van, persze lehet másik ügyfele miatt is.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.07.13. 17:20:38

gergo9 írta:Szerintem Pep letisztázta vele milyen szerepet szán neki én meg azt nem hiszem hogy csereként számítana rá maximum az elején tudom ezt elképzelni. Főleg hogy a kevés perc miatt lép le innen....
Csak lépjen már le ahova akar, mert már nagyon unalmas,hogy több, mint 1 hónapja minden nap a drága kis herceg a téma, hogy éppen miért és hova és mennyiért akar elhúzni.
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2013.07.13. 16:21:33

Szerintem Pep letisztázta vele milyen szerepet szán neki én meg azt nem hiszem hogy csereként számítana rá maximum az elején tudom ezt elképzelni. Főleg hogy a kevés perc miatt lép le innen....
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.07.13. 12:39:08

bali 15 írta:Simán el tudom azt képzelni és is, hogy Pep, majd a bajoroknál is kipróbálja azt a felturbózott falskilencest amit itt nálunk alkalmazott Messivel, csak majd Ribery lesz az akivel alkalmazni szeretné.
Simán elképzelhető. És, hogy ha ötvözzük azt a német foci dinamizmusával....
Durva világ lesz ott...
le is nyilatkozták, hogy ribéry messi szerepet fog kapni... nem véletlenül nem igazoltak egy csatárt sem, sőt sztem lew4ndowsk1 sem fog oda menni.

a 4 posztért való tolongásba én még robbent is beleszámolom, uhogy elképzelni nem tudom thiago kit fog kiszoritani. akármennyire is akarja guardiola nem hinném h akár a disznó, akár götze kimaradjon. uhogy ugyanugy első számu csere lenne mint itt is.

h nem offoljunk blanc marquinhosról

„Nagyon jól ismerem. De nehéz kérdés, ugyanis úgy tudom, hogy nem csak mi érdeklődünk iránta, ez pedig növeli a játékos árát."
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2013.07.13. 12:28:24

Simán el tudom azt képzelni és is, hogy Pep, majd a bajoroknál is kipróbálja azt a felturbózott falskilencest amit itt nálunk alkalmazott Messivel, csak majd Ribery lesz az akivel alkalmazni szeretné.
Simán elképzelhető. És, hogy ha ötvözzük azt a német foci dinamizmusával....
Durva világ lesz ott...
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.07.13. 12:25:57

visca el barca írta:
eszem futtatásod eddig a mondatig helyes, ugyanis a jatekosok tegnapi nyilatkozataibol kiderül (nso-n elolvashatod) h 4-1-4-1-et fog játszatni.
Ez annyiban egyszerűsíti a dolgot, hogy Thiago a hasonló szerepkörben fog játszani, mint nálunk. Szélre és vkp posztra biztos nem fog kerülni. Kezdőként szerintem ott Ribery, Robben és Martinez fognak játszani. A középső kp-án viszont ott lesz Kroos, Müller, Götze és Schweinsteiger. Azaz 4 ember. Közülük 3 Bayern-nevelés, a 4. játékos meg most ment oda elég nagy pénzért. Tulajdonképpen ugyanaz a helyzet, mint amint lentebb vázoltam. Sok a buktató. Nem tudom azt mondani, hogy szurkolok Thiago-nak. :roll:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.07.13. 11:47:45

connor írta: Ha Pep 3-4-3-as felállást képzel el a bajoroknál abba beleférhet Thiago is.
eszem futtatásod eddig a mondatig helyes, ugyanis a jatekosok tegnapi nyilatkozataibol kiderül (nso-n elolvashatod) h 4-1-4-1-et fog játszatni.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.07.13. 11:23:20

Nem hinném, hogy Pep keresztbe akarna tenni a Barca-nak sőt. Cruyff-ot is bántották már mégsem tett keresztbe, sőt. Pep indoka egyszerű lehet: van egy olyan Barcelona nevelésű játékos, akiben ő lát fantáziát. Ráadásul ez a játékos a kevés lehetőség miatt el is akarja hagyni a Barcelona-t. Ha meg már megy, akkor a klubnak nem oszt vagy szoroz, h MU vagy Bayern.
Ha Pep 3-4-3-as felállást képzel el a bajoroknál abba beleférhet Thiago is.
Attól is függ pl., hogy Götze elöl lesz csatár vagy kp-t játszik. Mert el tudok képzelni egy Götze-Ribery-Robben csatársort ahol Ribery lesz a hamis 9-es. Ebben az esetben a kp két szélén kaphat szerepet Schweinsteiger és Lahm, középen pedig Thiago és Martinez. Más kérdés, hogy Toni Kross és Müller bajor saját nevelésű játékosok és nem feltétlenül lenne szerencsés mindkettőjüket kihagyni és akkor Alaba-ról még szó sem volt vagy a friss Brazil konf. kupa győztes Luiz Gustavo-ról.
Mindenesetre kíváncsian várom mi lesz. Az már 99%, hogy Thiago megy. Én nem lennék szomorú, ha "megbukna" Münchenben és a kispadon találná magát. Más kérdés az is, hogy Pep elég nagy kockázatot vállalna ezzel a transferrel az utóbbiak miatt. Nálunk erős volt a csapat spanyol magja, kérdés, hogy a németeknél a német mag mennyire erős. :roll:
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2013.07.13. 10:33:09

Gyerekes marhaság. Miért tenne keresztbe. Nem ellenség. Ráadásul Thiagó menni akar, ha a MU.-hoz menne mi lenne? Semmi.
Fecó
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.07.13. 09:15:54

No, Pep kiborította a bilit. Könnyen el tudom képzelni, hogy csak azért akarja Thiagot elvinni, hogy keresztbe tegyen nekünk.
Mondhatni bosszút álljon.

Thiago türelmetlen. Mindent egyszerre akar, most akarja, azonnal akarja. Nagyon el tudom képzelni, hogy az apja keze van ebben.
Messi interjújából is az jön le, hogy Thiagonak szól valahol: türelem apukám, mindennek el fog jönni az ideje.
Az az érzésem, hogy Thiago nagyon pofára fog esni, ha elmegy tőlünk.
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2013.07.12. 21:53:18

Mindennel egyetértek kivéve a védő témával kapcsolatban mert szerintem fölösleges új védőt hozni mert itt van Bartra aki ha jön egy védő jogosan el fog menni mivel eddig Mascherano Puyol és Piqué áll előtte viszont Puyol már nem a régi és arra is van esély, hogy Mascheranot kiszorítja Bartra. Szerintem bízni kéne a fiatalokban még a védelemben is mert ha az akkori edzők nem bíztak volna Puyolban Piquében (igaz,hogy őt Pep vette vissza viszont amikor vissza vette nem volt sztár) akkor ők most hol lennének ??? Ezért kéne bízni Bartraban aki hosszútávú és olcsó megoldás lenne
connor írta:A sok pletyka ellenére nincs sok dolga a vezetőségnek. Viszont a feladatok nehezek.
A távozók ügyében elég szépen haladunk. Villa, Fontás, Bojan, Deulofeu, Rafinha, Abidal és Muniesa ügyét már elintézték. Jól vagy sem majd kiderül. Afellay és Dos Santos esetében a végleges eladás lenne a legjobb, valószínűnek tartom, hogy végleges eladáson dolgoznak az illetékesek, ez is lenne a legjobb. Más kérdés, hogy úgy tűnik nem tolonganak a vevők. Cuenca ügye a sérülése miatt nehezebb lehet, nála is a kölcsönadás lenne a legcélszerűbb, talán ha az Ajax-ban maradna jó megoldás lenne. Keirrison ügye pofon egyszerű: jövőre lejár a szerződése, nem kell vele hosszabbítani, mehet amerre akar, a kölcsönszerződése kitart addig.
Thiago ügye is egyre egyszerűbb. A Bayern, Pep akarja, ő menni akar, kivásárlási záradék van júli 31-ig. Kifizetik és mehet.

Az érkezők ügye jóval nehezebb. Sergi Roberto este a legegyszerűbb, Thiago pótlására felhozzák, kap egy profi szerződést. Én fele annyit nem nézek ki belőle, mint Thiago-ból, de remélhetőleg rám cáfol.
És akkor a neheze.
Védőkérdés. Milyen védő kell? Tapasztalt, jól fejelő, vezéregyéniség, aki képes a helyére tenni Piqué-t ha szükséges. Mert Piqué képes a klasszis teljesítményre, ha olyan társa van, aki segíteni tudja ebben, akár üvöltözéssel. Ki lehet jó? Thiago Silva mindenképp. Rajta kívül én Kompany-ban érzem ezt, sajnos róla már nem beszél még a sajtó sem. David Luiz és Agger veszélyes igazolás, nem is beszélve az olyan fiatalokról, mint Marquinhos vagy Martinez. A két utóbbit semmiképp sem hoznám ide. Főleg nem 20-30 milliókért.
A csatárkérdés szerintem megoldott Neymar leigazolásával. Ha mindenképp hozunk valakit, akkor az ne a védőigazolás rovására történjen. A legjobb egy idősebb, tapasztalt csatár lenne. Mint Drogba vagy Klose - bár róluk nem igen volt szó.

Igaz, hogy az átigazolási időszakból még sok van, de legkésőbb a liga kezdetéig jó lenne rendbe rakni a csapatot, minél előbb annál jobb.
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.07.12. 18:02:18

A sok pletyka ellenére nincs sok dolga a vezetőségnek. Viszont a feladatok nehezek.
A távozók ügyében elég szépen haladunk. Villa, Fontás, Bojan, Deulofeu, Rafinha, Abidal és Muniesa ügyét már elintézték. Jól vagy sem majd kiderül. Afellay és Dos Santos esetében a végleges eladás lenne a legjobb, valószínűnek tartom, hogy végleges eladáson dolgoznak az illetékesek, ez is lenne a legjobb. Más kérdés, hogy úgy tűnik nem tolonganak a vevők. Cuenca ügye a sérülése miatt nehezebb lehet, nála is a kölcsönadás lenne a legcélszerűbb, talán ha az Ajax-ban maradna jó megoldás lenne. Keirrison ügye pofon egyszerű: jövőre lejár a szerződése, nem kell vele hosszabbítani, mehet amerre akar, a kölcsönszerződése kitart addig.
Thiago ügye is egyre egyszerűbb. A Bayern, Pep akarja, ő menni akar, kivásárlási záradék van júli 31-ig. Kifizetik és mehet.

Az érkezők ügye jóval nehezebb. Sergi Roberto este a legegyszerűbb, Thiago pótlására felhozzák, kap egy profi szerződést. Én fele annyit nem nézek ki belőle, mint Thiago-ból, de remélhetőleg rám cáfol.
És akkor a neheze.
Védőkérdés. Milyen védő kell? Tapasztalt, jól fejelő, vezéregyéniség, aki képes a helyére tenni Piqué-t ha szükséges. Mert Piqué képes a klasszis teljesítményre, ha olyan társa van, aki segíteni tudja ebben, akár üvöltözéssel. Ki lehet jó? Thiago Silva mindenképp. Rajta kívül én Kompany-ban érzem ezt, sajnos róla már nem beszél még a sajtó sem. David Luiz és Agger veszélyes igazolás, nem is beszélve az olyan fiatalokról, mint Marquinhos vagy Martinez. A két utóbbit semmiképp sem hoznám ide. Főleg nem 20-30 milliókért.
A csatárkérdés szerintem megoldott Neymar leigazolásával. Ha mindenképp hozunk valakit, akkor az ne a védőigazolás rovására történjen. A legjobb egy idősebb, tapasztalt csatár lenne. Mint Drogba vagy Klose - bár róluk nem igen volt szó.

Igaz, hogy az átigazolási időszakból még sok van, de legkésőbb a liga kezdetéig jó lenne rendbe rakni a csapatot, minél előbb annál jobb.
Válasz küldése