Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.08.17. 14:51:15

Pénzügyi fairplay? Ugyan már :D ez megint valami specifikus szabály ránk vetítve?

Mindegy, végleges a keret, jöttek új arcok, ez jó, a minőség kiba nagy kérdőjel.
Elől 4 emberrel akarjuk lehozni a szezont? Mondjuk abból három extra klasszis, meg egy Pedro.
Meglátjuk,egy kupára jók lehetünk,talán, ennyivel elégedett is lennék,többet nem lehet elvárni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
barca0000
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2014.06.22. 17:32:46

2014.08.17. 14:34:27

zola8787 írta:
barca0000 írta:Megnéztem pár youtube videót(tudom hogy nem mérvadó) erről a Douglas gyerekről és 3 dolog biztos 1.gyors 2.jól ad be 3.jól lő távolról!Az a baj hogy van egy olyan félelmem hogy ö is Keirrison meg Henrique sorsára fog jutni de ne legyen igazam.
Ha megnézel youtube-on egy Dani Alves-es videót (pl Daniel Alves skills), ott is látszik, hogy gyors, jól passzol, jól cselez, JÓL AD BE, ugyanis belevágták mind a 8 jó beadását amit nálunk sikerült megvalósítania :D
Igen igazad van én is tudom :D azért írtam mer én pl azt se tudtam hogy gyors meg semmit legalább valami támpont a videók alapján még ha csalóka is 8)
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2014.08.17. 14:30:35

Na ez gáz.. #-o Így újra elolvasva sanszos, hogy tényleg.. Sorry Kash! :D
Ugyan, megszoktam már, hogy mindig letámadtok, bármit is írok. :lol:
Kár, hogy Cuadrado-t már nem tudjuk megszerezni...Pedig titkon reméltem, hogy igen. :?
Kép
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2014.08.17. 13:52:19

visca el barca írta:
csabimo írta:keretmegujitás L.O.L
végül is csak 7 játékos jött :D
igen a mennyiség meg van :) és van két kapusunk is.. Mi baj lehet :)) fölös itt stresszelni :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.08.17. 13:05:08

csabimo írta:keretmegujitás L.O.L
végül is csak 7 játékos jött :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.08.17. 13:03:53

barca0000 írta:Megnéztem pár youtube videót(tudom hogy nem mérvadó) erről a Douglas gyerekről és 3 dolog biztos 1.gyors 2.jól ad be 3.jól lő távolról!Az a baj hogy van egy olyan félelmem hogy ö is Keirrison meg Henrique sorsára fog jutni de ne legyen igazam.
Ha megnézel youtube-on egy Dani Alves-es videót (pl Daniel Alves skills), ott is látszik, hogy gyors, jól passzol, jól cselez, JÓL AD BE, ugyanis belevágták mind a 8 jó beadását amit nálunk sikerült megvalósítania :D
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2014.08.17. 12:44:58

Most már bebizonyosodott hogy töketlen hozzá nem értő emberek vezetik szeretett klubbunkat!
Több dolgot nem értek, ha Cudrado a pénzügyi fairplay miatt nem érkezhet, akkor Márkinyossz 43 ért belefért volna Cudrado meg 40énem..Oriási,hatalmas,szenzácios..
Talán nem keklett volna az egész nyarat megint a Psg braziljával tölteni, hanem eladni Alvest meg Songot és a Roberto féléket akkor lenne pénz is neg hely us meg fairplay is ;)
Nekem nagyon csalodás ez a nyár jobb is hogy jövőre kizárnak még a végén eladnák Messit bagoért meg Suarezt egy 20asért hogy megtudjuk venn i Cudradot :D
Amig nincs Suarez kis tulzzással tavalyi csapattal állink fel, ez ám az uj Barca meg a keretmegujitás L.O.L

Alves meg maradjon nyugodtan furcsa is lett volna ha mi valamelyik játékosunk után pénzt látnánk!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.08.17. 12:38:45

Boixos írta:ez a gyerek a vb-n át sem ment a felezővonalon. mármint vissza a saját térfelére.
minek ment volna át? nem védőt játszattak vele. Boixos legalább Te ne idegesítsél már :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.08.17. 12:21:01

Taibi írta:...
Tényleg a Cuadrado volna a megoldás jobbHÁTVÉD pozícióba? Ennyi erővel Alexis is maradhatott volna arra a posztra, kb annyi köze van hozzá neki is. :)
...
mondjuk ezen azóta filózom, mióta bedobták a nevét... ez a gyerek a vb-n át sem ment a felezővonalon. mármint vissza a saját térfelére.

és megint a "pénzügyi fairplay"... MUHAHA!
még jó, h a hozzáértő szakembereinknek van megoldásuk erre a problémára is, így tizenhárom perccel a szezonkezdet előtt...
PUYOL-XAVI-INIESTA
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.08.17. 11:58:13

palesz77 írta:
Most bele se megyek részletesen, mert már felesleges igazából, de egy az, hogy elméletileg 120 milliót költhettünk idén igazolásokra nem? Eddig vagyunk -74 milliónál, ebbe kétlem, hogy ne férne bele Cuadrado..
De még ha nem is, akkor mondjuk Bravo helyett egy ingyen hozható cserekapus, és már meg is van az összeg.. Vagy ha nem szeretetszolgálatként ajándékozzuk a játékosaink, akkor az idei összes eladásból +10-15 millió befolyhatott volna még szerintem simán..
Ezt nem csak Te látod így:

Hughes (coach Stoke): "We have to thank Barça because they didn't make it difficult. They could have asked a lot more money for Bojan."

Nehéz megmondani, hogy Douglas nevének a bedobásával, Zubiék csak nyomást akarnak gyakorolni a Fiorentinára, hogy csökkentsék a kolumbiai árát, vagy tényleg lemondtak róla.
Viszont most a 22-es csapdájába kerültünk.
Amennyiben nem igazolunk senkit, akkor felvállaljuk azt a rizikót, hogy jövőre csak Montoya lesz bevethető a védelem jobb oldalán, ha viszont jön Douglas és Alves marad, akkor meg lesz 3 játékos ugyanarra a posztra, ami luxus.
Akár hogy is nézem, csak Cuadrado lenne a legjobb megoldás, mert bár nem egy jhv típus, viszont több poszton is bevethető és a felkészülési mérkőzéseken látottak alapján, ő illeszkedne a legjobban LE rendszerébe.
Két hét van még hátra, úgyhogy nemsokára kiderül.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.08.17. 11:33:13

LG írta:Első részhez: én a kolumbiait simán tartom olyan jónak, mint Suarezt, sőt.
Én is őt hoztam volna még nyár elején szívem szerint, többször is írtam, hogy jobban passzolna szerintem a Messi-Neymar duó mellé, mert ő "csak" gólt lőni akar, játékot szervezni nem nagyon, úgyhogy nem venne el területet a többiek elől. Ideálisabb hármas lett volna szerintem - papíron legalábbis.

De hát már mindegy, Suárezt az egyéni villanásokban jobbnak tartom azért, nekünk meg lehet pont erre a képességére lesz nagy szükségünk..

szerk.: Májusban amúgy már lehetett tudni szerintem, hogy LE lesz az edző..
LG írta:A második részhez: én bízok benne, hogy sikerül vhogy Alvest kipaterolni. Erélyesebben fel kéne vele szemben lépni, megmondani, hogy ha marad, egy percet sem fog játszani, és kész.
Én is reménykedek még ilyenben, de nem látok rá semmi esélyt. Azért is jó lenne ez amúgy, mert akkor LE bizonyítaná, hogy nem csak egy ifivel szemben tud kemény lenni..
LG írta:Szerintem ironikusan írta. :wink:
Na ez gáz.. #-o Így újra elolvasva sanszos, hogy tényleg.. Sorry Kash! :D
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21125
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.08.17. 11:18:33

Végigolvasva a hsz-kat elég sok mindenre szeretnék reagálni, de inkább majd ha több időm lesz, irok egy hosszabb hsz-t, most dolgot jegyeznék meg:
A 'Mundo' szerint Faclaot felajánlották nekünk májusban, de nem kellett, mert Suárezt akartuk már akkor is.
Ezt se nagyon hiszem el, de egy fokkal hihetőbb, mint az, hogy Kroos hozzánk akart jönni, és várt volna 1 évet is, hogy ingyen jöhessen. :roll:

A 'Mundo' még ír arról is, hogy valakinek távozni kéne a jobbhátvéd pozícióból ha jön Douglas, de ugye Alves ügynöke nemrég jelentette ki, hogy marad, Montoyára meg azt mondták még korábban, hogy nem igazolható.. Szóval ebből lehet még galiba, remélem nem Montoya fogja megszívni..
Első részhez: én a kolumbiait simán tartom olyan jónak, mint Suarezt, sőt. Szimpatikusabb is, ha jól emlékszem nem is voltak olyan szintű balhéi, mint vámpírnak. A sérülése nyilván ellene szólt, de én még így is inkább őt választottam volna, mint utóbbit.
Persze kérdéses a hír valóságalapja, de ha bármi igazságtartalma is van, akkor felmerül egy kis probléma. Ugye sokan érveltek azzal, hogy azért kell Suarez, mert LE középcsatáros játékot akar, de ha valóban már májusban tervben volt egy középcsatár, ráadásul ép Suarez, akkor itt megint kérdéses, hogy mennyire is érkezett LE kérésére. :roll:

A második részhez: én bízok benne, hogy sikerül vhogy Alvest kipaterolni. Erélyesebben fel kéne vele szemben lépni, megmondani, hogy ha marad, egy percet sem fog játszani, és kész.
No offense, de ezt youtube alapján mondod, vagy láttad is játszani mindkettőt, és úgy?

Ha a második, akkor szerintem te vagy az egyetlen ilyen ember itt az EuroBarcán..
Szerintem ironikusan írta. :wink:
barca0000
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2014.06.22. 17:32:46

2014.08.17. 11:14:07

Megnéztem pár youtube videót(tudom hogy nem mérvadó) erről a Douglas gyerekről és 3 dolog biztos 1.gyors 2.jól ad be 3.jól lő távolról!Az a baj hogy van egy olyan félelmem hogy ö is Keirrison meg Henrique sorsára fog jutni de ne legyen igazam.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.08.17. 10:35:15

A 'Mundo' szerint Faclaot felajánlották nekünk májusban, de nem kellett, mert Suárezt akartuk már akkor is.
Ezt se nagyon hiszem el, de egy fokkal hihetőbb, mint az, hogy Kroos hozzánk akart jönni, és várt volna 1 évet is, hogy ingyen jöhessen. :roll:

A 'Mundo' még ír arról is, hogy valakinek távozni kéne a jobbhátvéd pozícióból ha jön Douglas, de ugye Alves ügynöke nemrég jelentette ki, hogy marad, Montoyára meg azt mondták még korábban, hogy nem igazolható.. Szóval ebből lehet még galiba, remélem nem Montoya fogja megszívni.. :roll:
Taibi írta:Amúgy ezt a Douglas nevű brazil srácot láttátok már valaha játszani, vagy csak szimplán azért fikázzátok, mert nem ismeritek és mert a sajtó lehúzza őt? Vagy nem eléggé futballceleb?
Én még sosem láttam játszani emlékeim szerint, de elég gyanús, hogy a saját drukkerei is kritizálják a folyamatos védelmi hibái miatt, és rajtunk röhög a brazil sajtó emiatt az átigazolás miatt.. :roll:

Nem kell nekem, hogy nagy név legyen, de azért ezek nem túl jó előjelek.. De ha már érkezik, akkor remélem téved a sok Brazil, és ő lesz az új Alves..
zola8787 írta:Én pedig betenném Montoyát a kezdőbe, úgyis a következő évünk csak egy gyakorló év lesz, Alves meg üljön a padon,
...
Amúgy ha jövőre nem igazolhatunk akkor következő szezonban lesz egy Montoyánk és szevasz?
Ugyan ezt tenném én is, remélem LE is így gondolkozik. Ez lehetne Montoya éve, végre kiderülhetne, hogy hosszútávon, bizalommal a háta mögött mit is tud. A felkészülés alatt mindenesetre biztató volt szerintem a játéka.

Ezért jön Douglas! :mrgreen:
danianevem írta:Az ok, amiért végül nem Cuadrado jön a Sport szerint:
http://www.sport.es/es/noticias/barca/l ... do-3454294" target="_blank
Most bele se megyek részletesen, mert már felesleges igazából, de egy az, hogy elméletileg 120 milliót költhettünk idén igazolásokra nem? Eddig vagyunk -74 milliónál, ebbe kétlem, hogy ne férne bele Cuadrado..
De még ha nem is, akkor mondjuk Bravo helyett egy ingyen hozható cserekapus, és már meg is van az összeg.. Vagy ha nem szeretetszolgálatként ajándékozzuk a játékosaink, akkor az idei összes eladásból +10-15 millió befolyhatott volna még szerintem simán..

Na mindegy, nem vagyok pénzügyi igazgató, nem tudom hogy mennek a dolgok, de ha nagyon akartuk volna, akkor szerintem meg tudtuk volna venni a kolumbiait..
Kash írta:Végre elhoztuk! Már kezdtem félni, hogy rajtunk kívül más is szemet vet a Brazil tehetségre.
Ez a Cuadrado gyerek meg jobb is, hogy nem jön, Douglas 100x jobb nála.
No offense, de ezt youtube alapján mondod, vagy láttad is játszani mindkettőt, és úgy?

Ha a második, akkor szerintem te vagy az egyetlen ilyen ember itt az EuroBarcán.. :lol:
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2014.08.17. 10:21:45

zola8787 írta: Amúgy ha jövőre nem igazolhatunk akkor következő szezonban lesz egy Montoyánk és szevasz?
Még ez is nyitott kérdés, azért is volna fontos még idén venni valakit.
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.08.17. 10:16:55

Taibi írta: Ha már mozdítható klasszis jobbhátvéd nincs a piacon ezen a nyáron, akkor legalább egy olyan játékost vegyünk, akinek valóban az a posztja.
Én személy szerint Dani Alvest hagynám a kezdőben, ha már így alakultak a dolgok, Montoyát kölcsönadnám egy évre egy Sevilla szintű klubba, hogy bebizonyíthassa a képességeit, és hoznék a padra egy olyan játékost, akiben lehet potenciál.
Én pedig betenném Montoyát a kezdőbe, úgyis a következő évünk csak egy gyakorló év lesz, Alves meg üljön a padon, semmi hasznára nincs a csapatnak, jövőre meg húzzon a búsba.
Tudom Alves annó nagyon nagy király volt, de nagyon unszimpatikus az olyan, amikor direkt kivárja a szerződés végét, aztán meg ingyen elhúz innen. VV dettó...

Amúgy ha jövőre nem igazolhatunk akkor következő szezonban lesz egy Montoyánk és szevasz?
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2014.08.17. 10:11:36

Amúgy ezt a Douglas nevű brazil srácot láttátok már valaha játszani, vagy csak szimplán azért fikázzátok, mert nem ismeritek és mert a sajtó lehúzza őt? Vagy nem eléggé futballceleb?
Tényleg a Cuadrado volna a megoldás jobbHÁTVÉD pozícióba? Ennyi erővel Alexis is maradhatott volna arra a posztra, kb annyi köze van hozzá neki is. :)

Tény, hogy ezt a poszt megoldásra vár még, hiszen jelen pillanatban úgy néz ki, hogy Dani Alves jövő nyáron ingyen távozni fog, és szerintem Montoya sem fogja megváltani a világot sajnos.

Ha már mozdítható klasszis jobbhátvéd nincs a piacon ezen a nyáron, akkor legalább egy olyan játékost vegyünk, akinek valóban az a posztja.
Én személy szerint Dani Alvest hagynám a kezdőben, ha már így alakultak a dolgok, Montoyát kölcsönadnám egy évre egy Sevilla szintű klubba, hogy bebizonyíthassa a képességeit, és hoznék a padra egy olyan játékost, akiben lehet potenciál.
Kép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2014.08.17. 10:10:05

Ez a Douglas...Tény h gyakorlatilag bármi jobb jelen pillanatban, mint Dani Alves, de akkor már inkább Montoya. Ha megvesszük sztem ő lesz a mi Julian Faubert/Royston Drenthénk.
A Fifa egy szégyen
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.08.17. 09:29:06

danianevem írta:Az ok, amiért végül nem Cuadrado jön a Sport szerint:
http://www.sport.es/es/noticias/barca/l ... do-3454294" target="_blank

Az FFP... Elvileg már nagyon a határon mozgott a csapat, a kolumbiai leigazolása miatt meg is szegné az előírásokat... #-o

Ha tényleg emiatt jön Douglas, akkor jár a gratuláció mindenkinek, aki bármilyen téren tehet arról, hogy Suárez jött, amíg sem kh sem pedig jh. Szép volt! =D>

Döglesz haszna, hogy Mathieu és Vermaelen mindjárt klasszissá vált tőle.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.08.17. 08:48:53

[quote="MR. TROMORT777"][quote="LG"]
...Az böszmeség, hogy vkinek annyi az értéke, amennyit kifizetnek érte. Egy rakás szarét lehet 10 ezer eurót fizetni, attól még nem ér annyit, csak aki megvette saját ostobaságát bizonyítja be vele. idézet vége!

csak mert érintve érzem magam, könnyű lenne mondani: ez úgy ostobaság ahogy ahogy leírtad.ha mondjuk egy rakás kakiban véletlenül van egy diónnyi gyémánt (?!) máris ráfáztál...! ez a dolog így azért sántít ,mert nem élet szerű ! foci piacán nem 'mit is' ? árulnak és nem ostobák dolgoznak. amit MR. TROMORT777 leirt hosszasan, (és helyesen) már jó régen rá mutattam egy mondatban: az idén a Barca piaci pozíciói a béka segge alatt vannak - ismert és agyon rágott okokból.... ezért lett (lesz) olyan amilyen. Zubi és bandája teljesítményét ez a tény csak árnyalja de nem menti fel.
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.08.17. 06:58:47

Az ok, amiért végül nem Cuadrado jön a Sport szerint:
http://www.sport.es/es/noticias/barca/l ... do-3454294" target="_blank

Az FFP... Elvileg már nagyon a határon mozgott a csapat, a kolumbiai leigazolása miatt meg is szegné az előírásokat... #-o

Ha tényleg emiatt jön Douglas, akkor jár a gratuláció mindenkinek, aki bármilyen téren tehet arról, hogy Suárez jött, amíg sem kh sem pedig jh. Szép volt! =D>
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.08.17. 06:06:07

Én is szídom Zubit, mert nyoma sincs nála egy átgondolt, rendszeres munkának. Túl nagy a noteszében szereplő játékosok száma, de nem tud választani közülük és kapcsolatot ápolni. Ugyanakkor nyilván Neymart és Suarezt nem ő hozta, hanem az elnök, Bravo és Mathieu pedig LE kérése volt. Az volt Coudrado is - majd kiderül, hogy sikerült-e neki. Saját aktivitás láthatóan Ter Stegen és Rakitic - ezekért piros pont jár. A másik belső védő körül következetlen és ügyetlen volt - ez fekete pont. Ahogy annak bizonyulhat a jobbhátvéd is.
Ami az eladásokat illeti: Sanchezt és Fabregast jól adta el, a többit pocsékul. De vajon lehetett volna jól?
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2014.08.17. 03:04:18

Ez a Douglas gyerek ennyit megér, még akkor is ha azt se tudom hogy ki ez... :mrgreen: 6 misivel nem bukhatunk sokat, csak a játékperceket kellene valahogy elosztani,3 JHV kicsit sok. Eto'o-val meg egy fél éves szerződést valóban alá lehetne iratni, nagyon jó lenne, kár hogy úgyis inkább Munirral fogunk szórakozni aki így alig fog játszani, ami pedig nagyon kéne neki és ezt most csak a B-ben kaphatná meg, de nem fogja mert itt kell 5. embert játszani... élmény lesz okt. végéig Pedrot nézni.. :roll:
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.08.17. 01:50:14

komolyan, erre a 2, támadóban szegény hónapra le kellene igazolni eto'o-t.
most úgyis ingyen van, nincsen csapata. :mrgreen:
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2014.08.17. 01:31:41

S.Agüero írta:The transfer of Sao Paulo right back Douglas be finalized next week. Barcelona will pay 6M, player will sign 5-year deal. [sport]

A SPORT szerint Cuadrado nem fog jönni, szóval ennyi volt az idei átigazolásoknak.

Facepalm. #-o
Végre elhoztuk! Már kezdtem félni, hogy rajtunk kívül más is szemet vet a Brazil tehetségre.
Ez a Cuadrado gyerek meg jobb is, hogy nem jön, Douglas 100x jobb nála.
Kép
Válasz küldése