Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.07.05. 14:15:56

bali 15 írta:Hummels? Egy németet ide? :lol: Az EB-n egy olyan fejelt róla Balotelli, hogy még most is sír. Ezek után mi a bajod David Luizal? A BL döntőm fantasztikus volt. Vagy csak nem tetszik a Chelsea mez?
mert david luizról még soha nem fejeltek gólt... :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
blupatrik
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2009.10.30. 18:08:01

2012.07.05. 13:50:46

Hummels? Egy németet ide? :lol: Az EB-n egy olyan fejelt róla Balotelli, hogy még most is sír. Ezek után mi a bajod David Luizal? A BL döntőm fantasztikus volt. Vagy csak nem tetszik a Chelsea mez?

Neymaral kapcsolatban viszont hozzád hasonlóan eléggé szkeptikus vagyok. Annak ellenére, hogy szerinted egy "gyenge ligában játszik" kap azért rendesen.
Más dolgok miatt vannak kétségeim. Védekezésbe szerintem ha akarna se tudna bekapcsolódni.
A BL döntőd? Te vagy David Luiz?:D
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2012.07.05. 13:40:19

Mondjuk én nem feltétlenül szkeptikusnak nevezném, mivel ebben semmi kételkedés nincs, esélyt sem ad neki. Aztán ha véletlen mégis jó lenne, akkor mi van? Én nem vagyok sem Neymar ellen, se nem mondom azt, hogy jöjjön ide valamikor is. Ha jön, esélyt azért adjunk már neki.
Szerintem egyébként nem is lesz már idén más igazolás, hacsak valaki fontos ember nem dől ki a felkészülés alatt.
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2012.07.05. 12:45:51

Hummels jó lenne még középre ,Tascit beszélik de vele úgy vagyok hogy nem tudom hogy milyen.David Luizt és Ivanovicot pedig látni sem akarom.
Legjobban Javi Martineznek örülnék de az már csak jövő nyáron hozható ha Rosell be nem kattan addig , egy év még van Puyiban .

Olvastam hogy Neymar miatt nem veszünk csatárt. Csak egy ilyen agyonsztárolt divatmajom kell ide, aki hozna 2 millió kiscsajt meg 40 millió divatdrukkert !! A Brazil liga nagyon gyenge nem csoda hogy nagyon villog , Spanyol Német Angol Olasz bajnokságokban nem fickándozna + a barca nem erre van berendezve itt nem tudna önzőzni. A Braziloknál még 2 éve Guardiola is vígan a legjobb kp lehetne (enyhe túlzással).
Ha csatár akkor pedig olyan aki 20 méterről is képes akciógólt lőni nem csak a 16,5-ösön belűről .
Hummels? Egy németet ide? :lol: Az EB-n egy olyan fejelt róla Balotelli, hogy még most is sír. Ezek után mi a bajod David Luizal? A BL döntőm fantasztikus volt. Vagy csak nem tetszik a Chelsea mez?

Neymaral kapcsolatban viszont hozzád hasonlóan eléggé szkeptikus vagyok. Annak ellenére, hogy szerinted egy "gyenge ligában játszik" kap azért rendesen.
Más dolgok miatt vannak kétségeim. Védekezésbe szerintem ha akarna se tudna bekapcsolódni.
Avatar
Gerard3Piqué
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2011.08.30. 13:51:34
Tartózkodási hely: Patak

2012.07.05. 12:01:10

Hummels jó lenne még középre ,Tascit beszélik de vele úgy vagyok hogy nem tudom hogy milyen.David Luizt és Ivanovicot pedig látni sem akarom.
Legjobban Javi Martineznek örülnék de az már csak jövő nyáron hozható ha Rosell be nem kattan addig , egy év még van Puyiban .

Olvastam hogy Neymar miatt nem veszünk csatárt. Csak egy ilyen agyonsztárolt divatmajom kell ide, aki hozna 2 millió kiscsajt meg 40 millió divatdrukkert !! A Brazil liga nagyon gyenge nem csoda hogy nagyon villog , Spanyol Német Angol Olasz bajnokságokban nem fickándozna + a barca nem erre van berendezve itt nem tudna önzőzni. A Braziloknál még 2 éve Guardiola is vígan a legjobb kp lehetne (enyhe túlzással).
Ha csatár akkor pedig olyan aki 20 méterről is képes akciógólt lőni nem csak a 16,5-ösön belűről .
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.07.04. 19:58:19

Chino írta:Én nem állak sem a leigazolása mellett sem ellene, vagyis mindkettőben érzek rációt. Lehet, hogy nagyot erősödnénk vele, szép kreatív focit is láthatnánk tőle (hasonlót mind anno R10-el de valszeg azért gyengébb kiadásdban) vagy lenne egy újabb igazi góllövőnk, hisz ha Villa nem is megy el levezetni de a 2013/2014-re már nem hiszem, hogy a kezdőben számolnának vele. Ellenben simán befürödhetünk vele. A természete miatt is vagy nem akar/tud alkalmazkodni a játzékhoz, nagy a kockázat vele, főleg hogy egyből Brazíliából érkezik s nem tapasztalta még meg az európai légkört.
Az 50 milla azonban nevetséges. Nem hiszem, hogy Rosell, aki minden garast a fogához ver, gazdasági szempontból nagyon jól vezeti a klubot + ilyen jó kapcsolatokról hallani a brazilokkal, kiadjon egy ilyen horribilis összeget.
Ráadásul nem taertom reálisnak, hogy egy jövőre életbe lépő transzfer összes részletéről már tudni lehessen. Jó esély mutatkozik Neymar-ra, de a vételárról még biztosan nincsenek infok.
mitől olyan biztos az? ha már megvan az egyezség,akkor simán elképzelhető(ellenkező esetben kevésbé).
amíg a barca focija nem változik,addig hiába vársz esetleg r10-féle játékot,lehetetlen. teljesen más a stílus és egy játékos miatt ez nem fog megváltozni.
a játékos árában pedig benne van a benne rejlő lehetőség,amit elvitatni nehéz és a reklámérték. márpedig brazíliában mindenképp fogyna a meze,ha barcás lenne,akkor pedig ez hatványozottan igaz kb az egész világra. kb így képzelem el az 50 millás árat: 20(játékos)+15(potenciál)+15(reklámérték)
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.07.04. 19:46:53

Én nem állak sem a leigazolása mellett sem ellene, vagyis mindkettőben érzek rációt. Lehet, hogy nagyot erősödnénk vele, szép kreatív focit is láthatnánk tőle (hasonlót mind anno R10-el de valszeg azért gyengébb kiadásdban) vagy lenne egy újabb igazi góllövőnk, hisz ha Villa nem is megy el levezetni de a 2013/2014-re már nem hiszem, hogy a kezdőben számolnának vele. Ellenben simán befürödhetünk vele. A természete miatt is vagy nem akar/tud alkalmazkodni a játzékhoz, nagy a kockázat vele, főleg hogy egyből Brazíliából érkezik s nem tapasztalta még meg az európai légkört.
Az 50 milla azonban nevetséges. Nem hiszem, hogy Rosell, aki minden garast a fogához ver, gazdasági szempontból nagyon jól vezeti a klubot + ilyen jó kapcsolatokról hallani a brazilokkal, kiadjon egy ilyen horribilis összeget.
Ráadásul nem taertom reálisnak, hogy egy jövőre életbe lépő transzfer összes részletéről már tudni lehessen. Jó esély mutatkozik Neymar-ra, de a vételárról még biztosan nincsenek infok.
Forca Barca!!!!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.07.04. 18:31:51

Nem is értem ezt a hírt egyáltalán. Ennyire sült bolondok lennénk, vagy az a sült bolond, aki ezt a kitalálta? Értem én, hogy el szeretnénk hozni, mert tényleg ügyes a srác, de jövő nyáron mikor már csak 1 év lenne a szerződéséből, hogy érne meg 50 milliót? Most sem ér meg, nem hogy úgy... Jövőre ha elhozzuk 20 alatt, vagy 2 év múlva ingyen, akkor azt mondom, hogy OK. De ilyen árakat...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.07.04. 16:31:32

Én sem csípem és nem igazán örülnék ennek a ripacsnak, de ez nem számít.
Viszont az ára az vértlázító.
A felét, negyedét sem kéne kiadni érte.
Elképzelhetetlennek tartom, hogy habira kifizessünk akár 30 milla körüli összeget érte. Mert mire fől???
Ettől függetlenül (már írtam párszor) én már kezdek megbarátkozni a gondolattal, hogy ez a kis kutya hajú, tarajos sül a Camp Nou-ban fog rohangálni és ha már így lesz, akkor remélem mind borzasztó kellemeset fogunk csalódni benne.
Avatar
K900
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.07.19. 19:10:29
Tartózkodási hely: "My heart is in Brazil, and the Nou Camp stadium".

2012.07.04. 16:24:09

sjay írta:
Háp-háp (szerintem).
Majd ezt Villa formája fogja eldönteni sztem.A mundon olvastam hogy már akár a télen is érkezhet,amennyiben csak Messire hárul majd a gólövés feladata. :) Mindenestre olyan 50-misi körül titulálják az árát,ami csökkenhet persze főleg Rossel kapcsolatai révén. :wink:
Horthy Gabi:"Madridban akkor szokták a legtöbb kávét főzni, hogyha a barcelona ott jár."
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2012.07.04. 16:20:20

Capon írta:
Hát én a saját kút fejéből is ugyan erre a megállapításra jutottam.
Szerintem nem hápi.
Hát én csak reménykedni merek, hogy nem érkezik Neymar jövőre. Valamiért úgy érzem, hogy Robinho sorsra jutna.. meg egyébként is, a legtöbb brazil kiszámíthatatlan, Neymar meg egyébként is nagy pofival érkezne a sztárolása miatt. Kíváncsi vagyok mi lesz az ügy vége , remélem jól meggondolják Rosellék, és nem veszik meg...
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.07.04. 15:40:03

sjay írta:
Háp-háp (szerintem).
Hát én a saját kút fejéből is ugyan erre a megállapításra jutottam.
Szerintem nem hápi.
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2012.07.04. 15:07:35

Háp-háp (szerintem).
Avatar
10Messi4ever
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.05.24. 22:46:47
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2012.07.04. 15:06:38

Chino írta:Ezzel csak egy baj van. Ott van Tello, Bartra, Fontás,Muniesa, Dos Santos (talán még Cuenca is), akik még alig vagy nem játszottak még fent vagy alig, így még nem lehet igazán számítani (talán csak Montoyára), nagy kockázat, sőt Tello valszeg megy kölcsönbe. Szépek ezek a saját nevelésű fiatalok, de ennyivel nem igazán kellene nekivágni a szezonnak. Ügyesek, tehetségesek, de nem élhetünk belőlük. Cuenca és Tello is csak vészmegoldás volt mert nem voltak támadóink. Nem ennyi fiatallal kellene feltölteni a keretet.
Igen, ez teljesen igaz, éppen ezért fogadnám szívesen Hummels érkezését. Tegyük fel, hogy nem lesz Abidal, Tello és Keita - jön helyettük Jordi Alba, az újra egészséges Villa és esetleg Hummels, aki Mascherano helyére érkezhetne, az argentin ezzel visszakerülne a kp-ra. Megfelelő rotációval én nem látnék ebben semmi problémát, vannak olyan csapatok, akik ellen elég Fontás vagy Jonathan Puyol vagy Busquets helyett. Még Afellay távozását is elviselné a keret, az más kérdés, hogy én nagyon sajnálnám.
J.S.Bach - J. Haydn - Liszt F. - E. Satie - Dukay B.

"Ne féljetek!"
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2012.07.04. 15:02:03

"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2012.07.04. 14:05:03

Kash írta:Király!
Nincs erről nagyobb galéria, vagy eddig csak ezt az 1 képet csinálták?
Tessék.
Avatar
K900
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.07.19. 19:10:29
Tartózkodási hely: "My heart is in Brazil, and the Nou Camp stadium".

2012.07.04. 13:24:49

Kép
Isten hozott Jordi!!Mostmár csak Hummels kell és kész.Egyébként ma olvastam a mundon, hogy Keita a mai vagy a holnapi nap fogja bejelenteni hogy miként döntött a sorsáról.Ha marad akkor király,ha megy akkor sztem M'Villát megkellene próbálni elhozni a Renből. :D
Horthy Gabi:"Madridban akkor szokták a legtöbb kávét főzni, hogyha a barcelona ott jár."
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.07.04. 13:07:05

Ez is mehetne pl. oda:

Kép
Király!
Nincs erről nagyobb galéria, vagy eddig csak ezt az 1 képet csinálták?
Kép
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2012.07.04. 12:52:45

Tocy írta:Mert még nem igazoltuk le. Majd csak akkor, amikor aláírja a papírokat, és bemutatják. Amúgy meg nem értem mi a baj, azért felesleges topicot nyitni, hogy mindenki beleírhassa: Üdv a Klubban! Remélem sok olyan gólt lő, mint az EB-döntőn! Sok sikert! Ez lenne 3 oldalon keresztül, aztán a szezon kezdetéig meg csend.
Nem mintha nem lenne igazad (ennél már csak a szülinapi köszöntéseket szeretem jobban :lol: ), de ezek a hozzászólások elkerülhetetlenek. Akkor meg már csak felesleges tökölés, főleg, mert a két klub is bejelentette az átigazolást, a játékos elbúcsúzott, és mivel most tolta végig az Eb minden másodpercét, az se valószínű, hogy az orvosi engedélyt nem kapja meg.

Ez is mehetne pl. oda:

Kép
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2012.07.04. 11:54:23

Ne!Hogyha gyatrán teljesítene mindenki rajtunk röhögne!
http://sport365.hu/nemzetkozi-foci,prim ... kost,28456
"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.07.04. 11:44:29

BritishKnight írta:Mikor lesz Alba topic?Nem értem miért nem akkor csináltak neki topicot amikor leigazoltuk.
Mert még nem igazoltuk le. Majd csak akkor, amikor aláírja a papírokat, és bemutatják. Amúgy meg nem értem mi a baj, azért felesleges topicot nyitni, hogy mindenki beleírhassa: Üdv a Klubban! Remélem sok olyan gólt lő, mint az EB-döntőn! Sok sikert! Ez lenne 3 oldalon keresztül, aztán a szezon kezdetéig meg csend.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.07.04. 10:24:07

eret ne vágjon senki magán, mert nincs alba topic :D gondolom ha meglesz a hivatalos bemutatás, akkor a topicját is megkapja...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.07.04. 10:13:21

BritishKnight írta:Mikor lesz Alba topic?Nem értem miért nem akkor csináltak neki topicot amikor leigazoltuk.
Megvárják, amig Jordi aláirja a papirokat, és utánna hozzák csak létre.
De ha én jól emlékszem, Alexisel más volt a helyzet, de lehet hogy én emlékszem rosszul.
Kép
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2012.07.04. 10:07:41

Mikor lesz Alba topic?Nem értem miért nem akkor csináltak neki topicot amikor leigazoltuk.
"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.07.04. 09:48:34

Ezzel csak egy baj van. Ott van Tello, Bartra, Fontás,Muniesa, Dos Santos (talán még Cuenca is), akik még alig vagy nem játszottak még fent vagy alig, így még nem lehet igazán számítani (talán csak Montoyára), nagy kockázat, sőt Tello valszeg megy kölcsönbe. Szépek ezek a saját nevelésű fiatalok, de ennyivel nem igazán kellene nekivágni a szezonnak. Ügyesek, tehetségesek, de nem élhetünk belőlük. Cuenca és Tello is csak vészmegoldás volt mert nem voltak támadóink. Nem ennyi fiatallal kellene feltölteni a keretet.
Igen, én is igy gondolom.
Bartra az előző szezonban fejelt egy gólt, ám az volt az 1. vagy a 2. meccse a nagyok között, nem gondolom feltétlenül, hogy megéri felhozni, vagy egyáltalán neki vágni a szezonnak vele.
Mindenesetre sokat nem kell hozzáfűzni, mindent leirtál, amit gondolok. :wink:
Kép
Válasz küldése