Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2163
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2012.07.13. 19:22:47

Fűvel-fával kapcsolatba hoznak minket.:roll: Most Badstubert említik, Jordi Amatot. :)

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ra-2148643
més que un club
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.07.13. 19:03:02

Sanama írta: 1.Torue azt hiszem valami 9millióért jött.
2. Hát nem tudom... Lehet velem van a baj,de mind Adrianot, mind Maxwellt tudtam legalább, hogy hol játszik, és nem akkor hallottam róluk először, amikor jött 1 kacsa
1. Javi Martinez 9 millióért jött volna? Cabaye annyiért jönne?
Nem Touréról van szó, hanem, hogy világklasszis játékost pénzkidobás milliókért idehozni és aztán padoztatni.
2. Én meg Cabayéről és Tasciról tudtam, hogy hol játszik, Adrianoról viszont akkor hallottam először, amikor leigazolta a Barca. :wink:
Zozzy 5 írta:anélkül, hogy bármelyik mostanában sajtóban megírt lehetséges igazolást is fényezném, azért jelzem, hogy más az, amikor mi gondolunk valakit zsákbamacskának vagy a vezetőség.
Ugyanakkor a vezetőséget sem kell túlmisztifikálni. Nem egyszer fordult elő, hogy igazolások terén csapatok olyan döntést hoztak, ami mindenki számára nyilvánvalóan rossz volt, és végül nem is vált be az adott játékos.
Csigrinszkijnél meg Keirrisonnál nekünk volt igazunk, ettől még mi sem értünk jobban a focihoz, de sajnos a Barca vezetői sem tökéletesek.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8566
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.07.13. 18:28:46

anélkül, hogy bármelyik mostanában sajtóban megírt lehetséges igazolást is fényezném, azért jelzem, hogy más az, amikor mi gondolunk valakit zsákbamacskának vagy a vezetőség. azért, mert mi éppen nem hallottunk xy-ról, mert nem érdekel az adott bajnokság és nem kapcsolunk oda a tv-ben, még lehet alkalmas player hozzánk, történetesen az ezzel megbízott szakemberek a klubnál nyilván hosszútávon figyelik azt, akinek végül felajánlják, hogy a világ egyik legjobb csapatában játszhasson. persze voltak gyenge igazolások, hisz mindenki hibázik, de az is túlzás, hogy ha meglát valaki egy számára ismeretlen nevet, akkor rögtön fikázik, mert nem szerzett eddig róla semmi infot innen a világ közepéről, Magyarországról...

annyira könnyű innen írosgatni, hogy rémegyszerű a helyzet, jöjjön hummels meg a többi sablon, vagy a fiatalokat vessük be, a visszahozott romeut meg a b csapatos kölyköket (akiket a klub nyilván folyamatosan követ, és ne adj isten fo$nak találja őket...) de a valóság meg más, amiről mi meg igazából vajmi keveset vágunk.
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2012.07.13. 18:24:19

Most komolyan,ilyen Tasci szerű emberek vannak képben nálunk???
Számomra nagyon egyszerű a helyzet,de mégis rengetegen túlbonyolítják...

Középhátvéd kérdés.:Vagy veszünk egy olyan fiatal bekket,aki már bizonyított,de még mindig fiatal,és lehet vele kezdőként számolni Pique mellett.Vagy,veszünk egy tapasztalt öreg rókát,aki eljátszik itt 1-2 évig,amíg kiderül hogy mire elég a Bartra-Muniesa kettős.Ha elég jók ahhoz,hogy alap emberek legyenek,akkor nem kell senki,ha viszont nem,akkor a tapasztalt róka távozása után jöhet egy sztár védő a kezdőbe.
Nálam egy Tasci nem megoldás...25-26 éves,szerintem a kezdőbe nem férne be,mert ahhoz gyenge,max. kiegészítő ember lehetne,de kiegészítő embernek meg nem kell,mert annak megfelel Muni és Bartra is.

Vkp kérdés.:Érzésem szerint ide nem is kell feltétlen igazolni.Ha veszünk egy védőt,akkor Mascherano amikor kell akkor tudja helyettesíteni Busit,ez évente úgyis csak pár alkalom.Ennek ellenére persze nyugodtabb lennék ha jönne valaki,egy 30-hoz közelitő tapasztalt játékos,aki nem sír hogy csak másodhegetűs lehet Busi mögött.Mindezek ellenére legszívesebben én is Romeut hoznám vissza,hiszen mégis csak a mi kutyánk kölyke,és amúgy is,szerintem roppant tehetséges,és nekem szimpatikus is,de a vezetőség nem arról híres hogy érvényesíti a visszavásárlási opcióit,lehet hogy náluk szóba sem került Romeu,csak mi álmodozunk róla...
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.07.13. 18:19:36

sjd írta:
Sanama írta: 1.Touréval mi volt a gond?
2. Maxwell,Adriano stb. azért bizonyítottak vagy a spanyol vagy egy másik nagyobb ligában évekig.
1. Nem játszott eleget, elment. Ezért kár 25-30 milliót kidobni az ablakon, főleg, hogy ahogy mostanában a szerződéseket kötik, ez gyakorlatilag azt is jelentené, hogy ennyit veszt a csapat a játékoson.
2. Egyikük sem emelkedett ki különösebben a csapatából, hozzájuk képest Cabaye vagy Tasci nem rendelkezik kevesebb tapasztalattal és azért annyira nem gyenge csapatokban tették le a névjegyüket.
1.Torue azt hiszem valami 9millióért jött.
2. Hát nem tudom... Lehet velem van a baj,de mind Adrianot, mind Maxwellt tudtam legalább, hogy hol játszik, és nem akkor hallottam róluk először, amikor jött 1 kacsa
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.07.13. 18:04:49

Sanama írta: 1.Touréval mi volt a gond?
2. Maxwell,Adriano stb. azért bizonyítottak vagy a spanyol vagy egy másik nagyobb ligában évekig.
1. Nem játszott eleget, elment. Ezért kár 25-30 milliót kidobni az ablakon, főleg, hogy ahogy mostanában a szerződéseket kötik, ez gyakorlatilag azt is jelentené, hogy ennyit veszt a csapat a játékoson.
2. Egyikük sem emelkedett ki különösebben a csapatából, hozzájuk képest Cabaye vagy Tasci nem rendelkezik kevesebb tapasztalattal és azért annyira nem gyenge csapatokban tették le a névjegyüket.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.07.13. 17:36:38

sjd írta:
geridoss írta:Emberek, térjetek már észhez, jézusom... Kiket írkáltok ide? Minek vegyünk ilyen számunkra hasztalan játékosokat... Fiatal védő tehetségeket, mikor tele van a La Masia védőkkel... Komolyan nem is fogom olvasni a topikot, mert csak rosszul leszek a nevektől...

Ez a Barcelona, nem a Hercules, hogy egy középszerű játékos szóba kerülhet igazolásként...
Amellett, hogy tényleg nagyban megy itt az FMezés, nem értem, hogy miért kellene feltétlenül egy világklasszis játékos Keita szerepkörére.
Láthattuk, hogy mi lett belőle, amikor volt egy ilyenünk (Touré)
Egyébként ha meg a Barcánál nem kerülhetne szóba középszerű játékos, akkor nem lett volna se Keita, se Maxwell, se Adriano stb. stb. leigazolva

De egyébként én is úgy vagyok, hogy ha az új igazolással idővel potenciális kezdőként számolnánk (ami vkp-ként röhej, védőként még esetleg elképzelhető), akkor van értelme egy nagyobb összeget rászánni.
Peremembernek meg valaki tapasztaltat és olcsót kell szerezni, vagy arra jók a fiatalok is.
1.Touréval mi volt a gond?
2. Maxwell,Adriano stb. azért bizonyítottak vagy a spanyol vagy egy másik nagyobb ligában évekig.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.07.13. 17:24:30

geridoss írta:Emberek, térjetek már észhez, jézusom... Kiket írkáltok ide? Minek vegyünk ilyen számunkra hasztalan játékosokat... Fiatal védő tehetségeket, mikor tele van a La Masia védőkkel... Komolyan nem is fogom olvasni a topikot, mert csak rosszul leszek a nevektől...

Ez a Barcelona, nem a Hercules, hogy egy középszerű játékos szóba kerülhet igazolásként...
Amellett, hogy tényleg nagyban megy itt az FMezés, nem értem, hogy miért kellene feltétlenül egy világklasszis játékos Keita szerepkörére.
Láthattuk, hogy mi lett belőle, amikor volt egy ilyenünk (Touré)
Egyébként ha meg a Barcánál nem kerülhetne szóba középszerű játékos, akkor nem lett volna se Keita, se Maxwell, se Adriano stb. stb. leigazolva

De egyébként én is úgy vagyok, hogy ha az új igazolással idővel potenciális kezdőként számolnánk (ami vkp-ként röhej, védőként még esetleg elképzelhető), akkor van értelme egy nagyobb összeget rászánni.
Peremembernek meg valaki tapasztaltat és olcsót kell szerezni, vagy arra jók a fiatalok is.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.07.13. 17:16:16

geridoss írta:Emberek, térjetek már észhez, jézusom... Kiket írkáltok ide? Minek vegyünk ilyen számunkra hasztalan játékosokat... Fiatal védő tehetségeket, mikor tele van a La Masia védőkkel... Komolyan nem is fogom olvasni a topikot, mert csak rosszul leszek a nevektől...

Ez a Barcelona, nem a Hercules, hogy egy középszerű játékos szóba kerülhet igazolásként...
nem értem mi a problémád , 15m körül simán de lehet hozni őket

:twisted: :twisted:
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2012.07.13. 16:24:31

Emberek, térjetek már észhez, jézusom... Kiket írkáltok ide? Minek vegyünk ilyen számunkra hasztalan játékosokat... Fiatal védő tehetségeket, mikor tele van a La Masia védőkkel... Komolyan nem is fogom olvasni a topikot, mert csak rosszul leszek a nevektől...

Ez a Barcelona, nem a Hercules, hogy egy középszerű játékos szóba kerülhet igazolásként...
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
K900
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.07.19. 19:10:29
Tartózkodási hely: "My heart is in Brazil, and the Nou Camp stadium".

2012.07.13. 15:44:48

Gareth Tello írta: Cabaye + egy kevésbé allstar középhátvéd. Tascit én nem igazán láttam eddig játszani, nem nézek Bundesligát, de nem lehet olyan rossz játékos, az alapján, amiket írnak róla.
A transfermarkt szerint 11 millió eurót ér, ez simán beleférne a költségvetésbe (15+11=26), és még maradhatna Adriano is.
Tasci helyett már akkor inkább legyen Musacchio vagy Dedé.Ők is visszonylag olcsók, és sztem sokkal tehetségesebbek mint a török-német. :)
Horthy Gabi:"Madridban akkor szokták a legtöbb kávét főzni, hogyha a barcelona ott jár."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.07.13. 15:03:36

Na, Kolo Touré valószínűleg távozik a Citytől. Jöhet ide a testvérpáros. :mrgreen: 8)
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.07.13. 14:43:05

nagyatyesz írta: Elől viszont érdekes, hogy felvetődött Affelay eladása. Itt a Barcában sok mindent még nem tudott letenni az asztalra, de nem rossz játékos ő. Itt nálam a kezdő a Villa, Messi, Sanchez hármas, Pedro egy tuti csereember, míg nekem tavaly Cuenca jobban tetszett, és jobban beleillik a Barcába, mint Tello. Én őt adnám el, vagy adnám kölcsön, nem Ibit.
Csak éppen Tello-ért jó esetben is kapnánk 2 millát, míg Ibi-ért akár 8-9-et.

Valaki látta Cabaye-t rendszeresen játszani vagy csak az EB-n? Kíváncsi lennék mit is tud igazából, milyen stílusú, több poszton bevethető-e vagy csupán bedobták a nevét és sokan rákaptak.
Forca Barca!!!!
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2012.07.13. 11:21:06

Én továbbra is tartom, hogy leginkább a középső védő igazolása élvez prioritást! Oda kell még egy biztos ember, mert mint már sokan írták 3 megbízható középhátvéddel, plusz x fiatallal nem lehet nekiállni egy 3-as sorozatnak, ami reményeim szerint kb 60 meccset fog jelenteni! Ha ide jönne valaki, akkor Masc be tudna ugrani szükség esetén Busi helyére. Nyilván nem lennék csalódott, ha jönne egy védekező középpályás is, viszont arra van a keretben alternatívánk, védőre annyira nincs! A nagy nevek kiestek, így én a spanyol, esetleg a francia bajnokságban néznék szét.
Adrianot felesleges volna eladni, mivel Alba cseréjének tökéletes, ráadásul akár jobb szélen is tud védőt játszani. Azért úgy nem ugorhatunk neki a szezonnak, hogy van egy kezdő 4-esünk hátul (Alves, Masc, Piqué, Alba), egy Jolly Joker Puyol, és sok fiatal. Adrianonak ezért maradnia kell!
Elől viszont érdekes, hogy felvetődött Affelay eladása. Itt a Barcában sok mindent még nem tudott letenni az asztalra, de nem rossz játékos ő. Itt nálam a kezdő a Villa, Messi, Sanchez hármas, Pedro egy tuti csereember, míg nekem tavaly Cuenca jobban tetszett, és jobban beleillik a Barcába, mint Tello. Én őt adnám el, vagy adnám kölcsön, nem Ibit.
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2012.07.13. 10:36:13

Érdekes, hogy összebalhézott Ancelotti-val, kikerült a kezdőből stb. de mégsem érdeklődnek iránta, senki nem akarja megvenni pedig nem rossz játékos.
szbalint88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2009.06.02. 14:03:45

2012.07.13. 10:32:45

Így hogy T. Silva a PSG-é lesz, szerintem meg lehetne próbálni Sakho-t idehozni. Már eddig is elégedetlen volt, nem volt kezdő, ezután még annyira se lesz, amúgy meg a korosztálya egyik legtehetségesebb védője. Régebben fel is merült velünk kapcsolatban a neve.
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2012.07.13. 10:06:17

Én Fontas-ban nem nagyon bizom, ha lenne benne komolyabb potenciál akkor Pep azért berakta volna párszor, de soha nem játszatta, pedig nem volt mindig sérült, inkább játszottunk Busquets-Masch védelemmel, ami szerintem elgondolkodtató.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.07.13. 09:51:30

A Lucio-s megoldás egy igazán elvetendő gondolat, én személy szerint nem nagyon gondoltam rá, de azt hiszem a vezetőség sem, viszont ez csak akkor játszana, ha jövőre ráhajtanánk Martinezre vagy egy hasonló képességű játékosra, ami nem valószínű, ha Neymar érkezik.

Hummels egyértelműen felejtős, max. 30 millió körüli áron, mert a Dortmund a hírek szerint nem kíván megszabadulni tőle, ráadásul ha jól tudom nem is olyan régen hosszabbított.

Én Romeu-t favorizálom, 7-8 millió körül sztem el lehetne hozni, viszont akkor még mindig ott a kh. kérdés. Masch-ban nagyon bízom. Nem az a sérülékeny fajta és bírja is a gyűrődést, azonban Piqué elég hullámzó volt tavaly, Puyol pedig kérdéses mennyit bír, főleg egy komoly sérülésből visszatérve. Fontás-ról viszont rohadt nagy a csend. Tud valaki vmit róla? Kölcsönadjuk, x-edik számú kh. lesz vagy mi?

Adriano-t a legnagyobb hülyeség lenne eladni. Most komolyan. Alba-nak is pihenni kell, plusz ott a sérülés is, ami újabban nagyon tizedel minket. Puyol össz-vissz 4-5 meccsnél többre nem megoldás, emelett pedig csak Muniesa jöhet szóba.

Afellay-ra visszatérve, ez a csapatbomlasztás egy hülyeség. Nem egy dolgot rávertek a hollandokra a botrányos szereplésük miatt. Itt még a hírét sem hallottuk ilyennek és a nyilatkozataiból sem az sütött. Nem kell mindennek azonnal bedőlni.
Forca Barca!!!!
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2012.07.13. 09:43:48

Adriano-t nem adhatjuk el semmiképpen. Hummels pedig nem akar távozni és ha akarna is [auto_cenzúra] drága lenne, úgyhogy tényleg marad ez a verzió.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.07.13. 09:35:00

Attika 25 írta: Én is ugynaerre gondoltam, szerintem erősen benne is van a pakliban. Jönni fog egy vkp az tuti (Cabaye, Romeu vagy Cabaye :D) kb. 10-15 milla értékben, a maradékból meg hozunk egy védőt aki nem lesz alapember de arra jó lehet, hogy ha esetleg Puyol kiesik (sajnos erre jó esély van), Pique-nek megint megint feláll a farka Shakira-ra pár hétre akkor tud segiteni a csapaton, többet hozzá tud tenni a játékhoz, mint a fiatalok, mert esetleg van tapasztala....... Ilyen játékos lehet Tasci.

Nem kell lehurrogni, mert khv. poszton [auto_cenzúra] rosszul állunk, az sokkal égetöbb lenne, mint a vkp. Van 3 emberünk 2 posztra és 60 meccsre, ez kb. vicc (a Muniesa-ra meg Barta-ra nem lehet alapozni), kell egy jó képességű, tapasztalt védő, aki nyilván a világot nem fogja megváltani, de képes egy viszonylag jó teljesitményre. A Real-nál pl. Arbeloa ilyen, nem sztár, nem is nyújt kimagaslót, de stabilan hoz egy jó átlagot, amivel még alapember is lett (igaz minden évben keresgélnek a posztjára). Nálunk nem kell, hogy alapember legyen, csak legyen megbizható és egy pici ügyesség, tökösség párosuljon mellé.
A Hummels-Cabaye kettős is beleférhet (bár az már az álom kategóriába tartozna), ha eladnánk Afellayt és/vagy Adrianót.
Mivel ez nem túl valószínű, így marad a te javaslatod.
Cabaye + egy kevésbé allstar középhátvéd. Tascit én nem igazán láttam eddig játszani, nem nézek Bundesligát, de nem lehet olyan rossz játékos, az alapján, amiket írnak róla.
A transfermarkt szerint 11 millió eurót ér, ez simán beleférne a költségvetésbe (15+11=26), és még maradhatna Adriano is.
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2012.07.13. 09:20:29

Igy van. Csak akkor még ugye "nagy vadakra" vadásztunk, de mostanra be kell érni valami rutinos rókával viszonylag olcsón, de szerintem mindenképp kellene valaki, mert bajban leszünk.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.07.13. 08:41:26

Attika 25 írta: Én is ugynaerre gondoltam, szerintem erősen benne is van a pakliban. Jönni fog egy vkp az tuti (Cabaye, Romeu vagy Cabaye) kb. 10-15 milla értékben, a maradékból meg hozunk egy védőt aki nem lesz alapember de arra jó lehet, hogy ha esetleg Puyol kiesik (sajnos erre jó esély van), Pique-nek megint megint feláll a farka Shakira-ra pár hétre akkor tud segiteni a csapaton, többet hozzá tud tenni a játékhoz, mint a fiatalok, mert esetleg van tapasztala....... Ilyen játékos lehet Tasci.

Nem kell lehurrogni, mert khv. poszton [auto_cenzúra] rosszul állunk, az sokkal égetöbb lenne, mint a vkp. Van 3 emberünk 2 posztra és 60 meccsre, ez kb. vicc (a Muniesa-ra meg Barta-ra nem lehet alapozni), kell egy jó képességű, tapasztalt védő, aki nyilván a világot nem fogja megváltani, de képes egy viszonylag jó teljesitményre. A Real-nál pl. Arbeloa ilyen, nem sztár, nem is nyújt kimagaslót, de stabilan hoz egy jó átlagot, amivel még alapember is lett (igaz minden évben keresgélnek a posztjára). Nálunk nem kell, hogy alapember legyen, csak legyen megbizható és egy pici ügyesség, tökösség párosuljon mellé.
Ilyen szempontból Lúció tökéletes lett volna... Ingyen lett volna, rutint mondanom sem kell. A kora miatt meg a fiatalok is túlléphettek volna rajta egy bizonyos idő után. Egy olcsó rutinos rókára gondoltam (vagy Hummelsre).
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2012.07.13. 00:13:57

S.Agüero írta:Találni kell egy VKP-t. Romeunak örülnék tán a legjobban. De nekem megfelelne a M'Vila/Cabaye/Capone hármas egyike is.
Az is elképzelhető, h veszünk egy ilyen csere szintű KH-t.
:roll: :?:
Én is ugynaerre gondoltam, szerintem erősen benne is van a pakliban. Jönni fog egy vkp az tuti (Cabaye, Romeu vagy Cabaye) kb. 10-15 milla értékben, a maradékból meg hozunk egy védőt aki nem lesz alapember de arra jó lehet, hogy ha esetleg Puyol kiesik (sajnos erre jó esély van), Pique-nek megint megint feláll a farka Shakira-ra pár hétre akkor tud segiteni a csapaton, többet hozzá tud tenni a játékhoz, mint a fiatalok, mert esetleg van tapasztala....... Ilyen játékos lehet Tasci.

Nem kell lehurrogni, mert khv. poszton [auto_cenzúra] rosszul állunk, az sokkal égetöbb lenne, mint a vkp. Van 3 emberünk 2 posztra és 60 meccsre, ez kb. vicc (a Muniesa-ra meg Barta-ra nem lehet alapozni), kell egy jó képességű, tapasztalt védő, aki nyilván a világot nem fogja megváltani, de képes egy viszonylag jó teljesitményre. A Real-nál pl. Arbeloa ilyen, nem sztár, nem is nyújt kimagaslót, de stabilan hoz egy jó átlagot, amivel még alapember is lett (igaz minden évben keresgélnek a posztjára). Nálunk nem kell, hogy alapember legyen, csak legyen megbizható és egy pici ügyesség, tökösség párosuljon mellé.
Avatar
Rajmó
Capitá del Barça
Hozzászólások: 672
Csatlakozott: 2005.12.20. 13:48:06
Tartózkodási hely: Budapest

2012.07.13. 00:07:17

kurdt írta:Így volt, de végül maradt Bielsa, így minden bizonnyal marad Martinez is.
Ez új, erről nem olvastam még. Köszi az infót! :)

Csak, hogy ne legyen teljesen off. Személy szerint én most nem látok olyan igazolást, így Javi Martinez kiesése után, aki mozdítható és erősítés is lenne számunkra. Hummels nagyon jó a német bajnokságban, de egy Barcaban szerintem nem lenne elég. :?
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.07.13. 00:03:36

Nagy kérdés most ezek után, h kit veszünk meg. VKP/KH posztra tutira kell egy embert szerezni. Ugyebár TS, JM, Hummels kilőve. Van-e még olyan klasszis védő aki eljönne hozzánk baráti áron? :roll: Szerintem nincs. Találni kell egy VKP-t. Romeunak örülnék tán a legjobban. De nekem megfelelne a M'Vila/Cabaye/Capone hármas egyike is.
Az is elképzelhető, h veszünk egy ilyen csere szintű KH-t.
:roll: :?:
Válasz küldése