Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Barcafan9
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2009.05.05. 20:34:08

2011.07.19. 15:30:25

Engem nem érdekel Fabregas, hogy jön vagy marad.
De Sánchez-t hozzuk már el ... :roll: :evil:
Kép
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.07.19. 15:28:01

Korábbi években nem volt ennyit sérült. Van némi sérülékenység a srácban, de talán a La Ligában nem is faragnák annyira, mint a PL-ben. Ráadásul köztudottan rendkívül jó a Barcelona orvosi és edzői stábja, ellentétben a londoniakéval. Én ettől kevésbé aggódom.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2011.07.19. 15:23:48

Nem vagyok tisztában Fabregas szezonjával, de azt tudom, hogy nagyon sokat volt sérült. Ennek mi az oka? Kell nekünk így ? Nem lehet, hogy nagyon sérülékeny lett? Vagy ez az Arsenal edzői stábját "dícséri"?
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.07.19. 15:16:58

daffy írta: a cityhez aguero van nagyon közel és ha őt megveszik,akkor sanchez fölösleges lesz oda,így a nyakukon maradna.
Végignézve az elmúlt 3 év igazoláspolitikáját a Citynél sztem ez nem racionális érv. Náluk 35 fős az alap keret, és minden posztra van legalább 3 db 20 millós igazolásuk
Cali
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1090
Csatlakozott: 2008.04.05. 18:15:31

2011.07.19. 15:05:58

Fecooo írta:utolsó gondolatom, mellyel megpróbálom tisztázni, miért is látom negatívan a helyzetet...

nem tudom figyelmen kívül hagyni az egyéb körülményeket, a szememben mindig lesz más fontos tényező is a pénzügyek mellett, ezeknek nem tesz eleget Rosell, ezért nem tudom becsülni, és nem is fogom... ezért bíráltam anno Pepet is, bár az ő értékrendje még mindig könnyebben elfogadható volt, mint az elnöké...

a tökéletes gazdasági szakember egyszerre van birtokában menedzseri, pénzügyi és marketinggel kapcsolatos tudásnak, Laporta a középsőben volt gyengébb, de a másik kettőben viszont jó volt, ezért lehetett sikeres a klub...

Rosell egyelőre csak a pénzügyi dolgokkal foglalkozik... legalábbis véleményem szerint...
Miért rosszabb Rosell menedzseri és marketing tudása? Emlékeim szerint volt egy pár elég tré igazolás a Laporta éra alatt (Keirrison, Hleb, Cacares, Chigrinskij, Ibra stb..) ezek mind elég drága, és hasztalan igazolások voltak. Mióta Rosell az elnök, melyik igazolás volt nem megfelelő? Ha most is Laporta lenne az elnök, ugyanúgy ezekért a játékosokért küzdene, és nem hiszem h hamarabb jönne Fabregas, csak mert Laporta bácsi kéri.

Annyit még hozzátennék, hogy nem igazolnám le Fabregast, inkább Thiagoba fektetnék több bizalmat, de ezt jobban tudják az ottani szakemberek, mint Én vagy az itt fórumozók. De ha már megveszik, akkor vegyék. Engem nem is érdekel, hogy mennyiért mivel, attól nekem nem lesz olcsóbb a reggeli kiflim, ha drágábban vagy olcsóbban veszik meg. Jaa.. és nem hiszem h tudatlan közgazdászok ülnek ott fent, akik csődbe viszik majd a klubot, biztos tudják, hogy mennyi pénzt költhetnek.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.07.19. 15:05:37

messibingyo írta:Alexis jon Fabregas nembiztos ennyi az egesz nincs mit ezen regenyeket irni
ez rendben,de eddig alexis az eredeti 30 milliós követeléshez képest 40körülinek néz ki,míg fabregas ugyan ott van,40et kértek érte és most 1-2 millión megy a vita. az idő is telt/telik és az árak sem lesznek alacsonyabbak. sanchezért dobnék egy utolsó ajánlatot,azt ha nem kell,akkor mehet a citybe. viszont akkor kakiban lehet az udine,mert a cityhez aguero van nagyon közel és ha őt megveszik,akkor sanchez fölösleges lesz oda,így a nyakukon maradna.
mvik
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:43:57

2011.07.19. 15:04:27

üdv. hát nem tudom meddig húzzuk még ezt a Fabregas ügyet (pontosabban Wenger húzza), de már kezd elegem lenni, de szerintem már Fabregasnak is tele van a puttonya, ez a vén majom nem fogja fel h el akar menni. de figyeljétek meg addig húzza a dolgot Wenger míg a Fabre meg nem unja és fogja magát és ki nem vásárolja magát a szerződéséből, és ha így lenne akkor úgy ki röhögném azt a vén [auto_cenzúra] mint az állat. :D
mvik
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.07.19. 14:57:48

d írta:Azért ne felejtsük el, hogy a po:csölés Fabregas-szal nem a Rosell-brigád találmánya. Ezeket a köröket Laporta is eljátszotta két évig. Különben sem tudunk sok konkrétumokat, az angol és spanyol/katalán bulvársajtó által megszellőztetett ajánlatok és összegek ugyanúgy lehetnek hamisak, mint valósak is.

Egyelőre én még türelmes vagyok. Chile számára most ért véget a Copa, Sanchezre van bő két hét, addig meg kell oldani. Fabregas láthatóan nem sürgős és tulajdonképpen az égvilágon semmi konkrétumot nem tudunk a dologról. Részemről kivárok, hogy mi lesz és nem hagyom felbosszantani magam a bulvársajtó (rém)híreitől.

Egyelőre Zubiék munkáját pozitívan lehet értékelni véleményem szerint. A nyarat pedig szeptember 1-én értékeljük inkább, mikor letisztul minden.
Ez végre egy értelmes hsz.
A Fifa egy szégyen
messibingyo
Jugador del Barça
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2010.11.16. 11:56:48

2011.07.19. 14:57:37

Alexis jon Fabregas nembiztos ennyi az egesz nincs mit ezen regenyeket irni
bingyo
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.07.19. 14:43:44

Azért ne felejtsük el, hogy a po:csölés Fabregas-szal nem a Rosell-brigád találmánya. Ezeket a köröket Laporta is eljátszotta két évig. Különben sem tudunk sok konkrétumokat, az angol és spanyol/katalán bulvársajtó által megszellőztetett ajánlatok és összegek ugyanúgy lehetnek hamisak, mint valósak is.

Egyelőre én még türelmes vagyok. Chile számára most ért véget a Copa, Sanchezre van bő két hét, addig meg kell oldani. Fabregas láthatóan nem sürgős és tulajdonképpen az égvilágon semmi konkrétumot nem tudunk a dologról. Részemről kivárok, hogy mi lesz és nem hagyom felbosszantani magam a bulvársajtó (rém)híreitől.

Egyelőre Zubiék munkáját pozitívan lehet értékelni véleményem szerint. A nyarat pedig szeptember 1-én értékeljük inkább, mikor letisztul minden.
sura
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2011.02.06. 08:19:05

2011.07.19. 14:41:02

Cesc ügyében nagyon jól keverjük a kártyát. Kell, de nem nélkülözhetetlen. Ez megbecsülés Xavinak és Iniestának. Tanulság Cescnek, hogy nem egyértelműen ő tesz szívességet. Kontraszt a nagyvásárló Reallal szemben. És tanulság minden nagy pénzen vásárló milliárdosnak, hogy egy játékosnak az se mindegy, milyen közegbe igazol
Sanchez meg úgyis jön...
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.07.19. 14:39:34

utolsó gondolatom, mellyel megpróbálom tisztázni, miért is látom negatívan a helyzetet...

nem tudom figyelmen kívül hagyni az egyéb körülményeket, a szememben mindig lesz más fontos tényező is a pénzügyek mellett, ezeknek nem tesz eleget Rosell, ezért nem tudom becsülni, és nem is fogom... ezért bíráltam anno Pepet is, bár az ő értékrendje még mindig könnyebben elfogadható volt, mint az elnöké...

a tökéletes gazdasági szakember egyszerre van birtokában menedzseri, pénzügyi és marketinggel kapcsolatos tudásnak, Laporta a középsőben volt gyengébb, de a másik kettőben viszont jó volt, ezért lehetett sikeres a klub...

Rosell egyelőre csak a pénzügyi dolgokkal foglalkozik... legalábbis véleményem szerint...
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2011.07.19. 14:44:02-kor.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.07.19. 14:34:45

Barcaman14 írta:Én is egyetértek Fecooo-val! Nevetséges amit csinálunk. Eleve nem értem, még sokadjára sem,hogy miért hajtjuk ennyire Cescet, ahelyett hogy végre lezárnánk Sánchez ügyét, és ezzel kész is lenne a keret.
Számtalanszor hallottuk hogy viszonylag nehéz helyzetben a klub pénzügyileg. Ilyen meg olyan kimutatások, plusz így meg úgy építünk a saját nevelésre. És ez így is van, lásd Thiago, Fontás, és sorolhatnám. De azért neveljük ki őket hogy később velük töltsük fel a keretet, vagy ők vegyék át a visszavonultak helyét megfelelő tehetség esetén.
Thiago és Fontás felkerült, erre még muszáj kiadni 40-et Fabregasért is, nehogy már véletlenül 80 millió alatt legyenek a kiadások. :roll:
Mert teljesen egyértelmű hogy 40 alatt nem fog idejönni Fabregas.

Én teljes mértékben ellenzem hogy érkezzen Fabregas.
Így van. Azok a klubok akik nehéz anyagi helyzetben vannak, nem szoktak két világklasszist venni egy nyár alatt...

Én teljes mértékig nem ellenzem Cescet, ha akarjuk akkor hozzuk, de ne nevettessük ki magunkat ilyen 35 milliós ajánlatokkal, mikor mindenki jól tudja, hogy Fabregas nem annyit ér.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.07.19. 14:32:03

Fecooo írta: az anyagi stabilitás mellett a presztizs is fontos, ezzel a cirkusszal csak magunkat járatjuk le. tényleg megéri az a 2-3 millió euró ezt a komédiát? kinek jó, h ennyire eldurvul a viszony a többi klubbal? miért kell a világ előtt megjátszani a felsőbbrendűt? ezzel csak azt érezteti a vezetés, h "mi vagyunk a nagy Barcelona, majd mi megmutatjuk, h mi diktálunk a piacon is..."
Mi semmit nem játszunk meg! Mi semmit nem tudunk arról, hogy mi folyik a háttérben, csak az összes okosságot az újságok találják ki. Lehet lázadozni, de nem véletlen, hogy pl. Sanchez ügye is már 1 hónapja húzódik. Azt meg, hogy a többiek mit gondolnak kit érdekel? Akik nem szeretik a Barcát (pontosabban ki nem állhatják), az azért van, mert hülyére verünk mindenkit. Jönnek a rekordok, a kupák, a szép játék... Féltékenyek, ennyi. Ha meg Cesc és társai jönnek az pedig azt jelenti, hogy még erősebbek leszünk és még jobban meg tudjuk alázni őket. Egyértelműen kiemelkedünk a futballvilág mezőnyéből és ez nem tetszik sok embernek. De ne is tetszen, az a lényeg, hogy nekünk legyen jó :D
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.07.19. 14:28:48

Én is egyetértek Fecooo-val! Nevetséges amit csinálunk. Eleve nem értem, még sokadjára sem,hogy miért hajtjuk ennyire Cescet, ahelyett hogy végre lezárnánk Sánchez ügyét, és ezzel kész is lenne a keret.
Számtalanszor hallottuk hogy viszonylag nehéz helyzetben a klub pénzügyileg. Ilyen meg olyan kimutatások, plusz így meg úgy építünk a saját nevelésre. És ez így is van, lásd Thiago, Fontás, és sorolhatnám. De azért neveljük ki őket hogy később velük töltsük fel a keretet, vagy ők vegyék át a visszavonultak helyét megfelelő tehetség esetén.
Thiago és Fontás felkerült, erre még muszáj kiadni 40-et Fabregasért is, nehogy már véletlenül 80 millió alatt legyenek a kiadások. :roll:
Mert teljesen egyértelmű hogy 40 alatt nem fog idejönni Fabregas.

Én teljes mértékben ellenzem hogy érkezzen Fabregas.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.07.19. 14:27:58

Fecooo írta:az anyagi stabilitás mellett a presztizs is fontos, ezzel a cirkusszal csak magunkat járatjuk le. tényleg megéri az a 2-3 millió euró ezt a komédiát? kinek jó, h ennyire eldurvul a viszony a többi klubbal? miért kell a világ előtt megjátszani a felsőbbrendűt? ezzel csak azt érezteti a vezetés, h "mi vagyunk a nagy Barcelona, majd mi megmutatjuk, h mi diktálunk a piacon is..."
lehet, h sokaknak ez szimpatikus, nekem egészen biztosan nem az... itt a fő különbség Laporta és Rosell politikája között... pénzügyileg lehet, h nem voltunk annyira jók, de maga a klub a külvilág szemében is sokkal szimpatikusabb volt...
Ebben a szövegrészben rengeteg következetlen gondolatot fogalmaztál meg. Először is: egyáltalán nem rossz a viszony pl az Udinesével, sőt, kimondottan jó. Az Arsenallal rossz csak a viszony, akik viszont elmehetnek a fenébe, mert a pedofil főnök évek óta a mi utánpótlásunkban horgászik.
Az azonnali kifizetések miatt történtek olyan történelmi baklövések, mint Ibra és Csiga leigazolása, míg Rosell taktikájának köszönhető az olcsón megszerzett Mascherano. Ha azonnal kifizetnénk az először kért mondjuk 40 milliót, akkor azonnal 45öt kérnének. A legtöbb csapat elfogadja h i9lyen az üzlet. Az Udine vagy a Villarreal se orrolt meg ránk, a PSV se haragszik h a legjobbjukat szinte ingyen vittük. A Pool is kétlem h kiakadt volna ránk. Mascherano el akart menni, mi el akartuk vinni. A Liverpooliak Mascheranora haragszanak, nem ránk, hiszen mi csak az érdekeinknek tettünk eleget, senki se akart a Poollal ki--ni. Az Arsenal már joggal haragszik, ez tény, de őket nem tudom sajnálni. Wenger évek óta lopkodja a tehetségeinket és ígérget a saját játékosainak fűt-fát, aminek a vége az lesz h elszabadul ott a pokol és a fél csapat lelép.

Rosell tudja mit csinál. Majd akkor kell leharapni a fejét, ha vége az átigazolási szezonnak és Bojan még mindig itt van, Sanchez meg sehol. Eddig legalábbis nem hagyta cserben az elnök a szurkolókat. Toure helyett kellett egy minőségi pótlás, jött Masche, aki volt olyan jó mint Toure, csak még univerzálisabb. Télen kellett valaki a támadósorba, jött Afellay, aki bevált. Fel lett hozva idén az a 2 fiatal, akik rövidesen befuthatnak,Adriano is jó vétel volt, megérte a 10 milliót, amit kiadtak érte, továbbá Alvessel is sikerült nagy nehezen hosszabbítani.
Nem nagyon találok hibát a jelenlegi vezetőség eddigi tevékenységében. Akit meg kellett tartani, azt megtartották. Akik jöttek, beváltak, anyagilag egyre jobban áll a csapat.
Az egyetlen hiba az volt h Bojant egy évvel hamarabb kellett volna lecserélni és akkor talán nem lett volna túlterhelve így szezon végére Villa, de Bojan katasztrofális szezonját nem lehetett előre látni.
Eddig nem hagytak minket cserben és ha jön Sanchez, akkor most se fognak, hiszen a keret erősebb, bővebb lesz.
Továbbá azt se felejtsük el h a Barca B sose volt erősebb, így bármikor fel lehet hozni vész esetén 1-1 játékost néhány meccsre, jóformán minden posztra.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.07.19. 14:12:25

Az meg egy orbitális baromság, hogy nem szórjuk a pénzt...könyörgöm, nem teljesen mindegy hogy 38 vagy 42 millió eurót költünk? A 38 millió az nem pénzszórás, csak a 42? A számokba ne kössetek bele, körülbelülre írtam...egyszerűen Fecooonak van igaza, töketlenkedik az egész vezetés, fillérekért akarunk játékosokat, mert mi vagyunk a Barcelona...hát nem, ez nem így működik!
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.07.19. 14:04:33

még jó, h te pontosan tudod, mi a lényeg... persze, biztos az a baja sokunknak, h nem látjuk már a mezcsókolgatós videókat, képeket...

az anyagi stabilitás mellett a presztizs is fontos, ezzel a cirkusszal csak magunkat járatjuk le. tényleg megéri az a 2-3 millió euró ezt a komédiát? kinek jó, h ennyire eldurvul a viszony a többi klubbal? miért kell a világ előtt megjátszani a felsőbbrendűt? ezzel csak azt érezteti a vezetés, h "mi vagyunk a nagy Barcelona, majd mi megmutatjuk, h mi diktálunk a piacon is..."
lehet, h sokaknak ez szimpatikus, nekem egészen biztosan nem az... itt a fő különbség Laporta és Rosell politikája között... pénzügyileg lehet, h nem voltunk annyira jók, de maga a klub a külvilág szemében is sokkal szimpatikusabb volt...

csak, h számodra is megérthető legyen, mert látom, h értetlenséged továbbra is párját ritkítja: nem a végeredmény nem tetszik, hanem a MÓDSZER!( ez igaz mindenre, amit Rosellék csinálnak...)
akkor fogok nagyot röhögni, ha aug. végén 45-ért hozzuk el Cesct... akkor aztán nagyon megérte az egész nyáron át tartó cirkusz...

lehet, h a most kiadható és aug-ban kiadható 45 között számszakilag nincs különbség, mégis van, nagyon is van különbség, és az most még nem mérhető pénzben...
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.07.19. 13:53:39

Fecooo írta:vicc, amit művel a vezetésünk, de komolyan...
Örülök h ennyire remekül átlátod a helyzetet! Rálátásod egyértelműen jobb mint bárkié a Barca vezetésében!

Cesc nem égetően fontos, de jól jönne, ezért próbálkozunk vele, de mivel nem a legnagyobb priorítás, ezért nem szórjuk érte a pénzt.
Minek szórjuk a pénzt?
A keret jóformán így kész ahogy van. Védelembe, kp-ra van elég emberünk, támadósor erősítése, ami égetően fontos, ezért jön Sanchez. De ezenkívül természetes h tárgyalunk másokért is. Cesc is erősítés lenne, ezért tárgyalunk érte, de nem éri meg nagy összegért. A vezetés is úgy van vele mint az emberek többsége: erősítés lenne, de nem akkora h kiadjunk érte csillagászati összegeket. Továbbá azzal h folynak a tárgyalások remek esély van arra h Fabregas megelégeli a dolgot(összevész Wengerrel), mint annak idején Mascherano és végül diszkontáron jutunk hozzá.
Ha jönne Sanchez és ennyi, akkor én már elégedett leszek a nyárral, hiszen minden fontos játékos marad, míg a cseresor egyértelműen erősödött.
A vezetőség nem kapkod, mert nem szükséges. Az új játékos ráér szezon közben beleszokni a környezetbe, nem feltétlen kell itt töltse az egész alapozást. Meggyőződésem h ha az utolsó napokba még nincs csatár, akkor simán kifizetjük azt a nagyobb összeget amit kér az Udine vagy a Villarreal Rossiért, de addig is minek sietni?

Tény h így nekünk unalmasabb az átigazolás-szezon, de a csapat anyagi stabilitása is fontos, márpedig ebben remek munkát végez a vezetőség. Mascherano is meglett végül, pedig eleinte igen távol álltak az elképzelések egymástól.
Lyukas poszt nem maradt tavaly se, a csatársorba kell még ember, de ez nem annyira a vezetőség mint Bojan hibája.
Megnyugodhatsz h idén se maradt lyukas poszt.
A Fifa egy szégyen
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.07.19. 13:45:28

Ha jól tudom 35 körül ajánlottunk Cescért, sőt talán volt már 38 is, bár ez nem tuti. Ez esetben Cesc is kicsit a zsebébe nyúlhatna, akárcsak Masch tette, hogy ide jöhessen.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.07.19. 13:42:27

Fecooo írta:vicc, amit művel a vezetésünk, de komolyan...

Pep most azt mondja, h KELL Cesc! eddig rendben is van a dolog, de akkor mit szenvednek pár millió eurón? tényleg azt hiszik, ha aug. végéig bohóckodnak, akkor majd az Arsenal engedni fog az árból? egyértelműen negatív a rosell-kormány egy éves teljesítménye... takarékoskodni akarnak? akkor nem Cesc kell legyen a fő prioritás! ha Cesc kell? akkor tejelni kell és kész! az Arsenal diktál, ha tetszik, ha nem...
esküszöm rosszabbak, mint a skótok, akik rolls royce-t akarnak, de fel vannak háborodva, h annyira drágák...

egyet értek.ismét.
Ha el akarjuk hozni akkor le kell érte tenni azt a pénzt,amit az Arsenal kér.
Mert nekik nem szükséges eladniuk,élő szerződése van. Pedálozhatunk,de nem fogják odaadni olcsóbban aug végén se. akkor lenne esély alacsonyabb árat kicsikarni,ha utolsó éves szerződése lenne. akkor lennénk tárgyalási pozícióban.
toporgunk. 40 alatt úgyse tudjuk elhozni sem most,sem aug végén. ez hiú ábránd.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.07.19. 13:14:21

vicc, amit művel a vezetésünk, de komolyan...

Pep most azt mondja, h KELL Cesc! eddig rendben is van a dolog, de akkor mit szenvednek pár millió eurón? tényleg azt hiszik, ha aug. végéig bohóckodnak, akkor majd az Arsenal engedni fog az árból? egyértelműen negatív a rosell-kormány egy éves teljesítménye... takarékoskodni akarnak? akkor nem Cesc kell legyen a fő prioritás! ha Cesc kell? akkor tejelni kell és kész! az Arsenal diktál, ha tetszik, ha nem...
esküszöm rosszabbak, mint a skótok, akik rolls royce-t akarnak, de fel vannak háborodva, h annyira drágák...
messibingyo
Jugador del Barça
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2010.11.16. 11:56:48

2011.07.19. 13:12:19

hsz-eid több, mint 90 %-a csupán linkekből áll... ennek mi értelme? ráadásul többször van olyan, h megszeged a szabályokat, mert nem szerkeszted a kommented vagy éppen legutóbb antiszemita megjegyzést tettél... nem neked való a fórumozás, meg ne haragudj...

ON:

Zubi ismét hozta a szokásos teljesítményét... nagyon tisztelem azért, amit kapusként véghezvitt, de értékelhetetlent nyújt a mostani pozíciójában... egy év eltelt és a semmitmondó nyilatkozatokon kívül mást nem láttunk tőle... (lehet, h csinál vmit, nem tudhatjuk innen, de azért Txiki munkájának bőven volt látszatja, akár pozitív, akár negatív is, de láttuk, h dolgozik ...)[/quote az ok hogy nem nekem valo a forumozas de te honnan tudod hogy mit csinal es mit nem zubizareta na ezt magyarazd meg nekem okoska annyi nagyfeju okoskodo van itt ossze vissza dumaltok suketsegeket annak sincs tobb ertelme mint annak amiket en belinkeltem ugyhogy nincs mit szovegelj na helo]
bingyo
nahjolvan
Barça B
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2010.01.22. 21:48:39

2011.07.19. 13:04:59

messibingyo írta:http://www.fcbarcelona.cat/web/catala/n ... 18457.html ez mit jelent vajon???


annyi h bojan és alexis ügye a végső stádiumában van :) szóval remélhetőleg már a héten lezárulnak!
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.07.19. 13:03:52

hsz-eid több, mint 90 %-a csupán linkekből áll... ennek mi értelme? ráadásul többször van olyan, h megszeged a szabályokat, mert nem szerkeszted a kommented vagy éppen legutóbb antiszemita megjegyzést tettél... nem neked való a fórumozás, meg ne haragudj...

ON:

Zubi ismét hozta a szokásos teljesítményét... nagyon tisztelem azért, amit kapusként véghezvitt, de értékelhetetlent nyújt a mostani pozíciójában... egy év eltelt és a semmitmondó nyilatkozatokon kívül mást nem láttunk tőle... (lehet, h csinál vmit, nem tudhatjuk innen, de azért Txiki munkájának bőven volt látszatja, akár pozitív, akár negatív is, de láttuk, h dolgozik ...)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2011.07.19. 13:05:00-kor.
Válasz küldése