Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
fcb77
Barça B
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2005.06.10. 09:21:50
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.26. 20:45:27

Azért ezt a Marquinhos gyereket elég rendesen megetette Weiss a BL-ben: :D

http://www.youtube.com/watch?v=bLOrqi-PIl4" target="_blank

Ő az, aki a kötényt kapja. Ettől függetlenül nem igazán tudom, hogy milyen játékos. Remélem nem lesz újabb baklövés belőle, ha tényleg érkezik. A PSG-be sem kell már minden áron, ugyebár...
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1617
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2014.05.26. 20:43:43

Marquinhos = Alves + 20 millió?

Most küldeném el a vezetőséget a [auto_cenzúra]. Sima 30 millió még elment volna, de ez így sok, nagyon sok.
94:39 6 - 1
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.26. 20:32:19

Aaron3991 írta:Akik Benatiat es Marquinost is hoznak azok abba azert belegondoltak, hogy azert jonne el a PSG-bol mert csak 3. szamu vedo? Szerintetek eljonne ide hogy Benatia mogott ujra 3. legyen a rangsorban? Boven eleg a 2bol 1 es melle meg egy jobb hatved.(van der wiel/danilo) 4. vedonek pedig Masche tokeletes ha menne akkor szerintem a Fontasos 1millas opcioval elni kellene, mert arra az 5-10 meccsre nem kell klasszis vedo. Egy jo iparos kell aki lehozza stabilan. Fontas tavaly jol jatszott es megelegedne ezzel a szereppel valoszinuleg szoval en vagy Maschet vagy ot latnam szivesen, hogy Bartranak meglegyenek a percei.
Ha csak egyikük jönne, akkor tk. Puyol lenne pótolva és ha vki lesérülne esetleg, vagy eltiltanák,ugyanott vagyunk, mint idén... Vagyis nem csak arra az 5-10 laza meccsre kell a 3.-4. védő, hanem, hogy lehessen pihentetni és pl. hogy NE egy Masch-Bartra, vagy Bartra-Fontás duóval kelljen kényszerből kiállni pl. a Real, vagy a Bayern ellen.... Szóval ez nem kérdéses, kell mindkettő!!! És ha mindkettő jól játszik, még esetleg az is előfordulhat, hogy őcelebsége kikényelmeskedi magát a padra igen rövid idő alatt....
Az Alves ügyet is meg kéne oldani mielőbb, mert ha a PSG tényleg szeretné összehozni a Selecao védelmét, akkor biza cserébe tolja ide nekünk Van Der Wielt, hogy boldogok legyünk... :)
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.26. 20:18:21

csababarca írta:http://www.sport.es/es/noticias/barca/f ... to-3282916

Alves+20M. Alves 15M ér ezek szerint? Azt hittem,olyan 20-25-öt simán ér,de ezek szerint tévedtem.
Ha figyelembe veszed, hogy 31 éves és már csak egy év van hátra a szerződéséből nem is cseng olyan rosszul az a 15 millió.
Forca Barca!!!!
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2014.05.26. 20:11:18

BarcafanTomee írta:Benatia állitólag kijelentette Marokkóban, hogy elhagyja az Olimpicót, az ügynöke Barcelónába utazott megkezdeni a tárgyalásokat. A Roma első bliccre 40 milkát bökött ki. Ami nem meglepő hiszem Marquinhos is 31,4 millióért távozott tavaly. A Roma pedig Mangalát szeretné megszerezni Benatia utódjának.

Ja és a helyzet érdekessége, hogy Benatia és Marquinhos ügynöke egy és ugyanaz a személy!

Benatia:

https://www.youtube.com/watch?v=Qp6dU5TCIEc" target="_blank
Legyen igy. [-o< Azert a kovi szezonban nem lenne rossz ez a negyes (otos): Pique, Bartra, Benatia, Marquinhos. (+Masch?)

A ket jatekos kozul egyik se az a lassu, korulmenyes player..pont ilyen kell Pique baratunk melle. :mrgreen:
Kép
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.05.26. 19:54:02

csababarca írta:http://www.sport.es/es/noticias/barca/f ... to-3282916

Alves+20M. Alves 15M ér ezek szerint? Azt hittem,olyan 20-25-öt simán ér,de ezek szerint tévedtem.
Minél előbb jelentsék be. Ha simán csak eladjuk akkor biztos többet ért volna, amúgy mondjuk 25 millából kb. 10 a neve, mert az idei teljesítménye miatt nem ment feljebb az értéke.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.05.26. 19:52:13

BarcafanTomee írta:Benatia állitólag kijelentette Marokkóban, hogy elhagyja az Olimpicót, az ügynöke Barcelónában utazott megkezdeni a tárgyalásokat. A Roma első bliccre 40 milkát bökött ki. Ami nem meglepő hiszem Marquinhos is 31,4 millióért távozott tavaly. A Roma pedig Mangalát szeretné megszerezni Benatia utódjának.

Ja és a helyzet érdekessége, hogy Benatia és Marquinhos ügynöke egy és ugyanaz a személy!

Benatia:

https://www.youtube.com/watch?v=Qp6dU5TCIEc
Mangala helyébe mennék, ha folytatódik a tendencia akkor 1 év ott, aztán borítékolható, hogy elviszi egy sztárklub.. :lol:

Az meg elég érdekes, hogy egy azon személy az ügynökük. Lehet hogy csak az egyikükért folynak tárgyalások, a másikat meg csak a média találta ki. :D Kíváncsi leszek mi lesz, úgy tűnik felgyorsultak a dolgok mindkét ügyben, reméljük pár nap és lezárul a védőkérdés..
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15430
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.05.26. 19:49:59

http://www.sport.es/es/noticias/barca/f ... to-3282916" target="_blank

Alves+20M. Alves 15M ér ezek szerint? Azt hittem,olyan 20-25-öt simán ér,de ezek szerint tévedtem.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Aaron3991
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2013.08.25. 14:59:18

2014.05.26. 19:49:04

Akik Benatiat es Marquinost is hoznak azok abba azert belegondoltak, hogy azert jonne el a PSG-bol mert csak 3. szamu vedo? Szerintetek eljonne ide hogy Benatia mogott ujra 3. legyen a rangsorban? Boven eleg a 2bol 1 es melle meg egy jobb hatved.(van der wiel/danilo) 4. vedonek pedig Masche tokeletes ha menne akkor szerintem a Fontasos 1millas opcioval elni kellene, mert arra az 5-10 meccsre nem kell klasszis vedo. Egy jo iparos kell aki lehozza stabilan. Fontas tavaly jol jatszott es megelegedne ezzel a szereppel valoszinuleg szoval en vagy Maschet vagy ot latnam szivesen, hogy Bartranak meglegyenek a percei.
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2014.05.26. 19:38:38

Benatia állitólag kijelentette Marokkóban, hogy elhagyja az Olimpicót, az ügynöke Barcelónába utazott megkezdeni a tárgyalásokat. A Roma első bliccre 40 milkát bökött ki. Ami nem meglepő hiszem Marquinhos is 31,4 millióért távozott tavaly. A Roma pedig Mangalát szeretné megszerezni Benatia utódjának.

Ja és a helyzet érdekessége, hogy Benatia és Marquinhos ügynöke egy és ugyanaz a személy!

Benatia:

https://www.youtube.com/watch?v=Qp6dU5TCIEc" target="_blank
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.05.26. 19:25:55

Chino írta: Viszont nem tudom ő mennyire elégedett. Nem elég, hogy eddig még Alex is előrébb volt nála Blanc-nál még a nyakára hozták Luizt + jobb hátvédként ott van van der Wiel most ráadásban Alves is.
Ez számomra nem azt tükrözi, hogy a PSG foggal-körömmel ragaszkodna hozzá.
pont ezért van egyáltalán esélyünk elhozni, mert valószínűleg úgy gondolta ő is, hogy akkor alex most szevasz, és eljött az ideje. ehelyett megvették helyére a világ legdrágább védőjét. de attól függetlenül, hogy vele könnyű lenne megegyezni, a psgtől még nehéz lesz elhozni szerintem. ők ennél jobb harmadik hátvédet nem is kívánhatnának maguknak.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
mvik
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:43:57

2014.05.26. 19:18:59

üdv. én örülnék Benatia és Marquinhos érkezésének mert itt mindenki ezt mondja h h így Bartra nem játszana, hát szerintem ez tévedés ugyanis láttam én már a Bartrat játszani a barcába bal és jobbhátvédet is és jól játszott mindkét poszton, ráadásul nem is alacsony mert idén rendre abból kaptuk a gólokat h vagy az Alvest, vagy Albát, vagy az Adrianot fejelték le akik nagyon alacsonyak. szerintem végre vissza kéne térni ahhoz a játékrendszerhez amikor még Abi volt a balhátvéd, mert ő fele annyit se császkált fel mint az Alves és így kontráknál 3 védő volt hátul nem pedig 2, nem is kontráztak le olyan könnyen mint idén amikor mindkét szélső védőnk fent kolbászolt és maradt hátul 2 szerencsétlen védő 3-4 támadóval szemben. a másik indokom arra h jöjjön mindkét védő az az h nem igen fogunk úgyse úgy lehozni egy szezont h legalább 1 védőnk ne dőlne ki huzamosabb időre (lásd idén Puyi és Piqué esete) vagy lenne egyszerre 1 védőnk sérült 1 meg eltiltott és akkor már egyből gáz lenne. Alexist meg nagyon sajnálnám ha elmenne mert elég jó szezonja volt és ő legalább hajt és küzd a védők között nem úgy mint egyes agyonfizetett sztárocska, inkább adnám el én is Pedrot aki egy rakás sz@r volt idén, de ezek az idióták mégis inkább őt tartanák meg csak azért mert saját nevelés.
mvik
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.26. 19:12:29

kristop írta: viszont, ha valami alves - marquinhos csereüzletbe megyünk bele, akkor nagyon rosszul fogunk kijönni belőle. alvesnek jövőre lejár a szerződése, elakarjuk adni, és kiöregedőben van vs. egy húsz éves, de már most nagyon jó védő, akit simán megtartana a psg. kábé ilyen ibra - eto'o szintű üzlet lesz alves + 25 millió euróval.
Viszont nem tudom ő mennyire elégedett. Nem elég, hogy eddig még Alex is előrébb volt nála Blanc-nál még a nyakára hozták Luizt + jobb hátvédként ott van van der Wiel most ráadásban Alves is.
Ez számomra nem azt tükrözi, hogy a PSG foggal-körömmel ragaszkodna hozzá.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.05.26. 19:08:35

immobile sztem megy a bvb-be, klopp nagyon akarja.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.05.26. 18:33:36

marquinhos úgy jobbhátvéd, mint ahogy bartra volna nálunk. mivel jól tud cselezni, jól lép közbe, és elég gyors, ezért megállja a helyét. ha mindenki kiesik jobbról, akkor belehet rakni, de nálunk olyan negyedik számú jobbhátvédnek kellene hogy legyen.

1. a játékos akit hozunk alves helyett
2. adriano
3. montoya
4. marquinhos

viszont, ha valami alves - marquinhos csereüzletbe megyünk bele, akkor nagyon rosszul fogunk kijönni belőle. alvesnek jövőre lejár a szerződése, elakarjuk adni, és kiöregedőben van vs. egy húsz éves, de már most nagyon jó védő, akit simán megtartana a psg. kábé ilyen ibra - eto'o szintű üzlet lesz alves + 25 millió euróval.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.05.26. 18:21:48

Leon írta:
palesz77 írta:
Nervo írta:A Mundo szerint a lehetséges célpontok: Marquinhos, Benatia, Immobile. :wink:
Valaki világosítson fel, ki ez az Immobile gyerek? Mit kell róla tudni? Életemben nem hallottam még róla..
A Seria A gólkirálya (Luca Toni-val együtt), ezen kívül én sem tudom! :)
Ha jól tudom a Juventus játékosa a Torinonál csak kölcsönben volt . Egyébként ő lett a gólkirály 22 góllal a 2. Luca Toni 20 góllal
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2587
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.05.26. 18:19:04

palesz77 írta:
Nervo írta:A Mundo szerint a lehetséges célpontok: Marquinhos, Benatia, Immobile. :wink:
Valaki világosítson fel, ki ez az Immobile gyerek? Mit kell róla tudni? Életemben nem hallottam még róla..
A Seria A gólkirálya (Luca Toni-val együtt), ezen kívül én sem tudom! :)
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.05.26. 18:09:18

Nervo írta:A Mundo szerint a lehetséges célpontok: Marquinhos, Benatia, Immobile. :wink:
Valaki világosítson fel, ki ez az Immobile gyerek? Mit kell róla tudni? Életemben nem hallottam még róla..

szerk.:
Subinho írta:Sokan írják, hogy vagy Marquinhos, vagy Benatia, meg hogy ha jön Marquinhos, akkor nem kell Benatia, mert így meg is vagyunk... Nos, nem igazán értem ezeket... Idén az alábbi 4 standard védő volt (lett volna): 1. Piqué, 2. Puyol, 3. Masch, 4. Bartra. Puyol kiesett, így a helyére kell egy 2. számú védő, mivel biztos, hogy Piquével kezdődik jövőre is a védelem és nem akarhatjuk, hogy ez az ember Mascherano legyen, aki ugyan ügyes beugrónak, de láthattuk, állandó kezdőnek nem... Masch vagy elmegy, vagy visszamegy vkp-nak Song helyére és akkor Song megy el... szóval kell egy 3. védő is és +Bartra.
Ezért kellenek mindketten, mert Piqué, Benatia alap kezdők nálam és ott van még 2 fiatal tehetséges hátvéd, akiké a jövő. Valamelyikük biztosan bent fog maradni hosszú távon a kezdőben, mert Piqué sem az igazi mostanában, ill. az is lehet, hogy Benatia nem válik be... Szóval kell ez a 4 védő játékos mindenképp és ezzel igaz, hogy nem Thiago Silvát, vagy David Luist igazolunk, de azért ők is elég jók! Egyébként azt kéne mielőbb eldönteni, hogy mi lesz Masch sorsa... Vagy ő, vagy Song menni fog sztem.
Ez a 4 középhátvéd úgy, hogy mindegyikük csak ott játszik, luxus kategória szerintem. Akkor értenék egyet azzal, hogy jöjjön mindkettő, ha Marquinhos lenne a jobbhátvéd csere is, akkor valamivel jobban oszlanának a percek, de ha csak középső védőként játszatnánk mindannyiukat az kicsit sok lenne. Tavaly úgy, hogy Puyol végig sérült volt Bartra alig kapott szerepet, pedig elég nagy potenciál van benne, nem szabad hagyni, hogy elkallódjon. De ha 4-en csak egy poszton vannak, akkor valaki biztos hogy csak epizodista lesz, és ebből a kvartettből vétek lenne bárkit is hosszútávon jegelni. Emlékezzünk Caceresre anno, alig játszott itt valamit a Puyi-Pique-Rafa 3-as mellett, esélye se volt berobbanni, de a középpályán Thiago is ezért ment el, mert 4 ember volt 2 pozícióra, és nem elégedett meg azzal, hogy csak a szezon felében játszik - vagy még annyit se -, amikor máshol több lehetőséget kaphat - ami érthető is.

A kiemelt részeddel meg nem értek egyet. Ez csak felvetés, de mi van, ha Pique a szezon végi formáját hozza, és Benatia beválik? Lesz 2 fiatal tehetségünk, akiknek kéne a játékperc, de van előttük 2 bombajó védő, akiket vétek padoztatni..

Úgyhogy azért ez elég kényes szituáció, remélem LE jól fogja tudni kezelni ha esetleg mind a ketten jönnek, és senki nem fog elkallódni emiatt.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára palesz77 2014.05.26. 18:22:20-kor.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.26. 17:59:47

Sokan írják, hogy vagy Marquinhos, vagy Benatia, meg hogy ha jön Marquinhos, akkor nem kell Benatia, mert így meg is vagyunk... Nos, nem igazán értem ezeket... Idén az alábbi 4 standard védő volt (lett volna): 1. Piqué, 2. Puyol, 3. Masch, 4. Bartra. Puyol kiesett, így a helyére kell egy 2. számú védő, mivel biztos, hogy Piquével kezdődik jövőre is a védelem és nem akarhatjuk, hogy ez az ember Mascherano legyen, aki ugyan ügyes beugrónak, de láthattuk, állandó kezdőnek nem... Masch vagy elmegy, vagy visszamegy vkp-nak Song helyére és akkor Song megy el... szóval kell egy 3. védő is és +Bartra.
Ezért kellenek mindketten, mert Piqué, Benatia alap kezdők nálam és ott van még 2 fiatal tehetséges hátvéd, akiké a jövő. Valamelyikük biztosan bent fog maradni hosszú távon a kezdőben, mert Piqué sem az igazi mostanában, ill. az is lehet, hogy Benatia nem válik be... Szóval kell ez a 4 védő játékos mindenképp és ezzel igaz, hogy nem Thiago Silvát, vagy David Luist igazolunk, de azért ők is elég jók! Egyébként azt kéne mielőbb eldönteni, hogy mi lesz Masch sorsa... Vagy ő, vagy Song menni fog sztem.

ui.: Marquinhost én sem láttam még jobb szélső hátvédnek, gondolom beugróként játszott ott, sérülések miatt, nemtom, de nem erre kéne sztem alapozni...
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.05.26. 17:39:57

A Mundo szerint a lehetséges célpontok: Marquinhos, Benatia, Immobile. :wink:
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2550
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2014.05.26. 17:00:52

Chino írta:...
Nálam elég sokat nyom a latba, hogy megszerezhető mindkettő. Sokan írták, hogy nem ügyetlenek, és az, hogy a szakmai(!) vezetés - nem Zubizarreta és kis csoportja - gondolt rájuk, nekem elég. El kell kerülni, hogy elhúzódjon az ügy, legalább a vb előtt az egyiknek jönnie kell. (Mondjuk én azonnal megvenném mindkettőt, de nem én tárgyalok.)

A szélső kérdéshez annyit, hogy nem játszatnám egyiket sem szélsőnek, de ha a part szakad, jó ha ki lehet oda tolni. Puyol is játszott már oldalt, szóval kb. ennyire lenne nálam szélsővédő akármelyikőjük is, mint amilyen Puyol volt bármikor. :)

Btw fogalmam sincs, hogy ki kéne Alves helyére, de tőle mindenképpen megválnék. Montoya kevés lesz stabil kezdőnek. De Alves 20(?) milliójából eshet valaki oda is, vannak ügyes kölykök még Dél-Amerikában.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.05.26. 16:26:47

Chino írta:Nekem csak egy kérdésem lenne. Ki az aki ténylegesen látta Marquinhost a jobboson játszani. Mert szép itt mondogatni, de -nem megbántva senkit- akik ezzel érvelgetnek lefogadom, hogy a fele sem láttam max. egy meccsnél többször. Abból pedig, hogy a transfermarkton fel van tüntetve, mint sec.pos. még annyit sem jelent mint egy youtube video.
Ennyi erővel Adjuk el Songot meg Maschot, mert Danilo is tud vkp-t játszani.
Szóval csak kíváncsiságból ki tudna objektívan és érdemben hozzászólni ehhez.

Vagy éppen a Benatia témához. Én össz-vissz egy embertől olvastam érdemleges hozzászólást ebben a témában és már mindenki a Messiást látja benne. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy nem válna be, mert én is egyetlen meccsen láttam, a többi infom csak a haverjaimtól származik, szóval annyira kompetens nem vagyok.

Amúgy erről a Pedro-Pool dologról tud valaki valamit vagy ez is csak egy ilyen légbőlkapott kacsa.
Én bevallom Benatiát egyszer se láttam játszani, Marquinhost se annyiszor, hogy tudjak véleményt alkotni róla. Azért gondolom csak, hogy a Brazil tud jobbekket is játszani, mert itt hallottam már pár embertől, hogy a PSG-ben is szokott ott, meg a Romában is játszott azon a poszton néha talán - úgy rémlik még amikor tavaly írt róla az egyik itteni Romadruker elemzést akkor ezt is említette, de ebbe nem vagyok biztos. Plusz transfermarkton pár meccsnél azt írták, hogy jobbhátvéd volt, szóval ez passzol is. De én alapból Montoyát szeretném a jobboldalon látni jövőre, kapja meg végre az esélyt.. A Brazil csak beugrós lenne helyette, ha úgy adódik.

Benatiat meg szintén a "leírások" miatt szeretném csak, ezek alapján annyiban jobb mint az eddig jelöltjeink - Hummels-Laporte párosra gondolok -, hogy gyorsabb náluk. Pique mellé pedig ilyen védő kell, nem még egy tankhajó. Emellé pedig mindkettőjükről néztem youtube videókat is, amik ha másra nem is jók, de ezeket a fizikai adottságokat azért lehet belőlük látni.. Nem volt túl objektív tudom, csak gondoltam elmondom az én "forrásaim". :D

A Pedros hírt meg én egyelőre csak a 'Daily Mail'-től hallottam - vagy 'Daily Mirror', már nem is tudom mi a neve -, úgyhogy szerintem csak légből kapott pletyka volt sajnos.. :? A támadóink felét összehozták már a Poolal kétlem, hogy komolyabb alapja lenne.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2014.05.26. 16:15:40

Én Alexist semmiképp sem adnám el, az idei volt az itteni szezonjai közül a legjobb.. inkább menjen Pedro, ő már tényleg nem tud többet... jöhetne helyette Reus, és akkor megvagyunk, illetve esetleg egy Klose kaliberű középcsatár aki tűri a padozást. védelembe továbbra is a Benatia-Marquinhos duóra szavazok.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.26. 15:58:40

Nekem csak egy kérdésem lenne. Ki az aki ténylegesen látta Marquinhost a jobboson játszani. Mert szép itt mondogatni, de -nem megbántva senkit- akik ezzel érvelgetnek lefogadom, hogy a fele sem láttam max. egy meccsnél többször. Abból pedig, hogy a transfermarkton fel van tüntetve, mint sec.pos. még annyit sem jelent mint egy youtube video.
Ennyi erővel Adjuk el Songot meg Maschot, mert Danilo is tud vkp-t játszani.
Szóval csak kíváncsiságból ki tudna objektívan és érdemben hozzászólni ehhez.

Vagy éppen a Benatia témához. Én össz-vissz egy embertől olvastam érdemleges hozzászólást ebben a témában és már mindenki a Messiást látja benne. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy nem válna be, mert én is egyetlen meccsen láttam, a többi infom csak a haverjaimtól származik, szóval annyira kompetens nem vagyok.

Amúgy erről a Pedro-Pool dologról tud valaki valamit vagy ez is csak egy ilyen légbőlkapott kacsa.
Forca Barca!!!!
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2014.05.26. 15:37:24

Subinho írta:Hát, ehhez csak gratulálni tudok!!! Komolyan, Filipe Luis és a jobb oldal? Herrera, Pogba Iniesta és Cesc helyett??? Xavi padon, az még OK, de a többi... Na meg Suarez! Minek? Hova? Legyen megint egy 60 millás Ibra projektünk, aki a padon ül és 1 év múlva 15-ért adjuk el???

Sokkal inkább kéne azzal foglalkozni ebben a topikban, hogy miért akarják eladni Alexist, aki idén, amíg megkapta a bizalmat, termelte szépen a gólokat, aztán a szezon második felére valahogy mégis kimaradt a csapatból... nem is értem miért??? Erre őt eladjuk, Pedrot meg nézhetjük jövőre is, ahogy itt szerencsétlenkedig, meg hátra passzolgat!!!

Marquinhos szép fogás lenne, DE ő egyedül nem elegendő hátra!!! Kell még valaki. Mivel David Luisról lemaradtunk, meg kell venni még Benatia-t IS! Így már jó lenne a hátsó alakzat és Alvestől függ, hogy jobbosra kell-e még valaki. Ha igen, akkor nem Cuadradot kéne oda, aki nem védő, hanem egy jobb oldali védőt, mint pl. Van Der Wiel! Nem is értem, ő miért nem opció???

A középpálya sztem megvan, nem azzal van a baj, hanem a szerepekkel. Gondolok itt a Cesc vs. Xavi dologra. 4. kp-nak meg S.Roberto helyett jön Rafinha, így ott sztem megvagyunk.
Vkp dolog meg vagy Song, vagy Masch (hátul nem lesz helye!), az egyiknek mennie kell!

Támadósorba meg nem Suarez kell, hanem olyan, aki illik ebbe a csapatba, olyan, aki ha kell kimegy szélre, mert Messike nem fog, ebben biztosak lehettek, ha meg LE kiteszi oda, besértődik és még ennyit sem fog futni. 20 millás fizetéssel meg nem fog padozni, abban mindenki biztos lehet! Elsősorban Alexist kéne megtartani és Pedro helyett venni szélső támadót, aki akár mindkét oldalon bevethető... Messi ugyebár Agüerot szeretné. Nos őt én is szeretném, csak a kérdés, tudna-e ő a jobb szélen játszani??? Ha nem, akkor ő sem a megfelelő nekünk!

Ha már FM-ezünk, ez lenne reális jövő szezonra:

ter stegen, cabalero, masip, - piqué, benatia, marquinhos, bartra - jordi alba, adriano, van der wiel, montoya - busquets, mascherano, xavi, iniesta, cesc, rafinha - neymar, alexis, messi, deulefou, tello


Pontosan én is így látom , Alexist nem szabad eladni. Helyette Pedro szerencsétlenkedését nézhetjük , aki már 3 éve keresi önmagát. 5 ös vonalról tudja bepasszolni a gólokat erre volt képes az idei szezonban. Alexis pedig milyen bomba gólokat rúgott , fantasztikus. Sokan mondják , hogy Pedróból nehéz pénzt csinálni. Szerintem hülyeség , mert az UTD simán vinné , meg az Arsenal is megvenné szerintem. Alexist nagyon sajnálni fogom ha elmegy , nem lesz nekünk még egy ilyen jó szélsőnk , mint ő. Caballerot én is megvenném , jó kapus. Egy dologban nem értek egyet nálad , ha megvennénk Marquinhost akkor fölösleges lenne Benatia , mert így Bartrat végleg kiszorítjuk. Szélre meg ha Montoya nem tud játszani , ott van Marquinhos. Akkor az oké lenne ha Benatia lenne középen , de akkor Bartra edzéseken kívül a büdös életbe nem rúgna itt labdába , azt meg ugye nem akarjuk. Elég lenne Marquinhos , meg esetleg még egy JHV. Középpálya ugye megoldva , csak szerintem majd át kell szervezni , Busquets idei szűrése nem volt az igazi. Előre meg ha elmegy Alexis akkor jöjjön Agüero , hogy Pedro még véletlenül se játszhasson. Ha pedig Alexis marad , akkor meg van oldva.
Válasz küldése