Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3948
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.06.21. 10:57:12

Ez a Suarez téma akkor is érdekes dolgokat vet fel, ha csak pletyka is.
Amennyiben jönne, érdekes lenne mennyi lenne a fizetése vagy Messi őfelsége mennyire lenne hajlandó őt elfogadni.

Lehet nem fognak vele egyetérteni, de Suarez jelenleg a világ legjobb játékosa.
Nem feltétlen a képességeket nézve, mert abban senki ér fel Messihez. Inkább a mutatott forma alapján. Egy ilyen játékos ide hozatala esetén mennyi lenne a fizetése?
Nem lehet kevesebb, mint a Neymar, Messi kettősé, hiszen jelenleg jobb náluk, miért kapjon kevesebbet?
A klubra iszonyatos anyagi terhet rakna a megvásárlása és a fizetése. Nem az én pénzem, nekem mindegy, de amikor 3 éve égető kérdés a belső védő probléma és ennek ellenére foltozunk, garasoskodunk ezen a poszton továbbra is, akkor mi értelme lenne egy ekkora anyagi áldozatnak Suarez esetében.

Én imádom a játékát, rengeteg Pool meccset néztem az utóbbi időben, tényleg brutál jó játékos, nagyon jó lenne ha idejönne, de agybajt kapnék, ha egy ilyen csatársor mögött látnám az Alves- Piqué-Masch- Mathieu (?) vonulatot.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.21. 09:59:43

culinho írta:Subinho összeállítását elfogadnám. A MD nem jön le a Suarez témáról. Úgy várom őt, mint anno Eto'o-t. Vele egyszerűen nem tudnánk melléfogni. Állítólag a srác oda van Barcelonáért, mint városért, ott született az első gyereke, a felesége onnan való, apósék ott is laknak és az ügynöke Pep Guardiola tesója.
Tényleg tele a 'Mundo' Suárezzel, szinte másról se írnak. Nem mintha ettől elhinném, hogy tényleg tárgyalásban vagyunk vele, szerintem ugyan olyan kacsa, mint az Agüero-Higu duó is volt, de ne legyen igazam..

Írnak még ismét Kokeról is azért egy rövid cikket. A lényege, hogy habár nincs rá szinte esély, azért megpróbáljuk leigazolni.

Van egy cikk Courtoisról is, eszerint Zubi a híresztelésekkel ellentétben utána is érdeklődött anno, még a Chelseavel is volt megbeszélés, de nem akarták eladni.

A Sevilla meg Rakitic távozása miatt le akarta igazolni Sergi Robertot, de LE nem engedte.. Asszem készülhetünk jövőre az Ini-Rakitic-Rafinha-SR középpályára.. :roll:

A 'Sport' meg ír Mathieuről. Írnak benne arról, hogy mi be akartuk vonni Tellot az üzletbe, de a Valencia csak külön akar tárgyalni róla - reméljük azért, mert ennyire ragaszkodnak a Franciához. [-o< A tárgyalások meg megrekedtek most a 20 milliós ár miatt, az fog dönteni, hogy Mathieu követeli-e majd a távozását vagy nem. Reméljük nagyon szeret a Valenciában focizni, és nem fogja törni magát, hogy idekerüljön. Miután megjött a nyaralásból folytatódik az ügy. A Barca amúgy 10 millióért szeretné leigazolni őt.

Csak azért tudom elképzelni, hogy ennyire kardoskodunk érte, mert akkor őt akarja LE a 4. számú középhátvédnek, és a 2. számú balhátvédnek is, Adriano meg Montoyával pedig a jobboson osztozna így. Máskülönben elképzelni nem tudom - bár még így se -, hogy miért pont ő az a játékos, akiért ennyit küzdünk..
Subinho írta: Persze a védelem az első. Szerintem a brazil jön a PSG-ből, de csak a VB után jelentik be, ezért van csönd.
Marquinhos nincs a VB keretben, szóval ha be is jelentik - amit egyre inkább kétlek -, akkor nem fogjuk megvárni a torna végét szerintem, semmi oka nem lenne rá Bartoéknak.. Egyedül talán az, ha Alvest is belevonjuk, de emiatt se nagyon hiszem, hogy várni kéne a VB végéig.
Boixos1981
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2014.03.15. 22:18:03

2014.06.21. 09:18:14

Subinho írta:Egyébként az eddigi igazolások, ill. pletykák meg a fiatalítási projekt alapján sanszos jövőre egy ilyen kezdő:
Bravo-Alba, Bartra, Marquinhos, Adriano - Sergi, Rakitics - Iniesta, Messi, Neymar - Suarez, ami azért nem is lenne rossz...

Na ez szép lenne.
Visca el Barca y visca Catalunya, llibertat Boixos Nois!!!
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2014.06.21. 08:41:54

Subinho összeállítását elfogadnám. A MD nem jön le a Suarez témáról. Úgy várom őt, mint anno Eto'o-t. Vele egyszerűen nem tudnánk melléfogni. Állítólag a srác oda van Barcelonáért, mint városért, ott született az első gyereke, a felesége onnan való, apósék ott is laknak és az ügynöke Pep Guardiola tesója.

Persze a védelem az első. Szerintem a brazil jön a PSG-ből, de csak a VB után jelentik be, ezért van csönd. Cuadrado játéka nagyon tetszik, csak nem védő, nem tudom elképzelni Alves helyett. Adriano jól tolta ott is, de sérülékeny, Montoyával kevesek oda és akkor a bal oldalon lesz hiány.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2014.06.21. 08:29:08

Egyébként az eddigi igazolások, ill. pletykák meg a fiatalítási projekt alapján sanszos jövőre egy ilyen kezdő:
Bravo-Alba, Bartra, Marquinhos, Adriano - Sergi, Rakitics - Iniesta, Messi, Neymar - Suarez, ami azért nem is lenne rossz...
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.06.21. 08:12:51

barcafacan írta:
Boixos1981 írta:
Tobias88 írta:Igazán kérhetnének többet Mathieu-ért, mert van akkora balfék ez a vezetés, hogy kifizeti ezt a 20 milliót. Lásd cserekapus 12 milkáért.

Sajnos mar régen bebizonyosodott, hogy ez a vezetőség alkalmatlan. Nem baj, ha mar megvan Mathieu 20 milláért, akkor meg igazoljuk le előre Higuaínt 70 milláért =D>.

A Barca pocsék munkát végez a játékosfigyelésben. Nem hoz más kontinensről csiszolatlan gyémántokat, így más európaiak által már jól- rosszul megcsiszoltakra költ vagyonokat.
miközben egyetértek a vezetőségnek szóló kritikákkal, reagálnék a vírusként terjedő Mathieu fikázásra: ez a legény jelenleg jobb képességű és jobb formában játszó védő mint a Barca bármelyik jelenlegi e posztokon szóbajöhető játékosa Piquet is beleértve. ebben csak az lehet a röhely hogy még őt sem tudják(tisztességes áron) megszerezni.
amúgy a nagy ábrándozások közepette ne feledkezzetek meg a játékos transzfer egyik fontos eleméről: az illető fizetése! ha mondjuk Alvest cserélik ott bizony ez jelentős tényező lehet az árán kívül is.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2014.06.21. 08:07:33

Sztem Cuadrado biztos Alexis helyett jönne... pont ezért nincs róla fix hír, mert előbb Alexis transzfernek kell lemennie. Danilo én sem értem miért nincs képben? Mangalica meg... hát én nem ismerem, de jobban örülnék a rutinosabb Benatianak, csak róla nagyon nincsenek most hírek. Ez a Matyiö meg... vicc... csak sajnos nem tudok rajta nevetni. Marquinhos esetleg, de ő benne sem az No.1 védőt látom.. inkább a 3. védő Bartrával versenyben. Bár, ha valódi fiatalítás, akkor lehet, h Lucio terve a Bartra-Marquinhos duó, ami ugyan merész lenne, de pont ezt várjuk, egy tökös edzőt!!!.A csatár igazolás, ill. a Xavi, Cesc eladás meg előrevetít Messi hátrébb lépését, mert az tuti, hogy nem megy ki jobb rohangálónak... :-)
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.06.21. 03:56:21

Boixos1981 írta:
Tobias88 írta:Igazán kérhetnének többet Mathieu-ért, mert van akkora balfék ez a vezetés, hogy kifizeti ezt a 20 milliót. Lásd cserekapus 12 milkáért.

Sajnos mar régen bebizonyosodott, hogy ez a vezetőség alkalmatlan. Nem baj, ha mar megvan Mathieu 20 milláért, akkor meg igazoljuk le előre Higuaínt 70 milláért =D>.

A Barca pocsék munkát végez a játékosfigyelésben. Nem hoz más kontinensről csiszolatlan gyémántokat, így más európaiak által már jól- rosszul megcsiszoltakra költ vagyonokat.
Richi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2005.06.12. 18:32:16

2014.06.21. 01:25:52

Scumy írta:olyan nevekkel dobálózunk, mint Higuain, Agüero, Suarez, egy olyan szekcióba, ahova a legutolsó sorban kell ember...agyam eldobom.
sajnos pont olyanok lettünk amiért a madridot utáltam...fontosabb az üzlet, az, h legyen pénz törcsiből, kulcstartóból, meg mez eladásból, de ertelmes csapat építés az nincs! Ezek a nevek csak is a bizniszről szólnak, ha meg nem lesz eredmény menjen az edző egy év után, mert csak az lehet a hibás, közben itt a vezetőseg dönt nem LE.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.06.20. 23:53:25

palesz77 írta:
És ha belegondolunk az a durva, hogy így se járnánk igazából jobban nagyon anyagilag.. Higu 70 millió, Cuadrado 35 millió, Mathieu 20 millió - legalábbis a klubjaik szerint -, ha ésszel igazolnánk klasszisokat - nem mint a PSG, hogy 50 misi David Luizért - se jönnénk ki sokkal rosszabbul pénzügyileg. De amíg képesek voltunk 24 milliót elkölteni 2 kapusra, addig nem csodálkozok azon se, hogy Mathieut űzzük a 20 milliós árával..
Főleg úgy, hogy ezek a játékosok kb. ezen összegek felét sem feltétlenül érik meg... :roll:
Örültem kezdetben a megújulásos dumának, mert tényleg időszerű, de jelen pillanatban ott tartunk, hogy olyan játékosokért állunk sorba, tárgyalunk napokat, heteket, akikkel augusztus 2. felében kellene foglalkozni, amikor a fő problémákat már orvosoltuk. Jelenleg egy cserekapusért és egy csere hátvédért tárgyalunk kőkeményen a hírek szerint. Miközben kezdő kh sehol, még pletyka szintem sem. :roll:
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.06.20. 23:48:42

Pár szót az új pletykákról.

Suárez-nek én nagyon örülnék, ha már a vezetőség kényszeresen le akarja rázni Sánchez-t. Suárez-nek itt lenne lehetősége címeket nyerni, még jobbá válni. Egyetlen hatalmas probléma Messi lenne, aki nem biztos, hogy örülne, ha a szélre tolná Lucho, egy "haver" (Agüero,Higuaín) javára még lehet belemenne, de egy "idegen"-től nem hiszem. Sajnos vagy nem sajnos Messilona lettünk, aminek ékes bizonyítéka a szerződéshosszabbítás, fizetésemelés - az 50-60%-os teljesítményre. (Itt nem feltétlenül a statisztikákról van szó... :roll: ). Mondjuk én szívesen "kicserélném" jelen pillanatban Suárez-t Messire... Neymar-Suárez-Sánchez. Klasszikus centerrel, mivel az uruk alacsonynak sem mondható - viszont lassúnak sem. De ez csak fantázia.
Egyszóval Suárez tökéletes lenne, ha Messike nem sértődne meg az érkezése miatt. :roll:

Mathieu-ért pedig a 20 millió még úgy is vicc lenne, ha 15+ változó pakkban fizetnénk ki maximum 20 milliót. Mathieu értéke maximum 10 millió körül lenne reális, változókkal együtt pedig inkább 8 körül. Bár nekem annyiért sem kellene középre, csak abban az esetben venném meg, ha Montoya-ra ezentúl első számú jobbhátvédként számítana a klub, mögé pedig Adriano kerülne első számú opciónak, Alba helyettese pedig a francia lenne.

Kíváncsi leszek arra is, hogy a Bravo-ügy mikor zárul le, mert Rakitic-et le tudtuk a VB alatt is zárni, gondolom van megbízottja, aki az ilyen ügyeket intézi. Elviekben Bravo-nak sem lenne szabad hosszabb ideig tartania, ha már annyira le kell igazolni... :roll:
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.20. 23:40:40

crixus írta:...
És ha belegondolunk az a durva, hogy így se járnánk igazából jobban nagyon anyagilag.. Higu 70 millió, Cuadrado 35 millió, Mathieu 20 millió - legalábbis a klubjaik szerint -, ha ésszel igazolnánk klasszisokat - nem mint a PSG, hogy 50 misi David Luizért - se jönnénk ki sokkal rosszabbul pénzügyileg. De amíg képesek voltunk 24 milliót elkölteni 2 kapusra, addig nem csodálkozok azon se, hogy Mathieut űzzük a 20 milliós árával..
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.06.20. 23:19:06

Nagyon nagyon kíváncsi lennék Luis Enrique hogy képzeli el a jövő évi csapatot. Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy azt gondolja, hogy majd Mathieu-vel, Cuadrado-val, Higuaín-nal és hasonló nevekkel majd versenyben leszünk a nagy trófeákért.
Én inkább gondolom úgy, hogy jelen esetben kompromisszumokat köt a vezetőség és az edző, ami nem jó. Laporta alatt két megújuláson mentünk keresztül és mindkettő jól sült el. Szerintem pont azért, mert Laporta szurkolóként gondolkodott inkább, mint üzletemberként, szabad kezet adott az edzőknek és mindent megtett annak érdekében, hogy az játsszon a csapatnál, aki az edzőnek kell. Persze ennek az árnyoldalai volt a Maxi Lopez, Ibra, Csiga, Hleb,stb. típusú transzferek is. De egy-egy ilyen időszakban sajnos nem szabadna garasoskodni és kényszermegoldásokkal operálni.
Meg lehet nézni, hogy mindkét alkalommal belenyúltunk a pénztárcába. Ha már megvan a csapat 80-90%-a, utána lehet üzletemberkedni...
Lehet, hogy tévedek és az általam alkalmatlannak titulált játékosokat Lucho kifejezetten kéri. Nem látom reálisnak, de lehet. Ebben az esetben ő gondolja rosszul.
Boixos1981
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2014.03.15. 22:18:03

2014.06.20. 22:59:06

Tobias88 írta:Igazán kérhetnének többet Mathieu-ért, mert van akkora balfék ez a vezetés, hogy kifizeti ezt a 20 milliót. Lásd cserekapus 12 milkáért.

Sajnos mar régen bebizonyosodott, hogy ez a vezetőség alkalmatlan. Nem baj, ha mar megvan Mathieu 20 milláért, akkor meg igazoljuk le előre Higuaínt 70 milláért =D>.
Visca el Barca y visca Catalunya, llibertat Boixos Nois!!!
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1621
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2014.06.20. 22:56:49

Igazán kérhetnének többet Mathieu-ért, mert van akkora balfék ez a vezetés, hogy kifizeti ezt a 20 milliót. Lásd cserekapus 12 milkáért.
94:39 6 - 1
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2014.06.20. 22:16:04

Scumy írta:Valaki meg tudna engem nyugtatni kérem jól alátámasztott, objektív érvekkel, hogy jövőre nem fogunk lesüllyedni egy erősebb középcsapat szintjére, aki a nemzetközi porondot érő helyezésért fog küzdeni? Komolyan kezdem úgy érezni, hogy ez a vezetőség direkt gyengíti le a csapatot.

Kapus-, védő kérdés ki lett vesézve. Nem látom, hogy az évek óta kompatibilis védő után kiáltó hátsó sorunkat hogyan fogja helyretenni egy Matthieu 31 évesen.

Középpályán Fabre & Xavi duó lelép, Thiagot is sikerült eltékozolni, végül is csak három olyan ember, aki után az ember megnyalná mind a 10 ujját ha csapatába tudná. Rakiticcsel nincs bajom, várom hogy Barca mezben lássan, de egyedül kevésnek gondolom így.

Ezeknek fejében olyan nevekkel dobálózunk, mint Higuain, Agüero, Suarez, egy olyan szekcióba, ahova a legutolsó sorban kell ember...agyam eldobom.

Jobban jár a csapat a ha munkásemberek dolgoznak , mint hogy nem alibi játékosok , akiknek nevük van , de már vagy eljárt felettük az idő , vagy csak nincs kedvük megerőltetni magukat stbstbstb.
Nézd meg az Atleticot és nézd meg a Barcát. Az idei év a taktikán ment el meg a játékosok hozzáállásán , és ez a kettő dolog a legfontosabb , mivel LE új taktikát fog alkalmazni valószínűleg , és ő ezt olyan játékosokkal akarja végrehajtani akiknek a hozzáállása tényleg ott van , és csupa szívből játszanak. Legyen az Rakitic , vagy Rafinha.
Atleticoba hol vannak sztárok ? Egy 22 éves Koke többet nyújtott az ide szezonban mint Xavi-Fabre-Busi összesen , és ez nem azért van mert jobb mint Fabregas , hanem azért teljes odaadással küzd és hajt a pályán. Na pont ilyen emberek kellenek LE-nek és ezt nagyon is jól látja. Alexis , Rakitic , Bravo pont ilyen játékosok. És ha ő Mathieu-ban is ezt látja akkor azt mondom , hogy jöjjön. Abban meg nagyon nem értek egyet , hogy itt sírnak páran , hogy középcsapat leszünk meg ilyesmik. Erre a példám megint csak az Atletico. Nem túlsztárolt nagy nevű játékosok , jó taktika és meg lehet nézni az eredményt.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.06.20. 20:39:58

Laza írta:leigazoljuk Ranoccihat 45+song ért....
még ez is életképesebb ötlet mint a francia :D

azt meg már csak halkan jegyzem meg, hogy masinak sztem lejárt a szerződése...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.06.20. 20:24:46

palesz77 írta: Elég csak akkor temetni a csapatot, ha Augusztus 31-én is ilyen rosszul fogunk állni igazolások terén, vagy tényleg elhoztuk ezeket az embereket ennyiért. Addig meg bizakodjunk, hogy mégis sikerül valahogy Zubiéknak jól összerakni a csapatot - még ha az eddigi pletykák szerint nem is így lesz..
Nekünk amúgy nem csak augusztus 8. vagy 14.-ig (nem emlékszem pontosan) lehet biztosan igazolni, mert a fellebbezés elbírálásának határideje akkor jár le?
Ezért kéne egy kicsit sürgetni a dolgokat. Persze nem fejetlenül, de legalább legyen látható valami rendszer, hogy hova is akarunk igazolni, milyen típust vagy valami hasonló.
A tárgyalások úgyis mindig elhúzódnak vagy 3 hétig, ha rólunk van szó, arról nem is beszélve, hogy ha tényleg más rendszert/stílust akar LE kivitelezni és több játékost igazolni, nem ártana minél hamarabb összeállítani a csapatot, hogy ne az első tétmeccsre essen már be mindenki.
Forca Barca!!!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.20. 20:08:13

Koke: "Right now I have a contract, I'm very happy and there's nothing more to say."

Persze ez a szokásos sablonszöveg, még Cesc is ezt nyilatkozta, amikor közel volt a váltáshoz, de attól tartok nem fogjuk tudni megszerezni.. :? Pedig érzésem szerint ő passzolna ide leginkább a felmerült nevek közül - na meg Gündogan, de hát ő ugye alapból kilőve.
Laza írta:...
Azért ezeknek a híreknek a java kacsa.. Nem kell túl komolyan venni mindent. Elég csak akkor temetni a csapatot, ha Augusztus 31-én is ilyen rosszul fogunk állni igazolások terén, vagy tényleg elhoztuk ezeket az embereket ennyiért. Addig meg bizakodjunk, hogy mégis sikerül valahogy Zubiéknak jól összerakni a csapatot - még ha az eddigi pletykák szerint nem is így lesz..
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.06.20. 20:07:33

ez a szőke colost kajak 20milláért veszik meg??
ő nem bal védő inkább?

valaki válaszolja már meg nekem hogy tényleg ugy építünk "ujcsapatot"hogy
kiéget álsztárokat veszink 70millióért Higuain,meg 30+os védőt és kapust?
építünk velük egy uj csapatot ami tart 2-3 évg,és csak rosszabb lesz mint a mostani.
átmegyünk Ac Milánba komolyan mondom.
nevetséges az egész...állítólag a Bayernnek is kell ez a colos matyi mi a rákért akarja őt bárki megvenni?
inkább hzzuk vissza Marquez-t

egyébként jó sok pénze van a barcának... lehet 50 millát fizetünk Neymar ügy miatt,most meg állítólag 55+20 millióért veszünk olyan játékost aki kispadra férnének be,Rakitic pedig Fabregas eligazolásával lett kezdő...

nagyon jó...

40,millióért vettünk volna egy Mangalat,20-25ért egy piszczek-et,ingyen egy ochoa-t, ha már fabregast eldták aprópénzért,akkor vehettünk volna rakitic helyett egy akciós Willian/oscar vagy franc tudja kit a Chelseaből...

nagyon király....következő hír Badlej-t a hamburgól 25millóért vesszük, és leigazoljuk Ranoccihat 45+song ért.... alig várom az ilyeneket...
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.06.20. 18:20:37

Egyszerűen felfoghatatlan hogy bartomeuék mit néznek ki ebből a matyóhímzésből. #-o
31 éves és még csak nem is klasszis védő.Mindegy lenne, vagy volna, hogyha Wengeréktől elhoznánk Vermaelent úgyis eladó a belga. :mrgreen: Ő róla legalább tudjuk hogy eladó, és azért lényegesen jobb mint a francia. De nem, nekik ez az ember a prioritás.Döbbenet. :shock:
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.06.20. 18:12:25

palesz77 írta:u.i.: Amúgy azon gondolkoztam, hogy a napi 'Sport' és 'Mundo' pletykák érdekelnek itt valakit, vagy tök fölöslegesen írogatom ezeket mindig?
ha jól rémlik pont egy ilyen srácból lett később cikkíró, aki talán 2008 tájékán minden reggel kirakta a napi hírkivonatot a fórumra. mondjuk abban az időben asszem még google translate se volt, csak böngésztük a sportot reggel hátha megértünk valamit nevekből meg számokból. szóval hajrá :D
barcafacan írta:Ki lehet találni olyan játékmódot, hogy Sanchez legyen a nagy "igazolásunk". De persze ezt akarni kell és elfogadtatni Messivel is.
alexis nagyon jó kis játékos, szabadabb szerepkörben meg még jobb. de azért annyira nem, hogy ő vezessen minket bl győzelemig. a kettő közül akkor inkább már neymar. de leginkább messi, ő már azért kétszer megmutatta hogy kell ezt.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.06.20. 17:51:12

Corvy írta:Valaki felvilágosítana erről a Depay-Masi mémről? miért viccelődtök velük? Depay még tudom ki, hollandia, psv. De ki a tököm az a Masi? :D
nem tudod ki az a masi? és ezek után még van merszed meg is kérdezni? BANT neki! :D

van itt egy uriember aki 2-3 éve bedobta ezt a két nevet az igazolások topicba, mert ő bizony fifaban leigazolta őket és mekkora spílerek. 90+ ratingesek, gondolta a való életben is királyok lehetnek. depay még akar, de masi... :D

azóta minden nyáron ők a kedvenceink, addig fogjuk itt hajtogatni őket, míg tényleg meg nem veszik őket. bár ha matyiő befér, talán masival ütős párost alkotnának.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
hArpi89
Jugador del Barça
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2009.03.17. 10:07:32

2014.06.20. 17:46:43

Valaki felvilágosítana erről a Depay-Masi mémről? miért viccelődtök velük? Depay még tudom ki, hollandia, psv. De ki a [auto_cenzúra] az a Masi? :D
"A mai labdarúgásban vannak a Világklasszisok, előttük pár lépéssel pedig Lionel Messi. "
Scumy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2007.01.04. 18:08:35

2014.06.20. 17:46:04

Valaki meg tudna engem nyugtatni kérem jól alátámasztott, objektív érvekkel, hogy jövőre nem fogunk lesüllyedni egy erősebb középcsapat szintjére, aki a nemzetközi porondot érő helyezésért fog küzdeni? Komolyan kezdem úgy érezni, hogy ez a vezetőség direkt gyengíti le a csapatot.

Kapus-, védő kérdés ki lett vesézve. Nem látom, hogy az évek óta kompatibilis védő után kiáltó hátsó sorunkat hogyan fogja helyretenni egy Matthieu 31 évesen.

Középpályán Fabre & Xavi duó lelép, Thiagot is sikerült eltékozolni, végül is csak három olyan ember, aki után az ember megnyalná mind a 10 ujját ha csapatába tudná. Rakiticcsel nincs bajom, várom hogy Barca mezben lássan, de egyedül kevésnek gondolom így.

Ezeknek fejében olyan nevekkel dobálózunk, mint Higuain, Agüero, Suarez, egy olyan szekcióba, ahova a legutolsó sorban kell ember...agyam eldobom.
Válasz küldése