Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2020.08.27. 09:23:00

fanbarca írta:
2020.08.27. 09:14:03
vg99 írta:
2020.08.27. 09:07:33
Szerintem Messi reálisan 200 Milliót megér egy top csapatnak,
nem azért mert jövőre már ingyen lenne,
hanem mert neki 2-3 éve van csak,
ahova most megy, ott fejezi be,
és marketing értékben még bőven van benne egy új helyen.

Gabriel Jesus nekem sosem volt szimpi,
a gond, hogy Bartonak simán tetszhet egy Jesus, Garcia, Angelino, kis pénz csere,
mivel betömi a lyukakat, nem is noname játékosokkal.
Mellette még Koeman hozhat 1-2 fiatal hollandot,
és mindenki boldog.
csak eredmény nem lesz.

De Bruynere elcserélném. nem fogják.

150-200 millióból Haalandot és de Ligtet hoznám,
az eladott játékosokból meg talán a kisebb lyukak pótolhatóak. (jh, bh, cserekapus stb.)
Azért mi is értünk ahhoz, hogy naponta megváltoztassuk a véleményünket. Ha fiatalokra akarunk építeni, akkor fiatalokra építsünk. Minek hozzunk egy 29 éves irányítót (oké, világsztár), ha azt akarjuk, hogy Puig, Pedri és társaik tudjanak felnőni a feladathoz? Amúgy szerintem a Jesus, Garcia, Angelino sor nem olyan rossz, sőt. Én Haalandot nem szeretném, szerintem pökhendi.
Naa, ha Haalandot idehoznák az elég szomorú lenne. Elérhet nagy sikereket egy angol-német csapatban, de a spanyolokat pedig hagyjuk focizni. Akkor már inkább tényleg a Jézuska. Meg az Angyalka (és akkor már csak egy húsvéti nyúl kéne, Maradona meg jöhet Télapó edzőnek)
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2020.08.27. 09:14:03

vg99 írta:
2020.08.27. 09:07:33
Szerintem Messi reálisan 200 Milliót megér egy top csapatnak,
nem azért mert jövőre már ingyen lenne,
hanem mert neki 2-3 éve van csak,
ahova most megy, ott fejezi be,
és marketing értékben még bőven van benne egy új helyen.

Gabriel Jesus nekem sosem volt szimpi,
a gond, hogy Bartonak simán tetszhet egy Jesus, Garcia, Angelino, kis pénz csere,
mivel betömi a lyukakat, nem is noname játékosokkal.
Mellette még Koeman hozhat 1-2 fiatal hollandot,
és mindenki boldog.
csak eredmény nem lesz.

De Bruynere elcserélném. nem fogják.

150-200 millióból Haalandot és de Ligtet hoznám,
az eladott játékosokból meg talán a kisebb lyukak pótolhatóak. (jh, bh, cserekapus stb.)
Azért mi is értünk ahhoz, hogy naponta megváltoztassuk a véleményünket. Ha fiatalokra akarunk építeni, akkor fiatalokra építsünk. Minek hozzunk egy 29 éves irányítót (oké, világsztár), ha azt akarjuk, hogy Puig, Pedri és társaik tudjanak felnőni a feladathoz? Amúgy szerintem a Jesus, Garcia, Angelino sor nem olyan rossz, sőt. Én Haalandot nem szeretném, szerintem pökhendi.
més que un club
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2020.08.27. 09:07:33

Szerintem Messi reálisan 200 Milliót megér egy top csapatnak,
nem azért mert jövőre már ingyen lenne,
hanem mert neki 2-3 éve van csak,
ahova most megy, ott fejezi be,
és marketing értékben még bőven van benne egy új helyen.

Gabriel Jesus nekem sosem volt szimpi,
a gond, hogy Bartonak simán tetszhet egy Jesus, Garcia, Angelino, kis pénz csere,
mivel betömi a lyukakat, nem is noname játékosokkal.
Mellette még Koeman hozhat 1-2 fiatal hollandot,
és mindenki boldog.
csak eredmény nem lesz.

De Bruynere elcserélném. nem fogják.

150-200 millióból Haalandot és de Ligtet hoznám,
az eladott játékosokból meg talán a kisebb lyukak pótolhatóak. (jh, bh, cserekapus stb.)
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.08.27. 08:54:09

Kovbal88 írta:
2020.08.27. 08:04:00

Szerintem megy ingyen, nálunk az a szokás.
Na ez az, ami teljesen kizárható. Mivel a PSG-nél a sejk ezúttal nem teszi le a kivásárlási árat, a City lesz a befutó Játékosok+pénz megoldással.
Amit nem értek: miért álltak le a hollandok érkezéséről szóló hírek, amikor hétfőn már kezdődnek az edzések.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2020.08.27. 08:04:00

nagyatyesz írta:
2020.08.26. 22:28:44
Egyértelmű ha megy Messi, akkor senki nem fogja kifizetni a kivásárlási árát. Mindenképpen játékosok bevonásával lehet elvinni őt. Alapvetően az Inter csak egy Martinezt tud felajánlani, ami kevés. A Psg nem fogja adni egyik sztárját sem, és bízom benne, hogy nem Di Mariak neve merül majd fel. A City viszont ha Kevin De Broynet tuti nem adja, szóvsl náluk egy Garcia, Bruno Silva, Jesus trioval próbálloznék. Szerintem ez nem lenne rossz deal. Szerintetek?
Szerintem megy ingyen, nálunk az a szokás. Amúgy hiányozna, de igazából vele se nagyon vagyunk már előrébb. A csapatnak a BL helyeket nélküle is tudni kell hozni, a keret képes rá csak össze kell úgy állnia. A játék meg Messivel együtt is nézhetetlen egy ideje.
Lehet az is hiba itt, hogy nagyon Messi-függő lett a csapat.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.08.27. 06:22:33

Messithebest írta:
2020.08.27. 01:16:06


Es ezek kozul a jatekosok kozul szerinted melyiket adna el a jelenlegi csapata? Szerintem egyiket se... ugy nehez minosegi jatekost igazolni, ha azok egyaltalan nem, vagy max csillagaszati aron mozdithatoak..
Sancho biztosan.
De egyébként akkor meg nem kötelező igazolni mindenáron, csak hogy jöjjön valaki.
Lehet jövőre mozdítható lesz olyan ember, aki tényleg megéri a pénzét, nem muszáj egyből elverni a milliókat, csak mert égeti Barto zsebét.

(A fentebbi játékosok csak példák voltak, az ilyen Maxi Gomez féle nímandokkal szemben, akikre semmi szüksége a klubnak.)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2020.08.27. 01:16:06

csababarca írta:
2020.08.26. 21:54:13



Ezt már többször leírtam, ha tudnám biztosra, hogy a Messiért kapott pénzből MBappé, Kimmich, DeBruyne, Sancho, Davis, etc vonal jönne, akkor persze, az a jó ha kapunk pénzt.
Es ezek kozul a jatekosok kozul szerinted melyiket adna el a jelenlegi csapata? Szerintem egyiket se... ugy nehez minosegi jatekost igazolni, ha azok egyaltalan nem, vagy max csillagaszati aron mozdithatoak..
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
RA7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2020.05.12. 04:22:04

2020.08.27. 01:04:19

fanbarca:
Jesust én baromira túlértékeltnek tartom. Ennyi szélsővel amit te is írsz ott biztos nem játszana, legalábbis nem kéne illetve nem is ilyen kaliberű csatárra van szükségünk, hanem ennyi szélső mellett(ha Coutinhot lehet annak mondani és ha Dembele egészséges tud maradni, a Fati, Trincao duóról meg nem tudjuk mit várhatunk) olyan típusura mint Suarez. Ilyen Haaland, aki érkezik a belőtt labdákra. Tipikus centernek nem jó, szélsőnek meg annyira se Jesus. Nem látom őt itt.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2020.08.27. 00:29:36

RA7 írta:
2020.08.26. 23:46:20
Amióta regisztráltam 3. alkalommal tiltottak ki kb 1 hétre? Eláulná a kedves admin hogy miért? Hamár az emailekre nem hajlandó válaszolni. Nem tudok róla hogy káromkodtam volna vagy bármi hasonló szabály szegést elkövetem volna.
Meg azért is lehet, ha nem a megfelelő topicba írsz (nem talál a téma). :D

ON: Jesus amúgy nem egy rossz játékos, csak ő sem centerposzton teljesített legjobban az elmúlt időszakban. Szélsőként varázsolt leginkább, de ott annyira nem vagyunk gondban (habár Messi nélkül akár lehetünk is): Fati, Trincao, Dembele. (Pedri? Coutinho?)
més que un club
RA7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2020.05.12. 04:22:04

2020.08.27. 00:09:31

MatyiG írta:
2020.08.26. 23:56:48
RA7 írta:
2020.08.26. 23:46:20
Amióta regisztráltam 3. alkalommal tiltottak ki kb 1 hétre? Eláulná a kedves admin hogy miért? Hamár az emailekre nem hajlandó válaszolni. Nem tudok róla hogy káromkodtam volna vagy bármi hasonló szabály szegést elkövetem volna.
Én egyszer tettelek ki a sokadik piramis után. Fórumszabályzat. E-maileket szerintem senki sem olvassa.
értem, köszi
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.08.26. 23:56:48

RA7 írta:
2020.08.26. 23:46:20
Amióta regisztráltam 3. alkalommal tiltottak ki kb 1 hétre? Eláulná a kedves admin hogy miért? Hamár az emailekre nem hajlandó válaszolni. Nem tudok róla hogy káromkodtam volna vagy bármi hasonló szabály szegést elkövetem volna.
Én egyszer tettelek ki a sokadik piramis után. Fórumszabályzat. E-maileket szerintem senki sem olvassa.
RA7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2020.05.12. 04:22:04

2020.08.26. 23:56:16

fcjoc írta:
2020.08.26. 23:47:33
Ti hol éltek? :lol:

Cé hasonló korban ment el a Realból, kaptak érte 100 millát. Mi ez a Mbappe Sancho Kimmich De Bruyne vonal meg ilyenek?!

Engem az sem érdekel ha ingyen megy, csak kérlek menjen már. Akkora fék a csapat kialakításában hogy hihhetetlen.. Ameddig Ő itt van, legyen bárki is az elnök, addig normális csapat/foci itt nem lesz.

Mondom ezt úgy, hogy írtó hálás vagyok Neki mindenért!
minden értelmes elnök a csapat jövőjét nézi és hogy sikeres legyen, ezzel együtt ő maga is. Értelmetlen igazolások, koncepció nélkül, aminek a nagy százaléka zsebbre ment. Ha kicsit is konyít valaki a focihoz mint ahogy Barto maga gondolja akkor nem NB3-s edzőket hoz bábnak hogy igazolgathasson kedve szerint még egy kis aprót tenni a zsebbe. Évek óta tele van a csapat hiányposzttal amit a vak is lát, mégis Griezmannokat igazol. Ezek a játékosok évekig mosolyt csaltak az arcunkra, igen a tiédre is. Nincs értelmes helyettesük évek óta, csak a Dignek, Gomesek. Elmehettek volna mint Xaviék? Akár, de akkor még ők könnyebb helyzetben voltak, itt voltak a valamivel fiatalabb többiek akikre rábízhatták a csapatot. Most kire bíznád? Suarez mióta könyörög egy centerért? 2-3 éve? Jött egy Boatent, Braithwate duó, bravó. Csapágyasra van járatva szerencsétlen de így is kulcsfontosságú gólokat szerez. A klub történetének egyik ha nem a legnagyobb csatára és Madrid módra kivágni mint azt a bizonyos macskát. Értelmes elképzeléssel lettek volna szép sorra játékosok igazolva a többiek pótlására akkor nem itt tartanánk. Sőt Xavit, Iniestat, Alvest a koruk miatt már akkor pótolni kellett volna amikor még itt voltak. Azóta De Jong is itt lenne Busquets helyett, de Ligt tavaly Pique helyett, de nem inkább a poszt nélküli Griezmann 120 millióért hitelből, bravó. Középre Vidal, Pauinho jött 80 millióért kb, Digne, Firpo duó szintén 80,minek Cucurella vagy cserének Masiabol valaki aki ha beválik megvan oldva a poszt, ha nem még mindig lehet igazolni. A nagy öregek szidása mellett észre kéne venni hogy rég rotációs szerepük lenne, vagy vegyítve a fiatalabakkal, ha nem fogadják el akkor távoztak volna.
Ezekkel a középszerekkel lehet nem lett volna 2:8, de nem is jutottunk volna el idáig és évek óta dobogó se lenne. Nem, nem örülök hogy itt tart a klub, és nem, nem védem őket, csak próbálom megérteni hogy jutottunk ide.
Miért nyilatkozza évek óta minden távozó játékos(Alves, Neymar, Puyol) hogy nem alkalmas a vezetőség erre a feladatra? Xavi miért nem jött? Értelmes edző miért nem jön? Ki akarna ilyen embernek dolgozni?
Hibásak a játékosok is? Teljesen mértékben, de nem úgy ahogy mindenki gondolja. Rég tenni kellett volna azért hogy eltakarodjon ez a banda. Ebben hibásak! A koruk miatti lassulás ezzel jár, de lehet jönni azzal a Bayern is hasonló korúakkal állt fel, annyi különbséggel hogy évek óta van jövőkép, hozzá értő szakamberek dolgoznak ott, a játékosok vegyítve vannak fiatal az idősebbel, tűzben vannak tartva mivel a pad is félelmetes. Nálunk mi van? van 11 korban lévő sztárunk akik együtt már nem tudnak teljesíteni ilyen csapatokkal szemben de még egy Betis ellen sem, néha néha még igen. Ha beraksz helyettük 2-3 játékost akkor még ennél is rosszabb a csapat. (Firpo, Briathwate, Lenglet, Roberto). Na ezért vannak még itt, mert még ők vén korukra is jobbak mint ezek a Seria B-s játékosok. Ilyen szurkolók mint akik egyesek, és anyázzák a játékosokat azok számomra nem szurkolók.(nem konkrétan te hanem akik ezt csinálják folyamatosan). Ha fogta volna most mindegyik a cuccát akkor az lenne a baj hogy cserben hagyják a klubot, vagy ha tettek volna ezt tavaly akkor is, semmi se jó. Majd jön egy újabb középszerű Lautaro 120 misiért akkor az biztos jó lesz. Ha tavaly megy mindenki és idén ezek a középszerű játékosok kaptak volna mindenkitől ötöt akkor azért lenne a szenttehen néven emlegetett banda a bűnös. Ki tapsolt el eredmény nélkül 1 milliárd eurót? Én. :) A Sociok ugyanúgy hibásak mint a játékosok hogy nem lázadtak fel. Őket senki se szidja. 0
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2173
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2020.08.26. 23:47:33

Ti hol éltek? :lol:

Cé hasonló korban ment el a Realból, kaptak érte 100 millát. Mi ez a Mbappe Sancho Kimmich De Bruyne vonal meg ilyenek?!

Engem az sem érdekel ha ingyen megy, csak kérlek menjen már. Akkora fék a csapat kialakításában hogy hihhetetlen.. Ameddig Ő itt van, legyen bárki is az elnök, addig normális csapat/foci itt nem lesz.

Mondom ezt úgy, hogy írtó hálás vagyok Neki mindenért!
RA7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2020.05.12. 04:22:04

2020.08.26. 23:46:20

Amióta regisztráltam 3. alkalommal tiltottak ki kb 1 hétre? Eláulná a kedves admin hogy miért? Hamár az emailekre nem hajlandó válaszolni. Nem tudok róla hogy káromkodtam volna vagy bármi hasonló szabály szegést elkövetem volna.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2020.08.26. 22:28:44

Egyértelmű ha megy Messi, akkor senki nem fogja kifizetni a kivásárlási árát. Mindenképpen játékosok bevonásával lehet elvinni őt. Alapvetően az Inter csak egy Martinezt tud felajánlani, ami kevés. A Psg nem fogja adni egyik sztárját sem, és bízom benne, hogy nem Di Mariak neve merül majd fel. A City viszont ha Kevin De Broynet tuti nem adja, szóvsl náluk egy Garcia, Bruno Silva, Jesus trioval próbálloznék. Szerintem ez nem lenne rossz deal. Szerintetek?
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.08.26. 21:54:13

MessiNeymarSuarez írta:
2020.08.26. 16:27:08
Hozom a jókedvet:

Valencia ser szerint Maxi Gomez iránt érdeklődünk mert Bartoék szerint ideális lenne Suarez helyére
akik most habzó szájjal szidják Messit, hogy ingyen akar menni, és hogy kell érte minimum 100millió, de inkább 200, azok remélem olyankor erre gondolnak, hogy de jó lesz amikor Barto ellövi a Messiért kapott 200 milliót 3-4 emberre, akik ilyen Maxi Gomez színvonalúak.

Ezt már többször leírtam, ha tudnám biztosra, hogy a Messiért kapott pénzből MBappé, Kimmich, DeBruyne, Sancho, Davis, etc vonal jönne, akkor persze, az a jó ha kapunk pénzt.

Ismerve a vezetőséget viszont jobb ha nem bíznak ezekre többet egy petákot sem, értelmesen úgysem tudják elkölteni, arra meg nincs szükség hogy idehozzák a középszereket, akiktől majd nem győzünk megszabadulni.

De ezek ilyenkor elsikkadnak, senki nem emlékszik a Neymarért kapott pénzt pillanatok alatt való, sikersztorinak nem nevezhető elszórásának. (tudom, Coutinho klasszis, Dembeléről meg nem tudhatták. jogos mindkettő, viszont 80-50es játékosok voltak millióban max)
Vagy a többi agyatlan igazolásnak ami lezajlott az utóbbi 5 évben.

Egy esetben állnék a Messiért kapjunk pénzt mindenképp csoporthoz, ha a klub kijelentené, hogy a pénzből nem igazolunk, hanem megy az utánpótláshoz/stadionfejlesztésre/jótékonykodásra.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2020.08.26. 21:32:32

Sportszakmailag és emberileg is védhetetlen, ahova ez a szégyentelen moslék politikus jutotta a klubot, ahogyan az is, hogy az egyik valaha volt legnagyobb ikontól ilyen körülmények között válnak meg, ezzel együtt a nagyobb horderejű változásnak az nem biztos, hogy rosszat tesz hosszútávon, ha Messi végül elmegy. persze igazi építkezés csak azután fog tudni végbemenni, ha Barto és a többi pszichopata haverja eltakarodtak felülről, de a pozitívumokat (pl. bértömeg felszabadulás, Messi függőség kényszerített kinövése) éppenséggel meg lehet már most is látni, ha nagyon akarjuk. A Messi témába nem is mennék bele jobban, úgyis minden leíródik itt másoktól, amit én tudnék mondani erről, úgyhogy inkább kicsit kiélem FM-es ambícióim, amik az utóbbi időben már bennem maradnak, mióta nincs türelmem a játékkal babrálni.

összerakok egy keretet, amiben nagyjából a realitásból (már amennyiben az olvasott híreket annak lehet nevezni) indulok ki, de lesz benne elszállt fantázia, amit próbálok indokolni. biztos sok sebből vérzik majd a dolog, szóval tisztában vagyok vele, h nem fog megvalósulni egy az egyben, ez inkább csak ilyen vágyteljesítő fantáziálgatás lesz.

Ter Stegen (1), Neto (13)
ez nem igényel különösebb indoklást, csak annyit jegyeznék meg, hogy Neto helyett szívesen látnék hosszabb távon egy szimpi spanyol kapust, aki ilyen tipik második ember, valami Pinto-szerű figurát.

Semedo (2), Emerson (22), Pique (3), Garcia (5), Todibo (23), Araujo (15), Alba (18), Gayá (19)
Semedo mellé mindenképp hoznék egy valós alternatívát, mert őszintén szólva nekem elegem van belőle. Rosszul vagyok a védelemben bemutatott, betojós teszetoszaságától, ami nélkülözi azt az igazi agressziót, aminek egy védőben meg kellene lennie. Nem érdekel, hogy gyors elől, ha szekunder szégyenem van attól, amit olykor csinál vele egy-egy komolyabb támadó. Emerson a Betisben jó idényt futott, amit láttam belőle, vetélytársnak abszolút megfelelő, és ugye már a miénk is. Lenglet hosszútávon nekem a kezdőbe kevés, annál meg szerintem már többre vágyik, hogy a padunkon üldögéljen, így tőle megválnék. Garcia jöhetne a Cityből a Messi deal keretében, Pique és mögé pedig megnézném, hogy mit tud egy rotációs rendszerben a két fiatal KH. Az utópisztikus fantáziámban Alba elfogadná a versenyhelyzetet egy hasonló kaliberű riválissal, így jöhetne Gayá a Valenciából.


De Jong (21), Van de Beek (8), Pjanic (4), Puig (6), Coutinho (10)
(B-ből opcionális alternatíva szükséges esetén Pedri)
Busquets nekem már kiegészítőnek sem kéne, őt offolnám. de Beek jöhetne Koeman kívánsága szerint, Coutinho számára pedig adva lenne a lehetőség, hogy Messi nélkül megmutassa, képes-e még még klasszis lenni a kötetlen irányító szerepében. Pedri nekem még nagyon ifi, szerintem két 17 évest nehezen bírna el a keret, egy évet kibírna még ő a B-ben, és mint idén Puigot, alkalomszerűen már be lehetne dobni.

Trincao (14), Dembelé (11), Fati (17), Gabriel Jesus (9), Griezmann (7) + egy rutinos CF, pl. Ben Yedder (12)
Dembelének jobban megéri megadni a 100. esélyt, mint eladni. Jesust szintén Messi által ide lehetne hozni, és lenne egy normális centerünk Suarez helyett. Griezmannt bár nagyon nem csípem, most hülyeség lenne eladni, plusz nála is ott lehetne a "hátha jobb lesz Messi nélkül" faktor. ezt még így összességében kicsit soványnak érzem, ezért hoznék még egy tapasztaltabb csatárt, Ben Yedder a Monacoból valószínűleg mozdítható is lenne.

TS - Emerson, Piqué, Garcia, Alba - De Jong, Pjanic - Dembelé, Coutinho, Griezmann - Jesus
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2020.08.26. 19:07:33

Új név pörög lajos helyere a barcas twitter oldalakon: Moussa Dembele.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2020.08.26. 18:17:46

Sinya22 írta:
2020.08.26. 18:12:59
Vakmacska írta:
2020.08.26. 17:07:02


Ni comment
Barto változásokat ígért,azt nem mondta hogy logikus lesz :D Messi távoztával legalább kibontakozhat több ember,alig várom hogy lássam Sergi Robertot hamis kilencesként pl.
Koeman egyszer azt nyilatkozta, hogy Busit ki kellene rakni. Most meg....
Még a végén kiderül, hogy Busi volt a fönök a háttérben 😁
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2020.08.26. 18:12:59

Vakmacska írta:
2020.08.26. 17:07:02
Lajost elhajtják (pótlása nincs), Messit elüldözik, de a csapat legnagyobb kerékkötője, Busi, az maradhat.

Ni comment
Barto változásokat ígért,azt nem mondta hogy logikus lesz :D Messi távoztával legalább kibontakozhat több ember,alig várom hogy lássam Sergi Robertot hamis kilencesként pl.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2020.08.26. 17:07:02

Lajost elhajtják (pótlása nincs), Messit elüldözik, de a csapat legnagyobb kerékkötője, Busi, az maradhat.

Ni comment
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2020.08.26. 16:57:07

Alcantara írta:
2020.08.26. 16:26:03
Busiban már tavaly sem volt. Viszont olvassa a játékot állítólag.
Akkor irány az iskolapad legyen edző, de a pályáról húzzon!

Kíváncsi vagyok mikor önnek a hírek: "........ pótoljuk Messit."
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.08.26. 16:27:08

Hozom a jókedvet:

Valencia ser szerint Maxi Gomez iránt érdeklődünk mert Bartoék szerint ideális lenne Suarez helyére



:lol: :lol:
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2020.08.26. 16:26:03

MessiNeymarSuarez írta:
2020.08.26. 12:30:01
Csak én tartom kifejezetten furcsának hogy Vidalt, aki legalább küzdött és sokszor robotolt már látatlanba elküldi Koeman hogy keressen más csapatot, míg a hírek szerint Busquetsnek aki 3 éve emberhátrány, ad egy esélyt? #-o
Nem, én is annak tartom! Vidalban van két jó év még szerintem. Busiban már tavaly sem volt. Viszont olvassa a játékot állítólag.
saviola8321
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2017.08.29. 08:56:54

2020.08.26. 15:52:38

Nem tudom az Alkmaaros csóka mennyire van porondon valóban vagy csak egy bedobott név a sok közül de akit érdekel fél5től bl selejtezőt játszanak és kezdő a srác. Én belekukkantok kicsit kíváncsi vagyok rá.
Válasz küldése
cron