Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2013.05.16. 11:40:13

http://barcanoticias.blog.hu/2013/05/16 ... kosa_lehet

Remélem hogy már igaz ez a hír. Tényleg jó lenne már pontot tenni erre, lezárni ezt a Neymaros ügyet.

"a Santosnál jelezték, nem lenne rossz ha emelne az áron a Barca, mert így úgy érzik túl olcsón adják legnagyobb sztárjukat."
Hát azért remélem hogy a Barca nem 100m-ra emelte meg... Remélem hogy azért max 60m. Bár ez is sok érte , reális ára Neymarnak szerintem 35-40m...
De sebaj, csak vegyük már meg! :)
Kép

Titi - The Legend!
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.05.16. 11:37:24

A tegnap kezdődött tárgyalások annyira jól haladnak, hogy már csak pár apró részletet kell tisztáznia a Barcelona és a Santos képviselőinek. A következő órákban bármikor megszülethet a végleges megegyezés, olvasható a sport.es-en.

Ha minden jól meg ma véget érhet a Neymar-saga a Barcelonánál, és meg lehet az első igazolása a klubnak a következő idényre. A Sport című katalán sportnapilap internetes oldala szerint nagyon jól haladnak a tárgyalások, már csak néhány részletet kell csupán tisztáznia a feleknek ahhoz, hogy még ma bejelenthessék a transzfert hivatalosan is.

Az egyik ilyen tényező az ár lesz, mivel Florentino Péreznek annyit sikerült elintéznie a horribilis ajánlatával, hogy a Santosnál jelezték, nem lenne rossz ha emelne az áron a Barca, mert így úgy érzik túl olcsón adják legnagyobb sztárjukat.

Kép
Állítólag ezekben az órákban ülésezik a Santos vezetése mindenestől, s ha áldásukat adják a Barcelona ajánlatára, akkor semmi akadálya nem lesz annak, hogy megtörténhessen a bejelentés.


Csak nehogy egy hét legyen belőle. :D

forrás:barcanoticias
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.05.16. 11:37:01

A legfrissebb hír:

A tegnap kezdődött tárgyalások annyira jól haladnak, hogy már csak pár apró részletet kell tisztáznia a Barcelona és a Santos képviselőinek. A következő órákban bármikor megszülethet a végleges megegyezés, olvasható a sport.es-en.

Ha minden jól meg ma véget érhet a Neymar-saga a Barcelonánál, és meg lehet az első igazolása a klubnak a következő idényre. A Sport című katalán sportnapilap internetes oldala szerint nagyon jól haladnak a tárgyalások, már csak néhány részletet kell csupán tisztáznia a feleknek ahhoz, hogy még ma bejelenthessék a transzfert hivatalosan is.

Az egyik ilyen tényező az ár lesz, mivel Florentino Péreznek annyit sikerült elintéznie a horribilis ajánlatával, hogy a Santosnál jelezték, nem lenne rossz ha emelne az áron a Barca, mert így úgy érzik túl olcsón adják legnagyobb sztárjukat.

Állítólag ezekben az órákban ülésezik a Santos vezetése mindenestől, s ha áldásukat adják a Barcelona ajánlatára, akkor semmi akadálya nem lesz annak, hogy megtörténhessen a bejelentés.
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6721
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.05.16. 10:19:12

MQuC írta:Annyi zavaró Neymarban, hogy míg Ronaldinho villantott a PSG ben is előtte, Neymart inkább Robinhohoz hasonlítanám. Robinho is egyből a MAdridba jött, aztán egy öregedő Milanba ment... :oops: Csak, ha meg a MAdrid igazolná le Neymart és sztár lesz belőle, már nem hiszem, hogy megkaparintjuk.
Nekem is, és szerintem sokunknak ez a félelme. Azt azért hozzátenném, h Robinhonak egyáltalán nem ment rosszul Mardidban, sőt, kifejezetten jól focizott. A legnagyobb gond, h nagyon sérülékeny, és kapta is a rúgásokat szépen, a másik, h sokkal alázatosabbnak kellett volna lennie, továbbá szerintem egy koncepció nélküli Realba igazolt, ami szintén nem lendített a karrierjén. Na most, ezek a lehetőségek Neymarban is megvannak, szakmai szempontból szerintem kockázatos a leigazolása, viszont ami mez, reklám, ajándéktárgy elfogyna jövőre Brazíliában, meg mondjuk egy nyári kínai túrán, szerintem belegondolni is félelmetes. Pláne ha jól menne neki itt a foci, mert marketingben láthatóan nagyon erősek vagyunk.

Annak viszont én sem látom értelmét, h Messi alá játszon, egy bizonyos szintig természetes igen, mert van bőven ideje neki a legnagyobb sztárnak lennie a csapatban. Kíváncsian várom a fejleményeket.

Más, kapus: szerintem nagyon jó a német, bár nekem nagy kedvencem Handanovic, iszonyat jó kapus, bár már ő is 29, hosszútávra a német jobb lenne. Egyébként benne van a pakliban, h hibázni fog többet-kevesebbet, de miért ne adnánk meg neki a lehetőséget, amit pl Valdes vastagon megkapott, pedig sírtam a megmozdulásain anno. Továbbá De Gea is megkapta a MU-nál a bizalmat, holott csinált hajmeresztő dolgokat az elején, de mára szerintem ez egyik legjobb kapus lett, és egyre rutinosabb lesz, amit a Real ellen bemutatott, kifejezetten klasszis teljesítmény volt.

Védőben én is Hummelset támogatom.

Attól nem tartok, h fiatal tehetségek eligaznolának, emlékszem anno Xavi vagy Iniesta előtt is ott volt a lehetőség, h elmenjen, mégsem tették vagy a klub nem engedte. Ellenben azt hiszem, h a Celticnek felajánlották Xavit, de nekik Iniesta kellett volna, mondták, h ő nem eladó, így maradt mindkettő. Xavi és a Milan sztoriját ismerjük, ugyan nem sokat, de őt és Puyolt megköszönhetjük Van Gaalnak.

Ha már igazolások: edző igazolásában én is rohadt kiváncsi lennék F. De Boerra, már a pályán is vezető volt, a kispadon pedig szimpatikus, komoly és sikeréhes edző képet mutat, előbb-utóbb lecsapnak rá. De Villanova következő szezonját is támogatom.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.05.16. 10:01:33

JOseppe írta:
Órák és percek kérdése, és hivatalosan is Neymar a barcáé. :roll: :D
Azért ezt még nem venném biztosra. Fabregasról is hasonló hír volt a Sporton, aztán még pár hetet várni kellett rá. :wink: Már alig várom a palit egyébként.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.05.16. 09:59:40

Órák és percek kérdése, és hivatalosan is Neymar a barcáé. :roll: :D
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
csabi1216
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2013.05.07. 12:47:31

2013.05.16. 09:35:59

Neymarral kapcsolatban röpködnek itt a százmilliók euróban. Szerintem ez egy hatalmas blődség, mivel ne felejtsük el, hogy csak 1 évig van neki szerződése. Ha igaz az előszerződés a Santossal, valamint Neymar apjával, akkor gondolom, már le van fektetve a vételár is. 1 éves szerződéssel rendelkező játékosért ennyit senki sem fog kifizetni, még perez se, ha csak a nap nem sütötte meg a fejét valakinek. Neymar Európában még labdába sem rugott, nehogy nagyobb legyen a füstje, mint a lángja.

Én 30M-nél többet nem adnék érte(+10M előleg) Ha jó nekik adják, ha nem vigye más, ellenkező esetben jön a bánatpénz nekünk. (ahogy olvastam 40M Santostól) Ebből a pénzből+Neymarra szánt összegből akkor inkább vegyük meg Balet, én őt preferálom.

Alexist én nem adnám el, mivel Leonak nem nagyon akar a szélen játszani, eladása setén ott keletkezne lyuk.

Bale/Neymar Messi Alexis támadó sorra hatékonyabbak lennénk, középső csatárt igazolni teljesen fölösleges ebbe a játékrendszerbe.

Középpályához teljesen fölösleges nyúlni. Rosel, ha eladja Thiagot, inkább menjen melegebb éghajlatra. Őt lassan Xavi helyére be kell építeni, és nem eladni. Sajnos Xavi már 32 éves, fiatalabb nem lesz. Ugyan van még benn pár év, de azért már ne játszon végig 80 meccset egy szezonban. Igaz ez vonatkozik mindenkire.

Védelmet viszont rendbe kell tenni!!! Barca leggyengébb pontja jelenleg.
Cooh
Jugador del Barça
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2008.11.18. 11:06:46

2013.05.16. 08:49:11

Ennek az előszerződéses dolognak mennyi az igazságtartalma Neymarral kapcsolatban?
Repkedhetnek itt a nagyobbnál nagyobb összegek ha abból mi is kapunk nem keveset. Eleve 100millió irreális, amikor az elit fociban nem tett le még semmit az asztalra. Vájuk a fejleményeket vele kapcsolatban.

Ter Stegen- fiatal, tehetséges..egy szóval jó választás
Idegen közeg, és nyelv...nem értem ettől miért félnek sokan, amikor nem ő az első és nem is ő lesz az utolsó aki egy teljesen más bajnokságban méretteti meg magát...

Alexist nem szívesen adnám el, mivel úgy látszik kezdi elkapni a fonalat, még egy szezonnal várnék vele.
Villat sajnálom, de ha vb-n akar szerepelni, akkor menjen egy másik jó csapathoz (mondjuk a Tottenhamben szívesen elnézném)
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.16. 08:35:50

Annyi zavaró Neymarban, hogy míg Ronaldinho villantott a PSG ben is előtte, Neymart inkább Robinhohoz hasonlítanám. Robinho is egyből a MAdridba jött, aztán egy öregedő Milanba ment... :oops: Csak, ha meg a MAdrid igazolná le Neymart és sztár lesz belőle, már nem hiszem, hogy megkaparintjuk.
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.05.16. 08:02:44

kanty írta:Muszáj írjak nekem is az egész fórum legszínvonalasabb topicjába.

Neymar:
Nekem egyetlen egy gondom van az egésszel. Ha azért jön, hogy Messi alá játsszon, védekezzen, hajtson, s kb. önállóan semmit se csináljon, akkor hagyjuk, ahol van. Ha ez kell továbbra is, akkor tartsuk meg Pedrót, vagy hozzunk fel bárkit a B-ből.
Ha pedig kell egy olyan játékos, akinek teret engedünk, hagyjuk, hogy játsszon, akkor szóba jöhet a brazil. Nekem viszont még így is lutri. Pont az ilyen videók miatt. Sokszor nem láttam élőben játszani, de az ilyen cselek pl. válogatott meccseken jóval ritkábban jönnek be. Tehát, ha le is igazoljuk, és teret is kap, akkor sem várok tőle ilyen nagy freestyle megmozdulásokat, mert egyszerűen ez nem Brazília lesz. Mondom ezt úgy, hogy különösebb bajom nincs a gyerekkel, vannak szép megoldásai, de kicsit túlértékelt. Ez nem az ő hibája, egyszerűen a braziloknak kell mindig egy olyan játékos, akit istenítenek. Sok esetben teszik ezt abszolút jogosan, sok esetben nem.
ne toljuk az istenítést (csak) a Brazilokra! nekünk magunknak nem szabadna elsősorban irreális elvárásokkal fogadni őt! magamról tudom... láttam játszani és minden megmozdulásától a csodát vártam! sajnos nem jött. az a gyerek ugyanúgy el tud tűnni a pályán mint mondjuk Messi időnként és ugyanúgy tud villanni is - és ez az amit nem lehet elvitatni tőle! az összes többi egy sok tényezős folyamat, amiben annyi vigasz lehet, hogy elkényeztetve nem vagyunk!? (lásd:Ibra, Villa, Csigri, Afellay) amúgy pedig az én véleményem erről is u. az mint mondjuk most Tello-val kapcsolatban: nem az a baj hogy, a gyerek egyéni, netán önző hanem az hogy (sajna itt a Barcánál ez automatizmus) ki "ölik" belőle és fél év alatt (vissza) passz-mukássá szürkítik. Neymarnak talán éppen ez mutathatja meg az erejét, ha nem hagyja magát.
Avatar
Alexis9Sánchez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2012.10.01. 15:10:29
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.05.16. 07:54:38

David Villa >> Tottenham ?

http://barcanoticias.blog.hu/2013/05/16 ... ore5302529

Én örülnék neki ha ott folytatná, sokkal jobban megnézném Tottenham színeiben mint az Arsenal-éban. :) Plusz szerintem nekik nagyobb szülségük is lenne rá.
Katalán szív, kék lélek, Barcelona drukker maradok, amíg csak élek !!!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19532
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.05.16. 04:14:49

diagonal írta:
Inkább "olcsóbban" járnánk mint jobban:-) Neymar azért lényegesen jobb játékos említetteknél ami nem jelenti persze azt hogy jobban is tudna teljesíteni a Barcában mint említettek. Nem tudni, az biztos hogy Neymar egyrészt tudása másrészt egyénisége stb. miatt tisztán üzleti szempontból nagyon nagy reklámértékkel bír a másik háromhoz képest, de van kockázat a szerződtetésével az is biztos mert ha "besül" az európai fociban akkor nagy lehet a bukó is vele.
El Sharawy-t az a gyanúm csak nagyon sokért engedné el a Milan. Annyit meg nem biztos hogy ér. Párszor láttam játszani, nem rossz de annyira nem is jó, a Barca-féle rövidpasszos, gyors összjátékhoz nem annyira lenne érzéke én úgy látom.
Én Reust is simán el tudnám képzelni bár sokan nem értik miért, de miért ne? Szerintem nagyon jó és vele fejben sem igen lennének gondok, jó a mentalitása ami persze nem is csoda hiszen német. Mondjuk olcsó egy ilyen dortmundi szezon után ő sem lenne az biztos.
Egyrészt olcsóbb lenne, másrészt sokkal jobban a játékunkba illik pl egy Griezmann.Itt tényleg csak az a kérdés amit kanty is írt Neymarral kapcsolatban, hogy idejön csiriviri csinagrattával, s betud-e állni a sorba vagy nem?Nagy vele a kockázat, s ár/érték arányban sokkal jobban járnánk mint Shaarawy-val mint Griezmannal.
De erről felesleges is beszélni, mert ugye egyik se opció, miután Rosell szerelmes a brazilba....Lehet itt "poénkodni" hogy passzoljon vissza az ötösről és társai, de ha idejön az így is eléggé problémás szerkezetbe amit próbálunk csiszolni, s lesz még egy védekezésben "bólyánk" plusz előrefele holttérbe cselezgető emberünk, akkor felesleges.

Stegennél örülök, hogy lejjebb írta valaki, már spanyolul tanul (bár az nem katalán :D ) tehetséges fiatal kapus, de én őt továbbra is hanyagolnám, sajna Guiata drága, ez várható volt miután rivális csapaté, nem sok alternatíva van sajnos :? Ha olcsón megtudjuk szerezni a németet, akkor remek üzlet, bár továbbra is kétségeim vannak a totálisan más közeg miatt vele kapcsolatban.
Kép
Kép
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.05.15. 23:47:55

Muszáj írjak nekem is az egész fórum legszínvonalasabb topicjába.

Neymar:
Nekem egyetlen egy gondom van az egésszel. Ha azért jön, hogy Messi alá játsszon, védekezzen, hajtson, s kb. önállóan semmit se csináljon, akkor hagyjuk, ahol van. Ha ez kell továbbra is, akkor tartsuk meg Pedrót, vagy hozzunk fel bárkit a B-ből.
Ha pedig kell egy olyan játékos, akinek teret engedünk, hagyjuk, hogy játsszon, akkor szóba jöhet a brazil. Nekem viszont még így is lutri. Pont az ilyen videók miatt. Sokszor nem láttam élőben játszani, de az ilyen cselek pl. válogatott meccseken jóval ritkábban jönnek be. Tehát, ha le is igazoljuk, és teret is kap, akkor sem várok tőle ilyen nagy freestyle megmozdulásokat, mert egyszerűen ez nem Brazília lesz. Mondom ezt úgy, hogy különösebb bajom nincs a gyerekkel, vannak szép megoldásai, de kicsit túlértékelt. Ez nem az ő hibája, egyszerűen a braziloknak kell mindig egy olyan játékos, akit istenítenek. Sok esetben teszik ezt abszolút jogosan, sok esetben nem.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.05.15. 23:11:34

Varatrix írta:
davi10 írta:Jöhetnek mindketten + Hummels. Csak nehogy megint elkezdjünk "skótoskodni" és abba bukjunk bele...
???

Nem értem. Valami eszméletlen üzeti érzékkel tudunk dupla annyit fizetni, mint az adott játékos értéke. Arról nem is beszélve hogy tazó kártyáér cserébe vihetik akit átadó listára teszünk.
Ez a Laporta érára igaz volt,Rossell ebben az egyben tud Joan fölé nőni,sokkal jobb üzleteket kötünk vele,igaz,hogy hónapokig cigánykodunk 2-3 millió eurón de a végén mégis jól jövünk ki belőle,ha egy dolgot kéne mondani amiért jár Sandronak a piros pont az ez lenne..
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.05.15. 23:09:10

davi10 írta:Jöhetnek mindketten + Hummels. Csak nehogy megint elkezdjünk "skótoskodni" és abba bukjunk bele...
???

Nem értem. Valami eszméletlen üzeti érzékkel tudunk dupla annyit fizetni, mint az adott játékos értéke. Arról nem is beszélve hogy tazó kártyáér cserébe vihetik akit átadó listára teszünk.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2013.05.15. 22:40:56

Azért Ronaldinho óta nem varázsolt így senki Barcelonában ez tény.Üde színfolt lehet és még be is válhat.Én szeretem az ilyesfajta focit.Ronaldinhot is csíptem ezekért a megmozdulásokért.Ám legyen jöjjön és legyen egy új Joga Bonito...
Kép
rufolde
Barça B
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2011.07.27. 22:39:00

2013.05.15. 22:31:41

Mezner2 írta:
shutterisland írta:
Mezner2 írta:A lényeget nem látom sehol leírva,tud ez a Neymar kölyök a pálya akármelyik pontjáról,bármilyen szituból hátrafelé passzolni? Mert nekünk (a fórumerek 90%ának) csak az a menő aki 10ből 15ször ezt csinálja! Minden más csak bohóckodás
haha, elképzelem, ahogy végigviszi, begurítja, aztán pár emberke sírva csapkodja a párnáját, hogy de miiiiiiiért nem passzoltál, ott volt mögötted xavi és cesc is üresen. :cry:
ja:D szegény kis brazil le lesz döbbenve mikor kikezdi őt a népharag a rúgott gólok ellenére is,hogy nem játssza meg elégszer Ter Stegent:D (REMÉLEM ŐT)
És te még mindig azt hiszed Ő ide fog igazolni:)
Nincs európában csapat aki ne akarná és ne beszélnének róla,talán ezer dolgot megmozgatnak miatta..Egyszerűen ügyeletes sztár...Gondolkodj..Nekünk a legkevesebb az esélyünk:)Vagyí lesz megint egy "Pep" időszak vagy felejtő jó pár évre a "Muzsika".Nem számít ,mert annyit kaptunk 3 év alatt amit soha senki nem,tök mindegy kinek drukkoltak eddig!
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.05.15. 22:08:31

shutterisland írta:
Mezner2 írta:A lényeget nem látom sehol leírva,tud ez a Neymar kölyök a pálya akármelyik pontjáról,bármilyen szituból hátrafelé passzolni? Mert nekünk (a fórumerek 90%ának) csak az a menő aki 10ből 15ször ezt csinálja! Minden más csak bohóckodás
haha, elképzelem, ahogy végigviszi, begurítja, aztán pár emberke sírva csapkodja a párnáját, hogy de miiiiiiiért nem passzoltál, ott volt mögötted xavi és cesc is üresen. :cry:
ja:D szegény kis brazil le lesz döbbenve mikor kikezdi őt a népharag a rúgott gólok ellenére is,hogy nem játssza meg elégszer Ter Stegent:D (REMÉLEM ŐT)
rufolde
Barça B
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2011.07.27. 22:39:00

2013.05.15. 22:04:51

shutterisland írta:
Mezner2 írta:A lényeget nem látom sehol leírva,tud ez a Neymar kölyök a pálya akármelyik pontjáról,bármilyen szituból hátrafelé passzolni? Mert nekünk (a fórumerek 90%ának) csak az a menő aki 10ből 15ször ezt csinálja! Minden más csak bohóckodás
haha, elképzelem, ahogy végigviszi, begurítja, aztán pár emberke sírva csapkodja a párnáját, hogy de miiiiiiiért nem passzoltál, ott volt mögötted xavi és cesc is üresen. :cry:

Kód: Egész kijelölése


Kb ennyi:)
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.15. 22:04:00

shutterisland írta:
Mezner2 írta:A lényeget nem látom sehol leírva,tud ez a Neymar kölyök a pálya akármelyik pontjáról,bármilyen szituból hátrafelé passzolni? Mert nekünk (a fórumerek 90%ának) csak az a menő aki 10ből 15ször ezt csinálja! Minden más csak bohóckodás
haha, elképzelem, ahogy végigviszi, begurítja, aztán pár emberke sírva csapkodja a párnáját, hogy de miiiiiiiért nem passzoltál, ott volt mögötted xavi és cesc is üresen. :cry:
Nekem ez a kedvencem tőle, de nem a gól bár az sem rossz hanem ami utána történik:-)
http://www.youtube.com/watch?v=nPF9erXTbu4
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.05.15. 21:58:16

Mezner2 írta:A lényeget nem látom sehol leírva,tud ez a Neymar kölyök a pálya akármelyik pontjáról,bármilyen szituból hátrafelé passzolni? Mert nekünk (a fórumerek 90%ának) csak az a menő aki 10ből 15ször ezt csinálja! Minden más csak bohóckodás
haha, elképzelem, ahogy végigviszi, begurítja, aztán pár emberke sírva csapkodja a párnáját, hogy de miiiiiiiért nem passzoltál, ott volt mögötted xavi és cesc is üresen. :cry:
rufolde
Barça B
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2011.07.27. 22:39:00

2013.05.15. 21:55:10

Mezner2 írta:A lényeget nem látom sehol leírva,tud ez a Neymar kölyök a pálya akármelyik pontjáról,bármilyen szituból hátrafelé passzolni? Mert nekünk (a fórumerek 90%ának) csak az a menő aki 10ből 15ször ezt csinálja! Minden más csak bohóckodás
Tud és előre egy atomerőmű,már ha van kedve és akar:)
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.05.15. 21:47:35

A lényeget nem látom sehol leírva,tud ez a Neymar kölyök a pálya akármelyik pontjáról,bármilyen szituból hátrafelé passzolni? Mert nekünk (a fórumerek 90%ának) csak az a menő aki 10ből 15ször ezt csinálja! Minden más csak bohóckodás
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.15. 21:14:52

sörvirsli írta: Neymarhoz:

http://www.youtube.com/watch?v=gEJGJkOT9nU
Tényleg félelmetes technikája van a srácnak(bár hozzátenném, hogy az esetek többségében a védők helyére akár bójákat is állíthatnánk...vicc :roll: )úgyhogy azzal biztosan nem lesz gondja, hogy egy ziccerben csetlik-botlik majd, de nem is emiatt kételkedek vele kapcsolatban.

Ter Stegen egyébként a legjobb megoldás lenne szerintem a felmerülő nevek közül. Hihetetlen reflexei vannak és a lábmunkája is megfelelő. Nagyon tehetséges kapus, akit viszonylag jó áron el is tudnánk hozni.
Az, hogy idegen közegbe érkezik, nyelv stb...nálam nem akkor ellenérv. Ha valaki nagyon akar, akkor be tud illeszkedni és meg tudja tanulni a nyelvet is. Lásd Courtois!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Válasz küldése