Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.06.08. 22:35:31

Forcabarca8 írta:
LG és TT írta:
Szerintem meg azon kívül, hogy a tehetsége megvan hozzá, mást nem nagyon lehetett megállapítani. Innentől kezdve "csak" azon múlik, hogy fejben hogy kezeli az egyre nagyobb nyomsát,terhet és a sérülések mennyire nehezítik majd meg a karrierjét. Egy példa rá a sok közül Bojan, aki szerintem nincs tehetség híján,de fejben nem felelt meg: önbizalom hiány vagy bármi más is volt is a veszte, ő rontotta el élete lehetőségét. Thiago lehet egy új Barca ikon vagy 1-2 igazi áttörés nélküli év után a Real Sociedad 10ese. Majd kiderül idővel..
Én nem is mondtam, h nem. Csak azzal nem értek egyet, h előrébb tart, mint Iniesta ennyi idősen. Iniesta 03/04-s szezonban már csereként egyre több szóhoz jutott, 04/05-ben pedig már alapember volt.
Avatar
Forcabarca8
Capitá del Barça
Hozzászólások: 747
Csatlakozott: 2005.02.01. 11:47:15

2012.06.08. 22:24:20

[quote="LG és TT"][/quote]

Szerintem meg azon kívül, hogy a tehetsége megvan hozzá, mást nem nagyon lehetett megállapítani. Innentől kezdve "csak" azon múlik, hogy fejben hogy kezeli az egyre nagyobb nyomsát,terhet és a sérülések mennyire nehezítik majd meg a karrierjét. Egy példa rá a sok közül Bojan, aki szerintem nincs tehetség híján,de fejben nem felelt meg: önbizalom hiány vagy bármi más is volt is a veszte, ő rontotta el élete lehetőségét. Thiago lehet egy új Barca ikon vagy 1-2 igazi áttörés nélküli év után a Real Sociedad 10ese. Majd kiderül idővel..
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.06.08. 22:10:54

TT írta:amúgy kár, hogy én nem vagyok ilyen állat; jutubvideók alapján megállapítják egyesek a jövő barcáját. Thiago lesz a jövő, punktum. megint el lehet durrogtatni: Xavi-Ini hol volt 20 évesen? messze Thiago szintjétől.
Azért ez nem igaz! Iniesta 20 évesen már rendszeresen lehetőséget kapott Rijkaardtól, és nagyon jól élt is vele, mindig színt hozott a játékunkba. Nekem jobban tetszett ő akkor, mind Thiago most.

Xavira sem mondanám, h sehol sem volt ő is remekelt a korosztályos csapatokban, és az sem véletlen, h nagyon fiatal stabil tagja lett a csapatnak.

Sztem legalább ott tartottak, ahol Thiago most.
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2012.06.08. 21:59:02

amúgy kár, hogy én nem vagyok ilyen állat; jutubvideók alapján megállapítják egyesek a jövő barcáját. Thiago lesz a jövő, punktum. megint el lehet durrogtatni: Xavi-Ini hol volt 20 évesen? messze Thiago szintjétől.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2012.06.08. 21:28:54

K900 írta:,Thiagótól jóval nagyobb sztem. :roll: Fabréval ők alkothatnák a jövő barcáját.Thiagóval kapcsolatban, pedig sajnos az az érzésem, hogy ő sohasem fog eljutni erre a szintre.
Ember... Te néztél Barca meccset egyáltalán? Vagy csak a football managert nyomod? Mert én néztem bizony, és egy olyan Thiago-t láttam a pályán, aki a legtöbbször egy szemernyit sem lógott ki a világ legerősebb csapatából, 20 (vagy 21) évesen. Erikssen bizonyított már egyetlen topklubban is? Nem, nem a világ legjobb csapatában, hanem egy sima élcsapatban. Megmondom: nem! A holland bohócligában kerülgeti a védőket, hurrá, vegyük meg 30 millióért, mert sokkal jobb, mint Thiago, aki rendszeresen szerepet kapott a világ legjobb csapatában, és gólokat lőtt, gólpasszokat adott, olykor tanárian játszott, és alig maradt el (már ha egyáltalán elmaradt) Fabregastól. Igazad van, ez lenne a bombaüzlet.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2012.06.08. 21:20:09

Át lehetne írni a szavazást Fábregasról Albára. Szerintem leigazoljuk. Llorente sikeresen eltolta az Eb végéig a tárgyalásokat, így a torna végeztével több pénzt ki tud szedni Rosellékből. Viszont szerintem 15 milliót simán megér. Vagy 12+opciót.
Kép
Kép
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.06.08. 18:18:07

Attika 25 írta:Azért én Thiago-ban látok fantáziát nem is keveset.

A másik meg, hogy nekünk az utobbi időben ezek az "ismeretlen szupertehetségek" nem szoktak bejönni (Caceres, Henrique, Keirisson, Chygrinskiy).

Persze attól még lehet nagyon jó, de én jelenleg nem cserélném el Thiago-ra.
a mai piacon messi,cr és iniesta kivételével bárkivel szemben thiagot választanám,nincs szüksége a barcának egy újabb kp-s tehetségre
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2012.06.08. 18:15:41

Azért én Thiago-ban látok fantáziát nem is keveset.

A másik meg, hogy nekünk az utobbi időben ezek az "ismeretlen szupertehetségek" nem szoktak bejönni (Caceres, Henrique, Keirisson, Chygrinskiy).

Persze attól még lehet nagyon jó, de én jelenleg nem cserélném el Thiago-ra.
Avatar
K900
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.07.19. 19:10:29
Tartózkodási hely: "My heart is in Brazil, and the Nou Camp stadium".

2012.06.08. 18:00:12

Attika 25 írta:
Ehez mit szóltok? Tudtok a srácról valamit? Megmondom őszintén én most hallok róla először és a 20 milla + Tello kölcsönben azért nem gyenge.
.
Hollandiában Eriksent q....va nagy tehetségnek tartják,Thiagótól jóval nagyobb sztem. :roll: Mindent tud, amit egy jó kp tudhat:Rendkivül jó lát a pályán,jó passzol,jó lő távolról, és technikás is.Mi kell még???Fabréval ők alkothatnák a jövő barcáját.Thiagóval kapcsolatban, pedig sajnos az az érzésem, hogy ő sohasem fog eljutni erre a szintre. :cry: Eriksen hasonló szinten játszik,mint most Götze a Dortmundban. :wink:

LINK:http://www.youtube.com/watch?v=UuK-bClr ... re=related
Horthy Gabi:"Madridban akkor szokták a legtöbb kávét főzni, hogyha a barcelona ott jár."
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2012.06.08. 17:45:32

http://barcanoticias.blog.hu/2012/06/08 ... ondolkodik

Itt vannak a spanyol cimek ahonnan származik az egész :

http://www.mundodeportivo.com/20120608/ ... 60011.html

http://www.sport.es/es/noticias/barca/a ... en-1895281

Ehez mit szóltok? Tudtok a srácról valamit? Megmondom őszintén én most hallok róla először és a 20 milla + Tello kölcsönben azért nem gyenge.

Egyáltalán minek? A spanyol portálok támadó középpályásnak irják, arra meg nincs szükségünk, ahogy ég a vkp is véleményes lenne akkor is ha Keita megy.

Megfordult a fejemben egy abszurd gondolat, szóval mi van ha Thiago helyett hoznánk? Köztudott, hogy talán az egyetlen módja, hogy megkapjuk T. Silva-t, hogy Thiago belekrül az üzletbe, ez az Eriksen gyerek meg pont támadó középpályás.

Lehet picit túl kombinálom a dolgot, de nem nagyon találok értelmes magyarázattot a dologra, de nagyon remélem, hogy Thiago nem fog menni.

Az is lehet, hogy csak kacsa az egész.
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2012.06.08. 17:44:05

daffy írta:
LG írta: Mondjuk attól nem tartok, h ő valaha is 30 milliót érne, közel sem akkora játékos szerintem. Eleve nem értem, h miért várják úgy, mintha vmi megváltó lenne. Szinte biztos vagyok benne, h Abidal szintjét nem tudja hozni, jó esetben többet nyújthat, mint Adriano, de semmi extrát nem várok tőle.
nem is azért,csak a city gondolkodhat úgy is,hogy verjük fel az árát,aztán ha elhozzuk,akkor sincs semmi,max a barca nem erősödik tovább
Védekezésben talán nem tud majd annyit hozzátenni, mint Abidal, de támadásban lényegesen nagyobb hasznára lesz a csapatnak. Kína elleni meccsen nagyon jól mozgott. Az EB-n komoly csapatok ellen újból bizonyíthat.

Daffy, a City csak abban az esetben tudná felverni a játékos árát, ha Albának mindegy lenne, hogy melyik nagy csapatba igazol. Jelen esetben azonban ez nem áll fenn, mivel a játékos a Barcát választotta. A Barca így jó alkupozícióban van. Ha most nem jön, akkor januárban már csak 3 milliót fog érni, mint anno Afellay.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gali 2012.06.08. 17:47:19-kor.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.06.08. 17:40:46

mindorokke_barca írta:
Ez a Llorente kezd idegesiteni...
Azt csinálja ami a dolga. Meg kéne érteni, hogy nem a Barca körül forog a világ, mindenkinek megvannak a maga érdekei, egy klub sem működik szeretszolgálatként. Nem csak egy nézőpontból kellene vizsgálni a helyzetet.
Igazad van, ezzel mind egyetértek.
Ez egy menedzser dolga, minnél több pénzt kihúzni a másikból.
De attól még idegesit... :roll: :lol:
Kép
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2012.06.08. 17:32:29

http://barcanoticias.blog.hu/2012/06/08 ... ore4573461


hát nemtudom...8 millió elég jó ár egy olyan játékosért,aki jelenleg a B-ben tolja,de én akkor sem adnám el...néztem pár Atletic meccset,és szerintem tehetséges a srác,csak kérdés,hogy hová férne be...Jelenleg van egy Xavi-Ini alap középpálya,amiből Xavi 2-3 és múlva kiesik,de akkor jöhet a helyére egy Fabre vagy egy Thiago,szal Roberto-nak elég kevés az esélye arra,hogy akár valaha is alapember legyen ebben a csapatban...

másik.: http://barcanoticias.blog.hu/2012/06/08 ... ore4573875


ő tényleg egy elképesztően tehetséges srác,de hát vele is az a helyzet mint bármely más középpályással akit szóba hoznak velünk...hová férne be???
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.06.08. 12:51:30

LG írta: Mondjuk attól nem tartok, h ő valaha is 30 milliót érne, közel sem akkora játékos szerintem. Eleve nem értem, h miért várják úgy, mintha vmi megváltó lenne. Szinte biztos vagyok benne, h Abidal szintjét nem tudja hozni, jó esetben többet nyújthat, mint Adriano, de semmi extrát nem várok tőle.
nem is azért,csak a city gondolkodhat úgy is,hogy verjük fel az árát,aztán ha elhozzuk,akkor sincs semmi,max a barca nem erősödik tovább
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.06.08. 12:48:18

daffy írta:
Kalap1988 írta: Szerintem arról van itt szó, hogy a Valencia szándékosan húzza az időt az eb végéig. Ha egyből felajánlaná a Barca a +3-at akkor sem biztos, hogy odaadnák, elkezdenének hezitálni stb. Ezt egyértelműen azért tehetik, mert bíznak abban, hogy Alba dobbant az eb-én, bejelentkeznek esetleg más csapatok is és szépen felmegy az ára. Mihu írta, hogy a Vale-nak sürgős, ez igaz, de egy hónapon nem fog semmi sem múlni...
egyetértek. robbant egy nagyot az eb-n,jön manszúr sejk és küld egy 30 milliós ajánlatot,akkor a barcának is emelnie kell az áron
Mondjuk attól nem tartok, h ő valaha is 30 milliót érne, közel sem akkora játékos szerintem. Eleve nem értem, h miért várják úgy, mintha vmi megváltó lenne. Szinte biztos vagyok benne, h Abidal szintjét nem tudja hozni, jó esetben többet nyújthat, mint Adriano, de semmi extrát nem várok tőle.
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2012.06.08. 12:29:49

Ez a Llorente kezd idegesiteni...
Azt csinálja ami a dolga. Meg kéne érteni, hogy nem a Barca körül forog a világ, mindenkinek megvannak a maga érdekei, egy klub sem működik szeretszolgálatként. Nem csak egy nézőpontból kellene vizsgálni a helyzetet.
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2012.06.08. 12:02:30

daffy írta:a valencia pedig nyilván minél több pénzt akar kisajtolni belőle.
Nyilván, de szerencsére ez még mindig nem teljesen rabszolga kereskedelem. Ha nem akar menni valahova a játékos, akkor nem fogják oda eladni. Plusz azért kétoldalú a dolog, mert ha a Vale nem adja el az EB előtt, akkor visszanyalhat a fagyi, ugyanis a Barca 15nél nem ad többet, és jövőre lejár a játékos szerződése. Eddig jól igazoltak Zubiék, engem az se zavar, hogy sokáig húzzák, ha végül célba érnek, akinek meg rossz hatással van az idegrendszerére a huzavona, annak nem kell olvasni a híreket. :)
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.06.08. 11:25:06

Ez a Llorente kezd idegesiteni...Nyilván leült volna tárgyalni velük, ám nem tiszta szivéből. Szépen jött ez a lehetőség, hogy elhalassza a tárgyallást, és ő élt vele, az a kifogás, hogy nagy a nyilvánosság, pedig szimplán elakarja húzni, hogy az EB alatt megnőljön Alba piaci értéke, és a Barcának nehezebb legyen megszerezni, vagy szimplán többért eladja, mondjuk ez utóbbi alátámasztja az előbbi állitásomat.
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.06.08. 11:12:56

Gali írta: Nem kell. Mivel Alba a Barcába akar jönni, ezért Zubiék nyeregben vannak. Ezen a nyáron a Valenciának muszáj értékesítenie a játékost, mert jövőre nem kapnának érte egy fityinget sem, ugyanis lejár Jordi szerződése.
Jöhet ide bármilyen sejk 30 millával, ebben az esetben a játékos szava a döntő tényező.
A két klub egy elfogadható összegben meg fog egyezni.
a valencia pedig nyilván minél több pénzt akar kisajtolni belőle.
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2012.06.08. 11:09:00

daffy írta:
Kalap1988 írta: Szerintem arról van itt szó, hogy a Valencia szándékosan húzza az időt az eb végéig. Ha egyből felajánlaná a Barca a +3-at akkor sem biztos, hogy odaadnák, elkezdenének hezitálni stb. Ezt egyértelműen azért tehetik, mert bíznak abban, hogy Alba dobbant az eb-én, bejelentkeznek esetleg más csapatok is és szépen felmegy az ára. Mihu írta, hogy a Vale-nak sürgős, ez igaz, de egy hónapon nem fog semmi sem múlni...
egyetértek. robbant egy nagyot az eb-n,jön manszúr sejk és küld egy 30 milliós ajánlatot,akkor a barcának is emelnie kell az áron
Nem kell. Mivel Alba a Barcába akar jönni, ezért Zubiék nyeregben vannak. Ezen a nyáron a Valenciának muszáj értékesítenie a játékost, mert jövőre nem kapnának érte egy fityinget sem, ugyanis lejár Jordi szerződése.
Jöhet ide bármilyen sejk 30 millával, ebben az esetben a játékos szava a döntő tényező.
A két klub egy elfogadható összegben meg fog egyezni.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.06.08. 10:20:35

Kalap1988 írta: Szerintem arról van itt szó, hogy a Valencia szándékosan húzza az időt az eb végéig. Ha egyből felajánlaná a Barca a +3-at akkor sem biztos, hogy odaadnák, elkezdenének hezitálni stb. Ezt egyértelműen azért tehetik, mert bíznak abban, hogy Alba dobbant az eb-én, bejelentkeznek esetleg más csapatok is és szépen felmegy az ára. Mihu írta, hogy a Vale-nak sürgős, ez igaz, de egy hónapon nem fog semmi sem múlni...
egyetértek. robbant egy nagyot az eb-n,jön manszúr sejk és küld egy 30 milliós ajánlatot,akkor a barcának is emelnie kell az áron
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2012.06.08. 09:57:14

zola8787 írta:
Barcaman1993 írta:Mihu minek vegyük meg 15-ért, ha 12-ért is odaadják? :D Egyébként le kell zárni az ügyet vasárnapig, de ha már most Barcelonában vannak a Valencia képviselői, akkor nem hinném, hogy sok lenne hátra.
Ha Ibráért kiadtunk vagy 100at, akkor a hiányposztra nehogy már sok legyen az a 3. Nem értem miért kell ennyire húzni. Tegyék bele a szerződésbe, hogyha megnyerjük a bajnokságot + Alba játszik 25 meccsen a szezonban kapnak + 3 millát, biztos elfogadná a Valencia.
Főleg úgy, ha Alba robbant az Eb-n, 15ért nem fogják odaadni.
Szerintem arról van itt szó, hogy a Valencia szándékosan húzza az időt az eb végéig. Ha egyből felajánlaná a Barca a +3-at akkor sem biztos, hogy odaadnák, elkezdenének hezitálni stb. Ezt egyértelműen azért tehetik, mert bíznak abban, hogy Alba dobbant az eb-én, bejelentkeznek esetleg más csapatok is és szépen felmegy az ára. Mihu írta, hogy a Vale-nak sürgős, ez igaz, de egy hónapon nem fog semmi sem múlni...
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.06.08. 09:09:49

zola8787 írta:Ha Ibráért kiadtunk vagy 100at, akkor a hiányposztra nehogy már sok legyen az a 3. Nem értem miért kell ennyire húzni. Tegyék bele a szerződésbe, hogyha megnyerjük a bajnokságot + Alba játszik 25 meccsen a szezonban kapnak + 3 millát, biztos elfogadná a Valencia.
Főleg úgy, ha Alba robbant az Eb-n, 15ért nem fogják odaadni.
:D Azért csúnya lett volna, ha Ibrahimovics 100-ért jött volna... Egyébként úgy dobálóztok itt a számokkal... Én már biztosra veszem, hogy jön, de az ár a kérdés. Azért meg hiába 15-öt kérnek, 3 millió difi az 3 millió difi. Itt mindenki úgy szórja a pénzt, de év végén mikor megnézik az egész éves bevételeket, kiadásokat, akkor az 3 millió qva sok.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
sura
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2011.02.06. 08:19:05

2012.06.08. 08:44:04

Lehet, hogy Albaért nem több pénzt, hanem játékost akarnak kapni?
Avatar
tomabence
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 306
Csatlakozott: 2008.07.06. 21:53:15
Tartózkodási hely: Csongrád

2012.06.07. 22:41:34

Az új divat, hogy teremcipőben játszanak a srácaink ? :lol: :lol:
Válasz küldése