Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.06.23. 19:55:40

Mondja már meg valaki, hogy miért üldözzük ezt a szerencsétlent franciát ??? :lol:
Komolyan mondom, még pénzt is adnánk érte, hát az eszem megáll... Ha lenne egy Mangalánk, meg egy Marquinhosunk, azt mondom, ok, padra jöjjön...De nagyon úgy néz ki, hogy vele akarjuk megoldani a dolgokat hátul. :lol:
Azt nem értem, hogy ha már a primerából nézelődünk, akkor miért nem Musacchio, miért nem Fazio? Komolyan kezdem nem érteni.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.06.23. 19:51:09

palesz77 írta:Mathieu ma reggel kérte a Valencia vezetőségét, hogy engedjék el hozzánk, de ők csak 20 millióért válnának meg tőle továbbra is - amit a Barca nem fizetne ki. Zubiék kevesebb mint 15 milliót szánnak rá, attól függ a dolog, hogy mennyire fogja követelni a távozását a Francia. Remélhetőleg az elnökük kitart az álláspontja mellett, és nem fogjuk Barca mezben látni Mathieut..
ha nem adják el 15ért, hülyébbek mint a mi elnökünk :D kb..5 milliót ér ha van eszük eladják, a pénzhez hozzácsapnak még egy 15-öst és pótolják egy klasszissal. :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2014.06.23. 19:23:56

palesz77 írta:Mathieu ma reggel kérte a Valencia vezetőségét, hogy engedjék el hozzánk, de ők csak 20 millióért válnának meg tőle továbbra is - amit a Barca nem fizetne ki. Zubiék kevesebb mint 15 milliót szánnak rá, attól függ a dolog, hogy mennyire fogja követelni a távozását a Francia. Remélhetőleg az elnökük kitart az álláspontja mellett, és nem fogjuk Barca mezben látni Mathieut..
Pedig már kezdtem örülni, hogy felejtjük a franciát.

Az továbbra is döbbenet, hogy a védelemben évek óta tátongó lyukat, a legnagyobb hiányposztot nem tudjuk betömni, mert sajnáljuk a pénzt a minőségre, de a Koke/Higuaín/Suarez vonalra van 60M euró/játékos, illetve a cserekapusra is van 12M.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.23. 19:06:27

Mathieu ma reggel kérte a Valencia vezetőségét, hogy engedjék el hozzánk, de ők csak 20 millióért válnának meg tőle továbbra is - amit a Barca nem fizetne ki. Zubiék kevesebb mint 15 milliót szánnak rá, attól függ a dolog, hogy mennyire fogja követelni a távozását a Francia. Remélhetőleg az elnökük kitart az álláspontja mellett, és nem fogjuk Barca mezben látni Mathieut..
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.06.23. 18:54:51

visca el barca írta:bár egyelőre minden csak pletkya (eddig azért nem igazoltunk olyan botrányosa, bár a két kapuson még mindig kiakadok), de azért durva h egy-két sérülés esetén simán ilyen kezdő is lehetne

bravo - montoya, bartra, matyiő, alba - busq, rakitic, rafinha - dölöflüflöeuoü, llorente, messi.

egy-két játékost leszámítva egy sevilla szint :oops:
Annyit mondtak, hogy radikális változás lesz, azt nem mondták, hogy mindenképp pozitív. [-X
Avatar
szarvasember
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2013.05.22. 22:15:10

2014.06.23. 17:50:15

Nagyon úgy néz ki, hogy Suarez a Barcában folytatja! Ha leigazoljuk akkor még egy hátvédet kellene szerezni aki lehetne : Benatia,Mangala,Marquinhos... :roll:
Ha esetleg Dani Alves távozna akkor Cuadraoval a helyén sokakl jobbak lennénk támadásban és a két szűrővel hatékonyabban tudnánk védekezni na meg ha nem egy Mascherano lenne a középső védőnk hanem a fent említettek közül 1. Nem beszélve hogy már rögzített helyzetekből is veszélyesek lennénk és lenne egy gólerős támadónk!

Egy ilyen keret nem is lenne rossz :)

...............MAtS.................
D.Alves E.Mangala G.Pique J.Alba
........S.Busquets I.Rakitic.......
..L.Messi Neymar JR A.Iniesta...
...........L. Suarez.................

Padon: Bravo,Adriano,Montoya,Bartra,Mascherano,Rafinha,Deulofeu,Alexis
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.23. 17:38:39

visca el barca írta:bár egyelőre minden csak pletkya (eddig azért nem igazoltunk olyan botrányosa, bár a két kapuson még mindig kiakadok), de azért durva h egy-két sérülés esetén simán ilyen kezdő is lehetne

bravo - montoya, bartra, matyiő, alba - busq, rakitic, rafinha - dölöflüflöeuoü, llorente, messi.

egy-két játékost leszámítva egy sevilla szint :oops:
Nem tudom mi lenne ezzel a probléma, nézd meg az Atleticot, ott sincs egy sztár se, mégis bajnokságot nyertek.. :mrgreen:
barca0000
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2014.06.22. 17:32:46

2014.06.23. 17:37:31

visca el barca írta:bár egyelőre minden csak pletkya (eddig azért nem igazoltunk olyan botrányosa, bár a két kapuson még mindig kiakadok), de azért durva h egy-két sérülés esetén simán ilyen kezdő is lehetne

bravo - montoya, bartra, matyiő, alba - busq, rakitic, rafinha - dölöflüflöeuoü, llorente, messi.

egy-két játékost leszámítva egy sevilla szint :oops:
Sajnos igaz ez az én félelmem is :( se normális védőjelölt se középre valaki remélem hogy a vb után meglesznek hamar az igazolások és remélem nem még egy kapus lesz az :lol: de az a baj nem tudom ki jöhetne akire van reális esély
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barca0000 2014.06.23. 17:40:11-kor.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.06.23. 17:27:23

bár egyelőre minden csak pletkya (eddig azért nem igazoltunk olyan botrányosa, bár a két kapuson még mindig kiakadok), de azért durva h egy-két sérülés esetén simán ilyen kezdő is lehetne

bravo - montoya, bartra, matyiő, alba - busq, rakitic, rafinha - dölöflüflöeuoü, llorente, messi.

egy-két játékost leszámítva egy sevilla szint :oops:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
barca0000
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2014.06.22. 17:32:46

2014.06.23. 17:21:55

Llorrente tökéletes lenne ide de nem Sanchez helyett !Kellőképpen magas (195cm) jól jönne a védekező csapatokkal szembe és talán Alves beadásai is többet érnének mint ha Messinek mennének! Én nem mondom hogy hú de nagy gólvágó de nem 1 rossz csatár
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1603
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2014.06.23. 17:15:41

Én keresek egy új csapatot ha leigazoljuk Suarez-t. Nem is vele van a baj, hanem azzal, hogy akkor megint nem jön védő és rosszabb lesz a helyzet mint tavaly, ami elképzelhetetlen, hiszen tavaly 10 éves mélyponton voltunk
94:39 6 - 1
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.23. 15:36:29

Sanama írta: Már megint valami Llorrentés cikk van a Sport főcímben :D :D
Ja, láttam én is. Nem akarnak az Olaszok 25-öt fizetni Alexisért, ezért odaadnák a 18-at érő Llorentét.. :roll: A VB alatt kicsit sok a vedelés arrafelé szerintem, egyre durvább dolgokat találnak ki..
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.06.23. 15:27:17

palesz77 írta:Szokásos reggeli - nekem reggel, mert most keltem :mrgreen: - hírek:

Hamarosan kiderül marad vagy megy a Barcelona csatára?
Miután LE elmondta már, hogy számít rá - sajnos -, ezért nem hinném, hogy végül távozni fog.. De ki tudja, történhetnek még csodák.

Cuadrado ügynöke utazgat körbe Európában, volt a Münchennél, most jön Barcelonába elvileg, aztán meg megy az Arsenalhoz. Ha jól értem 40-et kérne érte a Fio, mi viszont 35-öt adnánk "csak". Ha ennyit kiadunk érte a kardomba dőlök.. De Mangalaért/Benatiaért a 45 az sok.. :roll:

Suárezről megint van pár cikk a 'Mundo'-n, de lényegében ugyan az mint eddig. El akar menni a Pl-ből, a Real és a Barca akarja leigazolni. 85 millió a kivásárlási ára - most már nincs 65 millióról szó a 2 Spanyol esetében.. :roll: -, mi Alexis 30 milliójával csökkentenénk az árát. A végén még van egy 2010-es nyilatkozata amiben dicséri a Barcát, úgyhogy emiatt biztos ide fog jönni! :lol:

A 'Sport' szintén ír Suárezről, meg van az először linkelt Pedros cikk is. De védőről - vagy középpályásról - egy szó sincs.. :roll:
Már megint valami Llorrentés cikk van a Sport főcímben :D :D
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2014.06.23. 14:24:11

Alexis távozását csak abban az esetben tudnám megemészteni, ha a Suarez-üzlet részeként távozna. Akkor felállhatnánk végre 4-2-3-1ben, és Messinek sem kellene visszamennie a jobb oldalra, hanem amolyan visszavont ék maradhatna Suarez mögött. Nagyon remélem hogy a VB után hivatalos lesz a dolog.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4473
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2014.06.23. 12:55:35

Ha Pedroért ennyi klub verseng tényleg, akkor az ő eladásából simán ki lehetne hozni egy jó kis összeget, amivel simán lehetne hozni egy beton védőt. Alexis nem kérdés maradnia kell, Deulofeu érkezésével pedig még kevesebb babér teremne itt a számára. Elmúlt szezonok pedig bizonyították, hogy ő itt már kimagaslót nem fog nyújtani, talán legjobban ő fásult bele az egész rendszerbe, alibi játéknál nincs több benne. Jöhetne Mangala.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.23. 12:31:11

Szokásos reggeli - nekem reggel, mert most keltem :mrgreen: - hírek:

Hamarosan kiderül marad vagy megy a Barcelona csatára?
Miután LE elmondta már, hogy számít rá - sajnos -, ezért nem hinném, hogy végül távozni fog.. De ki tudja, történhetnek még csodák.

Cuadrado ügynöke utazgat körbe Európában, volt a Münchennél, most jön Barcelonába elvileg, aztán meg megy az Arsenalhoz. Ha jól értem 40-et kérne érte a Fio, mi viszont 35-öt adnánk "csak". Ha ennyit kiadunk érte a kardomba dőlök.. De Mangalaért/Benatiaért a 45 az sok.. :roll:

Suárezről megint van pár cikk a 'Mundo'-n, de lényegében ugyan az mint eddig. El akar menni a Pl-ből, a Real és a Barca akarja leigazolni. 85 millió a kivásárlási ára - most már nincs 65 millióról szó a 2 Spanyol esetében.. :roll: -, mi Alexis 30 milliójával csökkentenénk az árát. A végén még van egy 2010-es nyilatkozata amiben dicséri a Barcát, úgyhogy emiatt biztos ide fog jönni! :lol:

A 'Sport' szintén ír Suárezről, meg van az először linkelt Pedros cikk is. De védőről - vagy középpályásról - egy szó sincs.. :roll:
Pampalini
Jugador del Barça
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2014.04.10. 12:36:22

2014.06.23. 10:05:03

LG írta:
3 vásárlásból meg 1 volt létfontosságú, Ter Stegen, a másik kettő wtf. Egyik sem kellett volna, ha nem adjuk el fabregast, és hosszabbítunk Pintoval pl. A létfontosságú védő posztra meg semmi.
Ráadásul még a 2 visszahozott között sincs védő.
Lehetett volna olcsóbb cserekapusunk szerintem is, de Pinto azért eleget potyázott ahhoz, hogy ne számoljunk vele. Fabregas pedig menni akart, jobb is, mert a hozzáállása méltatlan a klubhoz.
Pinto rettentő izgalmakat okozott, de olyan jó kapust azért nehéz találni, aki vállalja, hogy a padon csücsül.
A Fabregas - Rakitic cserével kerestünk kb 15 milkát, szerintem jó üzlet volt (ismerve a két játékos közelmúltbeli teljesítményét)!
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2014.06.23. 03:38:22

Úgy tűnik nekem, valami hasonló kereten dolgozik LE és Zubi. Nyilván Piszczek helyett lehet más, ahogy Suarez helyett is lehet pl. Higany, bár ennek én nagyon nem örülnék. Jómagam is kiegyeznék valami hasonló kerettel, talán nem is annyira elrugaszkodott.

K: Bravo,Ter Stegen
JV: Montoya,Piszczek
KV: Bartra,Piqué,Marquinhos,Mathieu
BV: Alba,Adriano
VK: Mascherano,Busquets
TK: Iniesta,Rakitic,Rafinha,Sergi Roberto
CS: Messi,Neymar,Suarez,Cuadrado,Gerard Deulofeu
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.22. 23:47:07

etooka9 írta:Nem pont igy ertettem. :mrgreen: Lathajuk, hogy a valogattotban mennyivel jobban remekelnek, mint nalunk es emiatt kicsit atszervezni ugy a jatekot, hogy tobb teret kapjanak. Csak 3 ilyen jatekos eseteben ez szinte kivitelezhetetlen.
Ezen agyaltam egyik nap, hogy lehet jobban járna a csapat is meg Sánchez is - bár inkább csak ő -, ha helyette valami "egyszerűbb" játékos lenne itt, és Sancho meg valami másik csapatban teljesen szabadon játszhatna, és kiteljesedhetne. Azt is nehéz lesz megoldani, hogy Leo meg Neymar ne nyomják el egymást - remélhetőleg sikerülni fog -, de három ilyen játékos nemigen fér meg együtt egy támadósorban. Azt meg őszintén sajnálnám, ha Alexis "elherdálná" a tehetségét harmadhegedűsként csak. Mondjuk akkor meg a fejem verném a falba, ha most eladnánk Alexist, és jövőre Leo mégjobban tenne az egészre, és akkor menne ő is.. Kicsit olyan lenne mint a Thiago ügy volt most. Na mindegy, kicsit előre kalandoztam, de a lényeg, hogy szerintem ők 3-an nem férnek meg a pályán úgy, hogy mindhárman teljesen ki is hozzák magukból azt amire képesek.

Ezért lenne jó tényleg ha jönne egy középcsatár, anno Eto'o is nagyon jól megvolt Messi és Ronnie között. Mondjuk ilyen szempontból nem tudom, hogy Suárez mennyire lenne jó választás, mert ő sem egy "szimpla" befejezőcsatár.. Meg ugye így Messi posztját újra kéne szabni, ami ki tudja mennyire tetszene neki..
visca el barca írta:claudio bravo apja megerősítette h a fia itt folytatja. :fejfalbaverősemoticon:

annyira érzem h rosszul fog elsülni ez a két kapusozás. MATS két év múlva lelép, aztán nézhetjük h 10 évig a toppon lesz a PSGben, vagy a cityben.
Helyetted is: ](*,) ](*,)

Nagyon remélem, hogy nem MatS fogja a rövidebbet húzni, és megkapja a lehetőséget dögivel.. Szimpatikus ez a Bravo gyerek is, de ha már idehoztuk a Németet akkor nehogy most padra száműzzük évekig.. :roll: (Vagy ameddig meg nem unja a padozást.)

A vicc amúgy, hogy ezek után meg képesek olyat mondani, hogy Mangaláért sokalljuk a 45-öt.. Ha jött volna mondjuk Willy ingyen - vagy akárki más, a lényeg hogy ingyér -, akkor ha úgy vesszük csak 33 millió lenne a Francia.. :roll: Előre látom, hogy a védelmen fogunk a legjobban spórolni idén is..
Chino írta:...Rakitic egyelőre kérdőjel, mert ha középpályára hozunk valakit nem hiszem, hogy a horvát kezdőtagsága a garantált, viszont ha nem hozunk könnyen nagy sz..ban lehetünk....
Jön majd Koke, no para.. :mrgreen: Suárezzel karöltve bejelentik őket a VB után, aztán védő se kell!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.06.22. 23:32:40

blaugrana99 írta:http://www.sport.es/es/noticias/barca/l ... ol-3322516 Már csak az a kérdés hogy kihez igazol.
a kérdés az h akar e szélső lenni :lol: vele igazából az a baj, h elég sztár alkatnak tűnik, sem messi, sem a szomorú srác nem tűrné meg maga mellett. egyiknek elég volt nemyar, a másiknak meg bél.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2014.06.22. 23:15:52

http://www.sport.es/es/noticias/barca/l ... ol-3322516" target="_blank Már csak az a kérdés hogy kihez igazol.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.06.22. 23:09:42

3 vásárlásból meg 1 volt létfontosságú, Ter Stegen, a másik kettő wtf. Egyik sem kellett volna, ha nem adjuk el fabregast, és hosszabbítunk Pintoval pl. A létfontosságú védő posztra meg semmi.
Ráadásul még a 2 visszahozott között sincs védő.
Lehetett volna olcsóbb cserekapusunk szerintem is, de Pinto azért eleget potyázott ahhoz, hogy ne számoljunk vele. Fabregas pedig menni akart, jobb is, mert a hozzáállása méltatlan a klubhoz.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.06.22. 23:07:55

persze, értettem én, csak szeretek kötekedni :D

claudio bravo apja megerősítette h a fia itt folytatja. :fejfalbaverősemoticon:

annyira érzem h rosszul fog elsülni ez a két kapusozás. MATS két év múlva lelép, aztán nézhetjük h 10 évig a toppon lesz a PSGben, vagy a cityben.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.06.22. 23:05:57

miihii írta:
Lionel85 írta:Hiába a nevek, örülne az ember már bárkinek aki védő, csak jöjjön... Hihetetlen mennyire inaktív a vezetőség, lehetőségek jönnek, majd mennek, sorra maradnak le a játékosokról (az elmúlt években Thiago Silváról, idén David Luizról), eddig csak középpályásokról, támadókról hallani, pedig a védelem megerősítése lenne a legfontosabb. A középpályáról is két távozó van, de csak Rakitic jött, nagyon vékony eddig a vezetőség teljesítménye az idei átigazolási szezonban is. Nagyot kéne már robbantani és végre megszerezni valakit - akár áron felül.
Inaktív? :shock:
Még csak június vége van, de vettünk 3 és visszahoztunk 2 srácot, azaz bejövő oldalon eddig 5 új emberünk van és hol van még a nyár vége? :wink:

Miért kellene rohannunk? Azért, mert a sajtó már összehozott minket kb 50 játékossal az elmúlt hónapokban és kötelező akkor legalább minden 10-et meg is venni azonnal? Vagy mert mindenki türelmetlen a fórumon és fölösleges kihasználni az átigazolási időszakot, az első két hétben muszáj leigazolni legalább 8 játékost, tökmindegy ki az?

Nem tudom miért kéne azonnal mindent, főleg úgy, h a játékosok nagy része épp a VB-re koncentrál, nem aktuális a tárgyalássorozat...
Igazoltunk 5-öt!?!? Gyakorlatilag egyet. Nálam az nem jelent igazolást, hogy visszahozunk két kölcsönben lévőt, akikről ez már akkor tudvalevő volt, amikor kirobbant a botrányt. Ter Stegent kb fél éve lerendezte az előző vezetőség, már csak egy aláírás hiányzott, szóval ezt sem említeném aktivitás szintjén. Bravo pedig még itt sincs, az ő idehozatala pedig inkább negatívum, és nem is nagyon vetít elő változásokat. Szóval gyakorlatilag eddig egyedül Rakitic-et igazolta a klub.

És igen, nem ártana már lépni. Ha minden igaz, most egy komoly vérfrissítés jön sok távozóval-érkezővel. Ha ez igaz akkor formálódnia kellene már a képnek. De legalább egy csapatrészt le lehetne már zárni (egyszer védő aztán, kapus aztán kp majd támadó jönne, kész katyvasz, még ha a nagy kacsákat ki is szűrjük). Arról nem is beszélve, hogy jó lenne, ha az előszezont Lucho már nagyjából a teljes kerettel kezdhetné (legalább a kezdőcsapat legyen meg) és arra is figyelni kéne, hogy nem olyan soká lejár az elbírálási határidő, ami ha számunkra negatív lesz,akkor vége az átigazolási időszaknak. Szóval jó lenne, ha a kezdőcsapatba érkezne már ember. Rakitic egyelőre kérdőjel, mert ha középpályára hozunk valakit nem hiszem, hogy a horvát kezdőtagsága a garantált, viszont ha nem hozunk könnyen nagy sz..ban lehetünk.
Ha mindent összevetünk, eddig a kezdőcsapatba össz-vissz egy kapus érkezett. (bár az sem 100%)

Ennek a Mangala-s hírnek iszonyatosan örülök. Nagyon vártam már hogy felvetődjön a neve. Tökéletes lenne ide és hosszú időre megoldódna a védőprobléma. Sok Porto meccset néztem, csak miatta. (majd később Danilo is képbe került) Talán csak Vertonghen és Benatia az, akit szívesebben látnék. Ha 45 millió akkor annyi. Ez van. minőséget nem nagyon találni olcsóbban. Azzal meg lehet próbálkozni, hogy idehozunk olcsón valami tacskót, aztán reménykedünk, hogy egy csoda lesz belőle. Azt tudni lehetett, hogy a Porto nem engedi olcsón a játékosait. Ettől függetlenül talán 40-re le lehetne alkudni és ha be tudnánk vonni Tellot 8-10 millióért már baromi jó üzlet lenne. Arra hiába várunk, hogy majd valaki 30 millióért felkínál egy elit védőt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Chino 2014.06.22. 23:08:46-kor.
Forca Barca!!!!
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2014.06.22. 23:02:54

visca el barca írta:
etooka9 írta:Ha sikerul megtalalni Neymar illetve Alexis helyet LE-nek, akkor a gollovessel nem lesz gond
az egyik balon a másik jobbon. hol lennének? :D
Nem pont igy ertettem. :mrgreen: Lathajuk, hogy a valogattotban mennyivel jobban remekelnek, mint nalunk es emiatt kicsit atszervezni ugy a jatekot, hogy tobb teret kapjanak. Csak 3 ilyen jatekos eseteben ez szinte kivitelezhetetlen.
Kép
Válasz küldése