Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.06.11. 22:43:39

palesz77 írta:
noname írta:Kölcsönből vissza lehet hozni bárkit, ezt már megmondták régen.
Úgy is, ha az a szerződés 2 éves? :-k
A lényeg h nem regisztrálhatunk új játékost, mint Barca játékos. Mivel DS már be van regisztrálva, így bármikor visszahívható.
A Fifa egy szégyen
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2015.06.11. 22:27:37

palesz77 írta:
noname írta:Kölcsönből vissza lehet hozni bárkit, ezt már megmondták régen.
Úgy is, ha az a szerződés 2 éves? :-k
Szerintem úgyis, csak fizetni kell érte.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.06.11. 21:36:23

noname írta:Kölcsönből vissza lehet hozni bárkit, ezt már megmondták régen.
Úgy is, ha az a szerződés 2 éves? :-k
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.06.11. 21:21:58

Kölcsönből vissza lehet hozni bárkit, ezt már megmondták régen.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2015.06.11. 19:37:06

palesz77 írta:If Denis Suarez (21) returns from loan at Sevilla this summer, he won't be able to play until January because of Fifa ban. [tmw via sport]

Hát mondjuk így rohadt sok értelme lenne visszahozni már nyáron.. :lol: Deu csatlakozhatna már augusztusban ugye? Csak mert az ő szerződése 1 évig szólt, nem 2. Vagy ezt nem kell komolyan venni? :-k
Ha ez igaz lenne, akkor tényleg nem volna értelme visszahozni.
De nem igazán értem, hogy miért ne játszhatna Denis akár már ősszel is. Ő jelenleg is a Barcával áll szerződésben, csak mellette van még egy kölcsönszerződése is. Ha ezt a szerződést közös megegyezéssel felbontja a Sevilla meg a Barca, akkor véleményem szerint az volna a logikus, ha lehetne őt nevezni az eltiltás ellenére is, hiszen nem egy új igazolásról van szó, és a Barcával még az eltiltás előtt kötött szerződést.
Ennyi erővel akkor egyik kölcsönből visszatérő játékosunkat se lehetne regisztrálni ősszel.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.06.11. 18:46:37

If Denis Suarez (21) returns from loan at Sevilla this summer, he won't be able to play until January because of Fifa ban. [tmw via sport]

Hát mondjuk így rohadt sok értelme lenne visszahozni már nyáron.. :lol: Deu csatlakozhatna már augusztusban ugye? Csak mert az ő szerződése 1 évig szólt, nem 2. Vagy ezt nem kell komolyan venni? :-k

A Gündoganért folyó versenyből is kiszálltunk elvileg, ő 10 milliót akarna, mi 6,5-et kínálnánk neki. [bild+kicker]

Hát, ha ennyit kér én se hoznám. Nagyon nagy rizikó, hogy végül visszanyeri-e a formáját, a kb 20 millió érte a mai piacon nem sok, azt megmerném kockáztatni, de ekkora fizetést semmi esetre sem adnék neki. Kár, így viszont saját nevelésekre bíznám a posztot jövőre - Samper robbanthat akár simán -, télen komoly erősítést úgysem tudunk igazolni, nyáron meg lehet majd robbantani valakiért..

Sullivan (joint-chairman West Ham): "I can assure you we have not given up on Alex Song yet. We would very much like Alex to come." [whufc]
Avatar
brownieheaven
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2014.08.04. 14:08:04
Tartózkodási hely: München

2015.06.11. 17:55:42

Adrianoban nem vagyok még biztos, bal oldalra ugye be tud szállni Verma (már ha éppen lábra tud állni) meg Mathieu is. Így télig lehet valamennyi haszna a jobb oldalon, ha Montoya és Douglas lelépnek, utána viszont lesz egy motivált Vidalunk, onnantól egyik fél sem láthat sok fantáziát a maradásában.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4507
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2015.06.11. 14:21:42

MQuCsabi írta: Szerintem a terv az, hogy abban az esetben, amit felvázolsz, Rafinha segít, s DEnis kerül RAfinha tavalyi/idei szerepébe.
Simán benne van. Ebben az esetben viszont Sergi Robit küldeném kölcsönbe, esélye se lenne pályára kerülni. Rafinha pedig remélem kapva kap az alkalmon. Voltak ígéretes meccsi, Ini mellett pedig ott a fejlődési potenciál a fiataloknak. Érdekes lehet minden esetre ebből a szemszögből a jövő. Nem egy életbiztosítás, de minden esetre bármi kisülhet belőle.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2015.06.11. 14:05:16

Tudom, hogy furcsán hangzik, de én kicsit örülök, hogy a mostani választásokon nem lehet vaktában, nagyobbnál-nagyobb nevek ide hozatalával vagdalózni az átigazolási tilalom miatt. Így max. a jövő nyári igazolási szezonra, esetleg télre tudnak ígérgetni. Félő, hogy pusztán a nagy név miatt érkezne valaki, nem is feltétlenül hiányposztra, ami esélyes hogy amellett hogy drága, valószínű sikertelen is lenne. Tavaly könnyebb lett volna, mert csatárral, középpályással, jobb hátvéddel, középső védővel, kapussal is mehetett volna a kampány. Most max. középpályára van értelme.
Dani hosszabbításával felemásak az érzéseim. A szezon végi formája üdvözítő, és ha azt tartja, akkor elégedett leszek. Viszont félek, hogy nem fogja jól viselni - nyilatkozata ellenére - a padot. Elég nagy a szája, a csapat vezéreinek jó cimbije, és ha esetleg Vidal játszatása kerül előtérbe, nem biztos, hogy ő, vagy a többiek ezt jól fogják tűrni. No de ez a jövő zenéja. Maradásával tuti megy Douglas és Montoya is. Remélem azért igyekszünk keresni is velük. A bal oldal Alba, Adriano párossal kész van. Télig a jobbost szerintem Dani megoldja, esetleg Adriano besegít. A kérdés nálam Masc szerepe lesz. Ugye Xavi ment, így az alap középpályás trió mögé maradt egy Rafinha, S. Roberto páros. Nyilván Busi cseréjeként (vagy úgy, hogy mást cserél, és Busi egy sorral feljebb lép) Masc többet fog szerepelni. Főleg ősszel. Télen majd meglátjuk jön-e pluszba valaki. Viszont ha Masc marad továbbra is pl. 3. számú középhátvéd, és Verma is megússza sérülés nélkül az idényt, akkor megint csak Bartra kerül rossz helyzetbe, mert marad 5. számúnak a Piqué, Matyi, Verma, Masc négyes mögött. Ez esetben lehet neki jobb lenne kölcsönben valahol (akár csak téltől, ha csak onnantól lehet), mert jövőre Mattieu helyére jöhetne vissza. Suarez visszatérésének én örülnék, bár kicsit még így is karcsúnak érezném a Rafinha, Suarez, Sergi R., Masc cseresort. Pláne, ha valaki kidől néhány meccsre. Szóval sok igazolás nem várható, de kérdés akad bőven. Bár télen egy középpályásnak örülnék nagyon. Gündogannak azért, mert játszhatna a bl-ben is. (ha tovább jutunk a csoportból :-))))
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2015.06.11. 13:52:53

Őszintén szólva én jobban örülnék D. Suárez visszatérésének, mint Gündogan téli leigazolásának. A beilleszkedés nem egyszerű, főleg akkor nem, ha országot is vált valaki. Ha hozzuk Gündogan-t vagy Pogba-t akkor mindenképp jövő nyáron tegyük ezt és mindenképp csak egyiküket (vagy más valakit). Halilovic-nak is jót tenne egy kis tapasztalatszerzés. A 3. ligában már nem tudna előre lépni.

Amit én jónak látnék az az lenne, ha "csak" elengednénk a nyáron játékosokat. Van nem is 1-2 olyan játékosunk, akikre egyszerűen még így sincs szükség, hogy nem igazolhatunk.
Nálam ők: Masip, Douglas, Montoya, Sergi Roberto, Song, Afellay. Montoya Vidal leigazolása és Alves hosszabbítása után nem hiszem, hogy megérné padmelegítőnek, ahogy Roberto játékpercei is inkább kerüljenek át a Rafinha-D. Suárez kettőshöz. A többieket magyarázni sem kell.
Deulofeu megérne talán még egy kölcsönt, de el lehetne gondolkodni a megtartásán is. Kíváncsi lennék ki tudná-e harcolni Pedro-val szemben az első számú csere szerepkörét. D. Suárez-zel 20, Deulofeu-val 21 fős keretünk lenne, ami alkalmas a rotációra is, főleg azért, mert az olyan "cserék", mint Adriano, Mascherano, Pedro vagy éppen Rafinha nem csak egy kezdőjátékos alternatívájaként dobhatóak be.
Jövő nyárig pedig meglátjuk mi történik.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.06.11. 13:06:45

Érdekes kérdés lehet Suarez esetleges visszatérése. Bennem nagyon sok az ellentmondás. Visszatér és megkapja a lehetőségeket él vele, ez a legjobb forgatókönyv. Viszont Sevillában sem volt olyan masszív kezdő, sokszor padozott, cikkben is írjátok még nincs teljesen kész a Barcelona első csapatára, na most bennem felmerül hogy ha tegyük fel Iniesta vagy Rakitic kidől, mert bármikor megeshet, akkor képes lenne ellátni a feladatot? Sevillában idén lehet több játékpercet kapna. Puding próbája az evés, de nehogy túl korán bele essen a mély vízbe. Viszont ha Halilovic kölcsönbe megy, ő esetében pedig biztos ez a forgatókönyv, akkor meg ismét szívás lenne, mert két nagy tehetség biztos nem kapna arányosan lehetőséget egy Sevilla szintű csapatban.
Szerintem a terv az, hogy abban az esetben, amit felvázolsz, Rafinha segít, s DEnis kerül RAfinha tavalyi/idei szerepébe.
Kép
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4507
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2015.06.11. 12:56:01

Érdekes kérdés lehet Suarez esetleges visszatérése. Bennem nagyon sok az ellentmondás. Visszatér és megkapja a lehetőségeket él vele, ez a legjobb forgatókönyv. Viszont Sevillában sem volt olyan masszív kezdő, sokszor padozott, cikkben is írjátok még nincs teljesen kész a Barcelona első csapatára, na most bennem felmerül hogy ha tegyük fel Iniesta vagy Rakitic kidől, mert bármikor megeshet, akkor képes lenne ellátni a feladatot? Sevillában idén lehet több játékpercet kapna. Puding próbája az evés, de nehogy túl korán bele essen a mély vízbe. Viszont ha Halilovic kölcsönbe megy, ő esetében pedig biztos ez a forgatókönyv, akkor meg ismét szívás lenne, mert két nagy tehetség biztos nem kapna arányosan lehetőséget egy Sevilla szintű csapatban.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.06.11. 10:58:28

Samper írta:Ha nem tudja, akkor télen kell egy klasszis védőt hozni.
És mégis miért kéne klasszis középső védőt hozni télen? Itt van Masch és Pique, akik talán a legjobb páros voltak idén, Matyi és Bartra meg több mint jó beugrósnak. Így is az a gond, hogy az egyikük lényegesen kevesebbet játszott.. Teljesen felesleges lenne még egy kh-et hozni.

Ennek ellenére most ezt olvastam Twitteren:
Barcelona are interested in Dynamo Kiev centre back Aleksandar Dragovic (24). They made him a concrete offer. [krone via laola1]

Hát ha őt elhozzuk, és Bartra meg emiatt kikerül a képből akkor eszméletlenül pipa leszek. Érdemes megnézni a videót, szezon legjobb pillanataiban 0 szerelés van, 95%-a beküldött labdát tisztázása.. Na mindegy, most úgyis jönnek a pletykák majd ezerrel, de ez kicsit megemelte pulzusszámom így reggel. Szerk.: Dragovic (EL) vs Bartra (BL). Egyedül tisztázásban jobb, de abban is azért, mert a videó alapján folyamatosan ívelgetnek a kapujuk elé. Tackles részt érdemes megnézni, Bartra csapaton belül még a gyengébben szerelők közé tartozik.. :roll:

más:
Carrasco (agent Montoya): "His future depends on the meeting we'll have with the club. We're not in a hurry to make a decision." [l'sportiu]
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.06.11. 07:37:43

albicelesteX írta:Denis Suárezzel tényleg mi lesz?Visszatér vagy marad?Egyáltalán valaha visszatér?És Gerard?Erről van valakinek valami infoja?
Úgy tudom, hogy ez volt a legutolsó infó róla:
Barcelona have decided that midfielder Denis Suarez (21) will continue on loan at Sevilla next season, as was initially agreed. [md]

Voltak cikkek, hogy esetleg mégis visszatér akár a Vidal, akár az esetleges Montoya transzfer kapcsán. Szerintem jó helyen van ő ott. Deulofeu meg elvileg nem szeretne újra kölcsönbe menni, tudása alapján jó lenne, már csak fejben kellene összekapnia magát, de nagyon.

szerk.: a Marca szerint Denis Suárez visszatér a klubhoz, helyette pedig Halilovic kerül Sevillába kölcsönbe. Hát nem hiszem, hogy ez így jó lenne...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára danianevem 2015.06.11. 11:57:01-kor.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.06.11. 07:26:16

MessiNeymarSuarez írta:
Samper írta:Lehet, hogy az ősz legnagyobb igazolása Verma lesz. Ő az egyetlen, aki esetleg be tudja játszani magát a fix kezdőbe. Ha nem tudja, akkor télen kell egy klasszis védőt hozni.

Laporta hozza Laportét? :D
Szellemes, még értelme is volna, de nem akkora név, amellyel el lehetne kápráztatni a sociokat. :lol:
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2015.06.11. 07:22:21

Denis Suárezzel tényleg mi lesz?Visszatér vagy marad?Egyáltalán valaha visszatér?És Gerard?Erről van valakinek valami infoja?
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.06.11. 05:23:32

Samper írta:Lehet, hogy az ősz legnagyobb igazolása Verma lesz. Ő az egyetlen, aki esetleg be tudja játszani magát a fix kezdőbe. Ha nem tudja, akkor télen kell egy klasszis védőt hozni.

Laporta hozza Laportét? :D
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.06.11. 04:25:43

Lehet, hogy az ősz legnagyobb igazolása Verma lesz. Ő az egyetlen, aki esetleg be tudja játszani magát a fix kezdőbe. Ha nem tudja, akkor télen kell egy klasszis védőt hozni.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.06.10. 18:40:52

Chino írta: Szerintem nagy volt az ereedménykényszer, inogott is alatta a pad, a B-ből sem nagyon hozott senkit, SR is nagyon keveset játszott, pedig Busi helyén nem volt rossz.

SR-re kitérve, a klub elvileg nem akarja eladni, szóval Sampernek nem tudom mennyi esélye lesz. Arra a posztra ott van Robi, ha Busit pihentetik szerintem inkább ő fog játszani.
Na mondjuk vkp az amit biztosan nem veszünk a közeljövőben. SR amióta LE rájött, hogy nem irányíttatni kell szerencsétlent azóta kifejezetten jó volt ha betették, Busquets, Mascherano, Samper. ! ember akik jók a posztra ebből kettő bőven klasszis.

A másik dolog ami meg tény, hogy Sergi Roberto, Bartra és Rafhina szempontjából kulcs évhez értünk. Ha nem tudják bejátszani magukat legalább a kezdő közelébe. (Főleg bartra neki van talán a legnagyobb konkurenciáka) Mind a háro lép a következő nyáron. Rafhinanak most kell villanatni valamit, mert ha jövő nyáron netán tényleg elharapódzik a Pogba mánia ami benne van ha Barto lesz ha Laporta akkor ő pályára se lép többet, ah nem mutat valami nagyon nagyot. Sergi Robertonak val talán a legjobb poziciója, mert az előtte igazából egy ember van, mert Machra még mindig láthatóan nagyon védőként számít előssorban.
Kép
Johnny
Barça B
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2006.12.10. 16:35:39

2015.06.10. 18:19:12

Chino írta:
Johnny írta: Douglas és Vermaalen volt mellényúlás, mindkettőnél az oldotta meg a problémát, hogy a többi védő (Alves, Masch, Pique) jelentősen feljavult, Vermaalenből meg meglátjuk mi lesz jövőre.
Nem akarom LE-t mentegetni, de Veraelen-ről előzetesen egy fél év körüli kihagyást diagnosztizáltak. Nem akarták megműteni, úgy volt, hogy egy normál rehabilitációval rendbe hozzák, aztán néhány hónap múlva rájöttek, hogy mégis meg kellett volna műteni. Szóval ezt így nem varrnám teljesen az ő nyakába. Bőven benne volt (van?) a pakliban, hogy olcsón egy kiváló védőt igazolhatunk hosszabb távra. Itt inkább az orvosi stáb a hunyó.
Igen, azt írtam is, hogy nem tudom igazából kinek az érdeme, Zubi vagy LE volt benne jobban melyik igazolásban, egyáltalán nem akarom Lucho nyakába varrni. Reméljük Vermaelenből lesz egy jó védőnk jövőre. Douglas meg arra volt jó, hogy mondhassák, hogy igazoltak jobbhátvédet.

Vermaelennél meg annyit hozzátennék, hogy olvastam - azt hiszem valahol itt - hogy Angliában is javasolták neki a konzervatív kezelést műtét helyett, úgyhogy nem csak Barcelonában hibáztak.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.06.10. 16:55:48

Feast4 írta:Kiváncsi vagyok, hogy lesz e egyáltalán igazolás. Ha Gündogan nem akkor nem kéne bonyolítani. Denis Suarezt vissza kéne hozni és ennyi.
A Sevilla állítólag Denis helyett Halilovicot kérné kölcsönbe és a Barca is hajlik rá, így hogy a B-csapat kiesett. Van benne kockázat, de akár jól is elsülhet. Ha játszik annyit, mint Suarez nagy előrelépés lehet. A spanyol több, majdnem 2500 percet kapott az első osztály nagyon erős csapatában, Halilovic pedig alig 1800-at a B-ben.

Denist nagyon jó játékosnak tartom, de szerintem sokan Xavi stílusú játékosnak tartják, viszont sokkal offenzívebb.
Én még mindig tartom, hogy Rafinha lenne az elsődleges megoldás. Aki látta a B-ben vagy a Celtaban, az tudja, hogy miről is beszélek. A B-ből magasan kiemelkedett, a Vigonak pedig igazi húzóembere volt, nagy mértékben hozzájárult, hogy nagyot léptek előre és stabil középcsapat lettek. Nem véletlenül választották tavaly az év fiatal játékosának sem. Amellett ő inkább tud visszavontabban játszani, mint Suarez vagy Halilovic.
Neki inkább fejben van probléma. Mintha egy mentális gát lenne, kevés az önbizalma. Azért idén is megmutatta párszor, hogy nem egy nyeretlen kétéves.

Idén ráadásul volt előtte egy olyan Xavi, aki rendre tökéletesen szállt be a meccsekbe. Plusz LE nem is nagyon mert fiatalabbakat játszatni. Szerintem nagy volt az ereedménykényszer, inogott is alatta a pad, a B-ből sem nagyon hozott senkit, SR is nagyon keveset játszott, pedig Busi helyén nem volt rossz.

SR-re kitérve, a klub elvileg nem akarja eladni, szóval Sampernek nem tudom mennyi esélye lesz. Arra a posztra ott van Robi, ha Busit pihentetik szerintem inkább ő fog játszani.
Forca Barca!!!!
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.06.10. 16:33:46

Chino írta:Nem is tudom melyik játékos mondta, hogy egy-egy meccs előtt napokat videozik és dolgozik a taktikán.
Ezt szerintem Neymar is lenyilatkozta a BL döntő előtt, mikor mondta, hogy abszolút felkészülten várják a meccset.
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.06.10. 16:11:24

Johnny írta: Douglas és Vermaalen volt mellényúlás, mindkettőnél az oldotta meg a problémát, hogy a többi védő (Alves, Masch, Pique) jelentősen feljavult, Vermaalenből meg meglátjuk mi lesz jövőre.
Nem akarom LE-t mentegetni, de Veraelen-ről előzetesen egy fél év körüli kihagyást diagnosztizáltak. Nem akarták megműteni, úgy volt, hogy egy normál rehabilitációval rendbe hozzák, aztán néhány hónap múlva rájöttek, hogy mégis meg kellett volna műteni. Szóval ezt így nem varrnám teljesen az ő nyakába. Bőven benne volt (van?) a pakliban, hogy olcsón egy kiváló védőt igazolhatunk hosszabb távra. Itt inkább az orvosi stáb a hunyó. Nyilván ez valamilyen szinten az ő felelőssége is, mert valahol ők is ehhez a szakvezetéshez tartoznak.
Douglas esetében nem tudom mennyire volt benne a keze. Elég meglepőnek tartanám, hogy az átigazolási időszak legvégén gyorsan kinézne egy Braziliában focizó noname játékost. Aztán ki tudja...

Szakmailag viszont mindenképp dicsérendő a munkája. Összerakta a csapatot, lett egy normális taktika, nem ötlettelenül játszva próbáltunk a Pep-korszak morzsáiból élni.
Csak sokan (a nagy Sport Tv-s/Digis szakértők kel az élen) annyit látnak, hogy ő semmit nem csinál, az MSN megold mindent.
A kedvencem mikor a védelmünket szidják, ha megnézik a kapott gólok/ellenfél helyzeteinek számát meg csak pislognak.

Az, hogy ebben mennyi magának Luchonak és mennyi a stábjának az érdeme meg pont lesz..om, az érdemeiből semmit sem von le, de kötve hiszem, hogy csak egy báb lenne. Ennyi erővel Pep-re is lehetne ugyanezt mondani, felküldte az Ini-Xavi-Messi triót aztán kész.
Nem is tudom melyik játékos mondta, hogy egy-egy meccs előtt napokat videozik és dolgozik a taktikán.
Forca Barca!!!!
Johnny
Barça B
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2006.12.10. 16:35:39

2015.06.10. 15:05:22

Ahhoz képest, hogy tavaly mennyire szidtuk a vezetőséget az igazolások miatt, be kell vallani, hogy a többség eléggé bevált.
Rakitic óriási húzás volt, Ter Stegen+Bravo is nagyon bevált, és utóbbi sem lett felesleges igazolás Marc mellé. Mathieu kiegészítő embernek tökéletes, Suarez pedig az eddigiek alapján nagyon megérte, és talán még azt is mondanám, hogy nem volt akkora gond, hogy jobbhátvéd helyett őt hoztuk.
Douglas és Vermaalen volt mellényúlás, mindkettőnél az oldotta meg a problémát, hogy a többi védő (Alves, Masch, Pique) jelentősen feljavult, Vermaalenből meg meglátjuk mi lesz jövőre.

Összességében én úgy látom, hogy az idő igazolta a legtöbb döntést, úgyhogy bárkinek is az érdeke a leigazolásuk, tőlem kapnak egy utólagos elismerést, még a mellényúlások ellenére is.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.06.09. 20:49:39

Kiváncsi vagyok, hogy lesz e egyáltalán igazolás. Ha Gündogan nem akkor nem kéne bonyolítani. Denis Suarezt vissza kéne hozni és ennyi.
Kép
Válasz küldése