Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.05.31. 12:44:06

Lényeg ha ő lesz a kezdő kapus semmi nem fog változni!
Ezt egy ilyen hibából meg is állapítottuk? :P :D
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3536
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.31. 12:40:13

csababarca írta:
MichaaBee írta: Áthoztam ebbe a topicba. Valakinek van ötlete, hogy Bravo mit érzett a második egyiptomi gólnál? :roll:
ezt szaknyelven úgy mondják,hogy "nyomott egy Valdest"...szegény Victor kapott jónéhány ilyen félutas gólt.

Ezt jól megfogalmaztad. :) A jó Vic nem tudta sokszor, hogy jöjjön e ne jöjjön és mire eldöntötte ez lett. Lényeg ha ő lesz a kezdő kapus semmi nem fog változni! :D
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15415
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.05.31. 12:12:53

MichaaBee írta: Áthoztam ebbe a topicba. Valakinek van ötlete, hogy Bravo mit érzett a második egyiptomi gólnál? :roll:
ezt szaknyelven úgy mondják,hogy "nyomott egy Valdest"...szegény Victor kapott jónéhány ilyen félutas gólt.

Ma semmi hír? Csak egy Higuainos hírt láttam, gondoltam azt nem veszem semmilyen szinten komolyan.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5723
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2014.05.31. 11:50:40

Gareth Tello írta:Chile 3-2 Egyiptom. Alexis: három gólpassz.
http://www.youtube.com/watch?v=489tLfH63WI" target="_blank
A második különösen szép megoldás volt.
Áthoztam ebbe a topicba. Valakinek van ötlete, hogy Bravo mit érzett a második egyiptomi gólnál? :roll:
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3536
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.31. 10:11:13

roby122 írta:
S.Agüero írta:Luis Enrique közölte Sergi Robertóval, hogy számít rá a következő szezonban [catradio]

Szép munka... =D> :roll:

Várható volt , hogy senkit sem fog elküldeni ,úgy hogy nem is ismeri azt. Szerinted Pedrot elküldi ? Nem is ismeri , miért küldené el!? Azért mert hallotta , hogy 2 éve csak tántorog a pályán ? Hülyeség. Majd a szezon után fogja elküldeni azt akivel nem volt megelégedve. De elképzelhető hogy Pedro megint most lendül meg , és Alexis pedig most ad le. Semmi sem kizárt , persze én is azt szeretném h Robert meg Pedrot adják el , de ez esélytelen.
Nem fogják eladni egyiket sem. Barca DNS be vannak nyalva vezetőségnél stb. stb. Semmi jót nem várok. Itt saját nevelés csak az lesz elküldve akire a vezetőség rábólint. :(
Kép
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2014.05.31. 09:40:09

Tetszik, hogy Lucho versenyhelyzetet akar a kapuban. Bravo jó választás lenne, ám nem hiszem, hogy az állandóság szempontjából jó-e, hogy rendszeresen cserél a kapuban. Ha ter Stegen jól véd meccseken át, akkor nem indokolt a csere, ám akkor Bravo duzzogna a kevés lehetőség miatt. Nem hiszem, hogy ő is kupakapusnak jönne.
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.05.31. 09:39:31

ktm írta:Szerintem inkabb azert volt tobb helyzetuk a vege fele, mert az ellenfel elfaradt. Valamint amiatt talan, hogy Torres(Fabre volt a csereje) helyett volt +1 kenyszeritozni tudo emberke a palyan es igy konnyebb volt atjatszani a vedelmet beindulasokkal.
Pedro eladasarol annyit, hogy ilyen alapon Iniestat is el lehetne adni, mert jol jatsztik a valogatottban.
Biztos fáradtak is már a végére, de Ini pl az 50. perc környékén ugratta ki Torrest 1v1-be a kapussal, ott még nem fáradhattak el annyira.. Szerintem inkább azért volt több helyzet, mert az Ini-Silva-Cesc hármas sokkal inkább be meri vállalni a gyilkos passzokat, mint az előttük pályán levő trió. Xaviék is képesek ilyen labdákat adni, csak ők inkább a biztos oldalpasszt választották rendre az első félidőben.. De ez már kezd itt off lenni lassan.
ktm írta: Pedro eladasarol annyit, hogy ilyen alapon Iniestat is el lehetne adni, mert jol jatsztik a valogatottban.
Csak az a különbség köztük, hogy Iniesta a Barcában is jól játszik, Pedro meg évek óta súlytalan nálunk. De ezt amúgy csak viccből írtam, a "smile" a végén gondoltam egyértelművé teszi, hogy nem teljesen komoly..
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára palesz77 2014.05.31. 09:47:28-kor.
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2014.05.31. 09:32:16

palesz77 írta: Tegnap amúgy nem tudom ki nézte a Spanyol meccset.. Volt 3 szakasza a meccsnek, az elsőben Xavi volt a fő irányító, a másodikban bejött Ini is mellé, a harmadikban pedig Cesc váltotta Xavit. Gondolom kitaláljátok magatoktól is, hogy melyik volt a "legerősebb harmad" - nem labdatartás, hanem helyzetkialakítás szempontjából. A legnagyobb ökrök leszünk ha esetleg megválunk Cesctől.. :roll:

Viszont Pedrot a VB után el kéne adni, a válogatottban mindig úgyis jól szerepel, kicsit felmenne az ára, és drágábban túl tudnánk adni rajta!
Szerintem inkabb azert volt tobb helyzetuk a vege fele, mert az ellenfel elfaradt. Valamint amiatt talan, hogy Torres(Fabre volt a csereje) helyett volt +1 kenyszeritozni tudo emberke a palyan es igy konnyebb volt atjatszani a vedelmet beindulasokkal.
Pedro eladasarol annyit, hogy ilyen alapon Iniestat is el lehetne adni, mert jol jatsztik a valogatottban.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.05.31. 08:53:19

palesz77 írta:
Game90 írta:

Tegnap amúgy nem tudom ki nézte a Spanyol meccset.. Volt 3 szakasza a meccsnek, az elsőben Xavi volt a fő irányító, a másodikban bejött Ini is mellé, a harmadikban pedig Cesc váltotta Xavit. Gondolom kitaláljátok magatoktól is, hogy melyik volt a "legerősebb harmad" - nem labdatartás, hanem helyzetkialakítás szempontjából. A legnagyobb ökrök leszünk ha esetleg megválunk Cesctől.. :roll:

Viszont Pedrot a VB után el kéne adni, a válogatottban mindig úgyis jól szerepel, kicsit felmenne az ára, és drágábban túl tudnánk adni rajta! :mrgreen:

néztem a meccset és azt láttam, hogy az Iniesta -Silva kettős, valamint a Mata - Cazorla páros vitt egy kis dinamikát a játékba, a Pedró-Fabregas duó a barcás-játékát hozta (Pedró sokat gürizett, Fabre lassú és gyenge és kihagyta azt az egy-két helyzetét). Busi viszont - ezt örömmel láttam - kissé előrébb játszott és aktívabb is volt mint a Barcában. összességében a Spanyoloknál semmi újat nem látni, ha Costát is csak annyira tudják majd "használni" mint Torrest bajban lesznek a góllövéssel.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.31. 07:50:20

Ha már igy benne vagyunk :-) Ez ütős lenne...

-------------------Bravo------------------
Danilo------Piqué-------Benatia------Alba
----------------Busi-------------
-------DSilva--------------Ini-----------
----------------Fabregas----------------
-------Messi---------------Neymar-----
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.05.31. 07:43:14

Game90 írta:Barcelona have informed Atletico Madrid that they are willing to pay the 60M buyout fee of Atletico midfielder Koke (22). [marca]
Majd a Fabregasból bejövő kb 30-35 millió fedezni fogja - ha eladnánk az Arsenal kb ennyiért venné. Meg eladjuk még Alexist 25-ért, abból meg megvesszük Agüerot, és kész is a keret! :lol:

Jaj de várom már a VB-t, vége lesz egy darabig a sok kacsának.. :roll:

Tegnap amúgy nem tudom ki nézte a Spanyol meccset.. Volt 3 szakasza a meccsnek, az elsőben Xavi volt a fő irányító, a másodikban bejött Ini is mellé, a harmadikban pedig Cesc váltotta Xavit. Gondolom kitaláljátok magatoktól is, hogy melyik volt a "legerősebb harmad" - nem labdatartás, hanem helyzetkialakítás szempontjából. A legnagyobb ökrök leszünk ha esetleg megválunk Cesctől.. :roll:

Viszont Pedrot a VB után el kéne adni, a válogatottban mindig úgyis jól szerepel, kicsit felmenne az ára, és drágábban túl tudnánk adni rajta! :mrgreen:
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.05.31. 04:03:32

Barcelona have informed Atletico Madrid that they are willing to pay the 60M buyout fee of Atletico midfielder Koke (22). [marca]
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.05.30. 23:35:49

Leon írta:Ha megy Alexis akkor jöjjön (amúgy is jöhet :mrgreen: ),ha 70be kerül az sem érdekel,nem az én pénztárcám bánja és elöl legalább bivalyerősek leszünk! :)
Hátul amúgy is megint spórolni akar a vezetőség, legalább megint az lesz mint a 12-13as idényben,hogy több gólt rúgunk mint amennyit kapunk! :mrgreen:
Engem az se érdekel ha 100-99 lesz a mutatónk a szezon végén csak gyűjtsük be a ligát! :oops:
Semmivel nem lennénk erősebbek. Megint lenne egy ugyanolyan típusú játékosunk, akikkel most is tele vagyunk. A játékunk semmit nem változna, lőne néhány gólt és kész. De ezt Alexis is megteszi, sőt... Alexis nagyon komolyan kiveszi a részét a védekezésben, küzd, hajt stb. Ha felállnánk egy Neymar-Agüero-Messi 3-sal, akkor megint ki védekezne? Aztán a betömörülő csapatok ellen meg mehet a 170 centis csatárokra az ívelgetés... Köszönöm, de ezért fölösleges ide. A csillagászati ára miatt meg továbbra is teljesen értelmetlen lenne idehozni. Megint vennénk egy vagyonért egy olyan embert, akire egyáltalán nincs szükségünk. Védőre meg évek óta nincs pénz... Azt meg még tegyük hozzá, hogy ez a mai kacsa a spanyol sajtótól, már várom a Reusról és Suarezről szóló cikkeket.

Etoról, vagy Mandzukicról meg szó sincsen.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2171
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2014.05.30. 23:09:08

Azért kiváncsi lennék, hogy Zubi hogyan tárgyal. :) :lol:

Nem hinném, hogy ő a legalkalmasabb ember. pl hogyan lehet lealkudni, mondjuk a Citynél pár milliót. Kölcsönadja a nyaralóját, vagy verdáját az akárkinek...
Nem úgy lehetne, hogy mondjuk beígér elővásárlást pár ifijátékosra? Vagy hogyan csinálhatja ?? =P~
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2014.05.30. 22:56:07

Neymar, Messi, Agüerro, Ini, Fabregas...annyi védekezni nem tudó/akaró játékost egy csapat sem bír el. Persze ha mindenki fegyelmezetten letámad és nem kóricál a pályán lehajtott fejjel, akkor működhet a dolog.

Persze ehhez egy jó edző is kell, aki mindenkinek meghatározza a szerepét a pályán és a játékosok maradéktalanul be is tartják a taktikai utasításokat. Ehhez elengedhetetlen a kiváló kondi és persze a komoly motiváció.
Elég szkeptikus vagyok Cesc-kel kapcsolatban is, egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy képes ellátni Xavi feladatkörét. INkább Sergiot tenném meg Xavi utódjának, mögé meg ott van Song/mascherano. viszont így fabregas helye továbbra is kérdőjeles. ő a 4-3-3 as rendszerben sosem fog olyan szinten játszani, mint tette azt az arsenalban.

A legkézenfekvőbb felállás Cesc-kel:

------------------MatS------------------
?????------Piqué-------??????-------Alba
--------------Song/Masch--------------
-------Sergio--------------Ini-----------
----------------Fabregas----------------
-------Messi---------------Neymar-----

Ha meg ég a ház mascheranoék le, egy támadó be és nyomás előre! Így viszont nem tudjuk rendesen széthúzni a pályát...Alba mondjuk elviszi a balost ott nem lesz gond, messinek viszont kelleni fog egy játszótárs.
Richi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2005.06.12. 18:32:16

2014.05.30. 22:54:31

DaVeR írta:En nekem nem a csatarokkal vannak a gondjaim hanem a helyzet kialakitasaval. Szerintem dinamikusabba kell tenni a kozeppalyat akar mas felalasban jatszani hiszen ez a kozeppalya nem szurte meg az ellenfel tamadasait.. Stabilizalni kell a kozeppalyat es itt nem a labdabirtoklasra gondolok. Hanem gyors direktebb jatekot akarnek latni. Olyan gyors es technikas szelsoink vannak mint Neymar Sanchez vagy Messi is. En biztos h inkabb egy 3-2-2-2-1 es felallast jatszatnek ami ugy nezne ki hogy :
3kozepso vedo 2szelao hatved picit feljebb tolva akik tamadasnal a kozeppalyaig fellepnenek de csak annyira h vedekezesnel visszaerjenek. Erre Alves es Alba jo lenne csak nem engednenk h a 16ig koricaljanak.. Elottuk kozepen Fabregas Iniesta iranyitanak a csapatot. Ket szelsonk Neymar Messi! Es kozepre Sanchez ki kuzdhet vagy ide valaki mast egy igazi csatart..

Tehat tamadasnal ez a felallas egy 3-4-3 lenne vedekezesnel meg egy 5-4-1

Ki mit gondolna errol?
nagyon sztem nem érdemes gondolkodni a felálláson mert a Barca eléggé ragaszkodik a 4-3-3-hoz, legalábbis míg Messi itt focizik. Viszont ez a 4-3-3 sok szempontból lehetne kevésbé kötött pl. Ha lenne egy olyan védekező középpályás aki védőnek is jó(Masch) az teljesen visszahúzódna támadásoknál és felállt védelem ellen Pique mindig felhűzódna centernek...ez kontráknál jó mert Masch mindig hátul lenne egy másik bekkel+ lenne centerjáték ami veszélyes. Egyébként ez most is megvan csak sajnos ezt akkor alkalmazzuk amikor már véghajrá van. Ami meg lényeges, h sose Dani adjon be...helyette kell más. Sztem...
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.05.30. 22:41:00

roby122 írta:
S.Agüero írta:Luis Enrique közölte Sergi Robertóval, hogy számít rá a következő szezonban [catradio]

Szép munka... =D> :roll:

Várható volt , hogy senkit sem fog elküldeni ,úgy hogy nem is ismeri azt. Szerinted Pedrot elküldi ? Nem is ismeri , miért küldené el!? Azért mert hallotta , hogy 2 éve csak tántorog a pályán ? Hülyeség. Majd a szezon után fogja elküldeni azt akivel nem volt megelégedve. De elképzelhető hogy Pedro megint most lendül meg , és Alexis pedig most ad le. Semmi sem kizárt , persze én is azt szeretném h Robert meg Pedrot adják el , de ez esélytelen.
Ennyi erővel ne is igazoljon, mert nem ismeri.
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2014.05.30. 22:40:04

S.Agüero írta:Luis Enrique közölte Sergi Robertóval, hogy számít rá a következő szezonban [catradio]

Szép munka... =D> :roll:

Várható volt , hogy senkit sem fog elküldeni ,úgy hogy nem is ismeri azt. Szerinted Pedrot elküldi ? Nem is ismeri , miért küldené el!? Azért mert hallotta , hogy 2 éve csak tántorog a pályán ? Hülyeség. Majd a szezon után fogja elküldeni azt akivel nem volt megelégedve. De elképzelhető hogy Pedro megint most lendül meg , és Alexis pedig most ad le. Semmi sem kizárt , persze én is azt szeretném h Robert meg Pedrot adják el , de ez esélytelen.
Avatar
pitta19
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2006.08.25. 09:59:59
Tartózkodási hely: Acélváros

2014.05.30. 22:37:50

DaVeR írta:3kozepso vedo 2szelao hatved picit feljebb tolva akik tamadasnal a kozeppalyaig fellepnenek de csak annyira h vedekezesnel visszaerjenek. Erre Alves es Alba jo lenne csak nem engednenk h a 16ig koricaljanak.. Elottuk kozepen Fabregas Iniesta iranyitanak a csapatot. Ket szelsonk Neymar Messi! Es kozepre Sanchez ki kuzdhet vagy ide valaki mast egy igazi csatart..

Tehat tamadasnal ez a felallas egy 3-4-3 lenne vedekezesnel meg egy 5-4-1

Ki mit gondolna errol?
Nincs ütköző ember a középpályán, ráadásul sem Iniesta, sem pedig Fabregas nem egy gyors játékos, úgy szaladnának át rajtunk, mint kés a vajon. Messi meg maradni fog középen. Az általad felsorolt felállásban gyakorlatilag 5 védő és 5 támadó ember lennem, kell a középpályára egy szűrű.
Ezen a felállás dolgon már én is gondolkoztam, főleg a tavaszi nagyszerű szereplésünk láttán. Én egy 4-3-1-2-őt megnéznék, ahol a védősorba most nem mernék belemenni, az még nagyon képlékeny, a középpálya nálam Cesc, Busi, Ini előttük Messi, előtte pedig Neymar és Agüero, de mivel ez nem FIFA 14 ezért Neymar és Alexis.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.05.30. 22:35:53

Agüero-nak menniyre örülünk?
Én személy szerint sokkal inkább őt tudnám elképzelni középen, mint pl. Llorrentét.
Kérdés, hogy mennyire lesz sérülékeny a jövőben... Az mindenképp +ban mellette szól, hogy ha valakit, akkor őt "megtűrné" Messi maga mellett, még akár középen is.

Viszont nyilván nem lenne olcsó, 45 alatt szerintem esélytelen, hogy szóba álljon a City velünk. Egy Pedro/Sanchez(Vagy akár Song, ha el akarjuk adni) bevonással lehetne ügyködni. Ennek az igazolásnak örülnék, és még 2 védő, 1 kp. és meg is lennénk...

Csak hát a fontossági sorrend kb a védő-kp-csatár lenne, de ... :)
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.05.30. 22:25:46

Aguerolról bővebben:

"Nagy örömmel" folytatná pályafutását Agüero a katalánoknál - közölte egy spanyol médiummal Leonel del Castillo, a csatár édesapja. Ugyanakkor szerinte nehézségekbe ütközhet egy ilyen transzfer, mert a Manchester City mindent megtesz azért, hogy megtartsa a fiát.

Agüerót 2017 nyaráig köti szerződés az angol csapathoz, és bár a transfermarkt.de szerint 51 millió euró az értéke, a klub a hírek szerint 70 millió alatti összegért nem lenne hajlandó elengedni.

A katalán Sport szerint a Barcelona 38 millió eurót ajánlott érte, Zubi pedig tárgyal és alkudozik...

Ha megy Alexis akkor jöjjön (amúgy is jöhet :mrgreen: ),ha 70be kerül az sem érdekel,nem az én pénztárcám bánja és elöl legalább bivalyerősek leszünk! :)
Hátul amúgy is megint spórolni akar a vezetőség, legalább megint az lesz mint a 12-13as idényben,hogy több gólt rúgunk mint amennyit kapunk! :mrgreen:
Engem az se érdekel ha 100-99 lesz a mutatónk a szezon végén csak gyűjtsük be a ligát! :oops:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
DaVeR
Jugador del Barça
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2012.01.09. 00:30:11

2014.05.30. 22:15:37

En nekem nem a csatarokkal vannak a gondjaim hanem a helyzet kialakitasaval. Szerintem dinamikusabba kell tenni a kozeppalyat akar mas felalasban jatszani hiszen ez a kozeppalya nem szurte meg az ellenfel tamadasait.. Stabilizalni kell a kozeppalyat es itt nem a labdabirtoklasra gondolok. Hanem gyors direktebb jatekot akarnek latni. Olyan gyors es technikas szelsoink vannak mint Neymar Sanchez vagy Messi is. En biztos h inkabb egy 3-2-2-2-1 es felallast jatszatnek ami ugy nezne ki hogy :
3kozepso vedo 2szelao hatved picit feljebb tolva akik tamadasnal a kozeppalyaig fellepnenek de csak annyira h vedekezesnel visszaerjenek. Erre Alves es Alba jo lenne csak nem engednenk h a 16ig koricaljanak.. Elottuk kozepen Fabregas Iniesta iranyitanak a csapatot. Ket szelsonk Neymar Messi! Es kozepre Sanchez ki kuzdhet vagy ide valaki mast egy igazi csatart..

Tehat tamadasnal ez a felallas egy 3-4-3 lenne vedekezesnel meg egy 5-4-1

Ki mit gondolna errol?
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.30. 22:03:50

Laza írta: jelenleg a fórum 3 darabra szakad:
- hozzunk ide mindenkit és költsünk el 200milliót egy nyaras sztárokra
- Hozzunk is uj játékosokat de a fiatalokkal is számoljunk
- Nem kell ide senki

sajnos töbségben az elsőt támogatják,ami a legrosszabb,3-4 sztár játékossal semmit nem érnénk el,mert akik itt vannak alapjába véve nagyobb sztárok mint akit ellehetne hozni, egy két poszt ami erősítésre szorul igy a védelem,kapus poszt,de annak nincs értelme hogy messi ide csődíti a barátjait,meg hogy Reus-t vagy hasonlókat igazoljunk, mert nem lennénk jobbak.
egyébként meg ugy csináltok mint ha ez lenne a világ leggyengébb kerete. oké már nem is a legerősebb,de egy atletico bajnokság és BL döntőt mutatott fel idény végén.
egy sztárokkal tele tűzdelt City-t is kiejtettünk,egy Benfica Bl döntőt játszott ugy hogy elvert egy Juventust...
sorolhatnám ezeket de az a lényeg hogy nem játékosok kellenek ide hanem csapat
ami megkíván némi erősítést kapus és védelem poszton,középpályára egy Koke-t szivesen látnék de nem ugy hogy elvesszük a játékot Fabregas elől.
Montoya,Roberto,Tello,stb pedig 10 perceket játszottak kb, és hogy tűnhettek volna ki ennyi idő alatt Iniesta,Neymar mellett?
Bartra ahogy megkapta a lehetőséget élt is vele,persze nem mindenki tud,de ha nem lett volna Piqué,Masch,Puyol sérülése most az ő eladásáról is beszélhetnénk!
Szerintem te forgatod ki a véleményeket. Három-négy sztárjátékossal semmit nem érnénk el?
Én inkább úgy mondanám, hogy kell legalább három MINŐSÉGI játékos a kezdőbe. A kapuba egyértelmű. Ez Bravo-ügy viszont megkavarta a dolgokat, mert TS-nél benne van a pakliban, hogy jó eséllyel a szűk elitbe fog tartozni a posztján. A chilei érkeztével ez bonyolódik.
A védelem közepére a kezdőbe egy ember kell. És annak klasszisnak kell lennie. Azt hiszem ezzel sem nagyon lehet vitatkozni.
Akkor ott van még a jobbhátvéd-kérdés. Úgy néz ki Alves barátunk elhagy minket, aminek igazán itt az ideje is. Rég nem teljesít úgy, ahogy kellene és a szerződése is lejár. Most van oda egy Montoyank. Én elfogult vagyok a fiatalokkal, saját nevelésekkel szemben, ennek ellenére nem hiszem, hogy ő lenne a megoldás. Cserének, sérülés esetén, rotációra viszont tökéletes. Tehát ide is kellene valaki. Csak sajnos mi megint olyanokban gondolkodunk, akiknek nem az az igazi posztjuk. (Cuadrado, Marquinhos) De ha Montoyat be is vállaljuk, mögé akkor is kell valaki, ráadásul be kell vállalni azt a rizikót is, hogy valószínűleg 2 évig nem igazolhatunk így nem tudunk kozmetikázni.

Ez már alapból 3 ember. Előre ha Alexis megy muszáj egy kezdő szintű játékost hozni. És igen, ide is egy klasszis kell. De ha Pedro megy akkor is elkelne valaki, akár a chilei elé akár mögé. Egy Telloval és egy Deulofeuval tartalékban öngyilkosság nekimenni egy szezonnak, főleg, hogy kettő lesz belőle.

Tehát látszik, hogy négy-öt igazolás legalább kell (2 úgy néz ki megvan), amiből minimum 3 a kezdőbe. Ráadásul ott vannak még a kérdőjelek. Például Song. Ha ő megy és Lucho Mascheranoval a védelemben számol Busquets mögé szintén kell valaki. De ez más távozók tekintetében is igaz.
Forca Barca!!!!
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.30. 21:07:17

kristop írta:
Laza írta:Addig amíg Messi-t is igen is nem cserélik le ha nem megy neki addig jöhet ide bárki. nem nevek kellenek ide hanem játékosok,ha Bojan jobban hajt mint Messi vagy Neymar, akkor neki van helye a kezdőben ilyen egyszerű,nem rég a Real esett ilyen hibába,nagy változás ide hoztak fűt-fát és nem lett belőle semmi.
fúú, hát ezzel se értek egyet. tényleg úgy hangzik, mintha az minden problémát megoldott volna, hogy messit többször cserélik le. dehogy, akkor meg az lett volna a probléma. miért cserélik le messit, egy pedrora, tellora, fabregasra, akik semmit se csináltak utána a meccsen? messiben legalább bármikor benne van a gól. plusz nem tudom ki milyen személyiség, de nem mindenkit lehet ám azzal motiválni, hogy nem játszatják. valakit az motivál, ha elbukik. messi például tudjuk, hogy nem szeret nem játszani, mert akkor nem tud segíteni a csapatának.
lehet nem oldana problémát,de az igen hogy ide hozunk 50 milióért egy Reus-t akinek lehet kell 1 év mire beilleszkedik - ezt nem tudhatjuk ahogyan azt sem,hogy ha Messi-t lehoztuk volna egy olyan meccsen amikor 40perc alatt3x ér labdába és behoztuk volna xy-t az nem lőtt volna gólt.
és nem az alapján kellene összerakni a kezdőt, hogy ki hajt a legjobban, hanem hogy kinek a legjobb a teljesítménye. ha messi nyolc kilométer futással jobban játszik, mint bojan tizenöttel, akkor messit kell játszatni, mert kitérdekel a felesleges futkározás. ezzel a kijelentéseddel meg amúgy bebetonoznád pedrot a kezdőbe :D
félre értesz és kiforgatod a szavaimat,de egyébként szivesebben nézek egy Alexis-t mint egy sétáló messit-vagy Xavit

jelenleg a fórum 3 darabra szakad:
- hozzunk ide mindenkit és költsünk el 200milliót egy nyaras sztárokra
- Hozzunk is uj játékosokat de a fiatalokkal is számoljunk
- Nem kell ide senki

sajnos töbségben az elsőt támogatják,ami a legrosszabb,3-4 sztár játékossal semmit nem érnénk el,mert akik itt vannak alapjába véve nagyobb sztárok mint akit ellehetne hozni, egy két poszt ami erősítésre szorul igy a védelem,kapus poszt,de annak nincs értelme hogy messi ide csődíti a barátjait,meg hogy Reus-t vagy hasonlókat igazoljunk, mert nem lennénk jobbak.
egyébként meg ugy csináltok mint ha ez lenne a világ leggyengébb kerete. oké már nem is a legerősebb,de egy atletico bajnokság és BL döntőt mutatott fel idény végén.
egy sztárokkal tele tűzdelt City-t is kiejtettünk,egy Benfica Bl döntőt játszott ugy hogy elvert egy Juventust...
sorolhatnám ezeket de az a lényeg hogy nem játékosok kellenek ide hanem csapat
ami megkíván némi erősítést kapus és védelem poszton,középpályára egy Koke-t szivesen látnék de nem ugy hogy elvesszük a játékot Fabregas elől.
Montoya,Roberto,Tello,stb pedig 10 perceket játszottak kb, és hogy tűnhettek volna ki ennyi idő alatt Iniesta,Neymar mellett?
Bartra ahogy megkapta a lehetőséget élt is vele,persze nem mindenki tud,de ha nem lett volna Piqué,Masch,Puyol sérülése most az ő eladásáról is beszélhetnénk!
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2014.05.30. 21:06:12

visca el barca írta:
S.Agüero írta:Luis Enrique közölte Sergi Robertóval, hogy számít rá a következő szezonban [catradio]

Szép munka... =D> :roll:
bár sokat nem számít, akkor tényleg ideges leszek ha még ő is itt marad :lol:

bár egyelőre csak pletyka pletyka hátán, de jövőre lesz itt ne mulass :D lényegében mindenki marad, minden szép, minden jó.

megvesszük matyiőt és újra a csúcson leszünk :lol:
Anno Tito vagy Martino mondta azt dos Santosra, hogy marad, mert számol vele. Azóta azt se tudjuk mi van szegény mexikóival, most Sergi Robertót látom hasonló úton. Sajnos. Nem kap elég lehetőséget, pedig Xavi-utódnak lett beharangozva, de eddig semmi. Nem kívánom, hogy ő is csak a padot melengesse.
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése