Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.12.09. 18:31:43


Barcelona are closely monitoring the situation of Porto duo Eliaquim Mangala & Nicolas Otamendi as they are looking to add some fresh blood to their defence.
-Sport.es

Bármelyikük jönne sztem erősités lenne. :D Puyira már nem lehet építeni, maschot meghagyjuk inkább.
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.12.08. 17:47:12

Van Persie benyújtotta távozási szándékát. Barcelona lehet a cél.

A Sport című katalán napilap mai címlapján azt írja, Robin van Persie a Barcelonához szerződhet.
Az újság szerint a holland támadó boldogtalan a Manchester Unitednél, s ezt az érzést csak erősíti, hogy a Vörös Ördögök egyre nagyobb hullámvölgybe kerülnek David Moyes irányítása alatt.

A BBC tudósítója szerint Van Persie már be is nyújtotta távozási kérelmét a klubvezetéshez, aki így az amúgy is befejezőcsatárt kereső Barcelona első számú célpontjává válhat.

A holland támadó ugyan már 30 éves, ám a katalán lap úgy érvelt, 2004-ben Henrik Larsson is 32 esztendősen került a Barcelonához, tehát RvP-nek is lehet még pár jó szezonja a Barcánál.
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7411
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.12.06. 22:30:13

kurdt írta:
Chino írta: Ennek amúgy lehet realitása, mert már nem ez az első hír ezzel kapcsolatban, ráadásul Ranieri már jól ismeri és kedvelte a Poolban.
Szerintem nem kell nagyon belemennem, hogy miért ezt idézem... :wink:
Értsd jól. :) :) :)

kurdt írta: Ramsey teljesen biztos, hogy bullshit; Mascherano pedig mehet, ha akar, ugyanis én kezdek egyre inkább attól tartani, hogy ő csak Guardiola rendszerében volt alkalmas középhátvédnek...
Viszont akkor tényleg szükség lesz egy viláégklasszis középhátvédre (nem mintha most nem lenne...)!

Ramsey-t én se értettem, teljesen logikátlan lenne még kacsának is.
Amúgy ez tényleg érdekes, hogy a védőink Pep távozása után kezdtek megőrülni. Piqué, Masch, Alves stb.

Gündögan eléggé közelít a Realhoz, nagyon kíváncsi leszek. Jobban örülnék ha ide érkezne, bár, ha Rafinhat visszahozzuk a két fiatal közül az egyik talán beválik, de sajnos nem lehet mindent az utánpótlásból megoldani. Néha egy-két kiforrott játékosért is bele kéne nyúlni a tárcába, de ehhez az kéne, hogy normálisan tudjuk értékesíteni a játékosainkat és ne ingyen vagy fillérekért menjenek.

A Pool érdeklődése eléggé alábbhagyott Tello iránt, pedig ott jó lehetne a srác és vagy 10 misit ki lehetne húzni az angolokból.
Forca Barca!!!!
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2013.12.06. 22:25:56

bence-barca írta: Ha Albiol 15, akkor Maschért 25t is kilehetne sajtolni. De mi nem a Real vagyunk, majd eladjuk 5mért.... :lol:
Elcseréljük Higuainra... :lol:
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.06. 18:26:12

Chino írta: Ha egy Albiolért aki az egész szezonban alig játszott 15 milliót kiadtak, akkor egy két poszton bevethető Masch-ért egy 20-ast le kéne húzni róluk. (szép álom)
Ennek amúgy lehet realitása, mert már nem ez az első hír ezzel kapcsolatban, ráadásul Ranieri már jól ismeri és kedvelte a Poolban.
Ha Albiol 15, akkor Maschért 25t is kilehetne sajtolni. De mi nem a Real vagyunk, majd eladjuk 5mért.... :lol:

Ranieri meg inkább Benitez. :)
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2013.12.06. 18:17:06

Chino írta: Ennek amúgy lehet realitása, mert már nem ez az első hír ezzel kapcsolatban, ráadásul Ranieri már jól ismeri és kedvelte a Poolban.
Szerintem nem kell nagyon belemennem, hogy miért ezt idézem... :wink:

Ramsey teljesen biztos, hogy bullshit; Mascherano pedig mehet, ha akar, ugyanis én kezdek egyre inkább attól tartani, hogy ő csak Guardiola rendszerében volt alkalmas középhátvédnek...
Viszont akkor tényleg szükség lesz egy viláégklasszis középhátvédre (nem mintha most nem lenne...)!
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
shawn
Jugador del Barça
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2010.04.04. 22:24:03

2013.12.06. 17:16:49

Fölösleges a pletykákkal foglalkozni, meg annyit találgatni. 1 db ember jön majd a nyáron, valsz Ter Stegen, Valdes helyére és akk még örülhetünk h pótolnak 1 távozót, mert itt már az se nagyon szokott megtörténni.
Persze ne legyen igazam.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7411
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.12.06. 16:36:19

Barcaman1993 írta:
Chino írta:Na, a napi pletyka. A mundo szerint Mascheranot vinné a Napoli, mi meg meg akarjuk szerezni Ramseyt, akiért 50(!!!!!) milliót kér a Senal. :D :D :D :D
Előbbibe, ha jönne Hummels, vagy David Luiz, akkor bele is mennék. Utóbbi még viccnek is rossz.... Mondjuk minden nap lehoznak egy cikket velünk és a Napolival kapcsolatban.
Ha minőségi védő jönne tényleg nem lenne akkora gond, de ha a Kapitány visszavonul ismét csak 3 védővel számolhatunk. Viszont meg kellene kérni az árát. Ha egy Albiolért aki az egész szezonban alig játszott 15 milliót kiadtak, akkor egy két poszton bevethető Masch-ért egy 20-ast le kéne húzni róluk. (szép álom)
Ennek amúgy lehet realitása, mert már nem ez az első hír ezzel kapcsolatban, ráadásul Ranieri már jól ismeri és kedvelte a Poolban.
Forca Barca!!!!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.12.06. 15:52:18

Chino írta:Na, a napi pletyka. A mundo szerint Mascheranot vinné a Napoli, mi meg meg akarjuk szerezni Ramseyt, akiért 50(!!!!!) milliót kér a Senal. :D :D :D :D
Előbbibe, ha jönne Hummels, vagy David Luiz, akkor bele is mennék. Utóbbi még viccnek is rossz.... Mondjuk minden nap lehoznak egy cikket velünk és a Napolival kapcsolatban.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7411
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.12.06. 15:49:37

Na, a napi pletyka. A mundo szerint Mascheranot vinné a Napoli, mi meg meg akarjuk szerezni Ramseyt, akiért 50(!!!!!) milliót kér a Senal. :D :D :D :D
Forca Barca!!!!
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.12.06. 09:55:58

visca el barca írta:teljesen egyetértek. én is sokkal szívesebben nézem fabregast, vagy pedro fiúcskát elől!
Ha jövőre beépítjük az egyik fiatalunkat a csapatba, aki nagy valószínűséggel Deolofeu lehet, akkor minek kéne ide még Agüero is?
Ha Tello és Pedro is távozna, akkor még azt mondom, hogy igen, szükség van egy újabb klasszis támadóra. Előbbinél meg is van erre az esély, utóbbinál viszont kötve hiszem. Így már alapból van 4 emberünk és egyik sem kutyaütő. Ezen felül pedig vannak igen tehetséges fiataljaink is.
Fabregasnak sem szezonokat kell lehúznia elől, ez időszakos megoldás, mivel Messi sérült. Aztán ki tudja, lehet, hogy jövőre Tata éppen Dongout akarja majd szépen lassan beépíteni a csapatba és nem kell többet Cescet nézni elől.

Ha a kapusposztot és a védelmet megfelelően(!)meg tudjuk erősíteni és még ezek után is van kidobásra szánt pénzünk, ám legyen. Semmi bajom nincs Agüeroval, de nem az ő leigazolása a prioritás.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.12.05. 18:29:08

Erxy írta:
sörvirsli írta:A tirpák Barcát cikiző Dávidluzji elmehet oda amiért én egyezeréves kitiltást kapnék! :twisted:
Nem véletlenül nem kell ő a special zérónak!
Aguero jöjjön, de mielőtt kiadunk egy újabb 50est csatárra, hátul is meg középen kéne rendezni a sorokat... :roll:
Ezt a Barca cikiző Luizt tőled már többször olvastam már, honnan jött ez neked?
Valami olyasmit mondott a Lujzi idén/tavaly,hogy a Barcelona olyan mint egy sikertelen lánykérő és nem tudja,hogy mikor elég. Azzal kapcsolatban,hogy sokszor megkereste őt már a Barca de ő mindig is visszautasította az ajánlatukat és már unja a Barca sok próbálkozását. :roll:
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7411
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.12.05. 16:33:49

S.Agüero írta:S.Agüero hatalmas kedvenc( :mrgreen: ), de csak akkor lenne értelme leigazolni, ha menne Pedro. Felesleges lenne megtartani Pedrót 5. számú csatárnak.

Agüero in
Pedro out
20 millából meg is lehetne úszni. :mrgreen:

Lehetne őt rotálni Alexissel. :)


Na, csípjetek meg! :mrgreen:
Az hogy ki mennyire szimpatizál Kunnal irreleváns. Még ha Pedro el is megy egy 20-asért (ami már jó ár, figyelembe véve az igazolási politikánkat) oda kéne dobni még legalább 40-et. Amellett nem lenne kevés a fizetése, ebben pedig a top csapatok között világelsők vagyunk. Azért idehozni 55-60 millióért, hogy rotáljuk Alexissel szerintem elmebeteg dolog, de ez szubjektív. A pozícióját sem nagyon látni, valószínűleg kidobnák a jobbosra aztán minden második meccsen kétszer váltana Messivel. És akkor ott van még a kapus, illetve védőigazolás. De még a középpályára is égetőbb igazolni, mint a csatársorba.

Amúgy meg kötve hiszem, hogy Pedro távozna. Mondjuk az se lenne katasztrófa, menne Tello, jönne Deu és harcolhatna Pedritoval a negyedik számú pozícióért.
Forca Barca!!!!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.12.05. 16:04:05

Gareth Tello írta: Ettől függetlenül az lenne a bajom az igazolással, hogy
1. Eszméletlenül drága lenne.
2. Így nem igazán maradna pénz egy normális védőre.
3. Deulofeu csapatba kerülései esélyei csökkennének rövid és hosszú távon is.

Abból a sok millióból inkább hozzuk el Vertonghent.

Drága lenne, 40ért ha adják akkor jöjjön. Vagy nyomjunk egy 30 plusz Tellot nekik,úgyis szeretik a futóbolondokat, vagy ugyanez Pedroval. :)
Deu-t szerintem ez nem befolyásolja, lehetőséget fog kapni,ha él vele, akkor megragad a csapatban, ha nem akkor úgyis mindegy.
Védő meg mindenképp kell, nem lehet kerülgetni, Verthongennek örülnék én is,pl.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.05. 15:51:12

Borussia Monchengladbach goalkeeper Marc-Andre Ter Stegen (21) will soon confirm that he will join Barcelona. [md]

Persze a Daily Mail szerint ma teszünk ajánlatot Courtois-ért. :lol:

Agüerót meg én nagyon bírom, és igazából el is tudnám képzelni, hogy milyen módon tudnánk játszatni Neymarék mellett, a kolléga lejjebb jól leírta:
csababarca írta:Mondjuk mehetne a Neymar-Agüero elől, Messi-Iniesta mögöttük, pl, nincs támadó szélsőnk, hanem a két védő szaladgálna fel, ehhez úgyis értenek.
Ettől függetlenül az lenne a bajom az igazolással, hogy
1. Eszméletlenül drága lenne.
2. Így nem igazán maradna pénz egy normális védőre.
3. Deulofeu csapatba kerülései esélyei csökkennének rövid és hosszú távon is.

Abból a sok millióból inkább hozzuk el Vertonghent.
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2013.12.05. 15:50:31

sörvirsli írta:A tirpák Barcát cikiző Dávidluzji elmehet oda amiért én egyezeréves kitiltást kapnék! :twisted:
Nem véletlenül nem kell ő a special zérónak!
Aguero jöjjön, de mielőtt kiadunk egy újabb 50est csatárra, hátul is meg középen kéne rendezni a sorokat... :roll:
Ezt a Barca cikiző Luizt tőled már többször olvastam már, honnan jött ez neked?
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.12.05. 15:48:53

Bocs a dupláért.


Barcelona are considering to sign a centre back in January. Martino will decide. Options: David Luiz, Vergini, Hummels, Agger, Balanta. [md]
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.12.05. 12:41:45

S.Agüero hatalmas kedvenc( :mrgreen: ), de csak akkor lenne értelme leigazolni, ha menne Pedro. Felesleges lenne megtartani Pedrót 5. számú csatárnak.

Agüero in
Pedro out
20 millából meg is lehetne úszni. :mrgreen:

Lehetne őt rotálni Alexissel. :)


Na, csípjetek meg! :mrgreen:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.12.05. 12:25:45

Barcaman14 írta:Teljesen fölöslegesnek tartom Agüero igazolását.
teljesen egyetértek. én is sokkal szívesebben nézem fabregast, vagy pedro fiúcskát elől!
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
mvik
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:43:57

2013.12.05. 11:51:05

üdv. szerintem egyébként nem sztárcsatár lesz igazolva (már ha lesz egyáltalán), nem valami rutinos 28 vagy afölött életkorú de elég technikás csatár aki ha kell elviseli a padozás, tehát olyan mint amilyen Larsson volt.
mvik
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.12.05. 11:14:28

Stalkyard írta:A hírek szerint Tata komolyan le szeretné igazolni Agüero-t, a klub felvette a kapcsolatot az ügyben a Cityvel, és maga a játékos is szívesen jönne.

Álom.
Teljesen fölöslegesnek tartom Agüero igazolását. Egyrészt, mert irgalmatlan sok pénzt emésztene fel a szerződtetése, másrészt meg fölöslegesen. A támadósorunkkal az égvilágon semmi gond nincs. Itt van Messi és Neymar, akik még hosszú évekig itt is lesznek és náluk kívánni sem lehetne minőségibb embereket előre. Itt van még Alexis, aki idén magára talált és nem hinném, hogy egy jó idény után túladnánk rajta. Tata pedig láthatóan ki tudja belőle hozni a jobbik énjét. Pedro sorsa kérdéses, de kötve hiszem, hogy távozna.
Tellora valóban nem lehet építeni, őt elengedném a vezetőség helyében. Viszont a jövő reménységét Deulofeu-t talán jövőre már el lehet kezdeni beépíteni a csapatba.

A lényeg, hogy a támadósorba vannak merítési lehetőségeink bőven, köszönhetően az utánpótlásnak. Elég nagy baklövés lenne, ha kidobnánk egy zsák pénzt, hogy az egyik legerősebb csapatrészünket megerősítsük, miközben a leggyengébbre(védelem) sajnáljuk a pénzt.

Elsődleges feladat továbbra is a kapus poszt és a védelem megoldása, minden más csak ezután következik. Annyi pénzt meg kötve hiszem, hogy átigazolásokra szánnak, hogy ebbe még beleférjen Agüero, Reus, Gündögan stb... :roll:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3936
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.12.05. 11:12:56

Én nem tudom mennyire lehet realitás a leigazolása. A City tulajdonosainak a pénz nem mérvadó, /ismerve az átigazolási politikát, az üveggolyó és különböző bónuszok, nem érdekli őket/ szakmailag szükség van ott rá. Innentől kezdve én kétkedve olvasom ezeket az alternatívákat.
Arról nem is szólva, hogy olyan az ára, ami miatt sem kapust, sem védőt, sem középpályást nem fogunk tudni igazolni. Erre a háromra /de minimum kettőre:védő, kapus/ szerintem nagyobb szükség van, mint csatárra.

Cáfoljanak rám, igazolják le őt is többek között, de kevés a realitása.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2035
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2013.12.05. 10:48:05

Én nagy örömmel venném Agüero érkezését Pedro helyett mondjuk. Persze ez kicsit luxusnak tűnne de a 3 támadóposztra egy Barcelonánál 4 klasszis nem biztos hogy az. Pl Neymart sem tudja pihentetni Tata már mióta. Szóval én örülnék az argentinnak mert előre lépne vele a csapat. És mindenkinek örülök aki előrelépést jelent. A többi bízzuk Tatára, úgyis csak olyan játékos fog jönni, akit ő is szeretne.
Változás meg kell a keretben ez most már egyre világosabb. Ha meg igazolunk valakit akkor az jobb legyen mint aki távozik.
Izgalmas nyár lesz, a telet nem gondolnám aktívnak, de ki tudja. Volt már olyan téli igazolásunk aki nagyban befolyásolta a szezont. pl. Davids. ezt kár lenne tagadni.
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.12.05. 09:50:08

Capon írta:
Majd az ő fejére ívelgetjük a labdákat... Felállítjuk a nézőtérre a 28. sorba és Alves 100ból 98szor el fogja találni, figyeljétek csak meg.

Miért ívelgetnénk?Ibrára sem ívelgettünk,pedig rá lehetett volna. Agüero pluszt adna a csapatnak,bár így hogy van Neymar,és Alexis is magára talált, már nehezebb az ügy. Meglátjuk.
Mondjuk mehetne a Neymar-Agüero elől, Messi-Iniesta mögöttük, pl, nincs támadó szélsőnk, hanem a két védő szaladgálna fel, ehhez úgyis értenek. Lenne lehetőség benne, szerintem. Meglátjuk, de jobban szeretném,akármekkora kedvenc is Kun,hogy a védelmet erősítsük meg.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.05. 09:01:36

Ha Agüero játszana középcsatárt és Messi kitolódna, az is használható. Attól még, hogy Kun fejére nem llehet szintén ívelgetni, kell rá egy két védő, hogy veszélytelen legyen.
Kép
Válasz küldése