Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19556
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.06.17. 14:50:40

Messának tudtommal semmi köze nincs a madridistás csókához.
Mellesleg egy ember véleménye nem attól függ, hogy hogy hívják vagy mi van az avatarján....Véleményem szerint is egy bohóc.Messa kicsit gúnyosabban fogalmazta meg :D

De nagyon egyszerű, valaki kérem linkeljen róla egy olyan videót (mert a fókaugrásairól már ezret láttunk köszönöm arra nem vagyok kíváncsi :D) amiben egy mai modern csatár ismérveit mutatja be.Visszatámad labdát szerez, segít a labda kihozatalban, EGYÉRINTŐBEN játszik olyan elvárásaim nincsenek, hogy jól fejel stb. mert arra fizikailag alkalmatlan, de majd mikor nem csak azt látom a srácból (és igen láttam már teljes meccsen :D) hogy megkapja elkezdi cipelni lecselez valakit szuper, de nem erről szól, ha meg elveszti elkezd flegmázni s védekezni meg aztán pláne ritkán szeret.....

De reménykedjünk majd kinövi, mert sajnos egyre valószínűbb idejön majd jövőre vagy később, nincs mit tenni sajnos, de attól még bohóc marad :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.06.17. 14:42:22

Neymar :lol:
felejtsétek már el,azt meg főleg,hogy ide igazoljon.
komolytalan.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
messina1
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2012.06.09. 15:41:04
Tartózkodási hely: lovete
Kapcsolat:

2012.06.17. 14:31:55

Ha téged majomra emlékeztet,akk lassan ideje lenne kiterjeszteni a tehetségkutatók helyszineit az állatkertekre és esőerdőkre mert ez a "majomképü" elég jól nyomja.
I am the football.
szszabolcs19
Jugador del Barça
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2008.09.16. 15:57:42

2012.06.17. 14:25:27

Messa írta:
K900 írta:De miért bohóc???? :shock: :shock: A válogatottban is lövi a gólokat,a csapatában is!!! akkor meg!!!! :roll: 10 évben ha egyszer születik ilyen képességű támadó. Egyébként pedig Leo apja is dicsérte a "bohócot",és Dani Alvés aki pedig egy fenomének tartja. :wink: De úgyis tudom mit fogol mondani,hogy a "bohóc" bajnokságban könnyű szambázni meg stb.....
:evil: :evil:
Mondjuk csak szimplán nézz rá a fejére. Olyan, mintha 12 éves szinten lenne. :D Bár engem főképp egy majomra emlékeztet. Persze ettől függetlenül nem rossz focista, csak szimplán az jön le hogy nem egy túl intelligens játékos. :)
CSak abban az esetben, ha te ugyan az vagy, akinek a madridista oldalon ugyan ez a profilképe!: Sztem senki nem kíváncsi a te véleményedre Messa!!!!!!!!! Annyira szűk látókörű vagy, hogy csak na...

Am meg ha majomképűnél járunk akkor nézz rá pepe arcára, és észreveszed, hogy neymar-nak köze nicns a kijelentésedhez!!!
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3737
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.06.17. 14:19:03

K900 írta:De miért bohóc???? :shock: :shock: A válogatottban is lövi a gólokat,a csapatában is!!! akkor meg!!!! :roll: 10 évben ha egyszer születik ilyen képességű támadó. Egyébként pedig Leo apja is dicsérte a "bohócot",és Dani Alvés aki pedig egy fenomének tartja. :wink: De úgyis tudom mit fogol mondani,hogy a "bohóc" bajnokságban könnyű szambázni meg stb.....
:evil: :evil:
Mondjuk csak szimplán nézz rá a fejére. Olyan, mintha 12 éves szinten lenne. :D Bár engem főképp egy majomra emlékeztet. Persze ettől függetlenül nem rossz focista, csak szimplán az jön le hogy nem egy túl intelligens játékos. :)
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.06.17. 13:43:07

sura írta: Remek! Tello lelazsál egy időszakot és utána zsebbe kap az aláírásért, a Barcanak meg coki. Ezt akarják?
A cikket azért elolvastad? Leírják, hogy "mielőtt újabb szerződést kínálnának neki, bizonyítani kell"

Ha lazsál, akkor mehet év végén Isten hírével
sura
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2011.02.06. 08:19:05

2012.06.17. 13:29:06

[quote="Chino"]Na, úgy néz ki megoldódik a tello-kérdés. Sztem ez a legjobb megoldás, ha nagy szezont fut, azzal is jól járunk, ha pedig nem dobbant valami nagyot kiderül hogy tényleg hol a helye.

http://barcanoticias.blog.hu/2012/06/16 ... arca_b-nel

Remek! Tello lelazsál egy időszakot és utána zsebbe kap az aláírásért, a Barcanak meg coki. Ezt akarják?
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21121
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.06.16. 17:14:06

messideco írta:A spanyol válogatott másodedzője, Paco Jiménez az újságírók kérdésére elárulta: a Barcelona játékosmegfigyelői a horvát nemzeti tizenegy irányítóját, Luka Modricot figyelik az Európa-bajnokságon. A Tottenham középpályása a nyáron minden bizonnyal távozik a londoniaktól (akik lemaradtak a BL-ről), és a katalánok szívesen látnák őt soraikban.
Nso

Na bakker. Minek őt ide? :roll:
Nem hinném, h túl nagy jelentőséget kéne tekinteni neki. Ki lett jelentve, h csak két védőt fogunk igazolni.
Egyébként jó játékos, de hozzánk nem férne be.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.06.16. 17:08:34

A spanyol válogatott másodedzője, Paco Jiménez az újságírók kérdésére elárulta: a Barcelona játékosmegfigyelői a horvát nemzeti tizenegy irányítóját, Luka Modricot figyelik az Európa-bajnokságon. A Tottenham középpályása a nyáron minden bizonnyal távozik a londoniaktól (akik lemaradtak a BL-ről), és a katalánok szívesen látnák őt soraikban.
Nso

Na bakker. Minek őt ide? :roll:
"And my heart will leave you never."
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2012.06.16. 17:04:48

Messi-Ini írta:
azkemény :DDD nem kicsit néztem be :D de am ja,angolul sem tudok,szal valaki lefordíthatná :D
az jelenti drága barátom, hogy Xavi nyilatkozta; a jordi-átigazolás úgy tűnik közel van. ha megköttetik a szerződés, az zsírkirály a Barcának. röviden és kellően szabadfordításban :lol:
Avatar
Bobberto
Capitá del Barça
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2007.08.25. 21:25:45
Tartózkodási hely: Budapest

2012.06.16. 16:03:29

Hinnye, te jó ég :)

Úgy látszik nagyon közel van az átigazolás. Nagyon jó vétel lesz a Barcának.
Kép
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2012.06.16. 15:57:18

Initom írta:
Messi-Ini írta:
Erxy írta:Xavi: "It seems that a transfer of Jordi Alba is close. It it there's a deal in the end, it would be a great signing for Barça." [rac1]
nemtudok spanyolul :DDD
szerencse mert angolul van :D

de tényleg, lehetőleg magyaruuul :)
azkemény :DDD nem kicsit néztem be :D de am ja,angolul sem tudok,szal valaki lefordíthatná :D
Kép
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2012.06.16. 15:49:48

Messi-Ini írta:
Erxy írta:Xavi: "It seems that a transfer of Jordi Alba is close. It it there's a deal in the end, it would be a great signing for Barça." [rac1]
nemtudok spanyolul :DDD
szerencse mert angolul van :D

de tényleg, lehetőleg magyaruuul :)
Abi & Tito
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2012.06.16. 15:41:55

Chino írta:Na, úgy néz ki megoldódik a tello-kérdés. Sztem ez a legjobb megoldás, ha nagy szezont fut, azzal is jól járunk, ha pedig nem dobbant valami nagyot kiderül hogy tényleg hol a helye.

http://barcanoticias.blog.hu/2012/06/16 ... arca_b-nel
Úgy érzem, hogy Nolito-féle dolog lesz ebből, és év végén ingyen pattan. Ha megtartjuk, akkor már most szerződést kellene hosszabbítani vele, vagy ha nem megy bele, akkor el kellene adni.

De úgy tűnik a mindenkori Barca vezetőségnek van megint 5-10 (nem tudom pontosan mennyi, mert csap pletykálnak róla) millió fölösleges, kidobnivaló eurója.
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2012.06.16. 15:29:56

Erxy írta:Xavi: "It seems that a transfer of Jordi Alba is close. It it there's a deal in the end, it would be a great signing for Barça." [rac1]
nemtudok spanyolul :DDD
Kép
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2012.06.16. 15:18:21

Xavi: "It seems that a transfer of Jordi Alba is close. It it there's a deal in the end, it would be a great signing for Barça." [rac1]
Kép
Avatar
K900
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.07.19. 19:10:29
Tartózkodási hely: "My heart is in Brazil, and the Nou Camp stadium".

2012.06.16. 14:59:24

kristop írta: volt, volt. előző nyáron nagyon akarta a madrid, de a santos mindenképpen megakarta tartani a 2014es vébéig. perez kicsit túlságosan nyomult, ezért összevesztek a vezetők, leoltották a sajtóban perezt. majd beugrott rosell, hogy figy, srácok én hagyom még két évig nálatok, aztán 2013ban vinném 15 millióért, mert 2014ben jár le a szerződése. a roselles csak a sajtóban ment nagyon (annyi konkrét volt hogy akkor elutazott braziliába), az előtte lévők az biztos. viszont nagyon feltűnő volt hogy az összeveszéstől kezdve neymar és környéke teljesen környbenyalta a barcát, pepet, messit, szerintem még az utolsó szertáros fiút is. plusz pep is elment, és villa helyzete is nagyon neymar előkészítésének tűnik.

és ha ezeket még nem is néznénk, hanem csak annyit hogy jövőre már csak egy év marad a szerződéséből, akkor is kézenfekvőnek tűnik. nyilván nem lesz aprópénz még így se, de semmiképp nem negyven millió legalább, mert a santos vagy jövőre adja el pénzért, vagy utána ingyen.
A klub vébé után,kerek-perec kijelentette Pepnek,hogy ő ide akar jönni és nem pedig Madridba.Azóta azt olvassa az ember, hogy a Madrid most Lucast szeretné megszerezni.:D A másik véletlen egybeesés pedig az hogy Messi és Pep a példaképjei.Amig madridi részről,én még nevet nem hallotam tőle. :) Ami a pláne az ügyben, az az hogy 1-két hónappal ezelőtt a santosban kijelentették, hogy Mourinho tönkretenné a karrierjét ha oda igazolna, vagyis ebből mi következik................. :roll:
itt a cikk: http://totalsport.hu/hir/mourinho-tonkr ... tehetseget
Horthy Gabi:"Madridban akkor szokták a legtöbb kávét főzni, hogyha a barcelona ott jár."
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.06.16. 13:54:40

Na, úgy néz ki megoldódik a tello-kérdés. Sztem ez a legjobb megoldás, ha nagy szezont fut, azzal is jól járunk, ha pedig nem dobbant valami nagyot kiderül hogy tényleg hol a helye.

http://barcanoticias.blog.hu/2012/06/16 ... arca_b-nel

Thiago eladásáról pedig sztem kár is beszélni. Nem szabad elengedni ezt a srácot, szvsz a jövő csapatának egyik legfontosabb alappillére. Barágnék a vezetőségre, ha elvinné a vén piás.
Forca Barca!!!!
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.06.15. 20:08:45

Szerintem igenis robbantott Deulofeu, mert annyit játszott a B-ben amennyit csak lehetett, és az u19-es válogatottba is bekerült több csapattársával együtt.
Csínján kell bánni vele, mert ügyes, de tényleg nagyon fiatal, és szerintem inkább az ő felhozatalával várjunk, mint Neymar leigazolásával.
De ez csak az én véleményem, nem lehet semmit se előre tudni.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2012.06.15. 19:58:01

nyilván mindenki a saját nevelést választaná, ha hasonló szinten lennének, de dölöfö még neymarnál is két évvel fiatalabb, neki aztán tényleg rengeteg ideje van még bizonyítani, mert egyelőre sajnos még a bé csapatban se dobbantott, hiába a nagy hype. (szvsz nagyon sokat kell fejlődnie, mert akárhányszor láttam nem az új messit, hanem az új gai assulint láttam benne)
Akik ennyire biztosra veszik, hogy jön ez a bohóc azok mire alapoznak?
Volt valami konkrét, vagy csak a borsban írta valaki?
volt, volt. előző nyáron nagyon akarta a madrid, de a santos mindenképpen megakarta tartani a 2014es vébéig. perez kicsit túlságosan nyomult, ezért összevesztek a vezetők, leoltották a sajtóban perezt. majd beugrott rosell, hogy figy, srácok én hagyom még két évig nálatok, aztán 2013ban vinném 15 millióért, mert 2014ben jár le a szerződése. a roselles csak a sajtóban ment nagyon (annyi konkrét volt hogy akkor elutazott braziliába), az előtte lévők az biztos. viszont nagyon feltűnő volt hogy az összeveszéstől kezdve neymar és környéke teljesen környbenyalta a barcát, pepet, messit, szerintem még az utolsó szertáros fiút is. plusz pep is elment, és villa helyzete is nagyon neymar előkészítésének tűnik.

és ha ezeket még nem is néznénk, hanem csak annyit hogy jövőre már csak egy év marad a szerződéséből, akkor is kézenfekvőnek tűnik. nyilván nem lesz aprópénz még így se, de semmiképp nem negyven millió legalább, mert a santos vagy jövőre adja el pénzért, vagy utána ingyen.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kristop 2012.06.15. 20:11:42-kor.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.06.15. 19:53:44

Akik ennyire biztosra veszik, hogy jön ez a bohóc azok mire alapoznak?
Volt valami konkrét, vagy csak a borsban írta valaki?
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.06.15. 19:46:14

Nem lehet biztosra tudni.
Nekem az a véleményem, hogy nem mind1, hogy egy Deulofeu kap lehetőséget, aki 10 éves kora óta focizik a Barcánál, vagy egy Neymar akinek teljesen máshogy folyna le a beilleszkedés, sokkal nehezebb beépíteni a csapat játékába.
Én elhiszem, hogy mennyire nagy tehetség és hogy milyen ügyes, de inkább a suhanc Gerard Deulofeu aki mindig is a Barcánál volt, mint egy túlhypeolt cselgép.
Én abban reménykedem hogy elfelejtjük a Brazilt, és csak kiforrt, tapasztalt játékosokat veszünk, ha pedig fiatalt akarunk akkor a saját neveléseket próbálgatjuk.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.06.15. 19:36:54

Gareth Tello írta:
visca el barca írta:...
mind1 hagyjuk. remélem nem itt köt ki, sem idén, sem jövőre.
Szerintem kezdd el elfogadni, hogy jön, de csak jövőre, eléggé valószínű, hogy ez lesz a vége. :lol:
Én is arra biztatnék mindenkit, hogy próbáljon meg megbarátkozni a gondolattal. Igaz nekem is nehezen megy, de már nem annyira mint pár hónappal ezelőtt.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.06.15. 17:38:55

visca el barca írta:...
mind1 hagyjuk. remélem nem itt köt ki, sem idén, sem jövőre.
Szerintem kezdd el elfogadni, hogy jön, de csak jövőre, eléggé valószínű, hogy ez lesz a vége. :lol:
Én nem tudom, mit gondoljak róla. Jó játékos, de nem illene ide. Túlságosan, már-már céronaldósan beképzelt(nek tűnik), bár talán meg lehetne nevelni.
Meglátjuk. Lehet, hogy Tito nem szeretné majd soraiban látni. (Tegyük hozzá, hogy elvileg viszonylag olcsón lehetne megszerezni, Rosell állítólagos jó kapcsolatainak köszönhetően... Legalábbis erről olvastam. Kérdés, az a viszonylag olcsó ár pontosan hány millió eurót takar...)

Na jó, elég ebből. Majd jövőre lehet téma, most inkább beszéljünk (illetve írjunk) arról, mikor is jön JORDI.
Az "Akit ma leigazolhatsz, ne halaszd holnapra" elv alapján jó lenne, ha már a hétvégén hivatalos lenne az üzlet.
orsy0516
Barça B
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012.05.03. 19:08:56

2012.06.15. 17:21:55

A Barcelona fiatal tehetségéért 25 milliót is adna a Manchester

Szerintetek távozik vagy marad?

http://sporttoll.blogspot.hu/2012/06/ba ... rt-25.html
Válasz küldése