Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2014.06.16. 19:18:07

18? :shock:
Visszamentünk az időben pár évet?
A Fifa egy szégyen
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2014.06.16. 19:15:03

visca el barca írta:Rakitic hivatalos!

18 millió plusz vmi apró. jól jártunk vele. technikás, melós gyereknek tűnik, nekünk pont ilyen kell. topicot neki!
Üdv itt Ivan. :D 18 milla aprópénz volt érte.Remélem sikeres éveket fog itt tölteni.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.06.16. 19:06:24

Rakitic hivatalos!

18 millió plusz vmi apró. jól jártunk vele. technikás, melós gyereknek tűnik, nekünk pont ilyen kell. topicot neki!
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.06.16. 18:35:02

csababarca írta: Maradjunk annyiban,hogy amíg ott volt nálatok Higu,akkor top3as csatár,jobb mint Eto'o,Henry,stb...Özil jobb mint Iniesta,Xavi,stb...Lassana Diarrat meg Touréhoz hasonlítottátok,meg hogy jobb is nála.
Amíg ott voltak nálatok,akkor mentek ezek,aztán elmentek, elkezdtetek röhögni rajtuk.
Sok emberrel csináljátok ezt,hogy amíg ott van megy a felpipázás, utána meg egyből megy a savazás.
Ettől függetlenül nem akarom itt látni Higuaint,mert nem való ide, gyenge ehhez a szinthez. Csak a szurkolói felfogás is érdekes.
hogyne, persze...
elhiszem, hogy voltak ilyen időszakok, ez természetes ,ha épp jól megy valakinek, de pl Özilnek az első éve rohadt jó volt, aztán szépen zuhant is vissza.... és rengeteg savazást kapott már utána.... nem véletlenül, de jól megmondtad...
Higuainról meg ne is beszéljünk... ő kapta a legtöbbet.... nem véletlenül... de igen, amíg itt volt, csak a felpipázás ment, jah.... de jól megmondtad, te biztos jobban tudod ,mint én... kegyetlen mennyiségű savazást kapott mind a kettő...
(arról nem beszélve, amit műveltek Messivel kapcsolatban, beteges,mániákus üldözés...de még mi vagyunk Cé-ellenesek...itt 4 év alatt kevesebb savat kapott az emberetek, mint Messi csak a mai meccse után...mert Besic kétszer szerelte...meg mert ünnepelt a góljának...meg eleve gólt lőtt, hogy merészeli...
Mr. Hosszabbítás Struktúrája...
megint mi a fészkes fenéről beszélsz?
egyik oldal se jobb a másiknál, Cé itt ugyanannyira van szidva, mint nálunk Messi... ez sajnos egy természetes dolog... arról meg nehogy már a madridomon tegyen, hogy sokkal több ember fórumozik ott, sokkal több és emiatt több hozzászólás születik... remélem érted... CR ugyanúgy elő van véve minden hülyeségért, emlékezz csak mi ment itt a BL Döntő után....
szerk: (nézd meg mi megy most a VB topikban... ez ilyen... ez szokott lenni, nem kell ezt túlfújni.)
szerk2: meccsnek vége... nézd meg mi megy... olyan gyönyörű, hogy itt van a példa előttünk és pár órán belül olyan szépen darabokra hullik eme irományod...
Rivaldo11 írta:
daffy írta::shock: hozzáállása nem volt profi,nem véletlenül fárad el 20 perc alatt és nem véletlenül megy neki is akkor,amikor a csapat többi tagjának. Sem ő,nem Higuain nem teremti meg a különbséget. Jó játékosok,lehet velük kupákat nyerni,de nem miattuk.
Nagyjából egyetértek, ez így korrekt. Jó futballista higuaín, de úgy érzem, a legmagasabb szinten, kezdőnek kevés.
ezekben meg benne van minden... pontosan erről van szó...

ja még az Özil-effektusra visszatérve...
mikor eligazolt... Perez elkövette élete legnagyobb hibáját... eladták a legjobb játékosukat.... ezek de hülyék... Özil helyett megtartották DMet, aki semmit nem ér... az elmúlt 40 év legjobb labdanélküli irányítója.... és ez ment hetekig bazzeg... hetekig... a végeredményt ismerjük, hogy mennyire jó döntés volt, hogy DM lett megtartva és Özilt valami kegyetlen jó áron sikerült eladni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ferninho 2014.06.16. 19:54:18-kor.
madridista
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.06.16. 17:52:20

daffy írta::shock: hozzáállása nem volt profi,nem véletlenül fárad el 20 perc alatt és nem véletlenül megy neki is akkor,amikor a csapat többi tagjának. Sem ő,nem Higuain nem teremti meg a különbséget. Jó játékosok,lehet velük kupákat nyerni,de nem miattuk.
Nagyjából egyetértek, ez így korrekt. Jó futballista higuaín, de úgy érzem, a legmagasabb szinten, kezdőnek kevés.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2014.06.16. 16:41:37

Azé' Higany sztem jól tolta a Realban, cserecsatárként volt, hogy több gólt lőtt mint Benzema... Egyébként az agyon hájpolt Diego Costa mennyivel jobb nála??? Volt egy jó szezonja az Atletivel, de láthattuk, hogy mennyire gyenge egy komolyabb csapatban... Higu valószínű nem sztenderd kezdő lenne, de ha szükséges be lehetne hozni, mint ahogy a Realban is tette. Ő - sokakkal ellentétben - soha nem volt az a "gyökér madridi"! Én nem bánnám ha jönne, mondjuk, ha lejár a szerződése és aprópénzért... DE 40 körül azért az elég merész, annyit nem ér szerintem sem... Ahogy Agüero sem! Vagyis ő lehet, hogy ér annyit, de annyiért idehozni nem szabad! Védők kellenek első sorban, 1 jobb szélső és 2 középső!!! Utána lehet jönni az ilyen Higu, Reus, vagy Kun igazolásokkal!
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2014.06.16. 16:17:17

Higuainnal semmi bajom nem lenne..ha EL indulas lenne a cel. O nem az a center aki nekunk kell, ezt tegnap is lathattuk. Technikailag eleg gyer a srac, akkor mar inkabb Mandzukic, ha mindenkepp egy 9-est akarunk igazolni.

Jeleznem a vezetoseg fele, hogy VEDONK meg mindig nincs. :!:
Kép
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2014.06.16. 16:13:19

Én személy szerint kedveltem Higany játékát, de nem az a gyilkos csatár, emlékszem mindig rajta heccelődtem a madridi haverokkal, hányszor lövi ki a labdát a stadionból. Sokkal inkább Reus vagy Agüero, mint Higany. Inkább várjunk Reusra egy évet (mintha korábban nem vártunk volna más játékosnál) mint hogy hozzunk olyas valakit, aki kevésbé is illik ebbe a szisztémába, kezdőbe kevés lenne, padra pedig felesleges. Durván nagy a fejetlenség, erre azért nem számítottam volna. Jövőre top 4, avagy 8 a cél?
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7359
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.06.16. 15:19:08

Nekem Higuain szimpatikus játékos volt mindig, annak ellenére, hogy a riválisnál játszott, de őt hozni erre a szerepre az vicc. Tiszta Rakitic feeling. Kezdőbe kevés, padra luxus. Nem a tegnapi meccset akarom felhozni, de elég jól tükrözte a játékát. A labdák elpattannak tőle, egyáltalán nem "éles" csatár. Ha mindenképpen centert szeretnénk, akkor nem ő az emberünk. Nem képviseli azt a minőséget, hogy egy "új" játékrendszer alapja legyen. Ha tényleg váltani akarunk, és centerrel akarunk játszani, akkor olyan ember kell aki tényleg megüti a szintet. Pláne nem 40+ millióért. Nem hiszem, hogy a Napoli eladná olcsóbban. Egy éve igazolták 40 millióért, kizárt dolog hogy olcsóbban eladják, mert azt sem lehet mondani, hogy befürödtek vele és nem kell nekik.

Akkor már inkább megpróbálni Aguerot. persze a City nem engedné könnyen, de ha a játékos is elszánt, hogy jönni akar a klubnak is meg van kötve kicsit a keze. Kizárólag ebben az esetben tudnám elképzelni Alexist belevonni egy üzletbe. Mert ha jön Kun a chilei 100%, hogy padra szorul, még a rotációban is kevés szerep jutna neki.

Reus már kicsit más tészta. Ez a sérülés sok mindent befolyásol. Azért idehozni úgy, hogy a teljes előszezont/alapozást sérülés miatt kihagyja nem szerencsés. Amúgy is kicsit zsákbamacska.

Ezt a Rakitic transzfert sem igazán értettem. Akkor már inkább Kroost tudtam volna elképzelni. Mindenképp távozik a Bayernből, egy év van hátra a szerződéséből, nem lett volna egy vagyon, kb. annyi mint a horvát és a minőség zongorázható. Ő inkább tudta volna pótolni cesc-t. Bár ha elmegy Xavi még rárepülhetünk. Egy Iniesta-Kroos-Rakitic-Rafinha kp már jobban hangzik.

Amin beszélgettünk egy haverommal, hogy ha átállnánk két vkp-s/szűrős rendszerre, Yaya tökéletes lenne. Busi mellett és egy vonallal feljebb is tudna játszani. Nekem tetszene. :)

Viszont igazából még most is elég ködös, hogy Lucho mit is akar.
Forca Barca!!!!
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.06.16. 14:41:00

Jobbhátvédet nem akar igazolni a vezetőség? Oké, hogy Reus meg Higuain, de közel sem a támadószekciónk a leggyengébb...
Az eddigi vb meccsek alapján (is) Debuchy egész jónak tűnik, meg Aurier sem tűnik rossznak, bár a francia ligát nem követtem. Középre is csak Lovrenről lehetett olvasni az elmúlt napokban, vagyis vagy megvannak már a kiszemeltek és meg is egyeztek velük (amit kétlek), vagy teljesen ad-hoc megy az egész és majd leszerződnek az olcsóbb játékosok egyikével.
Avatar
Hunter91
Capitá del Barça
Hozzászólások: 914
Csatlakozott: 2008.08.27. 23:37:04
Tartózkodási hely: Ahol a denevér is lámpával jár!

2014.06.16. 13:48:09

Ez a vezetőség tényleg nem komplett. Csatárt, kp-t igazolunk, második számú kapust próbálunk idecsábítani. Kiadjuk a nagy pénzeket támadókért és a védelem még mindig sehol sincs :(

Ki érti ezt? Azt hiszik, hogy gyorsan lezongorázzák majd a védelem ügyét? Ezt kötve hiszem.Idén se fogunk igazolni a hátsó alakzatba...
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.16. 13:38:47

Nem hittem, hogy erre fogok kelni - jó korán keltem.. :lol: -, hogy Higuról megy a vita itt a fórumon. Tegnap cáfolta a Napoli is, meg Higu se tud semmi megkeresésről, azt hittem mára már egy új névről fogunk veszekedni.. :mrgreen:

Bár azért a 'Sport' is és a 'Mundo' is lehozott néhány cikket róla a biztonság kedvéért.. Elméletileg azt nyilatkozta, hogy örülne ha Messivel játszhatna együtt - mint mindenki más ezek alapján a nyilatkozatok alapján.. -, és elvileg ő a 3. számú jelölt Agüero és Reus mögött.
herlius írta:Annak idején kevesen mondták volna pl Pedro-ra is hogy Barca szint lenne, de azóta mégiscsak aktív részese volt jópár trófea begyűjtésének.
Mondjuk ez szerintem pont rossz példa, mert Pedronak volt 2 jó éve - bár igazából a 10/11-es szezonban is nagyon gyenge volt tavasszal, csak hát az idő megszépíti az emlékeket.. - és azóta egyre inkább azt bizonyítja csak, hogy ő kevés ehhez a szinthez. Lehet, hogy sokat dolgozik,és nagyon lelkes, de ő nem Barca szint sajnos. Csak mivel saját nevelés, ezért nehezen válunk meg tőle..
barca0417 írta:Ahogy néztem a franciákat, megint felfigyeltem Sakho-ra akit tavaly is szerettem volna itt látni. Na ez most is így van. Nem értem miért nem merült fel, mikor erős, gyors, fiatal, de rutinos és szerintem nem is lenne olyan drága. Ráadásul jól kiegészíteni a meglévő védőinket mivel ballábas.
Juj, őt nagyon nem szeretném itt látni. Pár Pool meccsen láttam, az alapján az jött le, hogy a labdakihozatal finoman szólva sem az erőssége.. Ha őt letámadná az ellenfél csatára, akkor 10-ből 5-ször kb elpasszolná a lasztit. Lehet, hogy amúgy jó védő, de a mi csapatunkba nem illik.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.06.16. 13:22:26

csababarca írta:
ferninho írta: maradjunk annyiban, hogy nem véletlen, hogy Higu és Özil távozása után sikerült végre BL Döntőzni és Khedirának is le kellett ehhez sérülnie fél évre... ezek nem véletlenek...
Maradjunk annyiban,hogy amíg ott volt nálatok Higu,akkor top3as csatár,jobb mint Eto'o,Henry,stb...Özil jobb mint Iniesta,Xavi,stb...Lassana Diarrat meg Touréhoz hasonlítottátok,meg hogy jobb is nála.
Amíg ott voltak nálatok,akkor mentek ezek,aztán elmentek, elkezdtetek röhögni rajtuk.
Sok emberrel csináljátok ezt,hogy amíg ott van megy a felpipázás, utána meg egyből megy a savazás.

Ettől függetlenül nem akarom itt látni Higuaint,mert nem való ide, gyenge ehhez a szinthez. Csak a szurkolói felfogás is érdekes.

(arról nem beszélve, amit műveltek Messivel kapcsolatban, beteges,mániákus üldözés...de még mi vagyunk Cé-ellenesek...itt 4 év alatt kevesebb savat kapott az emberetek, mint Messi csak a mai meccse után...mert Besic kétszer szerelte...meg mert ünnepelt a góljának...meg eleve gólt lőtt, hogy merészeli...)
Ezért sem értem, hogy mi a francnak kell átmenni a másik fórumra. 1-2 Barca drukker már ott többet írogat, mint itt amit nem tudok hova tenni. Barcás meg Realos úgysem tudnak megegyezni, főleg ha nem is ismerik egymást, csak a fórumokon.
És, hogy honnan tudom, hogy pár fórumozó többet ír már ott? Mert kíváncsi voltam, hogy ott mi megy, elolvastam vagy 20 kommentet, amikben vagy 8ban szidják a Barcát és nem is a Reallal foglalkoznak, ott el is ment a kedvem.

Higany meg jöhet, mondjuk 5 millióért, de ennyiért meg a lábkörmeit sem adnák el, szóval nem kell.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2014.06.16. 13:04:46

Az az érme egyik oldala, hogy amíg Higuaín, Özil, stb. Real játékosok voltak, addig odaát istenítették őket, azóta meg csak szidják. De az is kicsit vicces, hogy éveken keresztül ment itt a pocskondiázás Higuaínra, hogy semmi extra a pali, nagy meccseken nulla, csak meglövi a mesterhármasait a kicsik ellen. Most meg a fél fórum elhozná 40-ért. (Mert hogy olcsóbban nema dja a Napoli az fix.) Azért ezen is gondolkozzunk már el... :D
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Eigner Zsolt
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2011.03.19. 16:25:33

2014.06.16. 12:49:48

ha Őt leigazoljuk többet nem nézek Barca meccset...
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.06.16. 12:40:43

ferninho írta: maradjunk annyiban, hogy nem véletlen, hogy Higu és Özil távozása után sikerült végre BL Döntőzni és Khedirának is le kellett ehhez sérülnie fél évre... ezek nem véletlenek...
Maradjunk annyiban,hogy amíg ott volt nálatok Higu,akkor top3as csatár,jobb mint Eto'o,Henry,stb...Özil jobb mint Iniesta,Xavi,stb...Lassana Diarrat meg Touréhoz hasonlítottátok,meg hogy jobb is nála.
Amíg ott voltak nálatok,akkor mentek ezek,aztán elmentek, elkezdtetek röhögni rajtuk.
Sok emberrel csináljátok ezt,hogy amíg ott van megy a felpipázás, utána meg egyből megy a savazás.

Ettől függetlenül nem akarom itt látni Higuaint,mert nem való ide, gyenge ehhez a szinthez. Csak a szurkolói felfogás is érdekes.

(arról nem beszélve, amit műveltek Messivel kapcsolatban, beteges,mániákus üldözés...de még mi vagyunk Cé-ellenesek...itt 4 év alatt kevesebb savat kapott az emberetek, mint Messi csak a mai meccse után...mert Besic kétszer szerelte...meg mert ünnepelt a góljának...meg eleve gólt lőtt, hogy merészeli...)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2014.06.16. 12:37:16

:shock: hozzáállása nem volt profi,nem véletlenül fárad el 20 perc alatt és nem véletlenül megy neki is akkor,amikor a csapat többi tagjának. Sem ő,nem Higuain nem teremti meg a különbséget. Jó játékosok,lehet velük kupákat nyerni,de nem miattuk.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.06.16. 12:29:02

herlius írta:
ferninho írta:... maradjunk annyiban, hogy nem véletlen, hogy Higu és Özil távozása után sikerült végre BL Döntőzni és Khedirának is le kellett ehhez sérülnie fél évre... ezek nem véletlenek...
Higu és Özil előtt sem jött össze pár évig a BL a Real-nak (pedig nagyon jó nevekből álltak), mint ahogy jó eséllyel jövőre sem fog. Sokkal inkább érzem ezt a BL-címet Ancelotti munkájának, mintsem hogy 1-2 játékos befolyásolta volna azt. Ancelotti még gyorsabb és fizikálisabb csapatot épített, mint az elődei, ennek az áldozata lett Özil és Higu, akik egyik mutatóban sem kiemelkedőek. Másrészt viszont a mostani Barca játéka pont nem a nagy sprintekről és a fizikális fölényről szól, úgyhogy Higu leigazolása akár még jól is elsülhet. A kényszerítőket, elmozgásokat jól érzi, labdát jól tart meg, ez akár elég is lehet. Annak idején kevesen mondták volna pl Pedro-ra is hogy Barca szint lenne, de azóta mégiscsak aktív részese volt jópár trófea begyűjtésének.
én is igy érzem. az csak a madridisták képzelgése, h az általuk utált játékosok kiszórása miatt nyertek bl-t.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1428
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2014.06.16. 12:22:54

ferninho írta:... maradjunk annyiban, hogy nem véletlen, hogy Higu és Özil távozása után sikerült végre BL Döntőzni és Khedirának is le kellett ehhez sérülnie fél évre... ezek nem véletlenek...
Higu és Özil előtt sem jött össze pár évig a BL a Real-nak (pedig nagyon jó nevekből álltak), mint ahogy jó eséllyel jövőre sem fog. Sokkal inkább érzem ezt a BL-címet Ancelotti munkájának, mintsem hogy 1-2 játékos befolyásolta volna azt. Ancelotti még gyorsabb és fizikálisabb csapatot épített, mint az elődei, ennek az áldozata lett Özil és Higu, akik egyik mutatóban sem kiemelkedőek. Másrészt viszont a mostani Barca játéka pont nem a nagy sprintekről és a fizikális fölényről szól, úgyhogy Higu leigazolása akár még jól is elsülhet. A kényszerítőket, elmozgásokat jól érzi, labdát jól tart meg, ez akár elég is lehet. Annak idején kevesen mondták volna pl Pedro-ra is hogy Barca szint lenne, de azóta mégiscsak aktív részese volt jópár trófea begyűjtésének.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.06.16. 12:10:35

ferninho írta: Özil-effektus...
Ezt kifejted? No Offenz, csak amit én láttam belőle az alapján, a legrosszabb döntés volt elküldeni a realból.

Kicsit rapszodikus, talán...
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.06.16. 11:55:36

Léfe írta:Nem valo nagy csapatba ? Kérem, 181 meccsen 102 golt rugott a Reálban, 24/13 a Napoliban.
Argentin válogatottban 32/20 az arány, és 2009-10 ben több golt rugott mint CR. a Reálban.
Akik eddig szóba kerültek azoknál jobb, talán Agueró nál nem, de Őt ugy sem lehet elhozni. És jól fejel, ami most fontos. Csak volt egy hát mütéte ami miatt kiesett egy időre.
ne nekem akard bemutatni Higuaint kérlek....a legeslegelejétől követtem a karrierjét a Realban... csöppenjetek el tőle, nem érdekel... Özil-effektus...
Higuain kevés volt egy Realhoz, lehet ezt szépítgetni, de ez tény, de remélem ezt ti is megtapasztalhatjátok majd...
Jól fejel? ez megint honnan jött? Csatár, persze, hogy van 1-2 fejes gólja, de semmi extra, sőt... ha fejelgetni kell ember, akkor nem ő a legjobb választás... nem is értem ,hogy jött elő ez a fejes téma is...

van róla rengeteg jó emlékem... 2006ban újoncként 90. percben gólt szerzett a bajnokság vége felé... nagyon fontos volt, a bajnokság végét ismerjük...
aztán 2007ban ő lőtte a győztes gólt az Osasuna ellen a meccs végén és amiatt a gól miatt lett a sorfal... és a többi... szóval még nem is az van, hogy annyira utálnám...

maradjunk annyiban, hogy nem véletlen, hogy Higu és Özil távozása után sikerült végre BL Döntőzni és Khedirának is le kellett ehhez sérülnie fél évre... ezek nem véletlenek...
madridista
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.06.16. 10:15:38

Én viszont láttam Sakhot sok Liverpool meccsen, főleg a szezon vége felé, amikor Agger helyett ő kapott lehetőséget. Legkevésbé győzött meg, bizonytalan, néha darabosnak tűnt és voltak hajmeresztő hibái. Kétségtelen, fizikálisan viszont rendkívül erős, jól fejel, ez nagy erőssége.
(PL-ben ez bőven elég, lásd Cahill.)
Bartránál semmiképpen nem tartom jobbnak. A Poolnál egyébként nagyon úgy tűnt a szezon végére, hogy Brendan Rodgers számol vele hosszútávon, így az ára sem lenne kevés.

Honduras azért, ahogy elnéztem nem késztette túl nagy erőbedobásra a francia védelmet, a rugdosáson kívül mással nem tudták felhívni magukra a figyelmet.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2014.06.16. 10:03:59

Ahogy néztem a franciákat, megint felfigyeltem Sakho-ra akit tavaly is szerettem volna itt látni. Na ez most is így van. Nem értem miért nem merült fel, mikor erős, gyors, fiatal, de rutinos és szerintem nem is lenne olyan drága. Ráadásul jól kiegészíteni a meglévő védőinket mivel ballábas.
Xavit meg nem szeretném hogy távozzon, neki innen kéne visszavonulnia, de persze már nem köré épülne az új csapat. Csak azért csereként beállva, meg a puszta jelenlétével az öltözőben azért még segíthetne a csapaton. Amennyi mindent ő már átélt a csapattal és tett érte....
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.06.16. 09:51:35

Pipita azt nyilatkozta nem tud róla, hogy megkeresték volna. (Akkor csak egy lépésre van tényleg. :D )
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2014.06.16. 09:10:35

Cesc a nyilatkozata alapján nem Xavi miatt ment el, hanem ez már szezon közben eldőlt nála... gondolom a "kedves" szurkolók miatt... Viszont ha Xavi is elmegy (ez a leglogikusabb döntés a részéről), akkor vagy jön még 1 kp., vagy tényleg átállunk 4-2-3-1-re... Ezt támasztja alá pl. az Agüero/Higuainos hír is... azaz csatárt akarnak, mögötte így a 3 támadó Messi, Neymar, Iniesta. Meglátjuk. Iniesta jól elvolt Xavival, nemtom feküdne-e neki ez az egy irányítós játék, ami megjegyzem pont Cesc-nek feküdt volna... :?
Válasz küldése