Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2014.05.01. 18:12:17

djtrack írta:Egyébként beadni is tud.
jó,de kinek?
ezt annyian írtátok már érvnek,de egyszerűen nem értem. nem reális,hogy messi kijön középről. mellé meg felléphet ini,xavi,neymar,sanchez. közülük neymar a legmagasabb a maga 175 centijével,a többi <=170
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5723
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2014.05.01. 18:08:55

djtrack írta:csak hogy segitsek 1-2 kételkedőnek. Egyébként nem is 1x játszott jobb bekket. Csak képes az egész jobb oldalt bejátszani ami hasonlit Alvesre. Egyébként beadni is tud.

http://www.transfermarkt.co.uk/en/juan-" target="_blank ... 91970.html
Milyen "kétkedőkről" van szó? Mert ha itt a jobbhátvéd mivoltát akarod bebizonyítani, akkor ezzel a linkkel eléggé mellélőttél.
Position: Striker - Right Wing
Main position: Right Wing
Secondary positions: Right-Back
Right Midfield
Még a transfermarkt is csak másodsorban írja jobbhátvédnek.

Biztos nagyon jól tolja egyébként, de én azt látom, hogy megint csak ugyanott lennénk vele, mint Alvésszel. Jönne egy támadószellemű jobbhátvéd, aki állandóan fennragad és megint Busquets illetve a két középhátvéd gondja lenne megoldani a védekezést, ha Albával együtt fentragad. A Guardiola-féle csapat titka az volt, hogy baloldalt Abidal játszott, aki csak mérsékelten futkározott fel, elsősorban hátvéd volt és csak másodsorban támadott. Ha lenne egy Cuadradónk meg egy Albánk, nem lennénk éppen megsegítve.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2014.05.01. 17:47:56

csak hogy segitsek 1-2 kételkedőnek. Egyébként nem is 1x játszott jobb bekket. Csak képes az egész jobb oldalt bejátszani ami hasonlit Alvesre. Egyébként beadni is tud.

http://www.transfermarkt.co.uk/en/juan- ... 91970.html" target="_blank
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.05.01. 17:08:25

Bedobták Pellé nevét a Feyenordból. 6,5 milla lenne, és ami miatt megfontolandó lehet az az, h 193cm magas. Szerintem bele menne abba is, h nem mindig kezdő ha nincs más komolyabb érdeklődöje. Ebben a transzferben el lehetne küldeni Afellay, Cuenca, Bojan trió közül vkit, esetleg dos Santost visszavásárlási záradékkal. Ha az első 3 közül lenne vki bevonva úgy mindenképp kéne még melle fizetni, de azt se bánnám ha ketten mennének a Feyenordhoz, mert úgy szabadulna fel fizetési keret is.
Cuadradot szerintem nem kell erőltetni, mert ahogy elnéztem inkább csatár mint hátvéd és annak nincs értelme, h a szezon eleje csak arra menjem el, h megszokja a védő szerepkört. Ennyi erővel Alexisből v Pedroból is lehetne csinálni jobbhátvédet azzal se biztos, h sokkal hátrébb lenne a csapat. Ide egy vérbeli jhv kell, aki kevésbé támadó szellemű, mert oda ott van Alba a másik oldalon és egy nagyon támadó szellemű szélső védő elég a csapatba.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.05.01. 14:07:59

Bob_Marley írta: Esküszöm akkor nem értem. :D Emlékezz vissza, hogy mekkora dirr-durral jött, s pont te is leírod, hogy nem sikerült beverekednie magát a csapatba, akkor ez miért cáfolat arra ami írtam? Beilleszkedési, nyelvi gondjai voltak.
Szerintem arra céloz, hogy kapott össz-vissz 4 meccset, ennyi nem csoda, hogy nem volt elég neki. De Geanak is most a MU-nál pl 1 szezon el kellett hogy teljen, mire kitudta hozni magából a maximumot és hozta a szintet - remélem jól emlékszem és nem mondtam hülyeséget. Ha Enke sem csak 4 meccset kap, hanem 40-et mondjuk, akkor lehet be is vált volna.. Mondom ezt úgy, hogy én sosem láttam játszani őszintén bevallom, csak szerintem erre gondolt Visca el barca.

A Cuadrado témához meg visszatérve még kicsit. Ez a "nagyon jó jobbhátvéd lehet" szöveg.. Nekem pont ez a bajom, hogy csak LEHET, hogy az lesz. De ugyan ekkora esély is van rá, hogy nem lesz elég védekezésben. Gondolom nem véletlenül tolták előbbre a védősorból, láthattunk már ilyenre példát - Mancini, Bale -, ha akkora klasszist nyújtott volna hátul, akkor még mindig jobbekk lenne szerintem. Az meg nem olyan egyszerű, hogy megtanítjuk védekezni. Ha ilyen egyszerű lenne, akkor házon belül megoldhatnánk, mert a keveset játszó csatárainkat betanítjuk védőnek és kész.. Az meg még csak plusz "negatívum" a szememben, hogy a videói alapján meg ő is olyan, aki jól megtolja és lefutja az emberét, ez szintén nem éppen alkalmazható itt. A passzjátékáról nem nyilatkozok, mert nem láttam még, de képes a gyors kombinatív rövid passzos játékra egyáltalán? Vagy ezt is úgy kéne megtanítani neki..? Ennyi pénzből el nem hiszem, hogy nem találunk senki olyat, akit nem kell új posztra szoktatni és olyat ráerőltetni, ami nem is az erőssége.. Aztán persze lehet, hogy idejön, és top3 jobbhátvéd lesz belőle, de az eddigiek alapján őszintén kétlem, hogy ő lenne a mi emberünk. Ha új csapatot akarunk építeni tényleg, akkor ne ilyen "ha más nincs ő is jó lesz" emberekkel töltsük már fel a keretet..
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.05.01. 14:03:11

vagy majd javi martinezt is erőltetik hátul. bayern fórumon is leirta mindenki h totál alkalmatlan védőnek.

bob, rejtély nekem az az egész. megvettünk egy egészséges, fiatal (vmi 24-25 körül lehetett) kapust, jol tolta a gladbachban meg a benficában is erre nem játszatták. helyette tolták azt a bonanot aki a barca történetének egyik legbénább kapusa volt
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15415
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.05.01. 13:34:58

Bob_Marley írta:
csababarca szerintem ennyire nem egyszerű a történet, hogy megtanul x szót aztán helló, de majd kiderül.

lehet, majd kiderül. Szerintem ilyen egyszerű,azért pár hónap alatt bárki képes pár szót megtanulni, első évben lehetnek gondok, de nem ezen fog múlni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19532
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.05.01. 13:24:11

visca el barca írta:
nem, cáfolat. igazából az esélyt sem kapta meg. ő ugye annak a 4, sötét évnek volt a részese, mikor 2 hetente új edzők voltak, azt hiszem rexach, LVG, antic, rijkaard, akik vhogy nem láttak benne semmit és inkább tolták a két ügyifogyit helyette :D
Esküszöm akkor nem értem. :D Emlékezz vissza, hogy mekkora dirr-durral jött, s pont te is leírod, hogy nem sikerült beverekednie magát a csapatba, akkor ez miért cáfolat arra ami írtam? Beilleszkedési, nyelvi gondjai voltak.

csababarca szerintem ennyire nem egyszerű a történet, hogy megtanul x szót aztán helló, de majd kiderül.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Aaron3991
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2013.08.25. 14:59:18

2014.05.01. 13:15:55

Varatrix írta:Mundo Deportivon most Javi Martinezről cikkeznek nem eglszen értem hova jönne. Az árát 35-40 millióra becsülik.

"Ő pótolná Alex Songot..." :D

Martinez mint csere ember, a lecserélhetetlen Busquets mögött?
En kifejezetten orulnek ha versenyhelyzet alakulna ki azon a poszton is. Busquets mostanaban azert eleg lagymatag tud lenni. Jottenne szerintem foleg ugy hogy kozepso vedokent is bevetheto es ami meg fontosabb nem is kutyauto ott sem. En ezt latom megoldasnak Alves helyevel kapcsolatban is. En egy olyan jatekost hoznek aki fiatal, tehetseges es egy egeszseges rivalizalas alakulhatna ki Montoyaval es akkor akar hosszutavra is megoldast jelenthetnenek.
MessiCesc
Capitá del Barça
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013.07.26. 14:51:09

2014.05.01. 13:11:01

kh-nak is bevethető gondolom ott játszana.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.05.01. 13:08:03

Mundo Deportivon most Javi Martinezről cikkeznek nem eglszen értem hova jönne. Az árát 35-40 millióra becsülik.

"Ő pótolná Alex Songot..." :D

Martinez mint csere ember, a lecserélhetetlen Busquets mögött?
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2014.05.01. 13:05:27

Rivaldo11 írta:Írtam azt is, hogy azokat az opciókat nézzük, aki megszerezhető...sajnos leszűkül a kör rendesen, Cuadradoból nagyon jó jobbhátvéd lehet.
Belenéztem pár meccsbe mostanában, szinte végig elől tolja..Támadásban tuti jo, védőnek nem tudom mennyire lehet jo.. Olyan R10-es mozgása van a srácnak :)) szerintem jo vétel, de védőként még nem láttam még..
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.01. 12:59:56

Írtam azt is, hogy azokat az opciókat nézzük, aki megszerezhető...sajnos leszűkül a kör rendesen, Cuadradoból nagyon jó jobbhátvéd lehet.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.05.01. 12:43:48

Leon írta:Andoni Zubizarreta tegnap - a találgatások után - hivatalosan is elkezdte a tárgyalásokat Juan Cuadrado leigazolásának ügyében. Az FC Barcelona technikai igazgatója felvette a kapcsolatot a Fiorentina vezetőségével, hogy tudakozódjon arról, mennyit is szeretnének kérni a kolumbiai védőért.
Mi az atyaúristenért akarjuk mi ezt a csávót leigazolni jobbekknek? Most néztem meg transfermarkton, 3 éve játszott utoljára jobbhátvédet, azóta vagy jobboldali középpályás, vagy jobbszélső - vagy ugyan ezek a bal oldalon. Tényleg egy ilyen ember kell Dani helyet, akivel az a legnagyobb bajunk, hogy nem védekezik jól.. =D> Rivaldo te is azt írtad róla, hogy "hiányosságai vannak védekezés terén" meg stb, ha már 30 misit szánunk valakiért könyörgöm ne olyat hozzunk akit tanítani kell védekezni.. Vicc, hogy egyáltalán ilyen felmerül a vezetőségben. Komolyan nem hiszem el, hogy nincs egy értelmes jobbhátvéd sem a piacon - Van der Wiel, Danilo, Manquillo, bárakárki aki jobbhátvéd!? Meg amúgy van egy Montoyánk, aki legutóbb is 11 meccs kihagyás után a csapat legjobbja volt, lehet neki kéne adni előbb egy teljes szezont első számú jobbhátvédként arra, hogy bizonyítson..? :roll:

De ha őt leigazoljuk jobbekknek, akkor remélem Cescet is elengedjük, és elhozzuk Reust a helyére, meg aztán mehet Sánchez is, és jöjjön mondjuk Agüero jobbszélre, meg Özil is. Hátra meg hozzuk el "Devecseri" Musacchiot és adjuk el még Bartrát azért a biztonság kedvéért. Akkor lesz csak igazán megújulás!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.05.01. 12:17:04

Bob_Marley írta:
visca el barca írta:
Bob_Marley írta:Enke volt hasonló, óriási tehetség, nagy dirr-durr aztán nagyobb volt a füstje mint a lángja
nem is játszott. volt neki asszem vagy 2 bajnoki meg 1-2 kupameccs.
Ez a megerősítés akart lenni vagy nem? :D Mert pont ezt írtam, hogy az akkori nagy német kapustehetségnek beállított Enke nyomott x meccset és rohadt rosszul érezte magát nálunk.
nem, cáfolat. igazából az esélyt sem kapta meg. ő ugye annak a 4, sötét évnek volt a részese, mikor 2 hetente új edzők voltak, azt hiszem rexach, LVG, antic, rijkaard, akik vhogy nem láttak benne semmit és inkább tolták a két ügyifogyit helyette :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.01. 12:10:26

Nem. De a jobb oldalon "teljes hosszában" bevethető, hihetetlen gyors, és dinamikus, baromi technikás. Szerintem többet ér, ha leigazoljuk, és védőt faragunk belőle, mint ha eredendően jobb oldali védőt keresünk. Nézzünk körbe: Nincs olyan szintű védő, akire Alvest le lehetne cserélni úgy, hogy minőségben jobban járnánk. A legjobb opció a kolumbiai.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3725
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2014.05.01. 12:05:40

Leon írta:Andoni Zubizarreta tegnap - a találgatások után - hivatalosan is elkezdte a tárgyalásokat Juan Cuadrado leigazolásának ügyében. Az FC Barcelona technikai igazgatója felvette a kapcsolatot a Fiorentina vezetőségével, hogy tudakozódjon arról, mennyit is szeretnének kérni a kolumbiai védőért.
Tuti hogy ő védő? Megmondom őszintén 1 db meccsét sem láttam, most néztem róla pár videót, hát egy az egyben jobbszélső támadónak tűnik nekem. Megnéztem transfermarkton is, ott is jobbszélsőnek írják. Második posztja a jobb középpályás, illetve a jobbhátvéd.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.01. 11:16:21

Leon írta:Andoni Zubizarreta tegnap - a találgatások után - hivatalosan is elkezdte a tárgyalásokat Juan Cuadrado leigazolásának ügyében. Az FC Barcelona technikai igazgatója felvette a kapcsolatot a Fiorentina vezetőségével, hogy tudakozódjon arról, mennyit is szeretnének kérni a kolumbiai védőért.

Nos, elsőre 30 millió euroba kerülne a katalánoknak Cuadrado, ami akkor is kicsit soknak tűnik, ha tudjuk, hogy annak idején Alves még ennél is többe került a csapatnak. Teljesen egyértelmű azonban, hogy a Barcelona ennyit nem fog adni a játékstílusában Alvesre emlékeztető játékosért, így nagy valószínűséggel nehéz tárgyalások elé néz majd a Barca.

Ahogy katalán források is megerősítették, a Barcelona vezetőségének feltett szándéka, hogy lehetőleg az összes igazolást még a VB előtt lezárja, nehogy egy esetleges jó szereplés miatt közben felmenjen az ára az adott játékosnak. Folytatás tehát a jövő héten.

Rivaldo11,szerinted mennyit érne meg a srác? :-s
Szerintem 25 öt simán megér. Ha igaz a 30 millás kiindulási alap, akkor elvileg van rá sansz, hogy annyiért oda is adná a fio...meglátjuk.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15415
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.05.01. 10:51:49

Bob_Marley írta:Nyelv, szokások, légkör. Ez nálunk, ahol a rengeteg saját nevelésű játékos plusz még nagyobb nacionalizmus a megszokottnál szerintem igen is fontos, hogy spanyol ligát ismerő kapus legyen.

Ez hol van megírva? Courtois se spanyol,aztán olyan szintet produkál,ami elképesztő. Cech se angol,stb...Sajnos most nem áll úgy a spanyol piac,hogy hozhatnánk valakit,aki minőségi is,meg spanyol is.
Ha lenne ,akkor jah,lehetne hozni, de nincsen,csak bohócok. Ilyen Reina-félékkel ne vicceljünk,max második számúnak.
Egyébként is,ha normális csapat van összerakva, védelemmel, és jó védekezési szisztémával a csatároktól indulva, akkor nagyjából mindegy a kapus,hogy ki.
Meg ez a lábbal legyen jó is túl van misztifikálva. VV is, ha senki nem zavarja kipasszolja a legközelebb állónak,ha már necces a szitu,akkor meg kirúgja ahogy kell.

Mindegy,szerintem nem a kapuson fog múlni a szezonunk. Ter Stegen az elérhető legjobb opció. 1 év alatt beletanul, megtanulj azt a 20 vezényszót,amivel a kapusok levédenek 20 évet,aztán meg is van.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2014.05.01. 10:42:37

Hoztam egy kis csokrot :D.


Sports director Zubizarreta wants Cesc to stay next season, although next coach and the player will decide. Man City are interested. [md]

Bayern Munich player Javi Martinez (25) would be available for 35-40M. Barcelona are interested. [md]

Barcelona have followed Athletic defender Aymeric Laporte (19), but at this moment he is not their first centre back option.
[rac1]

The club last week wanted to inform B keeper Jordi Masip that he will be promoted, but meeting was postponed after Vilanova's passing. [rac1]

A loan of Barcelona B attacker Denis Suarez (20) could be included in a deal with Celta on Luis Enrique, who has a 3M buyout clause. [rac1]

Barcelona are considering for both Rafinha (Celta) and Deulofeu (Everton) to return from loan and join the first team this summer. [rac1]

German club Bayern Munich are interested in Barcelona right back defender Martin Montoya (23) for next season. [sportbild]


Gondolom a nagy része kacsa, de ilyen ez az uborkaszezon :D.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.05.01. 10:29:08

Andoni Zubizarreta tegnap - a találgatások után - hivatalosan is elkezdte a tárgyalásokat Juan Cuadrado leigazolásának ügyében. Az FC Barcelona technikai igazgatója felvette a kapcsolatot a Fiorentina vezetőségével, hogy tudakozódjon arról, mennyit is szeretnének kérni a kolumbiai védőért.

Nos, elsőre 30 millió euroba kerülne a katalánoknak Cuadrado, ami akkor is kicsit soknak tűnik, ha tudjuk, hogy annak idején Alves még ennél is többe került a csapatnak. Teljesen egyértelmű azonban, hogy a Barcelona ennyit nem fog adni a játékstílusában Alvesre emlékeztető játékosért, így nagy valószínűséggel nehéz tárgyalások elé néz majd a Barca.

Ahogy katalán források is megerősítették, a Barcelona vezetőségének feltett szándéka, hogy lehetőleg az összes igazolást még a VB előtt lezárja, nehogy egy esetleges jó szereplés miatt közben felmenjen az ára az adott játékosnak. Folytatás tehát a jövő héten.

Rivaldo11,szerinted mennyit érne meg a srác? :-s
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19532
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.04.30. 22:44:16

visca el barca írta:
Bob_Marley írta:Enke volt hasonló, óriási tehetség, nagy dirr-durr aztán nagyobb volt a füstje mint a lángja
nem is játszott. volt neki asszem vagy 2 bajnoki meg 1-2 kupameccs.
Ez a megerősítés akart lenni vagy nem? :D Mert pont ezt írtam, hogy az akkori nagy német kapustehetségnek beállított Enke nyomott x meccset és rohadt rosszul érezte magát nálunk.
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.04.30. 22:39:04

Bob_Marley írta:Enke volt hasonló, óriási tehetség, nagy dirr-durr aztán nagyobb volt a füstje mint a lángja
nem is játszott. volt neki asszem vagy 2 bajnoki meg 1-2 kupameccs.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.04.30. 22:26:10

Én a kapus poszt miatt aggódok a legkevésbé ugyanis az elmúlt években,sőt most a szezon tragédiába fulladó részében sem azon mentek el nálunk a kupák,hogy Valdes/Pinto olyan nagyokat bakizott volna pedig mindkettőjükben benne van a potya faktor. #-o
A védelmet kell rendbe tenni mögéjük meg Ter Stegen-Caballero (rutions 32 éves a ligában tapasztalt jó portás) páros és akkor nem lehet nagy gond.
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19532
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.04.30. 22:14:40

Nyelv, szokások, légkör. Ez nálunk, ahol a rengeteg saját nevelésű játékos plusz még nagyobb nacionalizmus a megszokottnál szerintem igen is fontos, hogy spanyol ligát ismerő kapus legyen. Az a poszt, ami a leghálátlanabb és egyben a csapat egyik főszerve. Ott együtt kell lélegezni a csapattal a nap minden percében, hogy tudjad mire gondol a másik. 1 félrecsúszott félmondat és gól. Egyszer már írtam Enke volt hasonló, óriási tehetség, nagy dirr-durr aztán nagyobb volt a füstje mint a lángja. Remélem most nem ez lesz, de ez is benne van bőven.
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése