Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.05.29. 14:20:57

vadaszita10 írta:Állítólag mikor még Gladbachba volt MATS már akkor elkezdett spanyolul tanulni. Alvaro Dominguez(aki csapattársa volt) mondta, hogy vele csak spanyolul beszél már.
Így van, a vele készült interjúból is kiderül, hogy már egy ideje tanul spanyolul. Sőt azt is mondja, hogy ha lassabban besszél a riporter akkor nagyjából meg is érti már.

Mathieuért nem igazán rajongok, remélem csak pletyka szinten merült fel az ő neve is, remélem a Valencia kitart mellette.
Egyébként a francia már hanyadik védő aki állítólag LE listáján szerepel mint fő célpont, ezredik?
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.05.29. 13:50:29

A mundon olvastam hogy marquinhos mellett Mathieu lesz az egyértelmű választás LE részéről. Viszont a hírek szerint hogyha a valencia nem adja a franciát, akkor LE állitólag a sevillában játszó Fazióban gondolkodik. Szerintem nagy meglepetést én sem okozok azzal hogyha egyértelműen Faziót látnám szívesebben mint ezt a Mathieut. :? :mrgreen:
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.05.29. 13:07:00

neobarca írta:Ez nem a Fifa14. :mrgreen:

Én elégedett lennék abban az esetben ha:

Alexis-Alves-Song-Masc-Pedro menne (ha nagyon úgy van akkor Fabre is)

Bravo-Marquinhos-Cuadrado-Koke-Llorenre jönne

Alapvetően a mag megmaradna, mégis rendesen frissülne a keret. 8)
Nem kötekedésből, de ez is inkább Fifás keretre hajaz mint reálisra.

Cuadrado nem jobbhátvéd, 3 kh lenne csak, nem lenne csere vkp, a csatársorba meg Messin és Neymaron kívül lenne egy Llorente-Deulofeu-Tello hármas, ami minden csak nem acélos.

Thiago Silvát se igazolnám én le, lenne vagy 40 millió, és már 30 éves. Lehet, hogy klasszis még mindig, de egyszerűen gazdaságilag az egyik legrosszabb befektetés lenne, mert 40 millióért vennénk egy embert, aki kb még 3 évig topon lenne, míg Marquinhos adott esetben akár 10 évig is szolgálhatna minket - valaki emlegette, hogy ő lehetne a mi Ramosunk, jó hasonlat szerintem. Bartra és Pique mellé passzolna, mert egyikük sem ugyan azt a stílus "képviseli", kiegészítenék egymást, egyedül annyi hátránya van, hogy nagyon fiatal, hiányzik a komoly rutin.. De én mellette tenném le a voksom.
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2014.05.29. 12:46:10

neobarca írta: Én elégedett lennék abban az esetben ha:

Alexis-Alves-Song-Masc-Pedro menne (ha nagyon úgy van akkor Fabre is)

Bravo-Marquinhos-Cuadrado-Koke-Llorenre jönne

Alapvetően a mag megmaradna, mégis rendesen frissülne a keret. 8)
3 belső védővel vágnál neki a szezonnak?
bojankrkic27
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 262
Csatlakozott: 2008.03.01. 14:28:23

2014.05.29. 12:36:10

neobarca írta:
Leon írta:Egyébként meg Pedro+Alves+Song+Tello= 60 millió,eladni!
Reus+T.Silva =70 millió,idehozni!
Mi olyan nehéz ebben? :evil:
Azért ez nem olyan egyszerű sajnos. Ez nem a Fifa14. :mrgreen:

Én elégedett lennék abban az esetben ha:

Alexis-Alves-Song-Masc-Pedro menne (ha nagyon úgy van akkor Fabre is)

Bravo-Marquinhos-Cuadrado-Koke-Llorenre jönne

Alapvetően a mag megmaradna, mégis rendesen frissülne a keret. 8)
Mar meg ne haragudj, de ez a Llorrente maga a vicc. ha mar igazolunk akkor olyan jatekosokat kellene, akik mindenfele teren megfelelnek a klub altal tamasztott szintnek. Az en szememben Llorente ettöl fenyevekre van.

En pl sirva fakadnek, ha az altalad vazolt terv valosulna meg. :/
Deptusac
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2013.08.25. 11:23:14

2014.05.29. 12:32:17

Kedves MQuC!
Nem tudnál már eldugulni ezzel a: ""Tudod, az életben nem csak szép dolgok vannak, látod, a csapat sem mindig nyer, hanem előfordul, hogy néha kikap. Tehát az öröm és a fájdalom sokszor együtt jár, és mindkettővel tudni kell jól bánni." szöveggel???!
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.05.29. 11:59:03

Tudom! :mrgreen:
De mindkét játékos lenyilatkozta,hogy szívesen jönne a Barcába! :)
Erre meg ilyen 2. meg 3.számú kapusokat kergetünk meg 19-20 éves védőket 30-40 millióért! #-o
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.05.29. 11:52:47

Leon írta:Egyébként meg Pedro+Alves+Song+Tello= 60 millió,eladni!
Reus+T.Silva =70 millió,idehozni!
Mi olyan nehéz ebben? :evil:
Azért ez nem olyan egyszerű sajnos. Ez nem a Fifa14. :mrgreen:

Én elégedett lennék abban az esetben ha:

Alexis-Alves-Song-Masc-Pedro menne (ha nagyon úgy van akkor Fabre is)

Bravo-Marquinhos-Cuadrado-Koke-Llorenre jönne

Alapvetően a mag megmaradna, mégis rendesen frissülne a keret. 8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.29. 11:45:22

ELkezdte, de nyilatkozta, hogy a bajnoki hajrá miatt "nem volt ideje" :D MAjd most nyáron csiszolja. NEm féltem.
Kép
vadaszita10
Barça B
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2008.06.26. 17:52:30
Tartózkodási hely: Miskolc

2014.05.29. 11:43:14

Állítólag mikor még Gladbachba volt MATS már akkor elkezdett spanyolul tanulni. Alvaro Dominguez(aki csapattársa volt) mondta, hogy vele csak spanyolul beszél már.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.29. 11:42:27

Igen, elvileg azt nem mondhatod, hogy HAGYD. Mekkora ökörség :mrgreen: Nálunk is volt, hogy a bíró ilyen akkurátusan lefújta mindig. "megtéveszti az ellent", vagy mi. Ha azt mondod, hogy engedd el, jövök, vagy lépd át, itt vagyok, az úgy jó . :D Sőt, ha meghajolsz előtte, mégjobb :twisted:
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.05.29. 11:23:42

visca el barca írta:soha nem szálltam be ebbe nyelvi vitába, de egy értelmes ember meg tud tanulni 2x2 óra alatt, 20 olyan mondatot, hogy "hagyd, ez az enyém!", vagy "a hosszú kapufához menj oda" stb stb...
Nálunk ha a kapus azt mondja, hogy "hagyd, ez az enyém", azt a bíró lefújja :lol:
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.05.29. 11:20:06

Én amondó vagyok,hogy Casillast kéne elhozni 2. számú kapusnak,nálunk biztos jobb versenyhelyzetbe kerülne mint a Realnal! :mrgreen:
Egyébként meg Pedro+Alves+Song+Tello= 60 millió,eladni!
Reus+T.Silva =70 millió,idehozni!
Mi olyan nehéz ebben? :evil:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.05.29. 11:19:09

csabimo írta:
visca el barca írta:soha nem szálltam be ebbe nyelvi vitába, de egy értelmes ember meg tud tanulni 2x2 óra alatt, 20 olyan mondatot, hogy "hagyd, ez az enyém!", vagy "a hosszú kapufához menj oda" stb stb...
biztos még 1 szot sem tud ugy fog jönni, nem lesz rá lehetősége egész nyáron sem tanulni más dolga van..
sztem ter stegen már akkor le volt zsírozva mikor viki azt mondta h elmegy... ha jol emlékszem már jó egy évvel ezelőtt is cikkeztek róla h spanyolul tanul
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2014.05.29. 11:03:31

visca el barca írta:soha nem szálltam be ebbe nyelvi vitába, de egy értelmes ember meg tud tanulni 2x2 óra alatt, 20 olyan mondatot, hogy "hagyd, ez az enyém!", vagy "a hosszú kapufához menj oda" stb stb...
biztos még 1 szot sem tud ugy fog jönni, nem lesz rá lehetősége egész nyáron sem tanulni más dolga van..
Szenzácio amit idáig produkálunk kapusposzton csinálnak versenyhelyzetet :) kezdem azt hinni hogy ez a keretmegujitás egy jo kampányszöveg volt, és ezzel akarták elkerülni az előrehozott elnökválasztást..
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.05.29. 10:53:53

visca el barca írta:én még caballerot is megvenném 20 milláért, elvégre mi van ha ter stegen meg bravo is sérült. sőt még egy 10esért vennék egy jo 4. szamu kapust, hogy párban tudjanak edzeni a srácok.

agyrém. ennyi hülyét egy helyen...
Úgy-úgy, de azért még kéne egy fiatal tehetség is pluszba, hogy Masip se érezze magát egyedül edzésen, meg a lelátón se..

Ha Bravot 15 millióért képesek leszünk idehozni, akkor ne csodálkozzunk, ha a PSG majd utána rögtön emeli a Marquinhosért kért összeget.. Magunk alatt vágjuk a fát ezzel az igazoláspolitikával, így is azért sír a vezetőség, hogy nincs pénz igazolásra, erre veszünk még egy kapust ennyiért? :roll: Majd a PSG ezek után biztos azt fogja gondolni, hogy "jaj, szegény Barca, hát már alig van pénzük, odaadjuk olcsóbban ezt a Brazil srácot." Ja pont nem.. :roll:

Na mindegy, remélem ha tényleg ő jön, akkor valami csoda folytán óccsón fog, és 2 számjegyű se lesz az összeg amit adunk érte!

más.: Most azon gondolkoztam, hogy ezek az igazolások hogy szoktak elkezdődni? Van Zubinak egy csodatelefonja, amibe benne van az összes klub elnökének a száma, aztán felhívja, hogy "csá, Zubi vagyok, figyi, xy-tól hajlandóak lennétek megválni?" :D Meg az ügynökökre is rácsörög, hogy "Hali, itt a Barcelona, érdeklődni szeretnénk.." :D Vagy emailben írnak nekik? Nem tudja valaki?
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.05.29. 10:53:40

soha nem szálltam be ebbe nyelvi vitába, de egy értelmes ember meg tud tanulni 2x2 óra alatt, 20 olyan mondatot, hogy "hagyd, ez az enyém!", vagy "a hosszú kapufához menj oda" stb stb...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.05.29. 10:48:44

visca el barca írta:én még caballerot is megvenném 20 milláért, elvégre mi van ha ter stegen meg bravo is sérült. sőt még egy 10esért vennék egy jo 4. szamu kapust, hogy párban tudjanak edzeni a srácok.

agyrém. ennyi hülyét egy helyen...
De spanyolt! Nehogy ne tudjon szót érteni a 2 spanyol hátvéddel,meg feltehetőleg egy brazil vagy/és egy marokkó bekkel...:D
Hihetetlen,hogy ez szempont valakinél a 21. században....atyám. .
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2014.05.29. 10:38:51

messideco írta:http://barcelona.blog.nepsport.hu/archi ... o-merengo/
Érdekes szavazások, és elég sokan is szavaztak rá.
Megnéztem, érdekes, hogy akik szavaztak, azok inkább Pedrot adnák el és Alexis pedig maradna, továbbá Fabregast is megtartaná a nagy többség. A hírekből viszont az jön le az embernek, hogy a vezetőség pont fordítva gondolja..
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.05.29. 10:30:05

én még caballerot is megvenném 20 milláért, elvégre mi van ha ter stegen meg bravo is sérült. sőt még egy 10esért vennék egy jo 4. szamu kapust, hogy párban tudjanak edzeni a srácok.

agyrém. ennyi hülyét egy helyen...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2014.05.29. 10:14:59

crixus írta:...
Az pedig abszurd, hogy azért legyen valakinek nehéz a beilleszkedés, mert nem spanyol. A "futball-szaknyelv" nem egy olyan szaknyelv, amiről több ezer oldalas tankönyvek szólnak. Pláne kapusoknál nem. A játékból is ők veszik ki legkevésbé a részüket, nekik kell úgymond a legkevesebb tiki-takát tanulni nálunk.
...
A foci szaknyelv tényleg egyszerű, hogy egy magyar "edzőfenomént" idézzek: "Te menj oda, ő jöjjön ide" vagy "Csak keményen, határozottan, semmi izé" :)

Na de kicsit komolyabban, azért egy jó kapus irányítja a védelmet amin sok minden múlhat, természetesen Ter Stegennek volt/van is ideje felkészülni erre, de én azért úgy hiszem, hogy kapus poszton is egy új csapatban el kell telnie egy kis időnek amíg egy kapus ki tudja hozni a maximumot magából.
Bravó jó kapus, gondolom a kupameccseket - ha jön - ugyanúgy megkapja mint ahogy Pinto megkapta. Azon kívül meg akkor számít rá a vezetőség, hogyha Ter Stegen sérül, vagy hosszabb távon rossz teljesítményt nyújt, nem az első hibánál. Ha ő maga (Bravó) elfogadja a padozást és a vezetőség eszerint egyezett meg vele, akkor semmi gond nincs.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.05.29. 09:47:45

shutterisland írta:

persze nem azt mondom, hogy kell egy kapus, és akkor le is van tudva a poszt, mert mint írtam korábban, én is azt mondom, hogy figyelni kell arra, hogy ha mats megsérül, eltiltják, akkor se legyünk nagy pácban, szóval ne egy vakondok üljön a lócán.
de nem kell itt versenyeztetni, sokkal több kockázat van benne, mint amennyi pozitívumot ígér.
Itt lehet bármit is mondani, de a vezetőség leakarja utánozni a Real-t, hátha nekünk is bejön, hogy 2 jó kapusunk lesz...
VédőKET igazoljanak már :@
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2014.05.29. 09:46:49

Vicc, amit a vezetőség művel, rosszul lesz az ember, ha elkezdi olvasgatni, hogy kiket akarnak igazolni. Claudio Bravo 10+-ért nevetséges lenne, jöhetne egy rutinosabb kapus, de nem ennyiért...
Védőket kéne már igazolni, mert ott vannak a legnagyobb problémák, de ott meg olyan nevek merülnek fel mint pl. Mathieu, hát komolyan mondom ezek teljesen bolondok...
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.05.29. 09:35:01

http://www.mundodeportivo.com/20140529/ ... 64115.html

Ezek szerint a 3 Santos játékos, akikre elővásárlási opciónk van, azok közül nem jön senki. Csodás. 7.9 millió eurót csengettünk ki értük, elvileg, ha egyszer eligazolnak, akkor visszakapjuk a pénzünket. Aligha hiszem, hogy bármelyikük is idekerülne... Nyilván a jövőbe fektetett bizalomnak köszönhető ez az üzlet, de most évekig várhatunk mire ismét pénzünknél leszünk. Giva 21, Gabriel 17, Victor Andrade 18 éves. Ez esetben Gabrielből, esetleg Victor Andrandéből talán lehet vmi, de gyanús, hogy egyik játékos se kell, még a B-be sem. Mindketten korosztályos válogattok, meglátjuk. De ahhoz képest, hogy Neymar körül mekkora felhajtás volt ennyi idősen, ahhoz képest róluk semmit sem lehet hallani.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2014.05.29. 09:25:21

"Ma hivatalosan is a Barcelonáé lesz Claudio Bravo."

Igy reggelre ez a hir elegge sziven utott. :shock: Nem tudom mennyire igazak a hirek, de a vezetoseg fejeben valami nincs rendben. A vege majd az lesz, hogy oke van ket portasunk ugyhogy vedo mar nem is kell (max egy Fontas).

Barcsak mar arrol lehetne olvasni, hogy Marquinhos es/vagy Benatia jon orvosira. [-o<
Kép
Válasz küldése