Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.05.28. 20:46:04

crixus írta:Nekem "csak" az a bajom Mathieu-vel, hogy nem középhátvéd. Nem vagyok híve annak, hogy posztidegen szerepekben játszassuk a játékosainkat. Lehet, hogy le tudnak hozni 1-2 jó meccset, de hosszú távon ez nem megoldás. Inkább akkor hozzunk egy Fontás-t, aki magához képest jó szezont futott, eredetileg is középhátvéd, ismeri a csapatot. 4. számú hátvédnek teljesen jó lenne.
én csak ezt nem értem. inkább hozzunk valakit, aki ugyan rosszabb játékos, de ő legalább tíz éves kora óta középhátvéd, a másik meg csak két éve. kit érdekel? ezt azt egészet csak mascherano miatt mondjátok, aki egyébként baromi jó volt, amikor odakerül, de utána a csapat is visszaesett és neki még a fizikai adottságai sincsenek meg hozzá. attól, hogy liptákot rakjuk be a csapatba mascherano helyére nem lesz jobb a védelmünk, csakmert ő mindig is középhátvédet játszott. alba is posztidegen szerepben játszik és abidal is abban játszott a végén, náluk ez mégse volt soha érv.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.28. 20:37:22

etooka9 írta:
Feast4 írta:Igazából nekünk egy 25-28 körüli védőben kell gondolkozni, aki tapasztalt és 5-6 év a minimum ameddig lehet vele számolni. Különben felesleges kiadni 35-40 millát.
Ez egy az egyben Benatia. (27 eves) :mrgreen: Nem tudom a vezetoseg mit toketlenkedik, tegyuk mar le erte a lovet es kesz.
Amúgy meg lehet másba is kellene gondolkozni. Csak ahhoz kéne egy csepp ész nem pedig az a szűklátókörűség ami náluk játszik.

Azért Olaszországba Németországba Angliába igen csak akad jó védő.
Kép
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2014.05.28. 20:33:37

Feast4 írta:Igazából nekünk egy 25-28 körüli védőben kell gondolkozni, aki tapasztalt és 5-6 év a minimum ameddig lehet vele számolni. Különben felesleges kiadni 35-40 millát.
Ez egy az egyben Benatia. (27 eves) :mrgreen: Nem tudom a vezetoseg mit toketlenkedik, tegyuk mar le erte a lovet es kesz.
Kép
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.05.28. 20:30:32

Nekem "csak" az a bajom Mathieu-vel, hogy nem középhátvéd. Nem vagyok híve annak, hogy posztidegen szerepekben játszassuk a játékosainkat. Lehet, hogy le tudnak hozni 1-2 jó meccset, de hosszú távon ez nem megoldás. Inkább akkor hozzunk egy Fontás-t, aki magához képest jó szezont futott, eredetileg is középhátvéd, ismeri a csapatot. 4. számú hátvédnek teljesen jó lenne.
Bár én még mindig nem értek egyet Marquinhos leigazolásával sem, de úgy tűnik jelenleg, hogy "bele kell törődnöm", hogy nem érkezik vezér a hátsó alakzatba. Amire mondjuk az elkövetkező években simán rá fog menni a BL, de csak tessék... :roll: Amiben bízhatunk az az, hogy Bartra az elkövetkező 2 évben kinövi magát vezérré és akkor újra lesz egy összeszedett hátsó alakzatunk.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.28. 20:23:42

Igazából nekünk egy 25-28 körüli védőben kell gondolkozni, aki tapasztalt és 5-6 év a minimum ameddig lehet vele számolni. Különben felesleges kiadni 35-40 millát.
Kép
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.05.28. 20:19:05

hát ja, ha a kivásárlási árán vesszük meg, akkor nyilván nem érné meg. de valószínűleg ilyenen nem gondolkozunk, ha tízért, max tizenötért megtudjuk szerezni, szerintem teljesen oké.
Chino írta:Ez így szép és jó, de kb. 2, de maximum 3 év van benne normális szinten. Akkor már jöhetne TS, ha igazak a hírek, miszerint szívesen váltana, akár kevesebb fizuért is.
na várjál, én egy negyedik számú hátvédről beszéltem, aki negyedannyiba kerül, mint TS, és valószínűleg a fizetése is minimum negyedannyi. plusz csak egy évvel idősebb nála. azt azért tudjuk, hogy ő volt a célpont tavaly, meg tavalyelőtt is, de ő tényleg elhozhatatlan. nekem is ő volt a favoritom mindig, és csak utána jött marquinhos és benatia, de ha lehetetlen, akkor tovább kell lépni, mert két évet már elpazaroltunk rá és a tárgyalásokra, még egyet nem kell.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7404
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.28. 20:02:13

kristop írta:egyébként nem tudom mi baja mindenkinek mathieuvel. pont hogy ilyen negyedik számú középsővédőre lenne szükségünk nem pedig fontasra, akinek valószínűleg nincs olyan tulajdonsága, amiben jobb lenne (csak az ára). 190 centi (nini, magas), viszont nem egy lassú gyerek, sokan emlékezhetnek rá mikor pár éve még a szélen játszott, elég foghatatlan volt ellenünk. eddig is arról volt szó, hogy hozunk egy top védőt (most marquinhos vagy benatia tűnik a befutónak) és mellé egy olcsóbbat. persze a tökéletes megoldás marquinhos és benatia lenne, de itt meg az jön képbe, amit sokan leírtak. négy klasszis középsővédőnek nem lenne elég játékperc sehogy se.

szóval, ha hozunk egy top védőt, és mellé ezt a mathieu gyereket, szerintem jól járunk. mondjuk benatia, piqué, bartra, mathieu. hova jobbat, de tényleg.
Ez így szép és jó, de kb. 2, de maximum 3 év van benne normális szinten. Akkor már jöhetne TS, ha igazak a hírek, miszerint szívesen váltana, akár kevesebb fizuért is.
Az az igazság, hogy Bartrat nem tudom még igazán hova tenni. Ez az év lehet az, amikor kiderül, hogy lehet-e rá számítani hosszútávon. Ha igen akkor bőven elég lenne 1 védőt venni, de ha mégsem sikerül kitörni, akkor megint ott vagyunk, hogy kell egy védő, viszont lehetőségünk nem lesz venni. Ez az igazán nagy gond.
Azt viszont nem nagyon értem, hogy ha tényleg vérfrissítést terveznek és a vb előtt le akarják tudni az igazolásokat, miért nincsenek már konkrét tárgyalások. Pedig ideje lenne.
Mondjuk ha a vezetőség LE-vel ma ült össze megvitatni az érkezőket és távozókat hamarosan szolgálhatnak konkrétumokkal.
Forca Barca!!!!
Avatar
Mr. Cesc
Barça B
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2014.04.28. 20:57:55
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.28. 20:00:40

Ma 1 körül volt egy gyűlés, ahol Luis Enrique is résztvett, és megbeszélték az igazolásokat nyárra.
A Sport lehozta, hogy csak 3 hátvédben gondolkodunk (Marquinhos, Miranda, Mathieu), cserekapusnak pedig csak Bravot nézték ki. Támadó alakzatról, középpályáról nem esett szó.
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.05.28. 19:55:12

Alcantara írta:
kristop írta:egyébként nem tudom mi baja mindenkinek mathieuvel. pont hogy ilyen negyedik számú középsővédőre lenne szükségünk nem pedig fontasra, akinek valószínűleg nincs olyan tulajdonsága, amiben jobb lenne (csak az ára). 190 centi (nini, magas), viszont nem egy lassú gyerek, sokan emlékezhetnek rá mikor pár éve még a szélen játszott, elég foghatatlan volt ellenünk. eddig is arról volt szó, hogy hozunk egy top védőt (most marquinhos vagy benatia tűnik a befutónak) és mellé egy olcsóbbat. persze a tökéletes megoldás marquinhos és benatia lenne, de itt meg az jön képbe, amit sokan leírtak. négy klasszis középsővédőnek nem lenne elég játékperc sehogy se.

szóval, ha hozunk egy top védőt, és mellé ezt a mathieu gyereket, szerintem jól járunk. mondjuk benatia, piqué, bartra, mathieu. hova jobbat, de tényleg.
Szerintem egy nagy baj van vele: 20 milliót kérnek érte, kétszer annyit, mint a hivatalos ára. Tavaly hosszabbított szerződést, ha jól emlékszem.
Az AS és a Marca is lehozta, hogy a Barcának összesen 35M-t kellene fizetni Matyiőért (20M kivásárlási ár + 15M adó). Enyhén szólva ez elég borsos ár egy 4. számú védőért, ugyhogy a francia felejtős.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3932
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.05.28. 19:39:43

kristop írta:egyébként nem tudom mi baja mindenkinek mathieuvel. pont hogy ilyen negyedik számú középsővédőre lenne szükségünk nem pedig fontasra, akinek valószínűleg nincs olyan tulajdonsága, amiben jobb lenne (csak az ára). 190 centi (nini, magas), viszont nem egy lassú gyerek, sokan emlékezhetnek rá mikor pár éve még a szélen játszott, elég foghatatlan volt ellenünk. eddig is arról volt szó, hogy hozunk egy top védőt (most marquinhos vagy benatia tűnik a befutónak) és mellé egy olcsóbbat. persze a tökéletes megoldás marquinhos és benatia lenne, de itt meg az jön képbe, amit sokan leírtak. négy klasszis középsővédőnek nem lenne elég játékperc sehogy se.

szóval, ha hozunk egy top védőt, és mellé ezt a mathieu gyereket, szerintem jól járunk. mondjuk benatia, piqué, bartra, mathieu. hova jobbat, de tényleg.
Szerintem egy nagy baj van vele: 20 milliót kérnek érte, kétszer annyit, mint a hivatalos ára. Tavaly hosszabbított szerződést, ha jól emlékszem.

Ettől Musacchio sokkal jobb megoldás, ráadásul lejáró szerződéssel van. Neki azonban fel sem merül a neve.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.05.28. 19:25:25

egyébként nem tudom mi baja mindenkinek mathieuvel. pont hogy ilyen negyedik számú középsővédőre lenne szükségünk nem pedig fontasra, akinek valószínűleg nincs olyan tulajdonsága, amiben jobb lenne (csak az ára). 190 centi (nini, magas), viszont nem egy lassú gyerek, sokan emlékezhetnek rá mikor pár éve még a szélen játszott, elég foghatatlan volt ellenünk. eddig is arról volt szó, hogy hozunk egy top védőt (most marquinhos vagy benatia tűnik a befutónak) és mellé egy olcsóbbat. persze a tökéletes megoldás marquinhos és benatia lenne, de itt meg az jön képbe, amit sokan leírtak. négy klasszis középsővédőnek nem lenne elég játékperc sehogy se.

szóval, ha hozunk egy top védőt, és mellé ezt a mathieu gyereket, szerintem jól járunk. mondjuk benatia, piqué, bartra, mathieu. hova jobbat, de tényleg.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.05.28. 19:17:02

visca el barca írta:azért az durva h mostanaban milyen nevek repkednek. igazából egy klasszis nincs köztük :? matyiő and friends...

Hát sajnos,akik klasszis védők,azok mozdíthatatlanok. Bár nem is tudom,kik most klasszisok, Ramos,TS,Hummels talán....aztán jön a David Luiz,Verthongen,Pepe,Chiellini,Ivanovic vonulat...
Meg van,akik azok lehetnek ugye, Varane,Mangala,Marquinhos...
Na most az első 3-ból lehetetlen igazolni, a második fogatból sem egyszerű,csak a belga, aztán jönnek a fiatalok,Varane kizárt, a másik kettő közül meg akármelyik jöhetne. Benatiat nem írtam sehova,mert nem tudom hova tenni.

De ezt a Mathieu vonalat tényleg hagyni kéne, felesleges ilyenért mint ő is pénzt kiadni, akkor tényleg oldjuk meg abból ami van.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.05.28. 19:08:34

azért az durva h mostanaban milyen nevek repkednek. igazából egy klasszis nincs köztük :? matyiő and friends...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.28. 18:58:29

djtrack írta:
etooka9 írta:
djtrack írta:Balotelli képességei alapján szivesen elnézném nálunk,de agyatlan az a nagy baj vele. Pár napja olvastam valahol hogy felmerült az ő neve is.
Barkit csak ot ne, kb. olyan lenne, mint Ibra. Egyenileg nagyon jo jatekosok, de mi nem jarnank jol vele.
Tobias88 írta: Balra? Ott ott van Neymar. Jobbra kellene és szerintem Reus nyugodtan el játszana ott is, ahogy Bale is simán megélt a másik oldalon. Pedro menne 20ért, Reus jönne 35 millióért és öröm / boldogság. (meg persze 2 védő és egy olcsó cserekapus)
Pedroert ad valaki 20at? :mrgreen:
mondjuk ha Pedroért beszámolnák ....
Szép lenne, de nem hiszem, hogy Kloppnak kellene Reus helyett. Sajna nem sok játékosunk van aki igazán piacképes...
Kép
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2014.05.28. 18:57:04

etooka9 írta:
djtrack írta:Balotelli képességei alapján szivesen elnézném nálunk,de agyatlan az a nagy baj vele. Pár napja olvastam valahol hogy felmerült az ő neve is.
Barkit csak ot ne, kb. olyan lenne, mint Ibra. Egyenileg nagyon jo jatekosok, de mi nem jarnank jol vele.
Tobias88 írta: Balra? Ott ott van Neymar. Jobbra kellene és szerintem Reus nyugodtan el játszana ott is, ahogy Bale is simán megélt a másik oldalon. Pedro menne 20ért, Reus jönne 35 millióért és öröm / boldogság. (meg persze 2 védő és egy olcsó cserekapus)
Pedroert ad valaki 20at? :mrgreen:
mondjuk ha Pedroért beszámolnák ....
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.28. 18:56:12

Tobias88 írta:
Feast4 írta:Ha Pedro megy igazából bal oldalra kéne venni egy szélsőt és áldja vigye. De ha Alexis megy Pedro marad akkor sírva fakadok.
Balra? Ott ott van Neymar. Jobbra kellene és szerintem Reus nyugodtan el játszana ott is, ahogy Bale is simán megélt a másik oldalon. Pedro menne 20ért, Reus jönne 35 millióért és öröm / boldogság. (meg persze 2 védő és egy olcsó cserekapus)
Azért gondolom a balt mert nincs igazi balosunk rajta kívül. És ugye előferdülhet az is, hogy beteszik ékbe ha nem veszünk csatárt.

Amúgy Pedrot ha ingyen elsóznánk is jó lenne. De max a 15-öt kapunk érte.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Feast4 2014.05.28. 18:57:04-kor.
Kép
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2014.05.28. 18:53:40

djtrack írta:Balotelli képességei alapján szivesen elnézném nálunk,de agyatlan az a nagy baj vele. Pár napja olvastam valahol hogy felmerült az ő neve is.
Barkit csak ot ne, kb. olyan lenne, mint Ibra. Egyenileg nagyon jo jatekosok, de mi nem jarnank jol vele.
Tobias88 írta: Balra? Ott ott van Neymar. Jobbra kellene és szerintem Reus nyugodtan el játszana ott is, ahogy Bale is simán megélt a másik oldalon. Pedro menne 20ért, Reus jönne 35 millióért és öröm / boldogság. (meg persze 2 védő és egy olcsó cserekapus)
Pedroert ad valaki 20at? :mrgreen:
Kép
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1617
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2014.05.28. 18:53:12

Feast4 írta:Ha Pedro megy igazából bal oldalra kéne venni egy szélsőt és áldja vigye. De ha Alexis megy Pedro marad akkor sírva fakadok.
Balra? Ott ott van Neymar. Jobbra kellene és szerintem Reus nyugodtan el játszana ott is, ahogy Bale is simán megélt a másik oldalon. Pedro menne 20ért, Reus jönne 35 millióért és öröm / boldogság. (meg persze 2 védő és egy olcsó cserekapus)
94:39 6 - 1
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.28. 18:46:31

roby122 írta:Támadósor meg egyértelmű , Pedronak mennie kell , hogy Deulofeunak helye legyen a csapatba. Az meg véletlen se történjen meg , hogy Alexis megy , és Pedro marad , mert akkor lehet , hogy az agyvérzés fog utolérni. Ha véletlen pedig Alexis menne, akkor pedig a helyére Agüero kell. Ha pedig nem megy el senki , akkor nem is kell csatárt igazolni.
Ha Pedro megy igazából bal oldalra kéne venni egy szélsőt és áldja vigye. De ha Alexis megy Pedro marad akkor sírva fakadok.
Varatrix írta: Nem is tudjuk hogy mennyi lenne az ára még... -_-

A minőséget meg meg kell fizetni. Bravo kb a 6 évvel ezelőtti Pinto, n nagyon elégedett lennék ha ő érkezne.

Különben meg az védjen aki rászolgál.
Jó de Lopez 3 millió euró volt és világszinten is kiemelkedő kapus. Mi meg egy B kapusért 15 körüli összegről beszélünk? El elég nonszens. Ráadásul szerintem legalább olyan szinten bizonytalan mint Pinto.
bence-barca írta:http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... al-2338969

Mehdi Benatia, az olasz élvonalbeli AS Roma labdarúgója elégedetlen helyzetével a klubnál, mely véleménye szerint nem tartotta be ígéretét.
Ez nekünk jó! Hátha. egy értelmesebb fizúval idecsábíthatjuk! Utána már csak a Rómával kell lezsugázni. 30 körül meglehetne...
Kép
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.05.28. 18:44:08

djtrack írta:Balotelli képességei alapján szivesen elnézném nálunk,de agyatlan az a nagy baj vele. Pár napja olvastam valahol hogy felmerült az ő neve is.
Akkor már inkább Xanyi :mrgreen: Balotelli egy agyhalott.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2014.05.28. 18:29:22

Balotelli képességei alapján szivesen elnézném nálunk,de agyatlan az a nagy baj vele. Pár napja olvastam valahol hogy felmerült az ő neve is.
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2014.05.28. 18:27:22

fanbarca írta:
MQuC írta:Miranda kiszállt a képből nem? A MU szerződik vele, legalábbis biztosan közelebb vannak, mint mi, nem? Egyébként érdekes, de Godin neve sehol nem merül fel. Hogyhogy?
Godín kapcsán az Inter, az MUTD, City, Liverpool és Dortmund érdeklődéséről is hallottam pletykát. Nekem nagyon tetszik a magabiztos játéka.

Jó lenne minél hamarabb lezárni az ügyeinket. Nem teljesen értem, mért kell Bravot idehozni. Szerintem nem kéne versenyt kialakítani a kapusposzton. Habár kétoldalú a dolog: egyfelől jó ötletnek tűnik, másfelől viszájt kelthet. De nem hiszem, hogy 35 millióért kéne két kapust venni. Caballeronak jobban örül(tem volna)nék.

Sem Marquinhost, sem Benatíát nem láttam sokat játszani, de az alapján, amiket olvastam róluk, jó döntés lehet a leigazolásuk.


NAGYON REMÉLEM, HOGY PEDRO FOG ELMENNI ÉS ALEXIS MARAD.

Egyetértek!! Marquinhosnak mindenféleképpen jönnie kell , fiatal előtte az élet. Benatiat ha már ennyire emlegetik , jönnie kell neki is , rutinos Piqué mellé szerintem a legjobb választás. Montoya és Marquinhos pedig játszhatnának a jobb oldalt. Bartra pedig Piqué és Benatia alternatívája lehetne. Kapuba szivem szerint én is Caballerot hoznám , esetleg Kamenit , Bravo fölösleges lenne ide. De én még azt is bekockáztatnám , hogy Masip lenne Ter Stegen mögött. Lehet , hogy tapasztalatlan a felnőtteknél , viszont a Kupa meccseken el tudna védeni. Támadósor meg egyértelmű , Pedronak mennie kell , hogy Deulofeunak helye legyen a csapatba. Az meg véletlen se történjen meg , hogy Alexis megy , és Pedro marad , mert akkor lehet , hogy az agyvérzés fog utolérni. Ha véletlen pedig Alexis menne, akkor pedig a helyére Agüero kell. Ha pedig nem megy el senki , akkor nem is kell csatárt igazolni.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.05.28. 17:48:23

etooka9 írta:Nem a versenyrol van szo, hanem, hogy ne ennyi penzt adjunk mar ki egy elso es egy masodik szamu kapusert. Sokkal olcsobban is tudnank a nemetnek versenyhelyzetet teremteni, ha mar ez a cel.
Nem is tudjuk hogy mennyi lenne az ára még... -_-

A minőséget meg meg kell fizetni. Bravo kb a 6 évvel ezelőtti Pinto, n nagyon elégedett lennék ha ő érkezne.

Különben meg az védjen aki rászolgál.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
punci
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2014.05.28. 17:07:53

2014.05.28. 17:33:53

etooka9 írta:
Alfa írta:Nem értem , hogy sokan miért mondják azt, hogy nem kéne Bravot és Stegent versenyeztetni mert ha olyan jó és tehetséges akkor simán letudja nyomni a chileit ha pedig nem tudja akkor pedig nem fog jobb teljesítményt nyújtani akkor sem ha nincs vetélytársa . Valdésnak sem pottyant oda az az 1-es mez ő azért megküzdött és igenis a német is küzdjön meg és ha nem tud megküzdeni akkor mehet innen jó messzire...
Nem a versenyrol van szo, hanem, hogy ne ennyi penzt adjunk mar ki egy elso es egy masodik szamu kapusert. Sokkal olcsobban is tudnank a nemetnek versenyhelyzetet teremteni, ha mar ez a cel.
Tobias88 írta:Benatia nyilatkozta, hogy esze ágában sincs váltani, így marad Marquinhos ha jön egyáltalán.
Ezt hol olvastad? egyre jobb hirek..
Bravo szerintem nem lesz drága, Lopez is csak 3,5 M volt. Benatia nyilatkozata ott van az nso-s cikkben, amit bence linkelt.
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2014.05.28. 17:23:48

Alfa írta:Nem értem , hogy sokan miért mondják azt, hogy nem kéne Bravot és Stegent versenyeztetni mert ha olyan jó és tehetséges akkor simán letudja nyomni a chileit ha pedig nem tudja akkor pedig nem fog jobb teljesítményt nyújtani akkor sem ha nincs vetélytársa . Valdésnak sem pottyant oda az az 1-es mez ő azért megküzdött és igenis a német is küzdjön meg és ha nem tud megküzdeni akkor mehet innen jó messzire...
Nem a versenyrol van szo, hanem, hogy ne ennyi penzt adjunk mar ki egy elso es egy masodik szamu kapusert. Sokkal olcsobban is tudnank a nemetnek versenyhelyzetet teremteni, ha mar ez a cel.
Tobias88 írta:Benatia nyilatkozta, hogy esze ágában sincs váltani, így marad Marquinhos ha jön egyáltalán.
Ezt hol olvastad? egyre jobb hirek..
Kép
Válasz küldése