Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.11.21. 19:14:12

Kicsit én is megnyugodtam, amikor az apja is lenyilatkozta, hogy maradni akar, de szerintem az ügynöke is azért kavar, hogy egy nagyon előnyös szerződést tudjon kötni a klubbal. Nem is lenne ezzel gond viszont az elsőszámú érdeklődő az a "pedofil" Wenger, úgyhogy egyáltalán nem elképzelhetetlen, hogy átteszi a székhelyét Angliába.
Forca Barca!!!!
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2013.11.21. 17:08:23

Hátha levetítenek neki egy filmet egy bizonyos Gio dos Santosról, aki előrébb járt, mint ő, nem volt hajlandó várni, most vagy öt év után lassan visszaküzdi magát arra a szintre, hogy európai másodvonalas játékosok között számon tartsák. Számomra teljesen nevetséges/hihetetlen, hogy el akarják hitetni, van olyan angol/olasz BL csapat, amelyik az első csapatába akarja. Nézzünk már rá a keretekre, hova férne be? És hol jutnának neki percek?

Az apja mondjuk pár napja azt mondta, maradni akar, az ügynöknek meg az a dolga, hogy a legjobb feltételeket csikarja ki (gondolom ő is jobban jár így anyagilag), de 17 évesen kicsit merész elvárni a felnőtt kerettagságot egy top4-es csapatba.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.21. 16:07:19

Úgy tűnik, Sanabria távozni fog... Az ügynöke azt mondta, hogy jelenleg nagyobb esélyt lát arra, hogy elhagyja a Barçát a 17 éves paraguayi támadó, mint arra, hogy marad.

"Barcelona B is history already. Besides financial aspect, important clubs also want Tony to join their first team."

"Tony's dream is to play at Barcelona's first team, but he wants that fast. We're open to talk if Barça reconsider."

Nagyon tehetséges játékosról van szó, de sajnos nincs mindenki számára hely a nagycsapatban... Azért jó lenne, ha maradna még egy évet a B-ben, aztán meglátjuk, lehet, hogy lenne esélye bekerülni Messiék közé.
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2013.11.20. 17:50:03

Gareth Tello írta:Barcelona are seriously considering to sign both Reina and Ter Stegen this summer. Pinto might then stay as 3rd keeper. No decision yet [md]
Tudják, hogy Reina nem megoldás, vagy maximum rövidtávú. Ugyanakkor fosnak, hogy mi lesz akkor, ha Ter Stegen mégsem válik be. Pinto-t meg szeretik a szurkolók és a csapattársak is.
Emellett Pinto-nak így maximum egy éve lenne hátra, onnantól pedig Reina lehetne a cserekapus.

Logikátlannak nem logikátlan a dolog, az egyébként persze meglévő rizikótól viszont úgy néz ki, hogy nagyon félnek...
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.20. 16:33:14

Barcelona are seriously considering to sign both Reina and Ter Stegen this summer. Pinto might then stay as 3rd keeper. No decision yet [md]

Mi? :lol: Pinto harmadik számú kapus? :lol:
kurdt írta:Állítólag (Mundo) Tata a középpályán is átalakításokat tervez.
A Koke-Ramires-Vidal hármas fel is keltette az érdeklődését...

Simán el tudom képzelni, hogy nyáron érkezik egy középpályás is és szerintem a kapuskérdéssel is várunk nyárig. Valdes elvileg januárban visszatérhet, addig pedig minden további nélkül elleszünk Colorado mesterrel.
Ramires és Vidal szerintem akkora kacsa, hogy hápogásuk hangossága egy éppen felszálló sugárhajtású repülőgépéhez mérhető.

Koke már reálisabb, én nagyon bírom, örülnék is neki, csak így megint kevesebb lenne az esély arra, hogy Rob vagy Rafinha hosszabb távon is meg tud ragadni a csapatban.
Cooh
Jugador del Barça
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2008.11.18. 11:06:46

2013.11.20. 13:57:45

Júlio César átmeneti kapusnak nem lenne rossz szerintem amíg Valdes fel nem épül és elvileg ingyen el is hozható...bár azt nem tudom, hogy mikortól...
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2013.11.20. 13:21:30

Állítólag (Mundo) Tata a középpályán is átalakításokat tervez.
A Koke-Ramires-Vidal hármas fel is keltette az érdeklődését...

Simán el tudom képzelni, hogy nyáron érkezik egy középpályás is és szerintem a kapuskérdéssel is várunk nyárig. Valdes elvileg januárban visszatérhet, addig pedig minden további nélkül elleszünk Colorado mesterrel.
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.11.19. 23:24:34

ha tél, akkor csak ter stegen vagy valami rutinos róka fél évre, ahogy jött a realhoz lópez.
ugyanis courtois nem védhetne a bl-ben.

na de bízzunk abban, hogy ez most nem kavarja meg az állóvízet, és csak pár meccsen kell pintonak helyettesíteni.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.19. 23:17:13

shutterisland írta:ha valdes sérülése komoly, akkor képesek leszünk pintoval védetni a szezon második felét, vagy jön az új kapus már a télen ? =D>
Nem lenne rossz ötlet Ter Stegent elhozni akár csak kölcsönbe és opcióval télen, ha lehetséges. Ugyan Curtoist preferálnám, hisz őt láttam is már védeni, de nem hiszem, h őt ellehetne hoznni télen, a németre mégiscsak nagyobb esély lehetne. Vagy Casillas. :mrgreen:
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.11.19. 23:08:42

ha valdes sérülése komoly, akkor képesek leszünk pintoval védetni a szezon második felét, vagy jön az új kapus már a télen ? =D>
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.11.19. 21:12:43

Gareth Tello írta:Barcelona are monitoring Wolfsburg player Luiz Gustavo (26). Could consider signing him if Alex Song would want to leave next summer. [md]

Na ne már. Remélem, Song maradni fog. :)

Aztán pár éven belül úgyis bejön a képbe Sergi Samper, ha minden jól alakul. :P
Ő kéne még ide... Nem is értem, hogy ezeket honnan szedik...? Remélhetőleg Song marad.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.19. 18:50:58

Barcelona are monitoring Wolfsburg player Luiz Gustavo (26). Could consider signing him if Alex Song would want to leave next summer. [md]

Na ne már. Remélem, Song maradni fog. :)

Aztán pár éven belül úgyis bejön a képbe Sergi Samper, ha minden jól alakul. :P
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.11.19. 15:38:16

jó is lenne, ha menne kölcsönbe roberto.
3 poszt van a középpályán, a xavi-iniesta-fabregas-busquets-song ötös lefedi ezt annyira, hogy roberto végignézze a lelátóról a szezont.
még így is, hogy jds kidőlt.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.19. 13:47:43

Tata tegnap találkozott a Barça B csatárával, a 17 éves Tony Sanabriával, illetve a fiatal játékos családjával, hogy tárgyalásokat kezdeményezzen egy esetleges szerződéshosszabbításról. A paraguayi tehetség kontraktusában ugyanis egy 3 millió eurós összeg van megjelölve kivásárlási árként, ennyiért pedig a hírek szerint több nagy európai klub is vinné, akár már ezen a télen.
Kép

Rob: Barcelona don't rule out that midfielder Sergi Roberto (21) could leave on loan in the January transfer window. [sport]
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.11.19. 10:20:55

Game90 írta:
sörvirsli írta:Aguerot nemrég megkérdezték (sport.es),hogy szeretne-e együtt játszani Messivel, a Barcában:
"Hogy szeretném-e, hogy Messi elvigyen engem a Barcához? Persze, hogy szeretném, de ez egy olyan kérdés, amivel kapcsolatban meg kell várni a vezetők véleményét is"

Azt Atletico Madrid így regált erre a hírre: "Vicc azon gondolkodni, hogy Kun a Barcelonához igazol. Az egyetlen módja annak, hogy Messivel találkozzon az vagy az argentin válogatott vagy az Atleti" - nyilatkozta Enrique Cerezo az Atletico Madrid elnöke.
El is felejtettem, hogy Agüero még az Atletico-ban játszik.
Átigazolt a CelticS-ből? :shock:
sörvirsli írta:
messideco írta:Ötéves cikk? :lol:
Ja,ha öt éve volt 2013. 11. 18. akkor az: 8)

http ://www.sport.es/es/noticias/barca/aguero-m ... ca-2846923
Cseppet se zavarjon, hogy úgy kezdődik a cikk, hogy ez a sztori 2009-ben történt, de hát mi egyszeri földi halandók nem is lehetünk olyan szakértők, mint te.
Amúgy ha már valamelyik másik oldalról kopizol be dolgokat forrásmegjelölés nélkül, az legalább ne a konstans baromságokat írogató barcanoticias legyen, hanem valamelyik olyan, amely legalább egy cikket képes normálisan lefordítani. :wink:
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.11.19. 08:30:11

Érdekes :)

http://sportgeza.hu/futball/2013/11/18/ ... odpercben/" target="_blank

1992- től durvul be a játékos piac.
KépKép
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.11.19. 04:02:03

messideco írta:Ötéves cikk? :lol:
Ja,ha öt éve volt 2013. 11. 18. akkor az: 8)

http ://www.sport.es/es/noticias/barca/aguero-m ... ca-2846923
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.11.18. 23:40:58

Ezerszer inkább egy még ha öregedő (hozzáteszem 40 éves kb az öreg, 35+ felett is van élet...) Drogba-Klose-Berbatov mint Agüero-Lewandowski rengeteg pénzért,a lengyelnél ezt nem lehet tudni, lehet őt is olcsón megtudnánk szerezni
lewának lejár a szerződése, szóval januártól ingyen igazolható.
ha pedig ingyen van, és e mellé fiatalabb, és jobb is, mint a drogba-klose-berba hármas, akkor egyértelmű, hogy ő lenne a legjobb megoldás.
a baj csak az, hogy nem levezetni jön, a legjobb időszakában van, szóval a "henke" féle szerepkörre nem épp a legideálisabb.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.11.18. 23:34:24

Szerintem egy rutinos csatár olcsón elférne. Olyasvalaki, aki "minden hájjal megkent" s olcsón meglehet szerezni. Drogba szerintem ideális lenne kérdés a fizetése, de az ő habitusa, győzni akarása ereje sokszor segíthetne minket. Ha olcsón lehetne szerezni egy idősödő csatárt, akkor az nem rossz ötlet, kíváncsian várom a fejleményeket. Ezerszer inkább egy még ha öregedő (hozzáteszem 40 éves kb az öreg, 35+ felett is van élet...) Drogba-Klose-Berbatov mint Agüero-Lewandowski rengeteg pénzért,a lengyelnél ezt nem lehet tudni, lehet őt is olcsón megtudnánk szerezni, de Agüerokra kidobni 50-60 milliókat felesleges, s túlzott.
Kép
Kép
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.11.18. 23:08:39

Ötéves cikk? :lol:
"And my heart will leave you never."
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.11.18. 21:37:37

sörvirsli írta:Aguerot nemrég megkérdezték (sport.es),hogy szeretne-e együtt játszani Messivel, a Barcában:
"Hogy szeretném-e, hogy Messi elvigyen engem a Barcához? Persze, hogy szeretném, de ez egy olyan kérdés, amivel kapcsolatban meg kell várni a vezetők véleményét is"

Azt Atletico Madrid így regált erre a hírre: "Vicc azon gondolkodni, hogy Kun a Barcelonához igazol. Az egyetlen módja annak, hogy Messivel találkozzon az vagy az argentin válogatott vagy az Atleti" - nyilatkozta Enrique Cerezo az Atletico Madrid elnöke.
El is felejtettem, hogy Agüero még az Atletico-ban játszik.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.11.18. 20:58:51

Aguerot nemrég megkérdezték (sport.es),hogy szeretne-e együtt játszani Messivel, a Barcában:
"Hogy szeretném-e, hogy Messi elvigyen engem a Barcához? Persze, hogy szeretném, de ez egy olyan kérdés, amivel kapcsolatban meg kell várni a vezetők véleményét is"

Azt Atletico Madrid így regált erre a hírre: "Vicc azon gondolkodni, hogy Kun a Barcelonához igazol. Az egyetlen módja annak, hogy Messivel találkozzon az vagy az argentin válogatott vagy az Atleti" - nyilatkozta Enrique Cerezo az Atletico Madrid elnöke.
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2013.11.18. 19:12:50

Gareth Tello írta: Hát nem tudom, ha Tata csupán másodlagos taktikai elemként kívánja használni a középcsatáros felállást, akkor szerintem nincs értelme olyan szintű játékost igazolni erre a posztra, mint Lewandowski vagy Agüero, tökéletesen megfelel egy idősebb, tapasztaltabb ember is, aki tűri a padozást. Erre szvsz Drogba alkalmas lenne.
Ilyet eddig egyedül a spanyoloktól láttam, de ott is csak az írek ellen volt haszna (meg a kilenc emberrel játszó olaszok ellen), akiket egy spanyol válogatottnak kis túlzással nyolc középhátvéddel és három kapussal is kötelező verni...

Mint mondtam, szerintem félmegoldásokkal hülyeség operálni. Ha akarunk középcsatárt, akkor hozzunk egy rendeset, itt egyébként is csak egy egészséges Messinek van bérelt helye a kezdőben...
Tényleg őszintén kétlem, hogy Drogba, Milito, Klose, vagy a világklasszis Samaras itt bármit megoldana.
És szerintem Drogba még most sem tűrné nagyon a padozást és a fizetése sem egy kis tétel.

Plusz, Drogbával már próbálkoztunk, de akkor még Ibrahimovićnak hívták
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.18. 18:50:08

kurdt írta:Ha középcsatárral akarunk játszani, akkor hozzunk egy rendes középcsatárt (Agüero, Lewandowski az aktuális pletykák alapján), ne pedig kiöregedőben lévő (Drogba?), kiöregedett (Milito), kiégett (Bebatov) vagy szimplán csak a szintet nem megütő (Samaras; jézusom, ő hogy kerülhet egyáltalán szóba...) félmegoldásokkal operáljunk, annak semmi értelme.
Hát nem tudom, ha Tata csupán másodlagos taktikai elemként kívánja használni a középcsatáros felállást, akkor szerintem nincs értelme olyan szintű játékost igazolni erre a posztra, mint Lewandowski vagy Agüero, tökéletesen megfelel egy idősebb, tapasztaltabb ember is, aki tűri a padozást. Erre szvsz Drogba alkalmas lenne.

A göröggel meg mi bajod? Világklasszis a posztján. 8) :mrgreen:

Persze ha elsődleges elem lesz a középcsatáros formáció, és Messi majdhogynem állandó jelleggel kikerül a jobb szélre, akkor bejöhet a képbe Lewa vagy Kun (mondjuk ezt meg szegény Sánchez szívná meg nagyon), de ezt nem tartom annyira valószínűnek.

Más: a Napoli csak nem adja fel...
Napoli coach Benítez has again called Javier Mascherano (29), but the Argentine rejects to join the Italian club in January. [il mattino]
Szerencsére a Kisfőnöknek meg sem fordult még a fejében, hogy távozzon. :) Legalábbis remélem. :D
Ricsi_K
Barça B
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2009.01.07. 18:07:38

2013.11.18. 17:48:17

kurdt írta:
Gareth Tello írta: Egyébként Larsson itt betöltött szerepéről is kopnak és változnak lassan az emlékeitek, már azoknak, akik egyáltalán látták itt még Larssont...
abszolut egyetértek. azt azért ne felejtsuk el h larsson ide kiegészito embernek jott de a teljesitménye miatt rengetegszer ragadt a 11ben. jelenleg nalunk sztem arra esély nincs h egy kiöregedett KT huzamosabb ideig kezdo maradjon.
Válasz küldése