Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2013.05.23. 22:26:40

visca el barca írta:ha jol tudom lui ma kint volt a libero liberatiban az edzésen megnézni a jövő csillagát :D
Valóban, és mivel rendhagyó edzés volt, összeálltunk Masi-val egy képre. Ő van középen:
http://1.bp.blogspot.com/-uAu_B5Y-sZ4/U ... 0/Masi.jpg
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.23. 22:13:48

DonAndres írta:Úram atyám,mennyi belgaság... :D
Na kezdjük az elején:
A fifás hülyeségeket hagyjuk már...1000%-ig biztos vagyok abban,hogy azok az emberkék akik Depay-ról irogatnak,meg Masi-ról vagy kiről,összesen 2-szer nem látták őket játszani...A fifából ismerik őket,de arra ne alapozzunk már...2007-ben is nyomatáttok itt a Scott Dixon gyereket,aki a 07-ben felment 99-re?! Azóta is sokat hallani róla...
masi nevét a szádra ne vedd! :D

és igen is én is, lui is, sjd is mind-mind oriasi ternana szurkolok vagyunk, uhogy látjuk eleget játszani! :D

ha jol tudom lui ma kint volt a libero liberatiban az edzésen megnézni a jövő csillagát :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21124
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2013.05.23. 22:09:09

DonAndres írta:Úram atyám,mennyi belgaság... :D
Na kezdjük az elején:
A fifás hülyeségeket hagyjuk már...1000%-ig biztos vagyok abban,hogy azok az emberkék akik Depay-ról irogatnak,meg Masi-ról vagy kiről,összesen 2-szer nem látták őket játszani...A fifából ismerik őket,de arra ne alapozzunk már...2007-ben is nyomatáttok itt a Scott Dixon gyereket,aki a 07-ben felment 99-re?! Azóta is sokat hallani róla...
A másik:
Sokan nagyon Neymar ellen vagytok,mert hogy drága ahhot képest hogy mekkora zsákbamacska...A ti pénzetek?Nem...Nekünk,szurkolóknak nem kell a pénzügyekkel törüdni,max. ha csődbe megy a klub...akkor dumálhatunk a pénzügyekről...de ez a veszély nem fenyeget minket,a vezetőség pont annyit költ amennyit költhet...Ja,és egyébként ez az 50 millió a végösszeg lenne,(egyébként nem lesz,a Santos keménykedik,de a vége úgyis 30-40 között lesz...),mivel a Santos ebből kapna ugye 50%,meg a két csoport még 50-et,így jönne ki az 50 milla...
A zsákbamacska kérdéshez meg csak annyit,hogy azért ne hasonlítsuk már őt egy Kerisonhoz vagy Henriquehez...Aki ennyire az egész bajnokság felett áll,az itt sem lesz egy elveszett ember.Jó példa erre példáúl Lucas.Ő is végigetette a brazil ligát,(egyébként közel sem oktatott annyira mint Neymar),majd eljött a Psg-be,és etette szépen Alban át Piquet meg a többieket...
Egy szó mint száz,a pénzügyek nem a mi gondunk,Neymar meg első blikkre nagy fogás lenne,benne is megvan a rizikó faktor,de szerintem nem nagyobb mint lenne mondjuk egy Pl-ből érkező srácnál.
Igazad van, nem a mi pénzünk, adjunk érte 100 millió eurót egyből... Nekem egyébként Robinho esete ugrik be, ő hasonlóan nagy zseninek kikiáltva, és hasonlóan nagy cirkusz előzte meg a Madridba igazolását, és aztán bár voltak jó időszakai, összességében véleményem szerint keveset tudott felmutatni.
Felhoztad példának Lucast, de azért a francia bajnokságban könnyebb érvényesülni, és még egyelőre a PSG sem top csapat, bár könnyen azok lehetnek 1-2 éven belül. Szerintem igenis kisebb a rizikófaktor olyan játékosoknál, akik már Európában is bizonyítottak, mint akik csak Brazíliában.
Ettől függetlenül meg lehet próbálni őt, de ha irreálisan sokat kérnek érte, akkor esetleg más lehetőségeket is meg lehet vizsgálni.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.05.23. 21:33:44

Messidona10 írta: Én még mindig úgy gondolom, és fogom is sokáig, hogy a futball nem egy üzleti ág, hanem egy játék.
Akármennyire is nem szeretnéd látni, ez bizony tényleg fordítva van, a foci kőkemény üzlet és már alig szól a játékról. Nem véletlen a sok bundabotrány, a reklámértékekkel való számolgatás stb.
Engem is egyre jobban zavar ez, de ettől még ez az igazság.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.05.23. 21:26:23

látszólag úgy néz ki, mintha (Barca szemszögből) Neymar gerincességén múlna a dolg. ha ő ide akar jönni és ebből nem enged a dolog ugyanis eldőlt.csak hogy van egy kis bibi: Neymart még senki nem hallotta ilyesmit állítani!! ha pedig ez így van akkor: 1./ nem is igaz, hogy ide jönne, 2./kivárja a leg kedvezőbb ajánlatot (a Santosnak kedvezve) 3./ a dolog már le van zsírozva egy másik klubbal csak várják az átigazolási idény kezdetét.... a többit majd meglátjuk de közben a szappanopra megy tovább.
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2013.05.23. 21:01:59

:D :D :D :D :D
Hát ez kész. És szeptembertől a Madridban fog játszani, ezek után az jön.

Engedjétek meg, hogy ennek kapcsán megosszam veletek az én nézeteimet. Számomra a foci egy játék. Mindig is utáltam, ha állandóan arról beszélnek, hogy hány millióért cserélnek gazdát a játékosok, mekkora a fizetésük, meg ilyenek. Én úgy nőttem fel, hogy azt szerettem meg, amit a pályán látok. Nem pedig azt, ami a pályán kívül történik. Múltkor láttam egy ilyen reklámot, hogy a fociban az események 95%-a a pályán kívül zajlik. Mélységesen fel tudok háborodni az ilyeneken.
Én még mindig úgy gondolom, és fogom is sokáig, hogy a futball nem egy üzleti ág, hanem egy játék. Komolyan elgondolkodtam rajta az utóbbi napokban, hogy nem is olvasok híreket augusztusig, mert rosszul vagyok ezektől a huzavonáktól, ahol végül az dönt, hogy kinek van több a zsebében. Kétszínű mindenki, a klubvezetők a legjobban, de a játékosok is, mert nagyon kevés sajnos már az olyan focista, aki nem a pénzért, hanem a játék szeretetéért dönt úgy, hogy csatlakozik egy klubhoz.

Ha pedig minden áron üzletelni kell, ám legyen. De azért az elég abnormális, hogy ekkora különbséggel ítélik meg az árakat... több tízmilliós különbség azért elég furcsa.

Neymar leigazolásából így szerintem nem lesz semmi, mert lesz olyan klub, akivel megegyezik majd a Santos, és ez nem kiscsapat lesz - a játékos pedig szerintem boldogan játszana akármelyik európai nagycsapatban, azért mondta pár nappal ezelőtt, hogy a Barcában szeretne, mert a legélénkebb érdeklődést innen kapta. Mondjuk én örülnék valamiféle fordulatnak, mert kíváncsi volnék rá, hogy mit tud nyújtani ebben a csapatban. Nem mondom, hogy biztos beválik, de szerintem megért volna egy próbát.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.05.23. 20:58:37

Adam Philip írta:
Bestbarca írta: A legnagyobb bajom azzal ha nem jön Neymar,hogy akkor ki jön?Aguero,Falcao,Rooney,kb ez még egy szint és poszt...Mind drágább lenne,öregebb,és mindet nehezebb idehozni...Most Reussal meg hasonlókkal ne fárasszon már senki...Teljesen más típusú játékos,mint most mi keresünk...Nem középpályás kell ide,azokkal megtölthetnénk már 5 kamiont...igazi befejező ember kell,aki jó szélen...Marha ritka amúgy...Pláne Barca szintű...
Luis Suárez. :)
Na az még nem egy rossz ötlet...Bár undorító egy ember,de betegesen jó játékos,meg sokan önzőzték Neymart,hát akkor ő mi...Megint más kérdés,hogy vinnék őt is többet 60millánal kezsdődik minimum...

"zsákbamacska kérdéshez meg csak annyit,hogy azért ne hasonlítsuk már őt egy Kerisonhoz vagy Henriquehez...Aki ennyire az egész bajnokság felett áll,az itt sem lesz egy elveszett ember.Jó példa erre példáúl Lucas.Ő is végigetette a brazil ligát,(egyébként közel sem oktatott annyira mint Neymar),majd eljött a Psg-be,és etette szépen Alban át Piquet meg a többieket... "

No igen,azért kicsit más...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
DonAndres
Barça C
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2013.04.12. 17:14:42

2013.05.23. 20:55:04

Úram atyám,mennyi belgaság... :D
Na kezdjük az elején:
A fifás hülyeségeket hagyjuk már...1000%-ig biztos vagyok abban,hogy azok az emberkék akik Depay-ról irogatnak,meg Masi-ról vagy kiről,összesen 2-szer nem látták őket játszani...A fifából ismerik őket,de arra ne alapozzunk már...2007-ben is nyomatáttok itt a Scott Dixon gyereket,aki a 07-ben felment 99-re?! Azóta is sokat hallani róla...
A másik:
Sokan nagyon Neymar ellen vagytok,mert hogy drága ahhot képest hogy mekkora zsákbamacska...A ti pénzetek?Nem...Nekünk,szurkolóknak nem kell a pénzügyekkel törüdni,max. ha csődbe megy a klub...akkor dumálhatunk a pénzügyekről...de ez a veszély nem fenyeget minket,a vezetőség pont annyit költ amennyit költhet...Ja,és egyébként ez az 50 millió a végösszeg lenne,(egyébként nem lesz,a Santos keménykedik,de a vége úgyis 30-40 között lesz...),mivel a Santos ebből kapna ugye 50%,meg a két csoport még 50-et,így jönne ki az 50 milla...
A zsákbamacska kérdéshez meg csak annyit,hogy azért ne hasonlítsuk már őt egy Kerisonhoz vagy Henriquehez...Aki ennyire az egész bajnokság felett áll,az itt sem lesz egy elveszett ember.Jó példa erre példáúl Lucas.Ő is végigetette a brazil ligát,(egyébként közel sem oktatott annyira mint Neymar),majd eljött a Psg-be,és etette szépen Alban át Piquet meg a többieket...
Egy szó mint száz,a pénzügyek nem a mi gondunk,Neymar meg első blikkre nagy fogás lenne,benne is megvan a rizikó faktor,de szerintem nem nagyobb mint lenne mondjuk egy Pl-ből érkező srácnál.
Avatar
Adam Philip
Barça B
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2009.01.30. 23:20:32
Tartózkodási hely: Petőháza

2013.05.23. 20:52:37

Bestbarca írta: A legnagyobb bajom azzal ha nem jön Neymar,hogy akkor ki jön?Aguero,Falcao,Rooney,kb ez még egy szint és poszt...Mind drágább lenne,öregebb,és mindet nehezebb idehozni...Most Reussal meg hasonlókkal ne fárasszon már senki...Teljesen más típusú játékos,mint most mi keresünk...Nem középpályás kell ide,azokkal megtölthetnénk már 5 kamiont...igazi befejező ember kell,aki jó szélen...Marha ritka amúgy...Pláne Barca szintű...
Luis Suárez. :)
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.05.23. 20:43:30

"Muniain, Griezmann (,Masi, Depay)" Báhhhh...Értem én hogy nagy csapatban nem bizonyított még Neymar,de hozzájuk képest mérföldekkel előrébb jár azért...Pláne a zárójelesknél,bár az gondolom max vicc lehet...Jó tehetséges játékosok,de potenciálban,zsenialitásban max a cipőjét köthetnék be Neymarnak...Mindenki lenézi a brazil bajnokásgot,de azért 4 éve ő a legjobb ott,úgy hogy taknyos kölökként már a legjobb tudott lenni...Okés értem én sok a hype körülötte,és láttunk már ilyenekből nagy bukást,de ekkora felhajtás senki körül nem volt,azért ez sem véletlen...Igen biztos kell neki majd idő hogy megszokja az európai focit,úgy kb 1hónap...A labda itt is kerek,itt is faragni fogják mint brazíliaban...Csak kicsit mások lesznek a játszótársak...Amúgy meg nem kell tőle sok az első évben,ha odakerül berúgja már megérte...Ezt jelenleg senki nem tudja Messin kívül...Villa is már csak akkor rúg gólt ha belebotlik és befejeli helyette az ellenfél...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2013.05.23. 20:34:13

Azt ne feledjük, hogy ez a 23 millió a Santosnak a része lenne csak, ami 55%-át birtokolja Neymarnak, szóval a 40 és 5 százalékot birtokló cégekkel is meg kéne egyezni, ami hasonló árral 42 millió körül lenne összesen.
Szerintem azért még lehetne e fölé menni és fogunk is, ha kell, de sok idő van még. Tekintve Neymar brazíliai reklámértékét, azért jönne vissza bőven abból.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.05.23. 20:31:36

Aguero jó lenne Neymar helyett ha úgy alakul,csak valszeg mozdíthatatlan,nincs az az isten barma aki eladná,ő meg minek jönne,kivan fizetve mint az állat,a city meg menedzserezik,bármikor becsúszhat nekik bármilyen cím...

A legnagyobb bajom azzal ha nem jön Neymar,hogy akkor ki jön?Aguero,Falcao,Rooney,kb ez még egy szint és poszt...Mind drágább lenne,öregebb,és mindet nehezebb idehozni...Most Reussal meg hasonlókkal ne fárasszon már senki...Teljesen más típusú játékos,mint most mi keresünk...Nem középpályás kell ide,azokkal megtölthetnénk már 5 kamiont...igazi befejező ember kell,aki jó szélen...Marha ritka amúgy...Pláne Barca szintű...

De jönni fog Neymar ide,nem kell aggódni ez a sok hiszti csak tárgyaláspolitika...A végén úgyis az dönt a játékos hova akar menni...És ide akar jönni...El is akarják adni mert most utoljára tudnak pénzt látni belőle...Innetől csak idő kérdése...Meg hogy mennyire tudnak lecsapolni minket...És ezt pontosan tudja mindkét fél...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
socio66

2013.05.23. 20:31:18

bale-hez, vagy falcao-hoz hasonlítani nem szabad, ők már évek óta a legmagasabb szinten játszanak, és bizonyítanak hétről hétre.
náluk a teljesítményt kell megfizetni, neymar-nál még csak a potenciált.
a kettő azért nem ugyanaz.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.05.23. 20:29:48

Gareth Tello írta: Ezzel csak az lenne a bajom, hogy kit hoznánk helyette?
Muniain, Griezmann (,Masi, Depay, Kapus, Védelem)
Ja meg ha CR is eladósorba kerül, akkor sztem megcélozhatnánk őt is

De komolyra fordítva a szót, az első két gyerekhez csak bajnokságon belül kellett egy kicsit körülnézni, mindkettő technikás, relatíve tapasztalt, csapatuk legjobbjai. És mondjuk 19 évesen Neymar a labdával alig találkozott Alves mellett, Muniain meg a MU védőit cumiztatta. Kis különbséget érzek csak...
Szóval szerintem azért elő lehet húzni a kalapból embereket bőven, csak egy kicsit gondolkodni kell hozzá. Voltak az elmúlt átigazolási időszakokban is ilyen nagy kérdések, h "kit hozunk Filipe/Villa/Martinez stb. helyett?", aztán csak lett egy Maxwell, egy Ibra, egy Song helyettük. (Meg Villa, egy évvel később, mint terveztük :D )

A másik fele meg h az egész Neymar mizéria azért van, mert Villát eladjuk, szóval ha mondjuk őt megtartanánk (egy évig, amíg a brazil szerződése lejár), egyből nem lenne gáz.
És akkor lehetne valami ilyesmit nyomni:
-------------------------Sanchez (Villa)
----Tello (Pedro)------Messi (Rafinha)
Az meg februárra remélhetőleg kialakul, hogy Pedrora vagy Tellora számíthatunk az egyenes kieséses szakaszban, legrosszabb esetben egyikükre sem, de akkor még vészforgatókönyvnek ott van a Villa-Sanchez-Messi trió
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7408
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.23. 20:26:20

RELOAD írta:http://barcanoticias.blog.hu/2013/05/23 ... n=blhshare
Végre egy jó hír. Én nem bánnám, ha jönne, de max. 20/25 millió euró fejében többet tényleg nem ér. Vigyék csak nyugodtan 100 milláért Madridba.
20-25 milla? Tudod milyen focisták vannak ilyen árban? Lehet, hogy nem ér 50-et, Messin és Cr-en kívül talán egy focista sem ér ennyit, de meg kell szokni hogy ilyenek az árak. Ha egy Bale 60-70, Falcao 80 (Aguero sem lenne sokkal olcsóbb mint a brazil) stb. akkor az 50 még reális is. Nekem annyi a gondom, hogy hiába sok az a pénz más alternatívát nemigen látok. Ahogy lentebb is írták, vehetünk egy másik nagy nevet helyette (közel ennyiért), de előrébb nem nagyon lennénk vele. Talán ő sem válik be, nincs rá garancia, de végre egy olyan játékos lenne ott, akinek az a posztja és brazil bajnokság ide vagy oda benne van az a plusz, ami nagyon kell nekünk. Szerintem megállapodnak egy köztes árban (40-45 millió) és jönni fog. Az pedig külön plros pontot jelent nálam, ha tényleg elkötelezett a csapat irányába és igazán ide akar jönni.
Forca Barca!!!!
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2013.05.23. 20:21:24

Jöjjön Tevez.


:twisted: :lol:
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
flecksd
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2013.03.29. 19:40:18

2013.05.23. 20:20:57

Első hozzászólásom!

Kell nekünk Neymar. Ugyanaz a szemtelen pofátlan zseniális örömfocista mint Ronaldinho volt, és meglátásom szerint 1 éven belül képes lenne ugyanannyit hozzátenni is a csapathoz. Meg az sem mindegy h megosztaná az ellenfél védelmét erősen mert nem csak Messire kellene minden idegszállal koncetrálniuk ezáltal neki is több levegő jutna. Védelemben meg egyértelmű Hummels a szavazatom. 1enlőre röviden ennyi.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.05.23. 20:16:25

messideco írta:
Állítólag a 23 milliós ajánlat volt az utolsó Neymarért. Nemár?

Igen, állítólag a saga 20354. fejezete alapján megmakacsolta magát a klub és nem tett újabb ajánlatot, hanem hazajött a delegáció :D


http://barcanoticias.blog.hu/2013/05/23 ... _neymarert?
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
RELOAD
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009.09.21. 17:26:54

2013.05.23. 20:12:51

http://barcanoticias.blog.hu/2013/05/23 ... n=blhshare
Végre egy jó hír. Én nem bánnám, ha jönne, de max. 20/25 millió euró fejében többet tényleg nem ér. Vigyék csak nyugodtan 100 milláért Madridba.
socio66

2013.05.23. 20:11:48

Gareth Tello írta: Ezzel csak az lenne a bajom, hogy kit hoznánk helyette?
nem tudom milyen formában lehetne elhozni, de agüero-t például el tudnám képzelni nálunk.
igaz, mindig is túlértékeltnek tartottam, de alapvetően egy játékunkba illő, mobilis, technikás játékos, és ugye nagy cimborák messi-vel, így a morált is emelné kicsit.
sok alternatívát rajta kívül én sem tudok, de nem is követem igazán a többi bajnokságot, mindenesetre remélem nem fizetünk ki ész nélkül egy vagyont neymar-ért, biztosan vannak még jó játékosok a piacon rajta kívül is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára socio66 2013.05.23. 20:13:00-kor.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.05.23. 20:09:13

Én meg az hittem, h Masi=Mascherano, de halálkomolyan :D :lol:

Állítólag a 23 milliós ajánlat volt az utolsó Neymarért. Nemár?
"And my heart will leave you never."
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5725
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2013.05.23. 19:55:09

Alexis9Sánchez írta:
visca el barca írta:aki meg nem tudja h ki az a masi meg depay és transfermarktoznia kell hozzá az szégyelje el magát...

99-es ratinges játkosokat nem ismerni... :roll:
Mert miért kellene mindenkinek tudnia, hogy kik ők? Szerintem ha akkora ászok lennének ők minden hülye ismerné őket.... Fifával meg nem játszom... :)
Nem is kell fifázni ahhoz, hogy értsd az iróniát. :D
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.05.23. 19:54:59

A Santos lehető legtöbb pénzt akarja kiárulni belőle...Megjelentek nagy szereplők csillagászati összegekkel dobálózva,és Neymarkát abba az irányba akarják terelni...A probléma ott van,hogy ő megmakacsolta magát,és most az van hogy vagy engedik ide hozzánk,vagy marad és ingyen megy jövőre...Ha a Santos látni fogja hogy nem fog engedni ebből,akkor elengedik hozzánk...És azért megy a zsugoriskodás,mert egy év van a szerződéséből innetől nehogy már 60millát keljen fizetni,plusz érezzük hogy nyeregbe vagyunk és tudjuk kényszeríteni a brazilokat...Jelen állás szerint haza is jöttünk újabb ajánlattétel nélkül,hagy főjjenek a levükben...Az sem lepne meg ha a következő napokban megszellőztetnénk egykét hírt,hogy pl Falcao vagy Aguero jön ide ha Neymar nem,meg hasonlók...Azt jól begyulladnak Brazíliában azt mondják hogy csapjatok hozzá még 5öt az vihetitek...

Amúgy meg Neymar igazolása nem függ össze egy minőségi centerbekk vételével...Van pénz mindkettőre...És mindkettő ugyan olyan fontos...Hogy Tito nem akarja csak Thiago Silvát,ezért meg lehet szidni...De egyrészről nem ő mondta,sajtó hírek,a fene tudja mi igaz...Amúgy megha így is van,na bum neki,idén sem a védelemben lévő emberekkel volt a baj,hanem hogy a középpályánk simán odaadta az ellenfélnek a labdát...Amúgy Bartra nekem nagyon bíztatónak tűnik és én még Adriano középen való szerepeltetésétől sem sírnék...Nagyrészbe úgyse azon múlik egy védelem hogy kik vannak ott,mármint Barca szinten aki odakerül az már nem véletlen,a védekezés csapatmunka...Az egész csapaton múlik nem azon hogy lesz e Silva vagy nem...Ha a többiek ezt művelik jövőre is akkor mindegy kit veszünk cumi lesz ugyan úgy...Anno egy Oleguer volt a védelemben Bellettivel meg Van Bronkhorsttal...Azt a nagy Chelseat le tudtuk védekezni,akik sokkal jobbak voltak akkor mint utánna bármikor...Hát ehhez képest akárhogyis már most beljebb vagyunk...Jah Hummels szerelmeseinek meg: egy lassú Pique mellé egy lassú Hummels az hogy működne...Mert Pique marad fix kezdő ezt most mondom...

És lehet szeretni Neymart vagy sem,de tény hogy ő szélsőt szeret játszani,végre évek óta előszőr nem egy "csak" center lenne ott...Meg képességekben kreativitásban,és kivitelezésben zseni a pali...Megha ott van mindíg berúgja,ez se rossz dolog...Lehetne itt sorolni hogy kiket lehetne helyette,de egyrészről szélső ilyen minőségben nincs...Talán Aguero,bár ő is inkább középen ütős,de neki vhol mind1...És ennyi...Falcao center,ki még Lewandowski,no hagyjuk,Rooney ezer éves,és kifújt...Egy robotolós tucatszélsővel sokra mennénk olyanunk van,ide minőség,zsenialitás kell,kell az a bizonyos plusz,hogy ne csak Messi húzzon váratlant,meg ne csak ő lőjjön kapura...És mégha 50-60ért hozzuk is el,még mindíg olcsóbb mint az előbb fersorolt alternatívái,plusz mindnél jóval fiatalabb...És igen nem ért 50-60at,de Rooney vagy Aguero,vagy Falcao sem 80at,vagy Ibra anno 85öt kb,vagy CR 94et,vagy Zizu 85öt...De ez a piac...Felverte az árakat a sok nagy kötlő...Kezdte a madrid,követték az oroszok, arabok...Ez van...Ha ténylegesen nagyágyú támadót akar vki venni akkor 50 alatt szóba sem állnak manapság az emberrel...Arról nem is beszélve,hogy Neymar körüli felhajtás miatt magasan belőle lehet a legtöbb pénzt kiárulni,szal igazából lehetetlen hogy ne hozza be az árát,ha csak üzleti szempontból nézzük már nyertünk...Azért ha ezeket végig gondoljuk,plusz hozzá vesszük hogy látványosan játszik,meghogy tényleg csak ide akar jönni,ami azért nem árt egy focistánál,hogy ez az álma,akkor vajon miért is ő kell...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.23. 19:54:00

MessiFan írta:Csak én reménykedek titokban abban, hogy addig "zsugoriskodunk" a Neymar ügynél, hogy egy másik elviszi csillagászati összegekért?
Ezzel csak az lenne a bajom, hogy kit hoznánk helyette? Reuson kívül sok alternatívát nem látok, őt meg eddig szinte egyáltalán nem hozták szóba velünk, meg amúgy is azt nyilatkozta, hogy marad Dortmundban.
Attól félek, hogy ha lecsúszunk Neymarról, akkor
1. Igazolunk helyette valami noname embert olcsón, aki nagy flop lesz
2. Nem igazolunk senkit előre, hanem Pedro lesz betonbiztos kezdő.
Jöjjön csak a brazil, de ésszerű keretek között. 50 fölé azért nem kellene menni.
visca el barca írta:aki meg nem tudja h ki az a masi meg depay és transfermarktoznia kell hozzá az szégyelje el magát...

99-es ratinges játkosokat nem ismerni... :roll:
Komolyan mondom, kitiltást követelek ezeknek a futballanalfabétáknak. :roll:
BREAKING NEWS: a FIFA és az EA Sports angol médiaértesülések szerint azzal szeretné elismerni Masi és Depay évtizedek óta nem látott mértékű tehetségét, hogy a FIFA14-ben mindkettejüket 100-asra csinálják meg, ilyenre még nem volt példa a FIFA történetében. :)
Ennek fényében pláne ráhajtanék a két szupertehetségre, ketten összesen talán ki is jönnének 150 millió euróból.
Avatar
Alexis9Sánchez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2012.10.01. 15:10:29
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.05.23. 19:34:47

visca el barca írta:
palesz77 írta:Más téma:
aki meg nem tudja h ki az a masi meg depay és transfermarktoznia kell hozzá az szégyelje el magát...

99-es ratinges játkosokat nem ismerni... :roll:
Mert miért kellene mindenkinek tudnia, hogy kik ők? Szerintem ha akkora ászok lennének ők minden hülye ismerné őket.... Fifával meg nem játszom... :)
Katalán szív, kék lélek, Barcelona drukker maradok, amíg csak élek !!!
Válasz küldése