Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.15. 21:14:52

sörvirsli írta: Neymarhoz:

http://www.youtube.com/watch?v=gEJGJkOT9nU
Tényleg félelmetes technikája van a srácnak(bár hozzátenném, hogy az esetek többségében a védők helyére akár bójákat is állíthatnánk...vicc :roll: )úgyhogy azzal biztosan nem lesz gondja, hogy egy ziccerben csetlik-botlik majd, de nem is emiatt kételkedek vele kapcsolatban.

Ter Stegen egyébként a legjobb megoldás lenne szerintem a felmerülő nevek közül. Hihetetlen reflexei vannak és a lábmunkája is megfelelő. Nagyon tehetséges kapus, akit viszonylag jó áron el is tudnánk hozni.
Az, hogy idegen közegbe érkezik, nyelv stb...nálam nem akkor ellenérv. Ha valaki nagyon akar, akkor be tud illeszkedni és meg tudja tanulni a nyelvet is. Lásd Courtois!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
CsacsMate
Capitá del Barça
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2005.11.19. 12:42:29
Tartózkodási hely: Zala
Kapcsolat:

2013.05.15. 20:57:48

kubala13 írta:FIGYELEM MINDENKI!
ÚGY TŰNIK A REAL SEM ALSZIK, AZ ORIGO AZT ÍRJA HOGY 100 MILLIÓ EURÓS AJÁNLATOT TETT A REAL A SANTOSNAK NEYMARÉRT ,EZ AZT JELENTI TÖBB PÉNZ KELL MINT 50 MILLÓ EURÓ!!!! ÉS RÁADÁSUL MÉG LEHET HOGY A SANTOS ESZÉT IS ELVISZI A SOK PÉNZ ÉS EZ AZT JELENTENÉ HOGY A JŐVŐ SZEZONBAN NEYMAR A MADRIDBAN KÖT KI !!!!! AZ ISTEN MENTSEN MEG MINKET ETTŐL A CSAPÁSTÓL!!!!!!!! [-o< [-o< [-o<
Kép

A skót Perez... A múlt héten még 120 millió volt, hogy fagyna be a bankszámlája. Egyébként erről én is hallottam, hogy állítólag már elkezdtek rá spórolni. Ronaldo is kannázza a Lamborghini-t.

De, ha végig olvastad volna a cím alatti kevésbé lényeges részt is, akkor megtudhatod, hogy abból 40 jönne nekünk, a többi meg a Santos-nak állítólag...
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.15. 20:11:55

Jöhetnek mindketten + Hummels. Csak nehogy megint elkezdjünk "skótoskodni" és abba bukjunk bele...
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.15. 20:10:55

sörvirsli írta:Neymarhoz:

http://www.youtube.com/watch?v=gEJGJkOT9nU
ilyen videót barkirol ossze lehet vágni... hja nem... ronaldinho óta nem láttam embert akinek ilyen örömöt jelent a foci. persze az itt lévő dolgok 80%-át nem fogja tudni europaban megcsinalni, de ha a maradékot hozza akkor...

jöjjön csak. bár messze még a nyár közepe/vége mire vége lesz ennek az egész hercehurcának....
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Lesy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2007.08.23. 21:50:38
Tartózkodási hely: Liberty City

2013.05.15. 19:19:45

sörvirsli írta:Egy kis kedvcsináló Ter Stegenhez:

http://www.youtube.com/watch?v=eYDGh9opmE0

Neymarhoz:

http://www.youtube.com/watch?v=gEJGJkOT9nU

Ide velük de gyorsan! :shock:

Legutoljára azt olvastam Neymarról,hogy egy héten belül a Barca játékosa lesz ha a klubon múlik,amúgy a real árajánlata miatt lehet,hogy a Barcának kb 60 millióba is benne lesz az ára!
Ter Stegen nekem kicsit olyan, mint Oli Kahn volt anno...legalábbis a vetődései, keresztbenyúlásai nagyon emlékeztetnek rá.
Lesy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2007.08.23. 21:50:38
Tartózkodási hely: Liberty City

2013.05.15. 19:19:30

sörvirsli írta:Egy kis kedvcsináló Ter Stegenhez:

http://www.youtube.com/watch?v=eYDGh9opmE0

Neymarhoz:

http://www.youtube.com/watch?v=gEJGJkOT9nU

Ide velük de gyorsan! :shock:

Legutoljára azt olvastam Neymarról,hogy egy héten belül a Barca játékosa lesz ha a klubon múlik,amúgy a real árajánlata miatt lehet,hogy a Barcának kb 60 millióba is benne lesz az ára!
Ter Stegen nekem kicsit olyan, mint Oli Kahn volt anno...legalábbis a vetődései, keresztbenyúlásai nagyon emlékeztetnek rá.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2013.05.15. 19:01:16

Chino írta:Ezt a büntetéspénz sem tudom most mennyi, vagy van-e egyáltalán. Tud erről valaki legalább félig-meddig hiteles infot?
Tavaly cikkeztek arról, hogy Rosell papa 10 millió eurót letett előlegként a Santosnak, és ha nem a Barcának adják el a játékost, akkor a szerződésben rögzített bánatpénzt kötelesek fizetni nekünk. Az összeg úgy tudom nem került napvilágra, legalábbis én nem hallottam még róla pontosan. De még csak kb-ra se tudom.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.05.15. 18:55:23

Egy kis kedvcsináló Ter Stegenhez:

http://www.youtube.com/watch?v=eYDGh9opmE0

Neymarhoz:

http://www.youtube.com/watch?v=gEJGJkOT9nU

Ide velük de gyorsan! :shock:

Legutoljára azt olvastam Neymarról,hogy egy héten belül a Barca játékosa lesz ha a klubon múlik,amúgy a real árajánlata miatt lehet,hogy a Barcának kb 60 millióba is benne lesz az ára!
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7409
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.15. 18:44:36

Lehet, hogy rosszul tudom, de csak részben múlik a Santoson a dolog, mivel Neymar "tulajdonjoga" több kézben összpontosul. Ebből csak egyik a klub, a másik a faterja és még van egy harmadik fél(?) A kivásárlási ára úgy tudom nincs az egekben, így a Santos nem tudna túl nagy akadályokat gördíteni a transzfer elé, ha Neymar menni akar. De ha van itt olyan okos aki ezt pontosabban tudja az javítson ki.
Amúgy a Real felől is hallottunk már legalább annyi összeget, mint amennyivel minket összehoztak. Volt már itt biankó csekk, 120 milla, 70 milla most 100. Ezt a büntetéspénz sem tudom most mennyi, vagy van-e egyáltalán. Tud erről valaki legalább félig-meddig hiteles infot?
Forca Barca!!!!
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2013.05.15. 18:34:31

kubala13 írta:FIGYELEM MINDENKI!
ÚGY TŰNIK A REAL SEM ALSZIK, AZ ORIGO AZT ÍRJA HOGY 100 MILLIÓ EURÓS AJÁNLATOT TETT A REAL A SANTOSNAK NEYMARÉRT ,EZ AZT JELENTI TÖBB PÉNZ KELL MINT 50 MILLÓ EURÓ!!!! ÉS RÁADÁSUL MÉG LEHET HOGY A SANTOS ESZÉT IS ELVISZI A SOK PÉNZ ÉS EZ AZT JELENTENÉ HOGY A JŐVŐ SZEZONBAN NEYMAR A MADRIDBAN KÖT KI !!!!! AZ ISTEN MENTSEN MEG MINKET ETTŐL A CSAPÁSTÓL!!!!!!!! [-o< [-o< [-o<
ÚRISTEN MI LESZ MOST?

Na jó, viccet félretéve a 100 millióból a Santosnak eladhatnánk Messit, úgyis lesérült, sérült játékos meg kell a tudjátok kinek...
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.05.15. 18:11:24

kubala13 írta:FIGYELEM MINDENKI!
ÚGY TŰNIK A REAL SEM ALSZIK, AZ ORIGO AZT ÍRJA HOGY 100 MILLIÓ EURÓS AJÁNLATOT TETT A REAL A SANTOSNAK NEYMARÉRT ,EZ AZT JELENTI TÖBB PÉNZ KELL MINT 50 MILLÓ EURÓ!!!! ÉS RÁADÁSUL MÉG LEHET HOGY A SANTOS ESZÉT IS ELVISZI A SOK PÉNZ ÉS EZ AZT JELENTENÉ HOGY A JŐVŐ SZEZONBAN NEYMAR A MADRIDBAN KÖT KI !!!!! AZ ISTEN MENTSEN MEG MINKET ETTŐL A CSAPÁSTÓL!!!!!!!! [-o< [-o< [-o<
KÖSZI, HOGY SZÓLTÁL MI UGYANIS BARLANGBAN ÉLÜNK ÉS NEM OLVASUNK HÍREKET, EZÉRT IS FONTOS, HOGY A CAPS LOCKOT BEKAPCSOLVA HAGYVA VALAKI FELHÍVJA ERRE A FIGYELMET!!!!!
Avatar
kova4
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2013.02.10. 11:14:12

2013.05.15. 18:08:59

kubala13 írta:FIGYELEM MINDENKI!
ÚGY TŰNIK A REAL SEM ALSZIK, AZ ORIGO AZT ÍRJA HOGY 100 MILLIÓ EURÓS AJÁNLATOT TETT A REAL A SANTOSNAK NEYMARÉRT ,EZ AZT JELENTI TÖBB PÉNZ KELL MINT 50 MILLÓ EURÓ!!!! ÉS RÁADÁSUL MÉG LEHET HOGY A SANTOS ESZÉT IS ELVISZI A SOK PÉNZ ÉS EZ AZT JELENTENÉ HOGY A JŐVŐ SZEZONBAN NEYMAR A MADRIDBAN KÖT KI !!!!! AZ ISTEN MENTSEN MEG MINKET ETTŐL A CSAPÁSTÓL!!!!!!!! [-o< [-o< [-o<
Ezt mikori hír,mert a frissek közt most nem látom ?:o
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2013.05.15. 18:08:52

kubala13 írta:FIGYELEM MINDENKI!
ÚGY TŰNIK A REAL SEM ALSZIK, AZ ORIGO AZT ÍRJA HOGY 100 MILLIÓ EURÓS AJÁNLATOT TETT A REAL A SANTOSNAK NEYMARÉRT ,EZ AZT JELENTI TÖBB PÉNZ KELL MINT 50 MILLÓ EURÓ!!!! ÉS RÁADÁSUL MÉG LEHET HOGY A SANTOS ESZÉT IS ELVISZI A SOK PÉNZ ÉS EZ AZT JELENTENÉ HOGY A JŐVŐ SZEZONBAN NEYMAR A MADRIDBAN KÖT KI !!!!! AZ ISTEN MENTSEN MEG MINKET ETTŐL A CSAPÁSTÓL!!!!!!!! [-o< [-o< [-o<
ENGEM NEM IZGAT :D
kubala13
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2013.05.11. 12:10:44

2013.05.15. 18:03:44

FIGYELEM MINDENKI!
ÚGY TŰNIK A REAL SEM ALSZIK, AZ ORIGO AZT ÍRJA HOGY 100 MILLIÓ EURÓS AJÁNLATOT TETT A REAL A SANTOSNAK NEYMARÉRT ,EZ AZT JELENTI TÖBB PÉNZ KELL MINT 50 MILLÓ EURÓ!!!! ÉS RÁADÁSUL MÉG LEHET HOGY A SANTOS ESZÉT IS ELVISZI A SOK PÉNZ ÉS EZ AZT JELENTENÉ HOGY A JŐVŐ SZEZONBAN NEYMAR A MADRIDBAN KÖT KI !!!!! AZ ISTEN MENTSEN MEG MINKET ETTŐL A CSAPÁSTÓL!!!!!!!! [-o< [-o< [-o<
Més que un club
Avatar
kova4
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2013.02.10. 11:14:12

2013.05.15. 18:02:49

Rivaldo11 írta:
Tobias88 írta:
diagonal írta:Én Reust is simán el tudnám képzelni bár sokan nem értik miért, de miért ne? Szerintem nagyon jó és vele fejben sem igen lennének gondok, jó a mentalitása ami persze nem is csoda hiszen német. Mondjuk olcsó egy ilyen dortmundi szezon után ő sem lenne az biztos.
Már van egy brusztoló játékos elöl Pedro személyében, nem kell még 1.
Neymar tényleg megérné hiszen a Madridtól ha a nyáron ingyen elmegy Kaka, akkor se buktak rajta még az irtózatos fizetésével együtt sem, szóval Neymar kész aranybánya lenne nekünk.

Viszont a pénzügyi Fair playt figyelembe kell vennünk, ha megvesszük Neymart 50ért (tegyük fel hogy a tavalyi +10es letét a pénzügyekben az róla szólt, így 60), akkor egy kapus és egy minőségi hátvéd (Hummels) már nem biztos hogy belefér és megint marad a 2 hátvéd a csapatban mert Puyol már nem képes egy egész, de még egy fél szezont sem végig játszani :( (Bartra meg egy gyökér szerintem)
Új dolgokat tanul meg itt az ember...
Reus mint brusztolós csatár...:D Oké, hogy nem bringakirály, de egy technikás, labdával is villámgyors, kiemelkedő játékintelligenciájú, távolról is életveszélyes playa. Ha zongorázni tudnám a különbséget közte és Pedro között, én lennék Chopin...Götzénél is többre tartom, de ezt már írtam korábban is.
Neymar-Messi-Reus az álomtrióm, de erre az esély kb 0%...
a fenti különbséget természetesen nem Pedrito javára értem...
Teljesen egyetértek Rivaldo11-gyel, Reus egy technikás gyors támadó, aki még cselezni is tud, agilis stb. És a dortmundból jönne(de nem fog), ahol szintén technikás focit játszanak
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.15. 17:50:22

Tobias88 írta:
diagonal írta:Én Reust is simán el tudnám képzelni bár sokan nem értik miért, de miért ne? Szerintem nagyon jó és vele fejben sem igen lennének gondok, jó a mentalitása ami persze nem is csoda hiszen német. Mondjuk olcsó egy ilyen dortmundi szezon után ő sem lenne az biztos.
Már van egy brusztoló játékos elöl Pedro személyében, nem kell még 1.
Neymar tényleg megérné hiszen a Madridtól ha a nyáron ingyen elmegy Kaka, akkor se buktak rajta még az irtózatos fizetésével együtt sem, szóval Neymar kész aranybánya lenne nekünk.

Viszont a pénzügyi Fair playt figyelembe kell vennünk, ha megvesszük Neymart 50ért (tegyük fel hogy a tavalyi +10es letét a pénzügyekben az róla szólt, így 60), akkor egy kapus és egy minőségi hátvéd (Hummels) már nem biztos hogy belefér és megint marad a 2 hátvéd a csapatban mert Puyol már nem képes egy egész, de még egy fél szezont sem végig játszani :( (Bartra meg egy gyökér szerintem)
Új dolgokat tanul meg itt az ember...
Reus mint brusztolós csatár...:D Oké, hogy nem bringakirály, de egy technikás, labdával is villámgyors, kiemelkedő játékintelligenciájú, távolról is életveszélyes playa. Ha zongorázni tudnám a különbséget közte és Pedro között, én lennék Chopin...Götzénél is többre tartom, de ezt már írtam korábban is.
Neymar-Messi-Reus az álomtrióm, de erre az esély kb 0%...
a fenti különbséget természetesen nem Pedrito javára értem...
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Alexis9Sánchez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2012.10.01. 15:10:29
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.05.15. 17:34:40

Tobias88 írta:
diagonal írta:Én Reust is simán el tudnám képzelni bár sokan nem értik miért, de miért ne? Szerintem nagyon jó és vele fejben sem igen lennének gondok, jó a mentalitása ami persze nem is csoda hiszen német. Mondjuk olcsó egy ilyen dortmundi szezon után ő sem lenne az biztos.
Már van egy brusztoló játékos elöl Pedro személyében, nem kell még 1.
Neymar tényleg megérné hiszen a Madridtól ha a nyáron ingyen elmegy Kaka, akkor se buktak rajta még az irtózatos fizetésével együtt sem, szóval Neymar kész aranybánya lenne nekünk.
És szerinted Pedro tökéletes arra a szerepkörre ugye? :lol: Ha már lehetne választani, hogy Pedro vagy Reus, hülye az aki Pedro-t választaná :lol: :roll:

2. részével amit írtál viszont egyetértek, hogy gazdaságilag nagyon jól járnánk Neymar-al az biztos! :D De szerintem egyébként is jól járnánk/járunk(?) vele majd :wink:
Katalán szív, kék lélek, Barcelona drukker maradok, amíg csak élek !!!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.05.15. 17:28:22

Tobias88 írta: Neymar tényleg megérné hiszen a Madridtól ha a nyáron ingyen elmegy Kaka, akkor se buktak rajta még az irtózatos fizetésével együtt sem, szóval Neymar kész aranybánya lenne nekünk.

Viszont a pénzügyi Fair playt figyelembe kell vennünk, ha megvesszük Neymart 50ért (tegyük fel hogy a tavalyi +10es letét a pénzügyekben az róla szólt, így 60), akkor egy kapus és egy minőségi hátvéd (Hummels) már nem biztos hogy belefér és megint marad a 2 hátvéd a csapatban mert Puyol már nem képes egy egész, de még egy fél szezont sem végig játszani :( (Bartra meg egy gyökér szerintem)
Azért azt megnézem, hogy egyszerre hogy térült meg Ronaldo és Kaká ára... De, ha tényleg megtérült, akkor nem értem, hogy mi miért nem veszünk minden szezonban 1 "klasszist", úgyis visszajön trikókból, meg bögrékből... Nyilván, mert sem sportszakmailag, sem gazdaságilag nem indokolható. Az ázsiai szuperklasszisokat már meg sem említem... Nem kell ezen agyalni, nem térült meg a pali ára. :wink:

Hogy legyen on is. Pár éve, mikor elkezdődött ez a Neymar-saga, akkor nem úgy volt, hogy a kivásárlási ára 45 millió euró? Mert nekem nagyon ez rémlik. Emlékszem is, hogy fogtam a fejemet, amikor jöttek a 60 milliós hírek...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7409
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.15. 17:24:22

Tobias88 írta:
diagonal írta:Én Reust is simán el tudnám képzelni bár sokan nem értik miért, de miért ne? Szerintem nagyon jó és vele fejben sem igen lennének gondok, jó a mentalitása ami persze nem is csoda hiszen német. Mondjuk olcsó egy ilyen dortmundi szezon után ő sem lenne az biztos.
Már van egy brusztoló játékos elöl Pedro személyében, nem kell még 1.
Neymar tényleg megérné hiszen a Madridtól ha a nyáron ingyen elmegy Kaka, akkor se buktak rajta még az irtózatos fizetésével együtt sem, szóval Neymar kész aranybánya lenne nekünk.

Viszont a pénzügyi Fair playt figyelembe kell vennünk, ha megvesszük Neymart 50ért (tegyük fel hogy a tavalyi +10es letét a pénzügyekben az róla szólt, így 60), akkor egy kapus és egy minőségi hátvéd (Hummels) már nem biztos hogy belefér és megint marad a 2 hátvéd a csapatban mert Puyol már nem képes egy egész, de még egy fél szezont sem végig játszani :( (Bartra meg egy gyökér szerintem)
Azért nem hiszem hogy a real nem bukna rajta. Majdnem 110 millába van így nekik ha jól tudom. Nem hiszem hogy ez a mezekből, meg a Kakás gumióvszerekből visszajött volna.

Ha a Valdes, Villa, + a kölcsön és -kis játékosokból (Afellay, Cuenca, Fontás, Keirrison stb.) pakkból összejönne 15-16 millió, akkor a Hummels-Ter Stegen párosra juthatna pénz, kis kiegészítéssel a német helyett akár Silvara is. Persze nagy mák is kell, hogy legyen vevő. Azért remélem a vezetőségnél nem szigorúan 50 a plafon. A pénzügyi fair play nem csak 2014-től lesz bevezetve?
Forca Barca!!!!
kubala13
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2013.05.11. 12:10:44

2013.05.15. 17:19:12

Hello én úgy gondolom hogy Deulofeu ha ne adj isten Messi valamikor eligazolna akkor tökéletes pótló lenne . Thiago meg szerintem hozta a szintet a szezonban gólpasszt sőt még gólt is lőtt ez szinte ugyanaz a szituáció mint Fábregasé, igaz Thiago most idősebb mint Cesc akkor volt de akkor is most eladjok 5év múlva meg majd TRIPLA áron visszavásároljuk mert klasszissá
fejlődik Hát a jó ég áldja meg már a vezetőséget ésszel!!!!!
A JŐVŐ KLASSZISSAIT ELADJUK ÉS MAGUNKKAL CSESZÜNK KI!!!!! [-X [-X [-X
Més que un club
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.05.15. 17:08:38

Nem normális a vezetőség. Ha igazak a hírek. Érkezőkkel nem foglalkozok most.
Ami érthető:
Valdes, Abidal, Dos Santos és Villa érthető, bár nálam a támadósorban Villa Pedro és Sánchez előtt helyezkedne el a rangsorban, de fogjuk rá arra, hogy ő a legidősebb és akkor valahol érthető, hogy ő megy.
A többi viszont röhej.
1.Adriano. Mindkét szélen és középen is bevethető hátvéd, volt, amikor a támadósorban is játszott. A legsokoldalúbb játékosunk, aki bár nem alapember, de első számú csere. A legnagyobb probléma az lesz, ha megy, akkor Alba marad az egyetlen balszélsőnk. Magyarán szólva veszünk egy középhátvédet, ezzel megoldjuk ezt a problémát, de csinálunk helyette másikat. #-o
2. Thiago. Komolyan meg..... a jó .... ....-t Rosell meg Tito, ha tőle megszabadulnak (már elnézést). :roll: A legtehetségesebb középpályásunk, aki a legalkalmasabbnak látszik arra a posztra, ahol Xavi játszik. Ide pedig nem fogunk tudni simán venni valakit, aki hozza a szintet.

A fiatalokról annyit, hogy egy részről érthető, hogy elmennek kölcsönbe, Rafinha, Oier, Sergi Roberto és Muniesa biztos nem sok sót enne meg az első csapatban, ahogy Deulofeu is kétséges, hogy megkapná a kellő mennyiségű játékpercet. A kölcsönben lévő játékosaink is Afellay kivételével saját nevelésű játékosok: Fontás, Cuenca és Bojan.

Másrészt viszont szerintem Cuenca, Deu vagy Rafinha simán le tudná hozni azt a szintet, mint Sánchez vagy Pedro. Ha kellő rutint szereznének lehet még jobbak is lennének. Jelenleg pedig nálunk a támadórészleg elég hiányos. Ha Neymar érkezik, akkor az ő és Messi helye biztos, viszont van egy "kiadó hely", amire bármelyik fiatal jó lehetne, kezdetben rotációval, később már alapemberként. Én főleg Deulofeu-tól várnék sokat.

Arra meg, hogy Tello-t adnánk Reina-ért a Pool-nak... no comment. :roll:
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1617
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2013.05.15. 17:08:26

diagonal írta:Én Reust is simán el tudnám képzelni bár sokan nem értik miért, de miért ne? Szerintem nagyon jó és vele fejben sem igen lennének gondok, jó a mentalitása ami persze nem is csoda hiszen német. Mondjuk olcsó egy ilyen dortmundi szezon után ő sem lenne az biztos.
Már van egy brusztoló játékos elöl Pedro személyében, nem kell még 1.
Neymar tényleg megérné hiszen a Madridtól ha a nyáron ingyen elmegy Kaka, akkor se buktak rajta még az irtózatos fizetésével együtt sem, szóval Neymar kész aranybánya lenne nekünk.

Viszont a pénzügyi Fair playt figyelembe kell vennünk, ha megvesszük Neymart 50ért (tegyük fel hogy a tavalyi +10es letét a pénzügyekben az róla szólt, így 60), akkor egy kapus és egy minőségi hátvéd (Hummels) már nem biztos hogy belefér és megint marad a 2 hátvéd a csapatban mert Puyol már nem képes egy egész, de még egy fél szezont sem végig játszani :( (Bartra meg egy gyökér szerintem)
94:39 6 - 1
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2013.05.15. 17:00:14

Gareth Tello írta:
Alexis9Sánchez írta:" Players who should leave this summer: Abidal, Villa, Adriano, Bojan, Afellay, Dos Santos, Cuenca, Fontas, Muniesa, Sergi Roberto [sport] "
Adriano? Miért?
Rob meg maximum kölcsönbe menjen egy La Liga-csapatba.
Adrianoval az a baja a vezetőségnek, hogy nagyon sérülékeny. Nézzétek meg, most megint meghúzódott... Régebben úgy olvastam, hogy hosszabbítanának vele, viszont csökkentenék a fizetését, aztán utolsó hír, hogy megrekedtek a tárgyalások..

Egy kis ter Stegen:

Dominguez (Monchengladbach): "Ter Stegen has the personality and talent to adapt to Barça. Since a few months, he's learning Spanish." [ser]
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.05.15. 16:57:10

Adrianót írtam a saját topikjába, mellette nem értem még Sergi Roberto eladását, hiszen nagy reményekkel teli játékos, aki eddig megfelelő ütemben fejlődött. A nagycsapatban is kapott már szerepet, meglepő lenne, ha egy beépülni vágyó fiatalt adnánk el.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1617
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2013.05.15. 16:51:24

Gareth Tello írta:
Alexis9Sánchez írta:" Players who should leave this summer: Abidal, Villa, Adriano, Bojan, Afellay, Dos Santos, Cuenca, Fontas, Muniesa, Sergi Roberto [sport] "
Adriano? Miért?
Rob meg maximum kölcsönbe menjen egy La Liga-csapatba.
Adriano szerintem is kizárt. Messin kívül az volt a másik oka hogy bajnokságot nyertünk, hogy van 3 klasszis szélső hátvédünk. Sajnos Villa elmegy, azt sajnálom hogy Sanchez nem követi bár ha Neymar jön akkor bármi lehet :lol:

A sok kölcsön játékos esetében meg egy eladás sokkal jobban jönne a klubnak esetleges visszavásárlási opcióval.

Még mindig tartom, hogy idén nyáron kell az erősítés, név szerint Courtois (vagy ter stegen), Hummels, Neymar. És távozhat Valdes, Song (Masche is tud védekező középpályást játszani de még Pique is), Sanchez és Villa
94:39 6 - 1
Válasz küldése