Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.06.21. 15:36:45

Nervo írta:http://barcanoticias.blog.hu/2014/06/21 ... n=blhshare
Remélem csak vicc az egész. :evil: :roll:
200ért mehet, aztán az árából megvennénk Higanyt, Matyiőt és maradna még 80 milla :lol:

(200 millióért eladnám gondolkodás nélkül)
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.06.21. 15:26:56

http://barcanoticias.blog.hu/2014/06/21 ... n=blhshare" target="_blank
Remélem csak vicc az egész. :evil: :roll:
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2014.06.21. 14:58:16

La Pulga írta: Ezzel csak az a baj, hogy pont a Porto nem az a csapat, aki nem kéri el majd nagyon Mangala árát. Ha David Luiz volt 50 akkor Mangalaért szerintem simán képesek elkérni 45-öt. Godin is legalább 20 felett lenne :?
Managala erteke tranfermarkt szerint 23 millio euro. Olyan 38-40 korul el tudnank hozni szerintem, de ha matyioert nem sajnalnank 20-at, aki 31 eves lesz, akkor egy 23 eves jatekosert ne okozzon mar problemat, ha 40-et kell fizetni.
Kép
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2597
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2014.06.21. 14:44:54

daffy írta:
S.Agüero írta:Arra senki sem gondol, hogy Alexis/Pedro helyére jönne? :)
----------------ter Stegen------------------
------Godin------Pique------Mangala-----
-----------------Busquets------------------
Cuadrado-------Iniesta---------------Alba
Alexis------------Messi------------Neymar

No? Godin-Mangala 50,
Ezzel csak az a baj, hogy pont a Porto nem az a csapat, aki nem kéri el majd nagyon Mangala árát. Ha David Luiz volt 50 akkor Mangalaért szerintem simán képesek elkérni 45-öt. Godin is legalább 20 felett lenne :?
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2014.06.21. 14:37:59

Vegre valami jo hir. Remelem ezekutan a vezetoseg Mangalat es Marquinhost veszi celkeresztbe es nem hajkurasszuk tovabb ezt a jarokeretes palit. :mrgreen:
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.21. 14:09:54

Mathieu marad a Valenciánál! \:D/

Bár a 'Sport' szerint folytatjuk a tárgyalásokat, ha Mathieu visszatért a nyaralásból, de mindegy.. :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.06.21. 13:56:10

daffy írta:Működhetne?
nem, 3 védős rendszerhez sok a 3 csatár. az én álmom továbbra is a 352 lenne

ter stegen - piqué, mangala, marquinhos - cuadrado, busi, ini, rafinha, alba - messi, ney

combosabb meccseken rafinha helyett song/masc, hogy több hentelés legyen a kp-n. az elől lévő két játékost meg oldja meg a két belső védő... :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2014.06.21. 13:49:30

S.Agüero írta:Arra senki sem gondol, hogy Alexis/Pedro helyére jönne? :)
----------------ter Stegen------------------
------Godin------Pique------Mangala-----
-----------------Busquets------------------
Cuadrado-------Iniesta---------------Alba
Alexis------------Messi------------Neymar

No? Godin-Mangala 50,Cuadrado nem is kell,ha marad Alves. Az mindegy,hogy 5-2-3ba vagy 3-1-3-3ba,esetleg 3-3-1-3ba írom fel,a számok nem számítanak. 6 ember tud védekezni,a szélső védők fennragadása esetén is Busival 4 védő. Elöl gyors játékosok,Neymarnak Alba miatt behúzódási lehetőséggel. Van benne frissítés,van benne régi,van fiatal,van tapasztalt. Nem drága. Működhetne?
pad: Bravo-Bartra-Montoya-Song-Deulofeu-Rakitic-Adriano+a pótlék
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.06.21. 13:20:00

Arra senki sem gondol, hogy Alexis/Pedro helyére jönne? :)
Pedro-Cuadrado cserét elfogadnék. :)
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.21. 13:00:34

Alcantara írta:Itt van a szokásos mindennapi Cuadrado cikk is! [-o<

http://barcanoticias.blog.hu/2014/06/21 ... _barcelona

Egyébként ez a cikkben említett ár, már tényleg elég elfogadható, főleg, ahogyan játszik a kolumbiai csapatban.

Nekem viszont még mindig rejtély posztja szempontjából, az Alves pótlás.
Ez a 'Sport' mániája komolyan.. Heti kétszer megírják, hogy a Fiorentina megszerezte a teljes játékjogát, és hogy majd most biztos tárgyalunk a Fio-val akkor róla. Bár most annyit változtattak, hogy a "nem eladó" részt átírták "28-ért már eladnák"-ra.. Mondjuk semmi logika nincs benne, de mindegy.

A 'La Gazzetta'-s rész meg kb említésre se méltó, 3 napja még szerintük Higuért kínáltunk 50 milliót..

Ő meg tényleg jól játszik a válogatottban eddig, csak egy gramm védőfeladata nincs. Biztos azért, mert akkora klasszist tud ott is nyújtani, hogy ezt a képességét csak mint titkos fegyvert akarják bevetni az igazán nagyok ellen, addig pedig rejtegetik.. :roll:
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3949
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.06.21. 12:47:02

Itt van a szokásos mindennapi Cuadrado cikk is! [-o<

http://barcanoticias.blog.hu/2014/06/21 ... _barcelona" target="_blank

Egyébként ez a cikkben említett ár, már tényleg elég elfogadható, főleg, ahogyan játszik a kolumbiai csapatban.

Nekem viszont még mindig rejtély posztja szempontjából, az Alves pótlás.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3949
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.06.21. 10:57:12

Ez a Suarez téma akkor is érdekes dolgokat vet fel, ha csak pletyka is.
Amennyiben jönne, érdekes lenne mennyi lenne a fizetése vagy Messi őfelsége mennyire lenne hajlandó őt elfogadni.

Lehet nem fognak vele egyetérteni, de Suarez jelenleg a világ legjobb játékosa.
Nem feltétlen a képességeket nézve, mert abban senki ér fel Messihez. Inkább a mutatott forma alapján. Egy ilyen játékos ide hozatala esetén mennyi lenne a fizetése?
Nem lehet kevesebb, mint a Neymar, Messi kettősé, hiszen jelenleg jobb náluk, miért kapjon kevesebbet?
A klubra iszonyatos anyagi terhet rakna a megvásárlása és a fizetése. Nem az én pénzem, nekem mindegy, de amikor 3 éve égető kérdés a belső védő probléma és ennek ellenére foltozunk, garasoskodunk ezen a poszton továbbra is, akkor mi értelme lenne egy ekkora anyagi áldozatnak Suarez esetében.

Én imádom a játékát, rengeteg Pool meccset néztem az utóbbi időben, tényleg brutál jó játékos, nagyon jó lenne ha idejönne, de agybajt kapnék, ha egy ilyen csatársor mögött látnám az Alves- Piqué-Masch- Mathieu (?) vonulatot.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.21. 09:59:43

culinho írta:Subinho összeállítását elfogadnám. A MD nem jön le a Suarez témáról. Úgy várom őt, mint anno Eto'o-t. Vele egyszerűen nem tudnánk melléfogni. Állítólag a srác oda van Barcelonáért, mint városért, ott született az első gyereke, a felesége onnan való, apósék ott is laknak és az ügynöke Pep Guardiola tesója.
Tényleg tele a 'Mundo' Suárezzel, szinte másról se írnak. Nem mintha ettől elhinném, hogy tényleg tárgyalásban vagyunk vele, szerintem ugyan olyan kacsa, mint az Agüero-Higu duó is volt, de ne legyen igazam..

Írnak még ismét Kokeról is azért egy rövid cikket. A lényege, hogy habár nincs rá szinte esély, azért megpróbáljuk leigazolni.

Van egy cikk Courtoisról is, eszerint Zubi a híresztelésekkel ellentétben utána is érdeklődött anno, még a Chelseavel is volt megbeszélés, de nem akarták eladni.

A Sevilla meg Rakitic távozása miatt le akarta igazolni Sergi Robertot, de LE nem engedte.. Asszem készülhetünk jövőre az Ini-Rakitic-Rafinha-SR középpályára.. :roll:

A 'Sport' meg ír Mathieuről. Írnak benne arról, hogy mi be akartuk vonni Tellot az üzletbe, de a Valencia csak külön akar tárgyalni róla - reméljük azért, mert ennyire ragaszkodnak a Franciához. [-o< A tárgyalások meg megrekedtek most a 20 milliós ár miatt, az fog dönteni, hogy Mathieu követeli-e majd a távozását vagy nem. Reméljük nagyon szeret a Valenciában focizni, és nem fogja törni magát, hogy idekerüljön. Miután megjött a nyaralásból folytatódik az ügy. A Barca amúgy 10 millióért szeretné leigazolni őt.

Csak azért tudom elképzelni, hogy ennyire kardoskodunk érte, mert akkor őt akarja LE a 4. számú középhátvédnek, és a 2. számú balhátvédnek is, Adriano meg Montoyával pedig a jobboson osztozna így. Máskülönben elképzelni nem tudom - bár még így se -, hogy miért pont ő az a játékos, akiért ennyit küzdünk..
Subinho írta: Persze a védelem az első. Szerintem a brazil jön a PSG-ből, de csak a VB után jelentik be, ezért van csönd.
Marquinhos nincs a VB keretben, szóval ha be is jelentik - amit egyre inkább kétlek -, akkor nem fogjuk megvárni a torna végét szerintem, semmi oka nem lenne rá Bartoéknak.. Egyedül talán az, ha Alvest is belevonjuk, de emiatt se nagyon hiszem, hogy várni kéne a VB végéig.
Boixos1981
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2014.03.15. 22:18:03

2014.06.21. 09:18:14

Subinho írta:Egyébként az eddigi igazolások, ill. pletykák meg a fiatalítási projekt alapján sanszos jövőre egy ilyen kezdő:
Bravo-Alba, Bartra, Marquinhos, Adriano - Sergi, Rakitics - Iniesta, Messi, Neymar - Suarez, ami azért nem is lenne rossz...

Na ez szép lenne.
Visca el Barca y visca Catalunya, llibertat Boixos Nois!!!
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2014.06.21. 08:41:54

Subinho összeállítását elfogadnám. A MD nem jön le a Suarez témáról. Úgy várom őt, mint anno Eto'o-t. Vele egyszerűen nem tudnánk melléfogni. Állítólag a srác oda van Barcelonáért, mint városért, ott született az első gyereke, a felesége onnan való, apósék ott is laknak és az ügynöke Pep Guardiola tesója.

Persze a védelem az első. Szerintem a brazil jön a PSG-ből, de csak a VB után jelentik be, ezért van csönd. Cuadrado játéka nagyon tetszik, csak nem védő, nem tudom elképzelni Alves helyett. Adriano jól tolta ott is, de sérülékeny, Montoyával kevesek oda és akkor a bal oldalon lesz hiány.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2014.06.21. 08:29:08

Egyébként az eddigi igazolások, ill. pletykák meg a fiatalítási projekt alapján sanszos jövőre egy ilyen kezdő:
Bravo-Alba, Bartra, Marquinhos, Adriano - Sergi, Rakitics - Iniesta, Messi, Neymar - Suarez, ami azért nem is lenne rossz...
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.06.21. 08:12:51

barcafacan írta:
Boixos1981 írta:
Tobias88 írta:Igazán kérhetnének többet Mathieu-ért, mert van akkora balfék ez a vezetés, hogy kifizeti ezt a 20 milliót. Lásd cserekapus 12 milkáért.

Sajnos mar régen bebizonyosodott, hogy ez a vezetőség alkalmatlan. Nem baj, ha mar megvan Mathieu 20 milláért, akkor meg igazoljuk le előre Higuaínt 70 milláért =D>.

A Barca pocsék munkát végez a játékosfigyelésben. Nem hoz más kontinensről csiszolatlan gyémántokat, így más európaiak által már jól- rosszul megcsiszoltakra költ vagyonokat.
miközben egyetértek a vezetőségnek szóló kritikákkal, reagálnék a vírusként terjedő Mathieu fikázásra: ez a legény jelenleg jobb képességű és jobb formában játszó védő mint a Barca bármelyik jelenlegi e posztokon szóbajöhető játékosa Piquet is beleértve. ebben csak az lehet a röhely hogy még őt sem tudják(tisztességes áron) megszerezni.
amúgy a nagy ábrándozások közepette ne feledkezzetek meg a játékos transzfer egyik fontos eleméről: az illető fizetése! ha mondjuk Alvest cserélik ott bizony ez jelentős tényező lehet az árán kívül is.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2014.06.21. 08:07:33

Sztem Cuadrado biztos Alexis helyett jönne... pont ezért nincs róla fix hír, mert előbb Alexis transzfernek kell lemennie. Danilo én sem értem miért nincs képben? Mangalica meg... hát én nem ismerem, de jobban örülnék a rutinosabb Benatianak, csak róla nagyon nincsenek most hírek. Ez a Matyiö meg... vicc... csak sajnos nem tudok rajta nevetni. Marquinhos esetleg, de ő benne sem az No.1 védőt látom.. inkább a 3. védő Bartrával versenyben. Bár, ha valódi fiatalítás, akkor lehet, h Lucio terve a Bartra-Marquinhos duó, ami ugyan merész lenne, de pont ezt várjuk, egy tökös edzőt!!!.A csatár igazolás, ill. a Xavi, Cesc eladás meg előrevetít Messi hátrébb lépését, mert az tuti, hogy nem megy ki jobb rohangálónak... :-)
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.06.21. 03:56:21

Boixos1981 írta:
Tobias88 írta:Igazán kérhetnének többet Mathieu-ért, mert van akkora balfék ez a vezetés, hogy kifizeti ezt a 20 milliót. Lásd cserekapus 12 milkáért.

Sajnos mar régen bebizonyosodott, hogy ez a vezetőség alkalmatlan. Nem baj, ha mar megvan Mathieu 20 milláért, akkor meg igazoljuk le előre Higuaínt 70 milláért =D>.

A Barca pocsék munkát végez a játékosfigyelésben. Nem hoz más kontinensről csiszolatlan gyémántokat, így más európaiak által már jól- rosszul megcsiszoltakra költ vagyonokat.
Richi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2005.06.12. 18:32:16

2014.06.21. 01:25:52

Scumy írta:olyan nevekkel dobálózunk, mint Higuain, Agüero, Suarez, egy olyan szekcióba, ahova a legutolsó sorban kell ember...agyam eldobom.
sajnos pont olyanok lettünk amiért a madridot utáltam...fontosabb az üzlet, az, h legyen pénz törcsiből, kulcstartóból, meg mez eladásból, de ertelmes csapat építés az nincs! Ezek a nevek csak is a bizniszről szólnak, ha meg nem lesz eredmény menjen az edző egy év után, mert csak az lehet a hibás, közben itt a vezetőseg dönt nem LE.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.06.20. 23:53:25

palesz77 írta:
És ha belegondolunk az a durva, hogy így se járnánk igazából jobban nagyon anyagilag.. Higu 70 millió, Cuadrado 35 millió, Mathieu 20 millió - legalábbis a klubjaik szerint -, ha ésszel igazolnánk klasszisokat - nem mint a PSG, hogy 50 misi David Luizért - se jönnénk ki sokkal rosszabbul pénzügyileg. De amíg képesek voltunk 24 milliót elkölteni 2 kapusra, addig nem csodálkozok azon se, hogy Mathieut űzzük a 20 milliós árával..
Főleg úgy, hogy ezek a játékosok kb. ezen összegek felét sem feltétlenül érik meg... :roll:
Örültem kezdetben a megújulásos dumának, mert tényleg időszerű, de jelen pillanatban ott tartunk, hogy olyan játékosokért állunk sorba, tárgyalunk napokat, heteket, akikkel augusztus 2. felében kellene foglalkozni, amikor a fő problémákat már orvosoltuk. Jelenleg egy cserekapusért és egy csere hátvédért tárgyalunk kőkeményen a hírek szerint. Miközben kezdő kh sehol, még pletyka szintem sem. :roll:
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.06.20. 23:48:42

Pár szót az új pletykákról.

Suárez-nek én nagyon örülnék, ha már a vezetőség kényszeresen le akarja rázni Sánchez-t. Suárez-nek itt lenne lehetősége címeket nyerni, még jobbá válni. Egyetlen hatalmas probléma Messi lenne, aki nem biztos, hogy örülne, ha a szélre tolná Lucho, egy "haver" (Agüero,Higuaín) javára még lehet belemenne, de egy "idegen"-től nem hiszem. Sajnos vagy nem sajnos Messilona lettünk, aminek ékes bizonyítéka a szerződéshosszabbítás, fizetésemelés - az 50-60%-os teljesítményre. (Itt nem feltétlenül a statisztikákról van szó... :roll: ). Mondjuk én szívesen "kicserélném" jelen pillanatban Suárez-t Messire... Neymar-Suárez-Sánchez. Klasszikus centerrel, mivel az uruk alacsonynak sem mondható - viszont lassúnak sem. De ez csak fantázia.
Egyszóval Suárez tökéletes lenne, ha Messike nem sértődne meg az érkezése miatt. :roll:

Mathieu-ért pedig a 20 millió még úgy is vicc lenne, ha 15+ változó pakkban fizetnénk ki maximum 20 milliót. Mathieu értéke maximum 10 millió körül lenne reális, változókkal együtt pedig inkább 8 körül. Bár nekem annyiért sem kellene középre, csak abban az esetben venném meg, ha Montoya-ra ezentúl első számú jobbhátvédként számítana a klub, mögé pedig Adriano kerülne első számú opciónak, Alba helyettese pedig a francia lenne.

Kíváncsi leszek arra is, hogy a Bravo-ügy mikor zárul le, mert Rakitic-et le tudtuk a VB alatt is zárni, gondolom van megbízottja, aki az ilyen ügyeket intézi. Elviekben Bravo-nak sem lenne szabad hosszabb ideig tartania, ha már annyira le kell igazolni... :roll:
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.20. 23:40:40

crixus írta:...
És ha belegondolunk az a durva, hogy így se járnánk igazából jobban nagyon anyagilag.. Higu 70 millió, Cuadrado 35 millió, Mathieu 20 millió - legalábbis a klubjaik szerint -, ha ésszel igazolnánk klasszisokat - nem mint a PSG, hogy 50 misi David Luizért - se jönnénk ki sokkal rosszabbul pénzügyileg. De amíg képesek voltunk 24 milliót elkölteni 2 kapusra, addig nem csodálkozok azon se, hogy Mathieut űzzük a 20 milliós árával..
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.06.20. 23:19:06

Nagyon nagyon kíváncsi lennék Luis Enrique hogy képzeli el a jövő évi csapatot. Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy azt gondolja, hogy majd Mathieu-vel, Cuadrado-val, Higuaín-nal és hasonló nevekkel majd versenyben leszünk a nagy trófeákért.
Én inkább gondolom úgy, hogy jelen esetben kompromisszumokat köt a vezetőség és az edző, ami nem jó. Laporta alatt két megújuláson mentünk keresztül és mindkettő jól sült el. Szerintem pont azért, mert Laporta szurkolóként gondolkodott inkább, mint üzletemberként, szabad kezet adott az edzőknek és mindent megtett annak érdekében, hogy az játsszon a csapatnál, aki az edzőnek kell. Persze ennek az árnyoldalai volt a Maxi Lopez, Ibra, Csiga, Hleb,stb. típusú transzferek is. De egy-egy ilyen időszakban sajnos nem szabadna garasoskodni és kényszermegoldásokkal operálni.
Meg lehet nézni, hogy mindkét alkalommal belenyúltunk a pénztárcába. Ha már megvan a csapat 80-90%-a, utána lehet üzletemberkedni...
Lehet, hogy tévedek és az általam alkalmatlannak titulált játékosokat Lucho kifejezetten kéri. Nem látom reálisnak, de lehet. Ebben az esetben ő gondolja rosszul.
Boixos1981
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2014.03.15. 22:18:03

2014.06.20. 22:59:06

Tobias88 írta:Igazán kérhetnének többet Mathieu-ért, mert van akkora balfék ez a vezetés, hogy kifizeti ezt a 20 milliót. Lásd cserekapus 12 milkáért.

Sajnos mar régen bebizonyosodott, hogy ez a vezetőség alkalmatlan. Nem baj, ha mar megvan Mathieu 20 milláért, akkor meg igazoljuk le előre Higuaínt 70 milláért =D>.
Visca el Barca y visca Catalunya, llibertat Boixos Nois!!!
Válasz küldése