Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.10. 15:44:12

Ronal.10 írta:
Messa írta:
Ronal.10 írta:Új Neymar video.... én most láttam először iylen hosszan bemutatva a srácot. Hát remélem nem a real szerzi meg. Kéne már vmi cselgép a Barcaba.. nagyon hiányoznak a Dinho féle beteg megmozdulások.
Nagy meccseken meg ugyis meglesz nevelve...aztán kiölik belőle ezeket a megmozdulásokat. :roll:

http://youtu.be/6BrG_LegE_g
Hát épp ezaz. Itt úgysem lesz cselgép. Egyrészt azért, mert itt azoknak a cseleknek a tizedét sem fogják megenni a védők, másrészről meg azért, mert itt nem a bohóckodás lesz a feladata, 'el fogják hagyatni' vele a cselezést. Messi, Alexis, Pedro, de Cuenca is meg tudná csinálni ezeknek a trükköknek a nagy részét, de nem tehetik.

Akkor meg minek cselgép?
Kicist szinezni a játékot... nekem már uncsi ez a paszolgatás és 0 csel :roll: Hát ahogy Dinhonak mentek ezek neki is menne.. kikell probálni. Mindegy remélem jön 8)
És sztem ezeket nem tudná Pedro, Messi... Cuenca föleg :shock:
Egyértelműen KELL! Ilyen stílus nincs a csapatban. Nagyon könnyedén csinálja a cseleket. Azt pedig miért kell szidni ha valaki ilyeneket csinál? CR mennyit cselez, ráadásul sokszor ő egyenes futás helyett is inkább indokolatlanul "biciklizik". Jót tenne ő a támadójátékunknak.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3753
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.05.10. 15:42:45

Ronal.10 írta:Kicist szinezni a játékot... nekem már uncsi ez a paszolgatás és 0 csel :roll: Hát ahogy Dinhonak mentek ezek neki is menne.. kikell probálni. Mindegy remélem jön 8)
És sztem ezeket nem tudná Pedro, Messi... Cuenca föleg :shock:
Dinho idejében az egy teljesen más játékrendszer volt.

És azt ugye nem gondolod komolyan hogy Messi nem tudja a biciklicselt, meg ezeket? :D

Cuenca: http://www.youtube.com/watch?v=xdxJoux0ngE
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2012.05.10. 15:25:01

Messa írta:
Ronal.10 írta:Új Neymar video.... én most láttam először iylen hosszan bemutatva a srácot. Hát remélem nem a real szerzi meg. Kéne már vmi cselgép a Barcaba.. nagyon hiányoznak a Dinho féle beteg megmozdulások.
Nagy meccseken meg ugyis meglesz nevelve...aztán kiölik belőle ezeket a megmozdulásokat. :roll:

http://youtu.be/6BrG_LegE_g
Hát épp ezaz. Itt úgysem lesz cselgép. Egyrészt azért, mert itt azoknak a cseleknek a tizedét sem fogják megenni a védők, másrészről meg azért, mert itt nem a bohóckodás lesz a feladata, 'el fogják hagyatni' vele a cselezést. Messi, Alexis, Pedro, de Cuenca is meg tudná csinálni ezeknek a trükköknek a nagy részét, de nem tehetik.

Akkor meg minek cselgép?
Kicist szinezni a játékot... nekem már uncsi ez a paszolgatás és 0 csel :roll: Hát ahogy Dinhonak mentek ezek neki is menne.. kikell probálni. Mindegy remélem jön 8)
És sztem ezeket nem tudná Pedro, Messi... Cuenca föleg :shock:
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3753
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.05.10. 15:18:17

Ronal.10 írta:Új Neymar video.... én most láttam először iylen hosszan bemutatva a srácot. Hát remélem nem a real szerzi meg. Kéne már vmi cselgép a Barcaba.. nagyon hiányoznak a Dinho féle beteg megmozdulások.
Nagy meccseken meg ugyis meglesz nevelve...aztán kiölik belőle ezeket a megmozdulásokat. :roll:

http://youtu.be/6BrG_LegE_g
Hát épp ezaz. Itt úgysem lesz cselgép. Egyrészt azért, mert itt azoknak a cseleknek a tizedét sem fogják megenni a védők, másrészről meg azért, mert itt nem a bohóckodás lesz a feladata, 'el fogják hagyatni' vele a cselezést. Messi, Alexis, Pedro, de Cuenca is meg tudná csinálni ezeknek a trükköknek a nagy részét, de nem tehetik.

Akkor meg minek cselgép?
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2012.05.10. 15:07:38

Új Neymar video.... én most láttam először iylen hosszan bemutatva a srácot. Hát remélem nem a real szerzi meg. Kéne már vmi cselgép a Barcaba.. nagyon hiányoznak a Dinho féle beteg megmozdulások.
Nagy meccseken meg ugyis meglesz nevelve...aztán kiölik belőle ezeket a megmozdulásokat. :roll:

http://youtu.be/6BrG_LegE_g
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.05.09. 18:23:10

Capon írta:
Cseri írta:
Hangulatkeltés...
Egy tök értelmetlen, feleslegesen belinkelt sz.r cikk. 100ával be lehetne tolni ide minden nap ehhez hasonlókat teleszemetelve az oldalt.
Kérlek NE tegyétek!
Erről én is olvastam, csak egy másik napilaptól.
Ezt nem kell elhinni, mivel a 3 emlitett hiába nincs rajta a biztos maradók között, nem fognak elmenni, sem Alves, sem Cesc, sem pedig Lex.
Az egyik lehetséges távozó az Keita, erről már többen is irtak itt a fórumon.
Afellay nem hiszem hogy menne, igy is csak 2 normális csatárunk van.
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.05.09. 18:05:48

Cseri írta:
Hangulatkeltés...
Egy tök értelmetlen, feleslegesen belinkelt sz.r cikk. 100ával be lehetne tolni ide minden nap ehhez hasonlókat teleszemetelve az oldalt.
Kérlek NE tegyétek!
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1799
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2012.05.09. 18:02:42

Hangulatkeltés...
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
MessiBarca10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2011.08.22. 14:44:34
Tartózkodási hely: Érd

2012.05.09. 17:48:23

Zsolti95
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009.10.01. 14:32:32

2012.05.09. 17:23:29

lehet h hülyeség de én még Bastost is eltudnám képzelni a Lyonból.alapvetően baloldali középpályás de úgy emlékszem h játszott balhátvédet is többször.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.05.09. 17:21:29

fanbarca írta:Nem titok előttetek, hogy én mennyire kedvelem Bojant és mennyire örülnék neki ha visszajönne. Szinte rendszeresen néztem idén a meccseit, s bár nem alkotott nagyot, alig kapott bizalmat. Nehezen érvényesülnek Olaszországban a Barca stílusú játékosok. Alig kapott labdákat (főleg Totti önzősködött), nem tudta megmutatni, mire képes. Visszahozhatnánk 10 misiért és adhatnánk neki egy UTOLSÓ ESÉLYT.
Számára az utolsó esély 2-3 évig tartott... Hogy miért kell állandóan ezzel a dumával jönni? Szenvedett 3 évet, ennyi idő alatt, ha volt 10 jó meccse... Azt meg nem akarom ismét látni, hogy csatár kéne, mindenki néz ki a padra, hogy kinek kéne jönnie és Keita jobb megoldás, mint Bojan... Azt meg, hogy rendre méterekre pattant tőle a labda... Eleget láttam itt, köszönöm elég volt, ha vissza is adja a Roma remélem azzal a lendülettel húz is el egy másik csapathoz :!: De nem bírom ezt a szerencsétlent. Ha csatár kell, akkor olyat hozzunk, aki gólérzékeny, de a zsuga sem áll messze tőle. A tavaly emlegetett Giuseppe Rossi most piszkosul jól jönne, de hát ismét fél év pihi vár rá. Kár érte.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2163
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2012.05.09. 17:14:39

Nem titok előttetek, hogy én mennyire kedvelem Bojant és mennyire örülnék neki ha visszajönne. Szinte rendszeresen néztem idén a meccseit, s bár nem alkotott nagyot, alig kapott bizalmat. Nehezen érvényesülnek Olaszországban a Barca stílusú játékosok. Alig kapott labdákat (főleg Totti önzősködött), nem tudta megmutatni, mire képes. Visszahozhatnánk 10 misiért és adhatnánk neki egy UTOLSÓ ESÉLYT.
més que un club
Zsolti95
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009.10.01. 14:32:32

2012.05.09. 17:07:16

zsoltfree írta:
Messi199 írta:http://barcanoticias.blog.hu/2012/05/09 ... ore4497780
Ha már igazolnánk VKP-t akkor őt visszahoznám , mert Sergio idei szezonja valahogy nem volt zökkenő mentes , bár lehet kissé elfogult vagyok Yayaval . :lol:
Én nagyon örülnék neki! Elférne itt nálunk! Masc-Toure egy igazi fal lenne főleg ha még mögötte 4 hátvéd is lenne. Előre is jól játszik. Őt bármikor visszavenném.
főleg h angliában elég gólerős lett és biztos megedződött mint a tenyészbika, így Spanyolországban ahol nincs olyan hajtás mint Angliában kumma nagy erősítés lenne. + Pep elment (ha tényleg vele volt baja)
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.09. 16:59:51

Messi199 írta:http://barcanoticias.blog.hu/2012/05/09 ... ore4497780
Ha már igazolnánk VKP-t akkor őt visszahoznám , mert Sergio idei szezonja valahogy nem volt zökkenő mentes , bár lehet kissé elfogult vagyok Yayaval . :lol:
Én nagyon örülnék neki! Elférne itt nálunk! Masc-Toure egy igazi fal lenne főleg ha még mögötte 4 hátvéd is lenne. Előre is jól játszik. Őt bármikor visszavenném.
Zsolti95
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009.10.01. 14:32:32

2012.05.09. 16:56:30

nagyatyesz írta:Tudom, hogy nem került szóba, de a korábbi átigazolások kapcsán sokszor felmerült egy játékos neve! Ő nem más, mint Suarez! Tudom, hogy rasszista, meg nem teljesen százas a magatartása, de szerintem sz ő játéka megfelelő lenne a 3. poszt betöltésére a támadó szekciónkba! Ráadásul a Liverpool nem indul semmilyen kupában sem, így talán el is lehetne csábítani! Mi a véleményetek?
csak mert Evra patkány módon azt mondta h leniggerezte attól még nem biztos h az + nem is volt rá bizonyíték.
közben Messiről is jelent meg ilyen cikk :lol:
http://www.hatharom.hu/article/1c02a4-l ... l-vadoljak
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2012.05.09. 16:47:53

Tudom, hogy nem került szóba, de a korábbi átigazolások kapcsán sokszor felmerült egy játékos neve! Ő nem más, mint Suarez! Tudom, hogy rasszista, meg nem teljesen százas a magatartása, de szerintem sz ő játéka megfelelő lenne a 3. poszt betöltésére a támadó szekciónkba! Ráadásul a Liverpool nem indul semmilyen kupában sem, így talán el is lehetne csábítani! Mi a véleményetek?
Avatar
Messi199
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2008.11.04. 19:22:29
Tartózkodási hely: Győr , Koroncó

2012.05.09. 13:14:17

Nagyon örülök hogy ennyi saját nevelésű játékos van a csapatban , de én nagyon csalódott voltam mikor eladtuk , akkor is többet éreztem benne mint Sergioban , az is elképzelhető , hogy akkor több is volt benne , Busi még zöldfülű kategóriába tartozott . De én biztosabbnak/stabilabbnak éreztem a védekezésünket . Gondolj bele egy , Bilbao elleni Király Kupa dejavure . :D :twisted: Ha nem Yaya , akkor mindenképpen Martínezt igazolnám .
Tots Unit Fem Forca !!
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2012.05.09. 12:22:06

Messi199 írta:http://barcanoticias.blog.hu/2012/05/09 ... ore4497780
Ha már igazolnánk VKP-t akkor őt visszahoznám , mert Sergio idei szezonja valahogy nem volt zökkenő mentes , bár lehet kissé elfogult vagyok Yayaval . :lol:
Inkább csak az utóbbi ;)
Yaya-nak örülök, hogy ott van a City-ben, mert ott tudja kamatoztatni a tudását legjobban. Itt nem lehet box-to-box középpályás, itt szigorúan tartania kellene egy pozíciót. Ahhoz viszont ő sok is, meg kevés is - attól függ, honnan nézem.

És honnan veszed, hogy Busquets idei szezonja nem volt zökkenőmentes? Ugyanazokat a meccseket láttuk? :) Volt 1-2 rossz meccse, ez igaz...de kinek nem?
Avatar
Messi199
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2008.11.04. 19:22:29
Tartózkodási hely: Győr , Koroncó

2012.05.09. 12:08:33

http://barcanoticias.blog.hu/2012/05/09 ... ore4497780
Ha már igazolnánk VKP-t akkor őt visszahoznám , mert Sergio idei szezonja valahogy nem volt zökkenő mentes , bár lehet kissé elfogult vagyok Yayaval . :lol:
Tots Unit Fem Forca !!
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2012.05.09. 11:38:56

MichaaBee írta:
Initom írta:Alaba kb tavasszal kezdett el játszani, Lahm volt a bhv jobbon meg Rafinha volt. De Rafinha olyan gyötrelmesen teljesített,hogy Lahmnak vissza kellett mennie jobbra, és más balhátvédjük nem volt, Alaba tolta ott.
Hát mit ne mondjak...pl a Dortmund ellen...atyaúristen. Egy az egybe Kagawa azt csinált vele amit akart ( bár a többiekkel is).

Nem szint, szerintem a vezetőség szerint sem,ez csak a sajtó kreálmánya.Ne aggódjatok lesz még! Akarjuk mi még majd Agüerót,meg Ronaldot,Hazardot,Neymart,Lucast meg Rooneyt. :x :roll:
Elgépelték Alba nevét. :D
hozzá kell tenni, ő sem balhátvéd alapból...
Abi & Tito
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.05.09. 11:19:18

Initom írta:Alaba kb tavasszal kezdett el játszani, Lahm volt a bhv jobbon meg Rafinha volt. De Rafinha olyan gyötrelmesen teljesített,hogy Lahmnak vissza kellett mennie jobbra, és más balhátvédjük nem volt, Alaba tolta ott.
Hát mit ne mondjak...pl a Dortmund ellen...atyaúristen. Egy az egybe Kagawa azt csinált vele amit akart ( bár a többiekkel is).

Nem szint, szerintem a vezetőség szerint sem,ez csak a sajtó kreálmánya.Ne aggódjatok lesz még! Akarjuk mi még majd Agüerót,meg Ronaldot,Hazardot,Neymart,Lucast meg Rooneyt. :x :roll:
Elgépelték Alba nevét. :D
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2012.05.09. 11:11:50

Andris írta:Az a durva, hogy arról beszéltek, hogy mi legyen Alabaval.

Mondják sokan, hogy milyen jó opció, és még többen hogy ők ugyan nem vennék meg.

Ez egyszerűen katasztrófa, mert meggyőződésem hogy mindezek közül az emberek közül nincs 10% sem, aki nálam többet látta játszani (nagyságrendileg biztosan). Márpedig én a Madrid-Bayern oda-visszát láttam, és semmi mást.

Nehogy már ilyen véleményeket alkossatok ekkora megalapozottsággal. :roll:

Bár van egy olyan gyanúm, hogy napi két ember köhögne be ebbe a topikba egy-egy nevet, ha tényleg csak olyanokat írnátok, akikről saját és megalapozott benyomással rendelkeztek.
ezt mondom én is :roll:
a srácnak volt 2 jó meccse,a sajtó el kezdte nyomni, és akkor már is magam alá kéne vizelnem tőle.
Én ha tehetem (van időm,16évesen) minden meccset megnézek,így a Bundesligát is.
Alaba kb tavasszal kezdett el játszani, Lahm volt a bhv jobbon meg Rafinha volt. De Rafinha olyan gyötrelmesen teljesített,hogy Lahmnak vissza kellett mennie jobbra, és más balhátvédjük nem volt, Alaba tolta ott.
Hát mit ne mondjak...pl a Dortmund ellen...atyaúristen. Egy az egybe Kagawa azt csinált vele amit akart ( bár a többiekkel is).


Nem szint, szerintem a vezetőség szerint sem,ez csak a sajtó kreálmánya.Ne aggódjatok lesz még! Akarjuk mi még majd Agüerót,meg Ronaldot,Hazardot,Neymart,Lucast meg Rooneyt. :x :roll:
Abi & Tito
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.05.09. 11:11:15

Barcaman1993 írta:Gyerekek az a helyzet, hogy gondolkoztam. Most olyan neveket fogok felsorolni, akik nem igazán jöttek szóba, de sztem kiváló megoldás lehetnének az említett pozíciókba.

Balbekk: Ide továbbra sem tudok senkit, Jordi Alba jól hangzik.
Középhátvéd: Javi Martinez, Thiago Silva duó szintén jól hangzik. Ide viszont eszembe jutott Hummels is. 2 elég jó szezonon van túl, fiatal és ami most jelenleg fontos, hogy magas is, ráadásul nagyon jól szervezi a játékot.
Szélső: Na ide csak röpködni fognak a nevek. Hulkot már napok óta emlegetem itt a fórumon, nem akarok sok mindent már hozzáfűzni. Viszont eszembe jutott 3 opció is. Az egyik Götze. Félelmetes a srác, egy igazi cselgép, mellé szemtelenül fiatal és nem véletlen a 21 év alattiaknak járó aranylabda sem. A probléma talán csak az árával lenne. A másik aki az eszembe jutott, az Nani a MU-ból. Balon és jobbon is jól lehetne használni, neki is a zsuga a vérében van. A probléma egyedül talán csak Sirrel lenne, de hát... Nem tudom. Az utolsó pedig maga Carlos Tévez. Ha vmit föl lehet róni neki, akkor az biztos nem az, hogy kevés gólt lő. Úgy érzem a valódi értékéhez képest vmivel olcsóbban is meg lehetne szerezi ezt az embert. Viszont ez a 4 név még mindig sokkal jobban/ésszerűnek hangzik, mint a már majdnem 30 Van Persie, vagy az Ibra másolat Llorrente.

Most olvasom, hogy Yaya Touré mit nyilatkozott... Piszkosul jó lenne, ha visszatérne, de Sergio nagyon jó vkp poszton, míg Touré nem igazán a védelemben. Max. azt tudnám elképzelni, hogy időnként átállnánk 3-4-3-ra, de 2 vkp-val. Elég fura lenne ha visszatérne, de a szerződése lejártakor, vagy 1 évvel korábban már szívesen látnám bármelyik nap.
Nani és Tevez viselkedése, utóbbi munkamorálja szerintem kizárja őket. Nagyképűek, kedvfüggőek mindketten. Nani abszolút nem kell, és sztem még áráért sem engedné el Ferguson, Tevez pedig a szélen kb használhatatlan lenne nálunk, nem védekezik, értelmetlen, ide ilyen ember nem kell. Götze nem tudom, mennyire lenne használható a szélen nálunk, illetve, hogy ő mennyit védekezne, szerintem baromi sokba kerülne, és nem létszükséglet. Hulk hát...őt elnyomni nem tudnák, az fix :D Neki örülnék, mert ő azért a többi felsoroltnál alázatosabb, többet védekezik, többet fut, többet dolgozik, viszont gyors, erős, és gólt lőni is tud. Csak ugye ő sem lenne 2 fillér...de őt elfogadnám. Llorente szerintem se kell, RvP is nagy kérdőjel ( főleg az arc és a védekezés miatt, mert a tudása az fix, hogy elég... ), de majd meglátjuk. Az is lehet, hogy egyikőjük sem jön, sőt, én ezt tartom valószínűnek.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.05.09. 10:37:33

Gyerekek az a helyzet, hogy gondolkoztam. Most olyan neveket fogok felsorolni, akik nem igazán jöttek szóba, de sztem kiváló megoldás lehetnének az említett pozíciókba.

Balbekk: Ide továbbra sem tudok senkit, Jordi Alba jól hangzik.
Középhátvéd: Javi Martinez, Thiago Silva duó szintén jól hangzik. Ide viszont eszembe jutott Hummels is. 2 elég jó szezonon van túl, fiatal és ami most jelenleg fontos, hogy magas is, ráadásul nagyon jól szervezi a játékot.
Szélső: Na ide csak röpködni fognak a nevek. Hulkot már napok óta emlegetem itt a fórumon, nem akarok sok mindent már hozzáfűzni. Viszont eszembe jutott 3 opció is. Az egyik Götze. Félelmetes a srác, egy igazi cselgép, mellé szemtelenül fiatal és nem véletlen a 21 év alattiaknak járó aranylabda sem. A probléma talán csak az árával lenne. A másik aki az eszembe jutott, az Nani a MU-ból. Balon és jobbon is jól lehetne használni, neki is a zsuga a vérében van. A probléma egyedül talán csak Sirrel lenne, de hát... Nem tudom. Az utolsó pedig maga Carlos Tévez. Ha vmit föl lehet róni neki, akkor az biztos nem az, hogy kevés gólt lő. Úgy érzem a valódi értékéhez képest vmivel olcsóbban is meg lehetne szerezi ezt az embert. Viszont ez a 4 név még mindig sokkal jobban/ésszerűnek hangzik, mint a már majdnem 30 Van Persie, vagy az Ibra másolat Llorrente.

Most olvasom, hogy Yaya Touré mit nyilatkozott... Piszkosul jó lenne, ha visszatérne, de Sergio nagyon jó vkp poszton, míg Touré nem igazán a védelemben. Max. azt tudnám elképzelni, hogy időnként átállnánk 3-4-3-ra, de 2 vkp-val. Elég fura lenne ha visszatérne, de a szerződése lejártakor, vagy 1 évvel korábban már szívesen látnám bármelyik nap.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.09. 09:30:07

Az a durva, hogy arról beszéltek, hogy mi legyen Alabaval.

Mondják sokan, hogy milyen jó opció, és még többen hogy ők ugyan nem vennék meg.

Ez egyszerűen katasztrófa, mert meggyőződésem hogy mindezek közül az emberek közül nincs 10% sem, aki nálam többet látta játszani (nagyságrendileg biztosan). Márpedig én a Madrid-Bayern oda-visszát láttam, és semmi mást.

Nehogy már ilyen véleményeket alkossatok ekkora megalapozottsággal. :roll:

Bár van egy olyan gyanúm, hogy napi két ember köhögne be ebbe a topikba egy-egy nevet, ha tényleg csak olyanokat írnátok, akikről saját és megalapozott benyomással rendelkeztek.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Válasz küldése