Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2012.05.08. 21:05:58

MessiFan írta:Alaba szerintem nem csak nálam nem áll a kívánság lista élén, szóval szvsz lényegtelen hogy most mi a posztja :D
Bestbarca: Szép ez a hosszú elemzés, de a lényeg annyi, hogy a védőink megfogyatkoztak, és nem a legjobbak. Ezen változtatni kell ha vissza szeretnénk ülni a csúcsra.
A középpályával semmi probléma, max majd Keita helyére kell keresni valakit, pl dos Santos. Szélsők vannak elegen, még ha el is megy valaki, középre meg ott van Messi.
Szóval ha én Zubi helyében lennék, rámennék Jordi Albára, egy Vertonghenre, és megfontolnék egy szerződéskötést 1 B keretes játékossal.
Igen egyetértek,a védelemmel van a nagy baj,a többi bárhogy alakul lehet esélyünk bármire...De én úgy érzem elől is kevesek vagyunk...

Akire azt mondom,hogy ténylegesen minőség elől:
Messi - no comment...
Alexis - látható hogy ha nem elsz végig sérült akkor jó lesz...
Innentől viszont kérdőjel:
Villa - ki tudja millyen lesz
Pedro,Tello,Cuenca...kevés...
Amikor a Barca BLt nyert,mindíg volt egy nagy csatár 3mas...Henry-Eto'o-Messi,Pedro-Villa-Messi...Ugye Pedronak akkor nagyon nagyon jól ment...És ez nem véletlen,ahhoz hogy a játékunk igazán mindíg hatékony legyen,3 formában lévő csatár kell előlre...Ha pl Ini van balon,nincs olyan játékunk...2 szervező kell középpályára,csak Xavi,vagy Cesc...nem elég,azt le lehet védekezni...Viszont 2 szervező+plusz 3 vérbeli támadó+még D.ALves...Ez ellen nincs taktika...Most viszont csak 2 emberünk van meg,a többi lutri...Ha tutira akarunk menni kell még egy nagy formátomú ember előre,nem véletlen hogy a vezetés is így gondolkodik,nem lehet a szerencsére bízni,hogy Villa belelendül e,vagyhogy Pedro majd megtalálja formáját...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.05.08. 20:51:15

Alaba szerintem nem csak nálam nem áll a kívánság lista élén, szóval szvsz lényegtelen hogy most mi a posztja :D
Bestbarca: Szép ez a hosszú elemzés, de a lényeg annyi, hogy a védőink megfogyatkoztak, és nem a legjobbak. Ezen változtatni kell ha vissza szeretnénk ülni a csúcsra.
A középpályával semmi probléma, max majd Keita helyére kell keresni valakit, pl dos Santos. Szélsők vannak elegen, még ha el is megy valaki, középre meg ott van Messi.
Szóval ha én Zubi helyében lennék, rámennék Jordi Albára, egy Vertonghenre, és megfontolnék egy szerződéskötést 1 B keretes játékossal.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2012.05.08. 20:42:20

Ahogy nézem a tervbevett igazolásokat,nagyon rosszul nem járhatunk,jók az elképzelések...Viszont azért van egy két érdekesség...

Balbekk:
David Alaba - nem venném meg,sokat kérnének érte,és lutri,azért meg volt egy jó szezonja,sőt leginkább egy pár jó meccse,közel nem garancia...Vki fix és stabil kell hogy meg legyen oldva ez a poszt,és az vagy Alba,vagyhát Bale,bár fene tudja,ő is lutris azért,védekezésben fene tudja mit produkálna,márpedig nekünk meg pont az kell,nem az előrefutások,mert rendre lekontráznak minket...De Alabát nem fogja elengedni a Bayern,azt tutira veszem,Bale meg túl dárga lenne,szal innetől úgyis Alba lesz,sztem ő ideális megoldás erre a posztra...Olyan 20körül oda is adják,bármennyire köti az ebet a karóhoz a Valencia,tuti jönni akar Alba,itt nevelkedett,a világ legjobb csapata a Barca,fix kezdőbe jönne,és több pénzt is kapna mint Valenciában,nomeg sikerek is sokkal sanszosabbak...Hülye lenne maradni...Ha meg vki nagyon jönni akar,akkor jön is,Mascherano,vagy Fabregas is,mikor már ténylegesen rászánta magát eldötötte,nem tudták megfogni ez ilyen...Remélem jön...

Siqueira - ugye ő is fölmerült,no róla nem tudok semmit,nem figyeltem a Granada meccset,dehát a vezetés csak tudja,annyira rossz nem lehet ha felmerült...De fene tudja,kiscsapatban ha vki ki is magaslik,nem lehet tudni mit hozna nálunk,szal lutri,ugyanis nekünk fix ember kell...

Középső védő poszton: Thiago Silva,Javi Martinez,Jan Vertonghen,David Luiz
igazából mind1 melyik altervatív jön be...David Luiz-t én nem támogatnám,kicsit túl előre néz mindíg,nekünk egy masszív fix center kell,nem egy felfutkosó,de nem mondom hogy rossz...Bár kötve hinném hogy elengednék,értelmes áron,szal nem nagyon kell sztem benne gondolkodni...A másik 3 kb egál,nyílván Thiago Silva lenne az extra,de sokkal nem rosszab a másik 2 sem,nem járnánk rosszul egyikkel sem,amelyiket emberibb áron el lehet hozni,jöjjön...

No és hát a csatárok:
Pedro,Tello minusz sztem,Cuenca talán megmarad,de akkor is kell azért ide ember,méghozzá minőségi...Bojant meg hagyjuk már,ha vissza kell vennünk,akkor is jobban járunk ha ingyen odaadjuk vkinek,minthogy padot koptasson...Ha nagyon sok lehetőséget kapna,talán belejönne,de az nálunk esélytelen...3kupáért küzdünk,itt nem lehet Bojanozgatni...Nem várhatunk arra hogy majd belerázódik,addig mennek a pontok a meccsek...Nála biztosabb kell,nekünk nem egy kiegészítő ember kell,hanem egy fix...Alexis,Messi,okés...De továbbra se tudom lehet e számolni Villával...Egyrészről nem tudni tudja e még hozni a formáját,már a sérülése előtt is harmatos volt,bár könnyen lehet hogy amiatt,hogy már voltak ott problémák nyílván...Azért egy David Villát(csúcsformán nézve) nem lehet csak úgy pótolni,idén sem sikerült láthattuk,hogy kellett volna egy igazi befejező ember...De sztem marad,meglátjuk mit tud hozni...Ezzel megvan a 3 támadó,viszont ha ténylegesen el akarjuk kapni a madridot,akkor kell egy 4.számú klasszis támadó is,ugyanis ha be kell ugrani,vagy rotálni kell,akkor is kell tudni hozni a formánkat...Ehhez édes kevés Bojan,de akár egy B keretes játékos is,nagyobb formátumú,érett,megbízható játékos kell sztem...Ha villa megy akkor meg 2 ember kell előre,két nagyformátomú...De nem fogjuk rögtön eladni Villát,az tuti,megvárják milyen formát mutat edzéseken,és a nyár folyamán az állapotától függően eladjuk vagy nem...Igaz sokat buknánk most az eladásán,de évi 10 misit keres,azzal is sokat buknánk ha csak padozna és nem lehetne számítani rá...Nyílván az elsődleges,hogy helyrehozzák,de ha nem fog úgy muzsikálni mint kéne,sztem könnyen piacra dobhatjuk,pláne hogy egykét lóvécsapat sztem eléggé szépen fizetne érte még így is...

Adrian:
lehetne mondani hogy volt egy jó szezonja,és ennyi a gyerek,bár csinált már szép dolgokat a deporban is évekkel ezelőtt,de hát nem tudom,lutri sztem ő...Kiegészítésnek jó lenne,mondhatjuk,de sztem több kell ide...

Fernando Llorente:
Mondhatni hogy Ibra 2,de azért nem,nem annyira statikus,és jobban olvassa a játékot,ugye spanyolhonban nevelkedett,hát nem tudom...Vele lenne fejjátékunk,végre,nem ártana...Ibrával az volt az elképzelés,hogy kell egy erőcsatár sokszor jól jön,de ő túl erőcsatár volt,Fernandót én olyan köztes megoldásnak érzem,erőcsatár,de azért nem olyan statikus...Nem tudom azért megvárnám mit teljesít ha netán érkezne,fentartásaim vannak...

Robin Van Persie:
Az Arsenal egy rakás szerencsérlenség,ráesett a feladat hogy vigye a csapatot a hátán,és megoldotta,amit lehetett ő megtett,nem rajta múlott soha...Ezt hívnám sztárnak...Lehet szeretni vagy nem,de amit letett az asztalra az bizonyítja kvalitásait...Rendkívül technikás,okos játékos,jól lát a pályan,sztem illenne tökéletesen ide...A sport.es jól írta ő lenne a legkisebb kockázat...És okés,élete szezonja volt ez,tuti nem adnák olcsón,de egyév van csak a szerződéséből,Itt van Cesc haverja,aki alig győzködné ha ténylegesen ő lenne az elsőszámú jelölt,ha jönni akarna nagyon,akkor 35ért sztem elhozható...ÉS sztem ha a Reallal lépést akarunk tartani akkor kell a mély keret,és ilyenket kell igazolnunk...Egy baj lehet vele,hogyha Villa felépül teljesen akkor nem tudom az Alexis -Villa - Van Persie 3masból ki padozna,hogy tűrnék a rotálást,mert ugye Messi az más sportágat űz mint az előző uriemberek... :D :D :D Bár Cesc is jól megvolt a padon idén többszőr,ha benne is van ennyi alázat nincs baj,csakhát lehet benne nincs,ő nem katalán ugye...Viszont ha eldöntöttük ő kell akkor az EB előtt,mert hollandoknak jó esélye van hogy sokáig mennek,akkor meg még dárágább lesz...Ha belegondolunk ilyen szintű mozdítható csatár jelenleg nincs a piacon,és ő elhozható,ha tényleg akar jönni...35körül meg sztem áldozhatunk is rá...Sokkal inkább ő mint Neymar az fix...

No de majd elválik,reméljük okosan fogunk vásárolgatni...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2012.05.08. 13:51:10

sjd írta:
Az sztem nem Ibra "taplóságán" múlott, hogy a világ egyik legjobb csatára képtelen volt beilleszkedni a játékrendszerünkbe. Llorentét is akkor van értelme idehozni, ha legalább minimálisan módosul a játékunk az ő igényeinek kiszolgálására. Ezt pedig egyáltalán nem venném biztosra. Az idén játszott rendszerben pont annyi értelme lenne, mint Messinek középhátvédként
épp ezt mondom én is,hogy csak akkor van értelme elhozni ,ha változik a csapat,különben felesleges pénzkidobás. (ezét gondoltam bojanra)
sjd írta: Bojant jövőre kell visszavennünk 13-ért, tehát most akár olcsóbban is odaadnák, csak hogy ne rontsa ott levegőt. Mondjuk adunk érte 10-et, és már kerestünk is rajta 2 milliót. Ha meg már itt van, akkor lehetne egy kicsit erőltetni néha, és még akár jó üzlet is lehet belőle. (Majd tavasszal kiszorítja Llorrentét, mint Ibrát két éve :D )
De ha most kell csatárt,akkor most kell visszahozni. :)
főleg hogy lehetnek elöl távozók .

Bojan vagy Llorente. A kettő csak akkor ha valaki megy.
bár mind2. középcsatár...
Abi & Tito
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.05.08. 13:38:45

Initom írta:Csatár kérdés:
..hm.. minden attól függ,hogy milyen támadót akar igazolni Tito.
Ugye szóba jött egy erőcsatár,Llorente. Én támogatnám a leigazolását.
Sok minden szól a neve mellett.
Viszont 2 ellene. Az első az az ára...nem hiszem hogy a Bilbao 30-35 alatt eladná az ikonját,sztárját. A másik (sokan felhozzák) hogy már vettünk egy ilyen csatárt,a legjobbat, Ibrát. DE ! szerintem ne keverjük a kettőt. Akkor más volt az edző,kiismerték a játékunkat,változtatni kell.
Nem mellesleg Ibra egy tapló
Az sztem nem Ibra "taplóságán" múlott, hogy a világ egyik legjobb csatára képtelen volt beilleszkedni a játékrendszerünkbe. Llorentét is akkor van értelme idehozni, ha legalább minimálisan módosul a játékunk az ő igényeinek kiszolgálására. Ezt pedig egyáltalán nem venném biztosra. Az idén játszott rendszerben pont annyi értelme lenne, mint Messinek középhátvédként
Initom írta:Lenne egy dolog,amit örülnék ha megfontolna a vezetőség. Ami nem más, mint Bojan visszahozatala. 12 ért adtuk el, 13 ért vehetnénk vissza, 1 misi mínusz lenne,de ez nem hiszem hogy tényező...
Ami mellette szól,hogy a Róma kb visszaüldözné.én visszahoznám
Bojant jövőre kell visszavennünk 13-ért, tehát most akár olcsóbban is odaadnák, csak hogy ne rontsa ott levegőt. Mondjuk adunk érte 10-et, és már kerestünk is rajta 2 milliót. Ha meg már itt van, akkor lehetne egy kicsit erőltetni néha, és még akár jó üzlet is lehet belőle. (Majd tavasszal kiszorítja Llorrentét, mint Ibrát két éve :D )
kadarzsolt85
Jugador del Barça
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2012.02.09. 09:44:29

2012.05.08. 13:35:07

Szerintem az emlitett jatekosok kozul harom jatekos talalna ebbe a Barcelonaba es ez a harom nem mas mint T.Silva,J.Martinez,es Jordi Alba nagyon nagy erosites lenne jovore az biztos!!!!
Barca Barca Baaarca
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2012.05.08. 13:22:38

Alaba alapból, bal középpályás. :

De egyszerűen vicc hogy ő szóba kerülhet!
Biztos vagyok benne hogy ez csak egy hírverés,mert nagyon nem szint a srác.
Alapból is kényszer balhátvéd,olyanunk meg van! Mi a francért vennénk egy másikat??
Értelmét nem látnám.Ha valakinek van 2-3 jó meccse,már is le kell igazolni? vicc.


Csatár kérdés:
..hm.. minden attól függ,hogy milyen támadót akar igazolni Tito.
Ugye szóba jött egy erőcsatár,Llorente. Én támogatnám a leigazolását.
Sok minden szól a neve mellett.
Viszont 2 ellene. Az első az az ára...nem hiszem hogy a Bilbao 30-35 alatt eladná az ikonját,sztárját. A másik (sokan felhozzák) hogy már vettünk egy ilyen csatárt,a legjobbat, Ibrát. DE ! szerintem ne keverjük a kettőt. Akkor más volt az edző,kiismerték a játékunkat,változtatni kell.
Nem mellesleg Ibra egy tapló
Éééés, sok minden függhet a távozóktól.
Pedro,Tello,Cucu hármasból szerintem 1 (minimum) távozni fog !

Lenne egy dolog,amit örülnék ha megfontolna a vezetőség. Ami nem más, mint Bojan visszahozatala. 12 ért adtuk el, 13 ért vehetnénk vissza, 1 misi mínusz lenne,de ez nem hiszem hogy tényező...
Ami mellette szól,hogy a Róma kb visszaüldözné.én visszahoznám

Gondoljatok bele...12 meccsen 6 gólt rúgott!!
Szerintem ez az ő esetében egy nagyon jó adat! Hisz kb 4-5 meccsenként játszott,és úgy nagyon nehéz egy játékosnak játékba lendülnie.
Sokszor csak csereként 20-30 percre állt be. A Rómát csípem így sok meccsét láttam,de Bojan nagyon ritkán volt kezdő. Nem volt meg felé a bizalom... Pedig szerintem ha megnézzük a meccs/gól mutatót, valószinű hogy az összes csatárt veri.

Vélemény?
Abi & Tito
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.05.08. 13:09:09

Valóban, én is emlékszem, h valamelyik régi FM-ben Alaba még M (LC) volt. De már játékban is tehetséges volt :D

szerk.: na most látom Puyol is megsérült :? , jövőre nagyon kelleni fog min. 1 védő (de kettő is elférne, mondjuk Fontás-szal v Bartrával második "igazolásként")
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.05.08. 12:49:39

MichaaBee írta:Egyébként Alaba is ugyanúgy balhátvéd, mint Alba. :)
Nem. Nem az az eredeti posztja, csak utóbbi időben ott játszik mert nincs más ha jól tudom. Eredetileg középpályás.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.05.08. 12:15:14

ez az alaba gyerekes sztori olyan mint mikor az eb-n, vagy a vb-n van valaki, akit eddig nem ismertünk, aztán rúg két egyeneset a labdába aztán egyből alves+keita+30 millió, és mindenki róla fantáziál hetekig :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5725
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.05.08. 12:08:51

szbalint88 írta:
MichaaBee írta:Egyébként Alaba is ugyanúgy balhátvéd, mint Alba. :)
Egyébként Alaba alapjáraton középpályás.
Pedig a Bayernben eddig csak balhátvédként láttam játszani. :oops:

szerk.: nem tudom mennyire hiteles, de transfermarkton is balhátvédnek írják.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
szbalint88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2009.06.02. 14:03:45

2012.05.08. 11:53:12

MichaaBee írta:
MessiFan írta:Én ezek közül Albanak, Alabának és Verthongennek örülnék, mert Alba kell balbekknek, Keita ha elmegy akkor Alaba tudja pótolni, bár ég és föld a 2 játékos, Vertonghen meg belső védőnek, hiszen lehet mondani, hogy Muniesa, Fontás, Mascherano, Puyol, Piqué + Abidal, de ez korántsem egy életbiztosítás. De én még mindig azt mondom, hogy vegyünk egy balbekket, aztán jöhet a többi.
Ilyenek mint Van Perise, Llorente meg Bale mi a fenének?
Egyébként Alaba is ugyanúgy balhátvéd, mint Alba. :)
Egyébként Alaba alapjáraton középpályás.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5725
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.05.08. 11:41:09

MessiFan írta:Én ezek közül Albanak, Alabának és Verthongennek örülnék, mert Alba kell balbekknek, Keita ha elmegy akkor Alaba tudja pótolni, bár ég és föld a 2 játékos, Vertonghen meg belső védőnek, hiszen lehet mondani, hogy Muniesa, Fontás, Mascherano, Puyol, Piqué + Abidal, de ez korántsem egy életbiztosítás. De én még mindig azt mondom, hogy vegyünk egy balbekket, aztán jöhet a többi.
Ilyenek mint Van Perise, Llorente meg Bale mi a fenének?
Egyébként Alaba is ugyanúgy balhátvéd, mint Alba. :)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2012.05.08. 11:03:39

Tocy írta:RvP-ről mit gondoltok? Persze kizárt, hogy Wenger Cesc után őt is elengedje, viszont nekünk megérné? Ő az egyetlen, aki Messi és CR mögé fel tudott nőni, a jobb oldalon el is tudna szerintem játszani. Kérdés, hogy agyilag is beleillene-e a játékunkba...mindenesetre én örülnék neki. Csak nagyon sok pénz...és nem az a poszt az elsődleges opciónk.
Hát! Nála azért sokat jelent, hogy egy év van hátra a szerződéséből. Ráadásul mivel mindjárt 29, ha újra aláír az Arsenalba az azt jelenti, hogy jó eséllyel hátralévő legjobb futballista éveit ott fogja tölteni. Azt viszont látnia kell reálisan, hogy az Arsenalban nem realitás komoly trófeák begyűjtése, másfelől ha aláír, akkor az Arsenal sem engedheti majd meg, hogy elengedje.

Szerintem nem fogja aláírni az új szerződését, Wenger meg kényszerhelyzetben lesz, hogy eladja, tehát ha olcsón épp nem is, de azért vállalható áron szabad lehet idén.

Az jó kérdés, hogy kellhet-e ő nekünk. Én személy szerint nem kedvelem a stílusát, személyiségét, sérülékenynek is tartom (a szerencsés idei éve ellenére), viszont azt be kell látni, hogy eszméletlenül jó futballista, aki szélen és középen is zseni, jó egy az egyben, határozott a kapu előtt, jól passzol, kvázi az optimális játékos Messi és Sanchez mellé.

Valahogy, valamiért mégis fázom a dologtól.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.05.08. 11:01:31

Tocy írta:RvP-ről mit gondoltok? Persze kizárt, hogy Wenger Cesc után őt is elengedje, viszont nekünk megérné? Ő az egyetlen, aki Messi és CR mögé fel tudott nőni, a jobb oldalon el is tudna szerintem játszani. Kérdés, hogy agyilag is beleillene-e a játékunkba...mindenesetre én örülnék neki. Csak nagyon sok pénz...és nem az a poszt az elsődleges opciónk.
Szerintem nem kell ő ide. A holland egy olyan játékos, aki szeret a középpontban lenne, szereti, ha rájátszik a csapat, itt ilyen emberre nincs szükség, amíg van egy Lionel Messi. Plusz a másik dolog, h van Persie középen igazán jó, ott pedig megint csak Messi jöhet szóba. Plusz eléggé sérülékeny, most futotta élete szezonját :arrow: nagyon drága.

Akkor jöhetett volna szóba, ha nem Tito az edző és jön egy új tréner, aki átalakította volna kicsit a játékot.

Egy olyan játékos kell ide, akinek nem nem ijed meg a melótól, tisztában van azzal, h Messiért dolgozik mindenki, de amikor kell, akkor van vér a pucájában és nem ijed meg, ha ő kell döntsön. Még kellene egy Sánchez. :P
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.05.08. 10:50:40

Én ezek közül Albanak, Alabának és Verthongennek örülnék, mert Alba kell balbekknek, Keita ha elmegy akkor Alaba tudja pótolni, bár ég és föld a 2 játékos, Vertonghen meg belső védőnek, hiszen lehet mondani, hogy Muniesa, Fontás, Mascherano, Puyol, Piqué + Abidal, de ez korántsem egy életbiztosítás. De én még mindig azt mondom, hogy vegyünk egy balbekket, aztán jöhet a többi.
Ilyenek mint Van Perise, Llorente meg Bale mi a fenének?
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.05.08. 10:47:45

RvP-ről mit gondoltok? Persze kizárt, hogy Wenger Cesc után őt is elengedje, viszont nekünk megérné? Ő az egyetlen, aki Messi és CR mögé fel tudott nőni, a jobb oldalon el is tudna szerintem játszani. Kérdés, hogy agyilag is beleillene-e a játékunkba...mindenesetre én örülnék neki. Csak nagyon sok pénz...és nem az a poszt az elsődleges opciónk.
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2012.05.08. 10:34:01

Tessék itt van 11 játékos akik közül vélhetően -ha úgy alakul- 3-at le is igazol a klub.

Kép

Adrian nem látható a képen, de ő is rajta van a listán.
Kép
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1798
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2012.05.08. 09:40:24

kristop írta:Ariedo Braida (sports director Milan): "Barcelona can't sign Thiago Silva. It's simply impossible, there's no chance it will happen." [rac1]
Hallottunk vezetőtől már ilyet pl.Kaká. A fontosabb kérdés az,hogy Silva mit akar, 28 éves, 2009-től a Milan játékosa és eddig 1db bajnoki címet nyert ez idő alatt. (A Barca ebben a "kudarcos" évben is több trófeát nyert...) Kérdés,hogy továbbra is hisz-e a Milan felemelkedésében vagy belátja,hogy a Barca a jó választás:-) Ha Ő úgy dönt,hogy megy akkor valós esély lehet a megszerzésére.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.05.08. 09:31:04

Giovinco csak +1 lenne, hiszen középem és szélen megvagyunk elegen, őt pedig nem találom elég jónak a középpályán.
Bár Messivel elég jól lehagynának mindenkit, mert piszkosul gyorsak :D

Akit szerintem legelőször le kell igazolni, még mielőtt más lecsap rá, az Jordi Alba.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2012.05.08. 07:29:12

Ariedo Braida (sports director Milan): "Barcelona can't sign Thiago Silva. It's simply impossible, there's no chance it will happen." [rac1]
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.07. 21:04:49

Kash írta:http://barcanoticias.blog.hu/2012/05/07 ... k_videoval

Nem rossz, ám az a szerencsétlen védő fatális hibája is kellett.
Azért én megnézném őt Barca mezben.
[/quote]

az a helyzet, hogy nálunk ez nem jönne be, ugyanis nem igen fordul elő, hogy ilyen szellős védelem ellen simán tudunk gólt lőni. felállt védelem ellen ez nem jött volna be.... emlékszem én olyan játékosra, aki az olasz bajnokságban hatalmas gólokat lőtt hasonló helyzetekből... úgy hívták Zlatan Ibrahimovics... szóval sztem hagyjuk...
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.05.07. 20:40:22

http://barcanoticias.blog.hu/2012/05/07 ... k_videoval

Nem rossz, ám az a szerencsétlen védő fatális hibája is kellett.
Azért én megnézném őt Barca mezben.[/quote]
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.05.07. 19:50:36

Messidona10 írta:
kanty írta:Honnan veszítek, h Alves elakar menni? Van erről valami forrás vagy csak elkezdte valaki, aztán a többiek folytatják.
Azt sem értem, h Bale miért kerül szóba? Nem sok Spurs meccset nézek, de ahogy eddig én láttam ő nem hátvéd. Plusz a másik dolog, h köze se lenne a spanyol focihoz.
Főoldali cikket nem olvastad még? Csak van valami valóságalapja, ha már itt megjelenik... Másrészt nem véletlen az se, hogy nem játszott mostanában.
Nem szoktam a cikkeket olvasni.
Így, h van forrás már más a leányzó fekvése. Alvesből azért ki nézem, h simán lelép, de szerintem marad még legalább egy évet. Ha a következő szezon nem sikerül jól, akkor pedig lelép.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.05.07. 19:35:35

kurdt írta:
Barcaman1993 írta:Hihetetlen mennyire nem bírtam Militoval együtt, de Militot egyből továbbpasszoltuk, itt meg még szenvedett 4 évet...
Megteszed a kedvemért, hogy ezt a mondatod leírod még egyszer egy kicsit érthetőbben?
Mert válaszolnék rá, mind Milito, mind Bojan ügyében, de így nem megy...
Most nézem, hogy egy kicsit elkapkodtam. Röviden annyit, hogy mikor gyík lett Milito, egyből továbbadtuk. Bojannal itt szórakoztunk x éven át, de a fejlődés jelét nem mutatta egyáltalán. Sőt egyre rosszabbul játszott. Kb. ennyi. Én nem akarom viszont látni!
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Válasz küldése