Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.08.02. 13:58:24

Luis vagy Agger? Agger vagy Luis? Hát, nem tudom melyik játékos lenne a Barça számára a legjobb... Mindenesetre az bizonyos, amit Rosell is elmondott, hogy kell még egy játékos és van rá keret is. Nagyon kéne egy középső védő, mert Puyol már, Bartra még kevés. A lényeg az, hogy átgondolt döntés legyen Martino és a vezetőség részéről és gyorsan illeszkedjen be.
Kép
Kép
Kép
Ignác
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013.07.31. 08:28:23

2013.08.02. 13:39:35

Szerintem elég lenne elhozni Vergini-t ha Tata bízik benne, nem kell ide David Luiz 30 millióért, drága is, és nincs is rá szükség.
Pique, Puyol, Mascherano, Vergini, Bartra elég középső védő posztra, akkor is, ha Bartra még fiatal, Puyol már öreg, Vergini pedig még nem játszott Európában. A nagy gond az előző szezonban sem a védőkkel volt, hanem a védelem szervezettségével, ha Tata meg tudja szervezni a védelmet (ami szerintem így lesz 8)), akkor nincs értelme "sztárvédőt" venni ekkora összegekért, nélküle is javítani tudunk a védekezésünkön, ha meg nem, akkor David Luiz-zal sem lesz jobb a védelem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ignác 2013.08.02. 14:01:05-kor.
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2013.08.02. 12:36:22

Én is úgy gondolom hogy Agger fog érkezni.
Nem lenne rossz választás. Kell a csapatba még egy magas, kemény,jól fejelő,minőséges játékos. Az ára sem borsos , szerintem 20m körül el is lehetne hozni.És ő sokkal jobb választás,mint pl Vergini,Rami,Mathieu stb..
Come on, Daniel! 8)
Kép

Titi - The Legend!
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.08.02. 12:15:30

szarvasember írta:Eltudnék képzelni egy Alexis - David Luiz cserét :roll:
http://www.dailystar.co.uk/sport/footba ... -Barcelona
Martinó mindenkihez ragaszkodik a keretben. Nem lesz csere üzlet, ami azt illeti szerintem nem lesz több távozónk. Jön egy darab védő, de ő is pénz útján, és kész a keret.

Megérzés csupán, de szerintem Agger fog jönni.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
szarvasember
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2013.05.22. 22:15:10

2013.08.02. 12:00:24

Eltudnék képzelni egy Alexis - David Luiz cserét :roll:
http://www.dailystar.co.uk/sport/footba ... -Barcelona
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.08.01. 15:19:37

Megint mi vagyunk a világ barmai. Minek szerencsétlen Dos Santost itt tartani? Xavi-Ini-Fabregas... Ők a meccsek nagy részén játszani fognak. A felkészülési meccsekből is jól látszik, hogy Sergi Robertora nagyobb szerep hárulhat, mint JDS, hiszen sokkal jobban teljesít. De továbbmegyek. Előbb nézném Songot meg abban a pozícióban, mert sokkal megbízhatóbb. JDS se lehet ilyen utópista, hogy látja az esélyét a saját játékára. 4-5 millióért viszont el lehetne passzolni... Jól van, megint szépet alkottunk :!: Abidalt meg el kellett engedni, mikor a középhátvédekből hiányt szenvedünk...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2013.08.01. 11:56:34

Vakmacska írta:mindenesetre szimpatikus, hogy ő nem "vagy TS, vagy senki" hozzáállással keres egy védőt.
Ezért jó dolog a média, az újságokon kívül sehol nem volt ilyenről szó, olyannyira, hogy az első sajtótájékoztatón ezt cáfolták is Vilanováék. Meddig kezelitek még tényként az összes bulvárfst, amit a szátokba nyomnak minden nap?

Tegnap például arról volt szó, hogy David Luiz az elsőszámú célpont, ma már nehéz megszerezni, és Aggerre álltak rá, majd kiderül, hogy mindkettő jönne, most már lehet tárgyalni a klubjaikkal. Szóval sokat nem kell adni ezekre, bár az valószínű, hogy ha ezeket a neveket dobják fel mindennap, akkor nem Chiellini fog majd érkezni.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.08.01. 11:43:24

Vajon mi lett, volna, ha Tata papa pár héttel előbb jön? Maradt volna Thiago, és Delofeu?
Esetleg Villával is számolt volna?

mindenesetre szimpatikus, hogy ő nem "vagy TS, vagy senki" hozzáállással keres egy védőt.
MessiCesc
Capitá del Barça
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013.07.26. 14:51:09

2013.07.30. 18:23:15

Felesleges ide hozni Silvát vagy Kompanyt. Inkább adjunk több lehetőséget Bartrának. Ha valakit hozunk az legalább fiatal legyen mint Luiz vagy Vertonghen. Pechjünkre az említett 2 elég gazdag kluboknál játszik. :?
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.07.30. 18:19:14

csabimo írta:TSilvának nem is örültem volna, nem a játéktudása miatt! Megint 40millios igazolás, letol 3-4 szezont és mehet vissza Braziliba v valahova ingyen..
David julisnak örülnék de ahogy a dolgok állnak, és tudják a klubbok h igazolni szeretnénk középső védőt, ő sem lenne olcsobb 40nél szvsz..

azért érdekes h ilyen horrorösszeget áldoznánk védőre, és nem is olyan eccerü még igy sem..lassan minden klub csövön van és tojnak a pénzre..

Nem is olyan régen a Psg-től Ronaldinhot vettünk, most meg kiröhögnek.
El kell fogadni, hogy egy ilyen képességű játékosnak JELENLEG 40 millió körül van az ára. Az, hogy 4 év múlva hova és mennyiért megy az más tészta. Viszont arra a 4 évre a legkritikusabb csapatrészünkre lenne a legjobb megoldás.
A Ronaldinhos példa totálisan rossz példa. Akkoriban egy 40 milliós, de még egy 30 milliós igazolás is kuriózumnak számított, ráadásul a PSG nem egy milliárdos tulaja volt, aki még a s..ggét is pénzzel törölte ki. Ezeknek az újgazdag csapatoknak egyszerűen nincs égetően szükségük a pénzre, megtehetik, hogy magukhoz kötik a játékosokat. A legjobb példa ez a Bale saga, ami a Real és a Spurs között folyik. A londoniak még nem is a leggazdagabb csapatok közé tartoznak, mégis dobálják vissza a 90-100 milliós ajánlatokat, mert meg akarják tartani a legjobbjukat.

Remélem Luizt sikerül elhozni 30-35 között, nem hiszem hogy olyan égető szükségük lenne rá, ha Mou lenyilatkozta, hogy nem számol vele, az előző szezonban ráadásul nem is igazán játszott a védelem tengelyében. A Thiago-ért kapott pénzből jobb helyzetben vagyunk és félmegoldásokkal semmit sem érünk. Idejön egy Kompany 25-ért, azzal mit érünk? Mélyebb lesz valamivel az a csapatrész egy szezonra, de a jövőre nézve nem igazi megoldás. Szerintem vagy egy minőségi védőt hozzunk vagy senkit és jövőre próbáljunk meg robbantani. Nem minden szezonunk lesz olyan, hogy egyszerre dől ki minden védőnk, ha pedig a csapatvédekezésünk most is olyan trágya lesz egy Kompany nem oldja meg a gondokat.
Forca Barca!!!!
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2013.07.30. 14:23:34

TSilvának nem is örültem volna, nem a játéktudása miatt! Megint 40millios igazolás, letol 3-4 szezont és mehet vissza Braziliba v valahova ingyen..
David julisnak örülnék de ahogy a dolgok állnak, és tudják a klubbok h igazolni szeretnénk középső védőt, ő sem lenne olcsobb 40nél szvsz..

azért érdekes h ilyen horrorösszeget áldoznánk védőre, és nem is olyan eccerü még igy sem..lassan minden klub csövön van és tojnak a pénzre..

Nem is olyan régen a Psg-től Ronaldinhot vettünk, most meg kiröhögnek.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.07.30. 14:08:39

nem hinném h david luizt elengedi jo5é... maradna neki terry meg cahill középre (meg esetleg ivanovic), ennyivel nem fog nekiindulni egy szezonnak.

a többi név meg nem nagy erősítés, főleg nem 20 milliokért
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.07.30. 13:43:34

Varatrix írta:A mundo visszatért a kezdetekhez, és határozottan állítja, hogy az új belső védőnk a Premier Leagueből lesz szerződtetve.

A két első számú célpont Davaid Luiz és Agger.

"Tarcsiba": Vertonghen, Kompany, Vermalen

Elvileg Martino dolgozta ki a listát, ami érdekes mert előtte is ők kerültek szóba. Szerintem csak rábólintott.

Vagy az egészet rosszul értelmezem... :roll:
A felsoroltak közül szerintem egyértelműen Vertonghen lenne a legjobb választás, csak Levyék biztos nem engednék el, vagy ha igen, akkor minimum 30-35-öt kérnének érte.

A két első számú célpont közül inkább a brazil.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.07.30. 10:16:14

A mundo visszatért a kezdetekhez, és határozottan állítja, hogy az új belső védőnk a Premier Leagueből lesz szerződtetve.

A két első számú célpont Davaid Luiz és Agger.

"Tarcsiba": Vertonghen, Kompany, Vermalen

Elvileg Martino dolgozta ki a listát, ami érdekes mert előtte is ők kerültek szóba. Szerintem csak rábólintott.

Vagy az egészet rosszul értelmezem... :roll:
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.07.29. 21:06:02

JOseppe írta:A sport szerint a Chelsea bejelentkezett Matheus Doriáért.Igy továbbra is folynak a találgatások, hogy mi lesz majd D.Luiz sorsa a jövőben. :D Nehéz lenne elhinni hogy ezt követően távozna DL, majd pont egy 18 éves srácc jelenléte miatt. :? De azért jó lenne. :roll:
Ha jól tudom még az átigazolási szezon elején jelezte Mou, hogy nem számít Luizra, csak mostanában állt be egy pálfordulat, ami valószínűleg nekünk szólt, szóval Doriá érkezése teljesen irreleváns a szempontunkból. Azért nem jó érzés, hogy folyamatosan csúszunk le a potenciális igazolásokról. Hummels, Silva, Marquinhos, most Luiz. Jó lenne már véglegesíteni a keretet csak ne egy szál Veginivel.
Forca Barca!!!!
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.07.29. 17:56:29

A sport szerint a Chelsea bejelentkezett Matheus Doriáért.Igy továbbra is folynak a találgatások, hogy mi lesz majd D.Luiz sorsa a jövőben. :D Nehéz lenne elhinni hogy ezt követően távozna DL, majd pont egy 18 éves srácc jelenléte miatt. :? De azért jó lenne. :roll:
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.07.29. 17:11:07

Castiel írta:Azt olvasni, hogy Vergini egyelőre csak amolyan "Bartra" szerepkörbe érkezőként van a képben a vezetőségnél.
Ennek nem sok értelme lenne. Ha igazolunk egy top védőt a kezdőbe, akkor minek még egy ember, ahelyett, hogy Bartra játékperceit növelnénk?! :roll:

Egyébként Luizt nem igazán csípem, úgyhogy remélem nem ő fog érkezni.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.07.29. 16:51:11

Castiel írta:Azt olvasni, hogy Vergini egyelőre csak amolyan "Bartra" szerepkörbe érkezőként van a képben a vezetőségnél. David Luíz a prioritás. Viszont nehezíti a dolgokat, hogy Pep is bejelentkezett érte 40 Millióval! Állítólag a Barca előrehaladott tárgyalásokat folytat a Brazil bekk menedzserével, és közel a megállapodás. (ha jól értelmeztem) Ha egyébként a Luíz üzlet nem jön össze akkor Agger lehet a "b" variáció. aki 15 millióba kerülhet.
Sport.es
Ez a két érkező így ebben a felállásban részemről rendben is lenne.
Persze aztán lehet semmi sem igaz belőle. Miket össze nem tudnak írni.
Fabregas ügynöke megegyezett a MU-val, Fabregas mondta ügynökének, hogy ne is tárgyaljon a MU-val.
Alexis-re nem számít Tata, Tatának kell Alexis...
Elkeserítő mit meg nem engednek/engedhetnek (szankciók nélkül) maguknak az újságok.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.07.29. 16:38:13

jöjjön luiz, vagy agger, mindegy.
csak hozzák már, aztán véglegesítsük a keretet.
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.07.29. 16:27:01

Azt olvasni, hogy Vergini egyelőre csak amolyan "Bartra" szerepkörbe érkezőként van a képben a vezetőségnél. David Luíz a prioritás. Viszont nehezíti a dolgokat, hogy Pep is bejelentkezett érte 40 Millióval! Állítólag a Barca előrehaladott tárgyalásokat folytat a Brazil bekk menedzserével, és közel a megállapodás. (ha jól értelmeztem) Ha egyébként a Luíz üzlet nem jön össze akkor Agger lehet a "b" variáció. aki 15 millióba kerülhet.
Sport.es
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2013.07.29. 16:05:58

Sipi24 írta:Én sajnálnám ha elmenne, megnézném, hogy ebbe a szezonba mit tudna, és ha most se menne neki a gól lövés (mert ugye az a fő probléma nála) akkor elengedném. Amúgy szerintem Tello se valami nagy szám, nem tudom miért vannak annyian elájulva tőle, gyors meg belsővel jól teker, de kb ennyi, azonkívül egy nagy semmi, szerintem.
Tello saját nevelés, Sanchez viszont 40M körül lett véve és szinte sem mutatott az árához képest. Az meg, hogy adjunk neki még 1 évet azért rizikós, mert ha megint betlizik akkor már tényleg csak poton pénzért tudnák eladni, most viszont még 25 körül kaphatnánk érte, ami azért jól jönne a klubnak, több pénz lenne igazolásokra. Ja és Tello legalább képes gólt szerezni és cselezni előrefele, AS viszont még azt se!
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2013.07.29. 15:18:38

S.Agüero írta:Több oldal is arról ír, hogy Martino elengedné Alexist, ha sikerülne megegyezni Agüeróval vagy Reusszal.
Úgy látom a Fifások megint előbújtak. :D Szerintem a szerkesztőségekben már kínjukba nevetnek, mekkora hülyeséget tudnak még lenyomni egyes olvasók torkán.

Egy jobbszélső helyett biztos egy csatár, vagy egy bal oldali ember kell az új edzőnek, ráaádsul teljesen már karakterű játékosok.

Sajnos el kell rontanom pár ember napját, a Mundo például pont arról ír, hogy Martinonál kulcsember lehet a chilei, egyrészt a munkamorálja miatt, másrészt mert Bielsa alatt is nagyon jó volt, a két argentin meg hasonló stílusban gondolkodik a futballról, így lehet reménykedni, hogy Tata segítégével újra formába lendül Alexis. A cikk címében konkrétan az "érinthetetlen" szót használják. :)
Sipi24
Jugador del Barça
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2012.08.20. 08:05:32
Tartózkodási hely: Kunmadaras

2013.07.29. 15:16:09

Én sajnálnám ha elmenne, megnézném, hogy ebbe a szezonba mit tudna, és ha most se menne neki a gól lövés (mert ugye az a fő probléma nála) akkor elengedném. Amúgy szerintem Tello se valami nagy szám, nem tudom miért vannak annyian elájulva tőle, gyors meg belsővel jól teker, de kb ennyi, azonkívül egy nagy semmi, szerintem.
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2013.07.29. 15:03:04

Cooh írta:
csabimo írta:
S.Agüero írta:Több oldal is arról ír, hogy Martino elengedné Alexist, ha sikerülne megegyezni Agüeróval vagy Reusszal.
jaj Istenem de jo lenne.. A leggyengebébb láncszem, Reusnak jo huzás lenne de irhatnék kb 20 nevet Sanchez helyet..
Pedrot?....
Ha már választani kell, akkor inkább Pedrot, mint AS-t
Pedro-t a kutya nem akarja megvenni, mivel feltűnt mindenkinek, hogy csak akkor volt jó, amikor a Xavi, Ini, Messi és a Barca űrfocit játszott és még be tudta lőni a helyzeteit, mert amúgy saját maga nem tud helyzetet kialakítani.
Sanchezért se véletlen, hogy olasz csapat érdeklődik, mivel ő ott fel tudott mutatni valamit egy viszonylag kis csapatban.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1241
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2013.07.29. 15:00:48

S.Agüero írta:Több oldal is arról ír, hogy Martino elengedné Alexist, ha sikerülne megegyezni Agüeróval vagy Reusszal.

Támogatom.... rendes gyerek, sőt focizni is tud de nem "Barcelona" szint( ez nem csak az ő hibája,lehet középen ékként hasítana de nálunk erre nem lesz lehetősége) ...és most hogy ott lesz mellette Messi & Neymar ez még inkább szembetűnő lesz.
-
Sajnos a jó megmozdulásainak fele arról szól hogy a rosszul átvett/elvesztett/nemtudokvelemittcsinálni labdákat visszaszerzi és hátra passzolja.....ez derék de kevés ....
-
Ha nem lesz klasszik centerünk(centerjatékunk) akkor legalább legyen egy klasszik szélső támadonk !
Reus kíváló lenne...
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Válasz küldése