Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2013.03.22. 19:56:49

Nekem Hummelsről lenne egy kérdésem. Ő egy elég magas, nagydarab játékos, ergo nem túl gyors nem? Kb mint Pique..? Csak mert az El Classico után az volt sokak gondja, hogy lassúak a védőink, és úgy kontráztak/futottak le minket ahogy akartak. Na most ez Hummelsel hogy oldódna meg? Ha csak Pique sebességére képes, akkor a Ronaldo és di Maria sebességű játékosok 2-szer körbefutják - tudom, egyszer Pique testtel tudta tartani Roncit anélkül hogy lefutná, de az kb egyszeri eset volt. Én komolyan kérdezem ezt, nem kötözködésből. Csak a sebessége "érdekel" most amúgy, azt a beszámolókból már érzékelem, hogy amúgy patentos játékos, de szerintem jelenleg az is fontos lenne, hogy egy gyors középső védőt igazoljunk, elvégre abból hiány van.. Még ha a méretéhez képest gyors is, alapjáraton max egy erős közepes gyorsaságú védő nem?
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3936
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.03.22. 19:10:53

Az aktuális "gumicsont" téma:
Thiago Sliva soha nem lesz Barcelona játékos!

Miért?

1. A Milantól nem is akart hozzánk jönni.

2. A PSG pénze teljes mértékben motiválta

3. A PSG nincs arra rászorulva, hogy egy Barcelonának eladja a világ egyik legjobb belső védőjét, ha már megvette.

4. Mivel egy elképesztő összegért vette, csak ekkora vagy nagyobb összegért lenne vihető, ha a sejkeket motiválná (ahogyan egyértelműen nem!) az eladásából keletkező haszon

5. A Milan által kért összeget sem tudta volna kifizetni a Barcelona (jogosan)

Lenne egy-két érv ezeken felül, de úgy gondolom ez bőven elég!
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2013.03.22. 17:57:53

Én azt a végletet is el tudom képzelni, hogy Sanchez és Villa egyaránt távoznak, és Neymar érkezik abból a pénzből. Így megmaradna támadósorba Messi, Pedro, Tello, Cuenca (ha nem adjuk el), jönne még hozzá Neymar, plussz a következő szezonban, ha tényleg akkora tehetség Deu, akkor én jópár bajnoki végére becserélném, néha kezdőként adnék neki bizalmat, az első csapattal edzene, sokat fejlődhetne, tapasztalatot szerezne az első ligában, számunkra pedig kiderülne, hogy mekkora lehetőség van benne, illetve, hogy tud élni a bizalommal. Úgy érzem, hogy Song és JDS távozni fog, sajnálom Songot, kevés meccsen kapott lehetőséget, de akkor már nem VKP-t hanem védőt igazolnék. Több jó megoldás is lehetséges, pár évig Thiago Silva is megállná a helyét, klasszis védő, jól fejel, sebessége is megvan, csak kirobbanthatatlannak érzem a PSG-ből. Az biztos, hogy bárki jön, legyen tapasztalt, ne legyen lassú egy középső védőhőz képest, és korából fakadóan több szezonon keresztül lehessen rá számítani. A kapusok 90%-a akit szóbahoztak velünk szerintem jó megoldás lenne, örülnék egy fiatal kapusnak aki már valamit letett az asztalra, de nem követlenek érte irreális árat.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.22. 17:57:22

csababarca írta:Hummelsre rá kell menni,keményen. 30 milliót sem kell sajnálni érte, ha már Sánchez-ért is kiadtunk ennyit,például.
Tényleg ennek kell a fő prioritásnak lenni, mert hátul gyengék vagyunk,kellene végre egy masszív ember oda. Kíváncsian várom, szerintem a dortmundal lehet tárgyalni, nekik egy 25-30 milliós ajánlat nagyon csábítóm lehet. Abból tudnak venni 2 olyan embert,akik nekik kell,illik az arculatukhoz.
Abszolút egyetértek, számomra sem Neymar a prioritás, hanem Hummels (és egy kapus), ha ő jönne, lenne egy brutális tengelyünk a védelemben: Hummels, Mascherano, Piqué, Puyol. Utóbbi kettő sérülékenységét ismerve általában lenne három egészséges, világklasszis középhátvédünk, akik közül ha egy éppen kuka formában játszik, még mindig ott van a másik kettő.
25-30-ért szerintem el lehet hozni, náluk úgyis távozik majd Lewandowski, a Hummelsért kapott pénzből tudnának venni egy jó csatárt.
recrea írta:Jöhet Varane... :D
Vele csak az a baj, hogy túl drága lenne, a Messi elleni produkciója következtében ugyanis 75 millió euróra emelkedett az értéke. :mrgreen:
Avatar
Tarsi88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2013.02.01. 17:14:06

2013.03.22. 17:18:23

A támadó sorba valószínűleg érkezik Neymar, távozik szerintem Villa ott megvagyunk elegen.
Középpályán még sokan is vagyunk szerintem Song és Dos Santos is távozni fog a nyáron.
Hátul vagyunk a legnagyobb gondban ide Hummels tökéletes lenne, viszont ha Aggert tényleg el lehet hozni 15 körül akkor én őt is hoznám.
A kapus kérdés a legnagyobb kérdőjel, a felmerült nevekből De Gea-nak és Reina-nak egyáltalán nem örülnék, a Ter Stegen, Neuer(szerintem ő megszerezhetetlen), Courtois névsorból bárki jöhetne. Azt nagyon sajnálom, hogy Hart-ról még csak pletyka szinten sem lehet hallani, pedig nálam ő lenne a favorit.
Kép
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.03.22. 16:22:03

Ha nem lesz még "meglepetés" távozónk, akkor tulajdonképpen, "csak" 1 védővel vagyunk mínuszban. Jelenleg 23 játékos van az első keretünkben. A nyáron biztos megy Valdes és egy csatár (szerintem Villa vagy Sánchez). Ezen felül visszavonulhat Abidal, és mehet Dos Santos is(én mennék a helyében és volt is szó a távozásáról). A távozók helyére mindenképp kell egy kapus és egy csatár. A kapus poszt kérdéses, sok a név és sok közöttük a jó nevű kapus. A felmerült nevek közül legkevésbé Reina-nak örülnék, mert egyrészt fiatalnak sem mondható, másrészt én nem látom kiemelkedő kapusnak, sőt inkább gyengének tartom. Viszont a de Gea, Ter Stegen, Neuer, Courtois névsor nem tűnik rossznak - felőlem jöhet akármelyik.
A csatárkérdés jóval világosabbnak tűnik, mert a csapból (sport.es, elmundodeportivo.es) is Neymar folyik. Róla már sok helyen leírtam a véleményem, ide elég annyi, hogy én örülnék az érkezésének, látok benne fantáziát. Azt, hogy mennyire fog hajtani, vagy mennyire jön majd ki a társakkal nem tudhatja előre senki. Legfeljebb Alves és Adriano, de velük a jó a viszony.
Eddig tehát ott tartunk, hogy ment és jött egy csatár és egy kapus. Abidal-t és Dos Santost nem igazán kell pótolni, mert ők idén sem jutottak szóhoz, illetve a középpálya dugig van jó játékosokkal, ahogy a védelem bal oldalán is Alba és Adriano még legalább 2 évig megoldást jelenthet, Alba tovább is (csak maradjon olyan magas szinten a védőmunkája mint a Milan ellen).
Az egyetlen kérdéses poszt, ahol erősíteni kellene az a védelem, annak is a közepe. A védelmünket alapvetően fizikailag, magasságban kellene megerősíteni, mert Piqué-n kívül igazándiból nincs jól fejelő védőnk. Puyol a maga 178 cm-vel sem egy felhőkarcoló, tőle pedig csak alacsonyabb embereink vannak. A fiatalokat egyelőre még nem veszem ide.
Piqué és Mascherano biztos pontot jelentenek, Puyol pedig játszik két hónapot, utána pihen két hónapot(vagy többet) és így tovább. Az életkora miatt pedig megkoptak a reflexei, a gyorsasága, stb. Ide mindenképp kell egy ember. Számomra pedig nagyon úgy tűnik, hogy a fiataljaink itt labdába sem rúghatnak, mindenképp igazolni akarunk valakit. (Pedig Bartra-ban van potenciál.) Ha pedig igazolni akarunk, akkor ne egy harmadrangú senkit hozzunk (mint Csigrinszkij volt), hanem egy nagyágyút. Legalábbis, ha hosszú távú megoldást keresünk. A legjobb tényleg Hummels lenne, a kérdés itt főleg az lesz, hogy mennyire akar elmenni Dortmundból. Én David Luiz-t vagy Agger-t sem tartanám rossz igazolásnak.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.03.22. 15:33:14

Chino írta: Azért azt se felejtsük el, hogy kapust is hozni kell. Még a végén lesz egy Pinto-Massip kettősünk, csakhogy legyen pénz Neymarra. :-)

Ezzel kapcsolatban az kezd az agyamra menni hogy még mindig nem lehet tudni körülbelüli árat sem vele kapcsolatban. Egyszer azt hallani, hogy 10 milla körül, mert nem hosszabbít, aztán 40 milla, 60 milla sőt egyesek szerint egyenesen 90. Jó lenne már tudni egy intervallumot, ami többé-kevésbé hiteles. Meg a lehetséges távozók is érdekelnének, de hát tudom, hogy ez hamvába holt kérés.
Neymar nagyjából 40 milla lesz. :wink: Ha letettünk 10-et, akkor kb. még 30. Nincsen olyan balek csapat, amely 60-90 milliót kiadna egy olyan emberért, akit 1 év múlva ingyen megszerezhetne. Bár sztem ilyen szempontok mellett ez is óriási összeg.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7411
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.03.22. 13:43:20

visca el barca írta:
salas9 írta:Zubizarreta és Tito meghozták a végső listát, ha lehet így mondani.
pnotosabban az elmundo szerint. hulyeség az egész. gondolom tito, meg zubi felhivta őket, aztán így bediktálta :D

ez az inigo martinez, garay vonal meg amugy is vicces, bármelyik itteni fiatal lehozza azt a szintet...
Ez kb. egy szavazás, hogy a szurkolók kit látnának itt szívesen. A vezetőségnek ehhez kb. semmi köze. Lehet, hogy ők éppen garay-ban gondolkoznak. ](*,)

Azért azt se felejtsük el, hogy kapust is hozni kell. Még a végén lesz egy Pinto-Massip kettősünk, csakhogy legyen pénz Neymarra. :-)

Ezzel kapcsolatban az kezd az agyamra menni hogy még mindig nem lehet tudni körülbelüli árat sem vele kapcsolatban. Egyszer azt hallani, hogy 10 milla körül, mert nem hosszabbít, aztán 40 milla, 60 milla sőt egyesek szerint egyenesen 90. Jó lenne már tudni egy intervallumot, ami többé-kevésbé hiteles. Meg a lehetséges távozók is érdekelnének, de hát tudom, hogy ez hamvába holt kérés.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.03.22. 11:33:53

salas9 írta:Zubizarreta és Tito meghozták a végső listát, ha lehet így mondani.
pnotosabban az elmundo szerint. hulyeség az egész. gondolom tito, meg zubi felhivta őket, aztán így bediktálta :D

ez az inigo martinez, garay vonal meg amugy is vicces, bármelyik itteni fiatal lehozza azt a szintet...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.03.22. 10:42:53

Zozzy 5 írta:nem szeretném, ha az lenne a szitu, hogy neymarra rakjuk félre a nagy pénzeket, a fontos posztokra való igazolásoktól elvonva azt. én kíváncsi lennék rá itt egyébként, de nem minden áron. először legyen egy normális kapusunk meg középső védőnk.
Egyetértek, sőt ha úgy merülne fel hogy Neymar vagy Hummels mert mindkettőre nincs keret akkor én egyértelműen Hummelsre szavaznék, sokkal nagyobb szükség van rá mint Neymarra ha meggondoljuk. Neymar zseniális, de óriási összegbe kerül ahoz képest mekkora kockázatot vállal vele a kulb mert sajnos benne van hogy nem tudna beilleszkedni a csapatba. Nem vagyok benne biztos hogy Neymar jól jár egyébként azzal ha Európába jön függetlenül attól hogy a Barcához vagy máshová megy ( nem anyagilag, szakmailag ).
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.03.22. 10:38:07

Hummelsre rá kell menni,keményen. 30 milliót sem kell sajnálni érte, ha már Sánchez-ért is kiadtunk ennyit,például.
Tényleg ennek kell a fő prioritásnak lenni, mert hátul gyengék vagyunk,kellene végre egy masszív ember oda. Kíváncsian várom, szerintem a dortmundal lehet tárgyalni, nekik egy 25-30 milliós ajánlat nagyon csábítóm lehet. Abból tudnak venni 2 olyan embert,akik nekik kell,illik az arculatukhoz.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.03.22. 10:32:14

Kompany-ról nekem csak az jut eszembe, h CR bóhocot csinált belőle mindkét BL-meccsen. Ennyi elég is számomra.
Hummels viszont bitang jó, a védekezése, a labdakihozatalai, szögleteknél pedig veszélyes.
Luiz szerintem szeleburdi.
A többieket nem nagyon látom játszani.



Jöhet Varane... :D
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2013.03.22. 10:25:38

Hummelsnek nagyon örülnék,de úgy látom a szavazás is elég egyértelmű!!!
Szerintem a legjobb döntés lenne...És most tényleg a védő legyen a prioritás nem 2.-3. csoportos emberkét hozzanak,mert az megint nem lesz megoldás.Igazából nem is tudom,talán az se lenne baj,ha az első csoportból kettő is jönne,mert tényleg kell a védelembe az erősítés,jobban,mint bárhova máshova.
Kép
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.03.22. 09:31:47

Zubizarreta és Tito meghozták a végső listát, ha lehet így mondani. Az elsőszámú prioiritás Mats Hummels, akit Kompany és David Luiz követ. A vezetőség úgy gondolja Hummels jól alkalmazkodna a rendszerbe, hiszen labdabiztos, tapasztalt, jól lát a pályán és jól fejel. Egyedül az ára (20-30 millió) ami aggodalomra ad okot, de egész áprilisban és május elején dolgozni fognak az ügyön.

A "listában" három csoport szerepel.
1. csoport: Hummels, Kompany, David Luiz (20-30 millio)
2. csoport: Verthongen, Agger, Vermaelen (10-15 millio)
3. csoport: Inigo M., Marquinhos, Garay (10 millio körül)

http://www.mundodeportivo.com/20130322/ ... 90693.html

Az oldalon szavaztak a szurkolók kit látnának szívesen:
1. Mats Hummels (54%)
2. David Luiz (18%)
3. Inigo Martinez - Kompany (7%)
4. Garay (6%)
5. Marquinhos (5%)
6. Vermaelen, Agger, Verthongen (1%)
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.21. 19:51:10

salas9 írta:Majd meglátjuk mi lesz, de ha pesszimistán nézem a dolgokat akkor Rosellék idehozzák Neymart és "cserébe" ilyen Garay, Guaita vagy Kiko Casillal és társaival fogjuk feltölteni a maradék hiányposztokat...
Remélem, hogy nem lesz igazad, nem szeretném megérni azt a napot, amikor Garay Barça-mezben lép pályára egy tétmeccsen... :D
Amúgy az is egy lehetőség, hogy kiárusítást tartunk, eladjuk Alvest, Alexist, Tellót, Bartrát, satöbbi, így lesz annyi zsé, hogy Neymar mellett Hummelsékat is elhozzuk. :D Mondjuk erre nem látok sok esélyt.

Touré-témát meg hagyjuk már, szerettem nagyon az afrikait, de az ő ideje már elmúlt, nem lenne helye a csapatban, mert Busquets az abszolút király, aki pedig ezt nem ismeri el, annak a fejét egy döglött harcsával csapkodom laposra. :mrgreen: (De tényleg.)
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3936
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.03.21. 17:17:55

Nyilván nem lehet véletlen, ha a Madridnál egy Barca játékosra vágynak kifejezetten! Ezt pedig nem más, mint Busi!
Ez a Yaya nosztalgia arra jó, amikor nincs konkrét mérkőzés a válogatott szereplése miatt. Minek jönne és hová?
Biztosan nem tartalékszerepre vágyik ő sem.
Szép volt, jó volt, menni akart.
Emlékezzünk rá jó érzéssel milyen nagy játékos volt, de a világ legjobb szűrőjét ne tegyük ki gondolatban a csapatból miatta!

Apuci intézésének szerintem sok köze nincs hozzá, mert a Barca nem jótékonysági intézmény. Ennyi erővel akkor Johan fia Jordi, évekig kezdő lehetett volna itt. :wink:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.03.21. 17:00:07

bali 15 írta:Csak sajnos Busquets mellett semmi esélye.
Pedig valahogy jobban elnézegetnék egy két méteres bengafekát a vkp poszton(aki mellesleg kib...szott technikás is, mint ezt a simalábú-apucielintézte nekem Busquets gyereket.
félelmetes h vannak emberek akik még mindig itt tartanak buszkeccel kapcsolatban. :roll:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2174
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2013.03.21. 16:58:23

bali 15 írta:.. mint ezt a simalábú-apucielintézte nekem Busquets gyereket.
lehet hogy apuci intézte be, de áldja azt a napot a Jó Isten, amikor megtörtént. Busi szerintem a csapat egyik legfontosabb tagja, és ahogy játszik, szerintem zseniális :wink: Yaya elment, de Busi kárára ne jöjjön vissza.. szvsz
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.03.21. 16:18:38

Gareth Tello írta:Itt merül fel a kérdés, hogy fontos-e annyira Neymar, hogy az ő leigazolásának érdekében spóroljunk a kapus és a középhátvéd posztján... Közben az AS arról ír, hogy a Barça három embert kíván a nyáron igazolni Németországból: Ter Stegent, Hummelst - és Gündogant, mint majdani Xavi-utódot.
Márpedig én kinézem Rosellékből, hogy most nyáron mindenáron ide akarják majd hozni a brazilt. Most írta a sport.es, hogy Neymar apja a ma esti Brazil-Olasz után Barcelonába utazhat tárgyalni...

A német dolognál örülnék ter Stegennek és Hummelsnek, sőt Gündogant is szeretem de ő felesleges mert a középpályánk telve van (Xavi, Iniesta, Cesc, Thiago, Sergio, Song) és elvileg jönnek majd fel a fiatalok is (Rafinha, Roberto).

Majd meglátjuk mi lesz, de ha pesszimistán nézem a dolgokat akkor Rosellék idehozzák Neymart és "cserébe" ilyen Garay, Guaita vagy Kiko Casillal és társaival fogjuk feltölteni a maradék hiányposztokat...
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.21. 15:47:27

Itt merül fel a kérdés, hogy fontos-e annyira Neymar, hogy az ő leigazolásának érdekében spóroljunk a kapus és a középhátvéd posztján... Szerintem nagyon nem, ha ezen a két poszton nincs minőségi ember, akkor nagyon nagyot bukhatunk, ennyit szvsz nem ér meg a brazil. Ha már mindenáron le akarjuk igazolni, akkor előnyben részesítenék egy előszerződést, melynek értelmében 2014 nyarán csatlakozna a csapathoz, és az átigazolási díj nagy részét is akkor fizetnénk ki a Santosnak. Így meglenne Rosellék öröme, mert itt játszana Neymar, de közben tudnánk venni egy kiemelkedően jó kapust (Courtois vagy Ter Stegen a favoritom nekem is) és egy Puyol-utódnak is megfelelő középhátvédet (Hummels).
A 2013-2014-es idényt meg csak kihúznánk Neymar nélkül, pláne, ha Villa hasonló formát hoz majd.

Közben az AS arról ír, hogy a Barça három embert kíván a nyáron igazolni Németországból: Ter Stegent, Hummelst - és Gündogant, mint majdani Xavi-utódot. :roll:
http://futbol.as.com/futbol/2013/03/21/ ... 45886.html
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7411
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.03.21. 15:13:42

Ebben az egészben az a szép, hogy bedobtak már annyi nevet minden posztra, mint lehetséges igazolást, viszont távozóként idáig kis túlzással csak Valdes-ről volt szó. Viila-ról és Alexisről keringtek még hírek, de eddig minimum 3 olyan játékos van, aki biztosan érkezik. (Neymar, kapus, középső védő. És akkor ott van még Abidal, mint opció + még a fiatalok is. Nem tudom mi lesz itt nyáron, de én már arra is kiváncsi lennék, kik azok akik távozhatnak.
Courtois hírnek pedig kifejezetten örülök. Abból a 20 millából esetleg le lehetne faragni és talán Valdesért is kaphatunk 10-15-öt.
Amúgy nem tudja valaki Cuenca-val mi a helyzet, megveszi az Ajax vagy megy újra kölcsönbe?
Forca Barca!!!!
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8565
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.03.21. 11:15:48

nem kifejezetten örülök ezeknek a híreknek. kulcspozíciókba fogunk igazolni, ehhez képest lutri nevek merülnek fel. casilla-ról bevallom nem sokat tudok, guaitat akárhányszor láttam játszani, amit bravúr lett volna fogni, azt nem nagyon sikerült. persze nyilván a figyelőink nagyobb energiát fektetnek a feltérképezésre...a többi fiatal nevet nem is kommentálnám, fingom nincs kik ezek. kapus poszton nem kéne garasoskodni mindenesetre.

garay nevének pedig abszolút spórolás és "ha nincs ló akkor..." szaga van. realnal simán felsült anno.

nem szeretném, ha az lenne a szitu, hogy neymarra rakjuk félre a nagy pénzeket, a fontos posztokra való igazolásoktól elvonva azt. én kíváncsi lennék rá itt egyébként, de nem minden áron. először legyen egy normális kapusunk meg középső védőnk.
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.03.21. 10:05:41

A mundodeportivo és a sport.es szerint az Espanyol hajlandó lenne tárgyalni Kiko Casilla-ról, akinek a kivásárlási ára 20 millió lenne. Ezen kívül azt is írják, hogy a Barcelona folyamatosan figyeli Guaita-t, a PSG és Levante elleni mérkőzésen is volt kint megfigyelőnk.

Nem tudom, még mindig Courtois vagy ter Stegen párti vagyok. Ráadásul ha igaz a hír, hogy a Chelsea 20 millióért hajlandó megválni a belgától, akkor inkább őt venném meg ennyiért mint Kiko-t. :roll:

Rajtuk kívül ismét dobtak be pár fiatal nevet: Ortolá (Villareal B), Diego Marino (Villareal), Kepa (Bilbao), Cuesta (Sevilla).

A középhátvéd pozíciójára az új név pedig Ezequiel Garay. A Benfica 26 éves argentín válogatott játékosa 15 millió körüli áron hozható el. 1,90 magas ami nem hátrány, és arra is alapoznak, hogy nagyon jó a kapcsolata Messivel és Mascheranoval. Ha jól tudom anno őt le akartuk már igazolni Racingból.
Garay

A kis brazillal kapcsolatos, hogy a Santos 2016-ig szeretne hosszabbítani vele, ám Neymarék nem akarnak. A brazil TV szerint Neymar apja Barcelonába fog utazni, hogy a szerződésről tárgyaljanak.
Neymar
Kép
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.03.20. 20:57:22

http://barcanoticias.blog.hu/2013/03/20 ... n=blhshare
ennek örülök! Remélem Monti is jól dönt majd...

Valóban Yaya visszatérésére kicsi esély van, de ne zárjuk ki abszolút! :) :)
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.03.20. 20:52:48

Én abszolút el tudom képzelni, hogy visszatér a Camp Nouba.




Ápr. 10-én, a PSG színeiben. :mrgreen:
Válasz küldése