Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.08.17. 20:54:32

barca0000 írta:csak a barca nem arról volt híres hogy légiósokra épít.
2006 környékéről: sylvinho, edmilson, belletti, r10, saviola, messi, thuram, guily, gudjohnsen, zambrotta, motta, marquez, gio, deco. 23-as keret több mint fele légiós. most sztem nincs is ennyi.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
nagyiibarca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2012.08.28. 13:38:29
Tartózkodási hely: Magyarország.

2014.08.17. 20:50:42

barca0000 írta:.Gondolom emlékszel hogy 2 éve amikor 11 saját nevelésű volt a kezdőbe akkor mindenki ütötte a mellkasát(nem itt a fórumon)hogy hát igen Mes Que un Club
Az hogy valaki saját nevelés nem jelenti azt, hogy spanyol, Messi Argentín. :)
Furcsa az érkező spanyol játékosokat illetve a saját neveléseket összehasonlítani.
Kép
"Apuval készítettünk egy ilyen szalmazsákot, egy ember méretűt oszt aszt köllöt, azon gyakorúltam."-Almási Kristóf
barca0000
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2014.06.22. 17:32:46

2014.08.17. 20:45:23

nagyiibarca írta:
barca0000 írta:Az átigazolásoknál csak engem zavar hogy a jött 7emberből egy se spanyol? Viszont az eladott/elment játékosok közül csak 2 volt aki nem spanyol.És ha belegondolunk könnyen előfordulhat hogy spanyol nemzetiségű játékos nélkül lesz a kezdő.Szerintem ez nagyon gáz egy olyan csapatnál ahol egyfolytában azt pofázzák hogy Més que un club :( :evil:
Szerinted a Mes Que un Club egyet jelent azzal, hogy hány spanyol van a kezdőben?..

Amúgy meg teljesen mindegy, szerintem, hogy nem jött spanyol játékos. Nem új dolog ez, hogy kevés hazai nemzetiségű játékos legyen egy csapatnál. lásd Arsenal.

egyébként nem tudom, hogy hogy nézted azt a 7 embert...
Nem nem mondom hogy a jelmondat határozza meg a spanyolok számát csak a barca nem arról volt híres hogy légiósokra épít.Gondolom emlékszel hogy 2 éve amikor 11 saját nevelésű volt a kezdőbe akkor mindenki ütötte a mellkasát(nem itt a fórumon)hogy hát igen Mes Que un Club szóval valami köze csak van még ha nem is papírra írott szabály ként . :wink: De igen Rafinha számomra nem spanyol :twisted:
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.08.17. 19:55:10

Chino írta:...
Egyetértek veled, valahogy meg kéne szabadulni Songtól, mert jövő szezontól valszeg majd csak a lelátót/padot fogja koptatni... Ahhoz meg hogy kezdőként vkp-t játszon kisebb csoda kéne. Max kupameccseken tudnám a kezdőben elképzelni.

@nagyiibarca: Zsír az avád! 8) :D
Kép
Avatar
nagyiibarca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2012.08.28. 13:38:29
Tartózkodási hely: Magyarország.

2014.08.17. 19:47:29

visca el barca írta:
nagyiibarca írta:egyébként nem tudom, hogy hogy nézted azt a 7 embert...
ter stegen, bravo, matyi, jude law, rafinha, rakitic, suarez.
de rafinha félig spanyol is, rá nem gondolhatott :D
Kép
"Apuval készítettünk egy ilyen szalmazsákot, egy ember méretűt oszt aszt köllöt, azon gyakorúltam."-Almási Kristóf
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7409
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.08.17. 19:46:32

Szerintem nem ez a pénzügyi fair play itt a gond. Song valószínűleg ígyis-úgyis menni fog. Totál felesleges megtartani, így hogy Mascheranora már nem kh-ként számítunk. Még ha áron alul akkor is.
Ezt nem hiszem, hogy ne lehetne legálisan(!) kijátszani. Vagy megvesszük féláron kapnak 10 barimeccset meg Messinek a dedikált csukáját és annyi. :D

Valószínű a Fiorentinával még mindig nem tudunk zöld ágra vergődni.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.08.17. 19:39:12

nagyiibarca írta:egyébként nem tudom, hogy hogy nézted azt a 7 embert...
ter stegen, bravo, matyi, jude law, rafinha, rakitic, suarez.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
nagyiibarca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2012.08.28. 13:38:29
Tartózkodási hely: Magyarország.

2014.08.17. 19:26:00

barca0000 írta:Az átigazolásoknál csak engem zavar hogy a jött 7emberből egy se spanyol? Viszont az eladott/elment játékosok közül csak 2 volt aki nem spanyol.És ha belegondolunk könnyen előfordulhat hogy spanyol nemzetiségű játékos nélkül lesz a kezdő.Szerintem ez nagyon gáz egy olyan csapatnál ahol egyfolytában azt pofázzák hogy Més que un club :( :evil:
Szerinted a Mes Que un Club egyet jelent azzal, hogy hány spanyol van a kezdőben?..

Amúgy meg teljesen mindegy, szerintem, hogy nem jött spanyol játékos. Nem új dolog ez, hogy kevés hazai nemzetiségű játékos legyen egy csapatnál. lásd Arsenal.

egyébként nem tudom, hogy hogy nézted azt a 7 embert...
Kép
"Apuval készítettünk egy ilyen szalmazsákot, egy ember méretűt oszt aszt köllöt, azon gyakorúltam."-Almási Kristóf
barca0000
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2014.06.22. 17:32:46

2014.08.17. 19:16:41

Az átigazolásoknál csak engem zavar hogy a jött 7emberből egy se spanyol? Viszont az eladott/elment játékosok közül csak 2 volt aki nem spanyol.És ha belegondolunk könnyen előfordulhat hogy spanyol nemzetiségű játékos nélkül lesz a kezdő.Szerintem ez nagyon gáz egy olyan csapatnál ahol egyfolytában azt pofázzák hogy Més que un club :( :evil:
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.08.17. 19:03:40

palesz77 írta:Ha meg már Douglas. Itt egy 7 perces videó az új Alvesünkről.
Douglas Pereira • Welcome To FC Barcelona
Szerintem nem rossz játékos Douglas, csak nem ide való. A brazil bajnokságban lehet, hogy olyan nagy ász, de nem hiszem, hogy nálunk maradandót tudna alkotni. És ha tényleg le akarjuk igazolni őt, akkor jár egy hatalmas fekete pont Zubinak,vagy akárkinek, aki kitalálta ezt a transzfert... #-o

Amúgy az én kedvenc kommentem ez:
"Welcome to Barcelona" is he traveling there on vacation or something? Cause he hasn't signed...
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.08.17. 18:51:07

LM10 írta: ha nem kell senkinek, akkor felbontjuk a szerződését, azt mehet ingyen ugye..
hulye lenne ebbe belemenni... halálra keresi magát...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.08.17. 18:40:29

LM10 írta: Ha LE ennyire akar Cuadrado helyett valakit, akkor nem hiszem, hogy Alvesnek nagy jövője van még itt. Szerintem várunk ajánlatra,. ha nem kell senkinek, akkor felbontjuk a szerződését, azt mehet ingyen ugye...
Őszintén kétlem, hogy ezt meglépnénk, LE most nyilatkozta megint, hogy az első keret tagja, és reméli, hogy marad. Jövőre tuti megy, de idén nem hinném, hogy távozna, mindjárt vége az átigazolási szezonnak..
Mondjuk ha jön Douglas, akkor nem tudom hogy akarja megoldani LE, hogy mindenki eleget játsszon, de hát ő biztos tudja..

Ha meg már Douglas. Itt egy 7 perces videó az új Alvesünkről.
Douglas Pereira • Welcome To FC Barcelona
Cuadrado who?? :mrgreen:

szerk.: Kommenteket érdemes nézni a videó alatt.. :lol:
Kedvencem:
"And you can make a 30 minutes video of his fails and stupidity"
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2014.08.17. 18:24:51

Lentebb írta valaki már,hogy hol a megújulás, mert sok játékos maradt tavalyhoz képest. Szerintem nem csak az átalakulás, ha eladjuk a fél csapatot. Rijkaard után 2008ban Pep mindössze 5 embert igazolt ha jól emlékszem.

Rijkaard utolsó évében a kezdő:
VV-Zambrotta,Puyol,Márquez,Abidal,Touré,Xavi,Iniesta(Deco),Messi,Henry,Eto'o(Ronaldinho)

Ehhez képest Pep Alvest hozta csak az olasz helyett, Deco meg Ronnie mentek. Piqué meg ugye szezon közben épült be, de Márquez jól teljesített a következő idényben.
Emlékszem, akkor is elküldte volna mindenki az egész csapatot, Puyol,Márquez,Abidal is hajmeresztő hibákkal tolta a szezont, és jött az új edző, más mentalitás, és nem kell részleteznem a 2009es évünket :wink:
Persze ez nem garancia, hogy most is megnyerünk mindent, sőt, de azért nem kell temetni a csapatot. Ha Alvest elküldenénk végre, akkor jöhetne az új hátvéd, aki jelenleg ez a Douglas gyerek lesz. Sajnos nem hallottam róla még eddig, nekem is a "brazil csodagyerekek" jutottak eszembe, hogy jó sokat kidobtunk már rá. Ha LE ennyire akar Cuadrado helyett valakit, akkor nem hiszem, hogy Alvesnek nagy jövője van még itt. Szerintem várunk ajánlatra,. ha nem kell senkinek, akkor felbontjuk a szerződését, azt mehet ingyen ugye...
Várom a legjobbakat, holnap Gamper, végre együtt lesz a majdnem teljes csapat 8)

VISCA BARCA!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.08.17. 17:51:58

kristop írta:
Sanama írta:masreszt pedig egy Matyio-Vermaelen pakkert kevesebbet lehetett volna fizetni, es semmi baj nem lenne
palesz77 írta:Hát eddig 75 millió mínuszban vagyunk nagyjából, ha megvennénk Cuadradot lenne belőle 120 is. (Amennyit elméletileg költhettünk volna idén emlékeim szerint, de hát gondolom tudják mit beszélnek..)
fogalmam sincs, hogy ezt hogy számolják a pénzügyekben, de jelenleg ennél konkrétan kevesebbet költöttünk, mert mathieu meg vermaelen egyelőre csak 10 - 10 be fájt nekünk, nem? vagy a többit is már az ideibe pénzügyi mérlegbe számítják, attól függetlenül, hogy később fizetjük ki?
Szerintem erre az evre kell lekonyvelni. Bar ez a banda nagy penzugyi magusokbol all, ugyhogy ki tudja :mrgreen: :mrgreen:
Lehet Matyio ara le van konyvelve benzin penznek :twisted:
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.08.17. 17:48:50

Sanama írta:masreszt pedig egy Matyio-Vermaelen pakkert kevesebbet lehetett volna fizetni, es semmi baj nem lenne
palesz77 írta:Hát eddig 75 millió mínuszban vagyunk nagyjából, ha megvennénk Cuadradot lenne belőle 120 is. (Amennyit elméletileg költhettünk volna idén emlékeim szerint, de hát gondolom tudják mit beszélnek..)
fogalmam sincs, hogy ezt hogy számolják a pénzügyekben, de jelenleg ennél konkrétan kevesebbet költöttünk, mert mathieu meg vermaelen egyelőre csak 10 - 10 be fájt nekünk, nem? vagy a többit is már az ideibe pénzügyi mérlegbe számítják, attól függetlenül, hogy később fizetjük ki?

csak azért kérdezem, mert elvileg akkor még bőven(!) lenne pénz cuadradora, nem pedig csak éppen
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kristop 2014.08.17. 17:52:16-kor.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.08.17. 17:32:14

visca el barca írta:
Sanama írta:Aztan majd jon valaki, es kihozza hogy ezert sem Zubiek a felelosek, hanem LE :mrgreen:
hahaha :D nem, ezért ő a felelős ezt én is elismerem.
vagy inkább Faus meg a többi gazdaságis emberke :lol:
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.08.17. 16:54:13

Sanama írta:Aztan majd jon valaki, es kihozza hogy ezert sem Zubiek a felelosek, hanem LE :mrgreen:
hahaha :D nem, ezért ő a felelős ezt én is elismerem.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.08.17. 16:50:49

Ha ez most tenyleg igaz, hogy a Fair Play miatt nem jon Cuadrado, akkor ismet hatalmas taps a vezetosegnek :) . Erre nem tudok mit mondani. Foleg ugy, hogy Elment egy Sanchez-Fabre pakk, akikert siman lehetett volna tobbet kapni, masreszt pedig egy Matyio-Vermaelen pakkert kevesebbet lehetett volna fizetni, es semmi baj nem lenne. Erdekes ezt mas csapatok meg tudjak oldani, ok nem. (Pl. a Chelsea.)

Raadasul Suarezen is siman lehetett volna meg lefele alkudni, a buntetes utan, vagy valami, de legalabb utana a khv-kert ugy targyalni, hogy ezt belekalkulalni. Hihetetlen.

Aztan majd jon valaki, es kihozza hogy ezert sem Zubiek a felelosek, hanem LE :mrgreen:

(wiki szerint 165ot koltottunk.)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sanama 2014.08.17. 16:54:52-kor.
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.08.17. 16:41:56

roby122 írta:Ha minden igaz , a játékossal megegyeztünk , már csak egy pár részlet és hivatalos lesz a transzfer!
Este 21:00 kor Palmeiras - Sao Paulo
Tessék nézni a meccset streamen , és akkor véleményt formálni!!
Ha minden igaz...

There have been contacts but Barcelona didn't yet make a formal bid for Sao Paulo right back Doulas (24). He'd join if Alves leaves. [md]

Még szerencse, hogy mindjárt vége az átigazolási időszaknak, mert ezen is rágódhatnánk 2 hónapig.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2014.08.17. 16:30:47

Ha minden igaz , a játékossal megegyeztünk , már csak egy pár részlet és hivatalos lesz a transzfer!
Este 21:00 kor Palmeiras - Sao Paulo
Tessék nézni a meccset streamen , és akkor véleményt formálni!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.08.17. 16:08:14

csababarca írta:Ezt értem,de nem költöttünk kirívóan sok pénzt idén,csak Suárezre.
Mindegy, hátha lealkudjuk Cuadradot kicsit, tudnám díjazni, nagyon tetszett a vb-n.
Hát eddig 75 millió mínuszban vagyunk nagyjából, ha megvennénk Cuadradot lenne belőle 120 is. (Amennyit elméletileg költhettünk volna idén emlékeim szerint, de hát gondolom tudják mit beszélnek..)
Kash írta:Ugyan, megszoktam már, hogy mindig letámadtok, bármit is írok. :lol:
Kár, hogy Cuadrado-t már nem tudjuk megszerezni...Pedig titkon reméltem, hogy igen. :?
Ez nem is igaz, a Deu topicban múlkot még ki is emeltem, hogy egyetértek veled.. :mrgreen:

Cuadradoban meg én is reménykedtem, de úgy tűnik idén lemondhatunk róla.. Majd jövőre jön Kokeval karöltve! 8) Már ha igazolhatunk..
Old_Bobberto
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2014.08.09. 15:29:00

2014.08.17. 16:01:06

Én sem vagyok egy nagy pénzügyes, de abban esetleg nem lehetne gondolkozni, hogy részletekben fizessünk? :)

Akkor talán még plusszban el tudunk valakit passzolni 1-2 krajcárért.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15434
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.08.17. 15:57:44

Ezt értem,de nem költöttünk kirívóan sok pénzt idén,csak Suárezre.
Mindegy, hátha lealkudjuk Cuadradot kicsit, tudnám díjazni, nagyon tetszett a vb-n.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Boixos1981
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2014.03.15. 22:18:03

2014.08.17. 15:36:08

csababarca írta:Pénzügyi fairplay? Ugyan már :D ez megint valami specifikus szabály ránk vetítve?

Mindegy, végleges a keret, jöttek új arcok, ez jó, a minőség kiba nagy kérdőjel.
Elől 4 emberrel akarjuk lehozni a szezont? Mondjuk abból három extra klasszis, meg egy Pedro.
Meglátjuk,egy kupára jók lehetünk,talán, ennyivel elégedett is lennék,többet nem lehet elvárni.
Nem, ez akármekkora hülyeség, minden csapatra vonatkozik...a Man Citynek pl. be kellett fizetnie 60 milliót emiatt (ami nekik annyi, mintha en elmennek fagyizni :D ), meg csak 21 embert nevezhetnek a keretbe, amiből nem tudom hány angol kell legyen, ezért pl. Negredo kimaradt, úgyhogy most kemenykedik az UEFA.
Visca el Barca y visca Catalunya, llibertat Boixos Nois!!!
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2014.08.17. 15:03:53

csababarca írta:Pénzügyi fairplay? Ugyan már :D ez megint valami specifikus szabály ránk vetítve?
Nem, minden csapatra vonatkozik, ha jól tudom a City-t és a PSG-t(mily meglepő :mrgreen:) meg is büntették azért mert ezt a szabályt nem tartották be.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Válasz küldése