Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2023.08.09. 13:52:01

csababarca írta:
2023.08.09. 12:37:46
@Fernando: miért buknák ingyen MBappét? 100% a klubváltás, kb 200 milliót fognak érte kapni.
Nem az van, hogy idén lelátó jövőre meg dobbant ingyen?
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.08.09. 13:39:17

Gaviról úgy beszélnék itt egyesek, mintha egy kiforrott játékos lenne és ennyit tudna. 3 napja lett 19 a srác, és tavaly is húzta a csapatot. A jelenlegi 80-100 milliós emberkék többségéről még azt se tudták ki fia-borja. Pedri detto.
Fati nem is a góljaival tűnt ki az előszezonban, legalábbis számomra, a pályán való viselkedése teljesen más lett, de már ez a szezon végén is körvonalazódott. Xavi is mondta, hogy elsőként jelenik meg edzésen, szerintem hatalmas benne a bizonyítási vágy, a képességei pedig adottak hozzá. Én kifejezetten bízok benne. A jobbszélre pedig megvagyunk. Ott van Raphinha, aki stabil ,kezdő, Torres és hokimeccsekre még Yamal is fel-fel jöhet.
Neymarról pontos véleményt szerintem még nem lehet mondani. Főleg az utóbbi párizsi kalandjáról. Nagyon rosszul érezte magát, két éve el akar jönni és ha annyira a pénz érdekelné fogná magát és elmenne a szaúdiakhoz, akik amúgy is imádkoznak érte, de ő még Európában akar maradni, különösen a Barcában. Ez azért nem hasonlítható össze azzal ami a PSG-ben volt. Plusz nem az szeleburdi kölyök már, aki itt volt.
Ha ez az egy év kölcsön összejönne hatalmasat nyerhetnénk. Még rengeteget tudna adni mind sportszakmailag, mind marketingben.
A leigazolása amúgy is felejtős, az anyagi lehetőségek miatt erre 0 % az esély.

Ami a jh posztot illeti, igazán Xavi alatt kezdtünk el keresni. Dalot, Foyth volt tavaly, akiket viszont nem lehetett elhozni, most próbálja Cancelot, tárgyalunk Fresnedával.
A Real is kb. 5 éve próbál valakit, csak ők még Hakimit is képesek voltak eladni, aztán most verik a falba a fejüket mert nem találnak senkit. Borzalmas hiányposzt az egész jelenlegi labdarúgásban. Egy kicsit átlag felettit is nehéz szerezni. Koundé már a jobbak közé tartozik.
Forca Barca!!!!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6888
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.08.09. 13:26:46

Troym írta:
2023.08.09. 12:56:27
csababarca írta:
2023.08.09. 12:37:46
Azért megnézném ki adna Gaviért vagy Pedriért 80-100 millió között.
De Araujo bármennyire jó, érte se adnának annyit.
Álomvilág megint.

Kinek kellene Gavi? Olyan aki meg is tudja ezt a pénzt fizetni, és használni is tudnák az max a City.
De ugyanez igaz kb Pedrire is.
Olasz klubok, németek ennyit nem adnak ki, maradnak az angol klubok, ahol a Pool kp tele van, MU-ba talán DJ odaillene, Chelsea dugig van, Arsenal még érdekes lehetne egy Pedrinek talán, és ennyi.

Én értem, hogy ezek a játékosok a méltán híres transfermarkton ilyen szintre vannak belőve, de nem reális.

Egyébként se kell kiárusítani a játékosainkat, legalábbis nem ezeket.
Gavit könnyű szívvel elengedném 40-50 millióért is, nekem ő nagyon nagy semmi, persze nem jelenlegi helyzetben, mert darabra akkor megint szűkülünk.
Pedrit-Araujot semmiképp sem adnám el, csak ha véletlen beesne 100 millás ajánlat értük.
Kb ugyanezt gondolom. Ha egy Kessie 12 millióért megy el, akkor Fatiért is 30-40-50 a maximális ajánlat, kár álmodozni 80-100 milliós ajánlatokról.
Pedri és Araujo talán érne 90-100 milliót (Kiindulva Gvardiol és Bellingham árából) de én se tudom jelen pillanatban kinek kellenének, mondjuk nem is az ő eladásuk volt a téma.
Gavit én is eladnám, ha úgy alakul, de gondolom akkor vasvillával kergetnék el a szakmai stábot, szóval gondolom ő is tuti marad. Amúgy nem is adna érte senki 50 milliónál többet.
Szerintem nagyon nem mindegy, ki az az eladandó játékos és mennyire kell nekünk. Ha mi itt beépítettük volna Kessiét, akkor most 50-60-at adnának érte. Pedrit, Araujot, Gavit, mittudoménkit nem akarjuk eladni, ezért aki akarja, annak meg kell fizetnie a mai piaci árát, amit a PL és az arabok nagyon felnyomtak. De aki meg nekünk hasznos, azt nem nagyon akarjuk eladni 80 misiért sem. Semmi értelme Kessiét meg mittudoménkit hozzájuk hasonlítani, mármint eladás sikeressége szempontjából. Attól még, hogy Kessiét elpasszoljuk 15-ért, Pedri ugyanúgy megérne sok csapatnak 80-100-at, akinek épp ilyen profil kell. Araujo, Raphinha, Gavi meg ennél tán kicsit kevesebbért kelne el, de még mindig nagyon sok pénzért. Mert nem akarjuk eladni őket. Nálam tényleg csak DJ a kakukktojás, ő feléldozható lenne, ha gondoskodunk a pótlásáról, szerintem a 80-90 érte is simán meglenne, csak ha ő sem akar menni, meg ekkora a fizuja, akkor mindegy. Vagy már el sem akarjuk passzolni, nem tudom.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2023.08.09. 13:07:16

Nekem is furcsának tűnnek ezek a 80-100 millás árak. A jelenlegi gazdasági helyzetben nem igen adnak senkiért ennyit. Nem tudom, hogy ki az idei átig. szezon csúcsbiznisze, amit nyélbe is ütöttek, de nálunk ilyen ember jelenleg messze nincs. MBappe ügy nem tudom hol tart, esetleg érte nyomják majd meg a 100 milla feletti csapot.
Nálunk nem Gavi, vagy Fati, Pedri eladásán kell gondolkodni, hanem egy jobbhátvéden, hogy ne az 1000X bizonyítottan alkalmatlan emberek játszanak ott. Sem Ara, sem Kounde, pláne nem Robi !!!
Ha nincs lé Cancelora, jöjjön Fresnada, talán ő beválik. Nekem fura az, hogy nem tudunk a Masián sem kinevelni erre a posztre ilyen hosszú ideje senkit. Alves óta gyakorlatilag csak létszámban van meg a poszt.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2456
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.08.09. 12:56:27

csababarca írta:
2023.08.09. 12:37:46
Azért megnézném ki adna Gaviért vagy Pedriért 80-100 millió között.
De Araujo bármennyire jó, érte se adnának annyit.
Álomvilág megint.

Kinek kellene Gavi? Olyan aki meg is tudja ezt a pénzt fizetni, és használni is tudnák az max a City.
De ugyanez igaz kb Pedrire is.
Olasz klubok, németek ennyit nem adnak ki, maradnak az angol klubok, ahol a Pool kp tele van, MU-ba talán DJ odaillene, Chelsea dugig van, Arsenal még érdekes lehetne egy Pedrinek talán, és ennyi.

Én értem, hogy ezek a játékosok a méltán híres transfermarkton ilyen szintre vannak belőve, de nem reális.

Egyébként se kell kiárusítani a játékosainkat, legalábbis nem ezeket.
Gavit könnyű szívvel elengedném 40-50 millióért is, nekem ő nagyon nagy semmi, persze nem jelenlegi helyzetben, mert darabra akkor megint szűkülünk.
Pedrit-Araujot semmiképp sem adnám el, csak ha véletlen beesne 100 millás ajánlat értük.
Kb ugyanezt gondolom. Ha egy Kessie 12 millióért megy el, akkor Fatiért is 30-40-50 a maximális ajánlat, kár álmodozni 80-100 milliós ajánlatokról.
Pedri és Araujo talán érne 90-100 milliót (Kiindulva Gvardiol és Bellingham árából) de én se tudom jelen pillanatban kinek kellenének, mondjuk nem is az ő eladásuk volt a téma.
Gavit én is eladnám, ha úgy alakul, de gondolom akkor vasvillával kergetnék el a szakmai stábot, szóval gondolom ő is tuti marad. Amúgy nem is adna érte senki 50 milliónál többet.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2023.08.09. 12:46:17

La Pulga írta:
2023.08.09. 12:25:12
Visszaterve kicsit a Demebele-PSG sztorira, a legszomorubb az egeszben az, hogy megint rajtunk rohog a vilag. Az elmult par evben a PSG boven aron alul vitte el a legertekesebb es legjobb jatekosainkat. Elvileg a jovo ev tamadojatekat Dembelere epitettunk volna, erre orulhetunk ha kapunk erte 25 milliot. De Neymart is idevehetjuk, mert amikor vittek, eppen akkor akartuk a kivasarlasi arat 500 millio-ra tenni. Szoval mondhatni az a 222 millio diszkont aron volt.

Mikozben mi barmikor is kopogtattunk naluk Verratti vagy akar Thiago Silva miatt kirohogtek minket. Szoval nem csak gazdasilag erint rosszul minket hanem hatalmas presztizsveszteseggel jar az, hogy folyamatosan a legjobbjaink hagynak itt.
Dembelé miatt folyamatos MEME -k, vele meg az orvosi stábbal nem tettek minket nevetségessé?

Viszonylag nagy bértömeg szabadult fel utána és még legalább pénzt is kapunk érte....Ez egy kicsit olyan amikor valaki 320Si jelzésű BMW büszke tulajdonosa. Majd mikor rájött, hogy mire locsolta rá a pénzét vásárláskor, próbálja újfent pénzzé tenni a kincsét. Mert ha nála marad, akkor folyamatosan ott lesz a bárd a feje fölött, hogy mikor hullik szét, illetve a kutya nem akarja megvenni, mert már kiderült, hogy miért nem szabad ilyet otthon tartani. De ha véletlenül sikerül neki túladni rajta, akkor meg annak a pár gombnak is örülnie kell...
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.08.09. 12:37:46

Azért megnézném ki adna Gaviért vagy Pedriért 80-100 millió között.
De Araujo bármennyire jó, érte se adnának annyit.
Álomvilág megint.

Kinek kellene Gavi? Olyan aki meg is tudja ezt a pénzt fizetni, és használni is tudnák az max a City.
De ugyanez igaz kb Pedrire is.
Olasz klubok, németek ennyit nem adnak ki, maradnak az angol klubok, ahol a Pool kp tele van, MU-ba talán DJ odaillene, Chelsea dugig van, Arsenal még érdekes lehetne egy Pedrinek talán, és ennyi.

Én értem, hogy ezek a játékosok a méltán híres transfermarkton ilyen szintre vannak belőve, de nem reális.

Egyébként se kell kiárusítani a játékosainkat, legalábbis nem ezeket.
Gavit könnyű szívvel elengedném 40-50 millióért is, nekem ő nagyon nagy semmi, persze nem jelenlegi helyzetben, mert darabra akkor megint szűkülünk.
Pedrit-Araujot semmiképp sem adnám el, csak ha véletlen beesne 100 millás ajánlat értük.

De megint ott lennénk, hogy ránkszakadt a pénz, Laporta meg egyből elverné marketingigazolásokra.
Úgyhogy maradjon csak nyugodtan mindenki.


@Fernando: miért buknák ingyen MBappét? 100% a klubváltás, kb 200 milliót fognak érte kapni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2023.08.09. 12:31:23

La Pulga írta:
2023.08.09. 12:25:12
Visszaterve kicsit a Demebele-PSG sztorira, a legszomorubb az egeszben az, hogy megint rajtunk rohog a vilag. Az elmult par evben a PSG boven aron alul vitte el a legertekesebb es legjobb jatekosainkat. Elvileg a jovo ev tamadojatekat Dembelere epitettunk volna, erre orulhetunk ha kapunk erte 25 milliot. De Neymart is idevehetjuk, mert amikor vittek, eppen akkor akartuk a kivasarlasi arat 500 millio-ra tenni. Szoval mondhatni az a 222 millio diszkont aron volt.

Mikozben mi barmikor is kopogtattunk naluk Verratti vagy akar Thiago Silva miatt kirohogtek minket. Szoval nem csak gazdasilag erint rosszul minket hanem hatalmas presztizsveszteseggel jar az, hogy folyamatosan a legjobbjaink hagynak itt.
Azert náluk sem dicshimnusz az Mbappe-sztori, erős, hogy rajtunk röhög a világ. Ők 50-et fizetnek egy kb 70 milliós jatekosert akinek jövőre lejar a szerződése, mellette viszont buknak egy 170 milliósat ingyen.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2597
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2023.08.09. 12:25:12

Visszaterve kicsit a Demebele-PSG sztorira, a legszomorubb az egeszben az, hogy megint rajtunk rohog a vilag. Az elmult par evben a PSG boven aron alul vitte el a legertekesebb es legjobb jatekosainkat. Elvileg a jovo ev tamadojatekat Dembelere epitettunk volna, erre orulhetunk ha kapunk erte 25 milliot. De Neymart is idevehetjuk, mert amikor vittek, eppen akkor akartuk a kivasarlasi arat 500 millio-ra tenni. Szoval mondhatni az a 222 millio diszkont aron volt.

Mikozben mi barmikor is kopogtattunk naluk Verratti vagy akar Thiago Silva miatt kirohogtek minket. Szoval nem csak gazdasilag erint rosszul minket hanem hatalmas presztizsveszteseggel jar az, hogy folyamatosan a legjobbjaink hagynak itt.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2456
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.08.09. 12:24:21

bence0330 írta:
2023.08.09. 12:11:27

Ez azért kicsit igazságtalan, ha Dortmund lennénk, eladnánk a Pedri-Gavi-Araujo-DJ pakkot 300-350 misiért, de ezt nem tehetjük meg, mert nem játékosnevelde vagyunk, és inkább próbáljuk megtartani a nagyobb értékeinket. Szóval azért tudnánk mi is eladni, ha akarnánk, csak mi jelenleg a selejttől szabadulunk. Nagyon nehéz lenne most vezéráldozatot hoznunk. DJ lehetne talán az, csak hát nem ilyen bruttó 40 körüli fizuval. De akár Fati is lehetne, nem tudom, érte ajánlanának-e jelenleg ennyit. De én szeretném, ha itt lenne még egy évet, kb bármi áron. Szerintem előző év végén fogadta el, hogy neki most elölről kell kezdenie, ő nem Fati a sztár, hanem Fati a fiatal, akinek úgy kell megint berobbannia, mintha még sosem játszott volna.
Csak annyit állítottam, hogy a jelenlegi keretben 2 játékosért kaphatnánk többet 90-100 milliónál, de sztárt csak akaratunk ellenére szoktunk eladni (Figo, Ney) Amúgy nem kell Dortmundnak lenni, hogy eladj nagy értékű játékost, a Madrid is csinálja, CR, Di Maria, Casemiro, Morata se gombokért ment el
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6888
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.08.09. 12:11:27

Troym írta:
2023.08.09. 12:06:32
bence0330 írta:
2023.08.09. 11:53:53
Fatit 90-100 körül adnám el, esetleg 80-nál már elgondolkodnék rajta, talán.
Annyiért Pedrin és Araujon kívül bárki eladható, de ez nem az a csapat, ami ekkora összegért ad el bárkit is.
Ez azért kicsit igazságtalan, ha Dortmund lennénk, eladnánk a Pedri-Gavi-Araujo-DJ pakkot 300-350 misiért, de ezt nem tehetjük meg, mert nem játékosnevelde vagyunk, és inkább próbáljuk megtartani a nagyobb értékeinket. Szóval azért tudnánk mi is eladni, ha akarnánk, csak mi jelenleg a selejttől szabadulunk. Nagyon nehéz lenne most vezéráldozatot hoznunk. DJ lehetne talán az, csak hát nem ilyen bruttó 40 körüli fizuval. De akár Fati is lehetne, nem tudom, érte ajánlanának-e jelenleg ennyit. De én szeretném, ha itt lenne még egy évet, kb bármi áron. Szerintem előző év végén fogadta el, hogy neki most elölről kell kezdenie, ő nem Fati a sztár, hanem Fati a fiatal, akinek úgy kell megint berobbannia, mintha még sosem játszott volna.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2456
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.08.09. 12:06:32

bence0330 írta:
2023.08.09. 11:53:53
Fatit 90-100 körül adnám el, esetleg 80-nál már elgondolkodnék rajta, talán.
Annyiért Pedrin és Araujon kívül bárki eladható, de ez nem az a csapat, ami ekkora összegért ad el bárkit is.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6888
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.08.09. 11:53:53

Fatit 90-100 körül adnám el, esetleg 80-nál már elgondolkodnék rajta, talán. Óriási a potenciálja még mindig. Szerintem van relevanciája, hogy elkezdte szórni a gólokat, ráadásul nem is gyenge ellenfelek ellen. A kaparása is javult, fizikálisan, mentálisan is... összességében sokkal jobban néz ki a pályán, mint tavaly év közben, minden tekintetben, úgyhogy én inkább mondanám azt, hogy annak nincs annyira relevanciája egy ekkora sérülés után, hogy tavaly hogy tolta.
Simán lehetne megint meghatározó játékos. Az is lehet, hogy nem, de szerintem most simán benne van. És ő az egyetlen játékosunk egy nem túltolt Lewyn kívül, akiben tényleg sok gól van.
Szerintem ez az év lesz perdöntő nála, vagy akár már ez a félév, most rendben van, ki fog derülni, mit tud a régi Fatiból.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.08.09. 11:42:45

Szerintem 110%ban irrelevans hogy Fati lott meccsenkent egy golt az eloszezonban, meg a szezon vegi, matematikailag is tet nelkuli nehany meccsen. En is orultem mikor lattam, hogy ha igazan jonak nem is latszik jatekban, de az onbizalma es a goljai jonnek vissza. Viszont megegyzser leirom, szerintem ez kb nulla jelentossegu. Egesz szezonban nagyon rossz volt tavaly, pedig vegig egeszseges volt. Mentalisan nagyon gyengenek tunt, es robbanekonysagban, 1v1ben, csapatjatekban is.
Es sose felejtsuk el, hogy az edzoi stabnak 1000x annyi informacioja van egy jatekos kepessegeirol, hasznalhatosagarol, allapotarol, csapatra gyakorolt hatasarol, mint nekunk nehany fel meccs alapjan.

Ugyhogy megertem azokat a velemenyeket, akik szerint Fatihoz ragaszkodnia kene Xavinak, DE teljesen megalapozatlannak es atgondolatlannak tartom.

Ha jo penzt adnanak erte, tolem mehet. 20-40 millioert viszont inkabb tartsuk meg szepen. Dembele elment, Ferran is nagy kerdojel, Lamine pedig szerintem a csirkelabaival es a 15 evevel nem juthat meg epizodszerepnel tobbhoz iden, mert az vallalhatatlanul nagy kockazat es idiotizmus lenne. Akarmennyire is ugyes.
Szoval ha egy edzo helyeben lennek, es ezeket a gondolatokat igy nem teregetnem ki az ujsagirok ele, akkor azt mondanam: “meglatjuk”.

Neymar egy toxikus elem lenne, ha fizetnenek, akkor se fogadnam be, akarmennyire is jo jatekos (volt 2015 kornyeken).

Gavit semmi penzert nem adnam el, a szezon egyik huzoembere volt, majd pont azert fogjuk eladni mert volt a vegefele nehany halvanyabb meccse… 😄
Persze anyagilag barmibe belekenyszerulhetunk meg, de sztem o egesz biztosan ott van azon a bizonyos listan Araujoval, Pedrivel, Baldeval es meg nehanyakkal. Es ez jol van igy.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2023.08.09. 10:43:41

Fati nekem se a szívemcsücske,de most jól mutat,nem ilyenkor adnám el. Esetleg,ha 9 számjegyű összegről lenne szó. :)
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2456
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.08.09. 10:41:29

Deluigi írta:
2023.08.09. 10:29:47
erre terjunk vissza, ha majd leserul az elso meccsen

allitolag sok penzt ajanlanak erte, mikor adjuk el, ha nem most?

varjuk ki a veget, mar nincs sok 31-ig
Nem Dembele a téma. Fati egy éve nem sérült.
A pénz kapcsán meg akkor ennyi erővel adjuk el Gavit, most úgyis gyengébben játszik, Gundogan lesz a kezdő, tehát csökkenni fog az értéke.
Azért adnak sokat, akiben van lehetőség.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2023.08.09. 10:37:27

Deluigi írta:
2023.08.09. 10:29:47

erre terjunk vissza, ha majd leserul az elso meccsen

allitolag sok penzt ajanlanak erte, mikor adjuk el, ha nem most?

varjuk ki a veget, mar nincs sok 31-ig
Neymar nem kell neki, akkor marad a 16 éves Yamal és Raphinha szélre? Néha esküszöm nem értem Xavit, 100 alkalma lett volna eladni a porcelánlábút..
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 449
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2023.08.09. 10:35:42

Feast4 írta:
2023.08.08. 19:21:42

Neymar a PSG-ben semmi mást nem hoz legalább három éve, csak sérült, vagy pedig hisztizik.
Nalam csak a serulekenysege az egyetlen komoly indok ami miatt gondolkodni lehet rajta, hogy nem eri meg hozni. Az a semmi az elmult 3 evben 48 gol es 36 golpassz ugy, hogy kb. a meccsek 2/3-an jatszott.
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2023.08.09. 10:29:47

Troym írta:
2023.08.09. 10:26:30
Cseri írta:
2023.08.09. 10:19:40
Xavi nyilatkozata alapján csak nekem tűnik úgy,hogy Fati távozása erősen benne van a pakliban?
Sajnos igen, de ha az elmúlt hónapok után képes eladni, akkor nekem Xavi távozása lenne erősen benne a pakliban. Azért adjunk el egy 20 éves egyre jobb formába lendülő, saját nevelésű, kiemelkedő képességű támadót, hogy 30 feletti drogfüggő brazilt, vagy egy Felixet hozzunk, megkérdőjelezi a szakmai vezetés hozzáértését.
erre terjunk vissza, ha majd leserul az elso meccsen

allitolag sok penzt ajanlanak erte, mikor adjuk el, ha nem most?

varjuk ki a veget, mar nincs sok 31-ig
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2456
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.08.09. 10:26:30

Cseri írta:
2023.08.09. 10:19:40
Xavi nyilatkozata alapján csak nekem tűnik úgy,hogy Fati távozása erősen benne van a pakliban?
Sajnos igen, de ha az elmúlt hónapok után képes eladni, akkor nekem Xavi távozása lenne erősen benne a pakliban. Azért adjunk el egy 20 éves egyre jobb formába lendülő, saját nevelésű, kiemelkedő képességű támadót, hogy 30 feletti drogfüggő brazilt, vagy egy Felixet hozzunk, megkérdőjelezi a szakmai vezetés hozzáértését.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2023.08.09. 10:25:41

Cseri írta:
2023.08.09. 10:19:40
Xavi nyilatkozata alapján csak nekem tűnik úgy,hogy Fati távozása erősen benne van a pakliban?
Igy, hogy Dembele ment, nem kéne eladni. Szerintem inkább csak tultolta a PR bulshitet.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2023.08.09. 10:19:40

Xavi nyilatkozata alapján csak nekem tűnik úgy,hogy Fati távozása erősen benne van a pakliban?
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2023.08.08. 22:48:14

Barcelona director Alemany confirms: “Ousmane Dembélé is on his way to Paris. The deal is done, we just have to sign all documents”. 🔴🔵🔒

It will be official later this week.


hala istennek, vege a dembele saganak
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2456
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.08.08. 22:42:07

Egyre inkább úgy néz ki ez a felállás Gavinak nem működik. Azért most már hónapok óta halványabb, az előszezonban sem tűnik úgy, hogy jobban menne neki. (Mondjuk sérült volt) Ha komolyan gondoljuk a csapat újraépítését, annyira égető a helyzet hátul, hogy akármilyen hülyén hangzik én lehet felajánlanám mondjuk a Párizsnak egy Hakimi és Kimpembe kettősért, vagy Hakimi +30-40 millióért. (Már ha Real nevelésként hajlandó idejönni)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Troym 2023.08.08. 22:50:29-kor.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Magnus
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.08.04. 20:16:17

2023.08.08. 19:54:26

Feast4 írta:
2023.08.08. 19:21:42
Neymar a PSG-ben semmit nem csinált csak pénzt keresett. Semmit nem mozdított előre a csapata kerekén amióta ott van. (A francia bajnoki címet hagyjuk)
2020-ban tuchel alatt vezére volt a psg-nek és abban az évben játszottak bl-döntőt is. persze közrejátszott, hogy a tavaszt kiülhette, mert nem voltak meccsek.
A többivel egyetértek.
1 éves szerződéssel opcióval plusz egy évre hoznám, mert játékban, tudásban top. Ha annyira vissza akar térni ilyen feltételeket adnék neki, hogy érezze a nyomást és szedje össze magát, jöjjön le a piáról meg a kokóról, koncentráljon a focira és akkor a pályafutása vége szép lehet. (A lényegi részét elrontotta)
Válasz küldése