Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2014.06.18. 12:08:31

kristop írta:ha xavi is megy, akkor nagyon rossz helyzetben leszünk. marad iniesta, rakitic, rafinha (sergi roberto). ez azért elég soványnak tűnik. viszont, ha veszünk valami nagyágyút ide, akkor megint a thiagos helyzetbe kerülünk, csak most rafinhával. lesz három klasszis két posztra, és ő nem fog odaférni. nem vágom, annak se örülnék, ha nem jönne xavi helyett senki, de annak se, ha rafinha is menne a levesbe.
Ha Xavi dobbant, akkor mindenképpen kell egy klasszis, mert Rakitic nem az(még), aztán, hogy az lesz-e, az majd kiderül.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.06.18. 11:40:43

ha xavi is megy, akkor nagyon rossz helyzetben leszünk. marad iniesta, rakitic, rafinha (sergi roberto). ez azért elég soványnak tűnik. viszont, ha veszünk valami nagyágyút ide, akkor megint a thiagos helyzetbe kerülünk, csak most rafinhával. lesz három klasszis két posztra, és ő nem fog odaférni. nem vágom, annak se örülnék, ha nem jönne xavi helyett senki, de annak se, ha rafinha is menne a levesbe.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.18. 11:06:41

Fuentealbilla írta:...
Jobb hátvédnek megtartanám Alvest. Egyrészt szerintem még 2 évet bír és amugyis tetszenek a twitter bejegyzései is meg a beadásai is.
...
elől: Eladnám Neymart mert nem lettek elég jó barátok Messivel és amúgyis súlytalan volt az első szezonban. Perez úgyis elcsöppen tőle 100 Milláért viheti.
Hoznám az árából Higut és Aguerot, hogy Messinek elég barátja legyen 20 méteres körzeten belül a pályán.
Hát ezeken szakadtam.. :lol:

Na de komolyra fordítva a szót. Bár ez a hír is hasonlóan jópofa lesz.. :D

Miután Agüero és Reus sanszos, hogy maradnak a helyükön, a 'Mundo' bedobott pár új nevet, hogy ne unatkozzunk.. Az új kiszemeltek: Suárez, Van Persie és Hazard (+ Higu).. :lol: Plusz a 'Sport' szerint Higuért 55 és 70 millió között kérne a Napoli. :lol:

Rosszabb - na meg valósabb - hír pedig, hogy habár Telloval úgy tűnik tényleg nem számol LE, Sergi Robertonak meghosszabbítják a szerződését.. Szerintem készülhetünk, hogy jövőre "Mr. Oldalpassz" lesz a 4. számú középpályás.. :roll:
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.06.18. 11:00:31

Yaya(07-10) írta:Legutóbb azt írtam, hogy nincs pótolhatatlan játékos, de ha egyszerre elveszítjük Valdést, Puyolt, Xavit, Alvest és Fabregast, akkor ezzel nem csak értékes játékosokat, de vezéregyéniségeinket is bukjuk. Iniesta, Messi lesz a csk? na ne röhögtessetek...

Félek, hogy széthullik a csapat és az öltöző...a generáció váltás nem azt jelenti, hogy egyszerre kirakjuk a fontos embereket a csapatból. szerintem cesc nem véletlenül koccolt le...

Teljesen igaz, hogy nem csak a játéktudás van a világon, hanem vezéregyéniségekre is szükség van. De én ezt az utóbbi időben a figyelem előteréből kiesett védő-igazolásra értem elsősorban. Ha nem lesz vezető egyénisége a védelemnek, akkor ott leszünk, mint Puyol és Abidal kiesése óta voltunk. A támadó- részleg már bajosabb ügy. Messi nem vezér, de akit ő nem támogat, az se lehet az.
Avatar
rivaldo90
Barça B
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2010.05.17. 17:14:05

2014.06.18. 03:14:55

Fuentealbilla írta:Leírnám énis az elképzeléseim a jövő évi keretről

Szerintem Ter Stegen kevés még előre is tapasztalatlan. Kell egy rutinos kapus mondjuk Casillas. Szerintem most elhozható lenne.

Védelem: Kell egy minőségi KH mondjuk Sergio Ramos, láthattuk Vb-n is mennyire megértik egymást Piquevel. Drága lenne de ha Neymarra van 90 milla legyen védőre is.
Jobb hátvédnek megtartanám Alvest. Egyrészt szerintem még 2 évet bír és amugyis tetszenek a twitter bejegyzései is meg a beadásai is.
Egy csere KH kell mondjuk R.Albiol és kész is a védelem Bartrával Adrianoval és Montoyával kiegészülve.

KP: Rakitic már itt van én még mellé Xabi Alonsot hoznám, hogy legyen kivel puszilkoznia a meccsek után illetve ha Xavi ne adja az ég távozik akkor meglesz ki irányítja a csapatot.
Ezzel meg is vagyunk középen is létszámban még ha Xavi el is megy , de én csereként megtartanám.

elől: Eladnám Neymart mert nem lettek elég jó barátok Messivel és amúgyis súlytalan volt az első szezonban. Perez úgyis elcsöppen tőle 100 Milláért viheti.
Hoznám az árából Higut és Aguerot, hogy Messinek elég barátja legyen 20 méteres körzeten belül a pályán. Illetve Eufemiano Fuentes-t is leigazolnám a stábba Messi mellé , hogy ne kezdjen el rókázni minden egyes KM után. :)

Tehát a kezdőm és a keretem:

Casillas
Alves-Pique-Ramos-Alba
Rakitic-Alonso-Iniesta
Messi-Higu-Aguero

pad: Rafinha,Xavi,Busi,Masc,Albiol,Song,Tello,Pedro,Alexis,Adriano,Montoya,Ter Stegen

bő keret de kitudja mikor igazolhatunk újra :D

VEB! :D

:oops:
Első hozzászólásod alkalmával szerettél volna egy nagy poénnal nyitni. Sikerült. :lol:
Túl sok alkoholt fogyasztottál vagy esetleg egy kis madridistával van dolgunk?
Ha komolyan gondoltad akkor bocsi, nem akartalak kifigurázni. Akkor viszont kíváncsi lennék, arra, hogy tervezed megszerezni a 3 real játékost, akik 1. és 2. számú csk-k?
Fuentealbilla
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2014.06.18. 01:02:05

2014.06.18. 01:48:39

Leírnám énis az elképzeléseim a jövő évi keretről

Szerintem Ter Stegen kevés még előre is tapasztalatlan. Kell egy rutinos kapus mondjuk Casillas. Szerintem most elhozható lenne.

Védelem: Kell egy minőségi KH mondjuk Sergio Ramos, láthattuk Vb-n is mennyire megértik egymást Piquevel. Drága lenne de ha Neymarra van 90 milla legyen védőre is.
Jobb hátvédnek megtartanám Alvest. Egyrészt szerintem még 2 évet bír és amugyis tetszenek a twitter bejegyzései is meg a beadásai is.
Egy csere KH kell mondjuk R.Albiol és kész is a védelem Bartrával Adrianoval és Montoyával kiegészülve.

KP: Rakitic már itt van én még mellé Xabi Alonsot hoznám, hogy legyen kivel puszilkoznia a meccsek után illetve ha Xavi ne adja az ég távozik akkor meglesz ki irányítja a csapatot.
Ezzel meg is vagyunk középen is létszámban még ha Xavi el is megy , de én csereként megtartanám.

elől: Eladnám Neymart mert nem lettek elég jó barátok Messivel és amúgyis súlytalan volt az első szezonban. Perez úgyis elcsöppen tőle 100 Milláért viheti.
Hoznám az árából Higut és Aguerot, hogy Messinek elég barátja legyen 20 méteres körzeten belül a pályán. Illetve Eufemiano Fuentes-t is leigazolnám a stábba Messi mellé , hogy ne kezdjen el rókázni minden egyes KM után. :)

Tehát a kezdőm és a keretem:

Casillas
Alves-Pique-Ramos-Alba
Rakitic-Alonso-Iniesta
Messi-Higu-Aguero

pad: Rafinha,Xavi,Busi,Masc,Albiol,Song,Tello,Pedro,Alexis,Adriano,Montoya,Ter Stegen

bő keret de kitudja mikor igazolhatunk újra :D

VEB! :D

:oops:
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.17. 23:48:50

csababarca írta:
És ki lenne elég? Az a baj,hogy kevés irányító van a piacon, plusz szerintem nekünk nem is egy Xavi hasonmásra lenne szükségünk, hanem valakire aki amellett hogy irányít,képes ütközni is. (Thiago...)
Nálunk amúgy is Messi irányít,meg Iniesta.
KP-t keményíteni kéne,most ez kell a focihoz, nem elég az amit Xavi vagy Cesc képvisel,szerintem ezt LE is látja.
Sosem kardoskodtam mellette - sőt -, de akkor inkább már pl Kroost venném meg, mint Pogbát. (Ahogy Matyi is írta példának.)

De amúgy tényleg nagyon kevés az igazán jó középpályás mostanság, stílus alapján Gündogan az akit leginkább el tudtam volna képzelni, de az ő helyzetét meg ugye ismerjük.. De Kokét is inkább hoznám ide mint a franciát. (De Thiago lett volna a legjobb valóban..)

Ha meg Messi lenne tényleg az irányító - jobban mint most -, akkor előre az ő helyére kéne valaki, mert Messi se tud egyszerre több helyen lenni, ezt a verziót ezért nem "támogatnám" annyira.. (Plusz a futómennyisége sem megfelelő ehhez.)
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.06.17. 23:21:24

palesz77 írta:
S.Agüero írta:Nagyon úgy néz ki, hogy Xavi megy. Hoznám a helyére Pogbát vagy Kroost. :)
Pogba hasonlóan szokott játszani, mint most a válogatott meccsen is? Mert az alapján vkp-nak még talán el is férne, de irányítónak édeskevés lenne.
És ki lenne elég? Az a baj,hogy kveés irányító van a piacon, plusz szerintem nekünk nem is egy Xavi hasonmásra lenne szükségünk, hanem valakire aki amellett hogy irányít,képes ütközni is. (Thiago...)
Nálunk amúgy is Messi irányít,meg Iniesta.
KP-t keményíteni kéne,most ez kell a focihoz, nem elég az amit Xavi vagy Cesc képvisel,szerintem ezt LE is látja.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.17. 23:13:37

S.Agüero írta:Nagyon úgy néz ki, hogy Xavi megy. Hoznám a helyére Pogbát vagy Kroost. :)
Pogba hasonlóan szokott játszani, mint most a válogatott meccsen is? Mert az alapján vkp-nak még talán el is férne, de irányítónak édeskevés lenne.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.06.17. 23:02:37

Nagyon úgy néz ki, hogy Xavi megy. Hoznám a helyére Pogbát vagy Kroost. :)
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.06.17. 22:27:32

én azt gondolom,amenyiben igazak az átigazolási hirek hogy
LE masszív középpáyát akar és abszolút más játékot jatszat majd,
Rakitic leigazolása amennyiben kezdő lesz az azt sugallja nekem hogy futásban akarna többet látni a pályán,ezt az érvet Cuadrado leigazolás is bizonyítja, hozzá teszem,hogy Cuadrado nem védő nem csatár,középpályás szélső középpályás,csatár és védő posztn nem bevethető egy barcelona szintű csapatban,és nem is középső középpályás,tehát Xavi helyére sem pályázik adott esetben.
ezért azt gondolom 4-5 középpályás felállásunk lesz.
ami azt eredményezi hogy nem elképzelhetetlen az sem hogy a mostani "divatos" három védős felállásban gondolkodik a stáb.
egy :
Ts-
Marquinhos(??? /vagy az aki/)-Piqué-Adriano-
-Cuadrado-Rakitic-(Busi-macherano)-Iniesta-Jordi-
Alexis-Messi-Neymar-


azt gondolom hogy valami hasonló lehet a terv,persze hozzá teszem hogy ezt csak azért gondolom így mert a ilyen neveket hoznak ki a médiában mint Cuardado,és Rakitic leigazolása,Mascherano hosszabítása is erre enged következtetni,Vagy épp Reus is jobban illene ebbe a rendszerbe mint a Martino-éba.

amennyiben helyesek a megérzéseim ugy vegyes érzelmeim vannak e-felől.
De azt tartom,hogy amennyiben ez a terv Cuadrado az egyik legjobb megoldás a poszt betöltésére.
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2014.06.17. 21:39:28

szarvasember írta:
És az nem lehet h Cuadradot nem a jobbhátvéd posztra igazolnánk le? Hanem egyszerűen KP-ra mivel Fabregas és Xavi is elhagyja a csapatot.
Cuadrado es az emlitett ket jatekos posztja koszonoviszonyban sincs egymassal, szoval kizartnak tartom.
Kép
vadaszita10
Barça B
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2008.06.26. 17:52:30
Tartózkodási hely: Miskolc

2014.06.17. 21:27:34

Nem értem, hogy Ochoa miért nem jó nekünk cserekapusnak ingyen...
Avatar
szarvasember
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2013.05.22. 22:15:10

2014.06.17. 20:46:45

palesz77 írta:Már a Fiorentina is akadékoskodik! 35 milliót kérnek Cuadradoért!

Röviden :arrow: :lol:
A cikkfordítók megint hantáztak egy sort hozzá, úgyhogy igazából annyi az érdemi dolog a cikkből, hogy 35-öt kér a Fio érte. Még a fele összeget se adnám ki érte, semmi köze már a jobbhátvéd poszthoz évek óta, de ezeket a köröket sokszor lefutottuk itt már, úgyhogy nem is ragoznám. Remélem ez azt jelenti, hogy végleg lemondunk róla.

És az nem lehet h Cuadradot nem a jobbhátvéd posztra igazolnánk le? Hanem egyszerűen KP-ra mivel Fabregas és Xavi is elhagyja a csapatot.

.........ter Stegen.........
?,Marquinhos,Pique,Alba
....Rakitic,Busquets......
.Cuadrado,Messi,Iniesta.
.........Neymar JR........

Az viszont aggasztó hogy normális jobbhátvédről még nem is írtak az újságok h igazolnánk. vkit...
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2014.06.17. 20:36:56

Affelayt én meghagynám ha produkálna valamit az előszezonban. inkább mint a Roberto gyereket.
Avatar
Buitre
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2005.05.10. 13:26:05
Tartózkodási hely: Großwardein

2014.06.17. 20:09:05

Barcaman1993 írta:Toni Kroos viszont elképesztően nagy igazolás lenne.
a Punto Pelota szerint rámozdult a Madrid
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.06.17. 19:57:45

Erxy írta:Koke kijelentette hogy nem akarja elhagyni az Atleticot, ahogy az elnökük is hogy csak a kivásárlásiért lehet őt elmozdítani.. (fejből most 63 milliót mondanék, de lehet rosszul emlékszem)
Nem igazán tudom hogy kivel lehetne pótolni (darabszámra sem vagyunk meg, szóval mindenképp kell) ráadásul akkor még védőkről még mindig szó sincs.. Középcsatárról meg a távozók pótlásáról annál inkább.
Toni Kroos :wink: Igazából most néz ki nagyon csúnyának, hogy tavaly elment Thiago. Elvileg a VB miatt, amire ki is került volna, de ugye megsérült. Most egyenes útja lenne a kezdőbe, sajnálom. Toni Kroos viszont elképesztően nagy igazolás lenne. Akkor látnám igazán értelmét, ha Pedro távozna. Azért az Iniesta-Kroos-Rakitic-Rafinfa-Rob 5-ös 2 posztra nagyon sok lenne, a kulcsemberek nem játszanának eleget. Ha Ini időnként föllépne, vagy 4 kp-val játszanánk, akkor lenne értelme. De az egyértelmű, hogy az Iniesta-Rakitic plusz egy kiforratlan Rafinha és egy (számomra) gyenge Sergi Roberto nagyon kevés. Előfordulhat, hogy a vezetőség megvárja az előszezont, hogy meglássak Rafinha hogyan alkot a pályán. Mindenesetre jelenleg nekem nagyon úgy tűnik, hogy a németre nagy szükségünk lenne.

Illetve Pedro távozásával talán még pénz is maradna védőre, mert aligha hiszem, hogy a nyár előtt a vezetőség a kp-ra megerősítésére gondolt volna elsősorban a nyáron... Sajnos Pedro még egy jó darabig itt lesz.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2014.06.17. 19:48:04

Legutóbb azt írtam, hogy nincs pótolhatatlan játékos, de ha egyszerre elveszítjük Valdést, Puyolt, Xavit, Alvest és Fabregast, akkor ezzel nem csak értékes játékosokat, de vezéregyéniségeinket is bukjuk. Iniesta, Messi lesz a csk? na ne röhögtessetek...

Félek, hogy széthullik a csapat és az öltöző...a generáció váltás nem azt jelenti, hogy egyszerre kirakjuk a fontos embereket a csapatból. szerintem cesc nem véletlenül koccolt le...
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.06.17. 19:28:14

Petrescu (coach Al Arabi): "Xavi has signed a pre-contract with Al Arabi. I talked with him on the phone. He's a wonderful guy, very modest" "I think Xavi can gain some 8M a year at Al Arabi."

Bővebben románul beszélőknek: Katt
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.17. 19:02:20

Már a Fiorentina is akadékoskodik! 35 milliót kérnek Cuadradoért!

Röviden :arrow: :lol:
A cikkfordítók megint hantáztak egy sort hozzá, úgyhogy igazából annyi az érdemi dolog a cikkből, hogy 35-öt kér a Fio érte. Még a fele összeget se adnám ki érte, semmi köze már a jobbhátvéd poszthoz évek óta, de ezeket a köröket sokszor lefutottuk itt már, úgyhogy nem is ragoznám. Remélem ez azt jelenti, hogy végleg lemondunk róla.
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.06.17. 18:59:38

Koke kijelentette hogy nem akarja elhagyni az Atleticot, ahogy az elnökük is hogy csak a kivásárlásiért lehet őt elmozdítani.. (fejből most 63 milliót mondanék, de lehet rosszul emlékszem)
Nem igazán tudom hogy kivel lehetne pótolni (darabszámra sem vagyunk meg, szóval mindenképp kell) ráadásul akkor még védőkről még mindig szó sincs.. Középcsatárról meg a távozók pótlásáról annál inkább.
Kép
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.06.17. 18:52:37

Erxy írta:Zubizarreta and president Bartomeu have met today with Xavi's agent. Xavi is likely to leave. Final meeting after World Cup. [tv3 rac1]
Érdekes.
Alapvetően nem bánnám, ha Xavi eligazolna, de akkor ott leszünk hogy Iniesta, Rakitic, Rafinha trió lesz a középpályán két posztra. SR, JdS nem számít.
Ha elmegy ez a legenda is, valaki biztosan érkezik majd még. Puyol, Xavi, Valdés egyszerre azért nem lenne semmi, de valahogy örülnék neki, mert ez biztos jele egy generáció-, esetleg kisebb szemléletváltásnak. Ha már spekulációk, jöjjön akkor Koke a középpályára.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.06.17. 18:47:54

Zubizarreta and president Bartomeu have met today with Xavi's agent. Xavi is likely to leave. Final meeting after World Cup. [tv3 rac1]
Érdekes.
Alapvetően nem bánnám, ha Xavi eligazolna, de akkor ott leszünk hogy Iniesta, Rakitic, Rafinha trió lesz a középpályán két posztra. SR, JdS nem számít.
Kép
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.06.17. 18:39:51

lamademon írta:Én minden posztra minimum a világ 2. - éppen elérhető/megvehető - legjobbját venném meg, és akkor nyugodtan hátradőlve dicsérhetném az ellenfél csapatát, hogy mennyire ügyesek, bár nem egy "barca szint", és lenne 5 meccs a szezonban, amin izgulni lehetne. Tök nyugodt életem lenne. Vagy fele hajtós, fele világsztár, de mindenki legyen már legalább 20milla fölött kérem szépen!
Ha ilyen csapatot szeretnél akkor menj el PSG szurkolónak:D itt ez kivitelezhetetlen
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5725
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2014.06.17. 18:10:51

lamademon írta:Én minden posztra minimum a világ 2. - éppen elérhető/megvehető - legjobbját venném meg, és akkor nyugodtan hátradőlve dicsérhetném az ellenfél csapatát, hogy mennyire ügyesek, bár nem egy "barca szint", és lenne 5 meccs a szezonban, amin izgulni lehetne. Tök nyugodt életem lenne. Vagy fele hajtós, fele világsztár, de mindenki legyen már legalább 20milla fölött kérem szépen!
Ez itt nem az a szerver sajnos :!:
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Válasz küldése