Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2540
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.06.08. 07:38:54

Nincs 25m bruttó bérkeret hozni játékosokat és a 200 millión felül kellene ezt összehozni. El kell engedni. Vissza a kölcsönben szereplők, aztán max jön még 1 gyenge szezon. Nico, Abde nem rossz, feljön Yamal.
Egy fajta erősítés lehetne valami noname fiatal. Ahhoz elég elküldeni EGt. Volt szó valami fiatal uru srácról, ilyesmiben kell gondolkodni.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15430
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.06.08. 06:58:22

Neymar teljesen felejtős, kiszámíthatatlan s megbízhatatlan is.
Példaképnek se állítható be, vezér szerepet nem lenne képes felvenni, aki mögé beállnának.

Én azt mondom amit évek óta, el kéne kezdeni a scoutoknak dolgozni, és nem kenőpénzes igazolásokat végrehajtani, hanem éjt nappal alá téve lesni a francia ligát, hogy mi a helyzet ott, és levadászni a tehetségeseket 16-17 évesen.

Persze párhuzamosan támaszkodva a masiara is, de valljuk be, elég egykaptafa játékosok jönnek ki onnan, akikre szükségünk is van, de hosszútávon nem baj ha vannak más profilú játékosaink is.

Most nyáron csak olyat igazolnék, akire tényleg szükség van.
Egy Kessiét, Alonsot lecserélni egy futottak még spanyolra, semmi értelme nem lenne, max ha pénzt tudnánk vele spórolni.

Lyukasak lettünk, kp-ra kell 2 ember, előre meg egy csatár középre Lewy mögé.
Kb ezek a prioritások.
Jhv is az lenne, de egyszerűen abból szűk a piac.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2023.06.08. 06:48:25

vinszentvega írta:
2023.06.07. 23:50:46
Ha Messivel nem jön az a plussz, akkor mi lesz?
Egy esetleges Neymar visszatérés? Dembelét vihetik érte… Vagy mi lesz a golokkal?
Igen, be is dobta a Sport Neymart. Állítólag felajánlotta magát, bár szerintem ez parasztvakítás

Amúgy szerintem működne, baloldali félterületben még mindig császár, mögé befutkoshatna Baldé, illetve védekezésben is messze ő vette ki legjobban a részét a párizsi hármasból.

De akkora bitang HA van mögötte, hogy kár is belemenni.
més que un club
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1240
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2023.06.08. 00:15:46

Hat akkor ezzel gyorsan lezartuk a romantikazast , lehet neki állni dolgozni a valódi megoldásokon pótlásán, aladasokon….Neymar , Bernardo Silva , Kimmich , Gundogan Paward tudnám még sorolni :)
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2023.06.07. 23:50:46

Ha Messivel nem jön az a plussz, akkor mi lesz?
Egy esetleges Neymar visszatérés? Dembelét vihetik érte… Vagy mi lesz a golokkal?
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.06.07. 22:58:53

Egyetertek, es ezert gondolom, hogy jelen helyzetben es minden korulmenyt beleszamitva Messi egy aranyat ero megoldas volt, es most nagy gondban vagyunk.
Ahogy a Xavi topikban irtam, szerintem most igen bizonytalanna valt az, hogy a jovo evben jobb lesz a tamadojatekunk. A mostani csatarjainkban sajnos nem bizok, legalabbis abban, hogy tudnak majd tobb golt szallitani, meg BL csapatoknak is eleget loni. Messivel jott volna also hangon plusz 20-25 gol, lehet hogy tobb is. Most vajon ki(k) szallitja(k) majd ezt? Ha senki, akkor felek, hogy megmarad az idei szint, nagyjabol. Lewa nem lett fiatalabb, Raphi sztem nem lesz jobb, a tobbiek meg jo esetben is csak nagy budos kerdojelek.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2540
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.06.07. 22:50:16

Andris írta:
2023.06.07. 22:30:22
De kiket adunk el? Meg mennyiert? Mostmar nem adhatjuk el Fatit meg Torrest, mert nincs a piacon realisan elerheto tamado, a Messi tervnek meg annyi.
Muszaj leszunk Kessiet meg EGt eladni… beloluk kapunk jo esetben osszesen 40 misit, akkor vehetunk majd valaki 10ert, 5 millios fizuval?

Egyelore nem latom, hogy mire leszunk kepesek, ha nem akarunk nagy kockazatokat vallalni.
Azért el ne adjunk valakit, hogy Amrabat féle közepes játékosokat hozzunk. Olyanokkal el vagyunk látva gazdagon. Támadó meg szerintem nincs elérhető áron, aki erősítés lenne.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.06.07. 22:30:22

De kiket adunk el? Meg mennyiert? Mostmar nem adhatjuk el Fatit meg Torrest, mert nincs a piacon realisan elerheto tamado, a Messi tervnek meg annyi.
Muszaj leszunk Kessiet meg EGt eladni… beloluk kapunk jo esetben osszesen 40 misit, akkor vehetunk majd valaki 10ert, 5 millios fizuval?

Egyelore nem latom, hogy mire leszunk kepesek, ha nem akarunk nagy kockazatokat vallalni.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1857
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2023.06.07. 22:27:54

Troym írta:
2023.06.07. 22:07:06
Kíváncsi vagyok, hogy a mai hír után a többi igazolási hír mennyire halkul el. Mert ha nem futja egy ingyen igazolható játékosra mondjuk a több helyen írt 20 milliós fizetéssel, akkor sehogy nem jön ki játékos 50 milliós vételár és akár csak 10 milliós bérrel sem.
kijott volna, DE eladasokkal

ezt nem akarta Messi, hogy miatta jatekosokat adjunk el
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2540
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.06.07. 22:07:06

Kíváncsi vagyok, hogy a mai hír után a többi igazolási hír mennyire halkul el. Mert ha nem futja egy ingyen igazolható játékosra mondjuk a több helyen írt 20 milliós fizetéssel, akkor sehogy nem jön ki játékos 50 milliós vételár és akár csak 10 milliós bérrel sem.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4490
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2023.06.07. 21:10:12

Nyiri81 írta:
2023.06.07. 19:31:13
Mi ezen fura. Megmondta Messi és az apja hogy az élete klubjába való visszatérés mennyibe kerül. Gondolom esélytelen kifizetni. Ennyi volt a targyalás. Ezt le lehet zavarni 30 perc alatt.
Ha a pénz számtana akkor ment volna a tevehajcsárokhoz több száz millió/billió euró dollár meg egyéb valutáért.

Nekem teljes káosz az összkép, a vater lenyilatkozza hogy "haza akar jönni", amikor eligazolt ingyen is maradt volna, most meg elmegy a napsütötte miamiba egy tök utolsó 30m-t érő csapathoz. A Barcát nem hibáztatom, mert ha a klub ikonja, 20 év Barca múlt után elérhető, nyilván megszellőztetik és megpróbálják idehozni, Laporta meg gondolom nem a nyári vakációról beszélt az öreggel, szóval a Laporta fika sokak részéről itt most kivételesen nem ül.

Várjuk ki a végét én azt mondom, aztán ha holnap hivatalos és Messi lenyilatkozza hogy élete lehetősége és mekkora kihívás egy 15 csapatból álló bajnokság 15.-hez igazolni, sok boldogságot.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.06.07. 21:07:09

Messi azt nyilatkozta, hogy azért megy el máshova (Miami), mert túl még fizetéscsökkentéseknek és játékoseladásoknak kellene történnie, és nem akar tovább várakozni olyan dolgokra, amik még bizonytalanok.

Végső soron megértem.

Ez azt is jelenti, hogy Laportáék valszeg megtették amit lehet, de nem volt se elég idő, se Leonak elég türelme.

És főként azt jelenti, és ezért írom ebbe a topikba, hogy ha ez mind igaz, akkor további játékoseladások szükségesek, hogy igazolhassunk. Nem Messit, de ha másokat akarunk helyette, legalább olyan összfizetésért, mint amit ő kapott volna (több emberre osztva az már végképp nem sok), akkor még komoly játékoseladások szükségesek.

Vajon kik lesznek az eladólista tetején?
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4956
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2023.06.07. 19:46:44

Andris írta:
2023.06.07. 18:34:54
Sokfelé írják, hogy Messi hamar döntést akart hozni, és hogy a Barcának meg ilyen gyorsan nem jött össze a dolog, de szerintem ez masszív bullshit.

Vagy az van, hogy Messiék soha nem is fogadtak volna el egy ésszerű ajánlatot a Barcától (fizetést illetően), vagy pedig az van, hogy a Barca még az ésszerű sztárfizut se tudja kiperkálni, szóval még ennél is kevesebbet lengettünk be nekik.
Azt kizártnak tartom, hogy Messi tényleg szeretne visszatérni, de azért kb 1 hetes ultimátumot ad a klubnak (a PSGtől való távozásának biztossá válása után), különben inkább megy máshova...

Valaki kamuzott: vagy Messiék akartak egy túl erős fizetést, vagy Laportáék hitegettek minket megint hónapokig annak ellenére, hogy soha nem is volt esély.
Ha igazolunk a nyáron bruttó 20-30 milliós fizetésért (akár több játékost is együtt), akkor talán tisztábbá válik utólag a kép.

Lehet, hogy csak a csalódottság beszél most belőlem, de én elengedném a francba ezt az átigazolási szezont. Jöjjenek fel a fiatalok, maradjon Nico és Abde, Fati és Ferran, EG és Kessié, aztán húzzuk be újra a spanyol ligát, és fizessük vissza végre a k.rva hiteleinket, aztán majd ha elmúltak a hülye ffp-s meg egyéb gondjaink, megkötéseink teljesen, akkor kezdjünk el megpróbálni újra úgy viselkedni, mint egy európai elitklub. Addig meg maradjunk csöndben, dolgozzunk lehajtott fejjel, és fogadjuk el, hogy a templom egeréből nem lesz se látványosan jó foci, se BL elődöntős csapat néhány év leforgása alatt.
És lehetőleg váltsuk le ezt az elnökséget, mert olyan szintű az őszinteség és a transzparencia hiánya, meg a kavarás állandóan mindennel és mindenkivel, hogy az embernek már jobban görcsberándul a gyomra a klubot érintő hírektől, mint a legcsúnyább vereségtől.
Meccset meg ne nézzünk többet, mert ezzel a hulladékupaccal a liga sem garantált, ahogy idén is a Stéga-szerencse faktoroknak volt köszönhető, illetve a real sem biztos, hogy ennyire gyenge lesz.

Messi ügyről saját topikjában már írtam, nem ragozom tovább.
Nekem azok lennének a legszebb és legelőremutatóbb traszferek, ha az EG, Marcos Alonso, SR, FT, Fati csomagtól elbúcsúznánk, de Kessié is mehet velük. Konkrétan nézhetetlen és vállalhatatlan, amit foci néven művelni képesek. Hozzunk fel a B-ből embereket, azt nem hiszem el, hogy nem tudnának többet hozzátenni.

De attól félek, hogy a 0 euronkért megint idehoznak ilyen középszr, semmitérő játékosokat, akikkel nem lehet előrelépni és ismét ez a nézhetetlen, okádék semmi lesz.
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.06.07. 19:44:33

sasi1 írta:
2023.06.07. 19:42:29
Valahol tegnap írták, hogy Messi azt mondta ingyér is jönne, de a ligának van egy minimál bére illetve valami olyan szabály, hogy az előző fizetésének a negyedét meg kell, hogy kapja. Ott olyan 20-25 milla körül írtak, de nem emlékszem hol olvastam.
Ez csak azért sántít, mert ezt eddig is lehetett tudni, amennyiben így van. És akkor a Barcának nyilvánvalóan ilyen fizetéssel kellett számolnia, és ezt kellett leadnia abban a tervezetben, amit a Liga jóváhagyott.
Magyarul vagy ez a szabály nincs egészen így, vagy Laporta kamuzik, vagy az a kamu, hogy Messi akár ingyen is tolná.... vagy ezek tetszőleges kombinációja. :D Alapvetően logikailag baki van ebben, ha magyarázatként akarjuk kezelni. Még ha nem is tudjuk, hogy pontosan miből kifolyólag.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
sasi1
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1291
Csatlakozott: 2005.07.09. 23:01:04

2023.06.07. 19:42:29

Valahol tegnap írták, hogy Messi azt mondta ingyér is jönne, de a ligának van egy minimál bére illetve valami olyan szabály, hogy az előző fizetésének a negyedét meg kell, hogy kapja. Ott olyan 20-25 milla körül írtak, de nem emlékszem hol olvastam.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.06.07. 19:38:37

Nyiri81 írta:
2023.06.07. 19:31:13
Rivaldo11 írta:
2023.06.07. 19:06:13
A csapból is az folyt, hogy "Messitvisszaszerezzük" erre egy 30 perces megbeszélés után már ki is hátrál, hogy ez "nagyon nehéz ".
Több mint fura.
Mi ezen fura. Megmondta Messi és az apja hogy az élete klubjába való visszatérés mennyibe kerül. Gondolom esélytelen kifizetni. Ennyi volt a targyalás. Ezt le lehet zavarni 30 perc alatt.
Azt már lehetett tudni, és ezt a reménykedő szurkolók, a teljes sajtó és twitter közösség, és kb mindenki más a világon is tudta, hogy a Barca nagy pénzt nem fog tudni kifizetni. Több okból sem: liga szabályozások, anyagi nehézségek, és egy saját belső fizetési plafon is van.
Nyilvánvalóan Messiék is tudták ezt, a bruttó 20-25 milliónál többen semmiképp nem is reménykedhettek.
Ennek fényében igenis fura, hogy 30 percig tartott a megbeszélés. Vagy Messiék, vagy Laportáék részéről valami ordas nagy kamu van.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2023.06.07. 19:31:13

Rivaldo11 írta:
2023.06.07. 19:06:13
A csapból is az folyt, hogy "Messitvisszaszerezzük" erre egy 30 perces megbeszélés után már ki is hátrál, hogy ez "nagyon nehéz ".
Több mint fura.
Mi ezen fura. Megmondta Messi és az apja hogy az élete klubjába való visszatérés mennyibe kerül. Gondolom esélytelen kifizetni. Ennyi volt a targyalás. Ezt le lehet zavarni 30 perc alatt.
Csak is Puyol
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2023.06.07. 19:06:13

Itt megint valami ordas kamu van. Vagy Messiéknek részéről - esetleg nem is igazán akartak visszatérni-de ezt nehezen hiszem. Vagy Laporta nézett megint hülyének minden Barca szurkolót. A csapból is az folyt, hogy "Messitvisszaszerezzük" erre egy 30 perces megbeszélés után már ki is hátrál, hogy ez "nagyon nehéz ".
Több mint fura. De már mindegy, nézzük tovább ánszufátit, meg a ferrántorreszt, hogyan rúgják t*kön magukat a labdával. Meg minket a tv előtt...
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.06.07. 18:56:42

daffy írta:
2023.06.07. 16:14:51
Cseri írta:
2023.06.07. 16:09:25

De kölcsön is adják,vagy ez már nem opció?
Ez miért is jó a Miaminak?
Hát ha Messi-nek ez a feltétele, hogy ne a 10x annyit fizető arabokat válassza, akkor jó a Miaminak :D
De szerintem is elég valószínűtlen, 2 év Inter, aztán Iniesta-féle búcsúmeccs az új Camp Nou-ban.

Bár ha Laporta lesz az elnök akkor is, tuti elkezdik megint hangoztatni hogy visszahozzuk :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.06.07. 18:34:54

Sokfelé írják, hogy Messi hamar döntést akart hozni, és hogy a Barcának meg ilyen gyorsan nem jött össze a dolog, de szerintem ez masszív bullshit.

Vagy az van, hogy Messiék soha nem is fogadtak volna el egy ésszerű ajánlatot a Barcától (fizetést illetően), vagy pedig az van, hogy a Barca még az ésszerű sztárfizut se tudja kiperkálni, szóval még ennél is kevesebbet lengettünk be nekik.
Azt kizártnak tartom, hogy Messi tényleg szeretne visszatérni, de azért kb 1 hetes ultimátumot ad a klubnak (a PSGtől való távozásának biztossá válása után), különben inkább megy máshova...

Valaki kamuzott: vagy Messiék akartak egy túl erős fizetést, vagy Laportáék hitegettek minket megint hónapokig annak ellenére, hogy soha nem is volt esély.
Ha igazolunk a nyáron bruttó 20-30 milliós fizetésért (akár több játékost is együtt), akkor talán tisztábbá válik utólag a kép.

Lehet, hogy csak a csalódottság beszél most belőlem, de én elengedném a francba ezt az átigazolási szezont. Jöjjenek fel a fiatalok, maradjon Nico és Abde, Fati és Ferran, EG és Kessié, aztán húzzuk be újra a spanyol ligát, és fizessük vissza végre a k.rva hiteleinket, aztán majd ha elmúltak a hülye ffp-s meg egyéb gondjaink, megkötéseink teljesen, akkor kezdjünk el megpróbálni újra úgy viselkedni, mint egy európai elitklub. Addig meg maradjunk csöndben, dolgozzunk lehajtott fejjel, és fogadjuk el, hogy a templom egeréből nem lesz se látványosan jó foci, se BL elődöntős csapat néhány év leforgása alatt.
És lehetőleg váltsuk le ezt az elnökséget, mert olyan szintű az őszinteség és a transzparencia hiánya, meg a kavarás állandóan mindennel és mindenkivel, hogy az embernek már jobban görcsberándul a gyomra a klubot érintő hírektől, mint a legcsúnyább vereségtől.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2540
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.06.07. 17:54:28

Akkor gondolom Messi ügy után redesign és jön Auba minimálbérért legjobb forgatókönyvként, bár nekem valószínűbb, hogy itt lesz Abde és annyi.

Középpályára sem értem mégis mi a viharból hozunk bárkit, ha 40% vagy milyen szabály vontakozik ránk. Egy 40 milliós igazoláshoz 100 milliós eladás kéne + a fizetése. Gondolom Gündogan sem érkezik, mert a bére gondolom olyasmi lenne, mint Messié lett volna.

Közben Messi - Miami here we go. Romano
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1795
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2023.06.07. 17:42:01

daffy írta:
2023.06.07. 16:14:51
Cseri írta:
2023.06.07. 16:09:25

De kölcsön is adják,vagy ez már nem opció?
Ez miért is jó a Miaminak?
Arról lővésem sincs :) Lehetett ilyet is olvasni, legutóbb a mindig hiteles nso-n.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2540
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.06.07. 16:51:24

Andris írta:
2023.06.07. 16:44:43
soadroli írta:
2023.06.07. 15:19:55
Elvileg Messi off, Miami lesz a befutó.
Forrást kérünk szépen, mindig!
Én híroldali hírt eddig nem láttam, csak több újságíró írta magán tweetjein.

szerk. Marca és AS.com már lehozta, de csak annyit, hogy úgy tűnik oda megy.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.06.07. 16:44:43

soadroli írta:
2023.06.07. 15:19:55
Elvileg Messi off, Miami lesz a befutó.
Forrást kérünk szépen, mindig!
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2023.06.07. 16:14:51

Cseri írta:
2023.06.07. 16:09:25

De kölcsön is adják,vagy ez már nem opció?
Ez miért is jó a Miaminak?
Válasz küldése