Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
bencoo32
Jugador del Barça
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2022.08.21. 16:28:08

2023.05.17. 19:18:29

Firminoról milyen hírek vannak ? Elígérkezett már valahova? Lejár a szerződése, én szívesen látnám itt 1-2 évre.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2453
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.05.17. 15:05:47

Kimmich nem kicsit kérné ki magának az "árja németet" :D , a 19,5 milliós fizetéséből viszont rengeteget le kellene adnia ahhoz, hogy le tudjuk igazolni. Egy nagy igazolás helyett sok olcsó igazolásra lenne inkább szükségünk, csatárposztra, kellene több középpályás is, mert jelenleg vagyunk oda öten a következő szezonra, ami nagyon kevés. Így egy nagy fogás szűkítené a további igazolási lehetőségeket. Több ingyenes vagy olcsó szerzemény valószínűbb, mint egy nagy.
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2542
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.05.17. 14:56:58

fanbarca írta:
2023.05.17. 14:32:44
Friss hír, hogy Alemany mégis maradna. :mrgreen:
UBORKASZEZOOOOON!!!
Már Romano is lehozta, egyre hihetőbb, a legjobb igazolás az ő megtartása lenne. Nem megbántva Decot, de egy játékosügynök nekem ehhez a pozihoz pehelysúlyú.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2023.05.17. 14:32:44

Friss hír, hogy Alemany mégis maradna. :mrgreen:
UBORKASZEZOOOOON!!!
més que un club
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.05.17. 10:15:42

Troym írta:
2023.05.17. 09:05:23
A mundo szerint már Kimmich érkezik. :D
Na, zárhatjuk be az Offtopicot :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
ocsike83
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 288
Csatlakozott: 2022.01.05. 21:10:37
Tartózkodási hely: Győr

2023.05.17. 10:08:25

Cseri írta:
2023.05.17. 09:58:35
Troym írta:
2023.05.17. 09:05:23
A mundo szerint már Kimmich érkezik. :D

Mondjuk pár kategóriával jobb, mint az eddig felmerült nevek és vkp mellett tud jhv poszton is játszani. Csak azt nem értem egy 80 milliós játékos kapcsán hogy képes leírni egy komolyabb újságíró, hogy valós célpont, meg olyanokat, hogy olcsóbb lenne, mint Zubimendi.
Ezt a hírt örömmel olvastam én is. Annyi,hogy elvileg nem érzi jól magát a BM-ben,de ez annyira nem viszi le az árát,hogy ki tudjuk fizetni... Érdekes,hogy egy befutott német játékosért kérnek annyit,mint egy angol pelyhedző "csodagyerekért".
Csodálkoznék rajta, hogy ha egyáltalán odaférnénk a húsosfazék mellé, amikor a megszerzéséről lesz szó. Ha van esze a Real-nak, esetleg egy Liverpool, MU szintű csapatnak, azonnal rámennek. Kimmich-ért még a 100 millió is aprópénz, amit ezek farzsebből kitesznek, míg nekünk kb 2050-ig zálogba kellene mindent tenni érte....
Róla 28 évesen, "árja németként" nem tudom elképzelni, hogy egy PSG, City, Chelsea féle csapatba menne. Akkor van esélyünk, ha neki gyerekkori álma a Barca és kiderül, hogy kis srác korában csak Barca poszterek voltak a szobája falán....
Valdes - Puyol, Touré, Pique, Sylvinho - Iniesta, Busquets, Xavi - Henry, Eto'o, Messi
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.05.17. 10:07:47

Troym írta:
2023.05.17. 09:05:23
A mundo szerint már Kimmich érkezik. :D

Mondjuk pár kategóriával jobb, mint az eddig felmerült nevek és vkp mellett tud jhv poszton is játszani. Csak azt nem értem egy 80 milliós játékos kapcsán hogy képes leírni egy komolyabb újságíró, hogy valós célpont, meg olyanokat, hogy olcsóbb lenne, mint Zubimendi.
Èn is olvastam. Règebben említettem is, hogy ő extra játèkos. Arra alapoznak, hogy megromlott a viszonya a vezetősèggel, ès kipróbálná magát máshol is, Messis Barcát nagyon kedvelte gyerekkènt, Lewa ès Stegen a barátja. Ettől függetlenül nagyon kicsi rá az esèly. Zubimendi 60+ millió, Kimmich gondolom 60-80 millióèrt távozhatna. Ha figyelembe vesszük, hogy többet szerel mint Busquets, ès kis túlzással több kulcspasszt ad átlagban, mint a fèl csapat (2,7/meccs), elmondható, hogy egy igazán jó játèkosról van szó. Tribunan beidèztèk Xavi nyilatkozatát is, hogy Guardiola dícsérő szavai óta figyelemmel követi.
https://tribuna.com/en/news/fcbarcelona ... e-in-2019/
Kimmich inkább Xavi fèle mèlysègi irányító. Egy De Jong-Kimmich-Pedri kp-a valószínűleg több èvre a világ egyik, ha nem a legjobb kp-ja lehetne az így is nívós vèdelmünk előtt. Ha ezt nèzzük, Raphinhat, Dembelèt, Ferrant ès Fatit is beáldoznám (2-3-at, amiből csak Raphinha ára lehet azonos Kimmich árával), hiszen a maradèk támadó sorból ilyen csapattal a háta mögött mèg Ferran Torres is kiemelkedő teljesítményt nyújthatna, ahogy tette azt a Cityben a Rodri, Gündogan, De Bruyne sor előtt. Messi, Abde, Thuram, Aubameyang játèkosokból pedig ingyen èrkezhetne akár több is 1-2 èvre.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1796
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2023.05.17. 09:58:35

Troym írta:
2023.05.17. 09:05:23
A mundo szerint már Kimmich érkezik. :D

Mondjuk pár kategóriával jobb, mint az eddig felmerült nevek és vkp mellett tud jhv poszton is játszani. Csak azt nem értem egy 80 milliós játékos kapcsán hogy képes leírni egy komolyabb újságíró, hogy valós célpont, meg olyanokat, hogy olcsóbb lenne, mint Zubimendi.
Ezt a hírt örömmel olvastam én is. Annyi,hogy elvileg nem érzi jól magát a BM-ben,de ez annyira nem viszi le az árát,hogy ki tudjuk fizetni... Érdekes,hogy egy befutott német játékosért kérnek annyit,mint egy angol pelyhedző "csodagyerekért".
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
ocsike83
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 288
Csatlakozott: 2022.01.05. 21:10:37
Tartózkodási hely: Győr

2023.05.17. 09:57:43

Troym írta:
2023.05.17. 09:05:23
A mundo szerint már Kimmich érkezik. :D

Mondjuk pár kategóriával jobb, mint az eddig felmerült nevek és vkp mellett tud jhv poszton is játszani. Csak azt nem értem egy 80 milliós játékos kapcsán hogy képes leírni egy komolyabb újságíró, hogy valós célpont, meg olyanokat, hogy olcsóbb lenne, mint Zubimendi.
Én is egyre több helyen olvastam, gondolom egyik kacsát átvették és nyomatják.
De ha egy kicsi valóságalapja is lenne, vagy Kimmich-ben van hajlandóság ide jönni....én minden mozdíthatót megtennék érte, hogy ide jöjjön. kb 5-7 évre megoldaná a VKP posztot.
Még a Messi témát is elengedném érte.
Valdes - Puyol, Touré, Pique, Sylvinho - Iniesta, Busquets, Xavi - Henry, Eto'o, Messi
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2542
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.05.17. 09:05:23

A mundo szerint már Kimmich érkezik. :D

Mondjuk pár kategóriával jobb, mint az eddig felmerült nevek és vkp mellett tud jhv poszton is játszani. Csak azt nem értem egy 80 milliós játékos kapcsán hogy képes leírni egy komolyabb újságíró, hogy valós célpont, meg olyanokat, hogy olcsóbb lenne, mint Zubimendi.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3273
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.05.16. 22:55:11

davi10 írta:
2023.05.16. 20:28:40
Én tartok tőle, hogy EG nem megy sehova, és Xavi vkp-ként fogja nyomatni jövőre.
Sajnos teljes terjedelmében ugyanez a gondolatom, nagyon tartok tőle, hogy EG a legfőbb várományosa ennek a posztnak.... :mrgreen:
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7167
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.05.16. 22:43:57

davi10 írta:
2023.05.16. 20:28:40
Én tartok tőle, hogy EG nem megy sehova, és Xavi vkp-ként fogja nyomatni jövőre.
Én abban az egyben reménykedem, hogy ugyan mondta, hogy ott kipróbálja, de a valóságban kapott 1 (2?) meccset, azóta meg semmi, én úgy érzem, hogy letett róla teljesen, vagy max valami sérüléshullámban jöhetne szóba kp-n is. Szerintem ha itt maradna, akkor az azért lenne, mert nem akar elmenni, és ilyen sokadik csere lesz. De ennél kicsit szimpatikusabbnak tűnik nekem Garcia emberileg. Szerintem le fogja vágni, hogy két nagy csapatban volt 5.-6. védő, úgyhogy egy szinttel lejjebb kell menni, valami Celta kategóriát próbálnék meg a helyében.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.05.16. 20:28:40

Én tartok tőle, hogy EG nem megy sehova, és Xavi vkp-ként fogja nyomatni jövőre.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2023.05.16. 18:47:18

Alonso így mehetne nyugodtan, Alba maradjon fizetéscsökkentéssel. EG is mehet, ha és amennyiben Riad beválik.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2023.05.16. 18:04:11

Nagybarcelona írta:
2023.05.16. 17:53:21
Már írtam, ebben a Roqueban semmit nem látok a videók alapján. 45 millió. Legalább ez a Jackson egy benga csávó, cselezni jól tud, ès nagyon jól fedezi a labdát. Kicsit olyan Drogba, Lukaku típus. Eddig szèlsőt játszott (mindkèt szèlen tud játszani) 12 meccsen volt kezdő, 7 gól+ 2 cserekènt 21-èvesen, ha el lehet hinni a korát :)
Roque ára is határeset. A bevált csatárok 80-ról indulnak.
Oda kell adni Eric Garcia-t nekik, amúgy is megy el Pau Torres, ugyanolyan játékos, mint EG. Mellé odaadjuk még kölcsönbe Pablo Torre-t s jöhet.
més que un club
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.05.16. 17:53:21

Már írtam, ebben a Roqueban semmit nem látok a videók alapján. 45 millió. Legalább ez a Jackson egy benga csávó, cselezni jól tud, ès nagyon jól fedezi a labdát. Kicsit olyan Drogba, Lukaku típus. Eddig szèlsőt játszott (mindkèt szèlen tud játszani) 12 meccsen volt kezdő, 7 gól+ 2 cserekènt 21-èvesen, ha el lehet hinni a korát :)
Roque ára is határeset. A bevált csatárok 80-ról indulnak.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2453
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.05.16. 17:37:22

Nagybarcelona írta:
2023.05.16. 15:27:29
Állítólag már egy ideje figyeljük Nicolas Jacksont a Villarrealból.
Van még hátra négy forduló, figyelni kell a srácot. Ha folytatja a jó sorozatát, jöhetne. Röpködnek a nevek, van szó középhátvédről, szélsőkről, Busquest pótlásáról, de egyvalamiről megfeledkezünk, az a csatár Lewandowski mellé, amire nagy szükség lenne. Ha lesérülne, jelenleg senkivel nem tudnánk pótolni, a sok 1-0-s meccs egyik oka meg pont az, hogy nincsenek igazi befejezőink, miközben a mezőnyfölényünk sokkal meggyőzőbb végeredményekre adna lehetőséget. Én Wahit néztem ki, ő is kb annyi idős és egyik sem keres évente egymillió eurót se. Jelen helyzetben ilyen olcsó igazolások néznek ki, amik akár jól el is sülhetnek, és a fizetésükkel sem lenne gond, csak nem kell palimadárnak lennünk és úgy adni 10 milliós fizetéseket, hogy sokkal kevesebbért is jönnének.

Nézzük majd hétvégén a Villareal meccsét.
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2542
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.05.16. 17:10:00

A vágyak és a valóság különbsége jól látható a teljes spirtvezetés távozásaán.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7404
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.05.16. 16:40:56

Ezt inkább áthozom ide:
Nagybarcelona írta:
2023.05.16. 15:27:29
Állítólag már egy ideje figyeljük Nicolas Jacksont a Villarrealból. A srác durván jól tolja, kíváncsi lennèk az árára, biztos kisebb lutri, mint Roque. Állítólag tèlen vitte volna a Bournemouth 23-èrt. Amióta kettesével rugdossa a gólokat, gondolom felszökött az ára.
Nagyon vicces, mikor "felfedezek" valakit, akkor kiderül, hogy már figyeljük. (Haaland, Enzo, Julian Alvarez, Jackson) :)
Az már annyira nem, hogy úgy tűnik jól működik a megfigyelő rendszer, de a döntèshozás, mèg nem az igazi.
Elnèzèst kèrek, nem ide, az átigazolások topikba szántam.
Nem hiszem, hogy annyira felszökött volna az ára. Az utóbbi 4-5 meccsen mutatott valamit, az előtte való 18-19 meccsen volt vagy 2-3 gólja, tavaly jóformán a keretben sem volt, de amikor játszott is 1 assistot tudott felmutatni összesen. Ha ez nem lutri, akkor nem tudom mi az. Enzo Fernandezt ár fölött vette meg a Benfica 40-45 millióért, az hogy a Chelsea mit csinált Cucurella-féle ámokfutás.
De Alvarez sem volt olcsó, a bérével együtt és a számai is pl. nagyon távol voltak attól mint Roquének 18 évesen. Vele szerintem nagyot akaszthatunk, ha sikerül kigazdálkodni.
Én sok más tényező mellett emiatt sem támogatnám Messi visszatérését. Megbontana egy projektet folyamatot, ami eddig fel lett építve, ha nem is teljesen, de ami kialakult a CSAPATJÁTÉKBAN és működött annak jó része menne a levesbe. Senki ne gondolja azt, hogy majd ő teljesen alárendeli majd magát a csapatnak és nem az lesz, hogy mindenki őt keresi a labdával és folyamatosan első számú célpont lesz, megbontva a teljes hierarchiát. Lehet, hogy egy ideig, egy szezonig sokat fognak számítani a villanásai, de sokat el is vesz a csapattól és ami most elkezdődött, az a stratégia, az a játék túlnyomó részt a régi fajta lesz, csak már kevésbé ütőképes.

Gündogan a legfrissebb hírek szerint újra közelebb áll hozzánk. A fizetését sikerült kicsit lefaragni, azzal, hogy egy évvel hosszabb szerződést kínálunk neki.
Inigoval pedig a Sport szerint megvan a teljes egyezség, két évre írna alá nettó 4,5 millióért, amennyit a Bilbaoban keresett.
Fatival lehet egy nagy win vagy egy nagy bukó ha elmegy. Tudnánk középre hozni egy embert és még keresnénk is az üzlet, plusz csökkene a bértömeg, de lehet, hogy a következő szezonra sikerül összeszedni magát és a régi Faitit láthatnánk. Akkor meg verhetjük a fejünket a falba.
Forca Barca!!!!
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2023.05.16. 16:27:52

Úgy néz ki, Jordi Cruyff is lemond. Azért ez így Alemany mellett elég nagy pofon.
A klub fejlődését elsők között, ha nem elsősorban, a sportigazgató határozza meg. Ez most így bármi lehet...
més que un club
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2453
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.05.16. 15:56:16

Ezek a nevek csak fantáziálgatások, akiket leigazolnánk, ha megtehetnénk. Más kérdés, hogy ha rajtam múlna, eleve nem lennénk ilyen anyagi helyzetben, és le is igazolhatnánk ezeket a neveket. De az itt felmerülő nevek többsége egyáltalán szóba sem kerül a klubnál.

A klub elsősorban az ingyenesekre fog rámenni. Középhátvéd meg kell, mert sérülés mindig jöhet, és sajnos Araújónak és Christensennek is jutott belőle bőven. Ingyen kell tehát tapasztalt védő, viszonylag alacsony fizetési igénnyel. Így jutott a választás Inigo Martinezre.

A bevételek növelését meg nem csak játékosok eladásával tudjuk megteremteni. A klub eleve nagy bevételnövekedéssel számolt erre a szezonra. Az majd a nyár elején kiderül, hogy a Liga hogy fogadja a klub költségvetési tervét.

https://www.espn.com/soccer/barcelona-e ... his-season
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gránit 2023.05.16. 16:29:14-kor.
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2542
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.05.16. 15:33:54

Miből futná ezekre a nevekre? De Paul? Wahi? stb. stb.

XY (mindegy kit írok ide) eladásából? És ha XY nem megy el? A mindenki által feleslegesnek érzett játékosok közül mindenki lenyilatkozza kivétel nélkül, hogy nem akar elmenni, maximum a kölcsönjátékosok esetén van néhány olyan, aki talán elsózható. (Umtiti, Lenglet, Dest is kérdés, Collado)

200 millió kéne, egy része tegyük fel, már meg is van, akkor is túloldalon 6! játékosnak nincs érvényes kontraktusa következő szezonra.
Araujo, Alonso, SR, Penaé, Gavié és Baldénak meg talán a B kerethez van kötve, de 2024-ben az is lejár. Araujo előző szerződése 2023.06.30 lejár.
Dembele szerződése szintén lejár 2024-ben.
Messi idehozása prioritás, ha még az elnök is azt mondja.
Inigo szerződését is regisztrálni kell, ha már valamiért ide akarjuk hozni.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3273
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.05.16. 13:48:12

Chino írta:
2023.05.16. 12:47:56
Alonso pedig a három védős rendszer egyik kulcseleme.
Ott van erre Christensen.
Alonso. kulcselem? Ezt inkább hagyjuk.... :mrgreen:
gránit írta:
2023.05.16. 13:06:19
hogy Balde átkerülget jobbra, szerintem próbálgatja Xavi, mit tud ott,
Ezekből a próbálgatásokból nem szokásunk jól kijönni, Baldét öröm nézni a baloson, ráadásul ott van támasznak Cristensen, szóval remélhetőleg nem kutyuljuk össze azt, amit nem kéne.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2453
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.05.16. 13:06:19

fanbarca írta:
2023.05.16. 12:19:51
Az első két ponttal egyet is értek.

Xavi mindenesetre nem használta egy oldalon Baldét és Albát, így nem vagyok biztos benne, hogy Carrascóval nem tenne ugyanígy. Hogy átkerült jobbra, pont azért nem volt feltétlenül szükséges, amit írtál, hogy ott Koundé gyakran fellép. Ennek ellenére inkább áttette Baldét jobbra, és Koundé behúzódott középre. Raphinha meg szerintem menni fog, mert belőle tudunk nagy pénzt csinálni, és bevételt kell csinálnunk ahhoz, hogy a szerzeményeinket a Liga jóváhagyja. Így nem csak szükségszerűségnek tartom, hogy Balde átkerülget jobbra, szerintem próbálgatja Xavi, mit tud ott, mert Raphinha nélkül (és egy sérülékeny Dembelével) lehet, hogy kap majd ott szerepet. Szerintem ezért nem jön jobbhátvéd, és ezért akarjuk balra Carrascót.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7404
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.05.16. 12:47:56

bence0330 írta:
2023.05.16. 11:45:28

Carrascoért való bejelentkezés (most hagyjuk, hogy ő elég ide, vagy nem, nézzük csak a posztját) a legüresebb posztunkra történik. Konkrétan nincs balszélsőnk, mivel Fati és Ferrán (aki eleve nem is az) teljes nulla. Akkora lyuk az a poszt, hogy emiatt álltunk át 4 középpályásra, és hamarabb játszik ott Gavi, mint a másik kettő. Alighanem minimum az egyik távozik, de akár még mindkettő is, így bőven a legnagyobb hiányposztunk a balszélső, ezért megyünk Carrascoért (vagy valaki másért, most mindegy, ezért megyünk egy balszélsőért).
A Raphinha-Dembélé két szélk folyamatosan játszott, mikor lehetőség volt rá, másrészt azt, hogy Fati és Ferran egyszerre távozzon nem sok esélyt látok.
Plusz rengetegszer játszunk 4 kp-val amikor Gavi lép fel arra a területre, szóval hiányposztnak legkevésbé sem tartanám.
Alonso pedig a három védős rendszer egyik kulcseleme, amit Xavi többször alkalmazott. A Chelsea-ben is ezt a pozíciót fedte le, teret adva ezzel a balhátvédnek.
Jh-ba pedig szerintem korai leírni Araujot. Még egy percet sem töltött a pályán, de már temetve van.
Ráadásul ott van most a Mazraoui, aki könnyen lehet, hogy itt köt ki.
Ugyanakkor én még mindig tartom, hogy ha jövőre nem is, de utána Héctor Fort lehet egy megoldás. Ha ílyen ütemben fejlődik, akár hosszú időre megoldhatja a posztot.

Yamalt viszont annyira még nem erőltetném. Neki folyamatos játéklehetőségre van szüksége, amit itt nem kapna meg. Főleg, ha Raphinha, Dembélé és esetleg Torres is marad. Messiről pedig nem is beszéltem. Azzal nem használjuk az érdekét, ha végig üli a meccseket a padon, aztán néha kap 6-8 percet, ahelyett, hogy az Atleticben rendszeresen játszana. Néhány meccsre fel lehetne hozni, de egyelőre még hagyni kellene hogy tapasztalatot szerezzen. Pont abban a korban van, minél több percre van szüksége a fejlődésre.

A kp az ami igazán foghíjas, főleg Busi távozásával, ráadásul a City meggondolta magát és mégis hosszabbítana vele, leginkább az utóbbi időben mutatott teljesítménye miatt. Nagyon sajnálom, hogy Tielemansról elhallgattak a hírek, ő nagy fogás lehetne, főleg ingyen. Nagyon kevesen vagyunk oda és láttuk mi történik, ha egy-két ember kiesik és akkor Kessié esetleges távozását még nem is említettük.
Forca Barca!!!!
Válasz küldése