Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.10.29. 20:59:41

Gareth Tello írta:Ha már Serie A, megtaláltam Alves utódját, fiatalabb, sokoldalúbb, kevesebb fizetést igénylő játékos, ráadásul ő a brazillal ellentétben elmondhatja magáról, hogy két meccsen is pályára lépett az idei Olasz Kupában.
És azt se felejtsük el, hogy a brazillal ellentétben ő meg tudja hajlítani úgy a teret, hogy Messi 3 db kétméteres benga állat között is fejelhessen, illetve hogy egyszerre van elöl és hátul, így megkontrázni sem tudnak.
Viszont az azért kicsit aggaszt, hogy 22 éves, a már kiöregedő Montoya nyakára hozzunk ide még egy olyan srácot, aki már túl van pályafutása zenitjén? (Bár Huszti példájából kiindulva még jól is elsülhet, ha valaki már túlesett pályafutása Zenitjén.)
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.10.29. 20:54:51

Gareth Tello írta:
Ha már Serie A, megtaláltam Alves utódját, fiatalabb, sokoldalúbb, kevesebb fizetést igénylő játékos, ráadásul ő a brazillal ellentétben elmondhatja magáról, hogy két meccsen is pályára lépett az idei Olasz Kupában.
Íme, Raffaele Pucino, a jövő sztárja.
Ő Bale helyére nem lenne jó a Spursben???
http://spurs.theoffside.com/files/2010/ ... onkey5.jpg" target="_blank
Sok a közös bennük, viszonylag eléggé fiatal de még fejlődőképes . :mrgreen: A nemzetközi porondon való részvétel még csak most következik, de a mutatók a szakértők szerint nagyon hasonlóak mint a walesinél. :mrgreen:
A hozzászólást 5 alkalommal szerkesztették, utoljára JOseppe 2013.10.30. 06:47:12-kor.
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.29. 20:09:43

sjd írta:És még ha csak Pedroról lenne szó, de lassan arra is kell gondolni, hogy Deulofeuban meg Bartrában van még két jó szezon, aztán annyi, onnantól már csak lefelé visz az út. Igaz, ha időben megszabadulunk tőlük, legalább kaphatunk fejenként 70-80 milliót értük.
Szóval el kell kezdeni keresni az utódokat sürgősen, de ahogy látom a patinás Serie A csak úgy hemzseg az olyan játékosoktól, akik a Barca-színvonalát tudnák még emelni.
És akkor még nem is volt szó Dongouról, Sergi Samperről, Grimaldóról, valamint Sanabriáról - bennük még legfeljebb egy jó szezon lehet, aztán már kifejezetten öregnek fognak számítani, jó lenne mihamarabb túladni rajtuk. [-o<

Ha már Serie A, megtaláltam Alves utódját, fiatalabb, sokoldalúbb, kevesebb fizetést igénylő játékos, ráadásul ő a brazillal ellentétben elmondhatja magáról, hogy két meccsen is pályára lépett az idei Olasz Kupában.
Íme, Raffaele Pucino, a jövő sztárja.
[-o<
sjd írta:(Sértésnek szántam.)
:lol:
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.10.29. 20:08:40

visca el barca írta:fél szemmel olvasom a forumot és kajak aszittem' h angela merkelt akarja valaki leigazolni :lol: mondjuk amekkora respectje van lehet intézne még 5 aranylasztit messinek :lol:
Nem Visca csak egy két ember kiforgatta a dolgokat, de ez megszokott dolog néha. :wink:
sjd írta: Csak egy tipp, de lehet, hogy többen vennének komolyan, ha nemcsak a Genoa játékosainak nevét tudnád leírni helyesen
Elnézést uram!!! =D> Be van fejezve. #-o Szerintem a képzavar az az amit te müvelsz itt már hosszú idők óta. Te aki veszed a bátorságot és még a modik munkáját is felülbirálod kényed kedved szerint, ez valóban dicséretes magatartás egy tag részéről. Igen az aláirásomat szeretem volna írni, de még jó hogy ezt te külön kiemelted az általad nevezett gyöngyszemként feltüntetve. A te szavajárásodat idézve azokban a bizonyos gonosz előitéletel rendelkező körökben a másokat degradáló, kioktató, nagyképű pofákat kiváncsi vagyok hogy vajon miként is nevezik :!: :mrgreen: .... :oops: :oops: (sértésnek szántam)
Gareth Tello írta: Milyen nevek jönnek fel megint, hihetetlen. Depayról és Masiról megfeledkeztünk, emberek? Ők legalább tényleg világklasszis játékosok
Persze ők természetesen ismertebbek.. De vajon Eriksent is pl.hányan ismerheték az ajaxból annak idején amíg nem került angliába (?). :| :?
A hozzászólást 24 alkalommal szerkesztették, utoljára JOseppe 2013.10.30. 20:56:02-kor.
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.10.29. 19:41:54

Varatrix írta:
bennike123 írta:Valóban jó formában van Alexis őt megtartanám hiszen csere is kell a rotáció miatt, de Pedrót szívesen eladnám mielött még kiöregszik, és szerintem megér~35-40 milliót hogy megint világverőek legyünk perzse még meg kell erősíteni a védelmet stb.
Igen igen azért Pedro már megette a kenyere javát így 26 évesen. Remélem van életbiztosítása...
És még ha csak Pedroról lenne szó, de lassan arra is kell gondolni, hogy Deulofeuban meg Bartrában van még két jó szezon, aztán annyi, onnantól már csak lefelé visz az út. Igaz, ha időben megszabadulunk tőlük, legalább kaphatunk fejenként 70-80 milliót értük.
Szóval el kell kezdeni keresni az utódokat sürgősen, de ahogy látom a patinás Serie A csak úgy hemzseg az olyan játékosoktól, akik a Barca-színvonalát tudnák még emelni.
JOseppe írta: Nem vettem annak, de te bizony pedig annak szántad, de ez most mindegy is nem ez a lényeg sztem. :idea: Astori a Pontisolából indult, majd pedig a Milanba került ahol kölcsönadták több csapatnak, most egy középszerű csapatnál játszik ami megvette, és a te olvasatod szerint is ez bizonyára csakis egy tehetségtelen senkit jellemezhet. :oops: Ne Astorikkal,Ne Kompanykkal,Ne Hummelsekkel, akkor szerinted vajon kik jöhetnek szóba(?), talán T.Silva aki 28 évesen 40 millióért igazolható és stb.. emberkék. #-o
Merkel 21 éves és a jövő kpja lehet, én nem azt mondtam hogy már az, és még csak szóba sem hoztam a nevét ezt te tetted meg. Az meg hogy most én mit rakok ki a profilomra, ahoz engedtessék már meg hogy ne legyen közöd. :| Már hogyha persze nem veszed sértésnek. :?
Csak egy tipp, de lehet, hogy többen vennének komolyan, ha nemcsak a Genoa játékosainak nevét tudnád leírni helyesen, hanem mondjuk Bartráét vagy Piquéét is. Terjeng egy gonosz előítélet köreinkben, hogy pontosan mennyire is kompetensek a témában azok, akik még a saját játékoskeretünket sem voltak képesek elsajátítani, ellenben mindenféle olasz csodagyerekek élettörténetét (esetleg FIFA-ban a képességeiket) kívülről fújják. (Sértésnek szántam.)

A kiemelt gyöngyszemre meg hadd hívjam fel a figyelmet, remélem nem csak nekem tűnt fel a nyilvánvaló képzavar. :D
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7410
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.10.29. 19:19:48

JOseppe írta: Igen valóban Pep kezdte el, majd Martinó folytatta ezt a ...hagyományt sajnos. :mrgreen:

Nem vettem annak, de te bizony pedig annak szántad, de ez most mindegy is nem ez a lényeg sztem. :idea: Astori a Pontisolából indult, majd pedig a Milanba került ahol kölcsönadták több csapatnak, most egy középszerű csapatnál játszik ami megvette, és a te olvasatod szerint is ez bizonyára csakis egy tehetségtelen senkit jellemezhet. :oops: Ne Astorikkal,Ne Kompanykkal,Ne Hummelsekkel, akkor szerinted vajon kik jöhetnek szóba(?), talán T.Silva aki 28 évesen 40 millióért igazolható és stb.. emberkék. #-o
Merkel 21 éves és a jövő kpja lehet, én nem azt mondtam hogy már az, és még csak szóba sem hoztam a nevét ezt te tetted meg. Az meg hogy most én mit rakok ki a profilomra, ahoz engedtessék már meg hogy ne legyen közöd. :| Már hogyha persze nem veszed sértésnek. :? 8-[
Az első mondatodra. Ha 3 edző alatt is ugyanott játszik, szerinted nem gyanús, hogy esetleg tudhat valamit. Nem egy meccset köszönhetünk neki, és volt amikor nem jó pillanatai voltak, hanem hónapokig a legstabilabb védőnk volt.

Mondjuk azt még mindig nem írtad le, miért gondolod hogy Bartra nem megoldás. Ellenben Astori igen. Szépen leírtad a történetét, de szerinted ezek az adatok pozitívumok? Egyetlen normális klub volt az életében, a Milan, ahol egyetlen meccset sem húzott le. És nem egy kis csikóról van szó, hanem egy 26 éves, a pályafutása (elvileg) virágában lévő játékosról. Szerintem erről a gyerekről komolytalan még beszélni is, nemhogy a Barca kezdőjébe betenni.

Kompany amellett hogy nem akart jönni, még iszonyat drága is. A tudásához mérve legalábbis. Neki tökéletes az angol liga, erősen kérdéses lenne, hogy az ő játékstílusával meg tudna-e élni Spanyolországban, de főleg Barcelonában.

hummels jelentett volna egyedül előrelépést a felsoroltakhoz képest, de sem a Dortmund nem akarta engedni, sem ő nem akart jönni. Ezek után nincs több kérdés. Ha pedig Masch ellen az a kiforgás, hogy nem elég erős fejben, a németnek is vannak olyan borzalmas hibái néha, hogy ha ezt akarjuk kiküszöbölni nem ő az emberünk.

De tényleg arra lennék kíváncsi, hogy Bartraban miért nem, és egy Astoriban miért látod a megoldást.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.10.29. 19:14:36

fél szemmel olvasom a forumot és kajak aszittem' h angela merkelt akarja valaki leigazolni :lol: mondjuk amekkora respectje van lehet intézne még 5 aranylasztit messinek :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.10.29. 18:55:17

MichaaBee írta:Viszont nehogymár egy Astori egy kalap alatt legyen akár Kompanyval, akár Hummelsszel. :D Utóbbi kettő gyakorlatilag klasszisnak nevezhető, Astorit meg szerintem rajtad kívül nem sokan ismerik errefelé.
Szerintem is maradjunk Masinál őt már legalább mindenki ismeri .](*,) Ezt leszámitva, szerintem Hummels tényleg nagy fogás lehetne persze karöltve Ter Stegenel együtt. :wink: :mrgreen: Hosszú évekre megoldhatnánk velük a kérdéseket. De az is lehet hogy Tata majd az ilyen Balántákban vagy Verginikben gondolkodik, akik úgye bizonyára nivósabb játékosok lehetnek mint az "ilyen" Astori félék. :mrgreen:
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5725
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2013.10.29. 18:43:59

JOseppe írta:
MichaaBee írta:Amit most írok azt pedig ne vedd sértésnek, de végképp nem fér a fejembe, hogy hogy lehet ilyen Astorikkal elképzelni egy barcelonai kezdő védősort. 26 évesen a Cagliari-t erősíti és gugli barátom segített, hogy ezt megtaláljam. Nyilván jobb a fickó Bartránál és Mascheranónál... :roll: Azt meg már csak félve említem, hogy Alexander Merkel simán kiszorítaná Iniestát a kezdőnkből, nem? :lol:
Nem vettem annak, de te bizony pedig annak szántad, de ez most mindegy is nem ez a lényeg sztem. :idea: Astori a Pontisolából indult, majd pedig a Milanba került ahol kölcsönadták több csapatnak, most egy középszerű csapatnál játszik ami megvette, és a te olvasatod szerint is ez bizonyára csakis egy tehetségtelen senkit jellemezhet. :oops: Ne Astorikkal,Ne Kompanykkal,Ne Hummelsekkel, akkor szerinted vajon kik jöhetnek szóba, talán T.Silva aki 28 évesen 40 millióért igazolható és stb.. emberkék. #-o
Merkel 21 éves és a jövő kpja lehet, én nem azt mondtam hogy már az, és még csak szóba sem hoztam a nevét ezt te tetted meg, az hogy most én mit rakok ki a profilomra, ahoz engedtessék már meg hogy ne legyen közöd. :| Már hogyha persze nem veszed sértésnek. :? 8-[
Valóban nem beszólogatni akartam, de ezt az Astori-féle eltévelyedős irányvonalat nem tudtam egyszerűen máshogy véleményezni. Nem akarlak személyesen megsérteni, inkább arra reflektáltam, hogy a véleményed az igazolásokkal kapcsolatban Astori-Merkel féle elképzelések által igencsak megmosolyogtató és számomra nem vehető komolyan.

Témára vissza: egy szóval sem mondtam, hogy Kompany vagy Hummels ne lenne megoldás. Én tőlem jöjjenek, csak ne Bartra helyett, hanem Puyol tehermentesítésére, mert tartom azt, hogy Bartrának fontos meccseken is meg kell adni a bizalmat, mert bőven beválhat a srác. Viszont nehogymár egy Astori egy kalap alatt legyen akár Kompanyval, akár Hummelsszel. :D Utóbbi kettő gyakorlatilag klasszisnak nevezhető, Astorit meg szerintem rajtad kívül nem sokan ismerik errefelé.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.10.29. 18:03:03

MichaaBee írta: Mascherano egy Tata-féle megoldás középhátvéd poszton? Véletlenül sem Guardiola rakta be középhátvédnek egy hónap után cirka 3 éve... Azóta nem játszott vkp-t még csak álmában sem, ő maga lenyilatkozta, hogy itt középhátvédként érzi jobban magát, felejtsük már el ezt a témát, hogy vkp-nak eröltetjük... Mascherano nálunk igenis védő, még ha nem is számolunk vele kezdőként, univerzális harmadik bekknek tökéletes.
Igen valóban Pep kezdte el, majd Martinó folytatta ezt a ...hagyományt sajnos. :mrgreen:
Amit most írok azt pedig ne vedd sértésnek, de végképp nem fér a fejembe, hogy hogy lehet ilyen Astorikkal elképzelni egy barcelonai kezdő védősort. 26 évesen a Cagliari-t erősíti és gugli barátom segített, hogy ezt megtaláljam. Nyilván jobb a fickó Bartránál és Mascheranónál... :roll: Azt meg már csak félve említem, hogy Alexander Merkel simán kiszorítaná Iniestát a kezdőnkből, nem? :lol:
Nem vettem annak, de te bizony pedig annak szántad, de ez most mindegy is nem ez a lényeg sztem. :idea: Astori a Pontisolából indult, majd pedig a Milanba került ahol kölcsönadták több csapatnak, most egy középszerű csapatnál játszik ami megvette, és a te olvasatod szerint is ez bizonyára csakis egy tehetségtelen senkit jellemezhet. :oops: Ne Astorikkal,Ne Kompanykkal,Ne Hummelsekkel, akkor szerinted vajon kik jöhetnek szóba(?), talán T.Silva aki 28 évesen 40 millióért igazolható és stb.. emberkék. #-o
Merkel 21 éves és a jövő kpja lehet, én nem azt mondtam hogy már az, és még csak szóba sem hoztam a nevét ezt te tetted meg. Az meg hogy most én mit rakok ki a profilomra, ahoz engedtessék már meg hogy ne legyen közöd. :| Már hogyha persze nem veszed sértésnek. :? 8-[
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára JOseppe 2013.10.29. 18:44:18-kor.
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.29. 17:56:34

Gareth Tello írta:
bence-barca írta:azt hittem Maschra értettem
Heh? :lol:
Jólvanna... értem, h érted.


Mármint érted, h értem. :D

Depay amúgy azóta már a válogatottban is bemutatkozott... egy Afellay-Depay csere jöhetne télen.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.29. 17:28:55

Astori? :lol: Menjen az Astoriára, ne ide. :lol:
Milyen nevek jönnek fel megint, hihetetlen. Depayról és Masiról megfeledkeztünk, emberek? Ők legalább tényleg világklasszis játékosok. =D>

A Mascherano-téma pedig lerágott csont, középhátvéd az emberünk már jó pár éve, és a hibái ellenére bizony nem egy olyan időszakra emlékszem, amikor a legjobb, legmegbízhatóbb játékosunk volt ezen a poszton.
bence-barca írta:azt hittem Maschra értettem
Heh? :lol:
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.29. 17:24:27

MichaaBee írta:
Nem azt írta, hogy a 26-27 éves játékosok nem jelenthetnek hosszútávú megoldást, hanem hogy a szóban forgó védő (Astori) abszolút nem megoldás.
Hogy a francba jött egyáltalán szóba egy ilyen név, h Astori a Barcaval? :lol:
Amúgy azt hittem Maschra értettem, csakmert ő is ebben a korban jött.
kubala13 írta: Jó de nem 10-11 évig mint egy 20-21 éves játékos......
De nehogy már ez legyen a viszonyítási alap. Az, h most nagy szerencsénk van ezzel a generációval és a posztok felével nem kellett törődnünk évekig, mert mindig ilyen hosszú megoldások sikeredtek, attól még nem lesz mindig így. Nem lesznek sokszor ilyen játékosaink egyszerre, akik 20 éves koruktól visszavonulásig fogják biztosítani ezt a hosszú távot.
kubala13
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2013.05.11. 12:10:44

2013.10.29. 17:19:51

bence-barca írta:
kubala13 írta: ha hozunk egy 26-27 éves kp védőt aki hosszú távon abszolút nem megoldás
Maximum a fifaban nem hosszú távú megoldás, mert ott mindig a fiatalokat veszik az ember.
Egy 26-27 éves játékos a valóságban 5-6 évig még magas szinten játszik és az bizony hosszútáv.
Jó de nem 10-11 évig mint egy 20-21 éves játékos......
Més que un club
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5725
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2013.10.29. 17:15:01

JOseppe írta:Chino!! Sajnos én sem látok sok fantáziát Batrában, de ettől fügetlenül Mascht én igenis nem tartom egy biztos pontnak a védelemben. Nem csak azért mert ő eredetileg vkp, hanem mert sajnos fejben nincs ott ezen a poszton, ő csak egy Tata féle megoldás amit szerintem sokáig nem lehet már tovább húzni. Vannak szép pillanatai, de összeségében szerintem ő sem lehet hosszútávú megoldás. Az említett 3 ember közül bármelyiket szívesen látnám, mert biztos vagyok benne hogy ők stabilitást jelentenének a védelemben. (Szerintem minden tekintentben mint mondjuk pl: Fizikailag amihez odateném a magasságot is, a védekezésben és ezzel egyben a pályán való látásuk miatt is legfőképpen). :wink:
Mascherano egy Tata-féle megoldás középhátvéd poszton? Véletlenül sem Guardiola rakta be középhátvédnek egy hónap után cirka 3 éve... Azóta nem játszott vkp-t még csak álmában sem, ő maga lenyilatkozta, hogy itt középhátvédként érzi jobban magát, felejtsük már el ezt a témát, hogy vkp-nak eröltetjük... Mascherano nálunk igenis védő, még ha nem is számolunk vele kezdőként, univerzális harmadik bekknek tökéletes.

Amit most írok azt pedig ne vedd sértésnek, de végképp nem fér a fejembe, hogy hogy lehet ilyen Astorikkal elképzelni egy barcelonai kezdő védősort. 26 évesen a Cagliari-t erősíti és gugli barátom segített, hogy ezt megtaláljam. Nyilván jobb a fickó Bartránál és Mascheranónál... :roll: Azt meg már csak félve említem, hogy Alexander Merkel simán kiszorítaná Iniestát a kezdőnkből, nem? :lol:

bence-barca írta:
kubala13 írta: ha hozunk egy 26-27 éves kp védőt aki hosszú távon abszolút nem megoldás
Maximum a fifaban nem hosszú távú megoldás, mert ott mindig a fiatalokat veszik az ember.
Egy 26-27 éves játékos a valóságban 5-6 évig még magas szinten játszik és az bizony hosszútáv.
Nem azt írta, hogy a 26-27 éves játékosok nem jelenthetnek hosszútávú megoldást, hanem hogy a szóban forgó védő (Astori) abszolút nem megoldás.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.29. 17:10:11

kubala13 írta: ha hozunk egy 26-27 éves kp védőt aki hosszú távon abszolút nem megoldás
Maximum a fifaban nem hosszú távú megoldás, mert ott mindig a fiatalokat veszik az ember.
Egy 26-27 éves játékos a valóságban 5-6 évig még magas szinten játszik és az bizony hosszútáv.
kubala13
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2013.05.11. 12:10:44

2013.10.29. 16:51:28

JOseppe írta:
Chino írta: Ha szerinted egy Masch kevés ide, akkor egy Astori-szintű játékossal előrébb lennénk. De nehogy most jöjjön, hogy ő vkp. Amióta nálunk játszik védő és ennyi. Emellett nagyon jó teljesítményre képes. igen, voltak hibái, de Piquének kb. 2x annyi. Bartra miért nem lehet megoldás? Ezt fejtsd már ki légyszi. Amikor be kellett szállnia megbízhatóan, rutinosan, szinte hiba nélkül hozta le a meccseket. Akkor miért nem lehet megoldás? Egy Kompanyval tényleg sokkal előrébb lennénk. Főleg 25-30 millióért, mert ennyire árazták be.
Az egy dolog hogy kell egy negyedik védő, de te alapból hármat cserélnél le. Vagy egy Astorit/Kompanyt stabil kezdőnek hoznál? Másrészt utóbbi 10 millió fölött keres a Citynél, nálunk kb. a felét kapná, miért jönne el? Rossell két szép szeméért?
Chino!! Sajnos én sem látok sok fantáziát Batrában, de ettől fügetlenül Mascht én igenis nem tartom egy biztos pontnak a védelemben. Nem csak azért mert ő eredetileg vkp, hanem mert sajnos fejben nincs ott ezen a poszton, ő csak egy Tata féle megoldás amit szerintem sokáig nem lehet már tovább húzni. Vannak szép pillanatai, de összeségében szerintem ő sem lehet hosszútávú megoldás. Az említett 3 ember közül bármelyiket szívesen látnám, mert biztos vagyok benne hogy ők stabilitást jelentenének a védelemben. :wink:
Hát emberek, tényleg nehéz fantáziát látni egy olyan játékosban akit tétmeccsen szinte soha nem játszatnak , akkor meg pláne nehéz ha hozunk egy 26-27 éves kp védőt aki hosszú távon abszolút nem megoldás, aztán majd mindenki 3-4 év múlva okolja a vezetőséget azért mert akkor amikor az illető még nem volt klasszis pár millióért odadobta egy másik top csapatnak ami majd klasszist csinált belőle és majd akkor vissza vásároljuk 30-40 milliókért. #-o [-X
Én Bartrával kapcsolatban azt mondom VÁRJUNK az ítélet hirdetéssel, inkább sokat kéne játszatni és nem az áhított nagy klasszisokat kéne drágán vásárolgatni hanem olcsón tehetségeket hozni a B csapatból illetve más kluboktól rabolni, a hangsúlyozom a tényleg TEHETSÉGES játékosokat. [-o< [-o< :!: :!:
Més que un club
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.10.29. 16:28:10

Chino írta: Ha szerinted egy Masch kevés ide, akkor egy Astori-szintű játékossal előrébb lennénk. De nehogy most jöjjön, hogy ő vkp. Amióta nálunk játszik védő és ennyi. Emellett nagyon jó teljesítményre képes. igen, voltak hibái, de Piquének kb. 2x annyi. Bartra miért nem lehet megoldás? Ezt fejtsd már ki légyszi. Amikor be kellett szállnia megbízhatóan, rutinosan, szinte hiba nélkül hozta le a meccseket. Akkor miért nem lehet megoldás? Egy Kompanyval tényleg sokkal előrébb lennénk. Főleg 25-30 millióért, mert ennyire árazták be.
Az egy dolog hogy kell egy negyedik védő, de te alapból hármat cserélnél le. Vagy egy Astorit/Kompanyt stabil kezdőnek hoznál? Másrészt utóbbi 10 millió fölött keres a Citynél, nálunk kb. a felét kapná, miért jönne el? Rossell két szép szeméért?
Chino!! Sajnos én sem látok sok fantáziát Batrában, de ettől fügetlenül Mascht én igenis nem tartom egy biztos pontnak a védelemben. Nem csak azért mert ő eredetileg vkp, hanem mert sajnos fejben nincs ott ezen a poszton, ő csak egy Tata féle megoldás amit szerintem sokáig nem lehet már tovább húzni. Vannak szép pillanatai, de összeségében szerintem ő sem lehet hosszútávú megoldás. Az említett 3 ember közül bármelyiket szívesen látnám, mert biztos vagyok benne hogy ők stabilitást jelentenének a védelemben. (Szerintem minden tekintentben mint mondjuk pl: Fizikailag amihez odateném a magasságot is, a védekezésben és ezzel egyben a pályán való látásuk miatt is legfőképpen). :wink:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára JOseppe 2013.10.29. 16:57:52-kor.
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7410
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.10.29. 16:10:18

JOseppe írta:Ter Stegen óriási húzás lehet zubiék részéről, én szerintem No.1 kapus lehet a srác a világelitben. =D> Már csak a védelemet kellene majd megerősiteni és megvagyunk. Itt pedig nálam egyértelműen Hummels a favorit, de mondjuk ha egy Astori vagy egy Kompany duó közül érekezne valaki akkor sem lennék szomorú. :mrgreen: Mindenesetre én támogatom a kapus jelölt érkezését, és szerintem nem fogunk vele majd mellé.A kh poszt is nagyon fontos kérdés lehet a jövőben, hiszen teljesen egyértelművé vált hogy egymagában Piqúé kevés, Masc óriási hiba faktor eddig, Batra nem lehet megoldás szerintem, és már a már pedig Puyi is ki öregedett. :cry: Úgyhogy a jövőben is lesznek fejtegetések majd ezen a poszton is. :| Majd meglátjuk.
Ha szerinted egy Masch kevés ide, akkor egy Astori-szintű játékossal előrébb lennénk. De nehogy most jöjjön, hogy ő vkp. Amióta nálunk játszik védő és ennyi. Emellett nagyon jó teljesítményre képes. igen, voltak hibái, de Piquének kb. 2x annyi. Bartra miért nem lehet megoldás? Ezt fejtsd már ki légyszi. Amikor be kellett szállnia megbízhatóan, rutinosan, szinte hiba nélkül hozta le a meccseket. Akkor miért nem lehet megoldás? Egy Kompanyval tényleg sokkal előrébb lennénk. Főleg 25-30 millióért, mert ennyire árazták be.
Az egy dolog hogy kell egy negyedik védő, de te alapból hármat cserélnél le. Vagy egy Astorit/Kompanyt stabil kezdőnek hoznál? Másrészt utóbbi 10 millió fölött keres a Citynél, nálunk kb. a felét kapná, miért jönne el? Rossell két szép szeméért?
Forca Barca!!!!
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.10.29. 15:34:46

Ter Stegen óriási húzás lehet zubiék részéről, én szerintem No.1 kapus lehet a srác a világelitben. =D> Már csak a védelemet kellene majd megerősiteni és megvagyunk. Itt pedig nálam egyértelműen Hummels a favorit, de mondjuk ha egy Astori vagy egy Kompany duó közül érekezne valaki akkor sem lennék szomorú. :mrgreen: Mindenesetre én támogatom a kapus jelölt érkezését, és szerintem nem fogunk vele majd mellé.A kh poszt is nagyon fontos kérdés lehet a jövőben, hiszen teljesen egyértelművé vált hogy egymagában Piqúé kevés, Masc óriási hiba faktor eddig, Batra nem lehet megoldás szerintem, és már a már pedig Puyi is ki öregedett. :cry: Úgyhogy a jövőben is lesznek fejtegetések majd ezen a poszton is. :| Majd meglátjuk.
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.10.29. 12:32:24

bennike123 írta:Valóban jó formában van Alexis őt megtartanám hiszen csere is kell a rotáció miatt, de Pedrót szívesen eladnám mielött még kiöregszik, és szerintem megér~35-40 milliót hogy megint világverőek legyünk perzse még meg kell erősíteni a védelmet stb.
Igen igen azért Pedro már megette a kenyere javát így 26 évesen. Remélem van életbiztosítása...
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
bennike123
Jugador del Barça
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2012.03.18. 19:02:58

2013.10.29. 12:25:27

kubala13 írta:
Gareth Tello írta:Van egy nagyon jó ötletem, megkéne szerezni Agüero-t! Messi és Neymar fejenként két védőt és egy középpályást magára húz a két szélen míg Agüero illene a játékba és könnyen megverné a spanyol védőket! elől verhetetlenek lennénk!


Bocsi csak egy baj van ezzel :van egy bomba formában lévő Alexis Sánchesünk és egy átlagos Pedrónk akkor minek egy rohadt drága Agüero ? [-X [-X
Valóban jó formában van Alexis őt megtartanám hiszen csere is kell a rotáció miatt, de Pedrót szívesen eladnám mielött még kiöregszik, és szerintem megér~35-40 milliót hogy megint világverőek legyünk perzse még meg kell erősíteni a védelmet stb.
Ac dc - Aerosmith - Def Leppard - Guns n Roses - Led Zeppelin - Nirvana - The Doors - Queen. ~the REAL music~
kubala13
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2013.05.11. 12:10:44

2013.10.29. 11:59:28

[quote="Gareth Tello"]Van egy nagyon jó ötletem, megkéne szerezni Agüero-t! Messi és Neymar fejenként két védőt és egy középpályást magára húz a két szélen míg Agüero illene a játékba és könnyen megverné a spanyol védőket! elől verhetetlenek lennénk!


Bocsi csak egy baj van ezzel :van egy bomba formában lévő Alexis Sánchesünk és egy átlagos Pedrónk akkor minek egy rohadt drága Agüero ? [-X [-X Ja és még valami Hummelssel kapcsolatban: Igaz Puyol öreg de nézzétek már meg szerencsétlen Bartrát !!!! :evil: :shock: Ha most Hummelst megvesszük akkor semmi esély arra hogy gyakran pályára kerüljön s ezzel sokat fejlődjön, pedig ég benne a bizonyítási vágy!!! #-o És akkor majd eligazol mint sokan mások és majd klasszisként a képünkbe röhög... Puyol pótlására meg vegyünk egy olcsó fiatal középső védőt, vagy neveljünk ki egyet . :)
Més que un club
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.10.29. 11:34:20

Na végre,Ter Stegennel együtt akkor már 3ból 2 megvan (Neymar a másik), már csak Hummles kell amire ugye megint van esély pláne,hogy Martino nem szerelmes Tyiágószilviába! 8)
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
bennike123
Jugador del Barça
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2012.03.18. 19:02:58

2013.10.29. 11:25:34

Van egy nagyon jó ötletem, megkéne szerezni Agüero-t! Messi és Neymar fejenként két védőt és egy középpályást magára húz a két szélen míg Agüero illene a játékba és könnyen megverné a spanyol védőket! elől verhetetlenek lennénk!
Ac dc - Aerosmith - Def Leppard - Guns n Roses - Led Zeppelin - Nirvana - The Doors - Queen. ~the REAL music~
Válasz küldése