Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.06.02. 11:15:08

Milyen lelkesedés volt amikor két nap alatt bemutatták Ter Stegent, amit persze fél éve lehetett tudni, de jelenleg nem történik semmi. Legalább az olyan kiszemeltjeinket érdemes lenne rövidre zárni, akik indulnak a vb-n, mert Marquinhossékal ráér tökölni.

Miért van olyan érzésem, hogy vb-ig bejelentik Bravot, és kész ?!
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.06.02. 11:12:02

Feast4 írta:
shutterisland írta:ha tényleg eladjuk fabregast, és :
a, hozunk helyette ráfizetéssel egy nála semmivel nem jobb arcot
b, visszatolja enrique az alapkezdőbe xavit

esküszöm, hogy fellógatom magam.

Fabregas eladása még oké ha megfizetik, de ha nem jön minőségi pótlás vagy Xavival akarunk nekivágni még két évnek akkor kb. mehetünk a levesbe. Kap egy sérülést vagy ha nem is kap akkor se lenne szabad 90 percig arra építeni, hogy majd ő megoldja. Vagy Sergi Roberonak így csinálnak helyet? Most már nem tudok másra gondolni amilyen idióták!
Kit akarnak a helyére? Vidal? Koke? Rakitic? Ez a szint a minimum.
Avatar
Gergely
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2013.05.01. 10:29:18
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2014.06.02. 11:10:47

Nem írok gyakran ide de úgy érzem addig amíg a Joan Laporta topic nem lesz újra "úgy" aktív nem is fogok! Szégyen és szánalom ami Katalóniában folyik! DE az emberek is , hogy nem állnak ki magukért és a csapatért! Ezt mondtam mindig a Culék 3/4- e analfa és hülye a focihoz!
Nekik is jár a taps és mindenkinek aki ebben részt vesz! TÉNYLEG SÖTÉT IDŐK JÖNNEK!
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1621
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2014.06.02. 11:04:35

Szerintem hozzuk vissza Puyol-t is. Nem kell nekünk fiatal védő meg Fabregas. A fiatalos Xavi és Puyol ellátja a feladatát. Szűrőnek meg cseréljük le Busquets-et és hozzuk vissza Guardiola-t.
N
E
V
E
T
S
É
G
E
S
94:39 6 - 1
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.06.02. 11:03:11

shutterisland írta:ha tényleg eladjuk fabregast, és :
a, hozunk helyette ráfizetéssel egy nála semmivel nem jobb arcot
b, visszatolja enrique az alapkezdőbe xavit

esküszöm, hogy fellógatom magam.

Fabregas eladása még oké ha megfizetik, de ha nem jön minőségi pótlás vagy Xavival akarunk nekivágni még két évnek akkor kb. mehetünk a levesbe. Kap egy sérülést vagy ha nem is kap akkor se lenne szabad 90 percig arra építeni, hogy majd ő megoldja. Vagy Sergi Roberonak így csinálnak helyet? Most már nem tudok másra gondolni amilyen idióták!
Kép
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1621
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2014.06.02. 10:58:08

Abba még belemennék, hogy egy komolyabb szintű Barca nevelést eladjunk. Még abba is, hogy ez az ember Fabregas legyen, miközben ő a legfiatalabb a 3 irányító közül és nem tőle kéne megválni. Azt viszont felháborítónak tartom, hogy mindezt áron alul tegyük meg. Fabregasért nyugodtan kicsengethetnek 50et, ha megnézzük, hogy a többi játékos mennyiért kelt el mostanság. Borzalmas ez a vezetés
94:39 6 - 1
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.06.02. 10:56:05

ha tényleg eladjuk fabregast, és :
a, hozunk helyette ráfizetéssel egy nála semmivel nem jobb arcot
b, visszatolja enrique az alapkezdőbe xavit

esküszöm, hogy fellógatom magam.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.06.02. 10:50:48

hediwen01 írta:Sziasztok

Számomra a legidegesítőbb Zubizarreta ténykedése,itt ez a kapus kérdés(igazolás) ez jól mutatja a jelenlegi helyzetet.

Mint gazdagéknál: ha a szomszéd gyerek kap egy nyalókát akkor én veszek a sajátomnak 2-őt!
Jött egy új tréner és mindjárt meg is mutatta neki ki a főnök a háznál,tényleg vicces a dolog.

Lehet hogy nem a keretet kellene megújítani hanem a vezetőséget?

Ebbe is van igazság!
Kép
Avatar
hediwen01
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2014.06.02. 09:54:51

2014.06.02. 10:45:38

Sziasztok

Számomra a legidegesítőbb Zubizarreta ténykedése,itt ez a kapus kérdés(igazolás) ez jól mutatja a jelenlegi helyzetet.

Mint gazdagéknál: ha a szomszéd gyerek kap egy nyalókát akkor én veszek a sajátomnak 2-őt!
Jött egy új tréner és mindjárt meg is mutatta neki ki a főnök a háznál,tényleg vicces a dolog.

Lehet hogy nem a keretet kellene megújítani hanem a vezetőséget?
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.06.02. 10:41:50

pep71 írta:
Feast4 írta:
pep71 írta:El akarják adni Fabregast, hogy legyen pénz igazolni, de akiket a helyére akarnak hozni azok mind drágábbak nála. Attól félek, hogy Ander Herrerra fög a helyére jönni, mert talán még ő a legolcsóbb. Ez a vezetőség nevetséges. Nincs elég pénz, de cserekapusra van 12 millió...bravó..
Védőügyben meg még mindig semmi, ez aztán a munka..

Ne legyen igazam, de szerintem még azért nem igazoltunk senkit, mert nincs egy vas se! Viszont ez felvet egy kérdést. Az utóbbi években nyertünk 3 BL-t egy csomó bajnokságot és kupát, majd leszakad a vitrin. Játékost két évente veszünk akkor is max egyet vagy kettőt.Hivatalosan 60 millánál többet nem költöttünk nem is tudom mióta. Akkor hova a kan[@đ€ba tettük a bevételeinket? És itt még a reklámról és az eladott mezekről nem mondtam semmit. ](*,) Ha ez így halad a védelmet nem tudjuk majd rendbe tenni!
Ha nincs pénz igazolásokra, akkor miért olyan játékosok vannak Zubi igazolásmester listáján mint Agüero, Reus, Koke, Pogba, Vidal akiktől nem akarnak megválni a csapataik és nagyon drágán hajlandók csak eladni, ha eladják egyáltalán...lehet, h kamu az összes név, hogy el tudják adni az újságot, de azért, ha eladnak egy Fabregast és jobbat akarnak a helyére akkor bele kéne nyúlni a zsebbe rendesen.
Azért az is vicc, hogy Fabregas 40millió körül fog elmenni, és Illaramendi is ennyibe került..
Akkor még a védelem szóba sem került, ahova kéne minimum két komoly igazolás...
Te kimondanád egy ilyen év után, hogy üres a kassza amúgy szóval ne várjatok csodát? Főleg a büntetés fényében. Katalóniában felhúznák őket egy vár zászlórúdjára!
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.06.02. 10:36:17

Feast4 írta:Ezt olvastátok? http://barcanoticias.blog.hu/2014/06/02" target="_blank ... _a_citytol

Nagyon sanszos, hogy ő is meg Alexis is mennek! Szerintem ez a nem mennek sehova nyilatkozat csak arra volt, hogy srófoljuk az árát!
Mondjuk 58M-ért eladnám, HA biztos lennék benne,hogy a vezetőség normálisan költi el a pénzt. Viszont itt bukik meg az egész dolog.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2014.06.02. 10:34:47

Feast4 írta:
pep71 írta:El akarják adni Fabregast, hogy legyen pénz igazolni, de akiket a helyére akarnak hozni azok mind drágábbak nála. Attól félek, hogy Ander Herrerra fög a helyére jönni, mert talán még ő a legolcsóbb. Ez a vezetőség nevetséges. Nincs elég pénz, de cserekapusra van 12 millió...bravó..
Védőügyben meg még mindig semmi, ez aztán a munka..

Ne legyen igazam, de szerintem még azért nem igazoltunk senkit, mert nincs egy vas se! Viszont ez felvet egy kérdést. Az utóbbi években nyertünk 3 BL-t egy csomó bajnokságot és kupát, majd leszakad a vitrin. Játékost két évente veszünk akkor is max egyet vagy kettőt.Hivatalosan 60 millánál többet nem költöttünk nem is tudom mióta. Akkor hova a kan[@đ€ba tettük a bevételeinket? És itt még a reklámról és az eladott mezekről nem mondtam semmit. ](*,) Ha ez így halad a védelmet nem tudjuk majd rendbe tenni!
Ha nincs pénz igazolásokra, akkor miért olyan játékosok vannak Zubi igazolásmester listáján mint Agüero, Reus, Koke, Pogba, Vidal akiktől nem akarnak megválni a csapataik és nagyon drágán hajlandók csak eladni, ha eladják egyáltalán...lehet, h kamu az összes név, hogy el tudják adni az újságot, de azért, ha eladnak egy Fabregast és jobbat akarnak a helyére akkor bele kéne nyúlni a zsebbe rendesen.
Azért az is vicc, hogy Fabregas 40millió körül fog elmenni, és Illaramendi is ennyibe került..
Akkor még a védelem szóba sem került, ahova kéne minimum két komoly igazolás...
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.06.02. 10:31:09

Ezt olvastátok? http://barcanoticias.blog.hu/2014/06/02 ... _a_citytol" target="_blank

Nagyon sanszos, hogy ő is meg Alexis is mennek! Szerintem ez a nem mennek sehova nyilatkozat csak arra volt, hogy srófoljuk az árát!
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.06.02. 10:29:37

taylor200 írta:
csababarca írta:Nem kell eladni, de találjuk már meg a helyét a kispadon, meg csereként beállva nyugtatni a játékot amikor kell.
Köv idényben szerintem is ez lesz a feladata és ezért kell mennie Cesc-nek, mert ő viszont nem vállalná be ezt a szerepet
Xaviról beszéltem.
Ő meg vállalja csak be ezt a szerepet, 34 évesen ne akarjon ennél többet.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
taylor200
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2004.10.10. 14:04:25

2014.06.02. 10:27:57

csababarca írta:Nem kell eladni, de találjuk már meg a helyét a kispadon, meg csereként beállva nyugtatni a játékot amikor kell.
Köv idényben szerintem is ez lesz a feladata és ezért kell mennie Cesc-nek, mert ő viszont nem vállalná be ezt a szerepet
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.06.02. 10:21:58

pep71 írta:El akarják adni Fabregast, hogy legyen pénz igazolni, de akiket a helyére akarnak hozni azok mind drágábbak nála. Attól félek, hogy Ander Herrerra fög a helyére jönni, mert talán még ő a legolcsóbb. Ez a vezetőség nevetséges. Nincs elég pénz, de cserekapusra van 12 millió...bravó..
Védőügyben meg még mindig semmi, ez aztán a munka..

Ne legyen igazam, de szerintem még azért nem igazoltunk senkit, mert nincs egy vas se! Viszont ez felvet egy kérdést. Az utóbbi években nyertünk 3 BL-t egy csomó bajnokságot és kupát, majd leszakad a vitrin. Játékost két évente veszünk akkor is max egyet vagy kettőt.Hivatalosan 60 millánál többet nem költöttünk nem is tudom mióta. Akkor hova a kan[@đ€ba tettük a bevételeinket? És itt még a reklámról és az eladott mezekről nem mondtam semmit. ](*,) Ha ez így halad a védelmet nem tudjuk majd rendbe tenni!
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.06.02. 10:17:14

Vicc,hogy Cesc eladásáról van szó megint.
Xavival mi van? A legnagyobb kerékkötője a lassúsága miatt a középpályának,most megint még 2-3 évig őt kell nézni,ahogy tehetetlenül tögyörög a labdával,majd leossza hátra vagy oldalra? Ez komoly?
Félreértés ne essék,szeretem,tisztelem,becsülöm Xavit, de a mára kialakult fociban egyszerűen gyenge, emellé már nem is fiatal. Nem kell eladni, de találjuk már meg a helyét a kispadon, meg csereként beállva nyugtatni a játékot amikor kell. Ez lenne a feladata minden valamirevaló edzőnél és csapatnál,már két éve. Nálunk meg alapkezdő,mert nem tudjuk az érzelmeket elválasztani a szakmától.
Egyszerűen felháborító ami megy itt,évek óta.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.06.02. 10:13:06

Megakarják újítani a keretet és akkor eladnának egy 27 éves játékost de egy 34 éves játékost meg megakarnak tartani , és én most nem azt akarom mondani ,hogy adjuk el Xavit . Szerintem se Fábregast se Xavit nem szabadna eladni , de ha már újításról van szó akkor az nonszensz lenne ha egy pár éve itt lévő fiatalabb játékost adnának el. Ha pedig pénzt akarnak szerezni akkor ne az egyik legnagyobb értékünket adják el mert a helyére nem tudnak minőségi pótlást hozni . Fábregas akkor teljesített jól amikor a saját posztján játszott és szerintem a 2. félévben azért esett vissza a játéka mert egyrészt Xavi játszott helyette vagy a hamis 9-es poszton játszott és igenis ez megtörheti egy focista lendületét formáját . Ősszel nem voltak nagy meccsek ( 1 Real elleni ) , viszont a szezon második felében jöttek a nagyobb meccsek Manchester City oda-vissza Atletico, aztán Atletico oda-vissza és közben a bajnokikon általában Xavi kapott szerepet . Én semmiképpen sem adnám el Fabregast hanem Xavit raknám a padra és Cescet a kezdőbe.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
jangamen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2013.06.23. 18:11:42

2014.06.02. 10:07:47

Nem akarnék kukacoskodni, de nem úgy van, hogy az arsenalnak visszavásárlási opciója van szeszre, olyan 30 körül?

Szóval várhatnak érte minimum negyvenet, csak felesleges. Remek, igazán remek ötlet lenne eladni apróért, ahelyett, hogy végre rendesen beépítenék... áhh. Fel se húzom magam :D
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2014.06.02. 09:56:10

El akarják adni Fabregast, hogy legyen pénz igazolni, de akiket a helyére akarnak hozni azok mind drágábbak nála. Attól félek, hogy Ander Herrerra fög a helyére jönni, mert talán még ő a legolcsóbb. Ez a vezetőség nevetséges. Nincs elég pénz, de cserekapusra van 12 millió...bravó..
Védőügyben meg még mindig semmi, ez aztán a munka..
Avatar
trey88
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2009.09.24. 00:11:19
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/Budapest
Kapcsolat:

2014.06.02. 09:17:57

Fabregas egyenlő egy olyan roppant ritka kutyafajtával, akit évekig kutatok.. Majd miután rábukkanok és elcsábítom magamhoz, elfelejtek ennivalót adni neki. Állatkínzás, szankciót a gazdiknak!!
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.06.02. 09:17:38

Amúgy emlékeztek? "Még a VB előtt letudjuk a fontosabb kérdéseket!" Ha ez a letudás akkor nagy gáz van!
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.06.02. 09:09:25

Zozzy 5 írta:Én türelmes vagyok, végül is még 3 hónapig lehet igazolni, de kezdenek nem jó irányba haladni a dolgok. Ez a Bravo ügy jól szemlélteti a kialakult helyzetet, ahogy már írta itt valaki, vett magának egy kapust a sportigazgató, most meg akar egyet az edző is...Én komolyan nem értem, hogy Zubi mi olyat nyújt nekünk, ami miatt neki itt kell lennie, ezt szívesen megkérdezném tőlük.

Félmegoldás szagú nevek a védelem kapcsán, a saját helyzetünk nehezítése a Fabregas dologgal, és akkor még abba nem is kötünk bele, hogy Sergi Robertonak vagy Pedronak van e helye a csapatban...

Nincs jó előérzetem, ha most tippelni kéne, hogy jól meg lesz-e oldva ez a nyár, akkor inkább a nemre húznék, de azért kivárom a végét.
Szóról szóra megfogalmaztad a gondolataimat. A Fabregas távozik pletyka is egyre inkább kezd kézzel foghatóvá válni. igen ám, de akkor veszünk kp-z. Vagy majd Sergi Roberto És Rafina megoldja? A szóba jöhető középpályások a helyére 50 alatt nem jönnek el. és még a játékossal is meg kéne egyezni. Pedri tuti maradni fog, egy zsélőst akarunk venni szélső védőnek és egy 30 éves ló méretű védőben gondolkozunk aki sanszosan ránk fog romlani. A többi gondról ne is beszéljünk. De még mindig Bravo megvétele a fő opció! Egyre jobban aggódom!
Kép
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8566
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.06.02. 08:55:04

Én türelmes vagyok, végül is még 3 hónapig lehet igazolni, de kezdenek nem jó irányba haladni a dolgok. Ez a Bravo ügy jól szemlélteti a kialakult helyzetet, ahogy már írta itt valaki, vett magának egy kapust a sportigazgató, most meg akar egyet az edző is...Én komolyan nem értem, hogy Zubi mi olyat nyújt nekünk, ami miatt neki itt kell lennie, ezt szívesen megkérdezném tőlük.

Félmegoldás szagú nevek a védelem kapcsán, a saját helyzetünk nehezítése a Fabregas dologgal, és akkor még abba nem is kötünk bele, hogy Sergi Robertonak vagy Pedronak van e helye a csapatban...

Nincs jó előérzetem, ha most tippelni kéne, hogy jól meg lesz-e oldva ez a nyár, akkor inkább a nemre húznék, de azért kivárom a végét.
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.06.02. 08:46:53

kristop írta:nem tudom, hogy olvastátok-e már, de a totalbarcán megy egy nagyon jó sorozat "if i were zubi" néven, hogy mit kellene csinálni a nyáron a csapattal. nem ilyen összecsapott küldjünk el mindenkit, változtassunk meg mindent, hanem hosszú és részletes elemzések és indoklások. akiket kicsit mélyebben is érdekelnek a dolgok, azoknak kötelező.

első rész
második rész
A szemlélete - bár eddig még csak a kapusposztnál és a védelemnél tart - nem az "Új Barca" jegyében fogalmazódtak. Nem tudom, hogy összejön-e az új Barca, de az lenne Bartomeunak (és persze LE-nek, mint edzőnek is) egyetlen lehetősége, hogy ne csak egy felejtendő epizód legyen az FC életében.
Válasz küldése