Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.07.03. 21:30:33

Egy-két napja szóba került, hogy Suarez eltiltása milyen focival kapcsolatos tevékenységre vonatkozik, mert ellentétes infók láttak napvilágot.

A Goal.com-on a következő információt találtam:

Fifa has confirmed that Luis Suarez will be allowed to undergo a medical to join a new club - COUGH, BARCELONA, COUGH - this summer. This is despite his four-month ban stretching to all football-related activity during that time.

So, to confirm, he can't:
- Attend any football matches
- Train with his team-mates
- Pose in a team photo

But he can:
- Undergo a medical and move clubs

Tehát klubot válthat és így orvosin is részt vehet, viszont csapatfotózáson már nem, a többiről nem is beszélve.
Ez viszont azt jelenti, amennyiben Luis érkezik és Alexis távozik, akkor min. novemberig Pedro (esetleg Duli) "egy-egyezéseit", azaz oldal- és hátrapasszait fogjuk csodálni hétről-hétre.
Kíváncsi vagyok ezzel a helyzettel mit fog kezdeni Lucho illetve lesz-e alternatíva ennek orvoslására.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.07.03. 20:43:23

Alfa írta: Lopez és arbeola tényleg az sorry , viszont Jesus nem saját nevelésű játékos ahogy se Casemiro se Ramos se Marcelo se Varane [-X :mrgreen:
Ez az egész ki a hivatalosan saját nevelés, ki nem dolgot én baromságnak tartom. Én leginkább azokat érzem annak, akik bármilyen fiatalok is, nem egyből a felnőtt csapatba jönnek, itt teljesednek ki.. Albat, de még Fabregast sem tartom igazán saját nevelésnek, sőt Halilovicot se fogom. Viszont Puyolt akkor is annak tekinteném, ha 19 évesen került volna hozzánk az Espanolból.
Ráadásul ha nem meghatározó játékosokról beszélünk, hanem csak 1-2 meccsen belötyögőnek, akkor nem is látom értelmét. De ez már itt nagyon off.

Az is a komoly gondok közé tartozik, hogy ha elcsesszük ezt az átigazolási szezont sokáig isszuk a levét, mert a B-csapatban még nagyon fiatalok azok akikkel pótolni lehetne a lyukakat. Talán a kis horvát lehet ilyen, neki azért van már tapasztalata, de még akkor is mellette egy szintén fiatal Rafinha van.
A jobbosra nem is hiszem, hogy elő tudnánk valakit halászni, Bagnack pedig Marquinhos(?) és Bartra mellé, akik még szintén nem olyan tapasztaltak hiba lehet felhozni.
Forca Barca!!!!
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.07.03. 20:32:24

Mezner2 írta:
Realboy94 írta: Varane is, de lehet még Ramos is, de az már valszeg nem. De még utánanézek, csak most nincs időm.
Meg Bale meg CR is ...
#-o #-o #-o
:mrgreen:
Barcaman1993 írta:
Ezt már párszor kitárgyaltuk, mélyen nem mennék bele, de pár dolgot azért írok.

1.57 millió teljesen reális ár volt érte. Az más kérdés, hogy mi nem tudtuk, hogy a Neymar családhoz megy a nagy része.
2. Ha már a 40 milliós családi pótlékról beszélünk, akkor nyilván tudod, hogy a Real 60-at ajánlott nekik. :wink: Akkor mis is történt volna, ha a Realba igazol? Csúnya, rossz Barcelona!
3. Az elővásárlási joggal nem tudom mi a probléma. Vagy kikötnek nálunk (nyilván jóval olcsóbban), vagy eligazolnak máshova és visszakapjuk a pénzünket. Egy esetben nem vagyunk a pénzüknél, ha a Santosban vonulnak vissza... Azért erre valljuk be, nem nagy az esély.
4. Aláíráspénz: az összes átigazolásnál ez jelen van, csak nem kötik senkinek sem az orrára. Gondolod a világ legdrágább igazolása ingyen írt alá Madridban? De nyugodtan Ibrát is idevehetem, amikor idejött. Ebből megint a szokásos hőzöngök vertek nagy vihart, holott nem tudnak semmit az ilyen háttérinfókról...
5. Nyilván ezt az alapítványost én sem tudom hova tenni...

Remélem így azért tisztább a kép. Gondolom azt te sem hiszed el, hogy Ronaldo 80 millió font mindennel együtt összesen (de nyugodtan írhattam volna bárki mást, csak talán ő a legjobb példa erre).
1. reálisnak nem mondanám, de megoldották máshogy a többi kifizetését... "Az más kérdés, hogy mi nem tudtuk, hogy a Neymar családhoz megy a nagy része." és ez volt itt a legnagyobb probléma, ebből is lett ez Cases-ügy
2. Nem tudom mennyit ajánlottak volna, ötletem sincs, ahogy gondolom te se láttál erről hivatalos papírokat, Perezt ismerve benne van az amit írtál, de kétlem, hogy elnökváltás meg bírósági ügyek kellettek volna ehhez, hogy ez kiderüljön és ez utóbbiról szól ez az egész megint, mert még mindig egy nyilatkozat miatt érdeklődtem, ami elég érdekesen mutatott számomra.
3. Maradjunk annyiban, hogy ne legyünk naivak, te is tudod, hogy miről szólt igazából az az elővásárlási opció, de ha valaha is visszakerül a Barcához az a pénz vagy valamelyik itt fog közülük rohangálni én leszek az első, aki írni fogja, hogy tévedtem.
4. Átutal a Barca 40 milliót és még kap 10 millió aláíráspénzt? ez komoly? Nem az aláírás pénzzel van baj, csak a kettő együtt nálam valahogy nem fér össze.
5. ezt én sem... és még volt 2 ilyen szépség is:
-Marketing tevékenységért 5 évre összesen 4 millió euró kifizetése. A klub értelmezése szerint Brazíliában a legjobb ügynöki tevékenységért fizet az egyesület.
-A Barcelona összesen 2,5 millió eurót fizet az N&N-nek, tehát Neymar szüleinek a cégének játékosmegfigyelői tevékenységért.

amúgy itt a cikk

de tényleg fejezzük be, mert nagyon elkanyarodtunk a témától és tényleg ezerszer átrágtuk már ezt.
madridista
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.07.03. 20:17:09

Realboy94 írta:
Alfa írta:
Realboy94 írta:Nekem most személy szerint nagyon tetszik a klub filozófiája...
Ha megnézzük a keretet, van pár 5-6 sajátnevelés-nemtudom, de mintha hallottam volna, nemtudom honnan, hogy hivatalosan sajátnevelésnek az számít, aki 21 éves koráig 3 évet már eltőltööt a klubban, akkor viszont még több-. Pár olyan játékos, akit mi fedeztünk fel kiskorukban, és csináltunk belőle nagy játékosokat. Van pár megvett szimpatikus játékos kispénzért. És van pár igazi világsztár.
saját nevelésű játékosok:
Carvajal
Nacho
Jesé
Morata
Casillas

Ezek a saját nevelésű játékosaitok ezekből egyedül Carvajal alapember ( jelen állás szerint ) azért mert vannak töltelék emberek akik saját nevelésű játékosok attól még a real filozófiája nem változott meg és ameddig Perez pap lesz az elnök nem is fog....
Meg Jesus, Lopez, Casemiro, meg Arbeloa + még ha igaz az a 21éveskorigaki3évetvoltmár nálunkazhivatalosanisajátnevelés, akkor még Marcelo, és Varane is, de lehet még Ramos is, de az már valszeg nem. De még utánanézek, csak most nincs időm.
Lopez és arbeola tényleg az sorry , viszont Jesus nem saját nevelésű játékos ahogy se Casemiro se Ramos se Marcelo se Varane [-X :mrgreen:
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2014.07.03. 20:14:20

Off:
A real átigazoláspolitikájára mindent el lehet mondani csak azt nem hogy a saját nevelésekre épít [-X #-o
On :oops:
Abi & Tito
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2014.07.03. 19:58:22

Realboy94 írta: Varane is, de lehet még Ramos is, de az már valszeg nem. De még utánanézek, csak most nincs időm.
Meg Bale meg CR is ...
#-o #-o #-o
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.07.03. 19:24:22

ferninho írta:
annyi volt mondva, amikor le lett igazolva Neymar, hogy 57 millió és kész, más nem, még a pártolótagok kérésére se mondtak semmit... ebből lett ez a Cases-ügy... miután lemondott Rosell, igen, előjöttek az infokkal, addig nagy kuss volt és még a pártolótagoknak se mondtak semmit, hogy pontosan mik is voltak a pontos részletek, meg 40 millió Neymarék fantomcégének ment és a többi... meg a 7,9 millió azért az állítólagos 3 tehetséges brazilért, akik soha nem fognak a Barcában focizni, meg még 10 milliós aláíráspénz... meg Neymarék Alapítványnak 2 és fél millió meg ilyen hülyeségek....

és nem kell elkülöníteni Rosellt meg Bartomeut... és épp ezért nem tudtam hova tenni ezt a
""Egyébként a klubok többsége nem árulja el az átigazolási díjat, mi azonban mindig is elmondjuk ezt, ha tehetjük, mert az FC Barcelona a pártoló tagoké, akiknek joguk van tudni ezekről az összegekről." nyilatkozatot.
Ezt már párszor kitárgyaltuk, mélyen nem mennék bele, de pár dolgot azért írok.

1. 57 millió teljesen reális ár volt érte. Az más kérdés, hogy mi nem tudtuk, hogy a Neymar családhoz megy a nagy része.
2. Ha már a 40 milliós családi pótlékról beszélünk, akkor nyilván tudod, hogy a Real 60-at ajánlott nekik. :wink: Akkor mis is történt volna, ha a Realba igazol? Csúnya, rossz Barcelona!
3. Az elővásárlási joggal nem tudom mi a probléma. Vagy kikötnek nálunk (nyilván jóval olcsóbban), vagy eligazolnak máshova és visszakapjuk a pénzünket. Egy esetben nem vagyunk a pénzüknél, ha a Santosban vonulnak vissza... Azért erre valljuk be, nem nagy az esély.
4. Aláíráspénz: az összes átigazolásnál ez jelen van, csak nem kötik senkinek sem az orrára. Gondolod a világ legdrágább igazolása ingyen írt alá Madridban? De nyugodtan Ibrát is idevehetem, amikor idejött. Ebből megint a szokásos hőzöngök vertek nagy vihart, holott nem tudnak semmit az ilyen háttérinfókról...
5. Nyilván ezt az alapítványost én sem tudom hova tenni...

Remélem így azért tisztább a kép. Gondolom azt te sem hiszed el, hogy Ronaldo 80 millió font mindennel együtt összesen (de nyugodtan írhattam volna bárki mást, csak talán ő a legjobb példa erre).
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Realboy94
Barça C
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2014.06.22. 17:01:29

2014.07.03. 19:11:43

Alfa írta:
Realboy94 írta:Nekem most személy szerint nagyon tetszik a klub filozófiája...
Ha megnézzük a keretet, van pár 5-6 sajátnevelés-nemtudom, de mintha hallottam volna, nemtudom honnan, hogy hivatalosan sajátnevelésnek az számít, aki 21 éves koráig 3 évet már eltőltööt a klubban, akkor viszont még több-. Pár olyan játékos, akit mi fedeztünk fel kiskorukban, és csináltunk belőle nagy játékosokat. Van pár megvett szimpatikus játékos kispénzért. És van pár igazi világsztár.
saját nevelésű játékosok:
Carvajal
Nacho
Jesé
Morata
Casillas

Ezek a saját nevelésű játékosaitok ezekből egyedül Carvajal alapember ( jelen állás szerint ) azért mert vannak töltelék emberek akik saját nevelésű játékosok attól még a real filozófiája nem változott meg és ameddig Perez pap lesz az elnök nem is fog....
Meg Jesus, Lopez, Casemiro, meg Arbeloa + még ha igaz az a 21éveskorigaki3évetvoltmár nálunkazhivatalosanisajátnevelés, akkor még Marcelo, és Varane is, de lehet még Ramos is, de az már valszeg nem. De még utánanézek, csak most nincs időm.
Luka Modric, Gareth Bél,
Megverjük a Barcát még.
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.07.03. 19:00:56

Realboy94 írta:Nekem most személy szerint nagyon tetszik a klub filozófiája...
Ha megnézzük a keretet, van pár 5-6 sajátnevelés-nemtudom, de mintha hallottam volna, nemtudom honnan, hogy hivatalosan sajátnevelésnek az számít, aki 21 éves koráig 3 évet már eltőltööt a klubban, akkor viszont még több-. Pár olyan játékos, akit mi fedeztünk fel kiskorukban, és csináltunk belőle nagy játékosokat. Van pár megvett szimpatikus játékos kispénzért. És van pár igazi világsztár.
saját nevelésű játékosok:
Carvajal
Nacho
Jesé
Morata
Casillas

Ezek a saját nevelésű játékosaitok ezekből egyedül Carvajal alapember ( jelen állás szerint ) azért mert vannak töltelék emberek akik saját nevelésű játékosok attól még a real filozófiája nem változott meg és ameddig Perez pap lesz az elnök nem is fog....
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Realboy94
Barça C
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2014.06.22. 17:01:29

2014.07.03. 18:44:13

visca el barca írta:
Realboy94 írta:Nekem most személy szerint nagyon tetszik a klub filozófiája...
Ha megnézzük a keretet, van pár 5-6 sajátnevelés-nemtudom, de mintha hallottam volna, nemtudom honnan, hogy hivatalosan sajátnevelésnek az számít, aki 21 éves koráig 3 évet már eltőltööt a klubban, akkor viszont még több-. Pár olyan játékos, akit mi fedeztünk fel kiskorukban, és csináltunk belőle nagy játékosokat. Van pár megvett szimpatikus játékos kispénzért. És van pár igazi világsztár.
nagyon ügyik vagytok. és ennek itt mi köze van a barca igazolásokhoz? :lol:
Csak mert vki írt rólunk, meg a mi átigazolási politikánkról.
Luka Modric, Gareth Bél,
Megverjük a Barcát még.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.07.03. 18:40:26

Realboy94 írta:Nekem most személy szerint nagyon tetszik a klub filozófiája...
Ha megnézzük a keretet, van pár 5-6 sajátnevelés-nemtudom, de mintha hallottam volna, nemtudom honnan, hogy hivatalosan sajátnevelésnek az számít, aki 21 éves koráig 3 évet már eltőltööt a klubban, akkor viszont még több-. Pár olyan játékos, akit mi fedeztünk fel kiskorukban, és csináltunk belőle nagy játékosokat. Van pár megvett szimpatikus játékos kispénzért. És van pár igazi világsztár.
nagyon ügyik vagytok. és ennek itt mi köze van a barca igazolásokhoz? :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Realboy94
Barça C
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2014.06.22. 17:01:29

2014.07.03. 18:38:04

Nekem most személy szerint nagyon tetszik a klub filozófiája...
Ha megnézzük a keretet, van pár 5-6 sajátnevelés-nemtudom, de mintha hallottam volna, nemtudom honnan, hogy hivatalosan sajátnevelésnek az számít, aki 21 éves koráig 3 évet már eltőltööt a klubban, akkor viszont még több-. Pár olyan játékos, akit mi fedeztünk fel kiskorukban, és csináltunk belőle nagy játékosokat. Van pár megvett szimpatikus játékos kispénzért. És van pár igazi világsztár.
Luka Modric, Gareth Bél,
Megverjük a Barcát még.
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2014.07.03. 18:31:44

Még ha Sanchez idén marad is , jövőre egész biztosan el fog igazolni. Hiába padoztatják , vagy akár lehet kezdő is , tuti el fog majd igazolni. Pedro már idén is fontolgatta ( mondjuk szerintem csak játszotta a pi*****t ) , de jövőre neki is lesz még egy nagy klubváltása , ha jót akar magának , meg persze a klubnak. :mrgreen: Akkor megint ott fogunk majd tartani , hogy teszem azt lenne egy. Suarez , Messi , Neymar , Deu.
Tehát akkor jövőre ismét egy sztár a támadó alakulatba ?
Persze , ha el leszünk tiltva akkor 2016 ban.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.07.03. 18:25:03

Messithebest írta:igen csak ha nem vonjuk bele AS-t akkor nem fog Suarez sem jönni.
Pedig - elméletileg - nem lesz egy játékos se bevonva a bizniszbe, mert a Poolnak csak pénz kell.
ferninho írta:...és épp ezért nem tudtam hova tenni ezt a
""Egyébként a klubok többsége nem árulja el az átigazolási díjat, mi azonban mindig is elmondjuk ezt, ha tehetjük, mert az FC Barcelona a pártoló tagoké, akiknek joguk van tudni ezekről az összegekről." nyilatkozatot.
Ezen én is néztem csak egy nagyot, konkrétan lemondott egy elnök amiatt, mert nem tudták egyértelműen tisztázni a Neymar transzfert, erre elsüt egy ilyet.. Vicc.
crixus írta:..Ez a Kroos-féle transfer meg végképp felhúzta az agyam, mert tulajdonképpen mi odaadtuk a bajoroknak Thiago-t, ők odaadták a Real-nak Kroos-t, tehát mindenki jól járt rajtunk kívül, akik nézhetnek egy középkategóriás Rakiticet(az előző két játékoshoz képest középszer). :roll:
Mi meg jövőre megvesszük a Realtól 25-ért Iscot, és bezárul a kör. :mrgreen:
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.07.03. 18:21:24

Elég aggasztó, hogy ameddig mi töketlenkedünk, addig Madridban profi módon építkeznek, igaz, utánpótlás nincs, de az igazolásokért felelős emberek értenek a dolgukhoz. Kroos 25 millióért ajándék és akkor ha megszerzik a Falcao, Luis Gustavo párost akkor kb. oda lehet nekik adni a bajnoki aranyat (legalább). Nem is beszélve az olyan pletykákról, mint James Rodriguez (bár azt kétlem, hogy a Monaco egyszerre adná el a két legnagyobb klasszisát).
Közben nálunk pedig Suárez-en kívül egy jó igazolásról sem beszélhetünk, miközben jelen pillanatban mi vagyunk a gyengébb csapat. Suárez is annyi pénzért, amennyit kérnek nem feltétlenül jó igazolás. 60 millió körüli összegért azt mondom, rendben lenne, de 80 meg 80 felett...
És akkor a védelmünk még mindig nulla, ahogy a középpálya is inkább gyengült. A csatársor jónak néz ki, de amíg az ellenfélnél sem Ronaldo sem Bale sem Falcao(ha megveszik) nem akar mindenest (irányítót, befejezőt, atyaúristent...) játszani, addig nálunk itt van Messi és Neymar is, akik igen és Suárez-ről akkor nem is volt szó. Sajnos Ancelotti nagyon összekapta őket szerkezetben és fejben is, a fentebbi erősítésekkel pedig kb. megállíthatatlanok lesznek.
Nekünk alsó hangon kellene egy klasszis középhátvéd, jobbhátvéd és középpályás(irányító vagy védekező az a taktikától függ) Suárez mellé, hogy labdába tudjunk rúgni. Nem is beszélve arról, hogy a csapat fejére nőtt Messi lassan inkább fék lesz. Ha úgy fog játszani, ahogy a VB-n akkor akárhova is pakoljuk csak a többiek elől "szívja el a levegőt", miközben lébecol a pályán. Mennyivel más lenne egy Busquets,Touré-Sánchez,Iniesta,Neymar-Suárez 4-5-1-es alakzat. Ők így öten biztos mindent megtennének a sikerért és nem lenne olyan, hogy "kötelező" valakinek passzolni.
Igazából engem idegesít, hogy a Real jó áron tud jó játékosokat venni és jó áron szabadul a létszám felettiektől. Ez a Kroos-féle transfer meg végképp felhúzta az agyam, mert tulajdonképpen mi odaadtuk a bajoroknak Thiago-t, ők odaadták a Real-nak Kroos-t, tehát mindenki jól járt rajtunk kívül, akik nézhetnek egy középkategóriás Rakiticet(az előző két játékoshoz képest középszer). :roll:
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2014.07.03. 18:13:48

pep71 írta:Ha jön Suarez, akkor szvsz Sanchez az Arsenalban fog kikötni, mivel ők adnának érte 40M-t, még a Liverpool gondolom kevesebbért akarta belevonni az üzletbe Alexis-t.
igen csak ha nem vonjuk bele AS-t akkor nem fog Suarez sem jönni.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.07.03. 18:11:50

Barcaman1993 írta:
ferninho írta:
Szóval ezt nem tudom hova tenni...
Azért lett ez az egész Neymar-mizéria, mert nem mondták meg a pártolótagoknak Neymar valós árát és fedték fel az ügy részleteit még kérésük ellenére sem és ezek után képes egy ilyet lenyilatkozni? vagy hogy van ez?
vagy én értek félre valamit? persze ott van az a ha tehetjük, de hát ezt akkor is vicces visszahallani.
Azonnal lenyilatkozták, hogy az átigazolási összeg 57 millió euró. :wink: Itt az eurobarcán is volt róla cikk. :wink:
annyi volt mondva, amikor le lett igazolva Neymar, hogy 57 millió és kész, más nem, még a pártolótagok kérésére se mondtak semmit... ebből lett ez a Cases-ügy... miután lemondott Rosell, igen, előjöttek az infokkal, addig nagy kuss volt és még a pártolótagoknak se mondtak semmit, hogy pontosan mik is voltak a pontos részletek, meg 40 millió Neymarék fantomcégének ment és a többi... meg a 7,9 millió azért az állítólagos 3 tehetséges brazilért, akik soha nem fognak a Barcában focizni, meg még 10 milliós aláíráspénz... meg Neymarék Alapítványnak 2 és fél millió meg ilyen hülyeségek....

és nem kell elkülöníteni Rosellt meg Bartomeut... és épp ezért nem tudtam hova tenni ezt a
""Egyébként a klubok többsége nem árulja el az átigazolási díjat, mi azonban mindig is elmondjuk ezt, ha tehetjük, mert az FC Barcelona a pártoló tagoké, akiknek joguk van tudni ezekről az összegekről." nyilatkozatot.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ferninho 2014.07.03. 18:13:54-kor.
madridista
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4473
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2014.07.03. 18:08:06

Érdekes eljátszadozni ezzel a Suarez gondolattal. Egyfelől piszok jó csatár és egy igazi gólgép, amikor az ajaxban focizott messze kitűnt a mezőnyből. Bár nem utolsó szempont, hogy nehéz természetű de ha mégis érkezne, valahogy ez hidegen hagyna, ha hozná a gólokat és a teljesítményt, kérdés mennyire fér meg Messi-Neymar duóval, ez a legfontosabb kérdés, nem lenne-e túl sok 3 ekkora "világsztár" alkat. Sokkal inkább kezdeményezném, és nem is értem igazán, Pedro miért érinthetetlen, számomra elmúlt szezonjai után elfogyott ez az ember, tiszta alibi a játéka már. Bár gondolom ő inkább beletörődne a csere szerepébe mint Alexis. Alexis kezdő játékos, és bár nem volt rossz szezonja, vb.-on is elég jól játszott, de ha valamikor most lehetne eladni, szépen felszökött az ára, én nem hiszem ő itt tud ennél többet, független attól nagyon szimpatikus küzdő játékos, de az igazán nagy meccseken elmaradt mindig a teljesítménye, és azzal is lehet vitatkozni mennyire illik ebbe a rendszerbe két társa mellett elől. Ha választani kéne ő és Suarez között, hát nem kérdés. A kérdés, hogy védő ügyben miért vagyunk ennyire zsugoriak és töketlenek. City mindjárt lecsap Benetiára vagy Mangalára, mi meg elcsesszük az időt, az igazán jó játékosokat meg elviszik. Bojan, Tello és a többi haszontalan még itt? AZért belőlük is jó pár milliót ki lehetne már tekerni és nem az időt húzni.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2014.07.03. 17:14:35

Nem tudom volt-e, nincs kedvem visszaolvasni, állítólag Mangala megegyezett a City-vel. Ha jól emlékszem Benatia is oda menne.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3537
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.07.03. 16:39:04

Chino írta: 1.Annyira imádom ezt a mondatot. Ez egy akkora elcsépelt és fals beszólás, hogy nem a mi pénzünket költik, de valójában mégis. Mert azt szeretnénk, hogy a csapatunk a lehető legjobb legyen és a (felesleges) vagyonokba kerülő igazolások onnan veszik el a pénzt, ahová más erősítés kellene. Mert szerinted egy 80 milliós Suarez-igazolás után milyen védőket tudunk igazolni. Vagy Bravo szintén felesleges 12 milliója szerinted nem az átigazolási büdzséből megy, hanem a megspórolt tintapatronokból?
Vagy mikor Mangalaról lenyilíatkozták, hogy drága az azért volt mert dúskálunk a pénzben, csak egyszerűen rosszul hangzott az összeg?

2. Ebben igazad van. De Mathieu, Marquinhos, Rakitic a legjobbak? Ha egy Benatia/Mangala/Vertonghen/Silva pakkból hoznánk valakit vagy kp-ra Kroos-t, akkor azt mondom fizessenek. De valahogy Rafinhat (egyelőre), Rakiticet, Sergi Robertot nem tudom a legjobbak közé sorolni.

Egyszóval szerintem sajnos van ok az általad említett "rinyálásra"
Sajna sok mindenben egyet kell veled értenem. Rakitic szreintem jó igazolás volt és előrevetit egy változást és ráadásul olcsó volt. De ha Kroos tényleg 25 milla, akkor komolyan mondom megmarrom magam ha ennyiért megy a Realba. A másik incs semmi bajom Bravoval, de elköltöttünk két kapusra több mint 20 millió eurót? Minek? Lopez 2 vagy 3 millió euró volt? Egyetlen egy poszt van szerintem amiből nincs hiány az pedig a jó kapus. Ochoa ingyen igazolható volt pl. Ezer éve mondom mindenkinek, hogy jó kapus, de a barátaim is csak a VB-n mondták ki, hogy tényleg az.
Meg akarjuk venni Suarezt ez jó. Kell 9-es és tudomásul kell vellni, hogy a játékunk fölött eljárt az idő. Csakhogy mögé az egész szerkezetet át kell alakítani. Kellene két gyors munkás szélső, nekünk ilyenünk csak egy van, akit el akarunk adni. Messi és Neymar már eleve két dudás egy csárdában, de most lesz akkor három. Túlzsufoljuk a támadósort ebből megint jó nagy gáz lesz.
Mangala simán beférne a csapatba. semmi bajom nincs Marquinhossal nagyon ügyes és szerintem ő lehet a jövő TS-e és jó is lenne ha jönne, de ő még csak egy ígéret. Mangala 23 éves nagyon erős nagyon gyors, nagyon és nagy! Simán 10-12 évig jó. 40-nél járunk Marquinhos-nál Mangala 45 de a Portó meg akarja venni Tellot. Komolyan ez a vezetőség egy vicc. Benaita... Nagyon kellett volna, mert vezér és akárki akármit mond én Pique-t is elzavartam volna. És a másik Mathieu? Ennyiért cserének nagyon drága, de ha a kezdőbe hozza akkor sírva fakadok.
Segi Roberto a másik kérdés? Minek tartjuk meg? Pedro...?Oké bírja a padot csak akkor miért kezdő ennyiszer? 4-5 játéks kellene als hangon és eddig vettünk két kapust holott egy elég lett volna, visszahoztunk két fiatalt akik én nem bántok senkit, de először csak töltelékek és cserék lesznek, Vettünk egy Rakiticet Ini és Busquest mellé, igen ám, de ha megsérül egyiköjük mi is lesz?
Ja és a kedvencem. Cuadrado. Mit akarunk vele?
Hihetetlen...
palesz77 írta:A 'L’Equipe' szerint a Porto elfogadta a City 40 milliós ajánlatát Mangaláért. Mondjuk nem tudom mennyire hiteles, mert tegnap még Benatiat akarták 38-ért leigazolni..

De az az érdekes a 2 hírben, hogy nekünk Mangala 45 lett volna, Benatia meg 60.. Most vagy mi tárgyalunk nagyon rosszul, vagy mindenki velünk akar kicseszni. Vajh melyik lehet..? :roll:
Úgy hogy 3 év alatt akarok kifizetni valakit, meg oda akarok adni valami teljesen értékelhetetlen játékost érte, beszámításra úgy nem igazán lehet minőséget venni. És valjuk meg a Barca perpill nem is a legvonzóbb csapat a világon. Tehát ha nem fizetünk, vagy nem ajánlunk valami alternatívát úgy nehezen vehetünk bárkit is.
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.07.03. 16:28:02

ferninho írta:
Szóval ezt nem tudom hova tenni...
Azért lett ez az egész Neymar-mizéria, mert nem mondták meg a pártolótagoknak Neymar valós árát és fedték fel az ügy részleteit még kérésük ellenére sem és ezek után képes egy ilyet lenyilatkozni? vagy hogy van ez?
vagy én értek félre valamit? persze ott van az a ha tehetjük, de hát ezt akkor is vicces visszahallani.
Azonnal lenyilatkozták, hogy az átigazolási összeg 57 millió euró. :wink: Itt az eurobarcán is volt róla cikk. :wink:
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2014.07.03. 16:15:35

palesz77 írta:Most vagy mi tárgyalunk nagyon rosszul, vagy mindenki velünk akar kicseszni. Vajh melyik lehet..? :roll:

Bármelyik is, mindkettő arra utal, hogy a klub vezetősége inkompetens.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.07.03. 16:05:26

A 'L’Equipe' szerint a Porto elfogadta a City 40 milliós ajánlatát Mangaláért. Mondjuk nem tudom mennyire hiteles, mert tegnap még Benatiat akarták 38-ért leigazolni..

De az az érdekes a 2 hírben, hogy nekünk Mangala 45 lett volna, Benatia meg 60.. Most vagy mi tárgyalunk nagyon rosszul, vagy mindenki velünk akar kicseszni. Vajh melyik lehet..? :roll:
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.07.03. 15:46:26

StickyFingaz írta:Nem tudom mi ez a rinyálás.1,Nem a ti pénzeteket költi el a klub.2,Ha továbbra is Európa krémjébe akarunk tartozni akkor a legjobbaknak kell itt játszania.

1.Annyira imádom ezt a mondatot. Ez egy akkora elcsépelt és fals beszólás, hogy nem a mi pénzünket költik, de valójában mégis. Mert azt szeretnénk, hogy a csapatunk a lehető legjobb legyen és a (felesleges) vagyonokba kerülő igazolások onnan veszik el a pénzt, ahová más erősítés kellene. Mert szerinted egy 80 milliós Suarez-igazolás után milyen védőket tudunk igazolni. Vagy Bravo szintén felesleges 12 milliója szerinted nem az átigazolási büdzséből megy, hanem a megspórolt tintapatronokból?
Vagy mikor Mangalaról lenyilíatkozták, hogy drága az azért volt mert dúskálunk a pénzben, csak egyszerűen rosszul hangzott az összeg?

2. Ebben igazad van. De Mathieu, Marquinhos, Rakitic a legjobbak? Ha egy Benatia/Mangala/Vertonghen/Silva pakkból hoznánk valakit vagy kp-ra Kroos-t, akkor azt mondom fizessenek. De valahogy Rafinhat (egyelőre), Rakiticet, Sergi Robertot nem tudom a legjobbak közé sorolni.

Egyszóval szerintem sajnos van ok az általad említett "rinyálásra".

Amit alább említettek, hogy ha Suarez annyira bejön, mint odaát Bale, akkor én nagyon nem fogok örülni.
Kroos nem hiszem, hogy azért választotta a Realt, mert Pep a Bayern edzője. (Ezzel talán a stílusra gondoltál, nem tudom) Guardiola nem számolt vele alapemberként, ő se érezte jól magát( egy ilyen klasszis, fiatalon érthető módon nem kíván ilyen helyzetben lenni), ráadásul mi sem mozgattunk meg sok követ érte (és akkor még finom voltam). A Real ellenben igen. Azt ne várjuk már el senkitől, hogy hozzánk jöjjön, ha nem gondoljuk komolyan, a Real pedig előáll egy konkrét ajánlattal.
Forca Barca!!!!
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.07.03. 15:38:21

[quote="palesz77"]Megkezdődtek a tárgyalások a Portoval Tello eladásáról. Árat nem írnak, jó lenne egy 10-12 milliót kapni érte.. Ha nem oda megy, akkor nagy eséllyel a Valencia lesz a következő állomáshelye.


Ha már Portugália, akkor ne a Portoba, hanem a Sportingba menjen - cserében Rojoért.
Válasz küldése