Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.05.29. 19:06:24

visca el barca írta:
ugyanez lesz neymarral is, lehet lő majd évente 339 gólt, de mindig lesz vki aki majd beleköt, hogy de nem védekezik.
Jelen :D
Viccet félre téve, ahogy Alexist nagyon megkedveltem, biztos vagyok benne hogy Neymart is ha azt hozza amit várok tőle, de ígérem (ha rám utaltál) még ha nem is azt fogja hozni nem fogok ezen pattogni.

Valami rutinróka előre nem lenne butaság, Kloset én is látnám, többi az érdekes felfogás, s szükségtelen is főleg 20-30+ milliókért.

Reinánál a Basel ellenit is érdemes megemlíteni :D Én szeretem a Poolt, ha tehetem rá is nézek mit játszottak, Reina nem lenne olyan rossz választás mint sokan gondolják.Nálam csak is ő vagy Guiata.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2013.05.29. 19:07:12-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3700
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2013.05.29. 19:02:26

Barcaman1993 írta:Stekelenburggal most mi a helyzet? Elképesztően jól védett az Ajaxban és a holland válogatottban, majd fillérekért elment a Romába. Azóat viszont semmit nem hallani róla.
Állítólag közel áll a Fulhamhez, Bogdán meg megy a helyére Rómába. :)

Én nem szeretném Reinát itt látni, és tényleg nem értem milyen érvek döntenek a javára Ter Stegennel szemben. A német tapasztalatlanabb, de Reinának szerintem tapasztaltan is több lepkéje van egy idényben bőven. Öreg is, fejlődni nem fog, és nem is klasszis kapus. Ter Stegen sem az, de belőle az lesz, hamarosan. Olcsóbbnak sem lesz annyival olcsóbb, hogy ez bármit befolyásoljon. Barca nevelés, ennyi előnye van, és ezek szerint ez itt mindennel felér...
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.05.29. 18:59:18

Pár hete nem éppen Hummels maga mondta azt, hogy nem akar sehova sem menni?
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Tarsi88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2013.02.01. 17:14:06

2013.05.29. 18:48:24

connor írta:
Ugyan már! Hummels top 3-as védő. Jó, Silva előtte van, de kb. dupla annyiba kerül. De mondjál már még 2 olyat, aki jobb? Sergio "piroslap" Ramos? Chiellini? Piqué? :lol:
Egyébként simán elárulod magad azzal a "3-4 ordító hiba"-ás kijelentéseddel. Tavaly pl. a Bayern elleni 3 meccset hibátlanul hozta le, a BL kiesés sem rajta múlott. Idén pedig az említett 2 meccset leszámítva talán a szuperkupában az első gól szárad az ő lelkén. De ennyi. Pont illene Piqué mellé, mert a rögzített helyzeteknél egyedül Piqué-re lehet számítani - amikor épp olyan kedve van - de egyébként szinte kis túlzással az lő gólt ellenünk ilyen szituációkból aki akar. A kontrákat meg lehet oldani azzal, ha a szélső védőink nem egyszerre maradnak az ellenfél kapuja előtt, hanem ha az egyik felfut, akkor a másik hátrébb helyezkedik - ahogy régebben Alves felfutásainál Abidal tette.

A Pool meccsekkel kapcsolatban: ha láttad őket akkor nem tudom mit akarsz bizonygatni. Nem hiszel a saját szemednek? Nem említhető egy lapon sem Valdes-zel, nem hogy ugyanolyan jó lenne.
Badstuber, Nastasic, Phil Jones, hogy csak egy pár fiatalt mondjak akik egy szint a némettel. Megkockáztatom, hogy a dortmundban sem ő a legjobb hanem Subotic. Ennek ellenére persze hatalmas erősítés lenne nekünk, de Piquével nem játszatnám őket együtt, mert túl statikusak lennének. A Reinas résszel egyet értek, de szerintem jobb ha beletörődünk, hogy ő fog érkezni. A legnagyobb ellendrukkerei is vissza fogják még sírni VV-t. Amúgy ha már vagyunk oly rendesek a Poolal, hogy megszabadítjuk őket Reinatól, legalább Aggert is adják ide mellé kompenzációnak :D
Kép
Avatar
nagyiibarca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2012.08.28. 13:38:29
Tartózkodási hely: Magyarország.

2013.05.29. 18:41:18

Daniel Barca írta:És egy újabb csatár .. Arról mennek a hírek, hogy Tello, illetve Villa is. Annyi a lényeg, hogy ne legyen fiatal és drága. Például: Drogba, Klose akik így eszembe jutnak, de biztos van még olyan támadó a piacon, aki tökéletes lenne erre a célra. Ezt én aféle "egyéves megoldásnak" nevezném, mivel jövőre már azért nem leszünk támadóhiányban.

Remélem nem hagytam ki semmit.
Tello távozása szerintem és remélem hogy kacsa. Ő nagyon kell ebbe a csapatba, egy igazi vonalszélső. Ha mindenképp akarunk még egy csatárt akkor szerintem hosszabb távú megoldáson kellene gondolkodni. Persze ez most nem engedhető meg mert kellennek még más posztra is játékosok. A két játékoson kívül olvastam még jó pár csatárt akik szóbajöttek/jöhetnek.
Legjobb lenne ha ingyen jönne valaki de, ilyen játékost (Barca szint) perpillanat nem fogunk találni. És el kell neki fogadnia hogy nem fog sokat játszani Messiék mellet. Egy idősebb játékos tökéletes lenne. De ha nem
találunk akkor se baj mert Cesc tökéletesen tudja helyettesíteni Messit alkalomadtán és most már ott van a tarajos is. :D
Kép
"Apuval készítettünk egy ilyen szalmazsákot, egy ember méretűt oszt aszt köllöt, azon gyakorúltam."-Almási Kristóf
Daniel Barca
Barça B
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2013.05.06. 15:42:34

2013.05.29. 18:25:00

Neymar7 írta:Én pölö örülnék Ter Stegen-nek is. Szerintem ha Valdés menne (már pedig megy) ő lenne a legjobb megoldás. Fiatalabb (jóval mint Reina) és szerintem jobb kapus is. Ez egy vélemény. :)
eddig már mi is eljutottunk, hogy ki a megfelelő :lol:

Bár Reina érkezése már biztos (adja ég, hogy ne így legyen), én azért még bízom a vezetőségben, hogy észhez térnek és hoznak egy fiatal, karrierje elején járó kapust. Felőlem lehet ez Ter Stegen vagy Courtois, tök8.
De most abba mi a pláne, hogy idehozzuk Reinát? Ha nincs ló, jó a szamár is? Valaki előbb jól leírta, hogy Reina nem rosszabb mint Vitya, de nem is jobb, tehát ugrottunk előre egy nagy NULLÁT.

Neymarnak örülök, végre lesz egy vérbeli támadónk, akinek nem az lesz az első megoldása, hogy passzoljuk vissza a második hullámnak a kapu torkából. (Vagyis hát remélem, hogy így fog történni)

középső védő igazolása mindenféleképpen szükséges. Marquinhos, vagy Kompany, esetleg TS (bár ő elég borsos lenne), mindegy ki jön, csak jöjjön valaki. Mondjuk én Kompanyt preferálnám, mivel Marquinhos tapasztalatlan, Silva mozdíthatatlan (bár remélem azért valahogy csak megmozgatjuk).

És egy újabb csatár .. Arról mennek a hírek, hogy Tello, illetve Villa is véglegesen távozik (Remélem Tello nem ). Dölöfü meg kőccsönbe, tehát ha ez így létrejön, az minusz 3 támadó a keretben, és akkor már lehet, hogy tényleg érdemes lenne valakit szermányolni. klose erre a feladatra tökéletes lenne. Alázatos játékos, nem követeli magának a perceket, ő is tudja, hogy már elszállt felette az idő, de azért még érdemben mindig tud teljesíteni. Annyi a lényeg, hogy ne legyen fiatal és drága. Például: Drogba, Klose akik így eszembe jutnak, de biztos van még olyan támadó a piacon, aki tökéletes lenne erre a célra. Ezt én aféle "egyéves megoldásnak" nevezném, mivel jövőre már azért nem leszünk támadóhiányban.

Remélem nem hagytam ki semmit.
Kép

Visca el Barca!
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.05.29. 18:20:35

Bestbarca írta: "nem Ronaldo elküldéséről, hanem visszautasításáról volt szó" - de képben vagyok,és igen lovagoljuk meg nyeltanilag...Végülis az értelem nem ugyan az ám...Pláne a gondolatmenet szempontjából fontos,ami azt takarná hogy nehogymár Hummles legyen a védők új Ronaldoja(brazil),mert besírok...És Hummels az utóbbi 2-3évben minden rendesebb ellenfél ellen elkövetett 3-4 ordító hibát...És igen láttam tőle jó meccseket is,de amikor igazi nyomás van rajta,akkor elkezd töketlenkedni...Ez meg pont kell ide...Pláne hogy lassú is,és ez még a kisebb baj de marha lassan fordul...Persze előnye is lenne,pl magas,erős,jól helyezkedik...És nem rossz védő,de nem illik Pique mellé ide,ezt kell látni...

És igenis rengeteg pool meccset láttam,láttam a lepkézéseit is...Annyit írtam csak hogy nem lenne rosszabb mint VV,láttam az ő lepkézéseit is...A beilleszkedésről meg hogy mennyit számít,lásd De Gea-Mu...Fél évig nem volt rendes kapusuk,már majdnem kispadra száműzték mire elkezdett beilleszkedni...Pedig a Borussia Mönchengladbach-nál jóval erősebb és többet látott Atleticoból érkezett...És gyanúsan jobban vágta az angolt,mint Ter Stegen a spanyolt...Azért nem kis esély van rá hogy besokkolná a Camp Nou Ter a 21éves Stegen-t,kicsit más közeg,kicsit...Szal benne van ez gazdagon mint kockázat...

Egy csapatba való beilleszkedést meg hagyjuk,millió része van...Hogy egy játékos hogy érzi magát,mennyire érzi magát a közösség részének,nagyon is meglátszik a teljesítményén...Aki erre azt írja baromság,hát pont ért a focihoz...Amúgy meg pont belelátunk a Barca öltözői viszonyaiba,és persze csak is fényesek lehetnek...Ha van klubb aki ezeket a végtelenségig titkolja akkor az a Barca...
Ugyan már! Hummels top 3-as védő. Jó, Silva előtte van, de kb. dupla annyiba kerül. De mondjál már még 2 olyat, aki jobb? Sergio "piroslap" Ramos? Chiellini? Piqué? :lol:
Egyébként simán elárulod magad azzal a "3-4 ordító hiba"-ás kijelentéseddel. Tavaly pl. a Bayern elleni 3 meccset hibátlanul hozta le, a BL kiesés sem rajta múlott. Idén pedig az említett 2 meccset leszámítva talán a szuperkupában az első gól szárad az ő lelkén. De ennyi. Pont illene Piqué mellé, mert a rögzített helyzeteknél egyedül Piqué-re lehet számítani - amikor épp olyan kedve van - de egyébként szinte kis túlzással az lő gólt ellenünk ilyen szituációkból aki akar. A kontrákat meg lehet oldani azzal, ha a szélső védőink nem egyszerre maradnak az ellenfél kapuja előtt, hanem ha az egyik felfut, akkor a másik hátrébb helyezkedik - ahogy régebben Alves felfutásainál Abidal tette.

A Pool meccsekkel kapcsolatban: ha láttad őket akkor nem tudom mit akarsz bizonygatni. Nem hiszel a saját szemednek? Nem említhető egy lapon sem Valdes-zel, nem hogy ugyanolyan jó lenne.
Az meg vicc kategória, hogy Stegen becsokizna a Camp Nou-tól. Pláne ismerve a Barcelona szurkolótáborát és pl. a német ultrák hangerejét. Van hangerőbeli különbség, de nem a mi "úriember" szurkolótáborunk javára. :lol:
Ha pedig Ter Stegennek kell az ősz a beilleszkedésre, akkor is jobban járunk vele, mint Reina-val, aki egész szezonban lepkézne. :lol:
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.05.29. 17:59:29

kristop írta:egy larsson típusú kilencest mindig támogatni fogok, de egy komolyat illetve drágábbat meg soha, amíg messi itt van. klose, pizzaro, aduriz vagy egy fiatalabb, de olcsó agirretxe. csak az a baj, hogy az utóbbi kettőben nem csak az új larsson, de az új ezquerro is benne van, ha emlékeztek rá :D
Hogyne! Bilbaoba baromi jól tolta itt meg gyakorlatilag nulla. Sajnáltam. Viszont Aduriz már befürdött szerintem a Valenciánál. Semmiképp nem erőltetném.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.29. 17:42:53

Bestbarca írta:
visca el barca írta:reinanak semmivel nincs több potyája mint valdesnek. egy cseppet sem rosszabb kapus... de nem is jobb és inkább ez a baj....
Igen erről beszélek...Ezért mondom hogy az öngyilkosság nagyon erős azért...De tény előre kéne lépni kapus poszton...Dehát nem rajtunk áll,a vezetőség majd dönt,ez ilyen...
az a baj a szurkolok többségével, ha elkönyvelnek magukban vmit akkor becsukják a szemüket és fújják a nótát.

ha most lenne hozzá kedvem biztos keresnék egy olyan vidót amin ter stegen vagy épp neuer lámázik olyanokat h az ember el sem hinné.

ugyanez lesz neymarral is, lehet lő majd évente 339 gólt, de mindig lesz vki aki majd beleköt, hogy de nem védekezik.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Neymar7
Barça B
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2013.05.29. 17:23:24
Tartózkodási hely: Pécs

2013.05.29. 17:42:00

Én pölö örülnék Ter Stegen-nek is. Szerintem ha Valdés menne (már pedig megy) ő lenne a legjobb megoldás. Fiatalabb (jóval mint Reina) és szerintem jobb kapus is. Ez egy vélemény. :)
„Gratulálok a játékosnak, amiért arra a projektre szavazott, ami szakmailag számára a leginkább előnyös lehet, és nem a pénz motiválta."


Tito Vilanova Neymar leigazolásánál
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2013.05.29. 17:38:04

egy larsson típusú kilencest mindig támogatni fogok, de egy komolyat illetve drágábbat meg soha, amíg messi itt van. klose, pizzaro, aduriz vagy egy fiatalabb, de olcsó agirretxe. csak az a baj, hogy az utóbbi kettőben nem csak az új larsson, de az új ezquerro is benne van, ha emlékeztek rá :D
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.05.29. 17:21:48

visca el barca írta:reinanak semmivel nincs több potyája mint valdesnek. egy cseppet sem rosszabb kapus... de nem is jobb és inkább ez a baj....
Igen erről beszélek...Ezért mondom hogy az öngyilkosság nagyon erős azért...De tény előre kéne lépni kapus poszton...Dehát nem rajtunk áll,a vezetőség majd dönt,ez ilyen...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.29. 17:19:11

reinanak semmivel nincs több potyája mint valdesnek. egy cseppet sem rosszabb kapus... de nem is jobb és inkább ez a baj....
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2013.05.29. 17:17:32

Valdés most már Reina szint?!? azért ennyire nem kellene átesni a ló túloldalára...klasszis kapus helyett, egy hamisítatlan lepkevadász?!? Rosellék teljesen megőrültek, ha képesek idehozni...inkább egy rutintalan hálóőr, és szívjuk a fogunkat egy ideig, amíg bele nem rázódik, mint egy olyan akiben kódolva van a potya...
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.05.29. 16:59:55

- Hol voltál?
- Le akartam igazolni Masi-t és Depay-t.
(bamm)
- Mégse!
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.05.29. 15:13:23

connor írta:
Bestbarca írta:
Nem a legjobb,valszeg...De a felkötöm magam részek erősek voltak azért...Vetekedtek a Hummels visszautasítása akkor hiba mint anno Ronaldo elküldése hozzászólással... :D

Az meg hogy ismeri a játékosokat nem feltétlen meccsre értettem,hanem emberileg...Egy csapatnál igenis fontos hogy tud beilleszkedni a közösségbe,hogyan kezelik,fogadják...Nála ezzel nem lenne baj...Ennyi...

Visszalépésnek sem érezném,VV nem kis lepkés azért...
Nem igazán vagy ezek szerint képben. Egyrészt nem Ronaldo elküldéséről, hanem visszautasításáról volt szó, ami van Gaal 2. "korszaka" kezdetén történt ,amikor Rivaldo távozott. Bár a hiba hasonló mértékű. És azt is elég valószínűnek tartom, hogy a Hummels-ről alkotott véleményedet csak a Real elleni meccsre és a BL-döntőre alapozod és nem az utóbbi 2-3 évben letett teljesítményére.

Reina-val kapcsolatban sem lehetsz túl tájékozott. Felejthetetlen pl. az Arsenal vagy a Steaua elleni bohóckodása. De valószínűleg nem néztél Pool meccseket. Ha Valdes "nem kis lepkés", akkor Reina-t nem tudom minek fogod tartani, mert ő ebben "profi". :roll: De ha eddig nem láttad védeni majd rájössz, ha "véletlenül" nálunk köt ki. Fogadni mernék, hogy akik most védik azok fogják az elsők között bírálni ha majd itt is potyázik.

A második részeddel meg: :lol: :lol: :lol:
Nehogymár azért hozzuk ide őt, mert van 1-2 haverja a csapatban. Milyen profi hozzáállás lenne....
Nem hinném, hogy pl. Sánchezt kiközösítették volna amikor megérkezett vagy Mascherano-t. Nem hiszem, hogy a bárkit is csak úgy kiközösítenének, "rosszul fogadnának". Ez úgy marhaság ahogy leírtad. Nem hiszem, hogy pl. Neuer-t (csak, hogy olyan nevet írjak, aki komolyan nem merült fel) nem fogadnák be, ha normálisan viselkedne (nem úgy,mint Ibra). Szóval ezt nem igazán lehet indokként elfogadni.

A nyelvi problémák meg beilleszkedés kapcsán. Miért nem reaktiváljuk Oleguer-t a védelembe? nyelvi problémái nem lennének, ismeri a csapatot... tökéletes középső védő lenne. :lol:
"nem Ronaldo elküldéséről, hanem visszautasításáról volt szó" - de képben vagyok,és igen lovagoljuk meg nyeltanilag...Végülis az értelem nem ugyan az ám...Pláne a gondolatmenet szempontjából fontos,ami azt takarná hogy nehogymár Hummles legyen a védők új Ronaldoja(brazil),mert besírok...És Hummels az utóbbi 2-3évben minden rendesebb ellenfél ellen elkövetett 3-4 ordító hibát...És igen láttam tőle jó meccseket is,de amikor igazi nyomás van rajta,akkor elkezd töketlenkedni...Ez meg pont kell ide...Pláne hogy lassú is,és ez még a kisebb baj de marha lassan fordul...Persze előnye is lenne,pl magas,erős,jól helyezkedik...És nem rossz védő,de nem illik Pique mellé ide,ezt kell látni...

És igenis rengeteg pool meccset láttam,láttam a lepkézéseit is...Annyit írtam csak hogy nem lenne rosszabb mint VV,láttam az ő lepkézéseit is...A beilleszkedésről meg hogy mennyit számít,lásd De Gea-Mu...Fél évig nem volt rendes kapusuk,már majdnem kispadra száműzték mire elkezdett beilleszkedni...Pedig a Borussia Mönchengladbach-nál jóval erősebb és többet látott Atleticoból érkezett...És gyanúsan jobban vágta az angolt,mint Ter Stegen a spanyolt...Azért nem kis esély van rá hogy besokkolná a Camp Nou Ter a 21éves Stegen-t,kicsit más közeg,kicsit...Szal benne van ez gazdagon mint kockázat...

Egy csapatba való beilleszkedést meg hagyjuk,millió része van...Hogy egy játékos hogy érzi magát,mennyire érzi magát a közösség részének,nagyon is meglátszik a teljesítményén...Aki erre azt írja baromság,hát pont ért a focihoz...Amúgy meg pont belelátunk a Barca öltözői viszonyaiba,és persze csak is fényesek lehetnek...Ha van klubb aki ezeket a végtelenségig titkolja akkor az a Barca...


Ahhoz a hírhez hogy akarunk még egy csatárt,hát nem tudom mit szóljak...Nekem hápog...Szal Messi Neymar fix kezdő,ha a talaj megnyílik akkor is...És ott van Alexis aki marad,az örök bizalommal bíró Pedro,Tello akiben bízik Tito...És ez még hagyján,de nem nagyon van már lóvénk,ha veszünk olcsón egy kapust,meg jó áron egy center védőt,akkor se marad sok...Suarezt meg ilyeneket élből felejtsük el...Padra keresünk vkit,valszeg egy Larsson típusú beállót...Klose-t el tudnám képzelni hogy elválalja,a többi nevet ahogy olvasom nem valószínű...Meg hát max őt tudnánk megvenni...Aki fiatal játéklehetőséget akar nem jön padra,aki meg toppon van még inkább...Csak a pályafutásuk végén lévő játékosok válalnának el egy ilyen szerepkört...De sztem nem lesz ebből a csatár igazolásból semmi...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.05.29. 15:03:14

http://www.hatharom.com/2013/05/29/a-ba ... keresztben
Érdekesek ezek a hírek. Nem hiszem, hogy sok alapja lenne, hogy még egy támadót igazolnánk, főleg most. Már vettünk egyet, sokkal égetőbb szükség van kapusra és védőre, meg pénz sem hinném hogy lenne rá. Ha csak nem adunk el valakit pluszba azo(kon)n kívül akiket eddig is rebesgettek. Vagy több pénz van a kasszában mint mondták vagy Neymar kevesebbe került mint 50 millió?

Mégis eljátszva a gondolattal, lehet nagyobb versenyhelyzetet akarnak teremteni a támadó szekcióban, vagy alkalomadtán lehet eltérnénk a 4-3-3as játékrendtől teszem azt egy 4-2-3-1re. Egyébként lassan ideje lesz más felállást is begyakorolni mert már közel sem olyan lehengerlő a játékunk, hogy a bajnoki utolsó helyezettől kezdve egy BL döntős csapatig mindig mindenki ellen ugyan úgy álljunk fel.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.29. 14:08:25

A szavazás állása is érdekes:
Reus 25% (kár, hogy esélytelen)
Gomez 20%
Rooney 14%
Agirretxe+Suárez 6%
Klose 4%

Az AS szerint a Crystal Palace és a West Ham is érdeklődik Bartra iránt.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.05.29. 14:03:38

http://www.mundodeportivo.com/20130529/ ... 34024.html

Itt több nevet említ a mundo. Érdekes az egész. Szerintem előbb legyen egy kapusunk meg egy védőnk, aztán kéne ezen rágódni hogy kell e még egy csatár. Mert így baromi sok pénzt fogunk elkölteni nyáron.

Gondolom ez a 9-es posztra igazolunk dolog, Messi alternatívája lenne. Feltételezhetően olyan ember kell aki tudatában van annak hogy névtáblája lesz a kispadon. Szóval a drágába is és a közepes értékelésbe került játékosok együtesen drágának, és ambíciózusabnnak tűnnek ennél. Az utolsó névsor meg finoman szólva is gyenguska.

Személyszerint az adott nevekből én Agirretxét fogadnám el. De valahogy nem egy ránk jellemző igazolás lenne.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.05.29. 13:55:39

LG írta: Reust én is nagyon bírom, de teljesen más stilusú mint Xavi, sokkal támadóbb szellemben játszik. Nála szerintem itt pont ugyanaz lenne a probléma, mint Thiagonál, nincs igazán meg a posztja a rendszerben.

Mondjuk szerintem előbb-utóbb váltanunk kell, mert nem nagyon látom ki lehetne Xavi utódja, sem a csapaton belül, sem a játékospiacon.
Csak megsúgom, hogy Reus támadót játszik, míg Xavi középpályást. :wink: Ezen filózhattok, de hogy nem sok értelme van... Előre jó lenne, de már túl sokan vagyunk ott.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2013.05.29. 13:50:40

Cooh írta:
fcjoc írta:Volt egy hír a Sport.es-n hogy Reus Barcelona-ban volt.. lehet itt találgatni hogy miért is. Szvsz jobban járnánk Thiago-val, nagy kedvenc szerintem a stadionban, de nem lehet tudni mit akar.
Személy szerint nagyon örülnék neki.
Fiatal és tehetséges, talán Xavi után őt tudnám elképzelni a barcaban...
Reust én is nagyon bírom, de teljesen más stilusú mint Xavi, sokkal támadóbb szellemben játszik. Nála szerintem itt pont ugyanaz lenne a probléma, mint Thiagonál, nincs igazán meg a posztja a rendszerben.

Mondjuk szerintem előbb-utóbb váltanunk kell, mert nem nagyon látom ki lehetne Xavi utódja, sem a csapaton belül, sem a játékospiacon.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.05.29. 13:46:09

Bony a Vitesséből tipikus drogbaszerű játékos:
http://www.youtube.com/watch?v=tG70GySV_Xc
30 meccsen 31 gólt lőtt a bajnokságban :D az árát tíz millió euróra taksálják... De úgy sem lesz belőle semmi.
"And my heart will leave you never."
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2013.05.29. 13:10:25

visca el barca írta:
bár én azért egyszer megnéznék egy olyan barcát ahol vmi állat van középen
szintúgy. ezért csapkodtam tavaly magam örömömben mikor felmerült Drogba neve ingyen... illik vagy nem illik a játékba, lehet segített volna minket a nehéz időkben
Cooh
Jugador del Barça
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2008.11.18. 11:06:46

2013.05.29. 13:01:31

fcjoc írta:Volt egy hír a Sport.es-n hogy Reus Barcelona-ban volt.. lehet itt találgatni hogy miért is. Szvsz jobban járnánk Thiago-val, nagy kedvenc szerintem a stadionban, de nem lehet tudni mit akar.
Személy szerint nagyon örülnék neki.
Fiatal és tehetséges, talán Xavi után őt tudnám elképzelni a barcaban...
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2013.05.29. 13:00:20

Én sem örülnék túlzottan Reinának, ugyanakkor nem követtem rendszeresen az utóbbi években hogy mit tud, lehet úgy járt, mint VV, akit pár hiba utána egy senkinek néznek, amíg hasonló hibák után a klasszisként számontartott kapusoknál csak vállrándítás történik. Nyilván nem ő a tökéletes megoldás, de azért nem hiszem, hogy hatalmas baklövés lenne. Főleg, hogy az itteni ellenzők és a szakmai stáb tagjai közül valószínűleg az utóbbiak többször látták játszani. Ter Stegennek meg mindenki örülne, de valószínű, hogy senki nem látta még ötnél több meccsét. :D Gondolom már mindenki elfelejtette Asenjot is, akit az új Casillasnak tartottak, és az ő neve merült fel, amikor legutóbb nem akart hosszabbítani Valdés. Őt is a fél fórum akarta, most meg talán már a Valladolidnál véd. Ami persze sokat nem jelent, csak egy példa ezekre a túl magabiztos, ki jó, ki nem jó véleményekre. Egyébként Ter Stegenről az a hír járja, hogy alapfokon beszél spanyolul, egy ideje tanárhoz jár. :) Mindenesetre az új környezet, a 'Gladbach utáni Barcánál tapasztalható új stílus és hatalmas nyomás véletlenül sem hanyagolható el. Reina ebből a szempontból tényleg kevesebb kockázatot rejt. Továbbra sem értem, Julio Cesárra hogy hogy nem csapunk le, most estek ki, nem tudom mennyiszer áradoztak róla, hogy húzza a QPR-t, a válogatott meccseken meg én is láttam, hogy remekel. 2-3 év még van benne.

Reus egyébként egy reklámfilm forgatás miatt járt Barcelonában, szerintem ezt is megírta a Sport. :D Muniesának pedig lejár a szerződése, nem fogják meghosszabbítani, a Sociedad tűnik most az új csapatának.

A 9-es igazolást én támogatom, nyilván nem Rooneyban vagy Suárezben kell gondolkodni, de Klose abszolút jó lenne egy-két szezonra, és a BL-ben láttuk is, hogy Tito is Villa falba tolásával csinált helyet Messinek. Szóval létjogosultsága lenne, padot feltehetőleg simán elfogadná, financiálisan sem lenne nagy dolog, és Kluivert után lenne egy jól fejelő centerünk. :)
Válasz küldése