Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2014.06.18. 20:23:19

És amúgy mindenki megfeledkezik Halilovicról. Elég ügyes a srác, 1 jó B csapatban lévő szezon után lehet már a nagyoknál bizonyíthat.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.06.18. 20:13:14

palesz77 írta:
Petr írta:Laurent Blanc (coach PSG): "Marquinhos will stay, that's totally sure. Alves could join? He's one of the top players at his position." [rmc]
Remélem ez nem azt jelenti, hogy a Mathieu-Miranda páros fog érkezni..
Azért ez még elég képlékeny lesz sztem. Marquinhos majdnem ki is mondta, hogy ide akar jönni, aki előtt 2 nagyon komoly védő van. Ők meg egyértelműen Alvest akarják. Nem hinném, hogy ez olyan áthidalhatatlan lenne.

Kroos meg maximum tárgyalásban áll a Reallal, de hogy üzlet nincsen, az szinte biztos. Egy jó ajánlattal még jók is lehetnénk. A probléma, hogy még pletyka szinten sem merült fel, másrészt mi azt a Kokét akarjuk mindenképpen leigazolni, aki maradni akar, az Atletico nem akarja eladni, illetve 40 milliónál nem vagyunk hajlandóak többet adni, mikor az Atleti 60 millióért engedi csak el. Óriási...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Boixos1981
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2014.03.15. 22:18:03

2014.06.18. 19:55:16

palesz77 írta:
Petr írta:Laurent Blanc (coach PSG): "Marquinhos will stay, that's totally sure. Alves could join? He's one of the top players at his position." [rmc]
Remélem ez nem azt jelenti, hogy a Mathieu-Miranda páros fog érkezni..


És jobboldalra meg Cuadrado, aki támadó...[auto_cenzúra] kis védelem lesz =D>
Visca el Barca y visca Catalunya, llibertat Boixos Nois!!!
Boixos1981
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2014.03.15. 22:18:03

2014.06.18. 19:54:26

visca el barca írta:kroost állítólag viszi a real 30 miiláért plusz évi 8 millios fizetést fog kapni.

Ez rossz hír :(.
Visca el Barca y visca Catalunya, llibertat Boixos Nois!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.06.18. 19:10:37

kroost állítólag viszi a real 30 miiláért plusz évi 8 millios fizetést fog kapni.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2014.06.18. 19:08:33

palesz77 írta:
Petr írta:Laurent Blanc (coach PSG): "Marquinhos will stay, that's totally sure. Alves could join? He's one of the top players at his position." [rmc]
Remélem ez nem azt jelenti, hogy a Mathieu-Miranda páros fog érkezni..
+ Fontas es kovi szezonban oda is erunk az EL helyek eggyikere :oops:
Kép
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.06.18. 18:48:26

még szezon vége előtt erről beszéltek itt a forum királyai:
el kell adni,Alvest,Alexist,Pedrót,Fabregast,Xavit,egyesek Messi-t is eldták volna,Páran neymárt sem bánták volna,Mascherano is stb...

na most ugy áll hogy szépen eladtuk Fabregast,Fél lábbal Xavit és mindenki sajnálja ... most akkor hogy van ez?

Persze cserébe lett volna a legjobb megoldás,de ő se hülye gondolom....
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2014.06.18. 18:42:41

Laurent Blanc (coach PSG): "Marquinhos will stay, that's totally sure. Alves could join? He's one of the top players at his position." [rmc]
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2014.06.18. 18:20:27

Én nagyon bírom Xavit és szerintem még tudna jócskán segíteni a csapatnak. Sok vezért veszít el így a csapat egyszerre, és nem biztos, hogy jó lesz így. Meg kellett volna találni a régi arcok és az újak között az egyensúlyt. Eddig meg azért több a távozó mint az érkező...

De ha Xavi úgy érzi itt az idő akkor nincs mit tenni. Rajta kívül úgy sem tudja senki, hogy mi a legjobb neki és a csapatnak.

Én azért sajnálnám ha elmenne, ez már tényleg egy korszak vége...kérdés milyen következik ezután...?!
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.06.18. 18:14:35

Ez kicsit fejbe vágott.
Xavi Puyol Valdez :cry: :cry: Szerintem a fórum nagy része (velem együtt ), olyan fiatal hogy amióta követi a Barcát ők itt voltak.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.18. 18:10:34

zola8787 írta:Ezen a fórumon az emberek 99%a utálja már Xavit és kidobná, mint 1 kutyát, szóval nem értem, hogy miért baj az ha ingyen megy el. Ezzel egy korszak tényleg véget ért :( Nem baj, majd nézhetjük Sergi Roberto-t a helyén és senki sem hozhatja fel majd, hogy "maradhatott volna még Xavi..."
Én akkor valami hibrid vagyok, mert egyáltalán nem utálom, de amellett vagyok, hogy ha komoly megújulást akarunk, akkor "jogos" a távozása. Véleményem szerint - ha lehet ilyet mondani - hátráltatná a megújulást, emlékezzünk, hogy Tatának is szólt idén, hogy "te figyi öreg, habár nyertünk, de ez így nem az igazi mert nem nálunk volt többet a labda, úgyhogy váltsunk vissza a régire" - már ha igazak a hírek, de a játék alakulása alapján szerintem azok.. Ő akkora emblematikus figura, hogy olyan nincs, hogy ő epizodista szerepet kap csak..

Úgyhogy igen, egész biztos, hogy sok meccsen hiányozni fog a rutinja, és a személyisége, de hosszútávon szerintem jó döntés, ha most engedjük el, és kezdünk megújulni. Ha nem most menne, akkor 2 év múlva - Fifa büntetés miatt nem tudnánk pótolni -, úgyhogy én amondó vagyok, hogy inkább most menjen az öreg - hiányozzon majd bármennyire is.

Én amúgy én a jövő évet teljes mértékben "tanulóévnek" fogom nézni, úgyhogy nem érdekel, ha az új játékrendszert - már ha lesz - eleinte nem tudjuk olyan jól játszani, és gyengén kezdünk, év végén pedig nem nyerünk semmit. Engem az érdekel, hogy a szezon vége felé már tartsunk ott, hogy "megtanultuk" a rendszert, és a következő évben robbanhassunk is akár.

Bocs ha értelmetlen lett valaki, csak gyorsan írtam, hogy mehessek meccset nézni.. :lol:
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.06.18. 18:09:27

http://www.sport-english.com/en/noticia ... jo-3310597
Azok alapján, amiket a transfermarkt ír a Sportingban végig kezdő volt. Egy próbát megérne ennyi pénzért nem is lenne túl rossz. De akár Cuenca, Afellay, Bojan, töltelék játékosok közül vmelyiket be lehetne vonni, h még kevesebb legyen az ára. De remélem minél előbb lépnek a kv kérdésben, mert amíg nem igazolunk oda addig el lehet felejteni a BL-t meg a bajnokságot is.
Remélem Alvesért azért még kapunk pénzt, mert vmi bűn gyenge hátvédnek mostanság. Ha marad és kezdő lesz, akkor majd nézhetjük, h hogyan kapunk gólokat a jobb oldalon, úgy ahogy idén is a komolyabb meccseken.

Xavi elmenetele szinte borítékolható volt, mert szerintem érezte már magán, h nem a régi. Ha marad akkor max. kupába meg a lazább meccseken kezdett volna szerintem. Koket írják Xavi helyett, és Tellot is bevonnák az üzletbe.
http://www.insidespanishfootball.com/11 ... koke-deal/
Nem tudom, h mennyi az esélye neki.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.06.18. 18:00:53

fabregas-szal ellentétben, xavi pótolhatatlan, ez egyértelmű. ő olyasmi kaliber, mint puyol, az ilyen gyerekekből pedig csak egy van, ennyi.
ezzel együtt, ha Ő, tehát NEM a gyökér vezérkarunk, úgy látja, h inkább menne, akkor sztem el kell engedni. természetesen jó lenne érte pénzt is kapni, de nagy lóvékra már nem számítanék érte, inkább azért szurkolnék, h ő járjon nagyon jól.
PUYOL-XAVI-INIESTA
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.06.18. 17:57:37

zola8787 írta:
BarcafanTomee írta:Az Főoldali cikkben, mely szerint Xavi valószínű távozik elhangzottak szerint:

"...ha igazak az értesülések, úgy a Barça minden bizonnyal nem fog komoly akadályokat gördíteni Xavi távozása elé, annak ellenére sem, hogy a játékos szerződése csak 2016-ban jár le. "

Ezek alapján nekem az jön le, hogy ő érte sem kérünk pénzt.
Ezen a fórumon az emberek 99%a utálja már Xavit és kidobná, mint 1 kutyát, szóval nem értem, hogy miért baj az ha ingyen megy el. Ezzel egy korszak tényleg véget ért :( Nem baj, majd nézhetjük Sergi Roberto-t a helyén és senki sem hozhatja fel majd, hogy "maradhatott volna még Xavi..."
Túl sok utóvéd - harcot folytatott ahhoz, hogy elegáns legyen a távozása. Azt senki nem vitathatja, hogy a Barca történetének nagy alakja - volt. És cseppet se ingyen megy: új csapata átvállalja azokat a kötelezettségeket, amik a Barcat terhelték volna az aláírt szerződés értelmében még 3 évig.
Boixos1981
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2014.03.15. 22:18:03

2014.06.18. 17:56:50

kadarzsolt85 írta:http://madridom.hu/blog/2014/06/18/basz ... szemeltje/ na a Madrid tudja hol kell kopoktatni es kit kell vasarolni nagyon tehetseges jatekos ha a madrid leigazolja nagyon jol jarnak vele.

Szerintem az egyik legtehetségesebb védő, remélem nem megy az ősi rivalishoz, noticiason mindig írtam, hogy ő nagyon nagy igazolás lenne a Barcának.
Visca el Barca y visca Catalunya, llibertat Boixos Nois!!!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.06.18. 17:47:42

zola8787 írta:Ezen a fórumon az emberek 99%a utálja már Xavit és kidobná, mint 1 kutyát, szóval nem értem, hogy miért baj az ha ingyen megy el. Ezzel egy korszak tényleg véget ért :( Nem baj, majd nézhetjük Sergi Roberto-t a helyén és senki sem hozhatja fel majd, hogy "maradhatott volna még Xavi..."
Én például nem. Nem örülnék neki, ha távozna, de őt is elengedni -főleg ingyen- hatalmas hiba lenne... Egyrészt szükség van rá, akár kezdőként, akár csereként, mert hiába, nem olyan, mint régen, de hatalmas ász a pali még mindig. Pénzt meg mindenképpen kéne érte kapnunk, de sajnos nem fogunk. A világ egyik legjobb kp-ról van szó, akinek horror pénzt fizetnének. Pár milliót le lehetne róluk akasztani, de sajnos ebből szerződésbontás lesz...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.06.18. 17:33:33

BarcafanTomee írta:Az Főoldali cikkben, mely szerint Xavi valószínű távozik elhangzottak szerint:

"...ha igazak az értesülések, úgy a Barça minden bizonnyal nem fog komoly akadályokat gördíteni Xavi távozása elé, annak ellenére sem, hogy a játékos szerződése csak 2016-ban jár le. "

Ezek alapján nekem az jön le, hogy ő érte sem kérünk pénzt.
Ezen a fórumon az emberek 99%a utálja már Xavit és kidobná, mint 1 kutyát, szóval nem értem, hogy miért baj az ha ingyen megy el. Ezzel egy korszak tényleg véget ért :( Nem baj, majd nézhetjük Sergi Roberto-t a helyén és senki sem hozhatja fel majd, hogy "maradhatott volna még Xavi..."
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2014.06.18. 17:31:01

Az Főoldali cikkben, mely szerint Xavi valószínű távozik elhangzottak szerint:

"...ha igazak az értesülések, úgy a Barça minden bizonnyal nem fog komoly akadályokat gördíteni Xavi távozása elé, annak ellenére sem, hogy a játékos szerződése csak 2016-ban jár le. "

Ezek alapján nekem az jön le, hogy ő érte sem kérünk pénzt.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2014.06.18. 17:29:40

DestructiveBlau4 írta:Xavi pótlására nem érzem jónak Rakiticet, ő inkább alternatíva Iniesta tehermentesítésére. Szvsz egy Strootman(hiába sérült most) lenne a legmegfelelőbb, minden csapatában kivívta magának a tekintélyt, erős, tud és szokott is ütközni emellett hihetetlen technikája van. Védőnek Piqué mellé kell egy igazán vadállat belső védő aki irányítja a védelmet ez lehetne Benatia!!!! Alves tökéletes pótlására ott van Danilo a portóból. 2. számú kapusnak egy caballero-t. Támadósorba pedig Lukakut. Sergi Roberto kölcsönbe. gyengébb csapatok ellen felhozni B-ből cserének a tehetségeket, túlterhelteket meg keretbe se nevezve pihentetni!!!
ter Stegen(caballero)-Danilo(montoya),Piqué(Bartra),Benatia(Mascherano),Alba(adriano)-Busi(Samper),Strootman(Rafinha),Iniesta(Rakitic)-Messi(Sánchez)-Lukaku(Dongou),Neymar(deulofeu)

Persze ha ez a 3 védő rendszer van akkor még kell + egy kezdő védő mondjuk Marquinhos
máskor ne FM-ezés után írj ide szerintem...

ahogy látom Xavi is elmegy levezetni... kellene akkor még valaki KP-ra, nehogy már SR legyen a 4. kp.... higanyt pedig hozhatjuk csak ne 50 millákért, egy 15-20as rá is elég lesz, mint Rakiticre, és csókolom, legalább át tudnánk állni a 4-2-3-1re. az a baj hogy a hiányposztra vagyis a védelemre még mindig senki... Marquinhos nem lesz elég, kellene egy TS/Hummels szintű hátvéd. Kár hogy ilyen nem fog érkezni.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
kadarzsolt85
Jugador del Barça
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2012.02.09. 09:44:29

2014.06.18. 17:13:16

http://madridom.hu/blog/2014/06/18/basz ... szemeltje/" target="_blank na a Madrid tudja hol kell kopoktatni es kit kell vasarolni nagyon tehetseges jatekos ha a madrid leigazolja nagyon jol jarnak vele.
Barca Barca Baaarca
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.18. 15:50:32

Chino írta: Nem csak, hogy mozdíthatónak tűnik, hanem szinte 100%, hogy elhagyja a Bayernt. nem újítottak vele szerződést, ő is el akar menni, a szerződése pedig jövőre lejár. ...
Ő nem a Reallal van tárgyalásban? Vagy az olyan pletyka volt csak, mint nálunk David Luiz pl..?
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.06.18. 15:49:50

Alcantara írta:Ezekkel az igazolásokkal és a csapat öregjeinek távozásával egy teljesen új csapatot fog LE építeni. Meggyőződésem, hogy jövőre semmit nem fogunk nyerni, nincs az az edző, aki két hónap alatt össze tud rakni egy kicserélődött csapatot úgy, hogy bármelyik kupára sansza legyen.
Engem nem zavar,ha nem nyerünk semmit, az átmenet mindenhol nehéz,nekünk most erre van szükségünk. Jobban fog zavarni,ha jönnek az új arcok,de ugyanaz az apátia fog uralkodni szezon közben,mint az elmúlt két évben.
Alcantara írta:Az ilyen Sergi Roberto "gyorsanlepasszolomoldalranehogybajlegyen" féléket kilóméterekre zavarnám a csapat közeléből is. Bizonyítson máshol, mert "B" csapatban és felkészülésin villogni nem ugyanaz, mint komoly tétmeccsen.
Ezt nagyon adom,végre valaki, aki látja is ezeket,grat.
Alcantara írta:Leginkább az aranylabdásunkra leszek kíváncsi, hogy mennyi motiváció maradt még benne az elkövetkezendő évekre. Ez alatt nem a fizetés többszöri emelését értem. A következő szezon neki is vízválasztó lehet a hozzáállása miatt.
Ez is igaz,én bízom benne,hogy a csapatot ért új impulzusok rá is hatni fognak.

Végére le is írtad összegzésnek,amit én is leírtam fentebb, legyen így, tényleg nekem most fontosabb hogy akarjanak a srácok,mint hogy leesik e egy kupa. Amúgy is,ha akarunk, hajtunk,akkor nyerni is fogunk valamit,szerintem.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.06.18. 15:48:41

visca el barca írta:
Sanama írta:Az ilyeneket remélem viccnek szánják:
"Barcelona target Argentine defender Rojo"
valahol spórolni kell ha higuainért ki akarjuk csengetni a 70 millát :lol: sőt ha tényleg akarjuk az argentínt én még iniesta eladását is megfontolnám, 12-14 milliót biztos kapnánk érte.
Meg majd Koke-ért 60-at. Nem baj, jövőre úgy ülök le Barca meccset nézni, hogy előtte youtube repeat-re rakom ezt:
https://www.youtube.com/watch?v=MK6TXMsvgQg
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4493
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2014.06.18. 15:48:17

Azért nem semmi belegondolni, hosszú-hosszú évekig úgy kezdődött a csapat, hogy Valdes, Puyol, Xavi.. talán még Fabregast is úgy ahogy ide sorolnám Alvessel együtt, most pedig mindegyik egy nyáron távozik. Azért túlságosan se jó megbolygatni a keretet, remélem minőségben tudunk legalább közelítő szintet hozni. Védelemről még mindig semmi hír, Pedro eladásáról se, ha jövő évben nyerünk valami kupát, kisebb csodával fog felérni.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.06.18. 15:44:55

Sanama írta:Az ilyeneket remélem viccnek szánják:
"Barcelona target Argentine defender Rojo"
valahol spórolni kell ha higuainért ki akarjuk csengetni a 70 millát :lol: sőt ha tényleg akarjuk az argentínt én még iniesta eladását is megfontolnám, 12-14 milliót biztos kapnánk érte.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése