Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1798
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2012.04.27. 18:44:48

Az idei szezon nagyon hasznos volt abból a szempontból,hogy rávilágított a hibákra. Szerintem a neuralgikus pont a védelem. Ide mindenképpen igazolni kellene, T.Silvának örülnék és amennyiben a Milan idén nem nyer semmit(esélyes), meggyőzhető lenne és persze jó drága...Baloldalra is kellene valaki. Illetve előre is eltudnék képzelni igazolást mert jelenleg szinte csak Messi lő gólokat. Kérdés Villa milyen formába tér vissza. Rooney szerintem beférne,elismerően nyilatkozott többször a csapatról,jó életkorban van, erős,gyors,passzol, erőszakos,jól lő,fejel.stb. Álomkategória.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.04.27. 13:56:24

noname írta:Köszönjük,Pep. Most pedig mihamarabb el kell hozni Bielsát. Sztem jönne szívesen és remek megoldás lenne.
Villa-Boas se lenne rossz. A Cselzinél azért bukott meg, mert ott első perctől kezdve semmibe vették a játékosok. Itt azért olyan nem lesz.
Vilanova.
mrlevy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2006.05.14. 13:12:39

2012.04.27. 13:52:25

Ha ezt az utat akarjuk tovább járni akkor Luis Enrique a legjobb megoldás.
Illetve nyilván Johan Cruyff ;)

Ha valaki más jön aki nem "barcás" , akkor törvényszerű hogy lesznek változások.
Pl nem biztos hogy mindenkinél kedvenc lesz Keita , vagy mindenki a védelembe akarja játszatni Mascheranot , vagy Cuenca - Tello - Pedro nem biztos hogy másnál is beférne.
Ez mindenképp magába foglal új igazolásokat , illetve az sem kizárt hogy szerkezeti változtatásokat.

Én tulajdonképpen bármelyik verziót elfogadnám.

Egy kicsi probléma van csak : Az EB.
Gyakorlatilag a csapat nagy részének júliusban kezdődik a szabadság.
Augusztus eleje lehet az első edzésre a reális időpont.
Ehez képest a hónap közepén már spanyol szuperkupa a real ellen (feltételezem megnyerjük a kupát).Utána meg kezdődik is a bajnokság.

2 hete lesz az új edzőnek a csapattal.

Izgalmas lesz mindenképp...
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2012.04.27. 13:48:42

Köszönjük,Pep. Most pedig mihamarabb el kell hozni Bielsát. Sztem jönne szívesen és remek megoldás lenne.
Villa-Boas se lenne rossz. A Cselzinél azért bukott meg, mert ott első perctől kezdve semmibe vették a játékosok. Itt azért olyan nem lesz.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2012.04.27. 13:41:04

Forcabarca8 írta:Abban viszont szerintem mindenki egyetért, hogy Luis Enrique nem elég még ide. Talán sose lesz, de most még nagyon kevés.
Ahogy azzal is szinte mindenki egyetértett, hogy Guardiola egy negyedik ligás szezon után kevés lesz. Amit LE a Rómánál csinált, az nálam nem mérvadó, a B-csapattal eredményre tudta vinni a Barca-stílust, így nem bánnám ha ő követné Pep-et. Őrült Bielsával kapcsolatban is legalább ennyi kétely merül fel, azért az eddigi edzősködése az idei Bilbao ellenére sem diadalmenet, szóval garanciát benne sem kell látni.

A többi pletyka viszont nálam inkább a jajj-ne kategória (Valverde-középszerű, Blanc-nal szemben elfogult vagyok, de tőle a hideg ráz, AVB mondjuk vicces lenne, mert Mou nem tudna állandóan bepofázni nevelt gyermekének :D , R. Koeman szintén eddig inkább bukott.

Igazából akárkit hoznak, Pep egyszeri és megismételhetetlen csodája a csapatnak. De pont ezért akárkit hoznak, annak időt és türelmet kellene adni, mert nagyon nehéz örökséget vesz át.
Avatar
Forcabarca8
Capitá del Barça
Hozzászólások: 747
Csatlakozott: 2005.02.01. 11:47:15

2012.04.27. 13:23:48

skadi írta:igen, pep elmegy és hirtelen senkit se tudnék mondani, aki pótolni tudná az űrt amit maga mögött hagy...
Nekem is van ilyen bajom: remélem nem megyünk át mi is olyan vesszőfutáson mint ahogy a történt a Madridnal Del Bosque elküldése után illetve ami az Interrel történt/történik Mourinho (nem Mancini :lol: ) távozása után. Nekem a jelöltek közül csak egy maradt meg, nyilván azért, mert kedvelem és jó edzőnek tartom: Marcelo Bielsa. Ki tudja, lehetne ő a következő. Abban viszont szerintem mindenki egyetért, hogy Luis Enrique nem elég még ide. Talán sose lesz, de most még nagyon kevés.
Kép
Lili
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012.04.15. 17:41:51

2012.04.27. 12:01:13

Manuel Neuer :)
David Silva :)
Avatar
skadi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 630
Csatlakozott: 2007.01.11. 12:12:40

2012.04.27. 11:35:09

igen, pep elmegy..
és nem is az a legnagyobb baj, hogy elmegy(mert ismerjük el ő is rengeteg mindenben hibázott(igazolások, játékosok elkergetése, hüly cserék stb)), hanem az, hogy hirtelen senkit se tudnék mondani ( és ezzel valószínűleg nem csak én vagyok így), aki pótolni tudná az űrt amit maga mögött hagy...
ki jönne? blanc? ne vicceljünk már... l.enrique? amit a rómával csinált, inkább ne... senkit nem tudok... tényleg :(

a taktikánkat kiismerték... ez 4 év alatt azért nem nagy teljesítmény, de tény hogy újítani kell...
Avatar
Senyera
Jugador del Barça
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2011.07.06. 15:23:15

2012.04.27. 11:23:16

Subinho írta:ha megy pep, akkor murinnyónak és a realnak ez egy óriási győzelem és elégtétel. megnyerik a ligát, megverik évek után a barcát és elüldözik a sikerek fő kovácsát, guardiolát... pepben remélem lesz annyi gerinc, hogy maradjon a fiaival és visszavágjon. így nem hagyhatja őket itt a x.arban!!!!!! nagyon csalódnék benne!!!!
Én is sajnálnám ha elmenne,de ez nem gerinc kérdése.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.27. 11:02:40

ha megy pep, akkor murinnyónak és a realnak ez egy óriási győzelem és elégtétel. megnyerik a ligát, megverik évek után a barcát és elüldözik a sikerek fő kovácsát, guardiolát... pepben remélem lesz annyi gerinc, hogy maradjon a fiaival és visszavágjon. így nem hagyhatja őket itt a x.arban!!!!!! nagyon csalódnék benne!!!!
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2012.04.27. 10:31:00

samy85 írta:bocs ha volt már munkahelyen vagyok szünetben(ami rövid) és nincs időm az összes topikot átnézni... örülök h te ilyen derülátó vagy... én rohadtul nem tudom h ki tudná pep után ezt a csapatot szinten hozni, v legalább a közelében tartani... :)
szerk: az "idézetet" elba..tam, de a címzett jó! :))
Én sem vagyok derűlátó, mert szerintem is abbahagyja és nem örülnék neki.

A fórum ajánlóba meg láthattad volna, hogy már belinkelték. Bármilyen meglepő módon a "Josep Guardiola" topikban. :P
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2012.04.27. 10:28:30

Andris írta:
albicelesteX írta:Én nem mennék bele itt találgatásokba.De egy embert látnék nagyon szívesen Barcelonában már évek óta Hugo Lloris-nak hívják.
Sokra nem mentünk ám ezzel a hozzászólással. :D
Nem is az volt a célom! :D Csak úgy bedobtam.Nem szoktam neveket irkálni,igazából őt mindig megveszem Manager játékban is bármelyik csapattal játszok,szóval kicsit elkalandoztam bocsi. :oops: :D
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2012.04.27. 10:23:59

fcbarca0827 írta:ez nem lehet igaz!!!:(
Még, hány topikba linkelitek be ugyanazt? :lol: Ráadásul ezek is csak találgatások. Majd egy óra múlva bejelenti, hogy hogy döntött, akkor sírjatok.[/quote] bocs ha volt már munkahelyen vagyok szünetben(ami rövid) és nincs időm az összes topikot átnézni... örülök h te ilyen derülátó vagy... én rohadtul nem tudom h ki tudná pep után ezt a csapatot szinten hozni, v legalább a közelében tartani... :)
szerk: az "idézetet" elba..tam, de a címzett jó! :))
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2012.04.27. 10:19:37

samy85 írta:http://barcanoticias.blog.hu/2012/04/27 ... rcelonatol

ez nem lehet igaz!!!:(
Még, hány topikba linkelitek be ugyanazt? :lol: Ráadásul ezek is csak találgatások. Majd egy óra múlva bejelenti, hogy hogy döntött, akkor sírjatok.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2012.04.27. 10:17:33

Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.04.27. 10:11:04

albicelesteX írta:Én nem mennék bele itt találgatásokba.De egy embert látnék nagyon szívesen Barcelonában már évek óta Hugo Lloris-nak hívják.
Ezt nagyon adom!
Plusz ha már csatárkérdés,szívesebben látnám itt Llorentét mint egy bohóc Neymárt pl.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2012.04.27. 09:42:39

Tegnapi cikk, de én még csak most láttam. Nem hiszem, hogy rá szükségünk lenne:Iborra (Levante). Azt írják Puyol utódja is lehet, de én még mindig azon a véleményen vagyok, baloldalra hozzuk Alba-t, a többit a fiatalok megoldják. Meg persze Abi ha felépül ős is sokat segít középen.
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.27. 09:35:03

albicelesteX írta:Én nem mennék bele itt találgatásokba.De egy embert látnék nagyon szívesen Barcelonában már évek óta Hugo Lloris-nak hívják.
Sokra nem mentünk ám ezzel a hozzászólással. :D
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2012.04.27. 09:27:15

Én nem mennék bele itt találgatásokba.De egy embert látnék nagyon szívesen Barcelonában már évek óta Hugo Lloris-nak hívják.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.27. 09:13:35

Én egyelőre Guardiolában gondolkodok, és így továbbra is bunkerfocival kell szembesülnünk, és maximum kontrákkal, amiknél Piquénél rosszabb védőt alig választhatunk, mert lomha és körülményes.

:idea: és ez bizony mindig is így volt, formától függetlenül.

Ha változna végre a játékunk, és nem fej nélkül támadnánk, hanem törekednék az ellenfél kihúzására, akkor más lenne a szituáció, felállt védelmeknek kevésbé kell a leggyorsabb támadásokkal szembesülniük.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.04.27. 09:09:17

samy85 írta:Azon kívül hogy a kispad rövid, és kell még igazolni (szerintem 3) játékost,
azért így belegondolva köszönetet mondhatunk a spanyol szövetségnek is... nem akarok kifogásokat keresni, és nem is fogok... de ez hozzátartozik a dolgok alakulásához! azért ennyi meccset lehozni szerda-szombat ritmusban, nem lehet következmények nélkül...
Szerintem az utóbbi 10 évben idén volt a leghosszabb kispadunk, bár sok volt sérülés a szezonban. Más elit csapat sem játszik kevesebb vág könnyebb meccset egy évben, igaz, ezt a klasszikust nagy baromság volt betenni a két BL közé.

Hozzáteszem, rég volt ekkora rotálás a csapatban, mint idén, Messi kivételével mindenki tudott pihenni.

Talán egy 16-18 csapatos első ostztaly kicsit segítene, vagy vmi kiemelés a spanyol kupában, ne kelljen már negyed osztályú csapattal játszani.
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2012.04.27. 08:50:34

Azon kívül hogy a kispad rövid, és kell még igazolni (szerintem 3) játékost,
azért így belegondolva köszönetet mondhatunk a spanyol szövetségnek is... nem akarok kifogásokat keresni, és nem is fogok... de ez hozzátartozik a dolgok alakulásához! azért ennyi meccset lehozni szerda-szombat ritmusban, nem lehet következmények nélkül...
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.04.27. 07:54:55

Zibra16 írta:
Andris írta:Gratulálok ehez a meglátásodhoz

Esetleg nem akarod eladni Puyolt,Xavit és Iniestát is ? Ekkora hülyeséget, hogy Pique nem jó védő volt időszak mikor a világ talán legjobb középhátvédjének tartotta mindenki tény, hogy mióta összekerült ezzel a columbiana virtuózzal azóta talán nem igazán játszik jól, lehet tévedek :?
Meggyőztél. :roll: rezgett a léc, de az 'ekkora hülyeséget' résznél fejet kellett hajtanom.
:lol: Ezen jót röhögtem.

Ennek ellenére Pique-vel kapcsolatban igaza van a srácnak, amikor ő jó formában játszott, nem kaptunk ilyen hatalmas helyezkedési hibákból gólt, mint pl. az utolsó 3 meccsen. Érdemese mélyebben elemezni ezeket a gólokat. Ettől függetlenül középső védő kell.

Ha nincs Abidal, a balbekk kérdés ordít, azonnal venni kell, Adriano akkor felesleges lesz, Keita is alig játszik, nem is értem, miért nem akar menni, egy Milanba beférne.

Alexis nekem tökéletes megoldás. Előre nem érzem, h venni kéne. A fiataloknak viszont adnék még türelmet, kérdés, hogy az esetleges új edző játszatni fogja-e őket.

Valdes mögé megvenném Neuert. :P
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.26. 23:37:33

Zibra16 írta:
Andris írta:Neymar lehet hogy elfickándozik otthon, de egy komoly bajnokságban nem lehet biciklivel járni a pályán, annyira aránytalanul túlértékelt az a gyerek, hogy szavak nincsenek rá.

Egyébiránt Alexis elejétől-végéig meggyőzött a szezonban arról, hogy jövőre bőven lehet tökéletes 9esünk, Eto'o óta ő az első ilyen akiről ezt merem remélni.
Villa is fel fog épülni, itt van Cuenca, Pedro, Tello, szerintem semmi szükségünk támadóra. Középpályásra sem.

Abszolút védőkre van szükségünk, méghozzá sokra.

Persze Tellonak adnék felnőtt szerződést. (bár szivem szerint eladnám, úgyse fogjuk.) Aztán Muniesának és Montoyának is.
Majd vennék egy balbekket.

Egész őszintén szólva szerintem Piqué nem elég jó védő, és Puyol meg öregszik, így vennék középső védőt is, de úgyse fogjuk elküldeni Piquét.

Keitát és Adrianot viszont különösebb gondolkodás nélkül elpasszolnám.
Gratulálok ehez a meglátásodhoz

Esetleg nem akarod eladni Puyolt,Xavit és Iniestát is ? Ekkora hülyeséget, hogy Pique nem jó védő volt időszak mikor a világ talán legjobb középhátvédjének tartotta mindenki tény, hogy mióta összekerült ezzel a columbiana virtuózzal azóta talán nem igazán játszik jól, lehet tévedek :?
Meggyőztél. :roll: rezgett a léc, de az 'ekkora hülyeséget' résznél fejet kellett hajtanom.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Boccantoka
Barça B
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012.02.19. 16:56:20
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.04.26. 22:22:26

Initom írta: Középcsatárral ne vicceljetek,arra ott van Messi,ő a legtökéletesebb oda a rendszerünkben,még ha teljesen nem is ott játszik.

Volt már nálunk talán a legjobb befejező csatár Ibra személyében ,jól befürödtünk vele.
Ibrának csak a hozzá állásával volt gond….
Középcsatár csak, akkor kellene, ha Villa megint kidőlne, mert kell lenni valakinek Messin kívül, aki berúgja a helyzeteket, ha Messi támadó középpályást játszik.
Válasz küldése