Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.06.08. 13:33:08

Amúgy..Özil?

Capon: Naigen, konkrétan megmutatják neki a stadion összes hegesztését, és festékhibáit :D
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2015.06.08. 13:22:28

MessiNeymarSuarez írta: Közben most írja alá Vidal a kamerák előtt hogy minden vagyonát a Barcelonának adományozza és a hiteleket átveszi a klubtól :lol:
Igen :) és Barto meg szépen terel, elvonja a figyelmét hogy nehogy elolvassa mit ír alá.
Vicces mikor kiviszik a játékost megnézni a stadiont, megy a mutogatás :), az ott egy szék, ott a kapu, nem tudom látod-e az ott a pálya...
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.06.08. 13:19:03

visca el barca írta:amugy vicces h mindig 10-esbe nyomta régen és csatárt játszott... lehet pedro helyére vettük :lol:
Pedro mellé, Messi helyére, úgyis el kell adni mert kiégett, és amúgy se csinált semmit BL döntőn, csak egy flop volt(igaz hogy mindhárom gólban szerepe volt, meg olyan apró dolgok hogy egyedül több sikeres cselt csinált mint az egész Juve egyben :mrgreen: )

Amúgy azért is jó lenne Alvest megtartani, mert ha a MSN-t rotáljuk épp Vidallal akkor ott van megint Alves JHV-nek.
Meg úgy alapból, kövezzetek meg de én ragaszkodok ahhoz hogy Alves is maradjon :D

Közben most írja alá Vidal a kamerák előtt hogy minden vagyonát a Barcelonának adományozza és a hiteleket átveszi a klubtól :lol:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.06.08. 13:14:33

amugy vicces h mindig 10-esbe nyomta régen és csatárt játszott... lehet pedro helyére vettük :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.06.08. 13:12:23

visca el barca írta:barca-real-espnyol-barca :lol: kész zlatanos pályafutás :D
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hp ... e=55F283AC" target="_blank

HAHA:DDDDD :mrgreen:
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2015.06.08. 13:12:06

messideco írta:Csávó úgy örül, mint majom a farkának :D
Kb. azt sem tudja mi történik vele :)
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.06.08. 13:09:08

barca-real-espnyol-barca :lol: kész zlatanos pályafutás :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2015.06.08. 13:04:28

Csávó úgy örül, mint majom a farkának :D
"And my heart will leave you never."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.06.08. 13:03:13

topicot neki!

hú de jó nője van :oops:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2015.06.08. 12:58:21

Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.06.08. 12:55:38

Chino írta:De Bruyne-t megvenni 40+ millióért... Nem tudom ki mennyit látta játszani, de a Chelsae-nek nem kellett, most egy Wolfsburgban virít. Nem akarom lebecsülni, de azon kevés meccsen ahol láttam pl. Halilovicot tehetségesebbnek és jobbnak tartom. Ugyanez Rafinha-val. A tavalyi Celta kb. egy szinten van a Wolfsburgbbal és ott a brazil is kiemelkedett.
A Chelseanek (pontosabban Mourinhónak) nem kellett, mert állítólag elég nagy az egója, ez nem tudom mennyire állja meg a helyét, azt kinézem a portugálból, hogy inkább "szorgos katonát" választ, mint egy zsenit. Oscarnál simán jobb. Egyébként hatalmas a mezőnymunkája, kreativitásban is elit a belga, teljesen jó igazolás lenne, ha be tudnák építeni a csapatba. A tavalyi VB-n sem Hazard, vagy Fellaini volt a nyerőember, hanem ő.

Halilovicot bármennyire is csípem, egyelőre osztályokkal van lejjebb. Egy olyan ember elé helyezted a top bajnokságokban még nullperces horvátot, aki a szezonban az egyáltalán nem gyenge (sőt, kifejezetten erős) német bajnokságban 10 gólt és 21 gólpasszt szerzett... Rafinhától is egyértelműen jobb, mint ahogyan az idei Wolfsburg is 10-ből 8-szor verné a tavalyi Celta Vigót. A maradék kettő akkor következne be, ha rossz napot fognak ki, vagy éppen egy durva hullámvölgyben vannak.
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2015.06.08. 12:53:34

Egy valaki nem merült fel eddig a közzéppályára: Thiago. Pedig amikor elment, akkor azt mondta, hogy egy napon szeretne visszajönni és simán el tudnám képzelni, hogy a szerződésében van olyan pont, ha az anyaegyesülete akarná visszavenni, akkor kb. annyi lenne, mint amennyiért elment. Kreatív kp.-nak szerintem ő lenne az ideális, amennyiben kinővi ezt a sérüléses korszakát. Ha Pep bont idén, vagy jövőre, akkor nem biztos, hogy annyira otthonosan fogja magát a németeknél érezni.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7409
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.06.08. 12:47:27

MessiNeymarSuarez írta:Erre a 3 védős rendszerre nem is gondoltam eddig :D

3-4-3?
Amit a PSG ellen játszottunk például. Ott iszonyatosan jól működött, de mintha Luchonak kiment volna a fejéből. Nem is igazán értettem.
Forca Barca!!!!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.06.08. 12:38:02

Erre a 3 védős rendszerre nem is gondoltam eddig :D

3-4-3?

Vagy az lenne a brutál, ha Enrique beintene a mostani focinak, és sokszor akár kisebb csapatok ellen 3-3-4-et játszatna , vissza hozva a régi idők fociját :lol:

(Amúgy szerintem nem is lenne hülyeség, főleg buszos kiscsapatok ellen.
Ebbe viszont beleillene akár Reus, és ha 4 KP van akkor ott játszik, ha meg 4 csatár akkor meg ott.Persze fontos lenne a védekezési tudása ahhoz hogy itt bármelyik szerepkörbe megfeleljen)
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7409
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.06.08. 12:30:25

Tobias88 írta: - Középpályáról megy Xavi, akit tavaly én már elküldettem volna, most meg sajnálom hogy elmegy #-o A hármas páros itt kirobbanthatatlan, de sajnos Iniesta sem lesz már fiatalabb. Rafinha nem rossz, de nem egy Thiago sajnos, így rá nem lehet bízni Iniesta pótlását, Sergi Roberto meg említést sem érdemel. Szóval nincs mese, kell egy igazolás, lehetőleg egy fiatal világklasszis. Lehet dobálni a neveket:
  • - Pogba, láttuk mit (nem) csinált a döntőn, menjen máshova
    - Vidal, döntő legrosszabb játékosa rossz szezonnal, ugyan már
    - Güngdogan, 2 éve sérült nagyjából
    - Reus, szélső ő, nekünk nem kell
    - Akikből szerintem kellene válogatni: Coutinho (40m), Kevin De Bruyne (40m), Oscar (50m)
- Csatársor Pedro hosszabbításával rendben van. Deulofeu-t nem tudom hova fogjuk most idén eldobni, mert a Sevillában tavasszal 5 percet nem játszott, annyira rossz és beképzelt. Mehet megint kölcsönben, 5. embernek ott van Munir adott esetben, de Adama Traoré is megteszi kupameccseken, ő is tehetséges
Rafinha-ról igazán még nem lehet tudni mire is képes. Neki fejben vannak inkább gondjai, kicsit önbizalomhiányos, de egy-egy meccsen már megmutatta, hogy lehet rá számítani. Plusz ő az a Suarez-Halilovic-Rafinha trióból, aki védekezésben is hozzá tud tenni a játékhoz. Kb. úgy ahogy Ininek kellett az idény nagy részében játszani. Voltak kulcspasszai, olyan betörései, amiket Messin kívűl talán csak Initől láthattunk. De Bruyne-t megvenni 40+ millióért... Nem tudom ki mennyit látta játszani, de a Chelsae-nek nem kellett, most egy Wolfsburgban virít. Nem akarom lebecsülni, de azon kevés meccsen ahol láttam pl. Halilovicot tehetségesebbnek és jobbnak tartom. Ugyanez Rafinha-val. A tavalyi Celta kb. egy szinten van a Wolfsburgbbal és ott a brazil is kiemelkedett.
Coutinho egy vérbeli tkp. Nyilván fel van most kapna, de olyan játékos kellene, aki beleillik egy stabil középpályába, mert idén is ez volt a sikerünk egyik kulcsa. Nem azért sikerült csak 2 gólt és 8 gólpasszt (annak is jó részét a kupában) mert elfelejtett focizni, hanem változott a feladatköre.

Gündogan inkább a másik végleg. Ő mélységben igazán jó. Még a tizenhatosig sem szokott feltörni, nemhogy ott kényszerítőzzön. Rakitic-el a középpálya így nagyon passzív lenne. Amit idén játszott Xavi, abba tökéletes lehetne, de nem hiszem, hogy ide jönne csereembernek, főleg úgy, hogy fél évig nem is játszhat.

Mondjuk Reus szerintem simán elboldogulna Ini helyén, mármint, ha kp-ként használnánk. A Dortmundban is sokat visszalépett oda és mélységből indult. Kicsit hasonlóan, mint Messi szokott, szóval nem az lenne a gond, hogy alapból szélső, hanem hogy ő is nagyon támadó szellemű.
Ezzel a poszttal amit keresünk is az a gond, mint a jobb hátvéddel. Nagyon kevés van a piacon, aki meg is üti a szintet.
Lehet, hogy hülyeség, de ha már hasonlókban gondolkozunk és bepróbálkoznék Eriksen-nel. Ő simán alkalmas lehet erre. Nem nagy sztár, van benne kockázat, de be is válhat.

A legjobb viszont számomra Isco lenne. Csak az a gond, hogy a Real csapott le rá. Habár idén is leginkább Modric/James/Bale sérülése miatt tudott többet játszani, mégis panaszkodott, ha jövőre odavisznek egy Pogba-t max. egy stabil csereember lehet. Úgy néz ki Bale-nek bérelt helye lesz, ahogy Cr-nek és Benzemanak is. A kp-ra pedig lesz James-Modric-Kroos-Pogba(?)-Isco (bár lehet kihagytam valakit), három posztra. Ebből Modric alap kezdő, az érkező játékos (Pogba) szintén és valószínű James és Kroos is többet játszana. Rotálás ide vagy oda a spanyol az európai nagycsapatok kb. 90 %-ban kezdő lenne, itt pedig egyértelműen (második számú) csere.
Ha megint balhézni fog akár el is lehetne hozni. Az a pechje, hogy csak 20 misiért érkezett.

Vidalra rátérve, szerintem nem rossz vétel. Szeretném ha Alves maradna, egy jó év mindenképp benne van, de ha megy januárig egy Adriano -Montoya/Douglas duóval is le lehet hozni a szezont. Ami pozitívum lehet vele kapcsolatban, hogy szélvészgyors és vissza is ér, háromvédős rendszerbe tökéletes lenne.
Az számomra fekete pont Lucho-nál, hogy nem próbálta többször, mikor szemlátomást nagyon működött. Talán Vidallal inkább fog. Remélem, hogy beváltja a reményeket, ellenünk és a Real ellen is kulcsjátékos volt, illetve a Sevillaval rendre jó üzleteket kötünk. Anyagilag mondjuk akkorát nem is bukhatunk. Viszont Alves egy 50-50%-ban nem tudom mennyire lenne rendben, tavasszal pedig inkább már Vidalt kellene nyomatni, ha azt akarjuk, hogy beilleszkedjen.
Ez a saját nevelés meg hülyeség. Lehet, hogy papíron az, de valójában szerintem közel sem. Alba-t vagy Fabregast sem tartom annak. Ha egy játékos nem itt teljesedik ki és 16-17 évesen elmegy, majd 24-25 évesen visszajön szerintem nem saját kutyánk kölyke. Olykor tényleg igaza van a Realosoknak, hogy túlzásba esünk.
Forca Barca!!!!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.06.08. 12:15:37

https://www.youtube.com/watch?v=lxBuug04S4Q" target="_blank

45 perc múlva , 13:00-tól indul a közvetítés Vidal bemutatásáról 8)
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.06.08. 12:10:21

LG írta: Azért tavaly nyáron itt is ment a Danilozás a fórumon, csakhát megvette a Real, ezért most már bizonygatni kell róla, hogy mennyire fos. #-o
A portugál bajnokság valóban gyenge, de azért jöttek onnan az elmúlt években olyanok is, akik azért beválltak nagyobb csapatnál is.
Megkérnélek h ne általánosíts. Én tuti sose akartam eddig se Danilot. :wink:
A Fifa egy szégyen
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.06.08. 12:07:29

BFC írta:Még benne van a pakliba Reus is nem ? Nélküle nem lenne teljes a keret, ilyen Pogbá-kal meg Verratti-kal, mire menne a csapatuk Reus nélkül ?
igen igen, és bélt is eladják 240 millioért, abból meg telik még agüerora, hazardra meg götzére is és akkor ott lesz a megállíthatatlan isco-james-verratti-kroos-hazard-reus-modric-götze-zselé-benzema 10es és már télen több mint 40 pont előnyük lesz a bajnokságban és megint őket fogja csodálni az egész világ, és az mint az elmult 10 évben mindig, most is triplázni fognak
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára visca el barca 2015.06.08. 12:15:40-kor.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15434
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.06.08. 12:04:00

Nekem ez a Vidal nem tűnt fel amikor Sevilla meccseket néztem, majd meglátjuk milyen.
Mondjuk engem marhára nem érdekel ez most, tripláztunk, ez a legfontosabb, ha nem is igazolunk semmit,akkor sem bánom.
Jó,egy Verrattinak tudnék örülni bármilyen körülmények között, de egyéb kívánságom nincs is.
Inkább azon "aggódjunk", hogy nagyjából őrizzék meg a játékosaink a formájukat, pl Piqué-Masch duó működjön így a továbbiakban is, akkor a védelemmel nagy bajok nem lehetnek.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
BFC
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2014.07.15. 17:55:16

2015.06.08. 12:02:27

visca el barca írta:szégyen h ilyen csóri embereket igazolunk... nem hiszem el, hogy egy ekkora klubnál nincs 150 milla egy pogbára aki már most simán a világ legjobb játékosa. ilyen vidal-féle hurkatöltőkkel jövőre megint nem nyerünk semmi és megyünk a lecsóba...bezzeg a real. már megvették de geat, pogbát, verrattit, nah meg danilot - akiről bár egy meccset sem láttam - messze a világ legjobb hátvédje. és honnan tudom, hogy jó? hát a madrid csak sztárokat vesz, akikkel jövőre megint tripláznak. jaj istenem vége a világnak

megint kezditek?
Még benne van a pakliba Reus is nem ? Nélküle nem lenne teljes a keret, ilyen Pogbá-kal meg Verratti-kal, mire menne a csapatuk Reus nélkül ?
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.06.08. 11:54:32

szégyen h ilyen csóri embereket igazolunk... nem hiszem el, hogy egy ekkora klubnál nincs 150 milla egy pogbára aki már most simán a világ legjobb játékosa. ilyen vidal-féle hurkatöltőkkel jövőre megint nem nyerünk semmi és megyünk a lecsóba...bezzeg a real. már megvették de geat, pogbát, verrattit, nah meg danilot - akiről bár egy meccset sem láttam - messze a világ legjobb hátvédje. és honnan tudom, hogy jó? hát a madrid csak sztárokat vesz, akikkel jövőre megint tripláznak. jaj istenem vége a világnak

megint kezditek?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.06.08. 11:40:34

Én azért remélem hogy Alves marad :) Tökéletesen meglennénk az Alves-Vidal párossal ha beválik esetleg, és ugye rotálni is kell mert amilyen futásokat képes Vidal nem hiszem hogy szezononkénti 60 meccset simán bírná, szegény úgy járna mint Kroos. Egy esetleges sérülésről nem is beszélve, nem lenne jó ha pl Bl-ben úgy esnénk ki az elődöntőben-negyeddöntőben hogy nincs lényegében JHV-ünk.
Szerintem ahogy mondtam, kb 50-50%-os szerep teljesen jólenne, ha komolyan gondoljuk jövőre is a trófeákat akkor kell a pad amit Lucho elég jól tud forgatni, így hogy már kiismerte a csapatot meg pláne mégjobban.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.06.08. 11:23:08

noname írta:
Capon írta:
MessiNeymarSuarez írta: Mivel 2001-03 között nálunk volt(lehet így hivatalosan Barcelona nevelésnek tekinteni?) így talán maradt még benne valamennyi Barca-vér, és könyebb lesz beilleszteni.
Szerintem messze nem lehet Barca nevelésnek tekinteni ahhoz túl sok csapatnál fordult meg és kevés időt töltött nálunk. Egyébként többek között a Real és az Espanyol utánpótlásban is megfordult (már csak ezért sem :mrgreen: )
Ezek után örüljön neki ha nem fütyülik ki :lol: jó csak vicceltem.
A törvény szerint akkor tekinthető valaki saját nevelésűnek, ha 21 éves kora alatt minimum 3 évet játszott 36 hónapot a csapat ifjúsági rendszerében. Ez azt jelenti, hogy egy játékos 3-4 csapatban is minősülhet saját nevelésnek egyszerre. Vidal elvileg 3 évet töltött a csapatnál, tehát ha kijön a 36 hónap, akkor a törvény szerint Barca nevelés.

PS: ez az angol törvény, a spanyolt nem találtam, de emlékeim szerint azonosak a törvények.
Nem tudom mit pörgünk ezen a mi kutyánk kölyke dolgon? :shock: Jobbhátvédet akartunk vettünk. A Sevilla általában nem veszünk zsákba macskát. Valószínüleg mind a 3 jobbhátvéd lapátra kerül a küv fél évben így feltöltjük a posztot saját nevelés nem volt vettünk egyet kész! 8)
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.06.08. 11:19:33

Tobias88 írta:Amúgy ha Danilo 32 millióért megy a Reálba, akkor hogy a fenébe vehetjük meg Vidal-t 23 millióért, egyszerűen nem értem. Az egyik egy 3 éve folyamatosan bizonyító játékos aki jelenleg a világ legjobb jobbhátvédje, a másiknak meg volt egy jó fél szezonja...

Újabb gratula a vezetőségnek. Majd Vermaelen-nel biztos aktív kezdő lesz ő is... :evil: (na jó, ez azért túlzás)Amúgy meg:

- Kapus poszton duplán megvagyunk

- Alves remélem marad. Douglas és Montoya mehet amerre akar, a kettejükért talán kapunk 8 milliót. Védelem többi pontja szerintem rendben van jelenleg, főleg, hogy Mathieu sokkal jobb mint a szezon elején vártuk

- Középpályáról megy Xavi, akit tavaly én már elküldettem volna, most meg sajnálom hogy elmegy #-o A hármas páros itt kirobbanthatatlan, de sajnos Iniesta sem lesz már fiatalabb. Rafinha nem rossz, de nem egy Thiago sajnos, így rá nem lehet bízni Iniesta pótlását, Sergi Roberto meg említést sem érdemel. Szóval nincs mese, kell egy igazolás, lehetőleg egy fiatal világklasszis. Lehet dobálni a neveket:
  • - Pogba, láttuk mit (nem) csinált a döntőn, menjen máshova
    - Vidal, döntő legrosszabb játékosa rossz szezonnal, ugyan már
    - Güngdogan, 2 éve sérült nagyjából
    - Reus, szélső ő, nekünk nem kell
    - Akikből szerintem kellene válogatni: Coutinho (40m), Kevin De Bruyne (40m), Oscar (50m)
- Csatársor Pedro hosszabbításával rendben van. Deulofeu-t nem tudom hova fogjuk most idén eldobni, mert a Sevillában tavasszal 5 percet nem játszott, annyira rossz és beképzelt. Mehet megint kölcsönben, 5. embernek ott van Munir adott esetben, de Adama Traoré is megteszi kupameccseken, ő is tehetséges
Daniolo összesen 39.valahány millióért ment, különböző juttatásokkal meg díjakkal, szóval elég durva :D

és Vidalt sem 23-ért vesszük, legmagasabb ár amit említettek az 17 millió ha jól tudom, de azt is úgy hogy Denisék ára is benne van hogy visszavisszahozzuk őket.

Ha nagy teherbírású és fegyelmezett, akkor még "dupla igazolás" is lehet, mivel így sokkal stabilabb lesz a jobb szél, és Rakiticnak nem azzal kell folyton foglalkoznia hogy 2 játékosnyi területet védjen :)

Coutinho mennyire jó? Amúgy még Ronaldinho is őt ajánlotta.
Kíváncsi vagyok rá, Oscar abban lenne nagyon jó, hogy Neymarral kiválóan megérti egymást(Nem mintha Iniesta és Neymar nem tolna olyan durva passzolgatásokat hogy leesik az állam... :lol: )


Amúgy Vidal barátságos mérkőzéseken játszhat, ugye? :lol:
Nagyon kíváncsi vagyok már rá őszíntén, pedig nem tartottam nagy cuccnak.
Lehet hogy jövőre már érte is 40 milliókat akartak dobálni, és Sevillából mostanában nem igazoltunk rosszul, reméljük nem most fogjuk elkezdeni :)

Amúgy Alvest mindenképp megtartanám, vészesetre is, meg ha esetleg nem jönne be Vidal, plusz rotáció. 50-50%-ban szerintem mindkettőjüknek jó lenne és ha egyikük lesérül vagy eltiltott akkor sem kell aggódnunk. Minnél jobb a pad, annál jobbak az esélyeink, mivel lehet rendesen rotálni, és sérülés esetén sincs teljes KO.

Már csak annak szurkolok nagyon hogy Pedro jövőre megtalálja ismét önmagát. Talán mostanság már egyre jobb, igaz gólt nem lő, viszont hihetetlenül önzetlen és láttuk BL döntőn is bejött és gólpasszt is adott, pedig elönzőzhette volna simán :)
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2015.06.08. 11:01:18

crixus írta:Az egyik az, hogy mit csináljunk vele. A kölcsönadást nem tartom jó megoldásnak. Ha fél évre odaadjuk egy másik spanyol csapatnak, vagy hagyjuk a Sevilla-nál, akkor nem valószínű, hogy az edző számolni fog vele, ami érthető is, hiszen csak januárig lenne bevethető náluk. Akkor inkább olyan fog játszani, akit a pótlására vesznek.
Hát egy a Sevillanál rosszabb csapathoz kell kölcsönadni ahol többet játszatják.
Szerintem egyébként ennek is le lehet fektetni az alapjait szerződésben.
Teszem azt kap az a csapat 100ezer eurót ha játszatja januárig, nem egy megoldhatatlan probléma.
Szerintem többre megy ha elkerül egy gyengébb csapathoz és ott játszik rendesen mint itt üljön a padon és csak edzéseken vegyen részt.
crixus írta:A másik kérdés az, hogy kik mennek el erről a posztról. Ugyebár van egy Alves-Montoya-Douglas triónk. Közülük kettőnek le kell lépnie, de kiknek? Én szívesen mondanám azt, hogy menjen Douglas és Alves, legyen Montoya kezdő, téltől pedig küzdjenek meg Vidal-lal, de erre nagyon kicsi sanszot látok. Ami inkább esélyesebb, az az, hogy Douglas és Montoya mennek, Alves marad és Vidal egyértelműen a padra érkezik. Ez annyiban nem baj, hogy egy fél éves kihagyás után nem kell egyből a mély vízbe dobni, hanem szépen fokozatosan be fog tudni épülni és ha következő nyáron Alves esetleg lelépne, akkor el lehetne újra gondolkodni ezen a poszton. Esetleg célszerű lenne Montoya-t csak kölcsönbe adni és ha jól teljesít visszajöhetne.
A BL döntőn nagyon mondogatta a riporter, hogy azt kommunikálta a klubb, hogy Alves elé olyan szerződést raktunk még meccs előtt, amit biztos nem fog visszautasítani...
Persze kérdés mi igaz ebből...
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Válasz küldése