Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2014.05.14. 18:33:15

Én inkább azt nem értem, hogy a 30 millió illetve az alatti tökéletes megoldások, mint például Benatia vagy Vertonghen miért nem merülnek fel még csak pletyka szinten sem? :roll: Sorban állunk a 40-50 milliós Silváért meg Luizért, amikor legalább annyira megbízható vagy még jobb védőket is találhatnak sokkal nyomottabb áron.

Luiz jó játékos, de a fegyelmezetlenségei és a 39 milliós árcédulája miatt nem ragaszkodom hozzá, csak ha végképp nincs más lehetőség. Márpedig van azért...
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2014.05.14. 18:26:13

Leon írta:Remélem Zubi azért nem akarja csak Luizt mert jó esélyt lát Hummels vagy Silva elhozatalára különben nagy idióta az öreg mert a közelgő kizárás miatt kb az életbe nem lesz egy normális kh-nk! #-o
Silva szerintem nem jön el az arabmilliókból. Több esély volt arra, amikor még Milan-játékos volt, akkor kérette magát, nem akart jönni, elvitte a PSG. Szerintem nem kéne minden átigazolási szezonban ácsingózni érte! Egyszer döntött, akkor hagyjuk úgy! Hummelsről se hallani idén, pedig ha Luiz megvan, mégegy védő szerintem kellene, hogy ha Masche is elmenne, meg jó lenne mélyíteni a keretet. Egy középső védő még kevés.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.14. 17:57:22

Chino írta:
Feast4 írta: Amúgy meg ha belegondoltok a David Luis dologba. Minőségi védőt 35 körül kapsz alsó hangon. Az ő képességeivel az ár reális. Annyi lehet a baj, hogy néha marha fegyelmezetlen, de a világ egyik legjobb belső védője. Mondjuk Hummelsnek jobban örülnék, de egy pillanatig nem fogok szomorkodni ha tényleg megvan.
Igen, lehet, hogy csak 35 millió körül kapsz, de nem mindegy, hogy milyen körülmények között.
Például Hummelshez ragaszkodik a klub, az egyik legjobbjuk, hosszú ideig építenek rá és ő sem veri az asztalt, hogy el akar menni.
Luis-nál nem ilyen egyszerű az eset. Mou-nak nem nagyon kell és ő is szívesen távozna. Ennek fényében más a helyzet. Lehet, hogy a klub a tulaj, de a játékos is tud nyomást gyakorolni a klubra.
Ott volt Bale. Levy semmi pénzért nem akarta engedni. A walesi erre nem állt edzésbe egész nyáron, Cesc-t is hány éven át kergettük, aztán akkor érkezhetett, amikor már ő is bejelentette távozási szándékát. De millió és egy hasonló szituáció volt már.

Szóval ezeket a dolgokat figyelembe véve irreális ez a 39 millió. Courtois-ért pedig nem hullajtok könnyeket. Itt lesz Ter Stegen egy nagyon tehetséges kapus, akire hosszútávon lehet építeni. Annyira nincs szükségünk rá, hogy a háromszorosát kiadjuk érte. Vannak fontosabb posztok, ahol elkél a változtatás. Én is nagyon örülnék, ha ő jönne a német helyett, mert egy kicsit zsákbamacska, de lehet bármilyen jó, ha más posztokon kukák vagyunk.
Háát ahogy vesszük végülis ezt a pénzt kb megéri. És hosszú távon 5-6 ébre lehet rá számítani ha bevállik. Sok szempont van itt.

Courtoisér meg tényleg nem kell nyígni. Ter Stegen jó és fiatal kapus. Ha bevállik évekre megoldás lehet. Van más poszt is aminek véres a nyaka mezőnyben. Oda kell most a pénz.

Pl. szélre szerintem egy olyan védőben kéne most gondolkozni aki nem az a kimondott klasszis hanem inkább stabil kevés hibával. Egy olyan aki mellett Montoya kinőheti magát első számú szélső védővé, csak úgye ebbe benne a veszély ha mindkettővel mellényúlunk, és jön az átigazolási tilalom lyukas lesz az oldal.
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.14. 16:58:13

Feast4 írta: Amúgy meg ha belegondoltok a David Luis dologba. Minőségi védőt 35 körül kapsz alsó hangon. Az ő képességeivel az ár reális. Annyi lehet a baj, hogy néha marha fegyelmezetlen, de a világ egyik legjobb belső védője. Mondjuk Hummelsnek jobban örülnék, de egy pillanatig nem fogok szomorkodni ha tényleg megvan.
Igen, lehet, hogy csak 35 millió körül kapsz, de nem mindegy, hogy milyen körülmények között.
Például Hummelshez ragaszkodik a klub, az egyik legjobbjuk, hosszú ideig építenek rá és ő sem veri az asztalt, hogy el akar menni.
Luis-nál nem ilyen egyszerű az eset. Mou-nak nem nagyon kell és ő is szívesen távozna. Ennek fényében más a helyzet. Lehet, hogy a klub a tulaj, de a játékos is tud nyomást gyakorolni a klubra.
Ott volt Bale. Levy semmi pénzért nem akarta engedni. A walesi erre nem állt edzésbe egész nyáron, Cesc-t is hány éven át kergettük, aztán akkor érkezhetett, amikor már ő is bejelentette távozási szándékát. De millió és egy hasonló szituáció volt már.

Szóval ezeket a dolgokat figyelembe véve irreális ez a 39 millió. Courtois-ért pedig nem hullajtok könnyeket. Itt lesz Ter Stegen egy nagyon tehetséges kapus, akire hosszútávon lehet építeni. Annyira nincs szükségünk rá, hogy a háromszorosát kiadjuk érte. Vannak fontosabb posztok, ahol elkél a változtatás. Én is nagyon örülnék, ha ő jönne a német helyett, mert egy kicsit zsákbamacska, de lehet bármilyen jó, ha más posztokon kukák vagyunk.

Ha Alves megy a PSG-hez én el tudnám képzelni van der Wiel-t is nálunk. Alves és Marquinhos mellett nem biztos hogy annyira ragaszkodna hozzá a PSG. Nem top 3-as védő, de azért ott van az elitben, ami a posztját illeti. Fizikálisan nagyon jó, a támadásokba is be tud kapcsolódni, Alveshez képest bőven előrelépés lenne. Nekem mindig is tetszett a játéka. Azt hiszem tavaly voltak is pletykák iránta.
Forca Barca!!!!
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.05.14. 15:56:23

etooka9 írta:A mundo deportivo lehozta, hogy Zubi elvileg nem akarja Luizt leigazolni. :roll:
Ha elvileg nem, de gyakorlatilag igen, akkor kit érdekel? És honnan tudja a Mundo deportivo?
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.05.14. 15:43:17

Remélem Zubi azért nem akarja csak Luizt mert jó esélyt lát Hummels vagy Silva elhozatalára különben nagy idióta az öreg mert a közelgő kizárás miatt kb az életbe nem lesz egy normális kh-nk! #-o
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.05.14. 14:58:32

Részben egyetértek a Luiz ügy alakulásával. Mentálisan veszélyes is lehetne.
Viszont abban az esetben, ha nem tudunk jobb vagy hasonlóan jó megoldást találni a középhátvéd posztra, hanem belekényszerülünk olyan félmegoldásokba, mint Laporte, vagy Fontás, akkor nyugodtan mondhatjuk, hogy Zubizarreta tönkretette a következő idényünket. Ugyanis Ebbe a védelembe Piqué mellé nem elég csak Bartra. Én támogatnám Thiago Silva idehozatalát, illetve egy újabb fiatal védő igazolását Mascherano helyett. Silva igaz, hogy nem fiatal, de 2-3 évig még Top lehet. Bartra sokat tanulhatna Puyol után tőle is. Egy Silva-Bartra kettős szerintem ütős lenne, Piqué-vel rotálva. 4. számú hátvédnek akár még Fontás is jó lenne, de pl. a B-ben is van 1-2 jó játékos.
Visszatérve Zubira: ha most nem igazolunk jó neveket, könnyen lehet, hogy a FIFA büntetés miatt évekre tönkre teheti a klubot a "finnyássága" miatt, azonban ne felejtsük azért el, hogy akár jól is elsülhet mind Courtois mind Luiz "elpocsékolása".
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.05.14. 14:11:29

Deus írta:Zubi mondjon le.... Vagy nem, inkább adjuk el.


Nem tudom megérteni, hogy miért nem kell Luiz...
Én nem értem azt a palit, egy gyökér. Courtois se kellett neki:
http://barcanoticias.blog.hu/2014/05/14 ... igazolasat
Luiz alapvetően nem lenne rossz, de majd 40 millióért nem jó megoldás.
Nem mindegy hogy mennyibe kerül? Kell egy védő, minimum.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2014.05.14. 13:39:30

Zubi mondjon le.... Vagy nem, inkább adjuk el.


Nem tudom megérteni, hogy miért nem kell Luiz...
KépKép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.14. 13:35:07

Varatrix írta:
etooka9 írta:A mundo deportivo lehozta, hogy Zubi elvileg nem akarja Luizt leigazolni. :roll:
Nem is neki kell akarnia hanem az edzőnek, unom már hogy ezek a gyökerek döntetnek mindenről. Bárcsak hagyták volna lemondani.

És nem Luizon van a hangsúly, mert van nála jobb védő a piacon, de ne ők dirigáljanak ilyen kérdésekben.
Elérhető áron akit el is lehet csábítani és meg is érné max Hummels. És tudjátok nagy haj helyett nagy haj! :)
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.05.14. 10:47:48

etooka9 írta:A mundo deportivo lehozta, hogy Zubi elvileg nem akarja Luizt leigazolni. :roll:
Nem is neki kell akarnia hanem az edzőnek, unom már hogy ezek a gyökerek döntetnek mindenről. Bárcsak hagyták volna lemondani.

És nem Luizon van a hangsúly, mert van nála jobb védő a piacon, de ne ők dirigáljanak ilyen kérdésekben.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.14. 10:04:12

etooka9 írta:A marca lehozta, hogy Zubi elvileg nem akarja Luizt leigazolni. :roll:

Akkor kit akar megvenni? De most komolyan. Annyi esze van annak is ami látszik. #-o
Kép
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2014.05.14. 09:54:32

A mundo deportivo lehozta, hogy Zubi elvileg nem akarja Luizt leigazolni. :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára etooka9 2014.05.14. 10:19:25-kor.
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.14. 09:35:33

Chino írta:Iniesta visszaesett? Az ősszel nem volt a legjobb formában, de aakor is oktatott, tavasszal pedig talán egyedül ő az aki konstansan jól játszik és meg tudja teremteni a különbséget. amellett Albaval iszonyatosan érzik egymást és Neymarral is jóban vannak. Ha valakire nem lehet panasz idén az ő és Alba.
Én se panaszkodtam, még mindig ő a legjobb játékosunk vita nélkül. Szerintem inkább a csapat enerváltsága látszik rajta. Ha lenne még két ilyen játékosunk a fejem se fájna.

Amúgy meg ha belegondoltok a David Luis dologba. Minőségi védőt 35 körül kapsz alsó hangon. Az ő képességeivel az ár reális. Annyi lehet a baj, hogy néha marha fegyelmezetlen, de a világ egyik legjobb belső védője. Mondjuk Hummelsnek jobban örülnék, de egy pillanatig nem fogok szomorkodni ha tényleg megvan.
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.05.14. 09:29:49

Bob_Marley írta: Ez eddig oké, de hiába megy oda, mit csinál megzsarolja őket, hogy figyu akkor nem lépek pályára. Azzal maga alatt vágja a fát. Esik az értéke nem lesz játékban kikerül a válogatottból stb. Az hogy ha kevés van a szerződéséből még lehet fogódzó, de az hogy odamegy, hogy én itt szeretnék játszani, hát ha én vezető lennék telibe röhögném, hogy oké pajti azt majd mi eldöntjük ha meg nem tetszik lehet menni a tarcsiba 1-2 hétre gondolkodni. A játékos a klub tulajdona és a klub diktálja a feltételeket nem fordítva. Átigazolásnál is a klubbal kell megegyezni és utána a játékossal.

Luiz alapvetően nem lenne rossz, de majd 40 millióért nem jó megoldás.
Nem egy eset volt a focitörténelemben,hogy ehhez az eszközhöz nyúltak. Pl Henry is kijelentette anno,hogy szeretne itt játszani,többször is.
Nem azt mondom,hogy zsarolja be,csak jelentse ki,hogy márpedig ő itt akar játszani. Szerintem egy klubnak sem érdeke,hogy fizessen valakit egy évig,akit leküldött a tartalékokhoz.

De mindegy, hiába a klubbal kell megegyezni,ha a játékos felől nincs hajlandóság a váltásra,akkor baj van,hogy egy Barcelona nem elég motiváció.

Abban egyetértünk,hogy nem rossz megoldás,de nem 40ért. Annyiért már vannak jobb alternatívák is.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2014.05.14. 09:09:38

Na mindenkinek üzenem aki nekiállt rinyálni hogy sok Julisért 30x millio blablabla, hogy jelenleg nem abban a helyzetben vagyunk hogy néznünk szabad 3-5 milló eurot amikor 2 éve szükségünk lenne középhátvédre!!! Van kb 5 játékos minőségi erre a posztra ebből lehet válogatni, gondolom meg fogják kérni az árát mert tudják hogy vennünk kell mindenféleképpen..
Még1x ha valaki azt hiszi hogy most jó áron fogunk venni meg ráérünk szarakodni meg mit tudom én az ébredjen fel !!! és nyugodjon bele hogy nem lehet mindig barátságos meccssekért meg potyapénzért igazolni játékosokat..

Jöjjön és lesza.rom hogy mennyiért.
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.05.14. 08:54:47

Luiz alapvetően nem lenne rossz, de majd 40 millióért nem jó megoldás.[/quote]


Úgy se látunk bele a Club könyvelésébe. Valaki vagy kell alapemberként egy szurkoló szerint, vagy nem. Az ár ne legyen szurkolói kérdés.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.05.14. 01:17:59

csababarca írta: Oda kellene menni a belgához,megkérdezni,hogy figy, akarsz kupákért versenyezni, magasabb szinten focizni,vagy megelégszel a Spurs nyújtotta középszerrel? Igen? akkor menj,és gyakorolj nyomást Levyre. Például,ez is egy módszer.
Ez eddig oké, de hiába megy oda, mit csinál megzsarolja őket, hogy figyu akkor nem lépek pályára. Azzal maga alatt vágja a fát. Esik az értéke nem lesz játékban kikerül a válogatottból stb. Az hogy ha kevés van a szerződéséből még lehet fogódzó, de az hogy odamegy, hogy én itt szeretnék játszani, hát ha én vezető lennék telibe röhögném, hogy oké pajti azt majd mi eldöntjük ha meg nem tetszik lehet menni a tarcsiba 1-2 hétre gondolkodni. A játékos a klub tulajdona és a klub diktálja a feltételeket nem fordítva. Átigazolásnál is a klubbal kell megegyezni és utána a játékossal.

Luiz alapvetően nem lenne rossz, de majd 40 millióért nem jó megoldás.
Kép
Kép
Kép
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2014.05.13. 22:33:21

Barcaman1993 írta:2 nyárral ezelőtt ugyanebben a korban Thiago Silva néhány millióval kelt csak el többért. Jó játékos Luiz, de azért nem rakom szembe Thiagoval. Akkor sokalltuk a pénz, most nem? 30 millió körüli összegnél meg kéne állni.
Csak 2 eve szerintem meg nem volt ennyire letfontossagu egy klasszis kv igazolasa. Akkor meg ott volt nekunk Puyol es ugy emlekszek, hogy Abidal is eleg jol teljesitett a vedelem kozepen. (is)

Mivel most mar a kapitany nem lesz, igy meg kell lepni ezt a lepest.
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.05.13. 22:29:03

etooka9 írta:O minosegi igazolas lenne es a minoseget pedig megkell fizetni. Inkabb fizessunk ki erte ennyit, minthogy megint kv igazolas nelkul zarjuk a nyarat. :oops:
2 nyárral ezelőtt ugyanebben a korban Thiago Silva néhány millióval kelt csak el többért. Jó játékos Luiz, de azért nem rakom szembe Thiagoval. Akkor sokalltuk a pénz, most nem? 30 millió körüli összegnél meg kéne állni.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.05.13. 22:04:11

csababarca írta:
Leon írta:Arra még gondoltatok,hogy azért hozzák Luizt és azért ennyiért mert nincs más leigazolható klasszis védő? :roll:
Most komolyan megint az legyen mint tavaly,hogy könyörgünk valamelyik ásznak (pl T. Silva) aki végül nem jön és megint klasszis védő nélkül maradjunk?! :evil:
Ha ennyi az ára akkor ennyi,el kell hozni és kész!

Már bocs,de ha egy Dortmunddal nem tudunk már versenyezni, és nem tudunk Hummelsnek perspektívát kínálni,az már rég rossz,akkor menjenek el a felelős személyek inkább kapálni. Ugyanez Mangala-Porto,Tottenham-Verthongen viszonylatban.
Azért nem gondolom,hogy a játékosokat nem vonzaná az,hogy nálunk játszhatnak. Valamit mégis rosszul csinálnak az embereink,ha nem tudunk versenyezni ezekkel a klubokkal sem.
Én eddig nem olvastam/hallottam sajnos Hummelsről,hogy klubot akarna váltani,nem csak a Barcába nem akar jönni de máshova sem ahogy Reus sem,jól érzik magukat Dortmundban. :(
Egyébként másik ok meg az is lehet,hogy az adott játékosnak vannak pofátlan igényei,pl Silvának csillagászati fizetés kellet volna.
De a Barca jelenlegi helyzetében én nem tartom elképzelhetetlennek,hogy egyes csúcsjátékosoknak nem épp a "gödörben lévő" Barca az álmaik csapata.
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2014.05.13. 21:57:39

Jester írta:David Luizban tényleg csak az ára a rossz. Semmi több. Én nem fanyalognék...
Évek óta problémák vannak a védelemmel kb. mint a Messifüggőséggel most végre tesznek valamit.
O minosegi igazolas lenne es a minoseget pedig megkell fizetni. Inkabb fizessunk ki erte ennyit, minthogy megint kv igazolas nelkul zarjuk a nyarat. :oops:
Kép
Jester
Barça B
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2014.04.30. 08:37:51

2014.05.13. 21:54:11

David Luizban tényleg csak az ára a rossz. Semmi több. Én nem fanyalognék...
Évek óta problémák vannak a védelemmel kb. mint a Messifüggőséggel most végre tesznek valamit.
100% pure awesomeness
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.05.13. 21:50:46

Leon írta:Arra még gondoltatok,hogy azért hozzák Luizt és azért ennyiért mert nincs más leigazolható klasszis védő? :roll:
Most komolyan megint az legyen mint tavaly,hogy könyörgünk valamelyik ásznak (pl T. Silva) aki végül nem jön és megint klasszis védő nélkül maradjunk?! :evil:
Ha ennyi az ára akkor ennyi,el kell hozni és kész!

Már bocs,de ha egy Dortmunddal nem tudunk már versenyezni, és nem tudunk Hummelsnek perspektívát kínálni,az már rég rossz,akkor menjenek el a felelős személyek inkább kapálni. Ugyanez Mangala-Porto,Tottenham-Verthongen viszonylatban.
Azért nem gondolom,hogy a játékosokat nem vonzaná az,hogy nálunk játszhatnak. Valamit mégis rosszul csinálnak az embereink,ha nem tudunk versenyezni ezekkel a klubokkal sem.

Oda kellene menni a belgához,megkérdezni,hogy figy, akarsz kupákért versenyezni, magasabb szinten focizni,vagy megelégszel a Spurs nyújtotta középszerrel? Igen? akkor menj,és gyakorolj nyomást Levyre. Például,ez is egy módszer.

Ezt Luiznál is meg lehetne tenni, 30at érne maximum. Ennyit nem szabad kiadni érte, kényszerhelyzetben vagyunk,muszáj hátra igazolni,emellett vagyok évek óta,de lehetne ésszel is csinálni. Akkor jöjjön Mangala 40ért inkább, sokkal több lehetőség van benne,és már most ezerszer higgadtabb mint a brazil.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csababarca 2014.05.13. 21:57:53-kor.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.05.13. 21:42:49

Arra még gondoltatok,hogy azért hozzák Luizt és azért ennyiért mert nincs más leigazolható klasszis védő? :roll:
Most komolyan megint az legyen mint tavaly,hogy könyörgünk valamelyik ásznak (pl T. Silva) aki végül nem jön és megint klasszis védő nélkül maradjunk?! :evil:
Ha ennyi az ára akkor ennyi,el kell hozni és kész!
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Válasz küldése