Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.18. 18:50:08

kurdt írta:Ha középcsatárral akarunk játszani, akkor hozzunk egy rendes középcsatárt (Agüero, Lewandowski az aktuális pletykák alapján), ne pedig kiöregedőben lévő (Drogba?), kiöregedett (Milito), kiégett (Bebatov) vagy szimplán csak a szintet nem megütő (Samaras; jézusom, ő hogy kerülhet egyáltalán szóba...) félmegoldásokkal operáljunk, annak semmi értelme.
Hát nem tudom, ha Tata csupán másodlagos taktikai elemként kívánja használni a középcsatáros felállást, akkor szerintem nincs értelme olyan szintű játékost igazolni erre a posztra, mint Lewandowski vagy Agüero, tökéletesen megfelel egy idősebb, tapasztaltabb ember is, aki tűri a padozást. Erre szvsz Drogba alkalmas lenne.

A göröggel meg mi bajod? Világklasszis a posztján. 8) :mrgreen:

Persze ha elsődleges elem lesz a középcsatáros formáció, és Messi majdhogynem állandó jelleggel kikerül a jobb szélre, akkor bejöhet a képbe Lewa vagy Kun (mondjuk ezt meg szegény Sánchez szívná meg nagyon), de ezt nem tartom annyira valószínűnek.

Más: a Napoli csak nem adja fel...
Napoli coach Benítez has again called Javier Mascherano (29), but the Argentine rejects to join the Italian club in January. [il mattino]
Szerencsére a Kisfőnöknek meg sem fordult még a fejében, hogy távozzon. :) Legalábbis remélem. :D
Ricsi_K
Barça B
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2009.01.07. 18:07:38

2013.11.18. 17:48:17

kurdt írta:
Gareth Tello írta: Egyébként Larsson itt betöltött szerepéről is kopnak és változnak lassan az emlékeitek, már azoknak, akik egyáltalán látták itt még Larssont...
abszolut egyetértek. azt azért ne felejtsuk el h larsson ide kiegészito embernek jott de a teljesitménye miatt rengetegszer ragadt a 11ben. jelenleg nalunk sztem arra esély nincs h egy kiöregedett KT huzamosabb ideig kezdo maradjon.
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2013.11.18. 17:27:12

Gareth Tello írta: Közben most olvasom, hogy olasz lapok szerint a Juve is tárgyal a Gladbachhal Ter Stegen ügyében... :? Jó lenne letenni az asztalra azt a +2 milliót, amiről szó volt korábban, aláírni egy előszerződést a némettel, amit legfeljebb visszamondunk majd, ha mégis sikerül elhozni Courtois-t.
Azért vicces lenne, ha mind a két kapusjelöltet azért buknánk el, mert elmennének padozni a rutinos világklasszis mögé, hogy majd aztán 2-3 (/4-5) év múlva "súrlódásmentesen" átvehessék a helyüket, ahelyett hogy itt azonnal a mélyvízbe dobnák őket...

Reus...hm. Nagyon jó futballista, de nem férne be a csapatba. Neymar és Sanchez alap a két szélen, Messi is időnként (és könnyen lehet, hogy egyre gyakrabban) felbukkan ott, Pedro játékpercei pedig kevesek lennének Reusnak. Örülnék, ha jönne; de a helyében csak akkor jönnék, ha tudnám, hogy Pedro lelép, amire viszonylag kis esélyt látok, annál is inkább, mert ugyan nincs élete formájában, de volt már szerintem rosszabb is...

Larsson 2.0: Na, ilyet viszont én nagyon nem akarok. Ha középcsatárral akarunk játszani, akkor hozzunk egy rendes középcsatárt (Agüero, Lewandowski az aktuális pletykák alapján), ne pedig kiöregedőben lévő (Drogba?), kiöregedett (Milito), kiégett (Bebatov) vagy szimplán csak a szintet nem megütő (Samaras; jézusom, ő hogy kerülhet egyáltalán szóba...) félmegoldásokkal operáljunk, annak semmi értelme.

Egyébként Larsson itt betöltött szerepéről is kopnak és változnak lassan az emlékeitek, már azoknak, akik egyáltalán látták itt még Larssont...
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2013.11.18. 17:21:21

Nem igazán látom h minek kéne Reus. Gyors, elég technikás, de nem túl erős. Tudtommal már van ilyen játkosunk, akit Alexis Sancheznek hívnak. A jelenlegi csatársor majdnem ideális. Van 2 zseni: Messi és Neymar. Sanchez a jelek szerint állandósítja a formáját, bőven elfér a kezdőben is. Fabregas sem rossz elől, míg cserének ott van Pedro, aki stabil pont a pályán, amikor dominálni kell a kp-t akkor bőven megfelel, míg cserének ott van az egydimenziós, de hasznos Tello. Egyetlen középcsatár hiányzik csak elölről, sztem másra semmi szükség nincs.
Berbatov ideális megoldás lenne. Lassú, nem jó az indulósebessége, de nagyon technikás, lehet még be is válna.
A Fifa egy szégyen
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.11.18. 15:47:44

Gareth Tello írta:The agent of Dortmund winger Marco Reus (24) has contacted Barcelona to tell them the German is willing to join. His buyout fee is 35M. [e3]
:-k

Elfogult vagyok vele szemben, úgyhogy inkább nem is kommentálom a dolgot. :lol:
Mondjuk egy Pedró vs Reus csere azért nem lenne rossz, de azt is tudjuk hogy ameddig Rosell marad az elnök addig ilyenre nem lesz példa. :?
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.18. 14:56:14

visca el barca írta:drogba jöhetne kapusnak is :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=hgZuiqD1hAo" target="_blank
Ez is bizonyítja Didier sokoldalúságát. 8) Arról nem is beszélve, hogy testfelépítése tökéletesen alkalmassá teszi arra, hogy akár középhátvédként is erősítse a csapatot. :) Illetve szűrőként is bevethető, ha éppen pihentetni akarjuk Songot. (Busquets ugyebár megy a Monacóba a nyáron, ha valaki nem tudná. :P )

Közben most olvasom, hogy olasz lapok szerint a Juve is tárgyal a Gladbachhal Ter Stegen ügyében... :? Jó lenne letenni az asztalra azt a +2 milliót, amiről szó volt korábban, aláírni egy előszerződést a némettel, amit legfeljebb visszamondunk majd, ha mégis sikerül elhozni Courtois-t.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.11.18. 13:45:16

Gareth Tello írta:A SPORT szerint Tata tényleg szeretne egy Larsson-féle középcsatárt igazolni a nyáron, a három jelölt Klose, Drogba és Berbatov.
drogba jöhetne kapusnak is :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=hgZuiqD1hAo" target="_blank
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.11.18. 13:29:27

zola8787 írta:
neobarca írta:En egy ilyen "Larsson-ként" elnézegetném nálunk:
http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd" target="_blank ... er-2295811
8)
Örülnék neki én is :)

Hamarabb is hozhattuk volna, ha jól tudom az egyik szurkoló feltette egy vatera féle oldalra elég olcsón :lol:
Az öltözőket tisztán tartani, meg a szerelést vinni jó lenne...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.18. 13:28:22

A SPORT szerint Tata tényleg szeretne egy Larsson-féle középcsatárt igazolni a nyáron, a három jelölt Klose, Drogba és Berbatov.

Más: Italian club Napoli continue to monitor the situation of Barcelona defenders Martín Montoya (22) and Marc Bartra (22). [il mattino]
Álmodozzanak csak... :mrgreen:
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2013.11.18. 13:24:03

neobarca írta:En egy ilyen "Larsson-ként" elnézegetném nálunk:
http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd" target="_blank ... er-2295811
8)
Örülnék neki én is :)

Hamarabb is hozhattuk volna, ha jól tudom az egyik szurkoló feltette egy vatera féle oldalra elég olcsón :lol:
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.11.18. 12:18:04

En egy ilyen "Larsson-ként" elnézegetném nálunk:
http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... er-2295811" target="_blank
8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.11.17. 22:07:05

Gareth Tello írta:The agent of Dortmund winger Marco Reus (24) has contacted Barcelona to tell them the German is willing to join. His buyout fee is 35M. [e3]
:-k

Elfogult vagyok vele szemben, úgyhogy inkább nem is kommentálom a dolgot. :lol:
Ne haragudj, de amikor ilyen nevek is felmerülnek, mint Samaras vagy Diego Milito (vagy Depay), elég nevetséges egy Reus-t felhozni. Akkor már inkább az a botlábú Lewandowski...
Szóval tényleg elfogult vagy, a fenti nevekhez képest egyáltalán nem Barca-szint (de szerencsére ezt a Barca-játékosok 90%-áról el lehet mondani, szóval akár még jó is lesz ide.). :mrgreen:
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.17. 21:54:22

The agent of Dortmund winger Marco Reus (24) has contacted Barcelona to tell them the German is willing to join. His buyout fee is 35M. [e3]
:-k

Elfogult vagyok vele szemben, úgyhogy inkább nem is kommentálom a dolgot. :lol:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.11.17. 19:59:47

Bob_Marley írta:Senkit nem érdekel xy jobb vagy a másik
az egy bizonyított tény, hogy az egyik jobb a másiknál. az, meg hogy hogy tud integrálódni csak feltevés, mert amíg nincs itt ez nem fog kiderülni. mellesleg a kutyát nem érdekli rajtad kívül ez az integrálódás dolog. védjen jól és kész. majd integrálódik a bl megnyerése után banketten... :?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.11.17. 19:14:19

messideco írta:Samaras neve is felmerült a spanyol sajtóban, mivel nyáron lejár a szerződése a Celticnél. Nem lenne rossz, én őt favorizálom.

Iraizioznak 15-ig van szerződése, jelenleg 32 éves, akkor 34 lesz, cserekapusnak ideális lenne.
A kezdőkapus poziciójában Ter Stegen a voksom, egyértelmű.
Azért Diego Milito neve jobban csengene a csapatban, vagy Etonak, mint Samarasnak. :D 2. kapusnak jó lenne Gorca, de talán az lenne a legjobb, ha Pinto maradna. Az ő személyisége kell a csapatnak.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.11.17. 18:18:45

Samaras neve is felmerült a spanyol sajtóban, mivel nyáron lejár a szerződése a Celticnél. Nem lenne rossz, én őt favorizálom.

Iraizioznak 15-ig van szerződése, jelenleg 32 éves, akkor 34 lesz, cserekapusnak ideális lenne.
A kezdőkapus poziciójában Ter Stegen a voksom, egyértelmű.
"And my heart will leave you never."
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.11.17. 12:46:03

reina tipikusan az a kapus, aki képes bravúrokra, tizenegyesölő titulust kapott, de hány és hány potyagólt kapott már, jó párszor olyat, amit csak járásiban látni.
semmivel nem lennénk előrébb, valdeshez képest sem, ennyi erővel nagyjából védethetjük pintot is.
több meccs menne el rajta, mint amennyit hozna nekünk.

a kapus poszton a LEGKEVÉSBÉ fontos, hogy valaki saját nevelés legyen, vagy "integrálható" a rendszerbe, itt pont az a lényeg, hogy fiatal legyen, kiemelkedő képességekkel, ezen a poszton jó lenne az állandóság, ha nem kellene pár év múlva megint új portást hozni, hanem legalább 10-12 évre biztosíthatnánk ismét a hálóőrt.

leno, ter stegen, courtois, krul, de gea, lloris, akinfeev, diego alves, stb.
van legalább egy tucat kapus, aki ezerszer jobban megérné, mint reina.
vagy jobb, vagy fiatalabb, vagy mind a kettő.
az ár meg azért ne számítson már annyira, ha teszem azt 10 évre vesszük.

azt meg hagyjuk, hogy érdekes módon 10-ből 9-en tépjük a hajunkat, ha szóba hozzák reinát, meg sóhajtottunk egy nagyot, mikor kiderült, hogy ha valdes idén ment volna el, akkor ő jött volna.
vagy hogy 10-ből 9-en, a másik témára visszatérve, örülünk neymar érkezésének, és simán a kezdőben a helye pedro vagy tello helyett.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.11.17. 12:06:34

Képesség-hasznosság két külön dolog. Senkit nem érdekel xy jobb vagy a másik, a lényeg hogy mennyire integrálható egy rendszerbe. Ez igaz Reinára is, nem topkapus,d e nem is kutyaütő mint itt be van állítva, s integrálhatóság szempontjából neki lenne a legkönnyebb helyzete. Én nem azt mondtam őt hoznám hanem azt mondtam, Courtois ha sikerülne megszerezni, s nem horroráron teszem hozzá, akkor ár/értékben illetve kora alapján elsődleges választásnak tűnik. Illetve fontos, hogy ismeri a spanyol bajnokságot, ráadásul erős csapatban van, nem esne össze a tehertől. Mint írtam Reina sem lenne logikátlan, kapusnál pláne nem számít a kor, s beépítés szempontjából könnyű lenne a helyzet, sokkal de sokkal könnyebb mint mondjuk egy német kapussal. S megint letudom írni lényegtelen ki a jobb képességűbb, csapatjáték, rendszer a fontos.
Kép
Kép
Kép
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.11.17. 00:55:29

Igazából nagyon jól fel van építve a csapatunk, egyrészt a játékosok életkorát, másrészt pedig a minőségét tekintve, ezért elég nehéz lesz igazolni, mert ha érkezik valaki, akkor szinte borítékolható egy távozó is.
Kapus poszton ez "nem probléma" (szerintem nem kis probléma), hogy Valdes-t, aki végig védte az utóbbi sikerekben gazdag évtizedet kell majd helyettesíteni. Le lehet őt hordani mindennek, de azt elég nehezen tudná bebizonyítani akárki, hogy ne lenne a világ egyik legjobb hálóőre - Casillas, Buffon, Cech, stb. mellett. Ter Stegen és Courtois remek kapusok, remek ígéretek, akikből méltó utód lehet, de ne felejtsük el - főleg a német esetében -, hogy nem játszottak még olyan nagy csapatban, ahol minden egyes hibát másodpercre kielemezne a sajtó. Az Atletico az utóbbi 1,5 évben megközelíti ezt a szintet, de ne felejtsük el, hogy Courtois sem hozott le mindig tökéletes teljesítményt, pl. pont a Real Madrid elleni bajnokikon. Ne értsen félre senki, örülnék a kettő közül bármelyiknek, de készpénznek nem venném, hogy beválnának. Persze Reina-nál bármelyikük jobb lenne. :roll: Reina-nak abban az esetben örülnék, ha az előbb említett két név mögé érkezne, a nyugdíjba vonuló Pinto helyett. Úgy tökéletes lenne.
A védőknél nincs akkora gond, mint amilyennek a szezon előtt kinézett. Bartra jó ütemben fejlődik, lassan elérheti azt a szintet, hogy akár Piqué mellé bekerüljön. Ennek én egyetlen akadályát látom, ami épp Piqué, aki nem épp egy vezér alkat. Nem véletlenül nem rakja őket egymás mellé Tata. Viszont Puyol helyzetét és Mascherano formáját elnézve nem biztos, hogy hiba lenne ha egy védő érkezne a nyáron. Ha viszont jönne valaki, akkor az nem lehetne "akárki". Ugyebár a Bartra-Piqué összeférhetetlenség miatt kettőjük közül valaki "kiesne", aki adott esetben akár Piqué is lehetne, továbbá valaki létszám felülivé válna. KI? Vagy Puyol vagy Mascherano. Érdekes kérdés, nagyon nehezemre esne választani, mert Masche kiegyensúlyozottabb a sérülések terén és jóval gyorsabb, Puyol viszont egy vezér, egy ikon, aki ráadásul a rögzített helyzeteknél jóval hasznosabb még most is. Bármelyikük menne/vonulna vissza (Puyol esetében csak az utóbbit tudom elképzelni) fájó lenne. Viszont ha cserébe érkezne egy klasszis az a csapat előnyére válna.
A középpályán igazából számomra kérdés nincs. Iniesta,Fabregás és a lassan kikopó Xavi mellé csakis egy fiatal tehetség jöhet szóba, aki Xavi nyugdíjba meneteléig kivárná a sorát. Egyelőre úgy tűnik, hogy Tata döntése alapján ez a valaki se nem Dos Santos se nem Sergi Roberto, akik még kiegészítő embernek sem mondhatóak idén. Én személy szerint ezt nem bánom, egyikükben sem látok túl sokat, viszont Rafinha teljesítménye nem rossz a Celta-ban. Jövőre megnézném mit alkotna nálunk - Roberto és Dos Santos pedig távozhatnak, talán végleg.
És végül a csatársor. Afellay, Cuenca "off", amint lehet, Tello pedig peremember. Jelenleg a Messi-Neymar-Sánchez-Pedro négyes elég jó teljesítményt nyújt gólok és gólpasszok terén is. Ha érkezne egy újabb top csatár, akkor megborulna a "rend". Egyrészt, ha Aguero jönne, akkor a Sánchez/Pedro duóból valakinek nagyon mennie kellene, teljesítmény alapján Pedro, a klub saját nevelésekre építő filozófiája alapján Sáncheznek. Nehezen tudom elképzelni, hogy Pedro 5. számú csatár legyen, majd fél szezon alatt 200 játékperccel (mint most Tello). Ha pedig Deulofeu beválna tavasszal az Evertonban... neki is lenne jövője - talán tavasztól függetlenül is. Lewandowski pedig borítana mindent, taktikával együtt, mert őt nem lehetne kitenni a szélre. Vagyis ki lehetne, csak nem lenne értelme. A legjobb - és a legvalószínűbb - megoldás egy Klose típusú csatár lenne, aki tűrné a padot is - életkora miatt is -, de benne lenne a gólveszély, adott esetben középen, ha szenvedne az alaptaktikával a csapat. Ne feledjük, hogy Martino-ról az a hír járta, hogy szereti akár meccs közben is variálni a taktikát. Ennek pedig -Messi kímélése miatt is, lenne értelme. Kicsit eltolnánk a taktikát a bayern-féle felé, középcsatárral.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.11.16. 22:29:38

SPORT.es-en most arról cikkeznek, hogy akarunk venni egy "9-est". Méghozzá Agüero és Lewandowski van megemlítve. Különböző játékosok, az dönthet, hogy milyen stílusút akarunk venni. Befejezőt, aki megtartja a labdát, de még hozzá technikás is. Vagy egy mozgékonyabb, gyorsabb, alacsony támadót, aki jobban beleillene szerintem a játékunkba.
Már ha nem kacsa, de valószínűleg az. :mrgreen:
Én Agüero-t nézném el szívesebben, de viszont akkor el kell adni Pedro-t. Felesleges lenne itt tartani jövőre, 5. számú csatárnak. Inkább Deu legyen az. :)

Na mindegy, úgysem lesz belőle semmi, de azért jó volt elgondolkodni rajta. :D
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2013.11.16. 21:52:58

Sztem fogunk valakit igazolni a télen. Reményeim szerint egy rutinos csatár lesz az. Klose lenne a favorit. Egy az egyben Larsson-szerű igazolás volna.
Védőre jelenleg valóban nincs sok szükség. Pique bárki mellett elég jó, Masche kissé sokat hibázik, de azért jól teljesít, Barta váratlanul jó, Puyol pedig...nos maradjunk annyiban h ha egy helyben áll a pálya közepén és dirigál, egy kisebb csapat ellen az is elég. Komolyabb meccsen tilos játszatni ilyen gyenge sebesség mellett.
Nyáron lehet kell majd egy új védő, de ez se garantált. Igazából azon múlik h Bartra ki tudja-e játszani a csapatból Mascheranot.

Kíváncsi leszek megkockáztat-e Martino egy vén rókát télen. Bár egy Afellay-szerű igazolást se bánnék, nagyot nem lehet bukni rajta.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.11.16. 20:45:01

Miután távozott az addigi balszélsőnk Villa személyében igenis létszükséglet volt betömni azt a lyukat, azt pedig hogy egy olyan emberrel tettük, akinek 1.az a posztja, amit nem sokan mondhatnak el az utóbbi időőben, 2.a világ egyik legnagyobb tehetsége, aki előtt hatalmas jövő állhat, 3.hosszú távon lehet számolni vele, 4. ha az árát sokallod, akkor fogadd el azt is, amit a marketingről írtak.

Igen 57 millió euro nagy pénz, de sajnos ennyibe fájnak manapság a játékosok. Sőt, azt is ki merem jelenteni, hogy nem is volt olyan sok, ha azt nézzük 2-3 év múlva mennyit érhet, illetve, hogy a nyáron mennyiért keltek el játékosok. Falcao 60, Bale 100, Özil 50 stb. És ők már kis túlzással pályafutásuk csúcsán járnak, míg Neymar 21 éves. Messin és Cr-en kívül ki volt az a játékos mondjuk az utóbbi 10 évben aki 21 évesen ekkora játékos volt?

Én nem azt mondom, hogy csapkodjuk a tökünket a földhöz, hogy milyen királyak vagyunk, hogy itt van Neymar és ő az Isten, de azt hogy nem volt létszükséglet a bal oldalt megerősíteni, mondván itt van Pedro-Tello szerintem enyhén szólva is túlzott elfogultság, mert nem úgy ismerlek Bob, mint aki folyamatosan blődségeket ír.
Forca Barca!!!!
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.11.16. 18:38:57

most aki nem látja, hogy miért kellett támadó, miért pont neymar, és miért került ennyibe, azzal tényleg nem lehet mit kezdeni.
egyrészt még egy laikusnak is leesne, ha 3-4 meccsünket megnézné, másrészt pedig gazdasági zseninek sem kell ahhoz lenni, hogy valakinek leessen, mik befolyásolhatják 1-1 játékos árát.
ezt most azon kívül, hogy csomóan leírták, leírtuk ezeket a dolgokat.

ja, amúgy azt is megnézném, ha most nem lenne neymar, és messi hiányozna, mint ahogy most 2 hónapig hiányzik is nagyjából, akkor a pedro-cesc-alexis támadósor egy szem tello cserével mennyire lenne kedvére azoknak, akik neymar ellenesek.
Lego
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2012.01.26. 21:59:44
Tartózkodási hely: Maglód

2013.11.16. 18:06:05

Rivaldo11 írta: Nem megyek bele a Tello, Pedro vs Neymar összehasonlításba, de ha szerinted logikátlan döntés volt idehozni a brazilt, nem tudom mit néztél tavaly. Barca meccset nem, az biztos.
Az a baj, hogy sokan csak a kihagyott helyzetekre emlékeznek, pedig a védelmünk volt botrány...(hogy pontosabb legyek a csapatvédekezés). Az összes PEZ cukorkámat feltenném arra, hogy ha lett volna Neymar ugyanúgy kikaptunk volna mind a Bayerntől, mind a Realtól.
Persze félreértés ne legyen, nem baj, hogy jött a brazil, csak a rendszer megreformálása volt a fontosabb.
Amúgy tök érdekes, hogy ha a Real vette volna meg Neymar-t, akkor sokan mondanák hogy hát minek vették, megint csak villogni akarnak stb. pedig oda is beférne...(annak ellenére, hogy megvannak létszámban)
Sajnos minden klubnál csoportosul egy maroknyi idióta, aki arra törekszik, hogy bemocskolja más csapatok hírnevét" – Brendan Rodgers.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.16. 17:13:23

Bob_Marley írta: Ezt már múltkor se értettem mi a humor tárgya, mikor szóba került és ezt írtam. Igen itt van Te4llo és Pedro is ezért is felesleges támadót igazolni, hova minek, miért. S pl Neymarral kapcsolatban is ezt írtam kiadtunk 57 milliót oda, ahova nem volt égető igazolni, tudom a reklám meg már visszahozta az árát, meg az amúgy értékmérő (what...?) facebookon x emberből most már 5x kedveli és stb, csak attól még logikátlan volt.
A tartalom is gáz, de hogy ráadásul nem is érted, mi a humor tárgya, az még rosszabb. Nem megyek bele a Tello, Pedro vs Neymar összehasonlításba, de ha szerinted logikátlan döntés volt idehozni a brazilt, nem tudom mit néztél tavaly. Barca meccset nem, az biztos.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Válasz küldése