Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.05.21. 11:53:25

http://barcanoticias.blog.hu/2013/05/21 ... _prioritas
Pedig jó lett volna itt látni. :cry: Marad Ts. :roll:
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3471
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2013.05.21. 09:39:45

Elvileg a klub -mivel Neymarnak egy év van hátra a szerződéséből- 18, 20 milliós ajánlatokkal nyitott a Santosnál. Mai hír, hogy a jól megszokott barátságos meccset is bedobták az ajánlatba a vezetők. :lol:
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2013.05.21. 07:20:40

Neymar ide fog szerződni idén és ez már jó ideje eldöntött dolog a színfalak mögött. Nem kell felülni egy idézetre, amit lehozott valami no name újság. Lehet nyilatkozott ilyet mondjuk 2 hónappal ezelőtt, csak ezt véletlenül elfelejtették közölni. A katalán sajtó nem véletlenül nyomatja őt kb. 2 éve, az Elnök és Tito sem nyilatkozott volna róla, ha nem lennének a célegyenesben a tárgyalások. Azz meglehet, hogy augusztus végéig húzzák majd a tésztát, de ősszel már itt lesz. A Santos nem hülye, pénzt akar látni, mint ahogy mi se hagytuk volna Valdest jövőre ingyen elmenni. (mellékesen jegyzem meg, hogy nem vagyok benne biztos, hogy Valdes maga akart elmenni, csak lehet így elegánsabb a sajtóban tálalni).
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.21. 06:53:04

Neymar most megmutatja, hogy miért tartják a focistákat butának....
Kép
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2013.05.20. 21:03:49

sörvirsli írta:"Már sokszor elmondtam, hogy boldog vagyok a Santosnál - kezdte Neymar. - Ha csak meg nem halok, a Corinthians elleni fellépésem nem az utolsó volt a Santosban. Ez a lényeg. Ha az emberek mást állítanak, akkor talán többet tudnak mint én. Mindenki azt mond, amit akar, anélkül, hogy tudnának valamit."
Ezt mikor mondta?
Melyik újság hozta le?
Nem volt még cáfolat?


Kár lenne ha nem jönne :roll:

Van még a Santosnak meccse ebben a szezonban? :D
"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
Avatar
Facsy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.11.30. 21:53:16
Tartózkodási hely: Tószeg

2013.05.20. 20:10:02

sztem ez a Neymar gyerek meg a brigádja ülnek brazíliába és minden féle hülye nyilatkozatokat adnak és röhögnek a sok európain, hogy minden nap más-más "tényeket" hoznak le :D én simán ezt tenném :D
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.20. 19:36:51

Igazából a lényeg, hogy a felkészülést az elejétől kezdve a csapattal teljesítse, ha már mindenáron le akarjuk igazolni. Addig "ráérünk".
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2013.05.20. 19:33:02

sörvirsli írta:Ezen hír alapján lehet lemaradtak: (nem baj,hozzák vissza Ronaldinhot ha már úgy is ott vannak 8) )

Alighanem megunta az utóbbi hónapok masszív pletykaáradatát Neymar. A brazil játékos a Globo Esporténak elmondta, tervei szerint a Santosnál folytatja karrierjét.

"Már sokszor elmondtam, hogy boldog vagyok a Santosnál - kezdte Neymar. - Ha csak meg nem halok, a Corinthians elleni fellépésem nem az utolsó volt a Santosban. Ez a lényeg. Ha az emberek mást állítanak, akkor talán többet tudnak mint én. Mindenki azt mond, amit akar, anélkül, hogy tudnának valamit."
Akkor majd jön jövőre ingyen. :mrgreen:
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.05.20. 19:31:47

visca el barca írta::lol: :lol: :lol:

én leultetném mindegyiket egy asztalhoz, neymart, az apját, meg a többi 120 tulajdonosát és szembesiteném oket a nyilatkozatiakkal.

lássátok meg a végén a corinthiansban köt ki :lol:
Egészen elképesztő cirkusz megy a kölyök körül.Itt már azt sem lehet tudni, hogy most ki hazudik, és ki mond igazat ebben az ügyben. :roll: :x Jó lenne már lezárni ezt az egész tragikomikumot a vezetőségnek. :oops: Ha ez a verzió a hivatalos hogy maradni akar, akkor meg felejtsük már el a fenébe a srácot. :roll: Hozzuk el pl.Falcaót vagy valaki mást.... :D Lehetőleg olyan embert aki ide illő is lenne, és a legfontosabb hogy meglehessen vele egyezni is. :P Nem úgymint ezzel a szamba harcossal. [-o<
A hozzászólást 10 alkalommal szerkesztették, utoljára JOseppe 2013.05.20. 19:54:22-kor.
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.20. 19:25:48

:lol: :lol: :lol:

én leultetném mindegyiket egy asztalhoz, neymart, az apját, meg a többi 120 tulajdonosát és szembesiteném oket a nyilatkozatiakkal.

lássátok meg a végén a corinthiansban köt ki :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.05.20. 19:02:10

Ezen hír alapján lehet lemaradtak: (nem baj,hozzák vissza Ronaldinhot ha már úgy is ott vannak 8) )

Alighanem megunta az utóbbi hónapok masszív pletykaáradatát Neymar. A brazil játékos a Globo Esporténak elmondta, tervei szerint a Santosnál folytatja karrierjét.

"Már sokszor elmondtam, hogy boldog vagyok a Santosnál - kezdte Neymar. - Ha csak meg nem halok, a Corinthians elleni fellépésem nem az utolsó volt a Santosban. Ez a lényeg. Ha az emberek mást állítanak, akkor talán többet tudnak mint én. Mindenki azt mond, amit akar, anélkül, hogy tudnának valamit."
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
Alexis9Sánchez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2012.10.01. 15:10:29
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.05.20. 18:27:45

visca el barca írta:
Alexis9Sánchez írta:Na hol van a bejelentés, hogy Neymar a miénk? :lol: :lol: Hétfő van,és lassan este már! :lol: :twisted:
perez 8-tól sajtotajékoztatot tart, ott jelentik be, hogy neymarrol is lemaradtak :lol:
:lol: :lol:
Katalán szív, kék lélek, Barcelona drukker maradok, amíg csak élek !!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.20. 18:13:34

Alexis9Sánchez írta:Na hol van a bejelentés, hogy Neymar a miénk? :lol: :lol: Hétfő van,és lassan este már! :lol: :twisted:
perez 8-tól sajtotajékoztatot tart, ott jelentik be, hogy neymarrol is lemaradtak :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Alexis9Sánchez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2012.10.01. 15:10:29
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.05.20. 18:12:12

Na hol van a bejelentés, hogy Neymar a miénk? :lol: :lol: Hétfő van,és lassan este már! :lol: :twisted:
Katalán szív, kék lélek, Barcelona drukker maradok, amíg csak élek !!!
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.05.20. 17:04:55

A napi Neymar:

Luiz Felipe Scolari, a brazil válogatott szövetségi kapitánya elmondta hogy beszélt az FC Barcelona elnökével, Sandro Rosellel Neymar jövőjéről.

Neymar sportemberi kvalitásait példaként állíthatjuk . Már beszéltem a Barcelona elnökével, Neymarról. Meséltem neki az edzésen tanúsított hozzáállásáról, és arról is, hogy a pályán kívül milyen személyiség. Neymar jó példát mutat. A Barcelona a legesélyesebb arra, hogy megszerezze őt. Messi mellett igazi példakép lenne a következő szezonban a szurkolók számára”-mondta Scolari.
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2013.05.19. 20:18:55

Támadás most sem azért nincs, mert nem 0-0-10-ben állunk fel, hanem mert nincs letámadás, pörgős passzjáték, érkezés a 16-oson belülre. Ezen sokat nem változtatna, hogy eggyel kevesebb embert nyomunk fel előre. Viszont legalább lenne középpályás-védekezés, nem szaladnának át rajtunk minden egyes alkalommal, amikor Alves/Alba nem ér vissza.
És megkockáztatom, azzal, h ebben a felállásban lenne egy csatárunk, már eleve annyi gólt jelentene, amit 3 vkp sem tudna ellensúlyozni.
Maximálisan egyetértek :)

A védekezésbe visszatolt középpályást jól kiegyensúlyozná egy elöl lévő csatár, aki mint már mondtam nálam Messi lenne.

Ebbe persze bele lehet kötni azzal, hogy Messi nem ékcsatár, de szerintem nem sokat változna a szerepköre a mostanitól.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.05.19. 20:01:44

MichaaBee írta: Régóta mondom, hogy nem is hülyeség a 4-2-3-1. :)
két vkp
Thiago-Messi-Iniesta
csatár
Nem hülyeség, csak a taktika kb. akkor fog először változni, amikor valamelyikünket kinevezik ott edzőnek. Ez a szezon is megmutatta, h Titonak minimális hajlandósága van a taktikai változtatásokra.
(Arról nem is beszélve, h ha beraknánk egy csatárt Messi elé, lehet h nem lenne meg az évi 265 db rekord, és az ugye nem történhet meg)
zola8787 írta:És akkor még inkább nem lenne támadás..
Támadás most sem azért nincs, mert nem 0-0-10-ben állunk fel, hanem mert nincs letámadás, pörgős passzjáték, érkezés a 16-oson belülre. Ezen sokat nem változtatna, hogy eggyel kevesebb embert nyomunk fel előre. Viszont legalább lenne középpályás-védekezés, nem szaladnának át rajtunk minden egyes alkalommal, amikor Alves/Alba nem ér vissza.
És megkockáztatom, azzal, h ebben a felállásban lenne egy csatárunk, már eleve annyi gólt jelentene, amit 3 vkp sem tudna ellensúlyozni.
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2013.05.19. 19:57:16

A 4-2-3-1-es felállással én is fantáziálok már egy ideje.
Szerintem a mostani felállásunk is megfelelő, csupán annyit kell javítani rajta, hogy a széleken potenciális góllövők legyenek, ne pedig csak összjátékkal előre jutni képes, súlytalan emberek (legalább az egyiken).
Meg még egy jó középső védő.

A 4-2-3-1-el azért fantáziálok mert 2 vkp-val talán effektívebbek lehetünk az ellenfél kontrái ellen. Ettől függetlenül pedig a labdabirtoklásra épülő játékunkat nyugodtan megtarthatjuk.
Nálam viszont Messi lenne a csatár és talán Fabregas lehetne a középső tkp.
Messi nyugodtan megtarthatná a középpályára visszajövős szerepkörét, csak a tkp fusson be a helyére.
Csak akkor ki lenne Xavi utódja?
Nem is biztos amúgy, hogy mindenáron kell neki utód. Lehet, hogy a visszavonulása után kellene átadni a múltnak ezt a két kreatív kp-val a pályán féle rendszert...[/quote]
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2013.05.19. 19:36:09

zola8787 írta:
Régóta mondom, hogy nem is hülyeség a 4-2-3-1. :)
két vkp
Thiago-Messi-Iniesta
csatár
És akkor még inkább nem lenne támadás..
Hát azért ha egy Iniesta - Messi - Thiago hármas osztogatna egy kimondott gólvágó mögött.. azért még lehet én is gólkirály lennék. :D
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.05.19. 18:23:04

JOseppe írta:"A terv szerint marad a szerződése lejártáig, és nem hallottunk arról, hogy a Santos tárgyalásban állna Neymar eladásáról" - így Neymar édesapja a Radio Bandeirantes-nek.

http://www.extrafoci.hu/index.php?optio ... Itemid=201

#-o ](*,)
ez megint csak a média felé egy csont, illetve a többi klub aktívitásának fokozása érdekében tett nyilatkozat... mert az ugye srófolná a páva árát.
Emlékszem olyanra amikor maga a playa mondta: "ingyen nem távozok"
Ami ugye még az idén eladását jelnti...
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.19. 18:00:12

zola8787 írta:Ne akarjuk már Marseille-es 1-0-kal győzni.
nana! csodás márszejt nem fikázzuk! :D kis gól is gól :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2013.05.19. 17:34:16

Régóta mondom, hogy nem is hülyeség a 4-2-3-1. :)
két vkp
Thiago-Messi-Iniesta
csatár
És akkor még inkább nem lenne támadás..

Ne akarjuk már Marseille-es 1-0-kal győzni.

Hozzunk 1 kapust ha megy VV, minimum! 1 védőt + Neymart, de kupameccs előtti héten, hanem már június elején és együtt tudjanak készülni, beépülni a csapatba. Ja és ne menjünk már az usába kupa előtt 1 héttel...
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2013.05.19. 17:18:00

gergo9 írta:
sjd írta: Csak akkor ki lenne Xavi utódja?
Szvsz a jelenlegi keretben nincs olyan aki pótolni tudná 1v1-ben Xavit persze nem a jelenlegit.
Talán egy olyan megoldás mint a spanyol válogatottban ahol Busquets játszana Alonso helyén és mondjuk Song Busquets helyén.
Thiago,Iniesta,Messi a 3 legkreatívabb játékosunk pedig szabadabb posztokon játszana ahol azért a két "vkp" biztosítana is valamennyire.
Régóta mondom, hogy nem is hülyeség a 4-2-3-1. :)
két vkp
Thiago-Messi-Iniesta
csatár
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2013.05.19. 16:53:58

sjd írta: Csak akkor ki lenne Xavi utódja?
Szvsz a jelenlegi keretben nincs olyan aki pótolni tudná 1v1-ben Xavit persze nem a jelenlegit.
Talán egy olyan megoldás mint a spanyol válogatottban ahol Busquets játszana Alonso helyén és mondjuk Song Busquets helyén.
Thiago,Iniesta,Messi a 3 legkreatívabb játékosunk pedig szabadabb posztokon játszana ahol azért a két "vkp" biztosítana is valamennyire.
csabi1216
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2013.05.07. 12:47:31

2013.05.19. 16:50:49

Thiagot nem szabad eladni, óriási hiba lenne maximum kölcsönbe adnám 1 szezonra szerezzen minél több tapasztalat, de úgy gondolom meg állná a helyét nálunk is. Ez volt az első szezonja, és nem okozott csalódást.

Egy jó védő leigazolása kardinális dolog lesz. Silva vs. Hummels. Méndkét játékos mellett vannak pozitív és negatív érvek is.


Silva már idősebb, tavaly nem akart jönni, de az kétségtelen, hogy posztja egyik legjobbja. Hummels fiatal még és szintén a posztja egyik legjobbja, de viszont sérülékeny, lásd most megint megsérült.

Olvasni, hogy lehetséges, hogy nem Tito lesz az edző a jövő szezonban, ha egészségi állapota indokolttá teszi. A felmerült Pellgríninek én nagyon tudnék örülni.
Válasz küldése