Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3936
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.07.19. 12:30:40

A kivásárlási ár önmagában nem lenne elég semmire. Kell egy nagyon fontos alapdolog: a játékos hajlandósága, akarata a vásárolni kívánó klub iránt. Kirakhat akár 300 milliót is, ha Messi azt mondja NEM.
Ugyanez Silva esetében: ő sem mondott igent velünk kapcsolatban.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.07.19. 12:20:14

csodálkozom h még senki sem linkelte, óriási figura lehet a pali :lol:

Nasszer al-Kelaifi, a Paris Saint-Germain labdarúgócsapatának elnöke közölte: ha a Barcelona semmibe veszi korábbi döntésüket, amelyben jelezték, hogy Thiago Silva nem eladó, akkor bosszúból kifizeti a katalánok legjobbja, Lionel Messi 250 millió eurós kivásárlási árát.

simán kinézem belőle h megcsinálja :? :D

amugy érdekes, a cikk azt írja, hogy silvának van egy 40 milliós kivásrlási ára... ez azért elméletileg megkönnyítené a helyzetet...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2013.07.19. 11:29:10

Egy középső védő meg tényleg jöjjön, mert nem lesz ez így jó... Mai hír a sporton, hogy rámozdultunk David Luiz-ra, de képben van még Agger, Vermaelen, Koscielny, Verthongen, plusz még megemlítik Mangala, Evans, Rami, és Inigo Martinez nevét is.
Remélem nem az utolsó pillanatokban sikerül a szerződés megkötése. Egy khv-nek nem kicsit kellene összeszoknia a többiekkel.
Azért egy Puyol - David Luiz közép nem lenne gyenge (hajban) :lol:
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2013.07.19. 11:11:59

shutterisland írta:
Egyébként már ha ennyire mondjátok itt páran, hogy nem lenne rossz egy korosabb, gólveszélyes támadó, aki nyugodtan tud padozni, kire gondoltok?
Most így hirtelen nem sok ember jut eszembe, aki elég ügyes, és van realitása, hogy jöhet.
most ilyen klose,d.milito vagy forlan típusú arc elférne a keretben abszolút kiegészítő szerepkörben, nyilván találnának pár gólt a kis meccseken, de szerintem tök felesleges.
a neymar,messi,alexis,pedro,tello ötös 3 helyre ÚGY, hogy iniesta vagy cesc is sokszor fel van tolva tito által, elég kellene, hogy legyen.
Olvastam twitteren, hogy azért sem akar Tito 9-est, mert lehetőséget fog adni majd néha Jean Marie Dongou-nak. :wink:

Egy középső védő meg tényleg jöjjön, mert nem lesz ez így jó... Mai hír a sporton, hogy rámozdultunk David Luiz-ra, de képben van még Agger, Vermaelen, Koscielny, Verthongen, plusz még megemlítik Mangala, Evans, Rami, és Inigo Martinez nevét is.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2013.07.19. 10:33:05

kristop írta:ja, és tudom, hogy már mindegy, de aki egyáltalán nem ismerné marquinhost és érdekli mit vesztettünk, annak itt egy elég korrekt videó róla. a gyerekben minden megvan, gyors, határozott, klosét fejelget le, passzol, utolsó emberként ment.
Ezt most nem neked személy szerint írom, csak pont nálad láttam most.
Szerintetek olyan csapatok, mint a Barca jutyúb videók alapján néz ki magának játékosokat?
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2013.07.19. 10:29:21

ja, és tudom, hogy már mindegy, de aki egyáltalán nem ismerné marquinhost és érdekli mit vesztettünk, annak itt egy elég korrekt videó róla. a gyerekben minden megvan, gyors, határozott, klosét fejelget le, passzol, utolsó emberként ment.
http://www.youtube.com/watch?v=p7bxdhauo1s

Róla hallottál már? Biztos, hogy a klubja nem engedi el, nem jönne el biszem-b.szomba...
Ez a csávó Kahn-nak lövögeti a gólokat, gyors, ERŐSZAKOS, nem fél semmitől. Róla is lecsúsztunk... :lol:
dse88
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013.06.28. 15:53:18

2013.07.19. 09:15:57

Nálam David Luiz lenne a befutó,de Agger sem lenne rossz egy igazi kőkemény védő!
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2013.07.19. 00:29:46

mióta liverpoolban van (nyolc idény) összesen lett 15 sárga lapja aggernek, csak viszonyításképpen a másik kiszemeltünknek david luiznak már most 16 van, pedig ő csak két és fél éve van ott. favágó lenne?

ja, és tudom, hogy már mindegy, de aki egyáltalán nem ismerné marquinhost és érdekli mit vesztettünk, annak itt egy elég korrekt videó róla. a gyerekben minden megvan, gyors, határozott, klosét fejelget le, passzol, utolsó emberként ment.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.07.18. 22:13:43

ha már agger, én is örülnék neki.
valóban kőkemény játékos, nem lenne a lapokkal sem itt spanyolhonban barátságban, de ilyen is kell.

ráadásul a viking temetős tetkója a kedvenc futballista-tetoválásom, szal' gyere. :lol:
mvik
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:43:57

2013.07.18. 22:09:53

connor írta:Agger-nek én örülnék. Favágó? Mascherano-ra is sokan ezt mondták... Piqué tudja segíteni a támadásokat, az "elegáns" védőnk megvan, nem feltétlen baj, ha valakinek nem kell a szomszédba menni egy kis keménységért. Lehet, hogy a Pool nincs a top-on, de Agger nem rossz játékos.
üdv. teljesen egyet értek veled, Agger szerintem is nagyon jó igazolás lenne, nem kéne érte csillagászati összeget fizetni és egy nagyon jó védő. angoloknál a pool a kedvenc csapatom így számtalan meccsen láttam már játszani és azt kell mondjam h évek óta a hátán cipeli a csapatott. nagyon jól szerel és kiválóan fejel és aki látta már játszani az tudhatja h nagyon jó előretörései vannak, nem egy gólt rúgott már úgy h a védelemből előretört és 20-30 m-ről bombázott a kapuba :D. szerintem tökéletesen illene a csapatba és még csak 28 éves így még egy 5 szezon simán van benne. nagyon örülnék ha jönne.
mvik
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.07.18. 22:00:05

Egyébként már ha ennyire mondjátok itt páran, hogy nem lenne rossz egy korosabb, gólveszélyes támadó, aki nyugodtan tud padozni, kire gondoltok?
Most így hirtelen nem sok ember jut eszembe, aki elég ügyes, és van realitása, hogy jöhet.
most ilyen klose,d.milito vagy forlan típusú arc elférne a keretben abszolút kiegészítő szerepkörben, nyilván találnának pár gólt a kis meccseken, de szerintem tök felesleges.
a neymar,messi,alexis,pedro,tello ötös 3 helyre ÚGY, hogy iniesta vagy cesc is sokszor fel van tolva tito által, elég kellene, hogy legyen.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.07.18. 21:50:29

Egyébként már ha ennyire mondjátok itt páran, hogy nem lenne rossz egy korosabb, gólveszélyes támadó, aki nyugodtan tud padozni, kire gondoltok?
Most így hirtelen nem sok ember jut eszembe, aki elég ügyes, és van realitása, hogy jöhet.
:-k
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.07.18. 21:43:52

én úgy tudom, 22 fős kerettel számoltak erre az évre, a 23 nálam lehet, hogy azért van, mert oier nem lesz első keret tag, csak két kapus lesz.

én is megtartanám afellayt, jól jönne ilyen getafe vagy almeria elleni meccseken, de ha ez a keret marad, én akkor sem fogok félni.
Rumig
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:49:04
Tartózkodási hely: EU

2013.07.18. 21:39:03

shutterisland írta:összességében ha jön még egy védő, és lesz egy ilyen keretünk, hogy :

vv,pinto,oier
adriano,alba,alves,montoya,pique,puyol,bartra,masch,új védő igazolás
song,busq,xavi,iniesta,fabregas,roberto
pedro,messi,neymar,tello,sanchez

akkor nem leszek elégedetlen.
Én Afellayt megtartanám, mert egyszerűen ez létszámra is kevés. Egy 1 hónapos vb-re vagy eb-re elég a 20 mezőnyjátékos, de egy egész szezonra nem. Bár Tito megint kölcsön akarja adni (akkor már miért nem végleg? ez is érthetetlen), szóval ebből úgysem lesz semmi...
2006. május 17., 2009. május 27.,
2011. május 28., 2015. június 6.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.07.18. 21:30:05

én egyelőre még pozitívnak látom a helyzetet.

neymarban nagyon bízom, a mai csodagyerekek közül kiben, ha benne nem.
az ára sok volt, sportszakmailag főleg, de tudjuk, hogy a marketing dobta meg az árat.

a középhátvéd téma még kérdéses, az biztos, hogy oda hozni fognak valakit.
én egy agger kaliberű, az elit mögött a másodvonalat képviselő játékosnak is örülnék.
puyol sérülései és kora miatt óriási kérdőjel, bartra bíztató, de nem egy varane, és nem is tűnik úgy, hogy klasszis védő lesz, szimplán egy jó védő.
marad pique,mascherano + a vészmegoldások, ez így kevés.
viszont tartom, hogy jöhet ide thiago silva vagy hummels is, ha a csapatszintű védekezés nem javul fel, ugyanúgy kapkodni fogja a fejét bármelyikük, mikor 3 villámgyors támadó vezeti rájuk a kontrát.
ha viszont csapatszinten csak egy kicsit is sikerül megközelíteni azt, ami korábban jellemző volt, akkor egy ilyen, már korábban említett másodvonalas védő is bőven erősítés.

a távozóknál csak az árakkal nem vagyok elégedett.

thiago keveselte a játékperceket, és okos szerződést kötöttek a klubbal, így áron alul (vagyis inkább reális áron, mondjuk úgy, hogy a mai piachoz képest olcsón) lécelt, ha váltani szeretett volna a játékpercek miatt, és apuci is feszt brummogott, akkor bármennyire is szeretem, jobb ha megy.
nála az ár bántó, egy 30 körüli összeg azért jobban esett volna, ha már mindenképp a váltás mellett döntött.

villa úgyszintén, neymar érkezésével nagyjából feleslegessé vált, az ára pedig annak tükrében, hogy emelkedett volna a fizetése, és 32 évesen, súlyos sérülés után lassan kiégő játékos benyomását keltette, bár még mindig kevés, érthetőbb.
ilyen korban sokszor már ingyen lécelnek a játékosok, még a nagyobb nevek közül is előfordul.

az abi téma egyértelmű, ha valakit érdekel róla a véleményem, ha visszakeres a fórumban, vagy odaát azt hiszem, a real vs barca topicban, megtalálja.
deulofeu, rafinha, és jds(?) kölcsönadása pedig jónak tűnik.

összességében ha jön még egy védő, és lesz egy ilyen keretünk, hogy :

vv,pinto,oier
adriano,alba,alves,montoya,pique,puyol,bartra,masch,új védő igazolás
song,busq,xavi,iniesta,fabregas,roberto
pedro,messi,neymar,tello,sanchez

akkor nem leszek elégedetlen.
annak viszont örülök, hogy le van sajnálva a barca.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3936
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.07.18. 21:17:20

Messa írta:Azt nem értem csak, hogy Sakho miért nem merült fel nálunk soha. Láttam jópár meccsét, a tavalyi védelmünkbe bőven befért volna. Vagy neki is az agyával van valami baj?
Leendő klubja AS Monaco!
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.07.18. 20:54:37

Nem vagyok boldog Thiago távozása miatt és Roberto-t a B-ben látottak alapján közel sem tartom olyan jónak, mint a brazil-spanyolt. Sőt. Mindenesetre Fabregás-nak itt a nagy lehetőség, hogy ott is alkosson, ahová igazán igazolták: a kp-ra.
Rátérve az igazolásokra: a Thiago-ért kapott pénzből illenék egy védőt igazolni. Thiago Silva lehetetlen, hagyni kellene mostmár a francba. David Luiz-t nem tudom, róla kevesebbet hallani, de akár megérne 40 milliót is. Azt viszont sajnos kétlem, hogy kifizetnénk érte ennyit. Luiz és TS esetében is baj, hogy a klubjuk nem akar megválni tőlük, a szerződésük sincs lejáróban és ők maguk sem állnak teljes mellszélességgel a váltás mellett, így nyilván sem a Chelsea, sem a PSG nem fog leülni tárgyalni.
Agger-nek én örülnék. Favágó? Mascherano-ra is sokan ezt mondták... Piqué tudja segíteni a támadásokat, az "elegáns" védőnk megvan, nem feltétlen baj, ha valakinek nem kell a szomszédba menni egy kis keménységért. Lehet, hogy a Pool nincs a top-on, de Agger nem rossz játékos.
Jó lenne lassan a Dos Santos, Afellay és Cuenca ügyét is lezárni. Utóbbi kölcsönbe, első kettő végleg mehet.
Középcsatár nem feltétlenül kellene, bár Rooney-nak kifejezetten örülnék. Nem csodálom, h a MU nem adja el odahaza. Ha már mindenképp megy, jobban járnának ők is egy külföldi csapattal, mondjuk velünk...
Avatar
Dave87
Capitá del Barça
Hozzászólások: 509
Csatlakozott: 2007.12.06. 20:42:02
Tartózkodási hely: Magamon kívül

2013.07.18. 20:33:31

albicelesteX írta:Biztosan igazolunk védőt...DE a kérdés az milyet. Puyollal hosszútávon már nem érdemes számolni szerintem véleményem szerint a következő szezonja lesz az utolsó. A védelmünk nagyon gyenge és a keret meg szerintem szűk. Xavi tavalyi szezonja se volt már klasszis, nincs is normális helyetese.Neymar kérdőjel.Alexis,Pedro pedig hol ilyen hol olyan.Szerintem benézzük ezt a szezont...
Emellett engem sokkal jobban aggaszt az az irànyvonal, amit a klub felvenni làtszik. :(
"A pénzem 90%-át italra és nőkre költöttem. A többit elherdáltam." - George Best
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.07.18. 19:58:31

Luizt elengednénk 40-ért.
Ezt honnan veszed?
Amúgy én örülnék neki, még 40-ért is.
Sakho is jó lenne, 20 körül szerintem már el lehet hozni, és végre lenne egy új Abidalunk. 8)
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2013.07.18. 18:56:51

Messa írta:Azt nem értem csak, hogy Sakho miért nem merült fel nálunk soha. Láttam jópár meccsét, a tavalyi védelmünkbe bőven befért volna. Vagy neki is az agyával van valami baj?
Én is örülnék neki. Meg kell rohamozni valakot minél gyorsabban, mert a végén minden kiszemeltünket levadásszák. Luizt elengednénk 40-ért. Sok, de muszáj.
més que un club
TZS
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2005.02.02. 11:15:36

2013.07.18. 18:42:39

Messa írta:Azt nem értem csak, hogy Sakho miért nem merült fel nálunk soha. Láttam jópár meccsét, a tavalyi védelmünkbe bőven befért volna. Vagy neki is az agyával van valami baj?
Végre látom már másnál is Sakho nevét! :)
Sajnos még csak fel sem merült a neve, mint lehetséges megoldás...
Kép
„’Ini’ mindig csinál valami olyat, amivel elkápráztatja mind a közönséget, mind minket.
Egyszerűen ő a legjobb játékos a világon!” - Eto'o
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.07.18. 18:41:09

Hozzuk Juhászt, volt ő már külföldön, megállja a helyét!!

Nem értem milyen védő jöhetne egyáltalán szóba Thiago Silva után, én Marquinhost is kételkedve olvasgattam, de ugye ő már a PSG-é.
Most ilyen zsákbamacska embereket meg nem értem mi értelme lenne hozni csak azért, hogy "jönni fog egy védő".

Ilyenkor kéne kicsit vérnek lennie a .... aztán nyúlni a fiatalokhoz. De hát Muniesát is eladták ;)
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2013.07.18. 18:37:45

Hát ez az Agger téma szerintem vicc kategóriás....Nálam amolyan Pepe stílusú védő,darabos,lassú,favágó dán...
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.07.18. 18:33:49

Messa írta:Azt nem értem csak, hogy Sakho miért nem merült fel nálunk soha. Láttam jópár meccsét, a tavalyi védelmünkbe bőven befért volna. Vagy neki is az agyával van valami baj?
A passzpontossága a bajnokságban nem haladta meg a 92%-ot, úgyhogy szóba sem jön.
(Amúgy 91,6%, ami jobb Marquinhos és Thiago Silva mutatójánál is.)
Én nem láttam sokat játszani, úgyhogy nem nyilvánítanék véleményt róla. Mindenesetre valakit muszáj lesz igazolni, a Sky szerint Agger lehet a befutó.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3737
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2013.07.18. 18:28:01

Azt nem értem csak, hogy Sakho miért nem merült fel nálunk soha. Láttam jópár meccsét, a tavalyi védelmünkbe bőven befért volna. Vagy neki is az agyával van valami baj?
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Válasz küldése