Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2022.08.07. 09:59:01

csababarca írta:
2022.08.07. 09:24:36
Ez a Laporta által beállított 10 millió, ez fix? Van erről forrás?
És az ehhez igazodó fizetésekről is?
Vagy Laporta beböfögte, és akkor el is hisszük mint valami dogma?

Azért kérdezem mert a neten több fizetési táblázat szembejött velem az elmúlt napokban, tény hogy azok szerint is Frenkie keresi most a legtöbbet, de rajta kívül vagy 10-12 játékos van ez a 10 milla felett, köztük újak is.

Én sansz véleményét osztom, egyértelmű.
Persze tőlem eladhatják a hollandot, nem fogok sírni miatta, de elég visszás ez az egész amit műveltünk idén nyáron is.
Mondom ezt úgy hogy az új igazolások nagy részének örülök és valódi erősítésnek tartom őket.
Tavasszal jelentette ki Laporta, hogy új bértáblát vezet be, nettó 10 millió az éves max, azaz bruttó 20. Mindegyik hosszabbítás esetén tavaly nyártól és minden új igazolás esetében ezt be is tartja a Klub. Tudtommal akik kilógtak: Alba, Busi és De Jong, Pique-ről tényleg sokfélét lehet olvasni. A csk-k ügynököstül tárgyaltak már a Klubbal, gyanítom bele is mentek.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7092
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.08.07. 09:36:59

Ezek a szembejövő bértáblák mind tippek, ráadásul jellemzően nem nettó összegek, felezd meg őket. FDJ a hírek szerint nettó keresne 20 felett.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2022.08.07. 09:31:58

sansz írta:
2022.08.07. 01:00:22
Troym írta:
2022.08.06. 15:30:07
2 út van: ha élete vágya itt játszani, akkor azt fele pénzért tud, vagy ha ez a pénz kell irány London. De nem lehet egyszerre d***I és szűznek maradni.
Oké, ha ennyire bele tudod élni magad a Laporta propagandába,akkor éld bele magad a másik oldalról:
Figyelj Laporta, legyünk őszinték egymáshoz. Bajban van anyagilag a klub? Oké, de ez miért nem látszik? Szórjátok a pénzt,mint egy olajos csapat, miért pont az én fizetésem fáj? Télen jött erősítés, kellett is, oké. Még nyáron 1-2 ez is rendben van, bár ha olyan rossz a helyzet,akkor miért angol klubokkal versenyzünk?
De már hány játékosnál tartotok? Depayt is éppen elüldözitek a kétszer többet kereső Lewáért, ott miért nem fontos a pénz?
Miért az én fizetésemen kell a sajtóban rinyálni? Baldé van olyan jó,mint Alba, előbbi pár ezret keres, utóbbi húszmilliót. Miről beszélünk? Gavit nem rég a sajtóban mocskoltátok,hogy pénzéhes,erre a helyére már a negyedik embert célozzátok,kétszer akkora fizetésért.

Gyerekkorom óta Barca szurkoló vagyok, életem álma,hogy itt lehetek. A fizikai mutatóim a legjobbak a csapatban, mégsem értékeltek sokra. Nem a fizetésemmel van a gond,ha lemondanék egy részéről mi lenne? Nem akkora összeg,hogy bármin is segítene. Elmondom mi a célotok. Az,hogy engedjek a zsarolásnak,visszavágjátok a fizetésemet,aztán a padon rohasztotok meg,hogy aztán a játékpercek miatt elkotródjak, vagy ezt megelőzvén előbb elmenjek és az értem kapott pénzt is azonnal elszórjátok.
Akkor itt az ellen-ajánlatom. Marad a pénzem, mert megérdemlem. Kivágjátok Busit és oda tesztek,ahol a világ egyik legjobbja vagyok, a csapat sikeres lesz és egyből nem tűnik soknak a bérem.
Vagy letesztek a padra, mert képtelen vagytok használni a képességeimet, ebben az esetben a magas bérem pedig a büntetésetek és az én fájdalomdíjam.
Szerintem azt lenne jó megérteni, hogy NEM Laporta propaganda ez, hanem La Liga propaganda!!!
Ha egy külföldi ligában lenne az FCB, talán foglalkoznánk egy kicsit FdJ fizetésével, de inkább nem - csont nélkül regisztrálnánk az új embereket és mindenki boldog lenne (lásd pl CR7 és MU)...

Mást se mond a Liga: "csökkentsétek a fizetéseket"... Behoztak Laportáék a klubba !!!800-900m Eurót!!!, NINCS BAJBAN PÉNZÜGYILEG A KLUB, de Tebas-éknak ez is kevés!
"Tovább kell csökkenteni a fizetéseket, játékosokat eladni"! Hiába van pénzed, játékost nem regisztrálhatsz...

Mit kéne csinálni???
Volt egy vis major helyzet (Covid), megváltozott a világ - ehhez a változáshoz igazodik a klub az új gazdálkodásával, fizetési elképzeléseivel (nagyon helyesen)... Még egy focistának is meg lehetne értenie, hogy van, ami nem fér bele - gondolom FdJ is ismeri a La Liga állásfoglalásokat...

Kivel kéne megegyezni???
Nyilván azzal/azokkal, akik masszívan kilógnak az új keretrendszerből... FdJ az első helyen, és hiába álmai klubja az FCB, pár éve van csak itt... Pjanic szó nélkül hajlandó csökkenteni, mert szeretne maradni és érzi a helyzetet (pedig amit Koeman művelt vele, azért kéne háborogni)

Szóval, inkább a La Liga előtt kéne tüntetni FdJ-ért - miattuk van "helyzet"!!! A Liga generálja a feszültséget, ugrasztja egymásnak a klubot és a játékost - ami ilyen szituáció(k)hoz vezet(het)!!!

Ráadásul, állítólag nemrég bezártak azt a kiskaput, hogy B csapatba regisztrálod a játékost (nem számít a fiz. keretbe) és A csapatban játszik sokat...
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6626
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.08.07. 09:28:28

Kovbal88 írta:
2022.08.07. 08:55:14
Én inkább a középpálya miatt aggódnék, van oda kb nyolc különböző stílusú játékos három posztra.
Az lenne a nagyobb gond, ha nyolc ugyanolyan játékos lenne.

Másik topicban írta Roli, hogy Pjanic meggyőzte Xavit és a fizucsökkentésbe is belement. Ennek egyrészt örülök, mert a Juvéban tényleg jó volt, és a haknimeccseken is amennyit láttam belőle az több, mint bíztató. Baromi jól lát a pályán, és Busival ellentétben lőni is tud.
Ezzel viszont Nico maradásának így nincs értelme, szerintem jobb lenne, ha elmenne kölcsönbe.
A másik az Torre. Oké, hogy fiatal még Ő is, de ha tényleg a spanyol foci egyik legmagyobb tehetsége, akkor nem hiszem, hogy a pár kupameccsen kívül a legjobban a harmadosztályban fog fejlődni.
Ha viszont mindkettő marad, akkor még én is, aki ragaszkodtam De Jong-hoz, átgondolnám, hogy van-e értelme itt tartani. Nálam stabil kezdő lenne továbbra is, de ha Xavi nem így gondolja, akkor nincs értelme erőltetni.

@csaba velem is szembejött egy csomó, amik ha jól értettem bruttó számok, és ott egyik újoncnak se volt 20 fölött a fizuja (asszem a spanyoloknál 50%-al kell számolni, legalábbis ekkora összegeknél).
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15415
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.08.07. 09:24:36

Ez a Laporta által beállított 10 millió, ez fix? Van erről forrás?
És az ehhez igazodó fizetésekről is?
Vagy Laporta beböfögte, és akkor el is hisszük mint valami dogma?

Azért kérdezem mert a neten több fizetési táblázat szembejött velem az elmúlt napokban, tény hogy azok szerint is Frenkie keresi most a legtöbbet, de rajta kívül vagy 10-12 játékos van ez a 10 milla felett, köztük újak is.

Én sansz véleményét osztom, egyértelmű.
Persze tőlem eladhatják a hollandot, nem fogok sírni miatta, de elég visszás ez az egész amit műveltünk idén nyáron is.
Mondom ezt úgy hogy az új igazolások nagy részének örülök és valódi erősítésnek tartom őket.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2171
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2022.08.07. 08:55:14

visca el barca írta:
2022.08.06. 21:29:19
Cseri írta:
2022.08.06. 20:52:32


Kezd erősödni a gyanúm, hogy, ha marad elsősorban középhátvédként számol majd vele Xavi. Kounde/Arajuo megy a szélre.
De jó lesz. Ahelyett h osszerakna egy bika vedelmet, ahol mindenki a helyen jatszik, helyette csinal egy osszetákolt sz*rt.
Én inkább a középpálya miatt aggódnék, van oda kb nyolc különböző stílusú játékos három posztra.
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2516
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.08.07. 08:45:49

sansz írta:
2022.08.07. 01:00:22

Oké, ha ennyire bele tudod élni magad a Laporta propagandába,akkor éld bele magad a másik oldalról:
Figyelj Laporta, legyünk őszinték egymáshoz. Bajban van anyagilag a klub?
Fura életet élhetsz, ha te kérdőre vonhatod a főnököd. Úgy emlékszem Frenkiet nem pénzügyi szakemberként alkalmazzák, plusz hogy Laporta az elnök, kvázi munkáltatói jogkört gyakorló vezető (kinek tetszik kinek nem) Van egy keretrendszer és további szempontok, amik alapján azt mondja a vezetés (szakmai és egyesületi) hogy a csapatnak ekkora értéket nem termel a srác, mint amibe kerül. Fele annyit ér szerintük. Fájhat amikor hallja, de akkor sem az ő dolga az egyesület amúgy mire költ. Ha most leigazolnak 8 NBA sztárt, akkor mindenki azt kifogásolná? Vagy akkor gond ha focista érkezik pénzért? Nem a játékosok és ügynökök tartoznak majd számadással a közgyűlés előtt sem, szóval "cipész maradj a ...." Ez nem Laporta szeretet kérdése, nekem szimpibb mint Barto, de különösebben nem rajongok érte. Amúgy meg hiába dobálja bárki a nevét, szerintem pont nem érdekli ez ilyen szinten, ezért van sportigazgatója.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Troym 2022.08.07. 09:07:31-kor.
jclayton
Jugador del Barça
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2021.08.11. 10:49:30

2022.08.07. 08:38:28

sansz írta:
2022.08.07. 01:00:22
Oké, ha ennyire bele tudod élni magad a Laporta propagandába,akkor éld bele magad a másik oldalról:
Figyelj Laporta, legyünk őszinték egymáshoz. Bajban van anyagilag a klub? Oké, de ez miért nem látszik? Szórjátok a pénzt,mint egy olajos csapat, miért pont az én fizetésem fáj? Télen jött erősítés, kellett is, oké. Még nyáron 1-2 ez is rendben van, bár ha olyan rossz a helyzet,akkor miért angol klubokkal versenyzünk?
...
Remek monológ, ahogy azt is el tudom képzelni, amint Laporta a Shrek mintájára Farquaad nagyurat idézi :D
""Lehet hogy páran fizetést csökkentetek a tényezőnek maradásért vívott küzdelemben, de ennyi áldozatra hajlandó vagyok!"
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10089
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2022.08.07. 07:50:46

sansz írta:
2022.08.07. 01:00:22
Oké, ha ennyire bele tudod élni magad a Laporta propagandába,akkor éld bele magad a másik oldalról:
Figyelj Laporta, legyünk őszinték egymáshoz. Bajban van anyagilag a klub? Oké, de ez miért nem látszik? Szórjátok a pénzt,mint egy olajos csapat, miért pont az én fizetésem fáj? Télen jött erősítés, kellett is, oké. Még nyáron 1-2 ez is rendben van, bár ha olyan rossz a helyzet,akkor miért angol klubokkal versenyzünk?
De már hány játékosnál tartotok? Depayt is éppen elüldözitek a kétszer többet kereső Lewáért, ott miért nem fontos a pénz?
Miért az én fizetésemen kell a sajtóban rinyálni? Baldé van olyan jó,mint Alba, előbbi pár ezret keres, utóbbi húszmilliót. Miről beszélünk? Gavit nem rég a sajtóban mocskoltátok,hogy pénzéhes,erre a helyére már a negyedik embert célozzátok,kétszer akkora fizetésért.

Gyerekkorom óta Barca szurkoló vagyok, életem álma,hogy itt lehetek. A fizikai mutatóim a legjobbak a csapatban, mégsem értékeltek sokra. Nem a fizetésemmel van a gond,ha lemondanék egy részéről mi lenne? Nem akkora összeg,hogy bármin is segítene. Elmondom mi a célotok. Az,hogy engedjek a zsarolásnak,visszavágjátok a fizetésemet,aztán a padon rohasztotok meg,hogy aztán a játékpercek miatt elkotródjak, vagy ezt megelőzvén előbb elmenjek és az értem kapott pénzt is azonnal elszórjátok.
Akkor itt az ellen-ajánlatom. Marad a pénzem, mert megérdemlem. Kivágjátok Busit és oda tesztek,ahol a világ egyik legjobbja vagyok, a csapat sikeres lesz és egyből nem tűnik soknak a bérem.
Vagy letesztek a padra, mert képtelen vagytok használni a képességeimet, ebben az esetben a magas bérem pedig a büntetésetek és az én fájdalomdíjam.
Erre egyszerű a válasz: Azért mert Lewa mint legdrágább, legcsúcsabb igazolás, és a csapat legnagyobb sztárjaként keresi kevesebb mint a FELÉT mint te.
Jövőre pedig 27.7 milliót fog keresni, ami a Laporta-által beállított 10M-s szint majdnem triplája.


Azt is meg kell érteni hogy a klub nem hobbiból szórja a pénzt, az a pénz jelenleg komoly kompromisszumból van, PONT azért mert minél hamarabb vissza szeretnék vinni a klubot oda ahova való, a legjobbak közé.
Persze mint nagy gyerekkori álma, választhatja továbbra is ezt a fizetést miközben jön az újabb 2-8 és társai és szeretett klubjának történelmében nem a csúcsok hanem a negatív rekordok között lesz az ő neve is.

Gaviról nem hallottam hogy valaha pénzéhesként titulálták, mivel 18 sem múlt tegnapelőttig így nem is kaphatott volna nagyszerződést.

Amiket meg meglépnek, gyanítom Xavi is jóváhagyja, és ne felejtsük el az idei szezonban már nem a Bl hely elérése a cél, komoly nyomás alatt lesz.

Bernardo Silva amúgy pont azért lehet reális elképzelés mert 28 éves, miközben tapasztalt és 4-5 év benne van topszinten addig Gavi mögötte bőven tud fejlődni 22 éves koráig(persze ez akkor igaz ha nem az lesz hogy Bernardo 0-24-ben nyomatva, Gavi meg időhúzó csere lesz), ne felejtsük el hogy Iniestáék hol voltak 22-23 évesen.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.08.07. 02:22:14

Peter írta:
2022.08.07. 01:53:04
Amennyire szimpatikus volt az átigazolási időszak eleje, annyira kezd nem tetszeni a második fele.
Szépen csendben kezd összeállni egy öregfiú csapat.
Alonso, Piqué, Alba, Robi, Busi, Pjanic, Lewa
Önmagában nézve Frenkie eladása még nem is zavarna, de a fentiek függvényében igencsak zavarosnak gondolom.
Jönne Bernardo Silva és ezzel el is dobhatnánk a fiatal ütősnek tűnő középpályánkat is.
Ugyan elöl nagyon összetákolni már nem hiszem, hogy lehet, de ezek után már semmin sem csodálkoznék.

Még a végén VEB-nek igaza lesz, bár ő elsősorban a védelemre gondolt, erős a gyanú, hogy ez más csapatrészre is könnyen átterjedhet.
Mindenesetre zavaros kezd lenni az, ami lehetett volna kristálytiszta is.
visca el barca írta:
2022.08.06. 21:29:19
csinal egy osszetákolt sz*rt.
Csak ebből a felsorolásból négy játékos nem a kezdő tagja, három-négynek ez az utolsó éve és az Alba-Lewa duó sem a jövő Barcája lesz, de kell rutinos játékos is a csapatba. Nem lehet csak Pedrikkel, Gavikkal, Baldékkal, Destekkel, Raphinhakkal egy ütőképes csapatot összeállítani.
Silva is még csak most fogja betölteni 28-at, nem olyan öreg, sőt.
Ezt a Gavi szöveget pedig eléggé kétlem, másrészt ha egy alig 18 éves kölyök, aki egy éve még az ifiben kergette a labdát, fenyegetőzik, mert a világ egyik legjobb középpályását igazolnák le és vele kellene harcolni, akkor inkább kvül tágasabb.
Bár a forrás sem a leghitelesebb.
Forca Barca!!!!
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3256
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.08.07. 01:53:04

Amennyire szimpatikus volt az átigazolási időszak eleje, annyira kezd nem tetszeni a második fele.
Szépen csendben kezd összeállni egy öregfiú csapat.
Alonso, Piqué, Alba, Robi, Busi, Pjanic, Lewa
Önmagában nézve Frenkie eladása még nem is zavarna, de a fentiek függvényében igencsak zavarosnak gondolom.
Jönne Bernardo Silva és ezzel el is dobhatnánk a fiatal ütősnek tűnő középpályánkat is.
Ugyan elöl a támadókat nagyon összetákolni már nem hiszem, hogy lehet, de ezek után már semmin sem csodálkoznék.

Még a végén VEB-nek igaza lesz, bár ő elsősorban a védelemre gondolt, erős a gyanú, hogy ez más csapatrészre is könnyen átterjedhet.
Mindenesetre zavaros kezd lenni az, ami lehetett volna kristálytiszta is.
visca el barca írta:
2022.08.06. 21:29:19
csinal egy osszetákolt sz*rt.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2022.08.07. 01:00:22

Troym írta:
2022.08.06. 15:30:07
2 út van: ha élete vágya itt játszani, akkor azt fele pénzért tud, vagy ha ez a pénz kell irány London. De nem lehet egyszerre d***I és szűznek maradni.
Oké, ha ennyire bele tudod élni magad a Laporta propagandába,akkor éld bele magad a másik oldalról:
Figyelj Laporta, legyünk őszinték egymáshoz. Bajban van anyagilag a klub? Oké, de ez miért nem látszik? Szórjátok a pénzt,mint egy olajos csapat, miért pont az én fizetésem fáj? Télen jött erősítés, kellett is, oké. Még nyáron 1-2 ez is rendben van, bár ha olyan rossz a helyzet,akkor miért angol klubokkal versenyzünk?
De már hány játékosnál tartotok? Depayt is éppen elüldözitek a kétszer többet kereső Lewáért, ott miért nem fontos a pénz?
Miért az én fizetésemen kell a sajtóban rinyálni? Baldé van olyan jó,mint Alba, előbbi pár ezret keres, utóbbi húszmilliót. Miről beszélünk? Gavit nem rég a sajtóban mocskoltátok,hogy pénzéhes,erre a helyére már a negyedik embert célozzátok,kétszer akkora fizetésért.

Gyerekkorom óta Barca szurkoló vagyok, életem álma,hogy itt lehetek. A fizikai mutatóim a legjobbak a csapatban, mégsem értékeltek sokra. Nem a fizetésemmel van a gond,ha lemondanék egy részéről mi lenne? Nem akkora összeg,hogy bármin is segítene. Elmondom mi a célotok. Az,hogy engedjek a zsarolásnak,visszavágjátok a fizetésemet,aztán a padon rohasztotok meg,hogy aztán a játékpercek miatt elkotródjak, vagy ezt megelőzvén előbb elmenjek és az értem kapott pénzt is azonnal elszórjátok.
Akkor itt az ellen-ajánlatom. Marad a pénzem, mert megérdemlem. Kivágjátok Busit és oda tesztek,ahol a világ egyik legjobbja vagyok, a csapat sikeres lesz és egyből nem tűnik soknak a bérem.
Vagy letesztek a padra, mert képtelen vagytok használni a képességeimet, ebben az esetben a magas bérem pedig a büntetésetek és az én fájdalomdíjam.
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2022.08.06. 21:51:32

Szerintem a kapuba megy TS helyére.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.08.06. 21:29:19

Cseri írta:
2022.08.06. 20:52:32
soadroli írta:
2022.08.06. 17:39:57
Barça want to sign Bernardo Silva even if Frenkie de Jong stays. [Diario Sport]
Kezd erősödni a gyanúm, hogy, ha marad elsősorban középhátvédként számol majd vele Xavi. Kounde/Arajuo megy a szélre.
De jó lesz. Ahelyett h osszerakna egy bika vedelmet, ahol mindenki a helyen jatszik, helyette csinal egy osszetákolt sz*rt.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1854
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2022.08.06. 21:16:10

esetleg jobb szelso vedo?
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1790
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2022.08.06. 20:52:32

soadroli írta:
2022.08.06. 17:39:57
Barça want to sign Bernardo Silva even if Frenkie de Jong stays. [Diario Sport]
Kezd erősödni a gyanúm, hogy, ha marad elsősorban középhátvédként számol majd vele Xavi. Kounde/Arajuo megy a szélre.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1854
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2022.08.06. 18:36:59

Marcos Alonso ma nincs a Chelsea kereteben, valoszinuleg kozel az atigazolasa a Barcaba...
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7092
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.08.06. 17:52:19

éS írta:
2022.08.06. 17:47:25
soadroli írta:
2022.08.06. 17:39:57
Barça want to sign Bernardo Silva even if Frenkie de Jong stays. [Diario Sport]

persze pasztmek, regisztrálni meg én fogom őket :D
De az is lehet, hogy a twitter huszárok kicsit rosszabbul festik le a jelenlegi helyzetet, mint amilyen valójában.
Vagy kacsa a hír, vagy csak nem akarjuk azt kommunikálni, hogy DJ-ot mindenképp el akarjuk passzolni, vagy magát a hollandot akarjuk elüldözni, ki tudja. Egy posztra nagyon erős ötletem van, ami a gátunk lesz, meg még egy majdnem annyira,középpályásból vagyunk elegen, elég sokfélék is.
Egyébként Torre nekem nagyon hasonlít BS-ra, pici, szemfüles, elegáns, jó lövötechnikával. 1-2 év múlva még valami hasonló ki is kupálódhatna belőle, még ha kicsit gyengébb kiadásban is.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
éS
Barça B
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2008.03.19. 15:31:54
Tartózkodási hely: Budapest

2022.08.06. 17:47:25

soadroli írta:
2022.08.06. 17:39:57
Barça want to sign Bernardo Silva even if Frenkie de Jong stays. [Diario Sport]

persze pasztmek, regisztrálni meg én fogom őket :D
De az is lehet, hogy a twitter huszárok kicsit rosszabbul festik le a jelenlegi helyzetet, mint amilyen valójában.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5156
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2022.08.06. 17:39:57

Barça want to sign Bernardo Silva even if Frenkie de Jong stays. [Diario Sport]

persze pasztmek, regisztrálni meg én fogom őket :D
Kép
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2516
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.08.06. 15:30:07

2 út van: ha élete vágya itt játszani, akkor azt fele pénzért tud, vagy ha ez a pénz kell irány London. De nem lehet egyszerre d***I és szűznek maradni.
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2022.08.06. 15:29:12

Cseri írta:
2022.08.06. 12:19:59
Gyorfy10 írta:
2022.08.06. 11:53:59
Távozókról valakinek valami infója? Elég sokan vagyunk még a keretben szerintem.
Egyre több (megkérdőjelezhető) forrás írja, hogy De Jong megy a cselzíbe, az átigazolásba bevonnák Alonsot is.
LA galaxy vinné Robit.
Umtitiről és a haverjairól semmi...
Érkezési oldalról sajnos nem találtam semmit jobb bekkről...
Chelsea, úgy volt, csak akkor ad ajánlatot, ha FdJ rábólint a váltásra... Állítólag ajánlat érkezett...
Szóval, úgy tűnik, lassan "here we go" következhet???

Cserébe állítólag Gavi hisztizik, hogy nem hosszabbít, ha jön Silva... Kész várni aláírással akár szeptemberig... 🤔
Úgy olvastam korábban, júliustól már 100m Gavi kivásárlási árra és nem 50m!?!
Vagy Silva erre hivatkozással nem jön, vagy beesik némi pénz, mínusz Gavi??? :shock:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.08.06. 14:48:34

A holland a teljesitmenye alapjan 5 milliot se erdemel, nem hogy 20at. Egy teljes kozepszer, ajandek lenne ha vegre vki letenne erte egy 80ast es elmenne.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1235
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2022.08.06. 14:33:11

Jack Napier írta:
2022.08.06. 13:48:58
MessiNeymarSuarez írta:
2022.08.06. 10:04:50

Kövezzetek meg, de kezd nagyon antipatikus lenni a szememben a holland, messze nem nyújtotta az előre elvárt teljesítményt és azt ami az eszméletlen fizuja alapján elvárható.
A szezontól kezdődő netto 17+2-3 millió hűségbónuszos fizetéséből(bruttó 30 körül) illene leadni akkor is ha nem lenne átadólistán mert jelenleg annyit fog keresni mint Araujo-Pedri-Gavi-Koundé-Raphinha ötös.
Verheti a mellét és jogában is van hogy neki szerződése van, de érdekes módon elég sokan hajlandóak voltak csökkenteni.
Valószinű Koeman haverjáért is nehesztelhet egy kicsit amúgy a klubra
Ne haragudj de Te mit csinálnál akkor ha aláírnál egy hivatalos szerződést a világ egy vezető vállalatánál, mint alkalmazott, egyszer csak mivel a volt vezetőség teljes mértékben inkompetens volt és semmit nem takárékoskodott csak szórta a lét maláj k..rvakra és az új management pont rólad próbálja lehúzni azt a plusz lóvét ami az új munkatársaid bérére kell?
Mindezt úgy, hogy Chelseaben vagy bárhol máshol valszeg jobb szerződést kapna mint itt, ahol tornádóban építenek kárytavárat éppen.
“Mindenki” csökkentette a fizujat nála fontosabb játékosok is…. írjon alá a Londoniaknal egy ilyen Barcas fizut ha pénz kell ott megkapja szerintem ! Nincs ezzel gond..
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10089
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2022.08.06. 14:27:44

Jack Napier írta:
2022.08.06. 13:48:58

Ne haragudj de Te mit csinálnál akkor ha aláírnál egy hivatalos szerződést a világ egy vezető vállalatánál, mint alkalmazott, egyszer csak mivel a volt vezetőség teljes mértékben inkompetens volt és semmit nem takárékoskodott csak szórta a lét maláj k..rvakra és az új management pont rólad próbálja lehúzni azt a plusz lóvét ami az új munkatársaid bérére kell?
Mindezt úgy, hogy Chelseaben vagy bárhol máshol valszeg jobb szerződést kapna mint itt, ahol tornádóban építenek kárytavárat éppen.
Ez teljesen jogos lenne, ha azóta is mindenki ilyen fizetéssel jönne.
Ha Raphinha, Koundé, Christensen, Kessie nem ilyen 5-6milliós fizuval jönnének hanem a triplájáért akkor más lenne a helyzet, de mivel nem így van, ezért az a helyzet hogy messze De Jong lóg ki, mert az előtte lévők már elmentek(Messi, Grizi, Coutinho)

Amúgy meg a hasonlattal élve van a kényszerű(holnaptól nem kaphat megbízást a cég) és van a számok kozmetikázása céjából kényszerítés, jelen esetben az előbbi a helyzet a szabályok miatt.
Plusz bármikor jöhet egy főnökváltás és az nem érv hogy eddig szórták a pénzt és minden jót megkaptál cserébe dolgozni sem kellett, hogy akkor most miért kell keményen dolgozni kevesebb fizuért.

Amit te is írtál, pont azért a legcélszerűbb lenne ha elmenne a Chelseabe ahol megkapná a mostani fizuját, helyette meg jöhetne Bernardo Silva kb harmad fizuval, és Xavi elképzeléseibe jobban passzolva.
Válasz küldése