Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.07.27. 09:07:34

S.Agüero írta:Goal.com szerint 28 millió eurót ajánlottunk a Chelseának David Luiz játékjogáért.
Szerintem sem lenne hülyeség David Luiz mellé, ezt a Vergini gyereket elhozni főleg hogyha ingyen van. :) Igy több lehetőség adódna az edzőnek, a posztért pedig mehetne a harc a játékosok között is. :P Az ember már alig várja a szezon kezdetett, mert nem tudjuk hogy mire számítsunk és nagyon nagy a bizalom az edzőnek.Ez a Roura vs TV féle társulatról már nem volt el mondható, hiszen náluk már mindenki tisztában volt vele hogy mit is kaphatunk majd tőlük. :lol:
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.07.26. 23:49:14

Goal.com szerint 28 millió eurót ajánlottunk a Chelseának David Luiz játékjogáért.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2013.07.26. 23:32:00

amúgy ezt a vergini gyereket hoznám egyből. fogalmam sincs mit tud, de az előző idényben ő játszotta a legtöbbet martino keze alatt a csapatban, még a kapusnál is többet. ha az edző úgy gondolja, hogy elég ide, akkor ingyen semmi kockázattal elhozhatjuk, és itt az előszezon rá, hogy teszteljük. közben ugyanúgy lehet dolgozni egy top igazoláson david luiz, agger, vagy fogalmam sincs, ha nem jönne be a srác. de mit vesztenénk vele?
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.07.26. 21:03:16

Rafinha és Srgi Roberto távozásával logikus lenne a B-csapatba igazolni (bár nem tudom pontosan a kp melyik részén játszik), a felnőtt csapatba nem hiszem, hogy 19-éves játékosokat igazolnának. Ha a "kicsikhez" jönne még jól is elsülhet a dolog.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.07.26. 19:32:04

remelem ez a sok b kategorias jatekos csak a média kreálmánya.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.07.26. 19:11:30

http://barcanoticias.blog.hu/2013/07/26 ... n=blhshare

A legújabb név Tata kalapjából, de remélem csak a B csapatba akarja egyelőre, mert mindenképp Sergi Robertonak járna a lehetőség középen.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2013.07.26. 12:40:02

ozsimiki írta:ha nagyon szépen megkérek vkit, összefoglalná egy postban,h kiket,hova akarunk igazolni,vagy kik vannak a célkeresztben? NEM bulvárlapok híreire alapozva természetesen...
Védőt biztosan fognak igazolni, de még több, mint egy hónap van, és gondolom most az összes idő az új edző szerződtetésével ment el, illetve a Mundo/Sport fel is vetette, hogy parkolópályán van minden igazolás, amíg az új edzővel nem egyeztet a szakmai stáb. Ami azt hiszem tökéletesen érthető is, némi gondolkodás után. :)

Védőnek Vergini nevét dobták fel, mert magas, Martino játékosa volt, és lejárt a szerződése. Szerintem ingyen meg fogják próbálni, max ül a lelátón amíg kölcsön nem adják. Emellett simán bepróbálhatnak valakit arról a listáról, amit még Vilanovával csináltak Zubiék. Innen én Aggert tippelem, a Poolból nem lehet nehéz elhozni, és nem is rossz védő.

A többi posztra megvagyunk, ezt Zubiék is elmondták a legutóbbi sajtótájékoztatón, szóval nem várható érkezés. Viszont egy hónapig még írni kell valamit, azért előbb majd megírják odakint, hogy Martino taktikájához bő keret és/vagy center kell, szóval a nevek röpködni fognak, a fórum meg nem győz majd fröcsögni és sipítozni. :D
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.07.26. 12:36:15

Mivel az Eurobarca oldalán is megjelent ez a Vergini gyerek, akkor talán mégsem pletyka az esetleges jövetele.

Nem akarom senki lelkesedését lehűteni, mert a youtube videók alapján valóban ügyes, gyors (ügyesen van összeollózva).
Ehhez a teljesítményhez voltak is "megfelelő szintű" ellenfelek.

2011-ben viszont nem tudott "megragadni a Verona csapatában.
Mivel akkor 22 éves volt, az elég gáz rá nézve, hiszen az olasz 3. osztályban tudtommal nem játszanak veretes csapatok.
Az, hogy ingyen van csak egy dolog.

Az esetleges igazolása esetén cáfoljon rám, akkor megemelem a kalapom előtte.Teljesen ingyen egy kitűnő játékos.. hát na, kicsit meseszerű!
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.07.26. 12:36:15

Hát ha a hátsó alakzatba nem érkezik senki, akkor Martino, ide, vagy oda, cseszhetjük... Látni kell hogy jelenleg van egy Önmagához képest fejben gyenge Piqué-nk, egy eléggé, a Pályafutása végét járó Puyink (Istenem ezt de fáj leírni) egy igazából kvk Maschunk, illetve egy ígéret Bartrank (aki most sem győzött meg) a belső védő posztra... Ha ezzel megyünk a szezonnak, akkor nem tudom mi lehet a vezetőség fejében...
Ezt gondolom a székházban is mérlegre tették. Kell egy védő legalább...
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
Gery0704
Jugador del Barça
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2010.04.12. 14:55:06

2013.07.26. 12:23:34

azért ez nem teljesen így van mert ahogy elnézem a dolgokat idén tényleg akarunk védőt igazolni (elég csak azt nézni hogy Silvára is eléggé nyomultak Tito kérésére) DE mivel TS mozdíthatatlannak látszik én ugy látom hogy jelenleg egy kicsit megrekedtek annál hogy mégis kit kellene hozni. Vannak páran még pletykákban de vagy nem adják el nekünk (David Luiz) vagy pedig kockázatos megoldás pl most ez a Vergini.
Remélem hogy ez a tanácstalanság csak azért van mert biztosra akarnak menni és nem akarnak egy Csigri 2.0 igazolást
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.07.26. 10:53:53

ozsimiki írta: más:

ha nagyon szépen megkérek vkit, összefoglalná egy postban,h kiket,hova akarunk igazolni,vagy kik vannak a célkeresztben? NEM bulvárlapok híreire alapozva természetesen...

köszönöm
senki.

amíg itt volt tito addig thiago silva volt a célkeresztben (ezt a vicces arab is megerősítette: ha a barca nem száll le thiago silváról megveszem messit :D) és ennyi.

az a durva h még a spanyol lapok sem dobálóznak nevekkel, annyira nem akarunk senkit igazolni.

én reménykedem benne, hogy egy védő mellett, azért surranó pályán jön valami jó igazolás, egy olyan, akit csak igy hipp-hopp bejelntenek (mint anno adrianot)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Cooh
Jugador del Barça
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2008.11.18. 11:06:46

2013.07.26. 09:59:57

Castiel írta:
Cooh írta:Ott van pl (és lehet, hogy egyeseknek rossz példa) Varane a riválisnál...
Én már cáfolom is :D Őt azért nem csak úgy kényszerből hozták ide. Hanem előre megfontolt vétel volt, és ugye Zidane volt aki őt megnézte, és azt mondta ez a srác hatalmas tehetség ne gondolkozzunk rajta...
Kettő között van különbség...
És egy edző miben más a megfigyelésben, mint Zidane....?!?!
Nem hiába ajánlotta be a vezetőségne Matino sem..

A sztár védők is ismeretlenként kezdték a szakmát...lehet, hogy bukó, de az is lehet, hogy megoldja a problémát.
Összetett dolog, mert ha sikerül tehermentesíteni a védelmet, mint anno Pepnél, akkor Vergini is jó megoldás lehet.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.07.26. 09:47:10

megnéztem ezt a klippet róla . nekem máris tetszik:
1:/az új edző ajánlotta
2./alkata életkora tökéletes
3./le lehet nézni a délamerikai focit (én nem teszem) de egyet biztosan tudnak ugyanúgy ha nem jobban: a labdával bánni.
4./ olcsó
5./ éppen mert nem szupersztár, ha az edző is úgy akarja Bartra beépítése is sokkal jobban alakulhat(könnyebben juthat játékhoz) a másik fiatal mellett.
azt elismerem, hogy van kockázata az ügyletnek, a két véglet: Csigri-Varane !? de túl sok biztos megoldás az idén már nemigen adódik.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2013.07.26. 09:38:51

Mezner2 írta:
gy írta:
de ennyire?!
Bizony, nagyon ingyen van... :mrgreen: Vagy nem nagyon értem mire gondolsz :D
Gondolom arra,h laza 4szer küldte el a hszt. De már orvosolva...

más:

ha nagyon szépen megkérek vkit, összefoglalná egy postban,h kiket,hova akarunk igazolni,vagy kik vannak a célkeresztben? NEM bulvárlapok híreire alapozva természetesen...

köszönöm
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.07.26. 09:31:08

gy írta:
Vakmacska írta:szerintem is érdemes kipróbálni. Főleg, hogy ingyen van.
de ennyire?!
Bizony, nagyon ingyen van... :mrgreen: Vagy nem nagyon értem mire gondolsz :D
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.07.26. 09:05:50

szerintem is érdemes kipróbálni. Főleg, hogy ingyen van.
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.07.26. 08:55:57

Cooh írta:Ott van pl (és lehet, hogy egyeseknek rossz példa) Varane a riválisnál...
Én már cáfolom is :D Őt azért nem csak úgy kényszerből hozták ide. Hanem előre megfontolt vétel volt, és ugye Zidane volt aki őt megnézte, és azt mondta ez a srác hatalmas tehetség ne gondolkozzunk rajta...
Kettő között van különbség...
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Cooh
Jugador del Barça
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2008.11.18. 11:06:46

2013.07.26. 08:34:44

Kemény, hogy egyesek annyira előrelátóan gondolkodnak, hogy már a téli szezonnál járnak :D amikor lemond Matino és kölcsön adjuk az új argetín védőt, mert persze megmondták, hogy itt bizony nem válik be..

Amúgy meg ingyen jönne, ismeri az edző, magas és gyors ráadásul a labdával sem ügyetlen, akkor miért ne lehetne kipróbálni?!...

Ott van pl (és lehet, hogy egyeseknek rossz példa) Varane a riválisnál...
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8565
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.07.26. 07:59:19

az új edző a hírek szerint taktikailag és szakmailag kiválóan felkészült. ebben az esetben nyilván ő is tisztában van azzal, hogy a spanyol meg az argentin bajnokság nem ugyanaz, meg satöbbi...azt is tudja, hogy melyik klubhoz jött és mik az elvárások. jöjjön Vergini, ha úgy látja jónak az új edző és a szakmai stáb is belemegy, rajta kívül most Mangala neve vetődött fel, aki talán egy fokkal kisebb zsákbamacska, hogy ezzel a csontig lerágott kifejezéssel éljek, de cserébe azért kerülne 25 millióba. nincs nagy név a piacon, ez van, be kell egy ilyet vállalni, hátha robban, ingyen semmivel sem leszünk vele hátrébb, mint Bartrával, akit a komolyabb játékosok még mindig szétforgatnak, vagy Koscielny-val és a hasonló nevekkel, akik mostanában felmerültek. ha jön az argentin, akkor reménykedjünk, hogy azok közé fog tartozni, akik beváltak ismeretlenként. a megmaradt pénz meg nem fog rosszul jönni már télen se, ha úgy alakulna, hogy mégis muszáj nevetséges összeget kipengetni valakiért.
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.07.26. 00:31:48

azt gondolom hogy ezen az alapon Henriqe Bartra,Muniesa,Fontas is megoldás lehetett volna,nem tudom hogy egy argentin bajnokságból( egyáltalán nem lenézve) egy olyan.. egyébként ügyes játékos lehetne a mi emberünk aki most szerződést hosszabítana a Newell-el ha Tata nem igazol ide..
annak meg semmi értelme hogy ha ne adj isten télen Tata lemond/elküldik akkor kölcsnből kölcsönbe adjuk szerencsétlent...

persze ne legyünk negatívak...ha valóban ide igazol,és kap lehetőséget...akár még egy nagyon jó védő is lehetne belőle akár,csak hát az a baj hogy a kicsik közt is akad ilyen játékos szerintem,és talán ha Henriqe-t nem adogatjuk el (vagy ha lehet akkor vissza hívjuk kölcsnből,ha egyáltalán kölcsönben van) akkor ő is JOBB lehet / lehetett volna mint ez az opció..
de nekem/nekünk zsákba macska...

ne feledjük hogy sok kiváló játékos sem a Realban,MUban nevelkedtek...
és kissebb csapatokból ugymond neve sincs játékosokból csináltak világsztárt.
hátha....
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.07.26. 00:03:06

Na, úgy néz ki idén sem veszünk normális védőt, biztos, hogy ne nehezítsük meg imádott Pep-ünknek, hogy a tavalyi 7-0-ás verést felülmúlva üssön ki minket a BL-ből. Szegényt egyből leszólnák, mert alulmaradt Heynckessel szemben. :RESPECT!
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.07.25. 23:32:47

Lionel85 írta:Ez a Vergini gyerek elég média-gyanús kitaláció. Nem hiszem, hogy Európában egy topcsapatba be tudna robbanni, bár hozzá kell tenni, Martinót se ismertük addig, amíg Tito Vilanova le nem mondott. Martino ismeri, mivel a játékosa volt, de az argentin és a spanyol bajnokság közt hatalmas különbség van.

Egyébként szembeötlő a gyorsasága a magasság ellenére, ha jól tudom 191 cm-es középső védőről van szó és nagyon bátornak tűnik, nem fél az akciókba belemenni.
ne vicceljunk már. a gyerek az olasz 3. ligában nem tudott megmaradni (legalabb is a stat ezt mutatja)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2013.07.25. 19:55:16

hát nem tudom......mondjuk ennyi pénzért ajándék lenne...nem buknánk annyit rajta mint Henriquén vagy Csigriszkijen :)

http://barcanoticias.blog.hu/2013/07/25 ... rcelonahoz
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.07.25. 19:40:06

Ez a Vergini gyerek elég média-gyanús kitaláció. Nem hiszem, hogy Európában egy topcsapatba be tudna robbanni, bár hozzá kell tenni, Martinót se ismertük addig, amíg Tito Vilanova le nem mondott. Martino ismeri, mivel a játékosa volt, de az argentin és a spanyol bajnokság közt hatalmas különbség van.

Egyébként szembeötlő a gyorsasága a magasság ellenére, ha jól tudom 191 cm-es középső védőről van szó és nagyon bátornak tűnik, nem fél az akciókba belemenni.
Kép
Kép
Kép
csabi1216
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2013.05.07. 12:47:31

2013.07.25. 19:30:20

Alcantara írta:A Mangala gyerek nevét már nyár elején röptette itt valaki. Nem vagyok nagy Porto meccs néző, de az a pár BL, valamint a Benfica elleni rangadókat nézve, én nem ájulok be ezektől a túlértékelt játékosoktól.

Eleve olyan játékosokat adnak el, akiknek az ár/érték arányuk nevetséges.
A legtöbb "szupertehetség" (évente 5-6 ilyet árulnak mindig az átigazolási piacon) 30-40-50-60 millióért megy el tőlük, hogy nagyobb csapatoknál többsége töltelék szerepet kapjon.

Én inkább azt a palit (valami Mendes vagy kicsoda) hoznám a klubhoz, aki ezeket az "egyszezonos" labdarúgókat ilyen jó pénzért eladja.
A La Masiából aranybányát tudna csinálni, nem kellene ilyen szégyenteljes árakon játékosokat eladnunk.
Mangala szerintem jó védő, igaz nem sokszor láttam, talán 3-4 meccsen, de azokon jól játszott. Korábban már írtam én is, hogy örülnék neki. Valaki lejjebb írta, hogy 28m-ről indulnak a tárgyalások, ezt szerintem csak ujságírói pletyka, mert annyit még nem ér.

Felröppent a sajtóban szintén Santiago Vergini is TATA előző csapatától, szerintem ez még viccnek is rossz, vele szerintem nem leszünk kint a vízből, akkor már inkább ne is hozzunk senkit, annyit, vagy még többet tud Bartra. Igaz nem láttam egyszer sem játszani, de 24 évesen 700.000 az értéke Transfermarkt szerint (igaz ez az érték nem mértékadó), amiből azért talán lehet következtetni rá
Válasz küldése