Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2013.07.19. 23:23:48

barcafan93 írta:Kicsit off, de a PSG megvette a Romatol Marquinhost és hátha Thiago Silva pótlására vitték :) Remélem nem Silva mellé a védősorba :)
DE. :D
Világosan megmondták, hogy Silva nem eladó senkinek sem.
barcafan93
Barça B
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2007.08.29. 18:09:11

2013.07.19. 22:23:42

Kicsit off, de a PSG megvette a Romatol Marquinhost és hátha Thiago Silva pótlására vitték :) Remélem nem Silva mellé a védősorba :)
Girona
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011.06.01. 11:13:53

2013.07.19. 21:35:16

Sokkoló hír. Elsőre érte, mint emberért, másodjára pedig a csapat miatt. Nyugodt környezet kívánok neki, ahol túl lehet ezen a veszedelmes betegségen. Új igazolások? HÁT most jön a legnehezebb...
Ki szabad még? Nekem Bielsa ugrik be aki hasonló focit csinált a Bilbaoval. Heynkes is free, de persze Ő távolabbi falat. A nagy nevek közül, olyan aki focit játszat mást nem tudok. Talán Hidding? De ő mindig foglalt.
Segítsetek.
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2013.07.19. 20:29:00

Na most mi van, a PSG bepipult, hogy érdeklődünk Silva után, és mindenkit leigazol, aki még alternatíva? :D Nem ismerem Marquinhost, de amiket olvastam róla véleményeket, azok alapján jó védő. Megint egy jó játékossal gazdagodott a francia csapat.

David Luiz még mindig szerintem a lehető legjobb megoldás.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.07.19. 18:09:45

http://translate.googleusercontent.com/ ... f9mxqtgqbg

No az a nem várt fordulat...
Tito betegsége rosszabbodott,és nem folytatja...Este jelentik be hivatalosan...
Hát ha ez igaz,sok minden megváltozhat...
De legfőképp szegény Tito... :( :( :( :( :( :(

sport is lehozta... :(
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19551
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.07.19. 18:08:12

Agger -Vertonghen jó megoldás lehetne, Marquinhos-t sajnálom azért, de ennyi pénzt meg nem ért.Dán-t jobban ismerem, mondjuk az aztán nem túl fontos érv mellette, hogy milyen tetoválása van, hozzáteszem undorító módon szét van varrva, ocsmány ahogy kiné6z, de jó védő, s ár/értékben megfelelő lenne.

Messi kijelentésben meg azért van valami, miután tényleg nem egyszer kijelentették nem eladó Silva, mi meg próbálkozunk folyamat (s ezek szerint tényleg ha kiakadtak már), jó hogy elege lett ebből.S valahol sértve érzi magát ezen.Tipikusan annak az esete, hogy ugyanúgy nem túl etikusan mi a klub tradícióját kihasználva próbálunk előrébb jutni ők meg akkor pénzzel.

Thiago-s dologhoz még annyit, úgy gondolom ahogy volt erről cikk is, hogy a legdrágább La Masía növendék, ez egy folyamat kezdete lehet.s okos felépített rendszerrel bőven tud ebből profitálni a klub, hogy az utánpótlás bázisból jönnek a gyerekek.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.07.19. 17:58:04

Egyszer a city tulaja nyilatkozott egy ilyet,még mikor megvette a klubbot,hogy persze a foci nem csak pénzből áll...És persze Messi nem eladó...De kiváncsi lenne mi lenne ha bekínálna 1milliárd dollárt Messiért...Akkor se lenne e eladó...

Hmmm no igen...

Ez a baj ezekkel a hatalmas pénz emberekkel,érve itt akár az arabokat,vagy Abramovicsot,vagy az új monacoi miliárdost,hogy eltorzítják a focit...Mert van az a pénz...És nekik az a pénz aprópénz...Pláne az araboknál...Már most,de pár év múlva még jobban ez lesz,hogy a világon másról nem fog szólni a foci mint a pénzről...A régi értékek,csapathűség,utánpótlás nevelés,ideológiák megszűnnek és csak a pénz lesz...Egész egyszerűen mert túl sok pénz áramlik a fociba...Már most ott tartunk hogy az a klubb lehet siekres aki marha gazdag...És ne áltassuk magunkat mi is ezért vagyunk marha sikeresek,nem csak ezért,de nagyban ezért is...Mertha nem tudnánk ennyit fizetni a játékosoknak,nem tudnánk ennyiért igazolni sehol nem lennénk...Nem azt mondom lenne aki itt lenne akkor is...De pl egy mostani vagy egy 6kupás szitű kerethez rengeteg pénz kell...Igen mi nagyrészt nem kajuk hanem kitermeljük mint klubb a pénzt...Persze ez nagy különbség,mert sportszakmailag alapozzuk meg a vásárlásainkat,és nem írnak nekünk a semmire egy csekket...De sajnos egyre inkább a pénzről szól a Barca is...Nem csak arról,de nagyban arról is...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.07.19. 17:42:13

visca el barca írta:jah értem :D akkor ez van :D

amugy kiváncsi lennék mi történne ha tényleg betolná a 250 milliot, messinek meg bekínálna egy évre 20 millios fizetést :roll:
Lehet elvakultan hiszek Messi lojalitásában, de inkább egy fegyver kéne a tarkójához, hogy aláírja...

Arról nem is beszélve, hogy 250 millióért még el is adnánk, nem csak a Bolhából áll a foci, a müncheniek ékesen bizonyították.

Végső alternatívának feldobnám, hogy nem biztos hogy mondott ilyet az arabus.

Firkászok... :roll:
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.07.19. 17:35:37

Thiago Silva ideigazolása attól függ, hogy van-e még szabadhely a PSG versenynaptárában, mert senkit nem igazolunk le anélkül, hogy ne ajánlanánk fel nekik 2 meccset
Remélem van olyan top csapat aki akar velünk barátságos meccset játszani, mert akkor van még honnan igazolni :lol: Fogadhat velem akárki, hogy ha idén még jön valaki akkor annak az árába beleépít Sandro 2 barátságos meccset alaphangon :D Nevetséges ez az állandó cigánykodás miközben a távozókon eurótízmilliókat bukunk... :roll:
boomer
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013.07.05. 15:17:27

2013.07.19. 17:33:53

Az ki van zárva, hogy 40 a kivásárlási ára, ha tavaly 40ért vették.

Amúgy ha tetszik, ha nem, a focit is a pénz mozdítja előre, plusz a csapat főszponzora is arab, tehát nem túl evidens, hogy mocskoljuk az arab pénzeket. Ezek a pénzek nélkül nem lett volna se Cesc, se Neymar...
Avatar
pezZy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2010.09.29. 18:34:43
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Kapcsolat:

2013.07.19. 17:23:14

http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... it-2263571

Érdekes.. Kicsit már kezd ki lenni a t***m az arab pénzesekkel.. Azért ez már sok. Lehet, hogy csak duma, de a a vicc benne, hogy ezek a pénzükkel bármit megtesznek.

Ezen a kijelentésen is meglepődtem (ha igaz persze), hogy a barca vezetőség kivásárolja Silvát, ha nem hajlandó a PSG tárgyalni. Ez fura, mert ez nem jellemző a vezetőségre.. 8)
Kép
"El fogom feledtetni velük a vereség ízét, ám jól az eszükbe vésem, hogy mindig küzdeniük kell. Én vagyok a vezető, ők követnek engem, együtt pedig sikeresek leszünk…”

Culé per sempre!!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.07.19. 17:21:20

mi lehet? Zubiék Ibizán áztatják magukat?! nagy a csend, ennyire fű alatt dolgoznának? indulni kellene a csapatoknak, összerázódni, jönnek a felkészülési meccsek, de nálunk még megy a sumák....
boomer
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013.07.05. 15:17:27

2013.07.19. 17:20:56

visca el barca írta:jah értem :D akkor ez van :D

amugy kiváncsi lennék mi történne ha tényleg betolná a 250 milliot, messinek meg bekínálna egy évre 20 millios fizetést :roll:
Az adócsalásból kiindulva van az a pénz... :D Amúgy én is kíváncsi lennék, elvileg az Old Boys-on kívül más klubba nem lépne, legalább is ezt mondta. :wink:
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.07.19. 17:06:40

Vág ez eszed, Mátyás, mint a beretva. :D
Igen, ő az. :P
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.07.19. 17:06:37

jah értem :D akkor ez van :D

amugy kiváncsi lennék mi történne ha tényleg betolná a 250 milliot, messinek meg bekínálna egy évre 20 millios fizetést :roll:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2013.07.19. 16:59:28

visca el barca írta:amugy a csávót kerestem h mennyire kulák, nincs rajta a forbes 1 milliárdos listáján, ergo nekem lövésem sincs honnan tolja bele a sok száz milliót...

abramovicshoz képest egy csóringer... :lol:
Ő csak a PSG elnöke, nem a tulajdonosa, csak egy "bábu".
A tulajdonos a Qatar Investment Authority, aminek cirka 60-80 milliárd dolláros vagyona van (vagy több, szerintem ők se tudják pontosan). Úgyhogy mondhatjuk, hogy a PSG beírta a játékba a "végtelen pénz" cheatet.
Kép
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.07.19. 16:56:10

visca el barca írta:amugy a csávót kerestem h mennyire kulák, nincs rajta a forbes 1 milliárdos listáján, ergo nekem lövésem sincs honnan tolja bele a sok száz milliót...

abramovicshoz képest egy csóringer... :lol:
Ohhh nem kell félteni...A hivatalos forbes listán nincs rajta...De a Quatari királyi család sincs...Aztán meg kb top10ek...Ez mindíg kavarásos...Mert az ő nevén mi van meg a családja illetve az országa nevém mi van...Ennek a fazonnak a nevén nincs sok,csak a családi vállalkozása aminek ő az elnöke megér több mint 10milliárd eurót...Szal van honnan lóvét leakasztania... :D
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.07.19. 16:54:37

(Egy bizonyos dán kp-t én is favorizálok, szerintem egyre gondolhatunk.)
Ő lenne az?
http://en.wikipedia.org/wiki/Christian_Eriksen
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2013.07.19. 16:51:05

Gareth Tello írta:b]Vertonghen[/b] (így írja a nevét).
Top5 középhátvéd szerintem.
Eszméletlen, amit tavaly művelt nálunk, földön és levegőben is szinte hibátlan, bátran megy előre a támadásokkal, kedvenc példám erre a Swansea elleni 2-1, ahol középhátvédként gólt lőtt és gólpasszt adott: http://www.youtube.com/watch?v=XEui5xY3L8k
Ha jól emlékszem, 3 góllal és 4 gólpasszal zárta a PL-idényt, úgy, hogy többnyire a védelem tengelyében szerepelt, bár párszor balhátvédként is játszatta AVB, ahol egyébként szintén világklasszis teljesítményt nyújtott).
Ami még fontos, hogy a védelem vezére tudott lenni (Dawson mellett), szóval talán ebből a szempontból tudná pótolni a mi Carlesünket.

Viszont nem lenne olcsó, az biztos (szerintem 25-30 körül kellene perkálnunk érte), illetve nem hiszem, hogy távozni szeretne, kulcsember a White Hart Lane-en, tisztelik, szeretik, megbecsülik, jól érzi magát itt, AVB-vel is jól kijön, szóval semmi sem szól amellett, hogy elmenjen tőlünk.

Örülnék neki, az biztos, de akkor sem kötöm fel magam, ha marad a Spursnél. :)
Viszonylag sok PL meccset nézek én is, és teljes mértékben egyetértek veled, szerintem az előző szezonban Vertonghen nyújtotta a legjobb teljesítmény a PL-ben belsővédő poszton.
Magas, gyors, erős és technikailag is képzett. Thiago Silva után talán ő volna a legjobb választás.
(Ráadásul én nem vagyok Spurs-fan, így még csak elfogultsággal sem vádolhattok. Esetleg vaksággal. :D )
Szerintem azért ha a Spurssel megegyeznének a vételárról, akkor már Vertonghent se lenne nehéz meggyőzni arról, hogy szerződjön Barcelonába.
Gareth Tello írta:szerk.: Ja, és nem akarom megint elkezdeni az FM-ezést, de ha Cescet elviszi a United (ne tegyék!), akkor van egy dán középpályás, aki nem lenne rossz opció.
Gravesen visszatért a pályára? :D
(Egy bizonyos dán kp-t én is favorizálok, szerintem egyre gondolhatunk.)
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.07.19. 16:50:09

amugy a csávót kerestem h mennyire kulák, nincs rajta a forbes 1 milliárdos listáján, ergo nekem lövésem sincs honnan tolja bele a sok száz milliót...

abramovicshoz képest egy csóringer... :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.07.19. 16:36:52

davi10 írta:http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... it-2263571

Vicces gyerek :D
Hánynom kell tőle...
Megpróbálhatná.
Milyen nyilatkozatok ezek egy üzletembertől? Mint egy sértődött kisgyerek. Egyébként nem kéne neki Messi csak akkor ha elhozzuk Silvat? Miért a helyén akarja játszatni vagy mi??
Ha kell neki Messi akkor miért nem próbálkozik megvenni miért csak akkor ha Silva elegy? Bosszút áll vagy mi? Jézusom... Nagyon komoly pénzember lehet... =D> :lol:
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2013.07.19. 16:22:00

http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... it-2263571

Vicces gyerek :D
Hánynom kell tőle...
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.07.19. 14:44:53

S.Agüero írta:Agger, Vermaelen, Koscielny, Verthongen.

Igazából nem nagyon nézek PL-t, szóval valaki írhatna róluk, melyik tűnik a legjobb választásnak? :)
Elfogultság nélkül mondhatom, hogy Vertonghen (így írja a nevét).
Top5 középhátvéd szerintem.
Eszméletlen, amit tavaly művelt nálunk, földön és levegőben is szinte hibátlan, bátran megy előre a támadásokkal, kedvenc példám erre a Swansea elleni 2-1, ahol középhátvédként gólt lőtt és gólpasszt adott: http://www.youtube.com/watch?v=XEui5xY3L8k
Ha jól emlékszem, 3 góllal és 4 gólpasszal zárta a PL-idényt, úgy, hogy többnyire a védelem tengelyében szerepelt, bár párszor balhátvédként is játszatta AVB, ahol egyébként szintén világklasszis teljesítményt nyújtott).
Ami még fontos, hogy a védelem vezére tudott lenni (Dawson mellett), szóval talán ebből a szempontból tudná pótolni a mi Carlesünket.

Viszont nem lenne olcsó, az biztos (szerintem 25-30 körül kellene perkálnunk érte), illetve nem hiszem, hogy távozni szeretne, kulcsember a White Hart Lane-en, tisztelik, szeretik, megbecsülik, jól érzi magát itt, AVB-vel is jól kijön, szóval semmi sem szól amellett, hogy elmenjen tőlünk.

Örülnék neki, az biztos, de akkor sem kötöm fel magam, ha marad a Spursnél. :)

szerk.: Ja, és nem akarom megint elkezdeni az FM-ezést, de ha Cescet elviszi a United (ne tegyék!), akkor van egy dán középpályás, aki nem lenne rossz opció.
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.07.19. 14:36:28

visca el barca írta:jaj ne sírjál már itt, hát a nagy zubiék nem megmondták h jönni fog egy védő? megmondták vagy megmondták? :lol: aztán lehet az uj védő annyit sem fog érni mint mascherano... :? :lol:
Visca!!! Ennyire ne legyél pesszimista, egyszer csak leesik náluk is a tantusz, vagyis hogy ennek a toldozgatásnak és foltozgatásnak nincs értelme. :lol: Ahogy te is említetted "megmondták" és ez az alap. :oops:
Viccet félretéve, azért remélhetőleg csak érkezni fog valaki aki persze be is válik majd.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára JOseppe 2013.07.19. 14:47:48-kor.
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.07.19. 14:34:17

A jelöltek...Álítólag...
Vermaelen - alapvetően jól indult az Arsenalos pályafutása,de idén rengeteget hibázott vmiért...Nem jó ő ide,elég ha Pique nézi el néha...

Koscielny - max közepes tucatembernek jó,Barthra sztem már most jobb...

Verthongen - Hát xes...Nem mondom hogy nem állná meg a helyét,de vhogy nem érzem igazán megoldásnak...

Mangala - tudja a fene...Fizikálisan erős,magas,amennyit láttam belőle nem is lassú...Dehát igazából lutri...Kérdés hogy érezné e a Barca stílusát...

Evans - Sir Alex nem véletlen játszatta azért...De nem tudom,egy ír a Barcában,ebben a stílusban sztem nem állná meg a helyét...Nem éppen pengés lábbal a gyerek...

Rami - Nem lenne hülyeség...Én látok fantáziát a gyerekben...Olcsó is lenne...Inkább mint Mangala,vagy Evans,nagyobb eséllyel állná meg a helyét...

Inigo Martinez - hát tuti sokba kerülne...Plusz 181el nem a legmagasabb a világon...Hamarabb elnéznék egy colos gyereket...Bár a magasság nem minden de sosem baj plusz 10 centi...

TS meg hagyjuk ha igazán jönni akarna, már itt lenne...De igazából nem akarja ő beáldozni a párizsi milláit sztem...

No és akkor a végére hagytam Aggert és Luizt...

Agger nekem már régen is szimpatikus volt a Poolban...Sztem a pool egyik megmaradt értéke...Ugyan akkor nem vagyok benne teljesen biztos hogy megfelelne nálnuk...Kicsit statikus sztem...De fene tudja,nem sírnék azért ha jönne...

A Konfederációs kupa óta nálam Luiz nagy favorit...És nem a gólvonalos mentése miatt...Hanem végig ahogy játszott...Bőven felülmúlta a mellette álló TS-t...Szívvel lélekkel focizott,hiba nélkül...Megkedveltem a játékát mint védő...Magas is gyors is teknikás is...Én őt hoznám,ha lehet...Mou elmondta egyszer hogy nem adják el,de sztem nem kapaszkodna bele 2kézzel,nem elég hentes az ő védekező stílusához... :D Olyan 30ért elhozható,sztem ő még majdhogynem meg is ér annyit...Én azt mondom fizessük ki és megvan a csapatunk...Állítólag ő is szívesen jönne...Azért fix kezdőbe a Barcába ki nem...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bestbarca 2013.07.19. 16:14:11-kor.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Válasz küldése