Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2013.06.06. 17:41:50

Rivaldo11 írta:Egyszerű a dolog: Meg kell venni Ter Stegent most, mert jövőre más viszi el, és fújhatjuk. Egy évig még van kapusunk, utána miénk a világ egyik legnagyobb kapustehetsége. Nem lenne rossz biznisz ez.
Amúgy ez [auto_cenzúra] megoldás mindenkinek:

Nekünk megoldódik, hogy hamár VV marad, akkor úgy hozzuk el tS-t, hogy egy évig nem kell padon jegelni (vagy a padon fizetni VV-t), végigvédi az évet, a Gladbach állja a fizetését, és gondolom ennek a megoldásnak hála olcsóbban is hozzuk el.

Jó ter Stegennek, mert még egy évet végigvéd, tanulhat tovább spanyolul/katalánul, így könnyebb lesz a beilleszkedés.

Jó a Gladbachnak, mert így úgy van nálunk +1évet, hogy nem kell azon izgulni, hogy jövőre 1 év lesz hátra a szerződéséből és bagóért kell eladni.

Mindenki jól jár
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2013.06.06. 17:01:36

Márkó lepkézik egyet a válogatottban, erre jön a hír, hogy meg akarjuk venni.
Úgy látszik ez feltétel a Barca kapusoknál. :lol:
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.06. 15:49:57

Egyszerű a dolog: Meg kell venni Ter Stegent most, mert jövőre más viszi el, és fújhatjuk. Egy évig még van kapusunk, utána miénk a világ egyik legnagyobb kapustehetsége. Nem lenne rossz biznisz ez.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Gyusquets
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2013.06.01. 13:12:43

2013.06.06. 15:46:57

Ha jön Ter Stegen, menjen Valdés. Ő mondta, hogy belefáradt mentálisan abba, hogy a klub kapusa, és új kihívásokra vágyik. Akkor itt a lehetőség, álljon tovább...

Egyébként az átigazolási időszak még hivatalosan el sem kezdődött, szal sztem nem kéne azon aggódnunk, hogy esetleg nem tudjuk eladni Valdést. Vmi pénzes nagy csapatnak simán ellehetne passzolni. Én még bízom benne, hogy a Monacohoz fog kerülni...

8Am kicsit vicces, hő így maradhatna még egy évet, h fejben elfáradt stb-stb.. míg Abi pedig nem maradhatott. Jó kettejük szituja más, de akkor is bánt ez engem...)
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.06. 15:38:19

Lehet, hogy velem van a baj, de nekem mégsem egészen kerek ez a Ter Stegen-ügy. Miért most vesszük, ha Valdes marad? Jövőre minden bizonnyal olcsóbb lenne, Valdes pedig így ingyé megy el. Ráadásul idén lenne hová tenni azt a pénzt amit a németért adunk. Biztos van ráció benne, talán Rosellék biztosra akarnak menni, van kérő máshonnan, vagy maga a játékos akar még maradni? Elképzelhető, de Roselléket ismerve minden fillért megragadnának. A logikus az lenne, ha VV-re rátennénk egy árcédulát, annyi esély lenne rá, hogy elvigyék mint jövőre ingyen. Ha öt millió, akkor öt millió. Ha mégsem menne Valdes, akkor pedig jövőre olcsóbban jöhetne Ter Stegen, lévén csak egy év lenne hátra a szerződéséből.
Valahol van vmi csapda, ha egyáltalán igaz a hír.
Forca Barca!!!!
franklin
Barça B
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2010.09.20. 17:42:49
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

2013.06.06. 15:26:53

csababarca írta:Nem rossz az elképzelés kapus ügyben.
Valdes ugye a kutyának se kell, pénzt nem láthatunk belőle, mert nincs az a klub aki fizetne érte, pláne így,hogy jövőre ingyen mehet. (de amúgy se)
Ter Stegen meg érhet egy évet a 'gladbachban.


Mondjuk még mindig az lenne a legjobb,ha valami tudatlan klubelnök pénzt adna Valdesért, és jönne már idén a német.
Ter Stegen azt nyilatkozta, hogy a következő szezont mindenképpen a
gladbachban képzeli el. Azt hiszem tán a Sport-on olvastam 1-2 napja.
Azon sem lepődném meg, ha Valdes nem kell senkinek, azt a végén maradna
"életfogytig".
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.06.06. 15:19:40

Ronaldinho&Barca írta:
VV mindenképp el kell adni, klubhűség és kutya f**za ide-ida, pénz kell érte.. kijelentette belefáradt, fejben és minden másban, hát menjen akkor. Szükség van még védőre, védőkre is, így nem lehet karitász célú jóságokkal élni a piacon, ha menni akar, akkor idén menjen Isten hírével, de pénzt érte. Szerintem a monacoval meg lehetne oldani az üzletet, értelmes keretek között. Jó választás a német a szakmai vezetés részéről, de minél előbb be kell építeni a csapatba, a stílusba, az egész spanyol fociba amit a Barca képvisel, felesleges húzni az időt.. minél előbb el kell sajátítsa azt a stílust ami rá vár, még ha ő egy kapus is.
A gond ott van, hogy hiába szeretnénk mi eladni, ha nem kell senkinek. Bár ezt így a nyár elején nem tudom, mennyire lehet felmérni, plusz a klub szándékával sem vagyok tisztában, de én nem gondolom, hogy pont ez a vezetőség szeretne pénz nélkül maradni. Szóval érdekes ez.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.06.06. 15:19:39

Ha tényleg Ter Stegen mellett döntöttek, akkor vegyék meg és kész, persze ha a kapus is kész a váltásra. Az ára sem tűnik vészesnek főleg hogy kezdő játékosnak érkezik. A mai piaci helyzetet alapul véve majdhogynem ingyen van.
VV-t meg adják el, nehogy már vöröskereszteset játszunk vele. Mondjuk azért az durva, hogy rajtunk kívül a kutyának sem kell. Persze biztos a magas fizetési igényei miatt nem akarja senki sem megvenni plusz még fizessen is érte. Szerintem ő is csalódott ám rendesen mikor szembesült ezzel a helyzettel.
Az is igaz még csak most kezdődött el az átigazolási szezon és mostantól dőlni fognak érte a jobbnál jobb ajánlatok :roll:
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Capon 2013.06.06. 15:29:47-kor.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.06.06. 15:11:12

Nem rossz az elképzelés kapus ügyben.
Valdes ugye a kutyának se kell, pénzt nem láthatunk belőle, mert nincs az a klub aki fizetne érte, pláne így,hogy jövőre ingyen mehet. (de amúgy se)
Ter Stegen meg érhet egy évet a 'gladbachban.


Mondjuk még mindig az lenne a legjobb,ha valami tudatlan klubelnök pénzt adna Valdesért, és jönne már idén a német.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1428
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2013.06.06. 14:08:00

looka írta:Teljesen esélytelen, hogy ennyire fogalmatlanok legyenek a németek, hogy ebbe belemenjenek, Stegen a legnagyobb értékük, majd pont elszórakozzák. De ugye kell a hír az újságba, valahogy el kell adni.

Amúgy meg ez a "hozzunk el egy fiatal kapust, ültessük le a padra, és majd szokja a nyomást" dolgot hagyjuk már, ha kapust igazolunk, azt nem így fogjuk megtenni. Az meg megint más, hogy ez senkinek sem előnyös, se nekünk, se a kapusnak, mert a nyomást akkor tapasztalja meg, ha huzamosan a kapuban ácsorog, éles meccseken, nem úgy, hogy néhány hakniban a kupában reszelgeti a körmét, míg a huszadik osztályú ellenfél a 16ost se karcolja meg a stoplisával.
Már miért ne mennének bele? A Dortmund is "elszórakozta" a legnagyobb értékét. Ilyen a kapitalista futball, pénz beszél, az erősebb kutya meg ...ik:) A Gladbach-ban mégis milyen komoly kiugrási lehetősége lenne? A Bundesliga-n belül legfeljebb a Bayern számítana komoly szakmai előrelépésnek, de Neuer-t nem mostanában fogja bárki is kiszorítani a kapuból. Maradnak a külföldi topcsapatok, akik közül a Barca még mindig a legjobb választás szerintem. Azzal viszont én is egyetértek, hogy minél hamarabb a mélyvízbe kellene dobni, ha már komolyan számolunk vele. A látottak alapján minden képessége megvan, hogy jó Barca-kapus legyen, de ehhez minél hamarabb szoknia kell a játékrendszert és az egész közeget. Valdes maradásának pedig szintén nem örülök. Így most nem csak 1 évet veszítünk, amíg az új kapus "betörik", hanem mindjárt kettőt, egy leeresztett, motiválatlan Valdes-el a kapuban. Remélem rámcáfol VV, de már az idén sem felfele lógott ki a csapatból. Annak ellenére, hogy mindig a támogatói között voltam, ha menni akar, úgy érzem jobb ha minél hamarabb megy.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2013.06.06. 13:37:29

A kis német jó megoldás lenne, fiatal, már van teljesítmény amit fel tud mutatni, így sokkal inkább ő a megoldás mint Reina, aki kellően bele szürkült abba a pooli karrierbe, és inkább van a pályafutása vége felé mint a csúcsán.

VV mindenképp el kell adni, klubhűség és kutya f**za ide-ida, pénz kell érte.. kijelentette belefáradt, fejben és minden másban, hát menjen akkor. Szükség van még védőre, védőkre is, így nem lehet karitász célú jóságokkal élni a piacon, ha menni akar, akkor idén menjen Isten hírével, de pénzt érte. Szerintem a monacoval meg lehetne oldani az üzletet, értelmes keretek között. Jó választás a német a szakmai vezetés részéről, de minél előbb be kell építeni a csapatba, a stílusba, az egész spanyol fociba amit a Barca képvisel, felesleges húzni az időt.. minél előbb el kell sajátítsa azt a stílust ami rá vár, még ha ő egy kapus is.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.06.06. 13:32:24

Subinho írta:a legrosszabb megoldás!!! ter stegen jöjjön most, vv meg menjen isten hírével!!!jövőre úgyis ingyen menne, így tőlem akár most is mehet nulla eu-ért!!!
nem! a legrosszabb megoldás, ha rájön vv h ő még is mennyire szeret itt lenni és köt egy lifetimecontractot :lol:

a multkori sajttákoztató után teljesen nyilvánvalóvá vált, h nem fog elmenni.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.06. 13:16:06

a legrosszabb megoldás!!! ter stegen jöjjön most, vv meg menjen isten hírével!!!jövőre úgyis ingyen menne, így tőlem akár most is mehet nulla eu-ért!!!
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.06.06. 12:46:19

És akkor el is dőlt, hogy Valdésért sem fogunk egy kanyit sem kapni, ajándékozás rulz! Ettől függetlenül nem rossz elképzelés.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.06.06. 12:43:31

Barcaman1993 írta: Teljesen logikus. Bár nem értem, akkor miért nem várunk 1 évet a megvásárlással?
Gondolom akkor Valdes kitölti a szerződését. Meg a sport.es azt is írta, h jövőre már csak 1 év lenne hátra a szerződéséből, szóval így olcsóbb. (Mondjuk azt nem értem, h ha most ledumáljuk, h jövőre megvesszük, attól miért olcsóbb. Elvileg pont azért adják olcsóbban az ilyen játékosokat, mert h különben következő évben menne ingyen, de ugye itt meg pont ezt zártuk ki azzal, h el van intézve a transzfer.)
recrea írta: Meglehetősen tetszetős megoldás. Főként, ha a fizetési ütemezést is tudjuk variálni, mint Neymar-nál, plusz gondolom a fizetését is a 'Gladbach állná jövőre.
Ez az ütemezés baromi jól hangzik, csak a végén az lesz belőle, h idén szépen átütemezünk 200 milliót, a következő 5 évben meg egy fitying sem lesz az átigazolásokra, mert még mindig Neymart és társait törleszti a klub. Aztán amikor meg kell valakire a pénz, megnézhetjük magunkat.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sjd 2013.06.06. 12:46:34-kor.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.06.06. 12:39:21

Barcaman1993 írta: Teljesen logikus. Bár nem értem, akkor miért nem várunk 1 évet a megvásárlással?
Szerintem jó döntés. Jövőre nem lesz égető kérdés a kapusposztra való keresés, mellesleg nem biztos, hogy olyan összegbe kerülne, mint az idén attól független, hogy kevesebb lesz a szerződési ideje 1 év múlva.
Rossell tárgyalási politikáját ismerve, lehet megússzuk 10 millió alatt kicsivel, plusz egy "hírverő meccsel".

Azt meg csak én gondolom, hogy jött volna ebben az évben, ha VV-re lenne potenciális vevő.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.06.06. 12:38:40

sjd írta:És akkor jelentkezik az első ember, aki hajlandó volt utánanézni, és nem hitte el vakon, amit ez a színvonaltalan oldal ír: ter Stegen jövőre a Mönchengladbachnál lesz kölcsönben. Magyarul most megvesszük, visszapasszoljuk nekik egy évre, és jövő nyártól első számú kapus itt. (Vagy ha úgy tetszik, érkezik jövő nyáron)
Sport.es-en pl. csekkolhatjátok
Meglehetősen tetszetős megoldás. Főként, ha a fizetési ütemezést is tudjuk variálni, mint Neymar-nál, plusz gondolom a fizetését is a 'Gladbach állná jövőre.

Off: Menj már...most nézem a neved alatt a kiírást, de gyenge. :P
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1232
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2013.06.06. 12:35:24

visca el barca írta:
baas11 írta:
visca el barca írta:kb totál feleslegesek. alba, alves, bartra, puyol, mascherano, piqé, adriano, alba, montoya. egyikuknél sem jobban annyival h kiadjunk értük akár 2 forintot is. van 9 védő 4 posztra minek hoznál ide még kettőt?


Hát mennyiségre megvagyunk az biztos........de valahogy még ebből a 9 "védőből" sem tudnám nyugodt szívvel eldönteni/összeállítani a legerősebb 4-es falat ha esetleg nem az Elche látogat a NCampba !?!!
-
3 törpe meg a villám Pique ? vagy ifisták ? __komolytalan ez így :)
mér? matyiővel meg ramival jobb lesz?
Azt nem tudom....de hogy nem kapnánk ilyen...

http://www.youtube.com/watch?v=mDb-sv8AT_0


meg ilyen

http://www.youtube.com/watch?v=oD2h02Aix0Q


amatőr gólokat hogy a fejünk felett röhögve körbe fókázzák a védelmünket meg egyszerűen elütnek mint a taknyot abban majdnem biztos vagyok :)
és ne legyünk naívak.... pl. ezeket szituációkat nem véletlenül alakította így az ellenfél !
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
papek89
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2008.12.07. 01:15:47
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.06. 12:33:05

sjd írta:És akkor jelentkezik az első ember, aki hajlandó volt utánanézni, és nem hitte el vakon, amit ez a színvonaltalan oldal ír: ter Stegen jövőre a Mönchengladbachnál lesz kölcsönben. Magyarul most megvesszük, visszapasszoljuk nekik egy évre, és jövő nyártól első számú kapus itt. (Vagy ha úgy tetszik, érkezik jövő nyáron)
Sport.es-en pl. csekkolhatjátok

szerk.: 45 másodperccel lemaradtam :D
papek89 írta:Megjegyzés az előző linkhez: a forrásként feltűntetett Sport valójában azt írja, hogy a terv szerint _megvennénk most_ Ter Stegent, és egy évre még _visszaadnánk kölcsönbe_ a Mönchengladbachnak.

Elvileg ez a verzió lenne a valós.
Annak nem lett volna sok értelme, hogy elhozzuk ide padozni drága Victorunk mögé. Viszont ez az utóbbi verzió már elképzelhetőbb :)
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.06.06. 12:31:35

papek89 írta:Megjegyzés az előző linkhez: a forrásként feltűntetett Sport valójában azt írja, hogy a terv szerint _megvennénk most_ Ter Stegent, és egy évre még _visszaadnánk kölcsönbe_ a Mönchengladbachnak.

Elvileg ez a verzió lenne a valós.
Teljesen logikus. Bár nem értem, akkor miért nem várunk 1 évet a megvásárlással?
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.06.06. 12:23:45

És akkor jelentkezik az első ember, aki hajlandó volt utánanézni, és nem hitte el vakon, amit ez a színvonaltalan oldal ír: ter Stegen jövőre a Mönchengladbachnál lesz kölcsönben. Magyarul most megvesszük, visszapasszoljuk nekik egy évre, és jövő nyártól első számú kapus itt. (Vagy ha úgy tetszik, érkezik jövő nyáron)
Sport.es-en pl. csekkolhatjátok

szerk.: 45 másodperccel lemaradtam :D
papek89 írta:Megjegyzés az előző linkhez: a forrásként feltűntetett Sport valójában azt írja, hogy a terv szerint _megvennénk most_ Ter Stegent, és egy évre még _visszaadnánk kölcsönbe_ a Mönchengladbachnak.

Elvileg ez a verzió lenne a valós.
Avatar
papek89
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2008.12.07. 01:15:47
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.06. 12:23:01

Megjegyzés az előző linkhez: a forrásként feltűntetett Sport valójában azt írja, hogy a terv szerint _megvennénk most_ Ter Stegent, és egy évre még _visszaadnánk kölcsönbe_ a Mönchengladbachnak.

Elvileg ez a verzió lenne a valós.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.06.06. 12:16:15

kölcsönbe te jó ég... és ki ellen fog bizonyitani? a kupában a san roque meg zaragoza B ellen akik a kapuig sem jutnak el?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2013.06.06. 12:12:06

Teljesen esélytelen, hogy ennyire fogalmatlanok legyenek a németek, hogy ebbe belemenjenek, Stegen a legnagyobb értékük, majd pont elszórakozzák. De ugye kell a hír az újságba, valahogy el kell adni.

Amúgy meg ez a "hozzunk el egy fiatal kapust, ültessük le a padra, és majd szokja a nyomást" dolgot hagyjuk már, ha kapust igazolunk, azt nem így fogjuk megtenni. Az meg megint más, hogy ez senkinek sem előnyös, se nekünk, se a kapusnak, mert a nyomást akkor tapasztalja meg, ha huzamosan a kapuban ácsorog, éles meccseken, nem úgy, hogy néhány hakniban a kupában reszelgeti a körmét, míg a huszadik osztályú ellenfél a 16ost se karcolja meg a stoplisával.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2013.06.06. 11:55:33

Ilyet komolyan képesek leírni, hogy a kölcsönvesszük Ter Stegent, majd jövőre meg olcsóbban elhozzuk? Mönchengladbachban nyilván kretének vezetik a klubot. :D Nekik ebben hol lenne a haszon?

Tegnap meg a Mundo írja meg, hogy gyors védő kell, az egyik lehetne Rami. :lol: Látta már valaki játszani? Egy olajszállító tanker hamarabb fordul, mint ő. Egyébként nem rossz védő, olyan csapatoknak, akiknek a cél a BL legjobb 16 (a többi bónusz) ideális igazolás lehet, ide azért kevés.

Mathieu legalább tényleg gyors, magas és erős, gondolom mindenkinek megvan, amikor a háromvédős felállásunkon robogott át. Kérdés, hogy az idei tizenpár meccse, amit lejátszott középhátvédként, mennyire elég.
Válasz küldése