Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.05.18. 09:58:58

Fernando írta:
2023.05.17. 22:03:25
Deco nem Alemany helyet venne at. Ket -szamomra- intelligens ember, kivancsi lennek egyutt mit tudnanak alkotni. Kimmich jobbhatvednek indult, sokaig az is volt, majd szuro poszton jatszott sokaig, klasszikus vkp-t, majd 4-2-3-1-ben Goretzkaval egyutt jatssza a ket belso kk egyiket, igy elore sem rossz az epitkezesben. Ettol fuggetlenul szerintem eselytelen.
Jogos, ő Cruyff helyére jön, ami a pozíciót illeti. De ezt még a katalán sajtóban is keverték az elmúlt héten, mentségemre szóljon.

Valamiért úgy emlékeztem, hogy középső védőnek indult, csak Lahm kiesésével Guardiola kirakta szélre. De lehet, hogy teljesen rosszul emlékszem.
Abban egyetértünk, hogy ennél többet kár beszélni róla, mert nem lesz rá lehetőségünk.


Gündogan prímán játszik az utóbbi hetekben (is), hatalmas erősítés lenne, de az ő érkezése akkor a négy középpályás további erőltetését jelentené. Amit továbbra is megszenvedne a csapat támadójátéka szerintem. De Xavi lehet h nyomatná tovább, és amúgy HA nem sikerül értelmes támadót vásárolni balra, vagy nem jön Messi, akkor ez is a logikus lépés talán.

Holnap elvileg jönnie kell a híreknek arról, hogy a liga elfogadta-e a Barca tervezetét.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2023.05.18. 06:30:55

Gündogan tegnap is tanár volt. Ingyen óriási fogás lenne.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2023.05.17. 22:03:25

Andris írta:
2023.05.17. 21:03:43
Kimmich szerintem nem tud leadni eleget a fizujából, és még átigazolási díja is lenne.. ez egy halva született téma szerintem. Persze ha nincs Messi, akkor ki tudja...

A német amúgy Pep kedvence volt, és jobbhátvédet, középpályást is igen jól játszott, pedig asszem középső védőnek indult. Mostanság mit játszik? Tökéletes lenne Xavi számára, csak szerintem bilibe lóg a kezünk.

Alemanynak örülnék, jobb, mint Deco. Legalábbis a hatékonysága jó volt, adott keretek közt kiváló. És ez a fontos most még pár évig valszeg. De maguk az igazolások eléggé felemásan jöttek be, sportszakmai szempontból....
Deco nem Alemany helyet venne at. Ket -szamomra- intelligens ember, kivancsi lennek egyutt mit tudnanak alkotni. Kimmich jobbhatvednek indult, sokaig az is volt, majd szuro poszton jatszott sokaig, klasszikus vkp-t, majd 4-2-3-1-ben Goretzkaval egyutt jatssza a ket belso kk egyiket, igy elore sem rossz az epitkezesben. Ettol fuggetlenul szerintem eselytelen.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4460
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2023.05.17. 21:19:04

Alemany lenne a lehető legnagyobb "fogásunk" az ő tapasztalata és munkája óriási fór lenne a továbbiakban is, szakmája kimagasló alakja, eddig is óriási érdeme van ebben a csapatban, tovább kell vinni a történetet, én piszok módon örülnék az ő maradásának.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.05.17. 21:03:43

Kimmich szerintem nem tud leadni eleget a fizujából, és még átigazolási díja is lenne.. ez egy halva született téma szerintem. Persze ha nincs Messi, akkor ki tudja...

A német amúgy Pep kedvence volt, és jobbhátvédet, középpályást is igen jól játszott, pedig asszem középső védőnek indult. Mostanság mit játszik? Tökéletes lenne Xavi számára, csak szerintem bilibe lóg a kezünk.

Alemanynak örülnék, jobb, mint Deco. Legalábbis a hatékonysága jó volt, adott keretek közt kiváló. És ez a fontos most még pár évig valszeg. De maguk az igazolások eléggé felemásan jöttek be, sportszakmai szempontból....
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
bencoo32
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2022.08.21. 16:28:08

2023.05.17. 19:18:29

Firminoról milyen hírek vannak ? Elígérkezett már valahova? Lejár a szerződése, én szívesen látnám itt 1-2 évre.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2385
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.05.17. 15:05:47

Kimmich nem kicsit kérné ki magának az "árja németet" :D , a 19,5 milliós fizetéséből viszont rengeteget le kellene adnia ahhoz, hogy le tudjuk igazolni. Egy nagy igazolás helyett sok olcsó igazolásra lenne inkább szükségünk, csatárposztra, kellene több középpályás is, mert jelenleg vagyunk oda öten a következő szezonra, ami nagyon kevés. Így egy nagy fogás szűkítené a további igazolási lehetőségeket. Több ingyenes vagy olcsó szerzemény valószínűbb, mint egy nagy.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2439
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.05.17. 14:56:58

fanbarca írta:
2023.05.17. 14:32:44
Friss hír, hogy Alemany mégis maradna. :mrgreen:
UBORKASZEZOOOOON!!!
Már Romano is lehozta, egyre hihetőbb, a legjobb igazolás az ő megtartása lenne. Nem megbántva Decot, de egy játékosügynök nekem ehhez a pozihoz pehelysúlyú.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2023.05.17. 14:32:44

Friss hír, hogy Alemany mégis maradna. :mrgreen:
UBORKASZEZOOOOON!!!
més que un club
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6572
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.05.17. 10:15:42

Troym írta:
2023.05.17. 09:05:23
A mundo szerint már Kimmich érkezik. :D
Na, zárhatjuk be az Offtopicot :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
ocsike83
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2022.01.05. 21:10:37
Tartózkodási hely: Győr

2023.05.17. 10:08:25

Cseri írta:
2023.05.17. 09:58:35
Troym írta:
2023.05.17. 09:05:23
A mundo szerint már Kimmich érkezik. :D

Mondjuk pár kategóriával jobb, mint az eddig felmerült nevek és vkp mellett tud jhv poszton is játszani. Csak azt nem értem egy 80 milliós játékos kapcsán hogy képes leírni egy komolyabb újságíró, hogy valós célpont, meg olyanokat, hogy olcsóbb lenne, mint Zubimendi.
Ezt a hírt örömmel olvastam én is. Annyi,hogy elvileg nem érzi jól magát a BM-ben,de ez annyira nem viszi le az árát,hogy ki tudjuk fizetni... Érdekes,hogy egy befutott német játékosért kérnek annyit,mint egy angol pelyhedző "csodagyerekért".
Csodálkoznék rajta, hogy ha egyáltalán odaférnénk a húsosfazék mellé, amikor a megszerzéséről lesz szó. Ha van esze a Real-nak, esetleg egy Liverpool, MU szintű csapatnak, azonnal rámennek. Kimmich-ért még a 100 millió is aprópénz, amit ezek farzsebből kitesznek, míg nekünk kb 2050-ig zálogba kellene mindent tenni érte....
Róla 28 évesen, "árja németként" nem tudom elképzelni, hogy egy PSG, City, Chelsea féle csapatba menne. Akkor van esélyünk, ha neki gyerekkori álma a Barca és kiderül, hogy kis srác korában csak Barca poszterek voltak a szobája falán....
Valdes - Puyol, Touré, Pique, Sylvinho - Iniesta, Busquets, Xavi - Henry, Eto'o, Messi
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.05.17. 10:07:47

Troym írta:
2023.05.17. 09:05:23
A mundo szerint már Kimmich érkezik. :D

Mondjuk pár kategóriával jobb, mint az eddig felmerült nevek és vkp mellett tud jhv poszton is játszani. Csak azt nem értem egy 80 milliós játékos kapcsán hogy képes leírni egy komolyabb újságíró, hogy valós célpont, meg olyanokat, hogy olcsóbb lenne, mint Zubimendi.
Èn is olvastam. Règebben említettem is, hogy ő extra játèkos. Arra alapoznak, hogy megromlott a viszonya a vezetősèggel, ès kipróbálná magát máshol is, Messis Barcát nagyon kedvelte gyerekkènt, Lewa ès Stegen a barátja. Ettől függetlenül nagyon kicsi rá az esèly. Zubimendi 60+ millió, Kimmich gondolom 60-80 millióèrt távozhatna. Ha figyelembe vesszük, hogy többet szerel mint Busquets, ès kis túlzással több kulcspasszt ad átlagban, mint a fèl csapat (2,7/meccs), elmondható, hogy egy igazán jó játèkosról van szó. Tribunan beidèztèk Xavi nyilatkozatát is, hogy Guardiola dícsérő szavai óta figyelemmel követi.
https://tribuna.com/en/news/fcbarcelona ... e-in-2019/
Kimmich inkább Xavi fèle mèlysègi irányító. Egy De Jong-Kimmich-Pedri kp-a valószínűleg több èvre a világ egyik, ha nem a legjobb kp-ja lehetne az így is nívós vèdelmünk előtt. Ha ezt nèzzük, Raphinhat, Dembelèt, Ferrant ès Fatit is beáldoznám (2-3-at, amiből csak Raphinha ára lehet azonos Kimmich árával), hiszen a maradèk támadó sorból ilyen csapattal a háta mögött mèg Ferran Torres is kiemelkedő teljesítményt nyújthatna, ahogy tette azt a Cityben a Rodri, Gündogan, De Bruyne sor előtt. Messi, Abde, Thuram, Aubameyang játèkosokból pedig ingyen èrkezhetne akár több is 1-2 èvre.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1782
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2023.05.17. 09:58:35

Troym írta:
2023.05.17. 09:05:23
A mundo szerint már Kimmich érkezik. :D

Mondjuk pár kategóriával jobb, mint az eddig felmerült nevek és vkp mellett tud jhv poszton is játszani. Csak azt nem értem egy 80 milliós játékos kapcsán hogy képes leírni egy komolyabb újságíró, hogy valós célpont, meg olyanokat, hogy olcsóbb lenne, mint Zubimendi.
Ezt a hírt örömmel olvastam én is. Annyi,hogy elvileg nem érzi jól magát a BM-ben,de ez annyira nem viszi le az árát,hogy ki tudjuk fizetni... Érdekes,hogy egy befutott német játékosért kérnek annyit,mint egy angol pelyhedző "csodagyerekért".
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
ocsike83
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2022.01.05. 21:10:37
Tartózkodási hely: Győr

2023.05.17. 09:57:43

Troym írta:
2023.05.17. 09:05:23
A mundo szerint már Kimmich érkezik. :D

Mondjuk pár kategóriával jobb, mint az eddig felmerült nevek és vkp mellett tud jhv poszton is játszani. Csak azt nem értem egy 80 milliós játékos kapcsán hogy képes leírni egy komolyabb újságíró, hogy valós célpont, meg olyanokat, hogy olcsóbb lenne, mint Zubimendi.
Én is egyre több helyen olvastam, gondolom egyik kacsát átvették és nyomatják.
De ha egy kicsi valóságalapja is lenne, vagy Kimmich-ben van hajlandóság ide jönni....én minden mozdíthatót megtennék érte, hogy ide jöjjön. kb 5-7 évre megoldaná a VKP posztot.
Még a Messi témát is elengedném érte.
Valdes - Puyol, Touré, Pique, Sylvinho - Iniesta, Busquets, Xavi - Henry, Eto'o, Messi
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2439
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.05.17. 09:05:23

A mundo szerint már Kimmich érkezik. :D

Mondjuk pár kategóriával jobb, mint az eddig felmerült nevek és vkp mellett tud jhv poszton is játszani. Csak azt nem értem egy 80 milliós játékos kapcsán hogy képes leírni egy komolyabb újságíró, hogy valós célpont, meg olyanokat, hogy olcsóbb lenne, mint Zubimendi.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3227
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.05.16. 22:55:11

davi10 írta:
2023.05.16. 20:28:40
Én tartok tőle, hogy EG nem megy sehova, és Xavi vkp-ként fogja nyomatni jövőre.
Sajnos teljes terjedelmében ugyanez a gondolatom, nagyon tartok tőle, hogy EG a legfőbb várományosa ennek a posztnak.... :mrgreen:
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.05.16. 22:43:57

davi10 írta:
2023.05.16. 20:28:40
Én tartok tőle, hogy EG nem megy sehova, és Xavi vkp-ként fogja nyomatni jövőre.
Én abban az egyben reménykedem, hogy ugyan mondta, hogy ott kipróbálja, de a valóságban kapott 1 (2?) meccset, azóta meg semmi, én úgy érzem, hogy letett róla teljesen, vagy max valami sérüléshullámban jöhetne szóba kp-n is. Szerintem ha itt maradna, akkor az azért lenne, mert nem akar elmenni, és ilyen sokadik csere lesz. De ennél kicsit szimpatikusabbnak tűnik nekem Garcia emberileg. Szerintem le fogja vágni, hogy két nagy csapatban volt 5.-6. védő, úgyhogy egy szinttel lejjebb kell menni, valami Celta kategóriát próbálnék meg a helyében.
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6572
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.05.16. 20:28:40

Én tartok tőle, hogy EG nem megy sehova, és Xavi vkp-ként fogja nyomatni jövőre.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18357
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2023.05.16. 18:47:18

Alonso így mehetne nyugodtan, Alba maradjon fizetéscsökkentéssel. EG is mehet, ha és amennyiben Riad beválik.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2023.05.16. 18:04:11

Nagybarcelona írta:
2023.05.16. 17:53:21
Már írtam, ebben a Roqueban semmit nem látok a videók alapján. 45 millió. Legalább ez a Jackson egy benga csávó, cselezni jól tud, ès nagyon jól fedezi a labdát. Kicsit olyan Drogba, Lukaku típus. Eddig szèlsőt játszott (mindkèt szèlen tud játszani) 12 meccsen volt kezdő, 7 gól+ 2 cserekènt 21-èvesen, ha el lehet hinni a korát :)
Roque ára is határeset. A bevált csatárok 80-ról indulnak.
Oda kell adni Eric Garcia-t nekik, amúgy is megy el Pau Torres, ugyanolyan játékos, mint EG. Mellé odaadjuk még kölcsönbe Pablo Torre-t s jöhet.
més que un club
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.05.16. 17:53:21

Már írtam, ebben a Roqueban semmit nem látok a videók alapján. 45 millió. Legalább ez a Jackson egy benga csávó, cselezni jól tud, ès nagyon jól fedezi a labdát. Kicsit olyan Drogba, Lukaku típus. Eddig szèlsőt játszott (mindkèt szèlen tud játszani) 12 meccsen volt kezdő, 7 gól+ 2 cserekènt 21-èvesen, ha el lehet hinni a korát :)
Roque ára is határeset. A bevált csatárok 80-ról indulnak.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2385
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.05.16. 17:37:22

Nagybarcelona írta:
2023.05.16. 15:27:29
Állítólag már egy ideje figyeljük Nicolas Jacksont a Villarrealból.
Van még hátra négy forduló, figyelni kell a srácot. Ha folytatja a jó sorozatát, jöhetne. Röpködnek a nevek, van szó középhátvédről, szélsőkről, Busquest pótlásáról, de egyvalamiről megfeledkezünk, az a csatár Lewandowski mellé, amire nagy szükség lenne. Ha lesérülne, jelenleg senkivel nem tudnánk pótolni, a sok 1-0-s meccs egyik oka meg pont az, hogy nincsenek igazi befejezőink, miközben a mezőnyfölényünk sokkal meggyőzőbb végeredményekre adna lehetőséget. Én Wahit néztem ki, ő is kb annyi idős és egyik sem keres évente egymillió eurót se. Jelen helyzetben ilyen olcsó igazolások néznek ki, amik akár jól el is sülhetnek, és a fizetésükkel sem lenne gond, csak nem kell palimadárnak lennünk és úgy adni 10 milliós fizetéseket, hogy sokkal kevesebbért is jönnének.

Nézzük majd hétvégén a Villareal meccsét.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2439
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.05.16. 17:10:00

A vágyak és a valóság különbsége jól látható a teljes spirtvezetés távozásaán.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7335
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.05.16. 16:40:56

Ezt inkább áthozom ide:
Nagybarcelona írta:
2023.05.16. 15:27:29
Állítólag már egy ideje figyeljük Nicolas Jacksont a Villarrealból. A srác durván jól tolja, kíváncsi lennèk az árára, biztos kisebb lutri, mint Roque. Állítólag tèlen vitte volna a Bournemouth 23-èrt. Amióta kettesével rugdossa a gólokat, gondolom felszökött az ára.
Nagyon vicces, mikor "felfedezek" valakit, akkor kiderül, hogy már figyeljük. (Haaland, Enzo, Julian Alvarez, Jackson) :)
Az már annyira nem, hogy úgy tűnik jól működik a megfigyelő rendszer, de a döntèshozás, mèg nem az igazi.
Elnèzèst kèrek, nem ide, az átigazolások topikba szántam.
Nem hiszem, hogy annyira felszökött volna az ára. Az utóbbi 4-5 meccsen mutatott valamit, az előtte való 18-19 meccsen volt vagy 2-3 gólja, tavaly jóformán a keretben sem volt, de amikor játszott is 1 assistot tudott felmutatni összesen. Ha ez nem lutri, akkor nem tudom mi az. Enzo Fernandezt ár fölött vette meg a Benfica 40-45 millióért, az hogy a Chelsea mit csinált Cucurella-féle ámokfutás.
De Alvarez sem volt olcsó, a bérével együtt és a számai is pl. nagyon távol voltak attól mint Roquének 18 évesen. Vele szerintem nagyot akaszthatunk, ha sikerül kigazdálkodni.
Én sok más tényező mellett emiatt sem támogatnám Messi visszatérését. Megbontana egy projektet folyamatot, ami eddig fel lett építve, ha nem is teljesen, de ami kialakult a CSAPATJÁTÉKBAN és működött annak jó része menne a levesbe. Senki ne gondolja azt, hogy majd ő teljesen alárendeli majd magát a csapatnak és nem az lesz, hogy mindenki őt keresi a labdával és folyamatosan első számú célpont lesz, megbontva a teljes hierarchiát. Lehet, hogy egy ideig, egy szezonig sokat fognak számítani a villanásai, de sokat el is vesz a csapattól és ami most elkezdődött, az a stratégia, az a játék túlnyomó részt a régi fajta lesz, csak már kevésbé ütőképes.

Gündogan a legfrissebb hírek szerint újra közelebb áll hozzánk. A fizetését sikerült kicsit lefaragni, azzal, hogy egy évvel hosszabb szerződést kínálunk neki.
Inigoval pedig a Sport szerint megvan a teljes egyezség, két évre írna alá nettó 4,5 millióért, amennyit a Bilbaoban keresett.
Fatival lehet egy nagy win vagy egy nagy bukó ha elmegy. Tudnánk középre hozni egy embert és még keresnénk is az üzlet, plusz csökkene a bértömeg, de lehet, hogy a következő szezonra sikerül összeszedni magát és a régi Faitit láthatnánk. Akkor meg verhetjük a fejünket a falba.
Forca Barca!!!!
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2023.05.16. 16:27:52

Úgy néz ki, Jordi Cruyff is lemond. Azért ez így Alemany mellett elég nagy pofon.
A klub fejlődését elsők között, ha nem elsősorban, a sportigazgató határozza meg. Ez most így bármi lehet...
més que un club
Válasz küldése