Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.08.19. 13:13:04

ab1daL írta:Én támogatom fiatal tehetségek leigazolását, de a hírek szerint Polenta-ért 5,5 milliót kéne fizetni. Ez kicsit sok, főleg hogy a B csapatba menne.
Attól függ az egész, hogy látjuk-e a jövőjét a nagycsapatban, ha igen, akkor egész jó ár. pl. én személy szerint nem hiszem, hogy Rodri meghatározó embere lehet az első csapatnak, érte nem is fizettem volna ennyit
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3471
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.08.19. 13:07:55

Én támogatom fiatal tehetségek leigazolását, de a hírek szerint Polenta-ért 5,5 milliót kéne fizetni. Ez kicsit sok, főleg hogy a B csapatba menne.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2011.08.19. 12:53:19

Nem ismerem a srácot, de legyen igazad. Végül is a Sevillának, Villarrealnak is többször bejött már ez az olcsón igazolunk tehetséget Dél-Amerikából dolog...nekünk is bejöhetne :) Az Uru védők amúgy sem rosszak, egy szintet mindig hoznak.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.08.19. 12:51:59

Mr Elit írta:Igen., ez tény! De Muniesa fiatal még!
Ehhez képest ugyanannyi idős, mint Polenta :roll:
Mr Elit
Barça B
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2010.08.02. 00:08:54

2011.08.19. 12:37:37

Igen., ez tény! De Muniesa fiatal még! Bartra meg Polenta tökéletes páros lehet a védelem tengelyében! Planas nem elég jó még!
Én nagyon várom hogy leigazoljuk! Már többször láttam játszani és letisztult játéka mellett nagy erőssége a hosszú passzok és a fejjátéka! Ez az összeg érte nagyon csekély! Figyeljétek meg örülni fogtok még ti ennek az igazolásnak! ....Ha nem lesz igazam nyugodtan szidhattok de Pique után benne is nagy potenciált látok!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.08.19. 11:48:11

Mr Elit írta:Ha egy kicsit tudsz angolul ., és nézted volna az u20-s meccseket akkor tudnád hogy nagy potenciál van a srácban! Nagyon teknikás., gyors., erős és hatalmas jövő előtt áll! Simán beépülhet a felnőtt csapatba is 1-2 év múlva miután megszokja a spanyol légkört! A kupában biztos játszania kellene és belátnátok hogy megéri a pénzét!...
Azért az Uruguay-i u20 csapatkapitánya!
Szerintem tökéletes igazolás!
Planas és Bartra meg a spanyol U20-as csapat játékosa. Bartra pedig a csapatkapitány. Emellett ott van Muniesa és Montoya. Akikben szintén hatalmas potenciál van.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Mr Elit
Barça B
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2010.08.02. 00:08:54

2011.08.19. 11:46:04

Ha egy kicsit tudsz angolul ., és nézted volna az u20-s meccseket akkor tudnád hogy nagy potenciál van a srácban! Nagyon teknikás., gyors., erős és hatalmas jövő előtt áll! Simán beépülhet a felnőtt csapatba is 1-2 év múlva miután megszokja a spanyol légkört! A kupában biztos játszania kellene és belátnátok hogy megéri a pénzét!...
Azért az Uruguay-i u20 csapatkapitánya!
Szerintem tökéletes igazolás!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.08.19. 11:37:34

Asys írta:
Barcaman1993 írta:http://www.totalbarca.com/2011/news/bar ... o-polenta/

Lehet, hogy lesz még1 igazolás csak a B-be. Egyébként csak én nem értem minek igazolunk ennyi embert a B-be? Főleg az a bajom, hogy ezekért az emberekért pénzt adunk ki. Elhiszem, hogy 1-2 ember elment, de értük meg egy garast nem kaptunk. Mi meg 1-2 millákat kidobunk olyan emberekért, akik jó eséllyel nem is fognak bekerülni a csapatba. Ezt a Rodri csávót se vágom miért hozták 1,5m-ért. Elől van 5 emberünk, Bojan visszatérése 99% esély van, a B-ben pedig egy Gerard D. és egy Rafinha rohangál. 1,5 métert meg kicsit soknak érzek egy másodosztályú játékosért. Ezt a csávót sem vágom minek. A B-ben ilyen emberek vannak, mint Planas, Bartra, Muniesa, Montoya. Nekik minden esélyük megvan, nem értem minek ide még1 ember.
http://barca.blog.nepsport.hu/archives/ ... /La_Masia/

Olvasd el ezt a cikket! Ebben megtalálod, hogy ez miért egy jól felépített rendszer és ennek a rendszernek a működéséhez, miért van szükség ilyen Rodri típusú igazolásokra. :wink:
Korábban már elolvastam ezt a cikket. Nekem akkor is érthetetlen, hogy miért kell ilyen emberekért pénzt kiadni. A mi játékosaink meg ingyen mennek amerre akarnak.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2011.08.19. 11:28:34

Barcaman1993 írta:http://www.totalbarca.com/2011/news/bar ... o-polenta/

Lehet, hogy lesz még1 igazolás csak a B-be. Egyébként csak én nem értem minek igazolunk ennyi embert a B-be? Főleg az a bajom, hogy ezekért az emberekért pénzt adunk ki. Elhiszem, hogy 1-2 ember elment, de értük meg egy garast nem kaptunk. Mi meg 1-2 millákat kidobunk olyan emberekért, akik jó eséllyel nem is fognak bekerülni a csapatba. Ezt a Rodri csávót se vágom miért hozták 1,5m-ért. Elől van 5 emberünk, Bojan visszatérése 99% esély van, a B-ben pedig egy Gerard D. és egy Rafinha rohangál. 1,5 métert meg kicsit soknak érzek egy másodosztályú játékosért. Ezt a csávót sem vágom minek. A B-ben ilyen emberek vannak, mint Planas, Bartra, Muniesa, Montoya. Nekik minden esélyük megvan, nem értem minek ide még1 ember.
http://barca.blog.nepsport.hu/archives/ ... /La_Masia/

Olvasd el ezt a cikket! Ebben megtalálod, hogy ez miért egy jól felépített rendszer és ennek a rendszernek a működéséhez, miért van szükség ilyen Rodri típusú igazolásokra. :wink:
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.08.19. 11:28:21

Stalkyard írta:
daffy írta:drága. nem attól volt sok,hogy aguero 45 millió
Gondolom gy értette, hogy európai top transzferekhez képest eléggé baráti áron megszereztük. Elvégre Pastoreék és Agüerók szaladgáltak 45 milliókért. Így pedig egy világbajnok klasszis középpályás 35 millió körüli összegért nem volt drága.
én az átigazolási keretetekhez képest írtam,hogy drága,illetve hogy saját nevelésű játékos. ha pl fabregas a realba ment volna 3x millióért,akkor olcsónak hívnám
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.08.19. 11:22:32

http://www.totalbarca.com/2011/news/bar ... o-polenta/

Lehet, hogy lesz még1 igazolás csak a B-be. Egyébként csak én nem értem minek igazolunk ennyi embert a B-be? Főleg az a bajom, hogy ezekért az emberekért pénzt adunk ki. Elhiszem, hogy 1-2 ember elment, de értük meg egy garast nem kaptunk. Mi meg 1-2 millákat kidobunk olyan emberekért, akik jó eséllyel nem is fognak bekerülni a csapatba. Ezt a Rodri csávót se vágom miért hozták 1,5m-ért. Elől van 5 emberünk, Bojan visszatérése 99% esély van, a B-ben pedig egy Gerard D. és egy Rafinha rohangál. 1,5 métert meg kicsit soknak érzek egy másodosztályú játékosért. Ezt a csávót sem vágom minek. A B-ben ilyen emberek vannak, mint Planas, Bartra, Muniesa, Montoya. Nekik minden esélyük megvan, nem értem minek ide még1 ember.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2011.08.19. 11:17:36

daffy írta:drága. nem attól volt sok,hogy aguero 45 millió
Gondolom gy értette, hogy európai top transzferekhez képest eléggé baráti áron megszereztük. Elvégre Pastoreék és Agüerók szaladgáltak 45 milliókért. Így pedig egy világbajnok klasszis középpályás 35 millió körüli összegért nem volt drága.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.08.19. 11:14:01

sura írta:Falcaoért, Agüeroért többet fizettek, mint Fabregasért. Akkor drága volt, vagy olcsó??
drága. nem attól volt sok,hogy aguero 45 millió
sura
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2011.02.06. 08:19:05

2011.08.19. 11:10:25

Falcaoért, Agüeroért többet fizettek, mint Fabregasért. Akkor drága volt, vagy olcsó??
Avatar
Piqué
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2010.11.17. 21:57:26

2011.08.18. 21:53:44

Én már nagyon örülnék,ha végre Hlebet el tudnánk adni és nem kölcsönbe passzolgatni,mert annak nincs értelme.Jelenleg olyan csapat sincs aki egy minimális összeget letenne érte...amit Birminghambe is produkált..no comment.. :?
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.08.18. 21:37:47

Látom most h gyakorlatilag lezárult számunkra az átigazolás szezon(Hleb és Soriano kivételével), jönnek a jó kis kacsa hírek, mint a Dagesztáni Alves. Maxumim akkor adnánk el bárkit, ha röhejesen jó ajánlatot tennének valakiért(mondjuk 60 milla Alvesért vagy 25 Keitáért). Megtörténhet h valamelyik sejk furcsát álmodik, ezért beüt egy vicckategória ajánlat, de nem valószínű. Felesleges bármilyen marhaságról tárgyalni, majd ha valami konkrétum lesz vagy reálisan ható ügy, akkor lehet osztani az észt. Amit még figyelek: Soriano,Hleb,Barca B igazolások(mostnaában vannak érdekességek), az első csapatbl, akinél szóba jöhet az eligazolás az Keita és Maxwell, de őszintén szólva mind2-re szükség van és egyikük távozása se lenne jó.
A Fifa egy szégyen
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3471
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.08.18. 21:32:20

Chino írta:Ezért szimpibb nekem a Malaga. Ott is van pénz és nem kezdtek el eszetlenül Eto'o-t meg Alvest igazolgatni.

Nagyon remélem nem megy el mert szinte senkivel nem lehetne pótolni, és nemcsak házon belülre értettem. Bár szerintem a csapatból ő az a játékos akiről el tudom képzelni, hogy ennyi kupa után zsíros fizetésért lelépjen. De úgyis kacsa az egész.
Pedig a Málaga tulaja elismerte egy nyilatkozatban, hogy tárgyaltak többek között Eto'o-val, Sneijder-el. Gondolom ők nem lettek vna olcsóak.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.08.18. 21:28:23

Ezért szimpibb nekem a Malaga. Ott is van pénz és nem kezdtek el eszetlenül Eto'o-t meg Alvest igazolgatni.

Nagyon remélem nem megy el mert szinte senkivel nem lehetne pótolni, és nemcsak házon belülre értettem. Bár szerintem a csapatból ő az a játékos akiről el tudom képzelni, hogy ennyi kupa után zsíros fizetésért lelépjen. De úgyis kacsa az egész.
Forca Barca!!!!
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.08.18. 20:16:36

ab1daL írta:Ez már kész röhej, amit ezek csinálnak :roll:
Miért? Van rá pénzük megtehteik... :D[/quote]
És akkor a City miért kapja a sarat? Nekik is van pénzük, megtehetik.[/quote]Így van. Amikor a Chelsea-hez jött Abramovics, én is elégedetlenkedtem és mindennek elmondtam a csapatot, ma már ez mindennapos, megszokottá vált. A City már nem borított ki, a többi csapathoz pedig már nem tudok véleményt fűzni. És már ezek a milliárdos emberkék jönnek a spanyol bajnokságba is.
Kép
Kép
Kép
Avatar
elbandi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 516
Csatlakozott: 2008.06.22. 20:52:33
Tartózkodási hely: itt-ott

2011.08.18. 17:58:49

Varatrix írta:Én ugyan nem saraztam emiatt őket. Szerintem semmi gond azzal, hogy nagy csapatot akarnak építeni. Ugyanakkor szerintem nem minden igazolásuk indolkolt, és kifizetődő, de ez az ő bajuk.
Egyetértek.Lehet szídni az ilyen csapatokat akik úszkálnak a pénzben csak felesleges.Érthető hogy a legjobb játékosokat próbálják elhozni,persze ezt
ésszel kéne csinálni.City szurkolóként én is rühellem ha olyan játékosok nevét dobálják be akikre szükség sincs és nem olyan posztra érkezne ahol
égető szükség van egy emberre.
Mondjuk először a kékeknél kéne egy normális edző és valami taktika :lol:

bocs az offért :roll:
Hattrick:Manchester.City.
Barcelona és City mindörökre...:)
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2011.08.18. 17:45:05

ab1daL írta:És akkor a City miért kapja a sarat? Nekik is van pénzük, megtehetik.
Én ugyan nem saraztam emiatt őket. Szerintem semmi gond azzal, hogy nagy csapatot akarnak építeni. Ugyanakkor szerintem nem minden igazolásuk indolkolt, és kifizetődő, de ez az ő bajuk.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
elbandi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 516
Csatlakozott: 2008.06.22. 20:52:33
Tartózkodási hely: itt-ott

2011.08.18. 17:41:31

Capon írta: :) az még plusz 200 milla.
:D
Szerintem most felesleges gondolkozni azon hogy ki távozhat.
Főleg a kezdőcsapatból.Egyszerűen már nem lenne idő pótolni. :)
Hattrick:Manchester.City.
Barcelona és City mindörökre...:)
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2011.08.18. 17:38:06

elbandi írta:
Capon írta:Hát most miért ne vehetnék meg!?
Nyilván nem 30 milliókért ahogy a cikkben volt, de egy szép kerek összeg fejében akár el is gondolkozhatnak az eladásán.
Persze erre most kevés az esély, de ha tényleg egy horribilis összeget kínálnának érte akkor azért lenne min izgulnunk.
Persze megvehetnék.Sőt ha bedobnak egy 100 milliós ajánlatot még hozzá csapjuk akár Villa-t is meg Keitat.
:) az még plusz 200 milla.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
elbandi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 516
Csatlakozott: 2008.06.22. 20:52:33
Tartózkodási hely: itt-ott

2011.08.18. 17:35:42

Capon írta:Hát most miért ne vehetnék meg!?
Nyilván nem 30 milliókért ahogy a cikkben volt, de egy szép kerek összeg fejében akár el is gondolkozhatnak az eladásán.
Persze erre most kevés az esély, de ha tényleg egy horribilis összeget kínálnának érte akkor azért lenne min izgulnunk.
Persze megvehetnék.Sőt ha bedobnak egy 100 milliós ajánlatot még hozzá csapjuk akár Villa-t is meg Keitat.
Hattrick:Manchester.City.
Barcelona és City mindörökre...:)
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3471
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.08.18. 17:33:34

Varatrix írta:
Firefox írta:http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-d ... kala-53770

Ez már kész röhej, amit ezek csinálnak :roll:
Miért? Van rá pénzük megtehteik... :D
És akkor a City miért kapja a sarat? Nekik is van pénzük, megtehetik.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Válasz küldése