Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2014.07.22. 12:03:11

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ir-2351657" target="_blank

Gratulálok, sugárba hányok ettől a szros, tehetetlen, félkegyelmű vezetőségünktől! =D> Néhány hétig gusztusom sincs sportoldalak közelében járni, mert csak a vérnyomásomat teszik tönkre.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.07.22. 11:50:35

Remélhetőleg érkezik a Mathieu,Blind,Cuadrado hármas 80 millióért, Rosell-t és Barto-t pedig évekre elmeszelik és nem felfüggesztetten. :lol: :lol:
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.07.22. 11:15:23

Komolyan mondom megzuhanok agyban: http://barcanoticias.blog.hu/2014/07/22 ... tja_tovabb" target="_blank

Hátha elmegy az USA-ba velük. Nem vbele van bajom, de komolyan ennyi pénzt költsünk már el értelmesen! Benatita, Mangala, Hummels, ennyire vaknak lenni kriminális! De ha tényleg LE ragaszkodik hozzá akkor róla is van egy véleményem!
Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2014.07.22. 10:07:08

Nah Rafa hamarosan nemkívánatos személy lesz a vezetőség szemében...
Merészeli kritizálni a zseniális zubit... ők jobban tudják, mátyiő kell és kész!

Egyébként 1 hónapig tárgyalni és megegyezni a kivásárlási árban? Ezt egy gyerek is megcsinálta volna... =D>
kb így tudom elképzelni a tárgyalást:
- adunk érte 10-et!
- az ára 20 millió!
- adunk érte 15-öt!
- az ára 20 millió!
- Adunk érte 15-öt és még Afellayt is!
- az ára 20 millió!
- rendben, akkor 20 millió!
(egy tehetséges tárgyaló ilyenkor már azt mondja, hogy oké, keresünk mást, hogy legalább megpróbálja elhitetni, hogy nincs rá szükségünk. De nem, zubi a .aszagyerek, aki kiteríti a lapjait és úgy pókerezik!)
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.07.22. 09:41:23

Mental_Theo írta:Még Luis Enrique idejében 4-4-2 volt a felállás, a két csatár Kluivert, Saviola, VKP Guardiola, Támadó kp Rivaldo és volt két szélső futó a csapatban,aki a vonal
mellől indult.
Figo, majd Overmars, vagy utána Luis Garcia.
Lehet, hogy Luis Enrique ismét hasonló lesz a helyzet, mert Suarezt és Neymart akarja középre (de legalább Suarezt) és Messit pedig vonal mellé, mint anno még 2009 körül.
Szerintem nem lenne rossz ötlet visszatenni vonal mellé, nem pedig középre a támadók mögé, mert nagyon sűrű lenne akkor ott a mezőny, szélen meg nincs senki.
Erre mondjuk Cuadrado is nagyon alkalmas lenne.
Viszont feltétlenül kell akkor egy karizmatikus védő egyéniség. Mint volt Frank de Boer (nem volt annyira jó védő, de Guardiola mellett jól irányította a védelmet)
Ebben túl sok fantáziát nem látok. Egyrészt a 4-4-2 mára eléggé elavult, másrészt Messi sosem volt klasszikus szélső, és szvsz böszmeség lenne belőle azt csinálni, harmadrész ki lenne a balszélső? Alba? És akkor ki lenne a balhátvéd? Még, ha a kezdőd vhogy össze is lehetne rakni, kik lennének ebbe a formációba a cserék, mert ugye azok is kellenek.
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2014.07.22. 08:50:45

Még Luis Enrique idejében 4-4-2 volt a felállás, a két csatár Kluivert, Saviola, VKP Guardiola, Támadó kp Rivaldo és volt két szélső futó a csapatban,aki a vonal
mellől indult.
Figo, majd Overmars, vagy utána Luis Garcia.
Lehet, hogy Luis Enrique ismét hasonló lesz a helyzet, mert Suarezt és Neymart akarja középre (de legalább Suarezt) és Messit pedig vonal mellé, mint anno még 2009 körül.
Szerintem nem lenne rossz ötlet visszatenni vonal mellé, nem pedig középre a támadók mögé, mert nagyon sűrű lenne akkor ott a mezőny, szélen meg nincs senki.
Erre mondjuk Cuadrado is nagyon alkalmas lenne.
Viszont feltétlenül kell akkor egy karizmatikus védő egyéniség. Mint volt Frank de Boer (nem volt annyira jó védő, de Guardiola mellett jól irányította a védelmet)
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.07.22. 07:56:13

Bartrán mennek el meccsek? Jó vicc! :lol:
Úgy látszik itt senki nem látta a Piqué-Mascherano kettős egész éves szerencsétlenkedését! #-o
Most így kapásból a Real-Barca 3-4 ugrott be amikor Benzema az ő bénázásuk miatt 20 perc alatt rúghatott volna 5 gólt de "csak" 2ig jutott!
Bartrát - aki sérülten játszott és így is egyenlítő gólt fejelt a Copa del Ray döntőn -csak Bale futotta le és úgy lőtte a győztes gólt,de persze Dani Alves helyén tette mindezt! =D>
Ide Piqué helyére kell valaki mert én sokkal inkább a Bartra+egy új klasszis védő párost nézném el hátul mint senor Shakirát.
De már előre látom,hogy nem jön senki és az 1 védő(Alba) + 3 töltelék (Piqué-Mascherano-Alves) sorral leszünk hátul. :evil:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1635
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2014.07.22. 07:43:53

Nem csak Piqué, hanem az egész Barcelona teljesítményének kulcsa Puyol. De őt pótolni lehetetlen. Bartra két éve kap lehetőséget, de inkább mennek el rajta a meccsek, minthogy bizonyítana. Piqué mellé kell valaki, akár ez a szerencsétlen Matyiő, csak igazi hátvéd legyen. És a középpályán új koncepció! Labdaszerzés, letámadás, nem pepecselés. Masc és Rakitics alkalmas erre, Businak nincs helye ebben az új csapatban. Kár hogy érte nem volt jelentkező, de hát ilyen VB szereplés után nem csoda.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.07.22. 07:34:56

Yokozuna írta:Nem csak Piqué, hanem az egész Barcelona teljesítményének kulcsa Puyol. De őt pótolni lehetetlen. Bartra két éve kap lehetőséget, de inkább mennek el rajta a meccsek, minthogy bizonyítana. Piqué mellé kell valaki, akár ez a szerencsétlen Matyiő, csak igazi hátvéd legyen. És a középpályán új koncepció! Labdaszerzés, letámadás, nem pepecselés. Masc és Rakitics alkalmas erre, Businak nincs helye ebben az új csapatban. Kár hogy érte nem volt jelentkező, de hát ilyen VB szereplés után nem csoda.
Jókat írtál, vagyis is én is így látom a dolgokat.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2014.07.22. 07:25:12

Hummelst megvette a MU. Biztosan több lesz a fizuja. Alig marad választék.
Avatar
barca2010
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2009.06.15. 11:01:33
Tartózkodási hely: Budapest

2014.07.22. 07:04:50

Ezek a klasszis belső védők amiket igértek??? Szégyen ez a vezetőség! Szánalmas ami itt megy! Mindent elkövetnek, hogy visszasüllyesszék a középszerűségbe ezt a csapatot! Előbb tönkre teszik a Barca hírnevét, majd a csapatot is! Gratulálok, erre minden dilettáns képes lenne. Ehhez nem kellenek klub ikonok ugy Zubi?
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva, de ha nyertek, a nevetek ÖRÖKRE fent marad.” Josep Guardiola (2009)

"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello

BARCA FOREVER!!!
Avatar
barca6
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2009.05.06. 16:08:42
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2014.07.22. 02:57:39

Laporta volt a mi ''Mufasánk'' ,nincs és káosz a ''birodalomban''. :(
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7359
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.07.22. 01:51:06

Yokozuna írta:Nem csak Piqué, hanem az egész Barcelona teljesítményének kulcsa Puyol. De őt pótolni lehetetlen. Bartra két éve kap lehetőséget, de inkább mennek el rajta a meccsek, minthogy bizonyítana. Piqué mellé kell valaki, akár ez a szerencsétlen Matyiő, csak igazi hátvéd legyen. És a középpályán új koncepció! Labdaszerzés, letámadás, nem pepecselés. Masc és Rakitics alkalmas erre, Businak nincs helye ebben az új csapatban. Kár hogy érte nem volt jelentkező, de hát ilyen VB szereplés után nem csoda.
Az túlzás, hogy Bartra két éve kap lehetőséget. Fogalmazzunk inkább úgy, hogy két évvel ezelőtt szerepelhetett néhány meccsen.
Amúgy fejtsd már ki miért mennek el rajta meccsek. Az pedig, hogy Mathieu igazi hátvéd egy hatalmas vicc. Pontosan az a gond, hogy nem igazi belső védő. Újabb kényszermegoldás egy vagyonért.

Nem lennék ellene a franciának, ha tényleg 4. számú védőnek jönne, de egyrészt iszonyatosan drága a képességeihez mérten, másrészt van egy olyan gyanúm, hogy a kezdőbe szánják. Már eddig is volt egy ilyen rossz érzésem és egyre inkább erősödik bennem. Azért gyanús, hogy több mint egy hónapja kergetjük. Egy második számú csereemberért nem szoktak ilyen felhajtást csapni és akár ennyi pénzt kiadni.
20-25 millióért már Vertonghen is hozható lenne, akiben tényleg megvan a képesség hogy összefogjon egy védelmet és rá fokozottabban igaz, hogy univerzális játékos. Ráadásul legjobb korban van.
Persze lehet mondani hogy nem a mi pénzünk, de ez abból a büdzséből megy el, amiből minőségi játékosokat lehetne igazolni.

Én a Suarez-ügylettel kapcsolatban egyelőre nem foglalok állást. Ha LE tényleg középcsatárral akar játszani, akkor a legjobb centert szereztük meg, de ha belőle is szélsőt csinálnak, akkor talán Cuadrado is jobb választás lett volna, Alexisről nem is beszélve.
Forca Barca!!!!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.07.22. 01:00:40

Amúgy nem lenne itt baj, ha Piqué hozná a tavaszi formáját, Bartra is, plusz fejlődne folyamatosan, Mascherano pedig a 2-3 évvel ezelőtti formáját, Mathieu-vel kiegészülve, csak erre kevés az esély. :mrgreen:

Más, a SPORT szerint meg akarjuk szerezni Cuadradót, ha marad Alves, ha nem. A MU közben 35 milliós ajánlatot kész tenni érte... :roll:
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.07.22. 00:41:36

Tobias88 írta: Már miért ne? A játékos 28, B játékos 31. Az A és B játékos azonos szintet képvisel is az egyik 0 millióért igazolható, a másik 12ért. Mi B-t vettük meg.

Megtörtént láttuk! Nevesíteni is kell?
Kép
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2014.07.22. 00:36:57

Ez most komoly. Mármint Mathieu. #-o
Mi leszünk /vagyunk/ a világ balekjai. =D>
Fel kell készülni a 7 szűk esztendőre.
Laporta. [-o<
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.07.22. 00:01:13

hajnesz írta:Az összesre válaszolva, véleményem szerint nem teljesen Piqué hibája az egész védelem gyengesége. Tudom,ez privát vélemény,de ameddig normálisan ment a letámadás, Busi rendesen szűrt előttük,addig nem volt egyáltalán probléma a védelemmel.
Ne értsetek félre,a hiba benne van a védelmünkben(melyikben nincs?), de ha rendesen meg lesz szervezve a középpályás védekezés, akkor olyan nagy gond SZERINTEM nem lesz. Ezzel lehet vitatkozni,aztán meg majd meglátjuk a szezon végén,hogy kinek lett igaza :twisted:
Egyetértek azzal a résszel, hogy a középpályás védekezés megszervezése sokat lendíthet a csapaton.
Piqué teljesítményének a kulcsa viszont egy személy: Puyol. Mióta a kapitány nincs mellette rendszeresen, azóta esett vissza Piqué is, mivel mentálisan nem képes 90 percet végig koncentrálni csak szökő évente. Puyol-ból pedig nincs még egy. Viszont egy hasonlóan tapasztalt és karizmatikus belső védővel kiegészítve Piqué is jobb lehetne. Bartra pedig nálam előbbre van mint Piqué és ugyancsak sokkal jobb lenne egy tapasztaltabb, mentálisan erős párral.
Ezt pedig Mathieu egyértelműen nem fogja tudni megoldani.

Gannicus sem volt rossz, de a crixus karaktert Manu Bennett - szerintem - sokkal jobban vitte képernyőre, nálam abszolút kedvenc volt a Spartacus-ból (Arrow-ban is az volt) :D
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2014.07.21. 23:53:27

Az összesre válaszolva, véleményem szerint nem teljesen Piqué hibája az egész védelem gyengesége. Tudom,ez privát vélemény,de ameddig normálisan ment a letámadás, Busi rendesen szűrt előttük,addig nem volt egyáltalán probléma a védelemmel.
Ne értsetek félre,a hiba benne van a védelmünkben(melyikben nincs?), de ha rendesen meg lesz szervezve a középpályás védekezés, akkor olyan nagy gond SZERINTEM nem lesz. Ezzel lehet vitatkozni,aztán meg majd meglátjuk a szezon végén,hogy kinek lett igaza :twisted:
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.07.21. 23:50:17

hajnesz írta: akkor szerintem belefér,hogy nekünk csak 1 klasszis középhátvédünk lesz, mellette egy nagy tehetséggel.
És ki az az egy? Az a Pique, aki egyelőre akkora kérdőjel, mint Messi?

crixus, neked meg jó az avád. :mrgreen: Bár én Gannicust jobban csípem.. :P
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2014.07.21. 23:48:12

messideco írta:A középhátvéd azért nem AZ a poszt, ahol lyuk lehet...
Jó,tudom,hogy változnak az idők,de pl. ha Oleguer Presasszal nyerünk Blt anno, mikor mellette volt egy Sylvinho,aki bár támadásban extra volt,védekezni kb semmit nem tudott,akkor szerintem meg lehet kockáztatni egy Bartrat is,aki már bizonyitotta,hogy van benne potenciál.
Megértem én mindenkinek a véleményét,hogy ki mit akar mondani. Bennem van egy olyan érzés,hogy megint olyan csapatunk lesz,hogy eggyel többet rúgunk mint a másik csapat,és kész. Elvégre a Barcát sosem a védelme minősitette,hanem a rúgott gólok száma,és a játék. Ha ez 1 bajnokságra lesz elég,ám legyen, nem nyerhetünk minden évben 6 kupát.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.07.21. 23:47:06

hajnesz írta: Attól,hogy valaki nem ért egyet veled, nem lesz bólogatós kutya. Másodsorban már leirtam párszor,hogy a játékost nem a körülötte lévő hype minősíti,hanem amit letett az asztalra (ezzel nem teljesen Mátyőre gondoltam,hanem Rakiticre.De ha visszagondolsz,abban az időben Matyő kiszoritotta a mi Albánkat a balhátvéd pozicióból).
Amúgy, ha a Real Madrid Bl-t tudott nyerni a rémlassú Alonsoval, a védekezésben 0-t nyújtó Marceloval, akkor szerintem belefér,hogy nekünk csak 1 klasszis középhátvédünk lesz, mellette egy nagy tehetséggel.
Nem arról van szó, hogy velem nem ért egyet valaki, hanem arról, hogy a nyilvánvalót sem veszi észre. Óriási különbség van egy Vertonghen vagy Benatia vagy Hummels illetve egy Mathieu között.
Nem hiszem, hogy hype van Musaccio, Fazio vagy Vertonghen körül, de mindegyik különb megoldás lenne, mint a francia vagy Piqué. Pont, hogy Mr. Shakira körül van túlzottan is nagy hype, miközben az utóbbi 2 évben egy kézen meg lehetne számolni, hogy mennyi meccsen nyújtott klasszis teljesítményt.
Jól írtad, hogy Matyi kiszorította Alba-t a BALHÁTVÉD pozícióból.... vagy akkor Alba-t akarjuk lecserélni?
Piqué teljesítménye pedig messze van a klasszistól ha rá gondoltál...
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.07.21. 23:42:08

A középhátvéd azért nem AZ a poszt, ahol lyuk lehet...
"And my heart will leave you never."
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2014.07.21. 23:40:15

crixus írta:Komolyan mondom nem értem itt a sok bólogatós kutyát, akik képesek az egyértelmű rosszban is jó logikát látni. Lassan ott tartunk, hogy ha Devecserit és Guzmicsot hoznák hírbe a Barca-val lenne aki azt mondaná, hogy jelenleg "rájuk van szükség" meg ők "jobban ide passzolnak". Ezek tartalom nélküli sablonmondatok. Valószínűleg az a nagy büdös helyzet, hogy kimerítettük a kincstárat, illetve a klub élén lévő üzletemberek előbbre helyezik a bevételt a sportszakmai indokoknál.

Jelenleg ugyanis az tény, hogy az utóbbi kettő, de inkább három évben a Piqué-Mascherano párosból számtalanszor csinált az európai elit bohócot. Megmutatkozott, hogy Mascherano nem középhátvéd, hosszú távon nem jelent jó megoldást ezen a poszton, illetve az is, hogy Piqué-ből a büdös életben nem lesz vezér, mert ehhez mentálisan kevés. Az is bőven vitatható lenne, hogy kell-e ő a kezdőbe. Szerintem nem. Mellettük pedig ott egy fiatal Bartra, aki már elég érett a kezdőhöz, de a hátsó alakzatot még nem tudja összefogni.
Jelenleg ez VAN. És akkor szóba sem kerül, hogy valaki a kezdőbe érkezzen, inkább egy 31 éves balhátvédet preferálnak a vezetők vélhetően az alacsonyabb ára miatt, de itt a sok okos ennek is tud tapsolni. :roll:
Jelzem: egy balhátvéddel vagy egy 20 éves kölyökkel nem leszünk beljebb.
A Real úgy vette meg a tehetségét, hogy volt egy biztos Pepe-Ramos kezdőjük egy rutinos Carvalho-val együtt. Ha nálunk is lenne egy biztos Bartra-Vertonghen kezdő Piqué-vel kiegészítve, akkor beférne Matyi 4. számú hátvédnek (mint rutinos játékos).
Attól,hogy valaki nem ért egyet veled, nem lesz bólogatós kutya. Másodsorban már leirtam párszor,hogy a játékost nem a körülötte lévő hype minősíti,hanem amit letett az asztalra (ezzel nem teljesen Mátyőre gondoltam,hanem Rakiticre.De ha visszagondolsz,abban az időben Matyő kiszoritotta a mi Albánkat a balhátvéd pozicióból).
Amúgy, ha a Real Madrid Bl-t tudott nyerni a rémlassú Alonsoval, a védekezésben 0-t nyújtó Marceloval, akkor szerintem belefér,hogy nekünk csak 1 klasszis középhátvédünk lesz, mellette egy nagy tehetséggel.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.07.21. 23:33:24

Valahogy így lenne a logikus, crixus, de a rutinosabb játékosoknál is lenne még merítési lehetőség, ha ebben gondolkozik a vezetőség: egy Barzagli a Juventusból, vagy Jagielka, Agger, Skrtel pl. simán képviselné azt a minőséget, amit a francia, és talán Agger kivételével 10 milka alatt hozhatóak, és most csak azokat említettem, akik elsőre beugrottak.

De ahogyan veb is mondta, más helyekről (francia bajnokság) is szét lehet nézni, úgy tűnik, hogy próbáltak a ligára összpontosítani a vezetők. (akik tényleg jó gazdasági szakemberek, a szakmaiság az más kérdés)
"And my heart will leave you never."
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.07.21. 23:20:29

Komolyan mondom nem értem itt a sok bólogatós kutyát, akik képesek az egyértelmű rosszban is jó logikát látni. Lassan ott tartunk, hogy ha Devecserit és Guzmicsot hoznák hírbe a Barca-val lenne aki azt mondaná, hogy jelenleg "rájuk van szükség" meg ők "jobban ide passzolnak". Ezek tartalom nélküli sablonmondatok. Valószínűleg az a nagy büdös helyzet, hogy kimerítettük a kincstárat, illetve a klub élén lévő üzletemberek előbbre helyezik a bevételt a sportszakmai indokoknál.

Jelenleg ugyanis az tény, hogy az utóbbi kettő, de inkább három évben a Piqué-Mascherano párosból számtalanszor csinált az európai elit bohócot. Megmutatkozott, hogy Mascherano nem középhátvéd, hosszú távon nem jelent jó megoldást ezen a poszton, illetve az is, hogy Piqué-ből a büdös életben nem lesz vezér, mert ehhez mentálisan kevés. Az is bőven vitatható lenne, hogy kell-e ő a kezdőbe. Szerintem nem. Mellettük pedig ott egy fiatal Bartra, aki már elég érett a kezdőhöz, de a hátsó alakzatot még nem tudja összefogni.
Jelenleg ez VAN. És akkor szóba sem kerül, hogy valaki a kezdőbe érkezzen, inkább egy 31 éves balhátvédet preferálnak a vezetők vélhetően az alacsonyabb ára miatt, de itt a sok okos ennek is tud tapsolni. :roll:
Jelzem: egy balhátvéddel vagy egy 20 éves kölyökkel nem leszünk beljebb.
A Real úgy vette meg a tehetségét, hogy volt egy biztos Pepe-Ramos kezdőjük egy rutinos Carvalho-val együtt. Ha nálunk is lenne egy biztos Bartra-Vertonghen kezdő Piqué-vel kiegészítve, akkor beférne Matyi 4. számú hátvédnek (mint rutinos játékos).
Válasz küldése